• Trnava, Slovakia, Doubles
    Cermak F / Dlouhy L 10:00 Beck K / Zelenay I
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 10:00 Carpen A-D / Ignatik U
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Skugor F / Veic A 10:00 Balleret B / Motti A
  • Tokyo, Japan
    Lisicki, Sabine 1 7 5 2 1 1 Dellacqua, Casey 2 6 7 6 2 2
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Hsu, Ching Wen 10:30 You, Xiaodi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Mikulskyte, Justina 1 2 6 6 1 1 Moser, Lisa Maria 2 6 3 7 2 2
  • Metz, France
    Herbert, Pierre Hugues 11:00 Przysiezny, Michal
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Luque Moreno, Maria Jose 1 6 5 2 1 1 Palhoto, Maria 2 3 7 6 2 2
  • Spain F27, Singles
    Sanjurjo Hermida, Adam 1 4 7 5 1 Pulgar-Garcia, Javier 1 6 6 6 1
  • Spain F27, Singles
    Bulis, Mor 0 1 6 0 0 Kocyla, Arkadiusz 2 6 7 2 2
  • Spain F27, Singles
    Voinea, Christian 2 7 7 2 2 Villacorta-Alonso, Ricardo 0 6 6 0 0
  • Sweden F4, Singles
    Gao, Xin 2 7 7 2 2 Shabib, Mohamed 0 6 5 0 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Belhadj, Saadia 1 2 6 2 1 1 Boukezzi, Fatima Zohra 2 6 3 6 2 2
  • Metz, France
    Herbert, Pierre Hugues 1 4 6 6 1 Przysiezny, Michal 1 6 3 6 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Moratelli, Angelica 2 5 Balducci, Alice 6 5
  • Italy F32, Singles
    Carli, Cristian 0 5 3 0 Wang, Tak Khunn 1 7 4 1
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Matteucci, Alice 1 0 6 4 1 Lidkovskaya, Irina 1 6 3 5 1
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Capkovic K / Schmid M 11:20 Gadomski P / Michalicka M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Crivol V / Panfil G 11:20 Kapas A / Koniusz B
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    DI Giuseppe, Martina 2 7 6 2 2 Siedliska, Natalia 0 5 4 0 0
  • Serbia F13, Singles
    Sulea, Tudor Cristian 2 6 6 2 2 Cornea, Vlad Victor 0 4 2 0 0
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Jaziri M / Kudryavtsev A 11:20 Cerretani J / Zverev A
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Silva, Eden 0 1 4 0 0 Coin, Julie 2 6 6 2 2
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Witthoeft, Carina 2 6 6 2 2 Vrljic, Ana 0 2 3 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Kalimullina, Ralina 0 2 2 0 0 Takahata, Kotomi 2 6 6 2 2
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Brescia, Georgia 2 6 6 2 2 Marchetti, Giorgia 0 2 1 0 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Ondrasova, Lucia 1 7 2 3 1 Krtenova, Sonja 1 6 6 3 1
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Stoilkovska, Magdalena 0 6 0 0 0 Pislak, Manca 2 7 6 2 2
  • Italy F32, Singles
    Rondoni, Pietro 1 6 3 2 1 Lustyk, Jakub 1 1 6 0 1
  • Croatia F18, Singles
    Bellotti, Riccardo 1 6 5 1 Meis, Pascal 0 2 3 0
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Capkovic K / Schmid M 1 6 4 6 1 1 Gadomski P / Michalicka M 2 4 6 10 2 2
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Kalashnikova O / Voracova R 2 6 7 2 2 Bogdan A / Friedsam A-L 0 3 6 0 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Pertusa Garcia, Laura 0 0 1 0 0 Zagorac, Eva 2 6 6 2 2
  • France F19, Singles
    Schonenberg, Tom 2 6 6 2 2 Remond, Florian 0 1 2 0 0
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Glushko J / Rogowska O 1 2 6 5 1 1 Chan C-W / Hsu C-Y 2 6 4 10 2 2
  • Guangzhou, China
    Soler-Espinosa, Silvia 1 6 1 1 Stephens, Sloane 0 3 2 0
  • Italy F32, Singles
    Turchetti, Nicolo 0 2 3 0 0 Tatlot, Johan Sebastien 2 6 6 2 2
  • Trnava, Slovakia
    Ignatik, Uladzimir 1 7 1 1 Rola, Blaz 0 6 0 0
  • Izmir, Turkey
    Rudnev, Valery 2 6 6 2 2 Altuna, Tuna 0 3 0 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Cepelyte, Agne 0 1 2 0 0 You, Xiaodi 2 6 6 2 2
  • Meknes, Morocco
    Samper-Montana, Jordi 0 1 3 0 Carballes Baena, Roberto 1 6 2 1
  • Meknes, Morocco
    Idmbarek, Yassine 1 6 1 1 Travaglia, Stefano 1 3 6 1
  • Meknes, Morocco
    Cipolla, Flavio 1 6 5 1 Karatsev, Aslan 0 3 2 0
  • Meknes, Morocco
    Podlipnik-Castillo, Hans 0 6 0 Sabry, Sherif 1 7 1
  • France F19, Singles
    Le Boulch, Thomas 0 2 2 0 0 Brechemier, Thomas 2 6 6 2 2
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Fayol, Clemence 0 4 1 0 Yerolymos, Margot 1 6 3 1
  • Izmir, Turkey
    Baluda, Victor 0 2 0 0 Setkic, Aldin 1 6 3 1
  • Serbia F13, Singles
    Licciardi, Pietro 1 6 1 Suc, Dominik 0 4 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Boudjadi, Hanine 0 1 1 0 Heil, Anna Maria 1 6 4 1
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Chiesa, Deborah 0 3 0 Ozga, Justine 1 6 1
  • Seoul, South Korea, Doubles
    HAN X / Mchale C 1 6 5 1 Hong S-Y / Kang S-K 0 0 2 0
  • Croatia F18, Singles
    Navarro, Simon 0 4 0 Zaninovic, Luka 0 5 0
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kasatkina, Darya 1 6 1 1 Vinogradova, Polina 0 1 0 0
  • France F19, Singles
    Ouanna, Josselin 1 6 3 1 Boltz, Sebastien 0 2 1 0
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 12:40 Bemelmans R / Bozoljac I
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Coric B / Pavic A 12:40 Ilkel C / Yurtacan E
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Fabbiano T / Vanni L 12:40 Krajinovic F / Tosic G
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Allgurin, Ellen 0 4 0 Brunskog, Louise 0 1 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Stefanou, Agni 0 2 0 Gonzalez Encinas, Marta Huqi 0 5 0
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Bejenaru K P / Sharifova K 1 6 1 1 Cabrera Lafuente L / Marti L 0 1 1 0
  • Spain F27, Singles
    Pulgar-Garcia, Jaime 1 6 1 Vidal Azorin, Jose Fco 0 1 0
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Hobgarski, Katharina 0 5 0 Codino, Fiona 0 0 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Prochazkova, Tereza 0 4 0 Stloukalova, Katerina 0 0 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Arcangioli, Manon 0 2 0 Bonaventure, Ysaline 0 5 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    De Vroome, Indy 0 4 0 Geuer, Nicola 0 2 0
  • Izmir, Turkey
    Ledovskikh, Mikhail 0 2 0 Vanni, Luca 0 1 0
  • Tokyo, Japan
    Errani, Sara 0 2 0 Erakovic, Marina 0 0 0
  • Serbia F13, Singles
    Sabanov, Matej 0 0 Dimov, Valentin 0 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Oparenovic, Ana 0 0 0 Pantuckova, Gabriela 0 2 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Stuchla, Karolina 0 0 0 Sumova, Diana 0 2 0
  • Sweden F4, Singles
    Tubic, Igor 0 2 0 Rosenholm, Patrik 0 1 0
  • Sweden F4, Singles
    Arvidsson, Isak 0 1 0 Renard, Lucas 0 1 0
  • Sweden F4, Singles
    Eriksson, Markus 0 2 0 Bettles, Andrew 0 3 0
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Prenkovic, Linda 0 1 0 Vogt, Stephanie 0 1 0
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Njiric S / Savic A 0 2 0 Daniels C / Michel L 0 2 0
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Arshinkova P / Mihaylova G 0 1 0 Melander H / Peterson R 0 4 0
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Pavlyuchenkova A / Safarova L 0 0 0 Muguruza G / Suarez Navarro C 0 2 0
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Kapshay V / Marozava L 0 4 0 Pribylova A / Tsiklauri E 0 3 0
  • France F19, Singles
    Jahn, Jeremy 0 1 0 Champion, Gauthier 0 2 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Stephenson, Francesca 0 0 0 Georges, Myrtille 0 1 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer, Yuliya 0 0 Lim, Alize 0 0
  • Spain F27, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 0 0 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 0 0
  • Serbia F13, Doubles
    Djurdjevic B / Milivojevic I 0 2 0 Milenkovic S / Milicevic S 0 2 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Baranska, Agata 0 1 0 Pillot, Carolina 0 0 0
  • Croatia F18, Singles
    Cagalj, Stjepan 13:15 Mijic, Ivo
  • Serbia F13, Doubles
    Sibinovic V / Vukotic D 13:15 Malyshev G / Waloch M
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pieri, Tatiana 13:20 Rubini, Stefania
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 13:20 Hofer, Verena
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Leweurs A / Pradova M 13:20 Djurdjevic S / Rebersak P
  • Spain F27, Singles
    Goldengoren, Tal 13:20 Lescure, Mick
  • Sweden F4, Singles
    Ymer, Mikael 13:20 Dubarenco, Maxim
  • France F19, Singles
    Walch, Antoine 0 0 Boehler, Dominik 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rame, Alice 13:25 Zimmermann, Kimberley
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Turati, Bianca 13:25 Hincu, Bianca
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Sugnaux, Tess 13:25 Kopsova, Ivana
  • Trnava, Slovakia
    Balleret, Benjamin 13:25 Haider-Maurer, Andreas
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Sumbadze T / Tchitchashvili M 13:25 Dzalamidze N / Pirazhenka S
  • Italy F32, Doubles
    Jastraunig L / Mas Mascolo A 13:25 Colella A / Sonego L
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Fernandez-Rabener, Arabela 13:30 Polo, Mireia
  • Croatia F18, Doubles
    Pejic A / Pierce A 13:30 Nekic T / Vidak A
  • Spain F27, Singles
    Padilla-Jerez, Javier 13:30 Arenas-Gualda, Ivan
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Betov S / Bury A 13:30 Kerr J / Martin F
  • Guangzhou, China, Doubles
    Larsson J / Smith A 13:35 Beck A / Martic P
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Van Cauter, Anais 13:35 Uebelhoer, Caroline
  • Meknes, Morocco
    Krstin, Pedja 13:35 Viola, Matteo
  • Metz, France
    Seppi, Andreas 13:35 Sijsling, Igor
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 13:45 Vaisse, Martin
  • Serbia F13, Doubles
    Antonescu V / Dima D 13:45 Grabul D / Jotovski T
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Betov S / Bury A 13:50 Kerr J / Martin F
  • Meknes, Morocco
    Tifnouti, Taha 13:50 Dzumhur, Damir
  • Trnava, Slovakia
    Pospisil, Jaroslav 13:55 Riba, Pere
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 14:00 Albot R / Copil M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 14:00 Fucsovics M / Godry L
  • Croatia F18, Doubles
    O'Connell C / O'Mara J 14:00 Kahlke J / Masur D
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 14:00 Albot R / Copil M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 14:00 Fucsovics M / Godry L
  • Meknes, Morocco
    Safwat, Mohamed 14:00 Diez, Steven
  • Izmir, Turkey
    Ilhan, Marsel 14:00 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Szatmari A / Vasylyeva A 14:05 Chalaganidze T / Petriashvili M
  • France F19, Singles
    Commin, Cedrick 14:05 Desein, Niels
  • Croatia F18, Doubles
    Semrajc J / Ternar T 14:15 Mick P / Partl A
  • Serbia F13, Doubles
    Chettar M / Diep F 14:15 Bjelica I / Zlatanovic A
  • Spain F27, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 14:20 Cayre, Paul
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kerfs, Deborah 14:20 Muntean, Sophie
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Arvidsson, Sofia 14:25 Foretz, Stephanie
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Golubic, Viktorija 14:25 Drew, Jazzamay
  • Metz, France, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 14:30 Fleming C / Venus M
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Engelmann, Jil Nora 14:40 Kuncikova, Lenka
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Laine, Emma 14:40 Mestach, AN Sophie
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Mertens, Elise 14:40 Gatto-Monticone, Giulia
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Sliusar K / Terziyska J 14:40 Gjorcheska L / Haddad Maia B
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Evtimova D / Tomova V 14:40 Bozhilova K / Jetcheva E
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Lottner A / Neuwirth Y 14:40 Esen H / Esen L
  • Serbia F13, Doubles
    Cornea V V / Gheorghe L 14:40 Sulea T C / Tatomir L G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cruciani D / Palmigiano F 14:45 Balducci A / Brescia G
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova V / Morgosova K 14:45 Husarova M / Pantuckova M
  • Croatia F18, Doubles
    Androic T / Smalyanyy F 14:45 Draganja T / Vucic I
  • Serbia F13, Doubles
    Kuncik J / Suc D 14:45 Borsos G / Mirtea D C
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Van Der Meij C / Vogelsang E 14:50 Lombardo B / Trevisan M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Sheng Y / Zhang Y 14:50 Alay E / Parshina Y
  • Spain F27, Singles
    Semmler, Miguel 14:50 Grant, Michael
  • Spain F27, Doubles
    Rodriguez Manzano B / Villacorta-Alonso R 14:50 Mardones B / Martinez M N
  • Sweden F4, Doubles
    Orno P / Shabib M 14:50 GAO X / Ouyang B
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 14:50 Binaghi R / Caddeo F
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    DI Giuseppe M / Marchetti G 14:55 Hering K / Tiel E
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Moratelli A / Nancarrow A 14:55 Hammond M / Smith M
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Cechova K / Horakova N 14:55 Domagala V / Dubska L
  • Meknes, Morocco
    Granollers-Pujol, Gerard 14:55 Pouille, Lucas
  • Italy F32, Singles
    Maden, Yannick 14:55 Cutuli, Mirko
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Alund M / Arguello F 15:00 Collarini A / Lama G
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Mello H / Scarpelli G 15:00 Michon A / Olivo R
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 15:00 Mina G / Pereira J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Hocevar R / Lindell C 15:00 Matos R / Zormann M
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 15:00 Kohen, Alan
  • Argentina F18, Singles
    Amado, Juan-Pablo 15:00 Capalbo, Franco
  • Argentina F18, Singles
    Paz, Gaston 15:00 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Trnava, Slovakia
    Montanes, Albert 15:00 De Greef, Arthur
  • Croatia F18, Doubles
    Grund G U / Jakob F 15:00 Bellotti R / Sinicropi R
  • Spain F27, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 15:00 Martinez Portero, Pedro
  • Campinas, Brazil
    Klec, Ivo 15:00 Elias, Gastao
  • Sweden F4, Doubles
    Eriksson V / Mridha J 15:00 Brunstrom J / Dubarenco M
  • Sweden F4, Doubles
    Johansson M / Samuelsson C 15:00 Balaji N / Rosenholm P
  • Turkey F32, Doubles
    Boutillier R / Taweel I H 15:00 Ehara H / Nagao K
  • Turkey F32, Doubles
    Boborykin A / Kiuamov T 15:00 Browne S / Goldsteiner P
  • Turkey F32, Doubles
    LEE D H / Shofayziyev S 15:00 Grenier H / Jomby T
  • Turkey F32, Doubles
    Bellier A / Bodmer A 15:00 Allen T / Carpenter J
  • Turkey F32, Doubles
    Bretting D / Tabrizi K 15:00 Eischen K / Harajchi A
  • Turkey F32, Doubles
    Mitsuhashi J / Nakamura R 15:00 Jayaprakash M M / Ramanathan R
  • Turkey F32, Doubles
    Moritani S / Watanuki K 15:00 Kikuchi G / Takeshima S
  • Turkey F32, Doubles
    Apostol A S / Durmus D 15:00 Clayton S / Gabb R
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Raja P / Siljestrom A 15:00 Baluda V / Kravchuk K
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Altuna T / Setkic A 15:00 Kretschmer G / Monroe N
  • Argentina F18, Singles
    DI Aloy, Stefano 15:00 Malla, Bastian
  • France F19, Singles
    Mitjana, Leny 15:00 Crepaldi, Erik
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Raja P / Siljestrom A 15:00 Baluda V / Kravchuk K
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Altuna T / Setkic A 15:00 Kretschmer G / Monroe N
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Paquet C / Yerolymos M 15:05 Boeykens E / Versteeg K
  • Meknes, Morocco
    Coppejans, Kimmer 15:10 Ouahab, Lamine
  • Serbia F13, Doubles
    Deari S / Micov S 15:15 Jandric D / Licciardi P
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Arnaboldi A / Cecchinato M 15:20 Fransen S / Haase R
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Arnaboldi A / Cecchinato M 15:20 Fransen S / Haase R
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Chernetsova D / Shulzhanok D 15:30 Lukas T / Maggen I
  • Campinas, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:30 Neis, Fabricio
  • Campinas, Brazil
    Becker, Richard 15:30 Bagnis, Facundo
  • Campinas, Brazil
    Sikora, Adrian 15:30 Romboli, Fernando
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Mertens Y / Reuter Y 15:30 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Mertens Y / Reuter Y 15:30 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Serbia F13, Doubles
    Katic D / Roganovic S 15:30 Sabanov I / Sabanov M
  • France F19, Singles
    Fomba, Eric 15:35 Rice, David
  • Croatia F18, Doubles
    Arneodo R / Salaba L 15:45 Bourbon M / Laurent Y
  • Metz, France, Doubles
    Begemann A / Knowle J 15:50 Becker B / Muller G
  • Spain F27, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 15:50 PLA Malfeito, Jaume
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Muntean, Victoria 15:50 Scheepens, Jainy
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Dart, Harriet 15:55 Stanciute, Lina
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Badosa Gibert, Paula 15:55 Bowtell, Amy
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Paredes Roemer L C / Saez Larra O 16:00 Atucha Gomez A / Garcia-Perez G
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M 16:00 Lopez Lazaro N / Yang J Q
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 16:00 Ben-Or L / Choon B
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Palhoto M / Ponchet J 16:00 Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L
  • Trnava, Slovakia
    Mecir, Miloslav 16:00 Beck, Karol
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Obry J / Vaisse M 16:00 Marcan D / Sancic A
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 16:00 Cipolla F / Viola M
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Riley, Alexandra 16:00 Boukezzi, Sarra
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Idmbarek Y / Rachidi Y 16:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Obry J / Vaisse M 16:00 Marcan D / Sancic A
  • Meknes, Morocco
    Giustino, Lorenzo 16:00 Ramos, Albert
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Denisenko, Valeriya 16:00 Alfredsson, Ida
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 16:00 Frapolli, Chiara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Saikai, Yui 16:00 Ruhrig, Georgiana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    YU, Yuanyi 16:00 Smallbone, Antonia
  • Metz, France
    De Schepper, Kenny 16:00 Kamke, Tobias
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Buyukakcay, Cagla 16:10 Ozgen, Pemra
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Cavaday, Naomi 16:10 Dolonc, Vesna
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Mordegan F 16:15 Lagoda K / Svatikova L
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 16:15 Cipolla F / Viola M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 16:20 Ormazabal-Oregui A / Pratesi M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Stefanini L / Turati B 16:20 Baranska A / Siedliska N
  • Spain F27, Doubles
    Kocyla A / Pulgar-Garcia J 16:20 Lescure M / Willis M
  • Spain F27, Doubles
    Bulis M / Darmon A 16:20 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Ferrando C / Rubini S 16:25 Guyomard S / Touly C
  • Argentina F18, Singles
    Guerses, Gustavo 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F18, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 16:30 Pellecchia, Bruno
  • Argentina F18, Singles
    Manzanares, Facundo 16:30 Gimenez Pilutik, Inaki
  • Argentina F18, Singles
    Descotte, Matias Franco 16:30 Moreno, Federico
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 16:30 Cordonnier, Gregorio
  • Colombia F6, Singles
    Ruiz Naranjo, Mateo Andres 16:30 Reyes, Nicholas Alexander
  • Colombia F6, Singles
    Amiri, Farzin Danny 16:30 Zornosa, Steffen
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 16:30 Santamaria, Felipe
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 16:30 Fafaliou, Stamatia
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Belhadj S / Benaissa A 16:30 Halo A / Khetib D
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Idmbarek Y / Rachidi Y 16:30 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • France F19, Singles
    Inzerillo, Jerome 16:30 Galdon, Mateo
  • France F19, Doubles
    Cagnina J / Dubail J 16:30 Boltz S / Tchoutakian M
  • Campinas, Brazil
    Michon, Axel 16:50 Mina, Gianni
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:50 Middelkoop M / Walsh D
  • Campinas, Brazil
    Hocevar, Ricardo 16:50 Zampieri, Caio
  • Campinas, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 16:50 Santos, Nicolas
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:50 Middelkoop M / Walsh D
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 17:00 Cuevas, Martin
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Deigman, Laura 17:00 Honcova, Michaela
  • Canada F11, Singles
    Kushnirovich, Gary 17:00 Kryvonos, Nikita
  • Canada F11, Singles
    Carter, Andrew 17:00 Juneau, Isade
  • Canada F11, Singles
    Bourchier, Harry 17:00 Peliwo, Filip
  • Spain F27, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 17:20 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Scholsen, Helene 17:20 Decker, Margot
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Geuer N / Golubic V 17:25 Foretz S / Laine E
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    LIM A / Witthoeft C 17:25 Arcangioli M / Georges M
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Tishchenko, Iana 17:30 Romeo, Caroline
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 17:30 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Marti Riembau A / Parrizas-Diaz N 17:30 D'Oliveira E / Reddy S S
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Bacquie A / Chiesa D 17:30 Fernandez Rabener A / Ozga J
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 17:30 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Munozova A / Pereira A R E 17:30 Chamarthi S S / Kaufinger I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Denisenko V / Mackey A 17:30 Andrady A / Hattingh I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    GAI A / YU Y 17:30 Easwaramurthi A / Lavrikova E
  • France F19, Singles
    Chala, Remy 17:30 Khachanov, Karen
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Bonaventure Y / Mestach A-S 17:40 Gatto-Monticone G / Silva E
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Barbat K / Brown L 17:40 Drew J / Mcminn L
  • Argentina F18, Singles
    Casanova, Hernan 18:00 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Argentina F18, Singles
    Heras, Patricio 18:00 Lavaselli, Gonzalo
  • Argentina F18, Singles
    Massonneau, Marcos 18:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Quito, Ecuador
    Struvay, Eduardo 18:00 Cunha, Henrique
  • Quito, Ecuador
    Jarry, Nicolas 18:00 Velotti, Agustin
  • Spain F27, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 18:00 Pavic, Mate
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Kenin, Sofia 18:00 Melichar, Nicole
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Zhao, Carol 18:00 Rampre, Petra
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Kinard, Tori 18:00 Weinhold, Ashley
  • Colombia F6, Singles
    Bortolotti, Marco 18:00 Erazo, Camilo Andres
  • Quito, Ecuador
    Mena, Facundo 18:00 Krajicek, Austin
  • Colombia F6, Singles
    Montes, Juan 18:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Rodriguez Diaz, Victor Javier 18:00 Alvarez-Guzman, Mauricio
  • Colombia F6, Singles
    Carvajal Torres, Jose Fernando 18:00 Ruiz Naranjo, Pedro Pablo
  • Metz, France
    Lokoli, Laurent 18:00 Lorenzi, Paolo
  • Argentina F18, Singles
    Kestelboim, Mariano 18:00 Hidalgo, Gabriel Alejandro
  • France F19, Doubles
    Charroin O / Matsukevitch D 18:00 Marquis C / Stevenson K
  • Campinas, Brazil
    Arguello, Facundo 18:10 Sorgi, Joao Pedro
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Klasen, Charlotte 18:30 Dimmer, Lara
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Paul S S / Ruhrig G 18:30 Rogers M / Smallbone A
  • Canada F11, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 18:30 Shane, Ryan
  • Canada F11, Singles
    Silverman, Cameron 18:30 Krainik, Pavel
  • Canada F11, Singles
    Bois, Michael 18:30 Fan, Felix
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 18:50 Boev, Michaela
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Saikai Y / Yokota N 19:00 Alfredsson I / Vaz Osorio De Souza A C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Frapolli C / Selvarajoo T 19:00 Dancetovic E / Stojanovic J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Peddi Reddy S V / Rohira T 19:00 Bruzzone G / Ladurner J
  • USA F25, Singles
    Santiago, Mico 19:00 Trombetta, TY
  • USA F25, Doubles
    Gealer D / Storrie R J 19:00 Nicholas J H / Ore J A
  • USA F25, Doubles
    Kaster K / Strode I 19:00 Ball C / Jones G
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 19:20 Trungelliti, Marco
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 19:20 Spir, Juan Carlos
  • Quito, Ecuador
    Angelinos, Theodoros 19:20 Mektic, Nikola
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 19:20 Mannarino, Adrian
  • Argentina F18, Doubles
    Galarza J I / Paz J P 19:30 Villanueva G / Viu F
  • Argentina F18, Doubles
    Gennaro D / Manzanares F 19:30 PAZ G / Richard J
  • Argentina F18, Doubles
    Ortega Enriquez I / Vilaro A 19:30 Betella L / Destefanis M
  • Argentina F18, Doubles
    Iliev J I / Suarez Gonzalez A 19:30 Descotte M F / Guerses G
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Karatantcheva, Sesil 19:30 Vaidisova, Nicole
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Will, Allie 19:30 Whoriskey, Caitlin
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Cepede Royg, Veronica 19:30 Chirico, Louisa
  • Colombia F6, Singles
    Guerrero, Juan Camilo 19:30 Pallares-Gonzalez, Michael-Ray
  • Colombia F6, Singles
    Ariza Vargas, Hernan 19:30 Mora, Daniel
  • Colombia F6, Singles
    Crowley, Keith-Patrick 19:30 Barros, Manuel
  • Colombia F6, Singles
    Perez Cortez, Alexander 19:30 Barrientos, Nicolas
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 19:30 Klec I / Sikora A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 19:30 Klec I / Sikora A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Junior O / Telles L 20:00 Clezar G / De Paula F
  • Metz, France, Doubles
    Mahut N / Roger-Vasselin E 20:00 Chardy J / Rosol L
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Junior O / Telles L 20:00 Clezar G / De Paula F
  • Canada F11, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 20:00 Volfson, David
  • Canada F11, Singles
    Skripnik, Daniel 20:00 Hochwalt, Tyler
  • Bolivia F1, Singles
    Vellbach, Gustavo 20:30 Morandini Sanches, Lucas
  • Bolivia F1, Singles
    Molina, Luis 20:30 Arreche, Nicolas Alberto
  • Bolivia F1, Singles
    Vrsalovic, Tomislav Saulo 20:30 Portmann, Leandro
  • Bolivia F1, Singles
    Patino, Luis 20:30 Andrade, Yuri
  • Bolivia F1, Singles
    Tsuchiya, Alexandre 20:30 Estevez, Maximiliano
  • USA F25, Singles
    Mcdonald, Mackenzie 20:30 Dadamo, Jeff
  • USA F25, Singles
    Sarkissian, Alexander 20:30 Sandgren, Tennys
  • USA F25, Doubles
    Dome A / Matthews O F 20:30 Gard C-I / Nakagawa N
  • Quito, Ecuador
    Londero, Juan Ignacio 20:40 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Dabrowski G / Kania P 21:00 Marand S / Weinhold A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Dutra DA Silva D / Zampieri C 21:00 Andreozzi G / Duran G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 21:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Tatishvili, Anna 21:00 Moore, Tara
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Embree L / Weatherholt M 21:00 LAO D / Sanchez M
  • Colombia F6, Doubles
    Galan Riveros D E / Pallares-Gonzalez M-R 21:00 Ruiz Naranjo P P / Torres O
  • Colombia F6, Doubles
    Bernardi P / Varillas Patino-Samudio J P 21:00 Builes T / Mantilla F
  • Colombia F6, Doubles
    Melano Granados W J / Perafan F 21:00 Amiri F D / Reyes N A
  • Colombia F6, Doubles
    Becerra M / Echavarria R 21:00 Guzman J-P / Hernandez J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Dutra DA Silva D / Zampieri C 21:00 Andreozzi G / Duran G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 21:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 21:00 Chawich K / Davanzo K
  • Canada F11, Doubles
    Bunescu S / Ghasemi K 21:30 Major P W / Tabilo A
  • Quito, Ecuador
    Lapentti, Giovanni 22:00 Pella, Guido
  • USA F25, Doubles
    Jenkins J / Novikov D 22:00 Baughman D / Fritz T
  • Bolivia F1, Doubles
    Pini S E / Portmann L 22:00 Bruna E / Nunez Leal V
  • Bolivia F1, Doubles
    Ceppo A / Vellbach G 22:00 Feitt F / Vallebuona D
  • Bolivia F1, Doubles
    Mendoza A / Merino A 22:00 Diaz-Figueroa C / Estevez M
  • USA F25, Doubles
    Caruso S / Massara A 22:00 Davidson P / Reid M
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 22:15 Turini, Thales
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 22:20 Jarry N / O'Brien D
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 22:20 Jarry N / O'Brien D
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Cepede Royg V / Irigoyen M 22:30 Chirico L / Zhao C
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Abaza J / Oudin M 22:30 Duque-Marino M / Maria T
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Cohen J / Gonzalez M 22:30 Melichar N / Will A
  • Canada F11, Doubles
    Bois M / Juneau I 22:30 Ahmed A / Tomczak T
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 23:00 Lipovsek Puches T / Struvay E
  • Bolivia F1, Singles
    Banzer, Rodrigo 23:00 Laranja, Augusto
  • Bolivia F1, Doubles
    Jara Unzueta R / Vrsalovic T S 23:00 KU Meza A / Patino L
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 23:00 Lipovsek Puches T / Struvay E
  • Canada F11, Doubles
    Silverman C / Vega Q 23:00 Johns C / Leduc A
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 23:20 Dellien H / Gomez E
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 23:20 Dellien H / Gomez E

Siniša za Globus

Mihajlović: Nek mi slobodno zvižde u Zagrebu

Fudbal

Autor:

Ukoliko me budu vređali na Maksimiru, samo će me dodatno motivisati i ohrabriti, kaže selektor srpske fudbalske selekcije

Siniša Mihajlović, intervju, reprezentacija Srbije, reprezentacija Hrvatske, kva

Podiže samopouzdanje!
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Siniša Mihajlović izjavio je da će ga naelektrisana atmosfera u kvalifikacionom meču protiv Hrvatske na Maksimiru dodatno motivisati.

- Zviždanje i povici, koji će me dočekati na tom stadionu, više će me ohrabriti nego uplašiti - rekao je Mihajlović za hrvatski nedeljenik Globus i dodao:

- Nemam ništa protiv Hrvata, jer mi je mama Hrvatica i katolikinja, a otac Srbin i pravoslavne vere. Nikad mi nije bilo važno koje je neko nacionalnosti.

Novinar Globusa osvrnuo se i na sukob između Siniše Mihajlovića i selektora hrvatske reprezentacije Igora Štimca. On očekuje da se njih dvojica rukuju na početku i kraju mečeva između ove dve selekcije u kvalifikacijama za SP u Brazilu.

- Taj sukob datira odavno, ali prošlo je mnogo vremena i Igora još smatram prijateljem. 

U jednom trenutku Štimac mi je bio jedan od najomraženijih ljudi. Posle toga sam ga javno pozvao da popijemo bocu dalmatinskog vina, ali je Igor to odbio. Ipak, smatram da su ta vremena iza nas.

Siniša Mihajlović je još jednom ponovio da je najviše plakao kad je 4. maja 1980. godine umro tadašnji predsednik SFRJ Jugoslavije Josip Broz Tito.

Štimac spreman za ljuti boj zoom Štimac spreman za ljuti boj

Ukrao farmerke u Nemačkoj

Selektor srpske reprezentacije je priznao da je 1988. ukrao farmerke u nemačkom Karlsrueu, gde je gostovao s Vojvodinom.

- Odabrao sam dvoje pantalona i otišao u kabinu da ih probam. Skovao sam plan da probam nove farmerke, a preko njih obučem stare i tako prođem. To mi je uspelo, ali kad sam hteo da isto ponovim s cipelama, obezbeđenje me je uhvatilo na izlazu iz radnje. Bilo me je sramota i jedva sam čekao da se vratim u Novi Sad - objasnio je Mihajlović.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (15)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • nenad

    nenad

    Skoncentrisi se ti Miho na utakmice,a oni neka zvizde,to im je posao.

    19 Odgovori 
  • Branimir Lukić

    Branimir Lukić

    Mihajlović je ljudina,nitko u njegovom rodnom selu(Borovu) u Hrvatskoj nema o njemu ništa loše da kaže,znam dosta ljudi koji ga poznaju,ja često prodjem pored njegovog rodnog doma. A ovog Štimca nitko u Hrvatskoj ne voli,bahati kompleksaš.

    19 Odgovori 
  • ardin

    ardin

    dajte vise pustite igrace neka pokazu ko je bolji a ova prepucavanja oko Štimac-Mihajlovic samo vatru kuhate!

    19 Odgovori 

Poslednji komentar

  • национале

    национале

    За Србију!

    -2 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Zvao sam i Zukorlića i Zilkića da lično uzmu učešća u mom štabu tokom izbora za nacionalne savete Sulejman Ugljanin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!