• Hong Kong F3, Singles
    Kelly, Dayne 07:45 Tang, Chih-Chun
  • Romania F9, Singles
    Borza, Bogdan 1 6 6 4 1 1 Marfia, Matteo 2 7 1 6 2 2
  • Romania F9, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 1 4 6 4 1 1 Fifea, Catalin 2 6 1 6 2 2
  • Baku, Azerbaijan
    Rybarikova, Magdalena 0 4 6 0 0 Eguchi, Misa 2 6 7 2 2
  • Estonia F2, Singles
    Whittington, Andrew 0 3 6 0 0 Sakinis, Dovydas 2 6 7 2 2
  • Estonia F2, Singles
    Tyurnev, Evgeny 1 6 1 5 1 Cayre, Paul 1 3 6 5 1
  • Baku, Azerbaijan
    Glushko, Julia 1 6 2 7 1 Bondarenko, Kateryna 1 2 6 5 1
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    YE, Qiu YU 0 4 1 0 0 Brouleau, Lou 2 6 6 2 2
  • China F9, Singles
    LI, Zhe 1 6 6 1 1 Qiu, Zhuoyang 1 7 2 0 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Kalva, Bhuvana 0 4 3 0 0 Han, Sung-Hee 2 6 6 2 2
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Sethi, Simran Kaur 1 6 6 1 Babu Raj, Nithya Raj 0 1 5 0
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Kudermetova, Veronika 1 6 2 4 1 Sirotkina, Marta 1 2 6 0 1
  • Belgium F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 1 4 6 3 1 Vanneste, Jeroen 1 6 0 3 1
  • Belgium F8, Singles
    Heyman, Christopher 1 6 3 3 1 Roy, Matthieu 1 1 6 4 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Bhosale, Rutuja 0 6 2 0 Kim, Dabin 1 7 3 1
  • Hong Kong F3, Doubles
    Matsui T / Rungkat C 09:45 Saito T / Suzuki T
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Jandakate C / Plipuech P 1 6 2 5 1 1 Sema E / Sema Y 2 1 6 10 2 2
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 10:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Schuurs, Demi 1 6 1 1 O'Neill, Jillian 0 3 0 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Gasparovic, Lea 1 6 2 1 Cakarevic, Sara 0 4 1 0
  • France F16, Singles
    Nastasi, Ugo 1 6 0 1 Vibert, Francois Arthur 0 4 2 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Krejcikova, Barbora 0 4 1 0 Kerkhove, Lesley 1 6 2 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Favier, Charlene 10:00 Stephenson, Francesca
  • Tampere, Finland
    Karatsev, Aslan 1 6 1 1 Lokoli, Laurent 0 4 3 0
  • Tampere, Finland
    Arvidsson, Isak 0 2 1 0 0 Huta Galung, Jesse 2 6 6 2 2
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Adamovic, Katarina 0 1 0 0 Burgic, Ema 1 6 4 1
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bonic, Barbara 1 6 3 1 Herdzelas, Dea 0 3 0 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Lancranjan, Patricia 0 3 1 0 Stojanovic, Nina 1 6 1 1
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Markovic, Mina 1 7 2 1 Tomic, Danijela 0 5 2 0
  • Germany F9, Singles Qualifying
    Hassan, Benjamin 1 6 1 1 Strunk, Benjamin 0 3 3 0
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Poikajarvi R / Rohde-Moe C 1 6 4 1 Czarnik P / Lysakova A 0 2 4 0
  • Serbia F6, Singles
    Jankovic, Miki 1 6 2 1 Ilic, Luka 0 1 2 0
  • Germany F9, Doubles
    Scholz P / Stephan F 10:00 Masur D / Netuschil M
  • Serbia F6, Singles
    Markovic, Goran 1 7 4 1 Cosic, Vladimir 0 5 1 0
  • Serbia F6, Singles
    Jotovski, Tomislav 0 5 0 Nagy, Peter 0 6 0
  • Serbia F6, Singles
    Puttergill, Calum 0 4 2 0 Godry, Levente 1 6 1 1
  • Germany F9, Doubles
    Bobrov B / Gerlakh K 10:00 Kaldawi S / Scott J
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Braun, Janina 0 1 0 0 0 Paterova, Dominika 2 6 6 2 2
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Cesnekova, Sarlota 1 7 3 1 Janatova, Tereza 0 6 2 0
  • Austria F5, Singles
    Lojda, Dusan 1 6 4 1 Simon, David 0 0 3 0
  • Austria F5, Singles
    Wagner, Sebastian 0 2 1 0 Oliveira, Goncalo 1 6 5 1
  • Austria F5, Singles
    Jastraunig, Lukas 1 6 2 1 Pichler, David 0 4 1 0
  • Austria F5, Singles
    Poskocil, Jan 0 4 4 0 Waloch, Marcel 1 6 2 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Quattrone, Chiara 10:00 Kaczmarek, Nina
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Touly, Carla 10:00 Andriamarosoa, Sandra
  • Tampere, Finland
    Westerhof, Boy 0 4 1 0 0 Krstin, Pedja 2 6 6 2 2
  • Denmark F1, Singles
    Dellien, Hugo 1 3 6 1 1 Engsted, Mads 1 6 1 0 1
  • Denmark F1, Singles
    Raab, Demian 0 6 0 Manafov, Vladyslav 0 6 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Witthoeft, Carina 1 7 3 1 Vasylyeva, Anastasiya 0 5 1 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Krunic, Aleksandra 1 6 2 1 Stanciute, Lina 0 2 5 0
  • Denmark F1, Doubles
    Ferrigno M / Ferrigno N 10:00 Matic N / Schutt L
  • Denmark F1, Doubles
    Gjoels Andersen S / Orno P 2 1 6 10 2 2 Reichelt T / Von Massow G 1 6 1 8 1 1
  • Denmark F1, Doubles
    Ingildsen J / Larsen J Z 10:00 Donati M / Vagnozzi S
  • Umag, Croatia, Qualifying
    Cuevas, Pablo 10:00 Zeballos, Horacio
  • Umag, Croatia, Qualifying
    Martin, Andrej 10:00 Cecchinato, Marco
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 10:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 1 6 5 1 Sharipova S / Thombare P G 0 3 4 0
  • Romania F9, Singles
    Miocic, Franko 0 0 5 0 Dima, Dragos 1 6 2 1
  • Romania F9, Singles
    Cociasu, Andrei 1 6 3 1 Sturdza, Constantin 0 0 2 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Vanni, Luca 0 2 3 0 Lopez-Perez, Enrique 1 6 5 1
  • Astana II, Kazakhstan
    Fabbiano, Thomas 0 6 2 0 Bubka, Sergei 1 7 0 1
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Mihaylova, Gebriela 0 4 0 Prosperi, Valeria 0 5 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Demirci, Muazzez 0 2 1 0 Romeo, Caroline 1 6 5 1
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Ninomiya, Makoto 0 1 4 0 Eric, Doroteja 1 6 2 1
  • Estonia F2, Singles
    Podzus, Janis 0 5 0 Bublik, Alexander 0 2 0
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Gorgodze, Ekaterine 1 6 1 1 Klyueva, Ekaterina 0 3 2 0
  • Oberstaufen, Germany
    Machado, Rui 10:30 Ghem, Andre
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 10:30 Veic, Antonio
  • Oberstaufen, Germany
    Hajek, Jan 10:30 Basilashvili, Nikoloz
  • Oberstaufen, Germany
    Vaisse, Martin 10:30 Mecir, Miloslav
  • Gstaad, Switzerland
    Volandri, Filippo 10:30 De Schepper, Kenny
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Gasparyan, Margarita 10:30 Putintseva, Yulia
  • Gstaad, Switzerland
    Melzer, Gerald 10:30 Bellucci, Thomaz
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Minokoshi, Mai 0 4 0 You, Xiaodi 0 3 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Kukushkin, Mikhail 10:40 Huang, Liang-Chi
  • Estonia F2, Singles
    Pavlov, Anton 0 0 0 Garcia-Roman, Marc 0 5 0
  • Baku, Azerbaijan
    Abduraimova, Nigina 0 2 0 Svitolina, Elina 0 4 0
  • Estonia F2, Singles
    Papasidero, Lorenzo 0 0 0 Podzus, Martins 1 6 1
  • Romania F9, Singles
    Bourgue, Mathias 0 4 0 Giurgiu, Ilie Aurelian 0 0 0
  • Romania F9, Singles
    Richard, Antoine 0 3 0 Luncanu, Petru-Alexandru 0 1 0
  • Estonia F2, Singles
    DI Ianni, Ercole 0 0 0 Garzelli, Francesco 0 3 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Minetti, Mariella 0 4 0 Strike, Luize Liva 0 1 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Biryukov, Mikhail Gerasimov, Egor
  • Nan Chang, China
    Zhang, Kai Lin 0 0 XU, Yi-Fan 0 0
  • Nan Chang, China
    Minella, Mandy 0 0 Mrdeza, Tereza 0 0
  • Nan Chang, China
    Wang, Yafan 0 0 Yang, ZI 0 0
  • Nan Chang, China
    Honcova, Michaela 11:00 Zheng, Saisai
  • France F16, Singles
    Barrere, Gregoire 0 1 0 Chala, Remy 0 0 0
  • France F16, Singles
    Diep, Florent 0 1 0 Mrose, Oliver 0 1 0
  • Ireland F1, Singles
    Porter, David 0 1 0 Stride, Ben 0 1 0
  • Hong Kong F3, Doubles
    Shiga M / Takeuchi K 11:00 ITO Y / Udomchoke D
  • Ireland F1, Singles
    Fournerie, Theo 0 2 0 Skalsky, Adam Richard Charles 0 1 0
  • Ireland F1, Singles
    Dempsey, Brendan 0 1 0 Strachan, Bruce 0 0 0
  • Spain F19, Singles
    Domingues, Joao 0 0 0 Giraudeau, Thomas 0 1 0
  • Spain F19, Singles
    Banes, Maverick 0 0 0 Esteve Lobato, Eduard 0 1 0
  • Spain F19, Singles
    Semmler, Miguel 0 0 0 Salazar Martin, Jose Anton 0 1 0
  • Spain F19, Singles
    Martos Gornes, Sergio 0 0 Perez Sanz, David 0 0
  • Estonia F2, Singles
    Kerner, Markus 0 1 0 Kilumets, Kert 0 0 0
  • Baku, Azerbaijan
    Kovinic, Danka 11:05 Soler-Espinosa, Silvia
  • Ireland F1, Singles
    Thornton-Brown, Adam 0 1 0 Corrie, Edward 0 1 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Flood, Emma 11:10 Gulman, Yasmin
  • Romania F9, Singles
    Beretta, Duilio 0 0 Crapcenco, Andrei 0 0
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Pirazhenka, Sviatlana 11:15 Bukhanko, Anastasia
  • Denmark F1, Singles
    Pastor, Hasier 11:15 Olin, Robin
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Chamarthi, Sai Samhitha 11:20 Maheta, Eetee
  • Baku, Azerbaijan
    Cirstea, Sorana 11:20 Jabeur, Ons
  • Belgium F8, Singles
    Fomba, Eric 11:20 Dubail, Julien
  • Belgium F8, Singles
    Schonenberg, Tom 11:20 Plotniy, Andrei
  • Tampere, Finland
    Ramirez Hidalgo, Ruben 11:20 Wang, Tak Khunn
  • Tampere, Finland
    Samper-Montana, Jordi 11:20 Teixeira, Maxime
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Husaric, Anita 11:20 Tolibova, Sadafmoh
  • Romania F9, Singles
    Antonescu, Vasile 11:20 Merzuki, Mohd Assri
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arakawa, Natsuho 11:30 Distelmans, Steffi
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Rana S / Sunkara R 11:30 Chakravarthi R / Palha N
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Barrere, Eleonore 11:30 Morderger, Tayisiya
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Radanovic, Dejana 11:30 Kachar, Marina
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Mejic, Mila 11:30 Selakovic, Nevena
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Vajdova, Natalia 11:30 Zovincova, Vendula
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Hristea, Camelia-Elena 11:30 Gjorcheska, Lina
  • Germany F9, Singles Qualifying
    Iserath, Alexander 11:30 Forchap, David Chaplefeh
  • Serbia F6, Singles
    Zlatanovic, Arsenije 11:30 Cammarata, Alberto
  • Serbia F6, Singles
    Celebic, Ljubomir 11:30 Schnur, Max Jacob
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Stresnakova, Katarina 11:30 Proese, Natalie
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Oparenovic, Ana 11:30 Rebersak, Polona
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Konig, Pia 11:30 Jaruskova, Timea
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Miklova, Barbora 11:30 Szupper, Marlies
  • Serbia F6, Doubles
    Blagojevic F / Trejgut O 11:30 Jandric D / Rakic S
  • Austria F5, Singles
    Gueven, Can Paul 11:30 Kahoun, Jacob
  • Austria F5, Singles
    Stiefelmeyer, Sebastian 11:30 Beck, Karol
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Castellano, Sara 11:30 Adam, Josepha
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Danilina A / Kerimbayeva K 11:30 Kapshay V / Khabibulina A
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Busson, Elodie 11:30 Salas, Emmanuelle
  • Denmark F1, Singles
    Bjerrehus, Andreas 11:30 Arends, Sander
  • Denmark F1, Doubles
    Arends S / Raab D 11:30 Llompart A / O'Brien D
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Minnen, Greetje 11:35 Lemoine, Quirine
  • Astana II, Kazakhstan
    Yevseyev, Denis 11:35 Kudryavtsev, Alexander
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Cascino, Estelle 11:40 Niedmers, Nora
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Betov S / Bury A 11:40 Shyla Y / Vasilevski A
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Ilhan M / Shofayziyev S 11:40 Cipolla F / Menendez-Maceiras A
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Chiesa D / Scholsen H 11:40 Barbat K / Rasmussen A S
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Pfizenmaier, Dinah 11:40 Savinykh, Valeria
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Karatantcheva, Sesil 11:40 Grymalska, Anastasia
  • Denmark F1, Singles
    Mridha, Jonathan 11:40 Goldsteiner, Peter
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Hlavackova, Andrea 11:40 Vogt, Stephanie
  • Romania F9, Singles
    Torroni, Giulio 11:45 Mirtea, Dragos Cristian
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Berankis R / Matsukevich D 11:45 Khabibulin T / Popko D
  • Astana II, Kazakhstan
    Molchanov, Denys 11:45 Rudnev, Valery
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Ianchuk, Olga 11:45 Bonaventure, Ysaline
  • Oberstaufen, Germany
    Albot, Radu 11:50 Koolhof, Wesley
  • Gstaad, Switzerland
    Nedovyesov, Oleksandr 11:50 Haase, Robin
  • Oberstaufen, Germany
    Panfil, Grzegorz 11:50 Bachinger, Matthias
  • Gstaad, Switzerland
    Rola, Blaz 11:50 De Paula, Fabiano
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Garcia Perez, Georgina 12:00 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Gutierrez Carrasco, Maria 12:00 Roemer, Charlotte
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Marti Riembau, Ariadna 12:00 Kuznetsova, Ksenia
  • Slovak Republic F2, Singles
    Marsoun, Lukas 12:00 Rivera, Sebastian
  • Slovak Republic F2, Singles
    Baldi, Filippo 12:00 Maiga, Riccardo
  • Slovak Republic F2, Singles
    Pazicky, Michal 12:00 Jurovcik, Daniel
  • Tampere, Finland
    Heliovaara, Harri 12:00 Elias, Gastao
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Gulbe, Laura 12:00 Bogoliy, Diana
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Mitu, Cristina-Andreea 12:00 Dzalamidze, Natela
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Anil C / Honigova S 12:00 Maetschke L-M / Stoilkovska M
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    GAO X / YE Q Y 12:00 Durmus A / Tomey E
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Drew J / Fafaliou S 12:10 Guldas G / Xin C
  • Estonia F2, Singles
    Ivanov, Vladimir 12:15 Mugevicius, Lukas
  • Nan Chang, China
    Melnikova, Marina 12:15 Barbieri, Gioia
  • Nan Chang, China
    Raina, Ankita 12:15 Namigata, Junri
  • Nan Chang, China
    Beygelzimer, Yuliya 12:15 Zhang, Ling
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 12:15 Han, Xinyun
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Glushko J / Klemenschits S 12:20 Bondarenko K / Melichar N
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Cadantu A / Piter K 12:20 Olaru R / Peer S
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Klymenko, Anastasiya 12:20 Sarrazin, Laetitia
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Kaufinger, Ina 12:25 Matojan, Julia
  • Romania F9, Singles
    Cornea, Vlad Victor 12:30 Craciun, Teodor-Dacian
  • Oberstaufen, Germany
    Petzschner, Philipp 12:30 Przysiezny, Michal
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 12:30 Kapas, Andriej
  • France F16, Singles
    Galdon, Mateo 12:30 Demois, Julien
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 12:30 Bois, Michael
  • Ireland F1, Singles
    Banasik, Aaron 12:30 Oakley, Keelan
  • Ireland F1, Singles
    Milton, Joshua 12:30 Johnson, Luke
  • Ireland F1, Singles
    O'Hare, David 12:30 Jankovits, Yannick
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nylund N / Timonen R 12:30 Iakovleva A / Kairi A
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Hesse A / Parmentier P 12:30 Sasnovich A / Siniakova K
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Argyelan, Csilla 12:35 Kuzmina-Rimsa, Irina
  • Ireland F1, Singles
    Borg, Stefan 12:40 Nielsen, Frederik
  • Tampere, Finland
    Ymer, Elias 12:40 Van Der Duim, Antal
  • Tampere, Finland
    Pavlasek, Adam 12:40 Zopp, Jurgen
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Frlicka M / Shinikova I 12:40 Akyurt E / Tari B
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Bychkova E / Kudermetova V 12:45 Pashkova E / Poznikhirenko G
  • Denmark F1, Doubles
    Bergevi F / Engsted M 12:45 Holm A / Shabib M
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Nazarova, Gyulnara 12:50 Drazic, Mariana
  • Romania F9, Singles
    Cozma, Vlad 12:50 Carpen, Alexandru-Daniel
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Ilhan M / Shofayziyev S 12:55 Cipolla F / Menendez-Maceiras A
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arcangioli, Manon 13:00 Zuur, Monique
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wagemaker, Mandy 13:00 Van Der Sypt, Elena
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Rus, Kim 13:00 Michiels, Morgane
  • Belgium F8, Singles
    Merckx, Jonas 13:00 Fleming, David
  • Belgium F8, Singles
    De Goeijen, Bobbie 13:00 Bonapart, Sebastiaan
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Pantuckova, Gabriela 13:00 Kaminkova, Katerina
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Bauer E / Dukic D 13:00 Cechova K / Horakova N
  • Germany F9, Singles Qualifying
    Wang, Johnny 13:00 Lichte, Jonas
  • Serbia F6, Doubles
    Katic D / Roganovic S 13:00 Pejovic D / Pjevcevic P
  • Serbia F6, Doubles
    Ilic L / Milivojevic I 13:00 Janvier M / Sebaoun L J
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Fett, Jana 13:00 Hofmanova, Nikola
  • Serbia F6, Doubles
    Dawson S / Puodziunas S 13:00 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Hrabalova, Kristyna 13:00 Mekovec, Iva
  • Austria F5, Doubles
    Hirschmann M / Schwarzl D 13:00 Razborsek N / Stosic M
  • Austria F5, Doubles
    Derler B / Golob M 13:00 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Austria F5, Doubles
    Pimishofer M / Simon D 13:00 Blecha J / Pel D
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Tan, Harmony 13:00 Morderger, Yana
  • Italy F24, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 13:00 Trevisan, Matteo
  • Italy F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 13:00 Pancaldi, Luca
  • Italy F24, Singles
    Rath, Marc 13:00 Giacalone, Omar
  • Denmark F1, Doubles
    Grills J / Manafov V 13:00 Forsell O / Mridha J
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Betov S / Bury A 13:05 Shyla Y / Vasilevski A
  • Oberstaufen, Germany
    Fischer, Martin 13:10 Marcora, Roberto
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 13:10 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Scheepens, Jainy 13:10 Wikkerink, Janneke
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 13:10 Haider-Maurer, Andreas
  • Gstaad, Switzerland
    Simon, Gilles 13:10 Andujar, Pablo
  • France F16, Singles
    Belot, Constantin 13:10 Marie, Jules
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Voracova, Renata 13:10 Frech, Magdalena
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Marcinkevica, Diana 13:10 Mendesova, Pernilla
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Zanevska, Maryna 13:10 Suk, Natalie
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Vrljic, Ana 13:15 Zander, Nina
  • Tampere, Finland
    Desein, Niels 13:20 Sillanpaa, Henrik
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Berankis R / Matsukevich D 13:25 Khabibulin T / Popko D
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Fernandez-Rabener, Arabela 13:30 Mocete-Talamantes, Paula
  • Nan Chang, China
    Doi, Misaki 13:30 Jakupovic, Dalila
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Burillo Escorihuela, Irene 13:30 Dodin, Oceane
  • Estonia F2, Doubles
    Cayre P / Reboul F 13:30 Podzus J / Podzus M
  • Nan Chang, China
    Liu, Fangzhou 13:30 Zheng, Jie
  • Slovak Republic F2, Singles
    Safranek, Vaclav 13:30 Fabian, Patrik
  • Slovak Republic F2, Singles
    Rumler, Robert 13:30 Kalenichenko, Danylo
  • Slovak Republic F2, Singles
    Poplavskyy, Stanislav 13:30 Kellovsky, Dominik
  • Nan Chang, China, Doubles
    Miyamura M / Tanaka M 13:30 Liang C / Zhu L
  • Nan Chang, China, Doubles
    SUN Z / XU S 13:30 Kremen I / Lertcheewakarn N
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Lavrikova E / Piran A 13:30 Bonic B / Zoric N
  • Nan Chang, China, Doubles
    Miyamura M / Tanaka M 13:30 Liang C / Zhu L
  • Nan Chang, China, Doubles
    SUN Z / XU S 13:30 Kremen I / Lertcheewakarn N
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Dean, Eleanor 13:45 Paalma, Eva
  • Oberstaufen, Germany
    Krawietz, Kevin 13:50 Gojowczyk, Peter
  • Oberstaufen, Germany
    Eysseric, Jonathan 13:50 Berrer, Michael
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 13:50 Drzewiecki K / Lomacki P
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Artamonova A / Lister C 13:55 Chernetsova D / Dmitrieva K
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 14:00 Rochette, Laurent
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 14:00 Bothwell, Peter
  • Ireland F1, Singles
    Hutt, Sam 14:00 Gleeson, Alan
  • Ireland F1, Singles
    Malik, Jathan 14:00 Hirschmueller, Christian
  • France F16, Doubles
    Barth F / Messin G 14:00 Munafo P / Ramiaramanana L
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Herdzelas D / Stojanovic N 14:00 Markovic M / Prati F
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nancarrow A / Sakkari M 14:00 Minetti M / Parviainen K
  • Tampere, Finland
    Hocevar, Ricardo 14:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Tampere, Finland
    Mertens, Yannick 14:00 Kivijarvi, Timi
  • Denmark F1, Singles
    Hansson, Gustav 14:00 Mansson, Marcus
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Shulzhanok, Darya 14:05 Pajumets, Liisa
  • Ireland F1, Singles
    Stoute, Isaac 14:10 Glancy, Daniel
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Kichenok, Lyudmyla 14:15 Rodina, Evgeniya
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Cazeaux A / Husaric A 14:20 Ivanova M / Karavaeva A
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Chinellato, Silvia 14:30 Siedliska, Natalia
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Huber, Luisa Marie 14:30 Paolini, Jasmine
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Spigarelli, Martina 14:30 Bernardi, Francesca
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 14:30 Carballes Baena, Roberto
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Kempen, Magali 14:30 Maggen, India
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde, Bernice 14:30 Landener, Hanna
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 14:30 Pospisil, Jaroslav
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 14:30 Lancranjan P / Muntean V
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Mejic M / Pecovski J 14:30 Benackova K / Kostalova M
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Zalabska, Zuzana 14:30 Coppola, Claudia
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Mayerova M / Vrbenska A 14:30 Kollarova B / Stiegner V
  • Austria F5, Doubles
    Jastraunig L / Weissborn T-S 14:30 Haider-Maurer M / Poskocil J
  • Austria F5, Doubles
    Reissig N / Statzberger T 14:30 Haeusler T / Rettl S
  • Austria F5, Doubles
    Schretter J / Weinhandl L 14:30 AL Mahmoud A / Kahoun J
  • Austria F5, Doubles
    Filipsky J / Oliveira G 14:30 Beck K / Kekercheni F
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Kovac, Nika 14:30 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Adam, Oceane 14:30 Engelmann, Jil Nora
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Versteeg, Kelly 14:30 Lehnert, Katharina
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Cheli, Camille 14:30 Paquet, Chloe
  • Italy F24, Singles
    Caruso, Salvatore 14:30 Sinicropi, Riccardo
  • Italy F24, Singles
    Naso, Gianluca 14:30 Fago, Matteo
  • Italy F24, Singles
    Giorgini, Daniele 14:30 Maccari, Federico
  • Denmark F1, Doubles
    Lindell C / Olin R 14:30 Bjerrehus A / Corbett J
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wacanno, Eva 14:40 Wachaczyk, Julia
  • France F16, Singles
    Meraut, Tristan 14:40 Sidorenko, Alexandre
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Pasanen M-E / Pimia O 14:40 Laine E / Pivovarova A
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Michel, Lara 14:40 Kuczer, Daria
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Birnerova, Eva 14:40 De Vroome, Indy
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Ferrer-Suarez, Ines 14:40 Kucova, Kristina
  • Romania F9, Doubles
    Buzelan A / Crapcenco A 15:00 Merzuki M A / Miocic F
  • Romania F9, Doubles
    Ciumac A / Cozbinov A 15:00 Fortuna C / Marfia M
  • Romania F9, Doubles
    Apostol A / Tatomir L 15:00 Grigoriu P / Paval C
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Cardone, Laura 15:00 Kurata, Nathaly
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 15:00 Chien, Pei-Ju
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Sampaio, Rafaella 15:00 Teodoro De Oliveira, Lara Isis
  • Slovak Republic F2, Singles
    Staubert, Pavel 15:00 Carpenter, Jack
  • Slovak Republic F2, Singles
    Vajda, Peter 15:00 Toledo Bague, Pol
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Havaj F / Simcak J 15:00 Buril M / Smolak L
  • Belgium F8, Singles
    Karlovskiy, Evgeny 15:00 Smalyanyy, Filipp
  • Belgium F8, Singles
    Middelkoop, Matwe 15:00 Stevens, Simon
  • Belgium F8, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 15:00 Baltogiannis Y / De Meyer N
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Adamovic K / Burgic E 15:00 Bara I M / Hristea C-E
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Markovic G / Sucevic L
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 15:00 Panic S / Radovic N
  • Romania F9, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 15:00 Ciorcila, Patrick
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 15:10 Albot R / Kowalczyk M
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 15:10 Basilashvili N / Frantzen R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 15:10 Albot R / Kowalczyk M
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 15:10 Basilashvili N / Frantzen R
  • Tampere, Finland, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 15:20 Van Der Duim A / Westerhof B
  • Tampere, Finland
    Munoz-De La Nava, Daniel 15:20 Goffin, David
  • France F16, Singles
    Forcin, Maxime 15:30 Hamou, Maxime
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 15:30 Rey, Sebastian
  • Ireland F1, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 15:30 Thomson, Bjorn
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Ruppert, Lena 15:30 Kostic, Natalija
  • Germany F9, Doubles
    Galdon P / Kicker N 15:30 Acierno F / Babanine A
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Eklund M N / Schoelink J 15:30 Silich A / Vasilyeva L
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Murray J / Peers J 15:30 Bracciali D / Golubev A
  • Denmark F1, Doubles
    Dellien H / Hernandez J 15:30 Goransson A / Pastor H
  • Ireland F1, Singles
    Ede, Simon 15:40 Dudley, Robert
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:50 Charroin O / Fransen S
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 15:50 Gadomski P / Panfil G
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:50 Charroin O / Fransen S
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Rubini, Stefania 16:00 Palmigiano, Francesca
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Ferrando, Cristiana 16:00 Pillot, Carolina
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Simic, Jelena 16:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 16:00 Erlich J / Ram R
  • Atlanta, USA, Doubles
    Barrientos N / Estrella Burgos V 16:00 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / LU Y-H 16:00 Gonzalez S / Lipsky S
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 16:00 Evans D / Smethurst D
  • Lexington, USA, Doubles
    Duckworth J / Reid M 16:00 Polansky P / Shamasdin A
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Amiraghyan, Ani 16:00 Maleckova, Jesika
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Baranska, Agata 16:00 Lukas, Tena
  • Atlanta, USA
    Querrey, Sam 16:00 Sela, Dudi
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 16:00 Paya, Candice
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Rey, Gaelle 16:00 Girard, Magalie
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 16:00 Rafalovicz, Jade
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Wikkerink J / Zuur M 16:00 Minnen G / Van Der Sypt E
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    RUS K / Wagemaker M 16:00 DEL Peral-Francin M / Sugihara R
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Pigossi, Laura 16:00 Foretz, Stephanie
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Muhammad, Asia 16:00 Ahn, Kristie
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Sanchez, Maria 16:00 Shamayko, Marina
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Zhao, Carol 16:00 Brady, Jennifer
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Mueller, Alexandra 16:00 Webley-Smith, Emily
  • Italy F24, Singles
    Rondoni, Pietro 16:00 Napolitano, Stefano
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Quinzi, Gianluigi
  • Italy F24, Singles
    Sonego, Lorenzo 16:00 Gaio, Federico
  • Italy F24, Singles
    Campo, Antonio 16:00 Travaglia, Stefano
  • USA F21, Singles
    Rubin, Noah 16:00 Papa, Spencer
  • USA F21, Singles
    Mylnikov, Tommy 16:00 Bambridge, Luke
  • USA F21, Singles
    Clayton, Scott 16:00 Martin, Toby
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 16:10 Bensoussan, Samuel
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Sillanpaa A / Theodossiou A 16:10 Rissanen J / Saarteinen S
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 16:10 Kawa K / Kramperova K
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Hogenkamp R / Ozga J 16:10 Krejcikova B / Krunic A
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 16:30 Birau W E / Cozma V
  • Romania F9, Doubles
    Antonescu V / Carpen A-D 16:30 Borza B / Sulea T C
  • Romania F9, Doubles
    Cornea V V / Luncanu P-A 16:30 Giurgiu I-A / Sturdza C
  • Umag, Croatia
    Delic, Mate 16:30 Cuevas, Pablo
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 16:30 Gimenez, Sara
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Pedretti, Thaisa Grana 16:30 Guimaraes Bueno, Flavia
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Giangreco Campiz, Camila 16:30 Rossi, Nathalia
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 16:30 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Borsos G / Zsiga M 16:30 Rivera S / Sualehe D
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Faith P / Jurovcik D 16:30 Baldi F / Serrano-Gamez O
  • Umag, Croatia
    Berlocq, Carlos 16:30 Martin, Andrej
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 16:30 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Umag, Croatia
    Reister, Julian 16:30 Sijsling, Igor
  • Serbia F6, Doubles
    Allemby J / De Sousa G 16:30 Celebic L / Melchiorre D
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Profit, Elizabeth Anita Alexandria 16:30 Weatherholt, Mary
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 16:40 Niklas-Salminen P / Vasa E
  • Tampere, Finland, Doubles
    Dutra Silva R / Maytin R 16:40 Desein N / Mertens Y
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Emmrich M / Kas C 16:50 Andujar P / Monaco J
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roman Dominguez, Ana 17:00 Inclan Solis, Olaya
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Atucha Gomez, Ainhoa 17:00 Carrillo Marin, Alba
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Cortina Pou A / Perez-Somarriba E 17:00 Cavalle-Reimers Y / Paredes Roemer L C
  • France F16, Singles
    Rousset, Elie 17:00 Jaloviec, Marek
  • Spain F19, Singles
    Herrera, Robert 17:00 Lopez Jaen, Miguel Angel
  • Spain F19, Singles
    Mensurado, Vasco 17:00 Eames, Jake
  • Spain F19, Doubles
    Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 17:00 Perez Contri S / Sanz Gimenez M
  • Spain F19, Doubles
    Domingues J / Salazar Martin J A 17:00 PLA Malfeito J / Ramanathan R
  • Belgium F8, Singles
    Cailleau, Jolan 17:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F8, Doubles
    De Goeijen B / Meuffels A 17:00 Defoort T / Deschamps T
  • Belgium F8, Doubles
    Sporken M / Van Den Honert V 17:00 Cagnina J / Gille S
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Hummel A C / Toseva M 17:00 Bruehwiler J / Tanielian C
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:00 Bouwmans R / Forchap D C
  • Germany F9, Doubles
    Michaelis M / Michaelis T 17:00 Polonskiy I / Prudnikau A
  • Germany F9, Doubles
    Mokrzycki M / Rauch F 17:00 Karwasz P-A / Strunk B
  • Germany F9, Doubles
    Spirin A I / Zubov I 17:00 Groen S / Kaczynski K
  • Lexington, USA
    Evans, Daniel 17:00 Millot, Vincent
  • Germany F9, Doubles
    Rivchin I / Roidl T 17:00 Elliott E / Van Peperzeel G
  • Lexington, USA
    Gomez, Emilio 17:00 Mitchell, Benjamin
  • Lexington, USA
    Giron, Marcos 17:00 Krajicek, Austin
  • Tampere, Finland
    Kontinen, Micke 17:20 Giner, Marc
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Brescia, Georgia 17:30 Dentoni, Corinna
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Balducci A / Papamichail D 17:30 Dubins B / Rizzolo K
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Huber L M / Siedliska N 17:30 Pasini G / Scala C
  • Umag, Croatia
    Pavic, Ante 17:30 Zeballos, Horacio
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Mueller C / Mueller D 17:30 Castellano S / Quattrone C
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Alfredsson I / Engelmann J N 17:30 Bolsova Zadoinov A / Touly C
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 17:30 Hirschmueller C / Kapric D
  • Ireland F1, Doubles
    Isaaks R / Stoute I 17:30 Oakley K / Thornton-Brown A
  • Ireland F1, Doubles
    Glancy D / Seator E 17:30 Bothwell P / O'Hare D
  • Ireland F1, Doubles
    Dempsey B / Duncan S 17:30 Cooper J / Lewit C
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 17:30 Primorac, Iva
  • Gstaad, Switzerland
    Mina, Gianni 17:30 Laaksonen, Henri
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Parshina, Yana 17:30 Armitano, Mathilde
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hozumi, Eri 17:30 Hibino, Nao
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    EL Tabakh, Heidi 17:30 Falconi, Irina
  • Italy F24, Singles
    Trusendi, Walter 17:30 Mercuri, Fabio
  • USA F21, Doubles
    Argent Q / Thompson B 17:30 Silverman C / Vega Q
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 17:40 De La Bassetiere, Constant
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 17:50 Hanley P / Marray J
  • Umag, Croatia
    Cecchinato, Marco 17:50 Seppi, Andreas
  • Umag, Croatia
    Gabashvili, Teimuraz 17:50 Lajovic, Dusan
  • Romania F9, Doubles
    Ispas R / Maru A M 18:00 Bucur S I / Dumitru V A
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Tomita, Giovanna 18:00 Farfan, Daniela
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Oliveira, Barbara 18:00 Izuogu, Chinenye
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Stemmer S / Vorih S 18:00 De Sutter J / Oyen S
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 18:00 Rettich N / Shakovets C
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Smith, Maria 18:00 Lykina, Ksenia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Harrison, Catherine 18:00 Alves, Maria Fernanda
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 18:00 Contreras Gomez, Fernanda
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alves M-F / Hermoso X 18:00 Alda R / Contreras Gomez F
  • Lexington, USA
    Donskoy, Evgeny 18:20 Mcgee, James
  • Lexington, USA
    Thompson, Jordan 18:20 King, Evan
  • Lexington, USA
    Sarmiento, Raymond 18:20 Moriya, Hiroki
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 18:30 Marti Riembau A / Parrizas-Diaz N
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 18:30 Vukic, Aleksandar
  • Spain F19, Singles
    Gomez Sanchez, Carlos 18:30 Gutierrez-Ferrol, Sergio
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 18:30 Cuypers B / Feler M
  • Belgium F8, Doubles
    Cant L / Martens S 18:30 De Vetter P / Van Duyse F
  • Belgium F8, Doubles
    Taylor A / Taylor J 18:30 Geerts M / Merckx J
  • USA F21, Doubles
    Chappell N / Lin W 18:30 Surreaux A / Tashi V
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Arcidiacono F / Spigarelli M 19:00 Remondina A-G / Schaefer A
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Bucsa, Cristina 19:00 Pous Tio, Laura
  • Ireland F1, Doubles
    Carpenter M / Taylor S 19:00 Stride B / Thomson B
  • Ireland F1, Doubles
    Dudley R / Johnson L 19:00 Banasik A / Hutt S
  • Ireland F1, Doubles
    Fournerie T / Gleeson A 19:00 Carter T / O'Connell F
  • Ireland F1, Doubles
    EDE S / Malik J 19:00 Carson S / Rosenzweig N
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Elbaba, Julia 19:00 Coin, Julie
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Gonzalez M / Pigossi L 19:00 Bhargava A / Muresan D
  • Atlanta, USA
    Estrella Burgos, Victor 19:00 Matosevic, Marinko
  • Italy F24, Doubles
    Chiurulli D / Fago M 19:00 Dutra DA Silva D / Estevez M
  • Italy F24, Doubles
    Caruso S / Naso G 19:00 Giacalone O / Giorgini D
  • USA F21, Doubles
    Dome A / LI Y 19:00 Ghasya F / Redlicki M
  • Umag, Croatia
    Paire, Benoit 19:10 Ramos, Albert
  • Umag, Croatia
    Riba, Pere 19:10 Vesely, Jiri
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Beirao M / Duarte A-C 19:30 Cardone L / Cardoso J R
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Lykina K / Moriarty J 19:30 Cercone A / Guarachi A
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Butler C / Kharchenko A 19:30 Collie N / Kopinski M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Fieldsend L / Hine K 19:30 Ellison R / Ellison S A
  • Lexington, USA
    Copil, Marius 19:40 Collarini, Andrea
  • Lexington, USA
    Bemelmans, Ruben 19:40 Jenkins, Jarmere
  • Lexington, USA
    Odesnik, Wayne 19:40 Nishioka, Yoshihito
  • Lexington, USA
    Kokkinakis, Thanasi 19:45 Smethurst, Daniel
  • Umag, Croatia
    Montanes, Albert 20:00 Zverev, Alexander
  • Atlanta, USA
    Ram, Rajeev 20:00 Istomin, Denis
  • Atlanta, USA
    Smyczek, Tim 20:00 Harrison, Ryan
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 20:00 Blumenberg A / Boltz S
  • USA F21, Doubles
    Goldin G M / Mylnikov T 20:00 Clark B D / Schneider R
  • USA F21, Doubles
    COX C / Reese H 20:00 Clayton S / Martin T
  • Atlanta, USA
    Diez, Steven 20:20 De Bakker, Thiemo
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lorenzi P / Seppi A 20:30 Lajovic D / Skugor F
  • Argentina F11, Doubles
    Florez V / Portmann L 20:30 Benitez Chavarriaga J M / Zukas M
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 20:30 Silva De Carvalho J / Teodoro De Oliveira L I
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 20:30 Childers J A / Holt B
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 20:30 Bedene A / Delgado J
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Cucca, Marcella 21:00 Bronzetti, Lucia
  • Lexington, USA, Doubles
    Demoliner M / Raja P 21:00 Krajicek A / Williams R
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Kilgo K / Kiro L 21:00 Baric N / Karaitiana J
  • Italy F24, Singles
    Bortolotti, Marco 21:00 De Greef, Arthur
  • Italy F24, Doubles
    Rondoni P / Travaglia S 21:00 Gaio F / Licciardi P
  • Atlanta, USA
    Sock, Jack 21:20 Gonzalez, Alejandro
  • Atlanta, USA
    Ginepri, Robby 21:20 Stakhovsky, Sergiy
  • Umag, Croatia, Doubles
    Kretschmer G / Satschko A 21:30 Cecchinato M / Fognini F
  • Atlanta, USA
    Ebden, Matthew 21:40 Becker, Benjamin
  • Atlanta, USA, Doubles
    Sharan D / Young D 22:40 King K / Venus M
  • Atlanta, USA
    Smith, John-Patrick 22:40 Marchenko, Illya

poručio

Mihajlović:Pozdraviću Štimca iako mi je neprijatelj

Fudbal

Autor:

On je istakao da njegovo neprijateljstvo sa Igorom Štimcem nema veze sa fudbalom i da će se rukovati sa novim selektorom Hrvatske.

Siniša MIhajlović: Selektor sa zadatkom

Siniša Mihajlović: Selektor sa zadatkom

BEOGRAD - Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Siniša Mihajlović izjavio je da je na tu poziciju došao, između ostalog, i zbog toga što će selekcija Hrvatske biti jedan od rivala u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Brazili 2014. godine.

"Jedan od razloga zašto sam postao selektor Srbije je i to što se u našoj grupi nalazi Hrvatska. To je moj veliki motiv. Hrvatska je favorit, trenutno ima kvalitetniji tim, što je pokazala i na EP. Mislim da će Hrvatska biti prva u grupi, Belgija i mi ćemo se boriti za drugo mesto", rekao je Mihajlović za hrvatske medije.

On je istakao da njegovo neprijateljstvo sa Igorom Štimcem nema veze sa fudbalom i da će se rukovati sa novim selektorom Hrvatske.

"Vaspitanje i poštovanje prema poslu nalažu da se sa njim pozdravim. Ja, kao srpski selektor, moram da budem primer lepog ponašanja na terenu svojim igračima, navijačima i celoj zemlji. To što Štimac i ja ne razgovaramo, što nismo prijatelji nema nikakave veze sa fudbalom. Predstavljaću tada svoju zemlju i moram da se ponašam kako dolikuje. Da se sretnemo u gradu ne znam da li bismo se pozdravili", poručio je Mihajlović.

Mihajović je rekao da je prilikom izbora za selektora obećao da će u reprezentaciju uvesti red, rad i disciplinu.

"Kada sam ja igrao u reprezentaciji nije bilo reda. Nismo imali autoritativnog selektora i svako je radio šta je hteo. Čim sam postao selektor uveo sam veću disciplinu i standarde rada koji vrede u Evropi. Postavio sam sebi dva cilja: da se kvalifikujemo na SP u Brazilu i da promenimo loše mišljenje u evropskom i svetskom fudbalu o srpskim navijačima", rekao je Mihajlović.

Prvi korak ka uspostavljanju discipline bilo je obavezno pevanje himne uoči meča.

"Dok sam bio reprezentativac, uvek sam zavideo rivalima na tome. Svoju himnu nismo mogli da pevamo, jer nije bila naša nego jugoslovenska. Bilo mi je krivo i tada sam rekao:

"Ako jednog dana budem selektor, svi će morati da pevaju himnu. Sada svi pevaju. Ko neće nema mesta u državnom timu", objasnio je Mihajlović.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (9)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • zox populi

    zox populi

    patriota

    14 Odgovori 
  • Veddy

    Veddy

    Bravo miha, imas moju podrsku

    14 Odgovori 
  • Serbian

    Serbian

    Svaka m je na mestu

    12 Odgovori 

Poslednji komentar

  • vengolo split

    vengolo split

    Dok se dvoje svađaju treći koristi A da do toga ne dođe idemo Mi lipo jedni i drugi na SP

    1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Tema pregovora u Briselu mogla da bi rešavanje krize nastale zbog mosta na Ibru Marko Đurić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh