• Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Okamura, Kyoka 1 6 1 1 Yoo, MI 0 2 1 0
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Ayukawa, Mana 0 5 0 Han, Xinyun 0 6 0
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Lee, Ya-Hsuan 1 7 1 Tian, Ran 0 6 0
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Miyamura, Miki 1 6 1 1 Akita, Shiho 0 3 1 0
  • US Open, New York, USA
    Wozniacki, Caroline 0 3 0 Errani, Sara 0 0 0
  • Shanghai, China
    Nishioka, Yoshihito 04:00 Wang, Chuhan
  • Shanghai, China
    Chung, Hyeon 04:00 Udomchoke, Danai
  • Shanghai, China
    Thompson, Jordan 04:00 LI, Zhe
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Choi, Ji-Hee 04:00 Kim, DA Hye
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Kim, Hae-Sung 04:00 Sim, Sol Hee
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Lee, Ji-Hee 04:00 Hong, Hyun-Hui
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Lee, SE Jin 04:00 Zhang, Yuxuan
  • Shanghai, China
    Soeda, GO 04:00 Jung, Jason
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Yamasoto, Aki 04:40 Wongteanchai, Varatchaya
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Fujiwara, Rika 04:40 Okadaue, Chiaki
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Tanaka, Yuuki 04:40 Inoue, Miyabi
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Namigata, Junri 04:40 Tanasugarn, Tamarine
  • Shanghai, China
    Vanni, Luca 05:20 Statham, Jose
  • Shanghai, China
    Kibi, Yuuya 05:20 Singh, Sanam
  • Shanghai, China
    Chen, TI 05:20 Bhambri, Yuki
  • Shanghai, China
    Millman, John 05:20 Zhang, ZE
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Ozeki, Michika 05:30 DU, Rui
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Kim, Yun-Hee 05:30 Jeong, Yeong Won
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Kim, Ju-Eun 05:30 Lee, So-Ra
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Han, Sung-Hee 05:30 Kim, Sun-Jung
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Eric, Doroteja 06:10 Ninomiya, Makoto
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Tanaka, Mari 06:10 Miyahara, Mihoki
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Takayama, Chihiro 06:10 Luangnam, Nudnida
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Ushijima, Risa 06:10 Adamczak, Monique
  • Shanghai, China
    Yang, Tsung-Hua 06:40 Edmund, Kyle
  • Shanghai, China
    Niki, Takuto 06:40 Takeuchi, Kento
  • Shanghai, China
    Ito, Yuichi 06:40 Devvarman, Somdev
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    JI, Ha-Young 07:00 Lee, Jin-A
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    YU, Min-Hwa 07:00 Zhang, Ying
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Xun, Fang Ying 07:00 Cai, Xi-Wei
  • Yeongwol, Doubles W-C10-KOR-06...
    KIM S / Lee J 07:00 KIM N R / Lee H-M
  • Noto, Doubles W-C25-JPN-03A
    HAN X / Zhang K-L 07:40 Koshino Y / Mori Y
  • Noto, Doubles W-C25-JPN-03A
    HAN N-L / Yoo M 07:40 LEE Y-H / Miyazaki Y
  • Shanghai, China, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 08:00 Gong M X / LI Z
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Tarasova, Alena 08:00 Rudakova, Anastasia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Lazareva, Margarita 08:00 Palkina, Ksenia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Pogrebnyak, Valeriya 08:00 Mokh, Maria
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Kalabina, Yuliya 08:00 Lysakova, Antonina
  • Turkey F30, Singles
    Polonskiy, Ilya 08:00 Ehara, Hiroyasu
  • Turkey F30, Singles
    Scholtz, Nikala 08:00 Thomson, Bjorn
  • Turkey F30, Singles
    Boe-Wiegaard, William 08:00 Mitsuhashi, Junn
  • Turkey F30, Singles
    Roelofse, Ruan 08:00 Durmus, Durukan
  • Turkey F30, Singles
    Milovic, Zeljko 08:00 Boutillier, Remi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Hsu, Ching Wen 08:00 Silva, Eden
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Prosperi, Valeria 08:00 Akovalier, Nurseda
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Nakano, Yumi 08:00 Drew, Jazzamay
  • Shanghai, China, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 08:00 Gong M X / LI Z
  • Iran F10, Singles
    Mercuri, Fabio 08:30 Kocyla, Arkadiusz
  • Iran F10, Singles
    Munoz-Abreu, Jordi 08:30 Margaroli, Luca
  • Iran F10, Singles
    Marfia, Matteo 08:30 Kalovelonis, Markos
  • Yeongwol, Doubles W-C10-KOR-06...
    Liang C / Liu C 08:30 KIM H-S / Kim So-J
  • Yeongwol, Doubles W-C10-KOR-06...
    LEE J-H / Zhang Y 08:30 Hong S-Y / Kang S-K
  • Russia F9, Singles
    Giner, Marc 09:00 Korolev, Vladimir
  • Russia F9, Singles
    Vasilevski, Andrei 09:00 Muzaev, Richard
  • Russia F9, Singles
    Polyakov, Vladimir 09:00 Zhurbin, Alexander
  • Brasov, Romania
    Sikora, Adrian 09:00 Bourgue, Mathias
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Vaysbuch, Avital 09:00 Szatmari, Agnes
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Boev, Michaela 09:00 Negreanu, Daiana
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Gulman, Yasmin 09:00 Peckl, Kerstin
  • Brasov, Romania
    Melzer, Gerald 09:00 Rufin, Guillaume
  • Brasov, Romania
    Luncanu, Petru-Alexandru 09:00 Buchanan, Chase
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Kudermetova, Veronika 09:30 Diatchenko, Vitalia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Danilina, Anna 09:30 Knoll, Xenia
  • Turkey F30, Singles
    Nys, Hugo 09:30 Nakamura, Ren
  • Turkey F30, Singles
    Uzakov, Vaja 09:30 Halebian, Alexios
  • Turkey F30, Singles
    Kruk, Vladzimir 09:30 Escoffier, Antoine
  • Turkey F30, Singles
    Dubinski, Artur 09:30 Favier, Bastien
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Takahata, Kotomi 09:30 Huber, Luisa Marie
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Omae, Akiko 09:30 Shkudun, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Fourouclas, Natasha 09:30 Collie, Nicole
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Wongteanchai, Varunya 09:30 Anil, Cemre
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Vasylyeva, Anastasiya 09:30 Katsitadze, Mayya
  • St. Remy, France
    Millot, Vincent 10:00 Bemelmans, Ruben
  • Genoa, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Giannessi A 10:00 Bracciali D / Starace P
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Sugnaux, Tess 10:00 Jablonovska, Jana
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Rittberger, Sabrina 10:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Makhorkina, Anna 10:00 Vorih, Stefanie
  • St. Remy, France
    Mahut, Nicolas 10:00 Vaisse, Martin
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Zivkovic, Isidora 10:00 Stefanou, Agni
  • Genoa, Italy, Doubles
    Brown D / Kas C 10:00 Balleret B / Motti A
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Milovanovic, Dzina 10:00 Alibalic, Nina
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Tomic, Danijela 10:00 Matoula, Martha
  • Austria F10, Singles
    Barbosa, Romain 10:00 Kalenichenko, Danylo
  • Austria F10, Singles
    Dmitriev, Kirill 10:00 Weissborn, Tristan-Samuel
  • Austria F10, Singles
    Marsoun, Lukas 10:00 Semjan, Marek
  • Iran F10, Singles
    Marie, Jules 10:00 Dabiri, Ashkan
  • Iran F10, Singles
    Prashanth, N. Vijay Sundar 10:00 Kaza, Vinayak Sharma
  • Iran F10, Singles
    Rawat, Sidharth 10:00 Musialek, Alexis
  • St. Remy, France
    Marti, Yann 10:00 Herbert, Pierre Hugues
  • Brasov, Romania
    Machado, Rui 10:00 Mertl, Jan
  • Brasov, Romania
    Marcora, Roberto 10:00 Riba, Pere
  • Brasov, Romania, Doubles
    Copil M / Crivoi V 10:00 Giorgini D / Ungur A
  • Italy F30, Singles
    Ternar, Tomislav 10:00 Rondoni, Pietro
  • Italy F30, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 10:00 Carli, Cristian
  • Italy F30, Singles
    Stosic, Marko 10:00 Urbanija, Mike
  • Croatia F16, Singles
    Gorcic, Ismar 10:00 Papez, Ziga
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Zovincova, Vendula 10:00 Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina
  • Croatia F16, Singles
    Affonso Neto, Roberto 10:00 Korolev, Evgeny
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Vosecka, Andrea 10:00 Rutarova, Eva
  • Croatia F16, Singles
    Zaninovic, Luka 10:00 Sinicropi, Riccardo
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Sumova, Diana 10:00 Zalabska, Zuzana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Fett, Jana 10:00 Niedmers, Nora
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Allgurin, Ellen 10:00 Basic, Martina
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Klasen, Charlotte 10:00 Lukas, Tena
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Brunskog, Louise 10:00 Mekovec, Iva
  • Genoa, Italy
    Ignatik, Uladzimir 10:00 Kubler, Jason
  • Brasov, Romania, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 10:00 Karatsev A / Rudnev V
  • St. Remy, France
    Martin, Fabrice 10:00 Gombos, Norbert
  • Poland F7, Singles
    Koniusz, Blazej 10:00 Rumler, Robert
  • Poland F7, Singles
    Gawron, Marcin 10:00 Brtnicky, Filip
  • Brasov, Romania
    Reuter, Yannik 10:00 Torroni, Giulio
  • Russia F9, Singles
    Sabanin, Yan 10:30 Vasilenko, Alexander
  • Russia F9, Singles
    Alekseenko, Vadim 10:30 Igoshin, Alexander
  • Russia F9, Singles
    Badanov, Dmytro 10:30 Bobrov, Bogdan
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Constantin, Lorena 10:30 Platon, Raluca Elena
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Codino, Fiona 10:30 Helbet, Julia
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Talaba, Gabriela 10:30 Simion, Oana Georgeta
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Palkina K / Valetova J 11:00 Gabueva A / Lizarazo Y
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Doroshina O / Von Deichmann K 11:00 Ivakhnenko V / Kalabina Y
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Marozava L / Melnikova M 11:00 Grinchishina A / Rudakova A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Bogoliy D / Tarasova A 11:00 Lazareva M / Pashkova E
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Tarpischeva A / Vaynberg S 11:00 Kulikova V / Pogrebnyak V
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Allertova, Denisa 11:00 Korpatsch, Tamara
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Van Dijkman, Inger 11:00 Lottner, Antonia
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Sorribes Tormo, Sara 11:00 Garcia Vidagany, Beatriz
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Gorgodze, Ekaterine 11:00 Celik, Susanne
  • Belgium F14, Singles
    Storme, James Junior 11:00 Geerts, Michael
  • St. Remy, France, Doubles
    Kerr J / Martin F 11:00 Belot C / Khlif N
  • Belgium F14, Singles
    Navarro, Simon 11:00 Vibert, Francois Arthur
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-03A
    Badurova V / Zeminova M 11:00 Cvackova N / Tomanova N
  • Genoa, Italy
    Montanes, Albert 11:00 Fucsovics, Marton
  • Genoa, Italy
    Galovic, Viktor 11:00 Delic, Mate
  • St. Remy, France, Doubles
    Kerr J / Martin F 11:00 Belot C / Khlif N
  • St. Remy, France
    Betov, Sergey 11:00 Guez, David
  • St. Remy, France
    Lammer, Michael 11:00 Gicquel, Marc
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Bonaventure, Ysaline 11:00 Lemoine, Quirine
  • Brasov, Romania
    Eysseric, Jonathan 11:20 Karatsev, Aslan
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Schoelink, Jade 11:30 Aleshcheva, Vera
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Rottmann, Nicole 11:30 Argyelan, Csilla
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Shinikova, Isabella 11:30 Njegus, Kristina
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Radanovic, Dejana 11:30 Lodikova, Daria
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Polic, Ema 11:30 Ostojic, Kristina
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Stojanovic, Nina 11:30 Marinkovic, Bojana
  • Austria F10, Singles
    Pazicky, Michal 11:30 Schretter, Johannes
  • Austria F10, Singles
    Pichler, David 11:30 Brunner, Pascal
  • Austria F10, Singles
    Statzberger, Thomas 11:30 Partl, Adrian
  • Spain F25, Singles
    Perez Esteve, Manel 11:30 Munar Clar, Jaume Antoni
  • Spain F25, Singles
    Vega Hernandez, David 11:30 Martos Gornes, Sergio
  • Spain F25, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 11:30 Taberner, Carlos
  • Iran F10, Doubles
    Munoz-Abreu J / Vervoort M 11:30 Goto S / Kikkawa K
  • Iran F10, Doubles
    Chaukulkar T / Kocyla A 11:30 Akhavan A / Souri K
  • Iran F10, Doubles
    Gudozhnikov N / Miki P 11:30 Marfia M / Margaroli L
  • Italy F30, Singles
    Jahn, Jeremy 11:30 Papasidero, Lorenzo
  • Italy F30, Singles
    Borgo, Francesco 11:30 Kraljevic, Filip
  • Italy F30, Singles
    Oliveira, Goncalo 11:30 Della Tommasina, Davide
  • Croatia F16, Singles
    Brkic, Tomislav 11:30 Jevtic, Slobodan
  • Croatia F16, Singles
    Alpeza, Marino 11:30 Mandic, Franco
  • Croatia F16, Singles
    Bizjak, Blaz 11:30 Cagalj, Stjepan
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Kuncikova, Lenka 11:30 Vrbenska, Anna
  • Croatia F16, Singles
    Celebic, Ljubomir 11:30 Lombe, Harrison
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Paterova, Dominika 11:30 Proese, Natalie
  • Croatia F16, Singles
    Miocic, Franko 11:30 Mick, Peter
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Kulhankova, Denisa 11:30 Luknarova, Zuzana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Drazic, Mariana 11:30 Cheli, Camille
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Oyen, Sofie 11:30 Cuk, Pia
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Arvidsson, Sofia 11:30 Dunne, Katy
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Gibson, Aimee 11:30 Liebens, Klaartje
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Jegiolka, Justyna 11:30 Savinykh, Valeria
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Hillyer, Natasha 11:30 Lim, Alize
  • Tunisia F4, Singles
    BEN Hassen, Ameur 11:30 Dougaz, Aziz
  • Tunisia F4, Singles
    Jakupovic, Alexandros 11:30 Duberville, Olivier
  • Tunisia F4, Singles
    EL Bahri, Sofiene 11:30 Slobodchikov, Ronald
  • Poland F7, Singles
    Drzewiecki, Karol 11:30 Majchrzak, Kamil
  • Poland F7, Singles
    Safranek, Vaclav 11:30 Rajski, Maciej
  • France F17, Singles
    Bourbon, Morgan 12:00 Couacaud, Enzo
  • Russia F9, Singles
    Lebedev, Ilya 12:00 Ivanov, Vladimir
  • Russia F9, Singles
    Tyurnev, Evgeny 12:00 Zaitcev, Anton
  • Russia F9, Doubles
    Muzaev R / Saplin K 12:00 Giner M / Zhurbin A
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Tig, Patricia Maria 12:00 Andrei, Stefana
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Fernandez-Rabener, Arabela 12:00 Ghitescu, Andreea
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Ene, Cristina 12:00 Oante, Iuliana
  • Brasov, Romania
    Haider-Maurer, Andreas 12:00 Lopez-Perez, Enrique
  • Brasov, Romania
    Copil, Marius 12:00 Krstin, Pedja
  • Alphen, Netherlands
    Westerhof, Boy 12:00 Cervantes-Huegun, Inigo
  • Alphen, Netherlands
    Granollers-Pujol, Gerard 12:00 Androic, Toni
  • Great Britain F15, Singles
    Chaudry, James 12:00 Willis, Marcus
  • Great Britain F15, Singles
    Klein, Brydan 12:00 Martin, Toby
  • Great Britain F15, Singles
    O'Hare, David 12:00 Ward Hibbert, Joshua
  • Great Britain F15, Singles
    Bambridge, Luke 12:00 Hudson, Oliver
  • Alphen, Netherlands
    Koolhof, Wesley 12:00 Sijsling, Igor
  • Alphen, Netherlands
    Middelkoop, Matwe 12:00 Podlipnik-Castillo, Hans
  • St. Remy, France
    Burquier, Gregoire 12:20 De Schepper, Kenny
  • St. Remy, France
    Shcherba, Vitalii 12:20 Chazal, Maxime
  • St. Remy, France
    Crepaldi, Erik 12:20 Stakhovsky, Sergiy
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Kremen I / Vasylyeva A 12:30 Frolova A / Kerimbayeva K
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Kamenskaya V / Saidova S 12:30 Kudermetova V / Rodina E
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Monova P / Yashina E 12:30 Danilina A / Knoll X
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Lottner A / Vogelsang E 12:30 Scheepens J / Van Der Hoek R
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Geuer N / Pirazhenka S 12:30 Peterson R / Wacanno E
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Celik S / Lemoine Q 12:30 Ferrer-Suarez I / Sorribes Tormo S
  • Belgium F14, Singles
    Cao, Zhaoyi 12:30 Folie, Alexandre
  • Belgium F14, Singles
    Diep, Florent 12:30 Gonzalez Carrasco, Juan Matias
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-03A
    Holanova N / Rouckova K 12:30 Alzate Esmurzaeva A K / Muntean V
  • Genoa, Italy
    Ramos, Albert 12:30 Virgili, Adelchi
  • Genoa, Italy
    Dzumhur, Damir 12:30 Kovalik, Jozef
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Georges, Myrtille 12:30 Rus, Arantxa
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Lekaj, Adrijana 13:00 Hobgarski, Katharina
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Njiric, Silvia 13:00 Vukovic, Jovana
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Dancetovic E / Lukic J 13:00 Matoula M / Stefanou A
  • Austria F10, Singles
    Langer, Nils 13:00 Uhlig, Daniel
  • Austria F10, Singles
    Krawietz, Kevin 13:00 Weidinger, Dominic
  • Spain F25, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 13:00 Roca Batalla, Oriol
  • Spain F25, Singles
    Martinez Portero, Pedro 13:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F25, Singles
    Mazon-Hernandez, Rafael 13:00 Calvo Eman, Ferran
  • Italy F30, Singles
    Sonego, Lorenzo 13:00 Speronello, Marco
  • Italy F30, Singles
    Frigerio, Lorenzo 13:00 Reissig, Nicolas
  • Italy F30, Doubles
    Ghedin N / Maccari F 13:00 Bortolotti M / Rondoni P
  • Croatia F16, Singles
    Chiurulli, Daniele 13:00 Laurent, Yanais
  • Croatia F16, Singles
    Krivic, Ivan 13:00 O'Mara, Jonny
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Rohanova, Petra 13:00 Maleckova, Jesika
  • Croatia F16, Singles
    Borsos, Gabor 13:00 Faber, Mateo
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Rigozzi, Chantelle 13:00 Frankova, Nikola
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-03A
    Hrabalova K / Pradova M 13:00 Kropackova E / Vosecka A
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Silich, Alina 13:00 Horvat, Ivana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Jung, Julia 13:00 Krivic, Iva
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Klasen, Anna 13:00 Maggen, India
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Szupper, Marlies 13:00 Konig, Pia
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    De Vroome, Indy 13:00 Cavaday, Naomi
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Moore, Tara 13:00 Paolini, Jasmine
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Dart, Harriet 13:00 Golubic, Viktorija
  • Tunisia F4, Singles
    Plattes, Christian 13:00 Vecchia, Emiliano Franco
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Burrage, Jodie Anna 13:00 Stephenson, Francesca
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Grabher, Julia 13:00 Morgosova, Karin
  • Tunisia F4, Singles
    Giannuzzi, Alessio 13:00 Castro, Matias
  • Poland F7, Singles
    Janik, Patryk 13:00 Jedruszczak, Mikolaj
  • Poland F7, Singles
    Cias, Pawel 13:00 Lojda, Dusan
  • Brasov, Romania
    Veic, Antonio 13:20 Ciorcila, Patrick
  • Brasov, Romania
    Dima, Dragos 13:20 Pospisil, Jaroslav
  • Alphen, Netherlands
    Hanescu, Victor 13:20 De Greef, Arthur
  • Alphen, Netherlands
    Torebko, Peter 13:20 Baumann, Moritz
  • Alphen, Netherlands
    Wunner, Matthias 13:20 Van Der Duim, Antal
  • France F17, Singles
    Rice, David 13:30 Ramiaramanana, Lofo
  • France F17, Doubles
    NOA S / Voljacques H 13:30 Rousset E / Sidorenko A
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Ciobanu D / Perper A 13:30 Platon R E / Talaba G
  • Russia F9, Doubles
    Elgin M / Golubev K 13:30 Galkin A / Korolev V
  • Russia F9, Doubles
    Elistratov E / Polyakov V 13:30 Badanov D / Nedelko I
  • Russia F9, Doubles
    Alekseenko V / Kushakov A 13:30 Igoshin A / Sabanin Y
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Kremer, Dana 13:30 Craciun, Georgia Andreea
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Boev M / Fetecau I 13:30 Helbet J / Ionescu S
  • Brasov, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 13:30 Kretschmer G / Melzer G
  • Great Britain F15, Singles
    Tutu, Marshall 13:30 Renard, Lucas
  • Great Britain F15, Singles
    Milton, Joshua 13:30 Salisbury, Joe
  • Great Britain F15, Singles
    Coupland, George 13:30 Skinner, Harry
  • Great Britain F15, Singles
    Nielsen, Frederik 13:30 Cox, Daniel
  • Brasov, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 13:30 Kretschmer G / Melzer G
  • Tunisia F4, Singles
    Lavaud, Eric 13:30 Rikalo, Simo
  • St. Remy, France
    Molchanov, Denys 13:40 Klec, Ivo
  • St. Remy, France
    Donskoy, Evgeny 13:40 Gerasimov, Egor
  • St. Remy, France, Doubles
    Herbert P-H / Kravchuk K 13:40 Fischer M / Lammer M
  • St. Remy, France, Doubles
    Herbert P-H / Kravchuk K 13:40 Fischer M / Lammer M
  • Genoa, Italy
    Beck, Andreas 13:50 Gaio, Federico
  • Genoa, Italy
    Cecchinato, Marco 13:50 Basilashvili, Nikoloz
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Alibalic N / Stojanovic N 14:00 Curovic T / Milovanovic D
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Khromacheva I / Schuurs D 14:00 Hogenkamp R / Kerkhove L
  • Belgium F14, Singles
    Ejupovic, Elmar 14:00 Griekspoor, Scott
  • Belgium F14, Doubles
    Taylor A / Taylor J 14:00 GAO X / Ning Y
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Haas, Barbara 14:30 Chiesa, Deborah
  • Genoa, Italy, Doubles
    Basso A / Picco F 14:30 Kowalczyk M / Sitak A
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Kostic N / Shinikova I 14:30 Marinkovic B / Markovic M
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Kovacevic J / Mastilovic M 14:30 Lodikova D / Makhorkina A
  • Austria F10, Doubles
    Schretter J / Statzberger T 14:30 Kotek D / Lechner M
  • Austria F10, Doubles
    Marsoun L / Pazicky M 14:30 Bader S / Weissborn T-S
  • Spain F25, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 14:30 Garin, Christian
  • Italy F30, Doubles
    Borgo F / Volante M 14:30 Jurman M / Kocevar-Desman T
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Fett J / Lukas T 14:30 Allgurin E / Brunskog L
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Barbir N / Shulzhanok D 14:30 De Sutter J / Oyen S
  • Genoa, Italy, Doubles
    Basso A / Picco F 14:30 Kowalczyk M / Sitak A
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Stanciute, Lina 14:30 Mcminn, Lauren
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Vrljic, Ana 14:30 Bai, Alison
  • Tunisia F4, Singles
    Gille, Sander 14:30 Donnini, Matteo
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Foster, Manisha 14:30 Dodin, Oceane
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Honcova, Michaela 14:30 Witthoeft, Carina
  • Austria F10, Doubles
    Dolezel F / Michnev P 14:30 Kalenichenko D / Popko D
  • Austria F10, Doubles
    Brunner P / Dmitriev K 14:30 Pichler D / Waloch M
  • Tunisia F4, Singles
    Borella, Filippo 14:30 Harajchi, Aria
  • Brasov, Romania
    Ungur, Adrian 14:40 Crivoi, Victor
  • Alphen, Netherlands
    Diez, Steven 14:40 Huta Galung, Jesse
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Gimeno Traver D / Munoz De La Nava D 14:40 Sels J / Van De Honert V
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Gimeno Traver D / Munoz De La Nava D 14:40 Sels J / Van De Honert V
  • Brasov, Romania, Doubles
    Mertl J / Sikora A 14:50 Bourgue M / Rufin G
  • Brasov, Romania, Doubles
    Mertl J / Sikora A 14:50 Bourgue M / Rufin G
  • France F17, Singles
    Le Boulch, Thomas 15:00 Barrere, Gregoire
  • France F17, Doubles
    Chala R / Masse V 15:00 Cayre P / Fomba E
  • Turkey F30, Singles
    Fabian, Patrik 15:00 Konecny, Michal
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Buzean D / Fernandez Rabener A 15:00 ENE C / Negreanu D
  • Brasov, Romania, Doubles
    Arguello F / Lopez-Perez E 15:00 Cacic N / Krstin P
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Adamescu C / Hincu B 15:00 Simion O G / Szatmari A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Kokce, Esen 15:00 Karaitiana, Joanne
  • St. Remy, France
    Mathieu, Paul-Henri 15:00 Zverev, Alexander
  • St. Remy, France, Doubles
    Crepaldi E / Veger F 15:00 Burquier G / Millot V
  • St. Remy, France, Doubles
    Guez D / Vaisse M 15:00 Medvedev D / Shcherba V
  • Croatia F16, Doubles
    Bensoussan S / Tabatruong M 15:00 Raspudic F / Zaninovic L
  • Croatia F16, Doubles
    Duan J / Mitak M 15:00 Groen S / Korolev E
  • Brasov, Romania, Doubles
    Arguello F / Lopez-Perez E 15:00 Cacic N / Krstin P
  • St. Remy, France, Doubles
    Crepaldi E / Veger F 15:00 Burquier G / Millot V
  • St. Remy, France, Doubles
    Guez D / Vaisse M 15:00 Medvedev D / Shcherba V
  • Poland F7, Singles
    Gadomski, Piotr 15:00 Wagner, Bastian
  • Poland F7, Singles
    Lipka, Dariusz 15:00 Kapas, Andriej
  • Genoa, Italy
    Trevisan, Matteo 15:10 Naso, Gianluca
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    BUA T / Pella C 15:30 Bonaventure Y / Lister C
  • Belgium F14, Singles
    Merckx, Jonas 15:30 Netuschil, Marvin
  • Belgium F14, Singles
    Hoang, Antoine 15:30 Negritu, Christoph
  • Medellin, Colombia
    Lama, Gonzalo 16:00 Mina, Gianni
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Krajicek A / Ramirez C 16:00 Martinez L D / Struvay E
  • St.Poelten, Doubles W-C10-AUT-...
    Konig P / Remondina A-G 16:00 Aleshcheva V / Schoelink J
  • St.Poelten, Doubles W-C10-AUT-...
    Weiss A / Wolfgruber C 16:00 Morgosova K / Skamlova C
  • Medellin, Colombia
    Clezar, Guilherme 16:00 Olivo, Renzo
  • Medellin, Colombia
    Jarry, Nicolas 16:00 Odesnik, Wayne
  • Medellin, Colombia
    Molteni, Andres 16:00 Souza, Joao Olavo
  • Medellin, Colombia
    Lapentti, Giovanni 16:00 Barrientos, Nicolas
  • Medellin, Colombia
    Pella, Guido 16:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Medellin, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 16:00 Sant'Anna, Bruno
  • Spain F25, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 16:00 PLA Malfeito J / Zapata Miralles B
  • Turkey F30, Doubles
    Gadjiev A / Milovic Z 16:00 Roelofse R / Thomson B
  • Turkey F30, Doubles
    Ehara H / Mitsuhashi J 16:00 Garcia Oliveda H / Grieco G
  • Turkey F30, Doubles
    Chervyakov F / Lizen A 16:00 Gomez J / Trujillo-Soler G
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Boccard A / Ossombi A 16:00 Adler L / Noel M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    HSU C-W / Wang Y 16:00 Nakano Y / Silva E
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Anil C / Liu S Q 16:00 Aponasenko V / Covington D
  • US Open, New York, USA, Double...
    Bryan B / Bryan M 16:00 Lipsky S / Ram R
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hingis M / Pennetta F 16:00 Black C / Mirza S
  • Great Britain F15, Doubles
    Burton L / Willis M 16:00 O'Hare D / Salisbury J
  • Great Britain F15, Doubles
    Cooper J / Holt S 16:00 Marsalek J / Oakley K
  • Great Britain F15, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 16:00 Davies G / Kivanda S E
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Carballes Baena R / Granollers G 16:00 De Greef A / Mertens Y
  • Great Britain F15, Doubles
    Bothwell P / Woolley J 16:00 Nielsen F / Ward-Hibbert J
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Gonzales R / Thornley S 16:00 Podlipnik-Castillo H / Van Der Linden L
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Androic T / Mektic N 16:00 Michon A / Teixeira M
  • Medellin, Colombia
    Trungelliti, Marco 16:00 Bagnis, Facundo
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Salamanca C 16:00 Londero J I / Pella G
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Demoliner M / Souza J 16:00 Bagnis F / Trungelliti M
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Mantilla F / Quintero M 16:00 Maytin R / Molteni A
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Ghem A / Romboli F 16:00 Dellien H / Galdos S
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Carballes Baena R / Granollers G 16:00 De Greef A / Mertens Y
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Gonzales R / Thornley S 16:00 Podlipnik-Castillo H / Van Der Linden L
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Androic T / Mektic N 16:00 Michon A / Teixeira M
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Salamanca C 16:00 Londero J I / Pella G
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Demoliner M / Souza J 16:00 Bagnis F / Trungelliti M
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Mantilla F / Quintero M 16:00 Maytin R / Molteni A
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Ghem A / Romboli F 16:00 Dellien H / Galdos S
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Pereira, Alory Regina Elorriaga
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ruhrig, Georgiana 16:00 Chilumula, Nidhi
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Szlavikovics, Szabina 16:00 Pearce, Charlotte
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Suhail, Ushna 16:00 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Marcinkevica, Diana 16:00 Papamichail, Despina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Abou Zekry, Ola 16:00 YU, Yuanyi
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Bonic, Barbara 16:00 Rosatello, Camilla
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Brown, Lucy 16:00 Beygelzimer, Yuliya
  • Tunisia F4, Doubles
    Fournerie T / Giraudeau T 16:00 Lombardi A M / Rikalo S
  • Tunisia F4, Doubles
    Adnaoui M / Brahim A 16:00 BEN Hassen A / Dougaz A
  • Tunisia F4, Doubles
    Maes J / Ubiergo J 16:00 Garcia-Roman M / Slobodchikov R
  • Argentina F16, Singles
    Kicker, Nicolas 16:00 Matute, Juan Manuel
  • Argentina F16, Singles
    Kestelboim, Mariano 16:00 Gennaro, Dante
  • Argentina F16, Singles
    Mendoza, Martin 16:00 Coria, Federico
  • St. Remy, France, Doubles
    Bubka S / Molchanov D 16:20 Betov S / Bury A
  • France F17, Doubles
    Platero G / Santo-Valdivieso J 16:30 Couacaud E / Lokoli L
  • Genoa, Italy
    Starace, Potito 16:30 Lindell, Christian
  • Poland F7, Doubles
    Gawron M / Koniusz B 16:30 Khassanov R / Terczynski M
  • Poland F7, Doubles
    Jaloviec M / Safranek V 16:30 Drzewiecki K / Walkow S
  • Genoa, Italy, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 17:00 Skugor F / Zelenay I
  • US Open, New York, USA, Double...
    Granollers M / Lopez M 17:00 Peya A / Soares B
  • Ecuador F5, Singles
    Cunha, Henrique 17:00 Jofre, Facundo
  • Ecuador F5, Singles
    Echazu, Mauricio 17:00 Scaravilli, Franco
  • Ecuador F5, Singles
    Iriarte, Tomas 17:00 Escobar, Gonzalo
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Spears A / Gonzalez S 17:00 Townsend T / Young D
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Van Der Meij C / Wagemaker M 17:00 Garcia-Vidagany B / Pfizenmaier D
  • Belgium F14, Singles
    Roy, Matthieu 17:00 Darcis, Steve
  • Genoa, Italy, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 17:00 Skugor F / Zelenay I
  • France F17, Singles
    Puetz, Tim 17:30 De Schepper, Joeffrey
  • Spain F25, Doubles
    Martinez Portero P / Munar Clar J A 17:30 Esteve Lobato E / Roca Batalla O
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 17:30 Selvarajoo, Theiviya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Daw, Leah 17:30 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mfoumouangana, Gloire 17:30 Gai, AO
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 17:30 Sizikova, Yana
  • Barnstaple, Doubles W-C25-GBR-...
    Cavaday N / Stephenson F 17:30 Dart H / Moore T
  • Argentina F16, Singles
    Paz, Juan Pablo 17:30 Ficovich, Juan Pablo
  • Argentina F16, Singles
    Perez Mota, Mauricio 17:30 Pini, Sebastian Exequiel
  • Argentina F16, Doubles
    Descotte M F / Villanueva G 17:30 Arus R / Senattore Baumbach R
  • Genoa, Italy
    Sousa, Pedro 17:50 Paire, Benoit
  • France F17, Doubles
    Corrie E / Rice D 18:00 Chettar M / Le Boulch T
  • Spain F25, Singles
    Samper-Montana, Jordi 18:00 Semmler, Miguel
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hlavackova A / Zheng J 18:20 Date-Krumm K / Zahlavova Strycova B
  • Ecuador F5, Singles
    Sama, Yasin 18:30 Endara, Ivan
  • Ecuador F5, Singles
    Makiguchi, Ryusei 18:30 Barros, Manuel
  • Ecuador F5, Singles
    Fortini Murbach, Marcelo 18:30 Smith, Connor
  • Alphen, Netherlands
    Haase, Robin 18:30 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • US Open, New York, USA
    Azarenka, Victoria 18:30 Makarova, Ekaterina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mfoumouangana, Victoire 19:00 Ladurner, Jasmin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 19:00 Stotyka, Veronika
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Geukens, Britt 19:00 Rana, Shweta
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Martinez Martinez, Maria 19:00 Chamarthi, Sai Samhitha
  • Argentina F16, Singles
    Gutierrez, Oscar Jose 19:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F16, Singles
    Doria, Luciano 19:00 Duran, Guillermo
  • Argentina F16, Singles
    De Gregorio, Nicolas Alejandro 19:00 Viu, Franco
  • Canada F9, Doubles
    Bangoura S / King E 19:30 Tsitsipas S / Volfson D
  • US Open, New York, USA, Double...
    Berlocq C / Mayer L 19:35 Dodig I / Melo M
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Huta Galung J / Junaid R 20:00 De Bakker T / Koolhof W
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Huta Galung J / Junaid R 20:00 De Bakker T / Koolhof W
  • Genoa, Italy
    Troicki, Viktor 20:30 Brown, Dustin
  • Argentina F16, Doubles
    Galarza J / Kicker N 20:30 Coria F / Gimenez Pilutik I
  • Argentina F16, Doubles
    Grimolizzi A E / Grimolizzi G-A 20:30 Ficovich J P / Kestelboim M
  • Argentina F16, Doubles
    Matute J M / Perez Mota M 20:30 Pini S E / Portmann L
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Mirza S / Soares B 20:55 Chan Y-J / Hutchins R
  • US Open, New York, USA
    Wawrinka, Stanislas 21:00 Nishikori, Kei
  • Ecuador F5, Doubles
    Makiguchi R / Zeballos F 21:00 Macias Torres C A / Ponce C
  • Ecuador F5, Doubles
    Galan Riveros D E / Mignani K A 21:00 Cunha H / Escobar G
  • Canada F9, Doubles
    Bester P / Juneau I 21:00 Seeberger M / Siwy R
  • Canada F9, Doubles
    Leduc A / Oljaca M 21:00 Fratangelo B / Krueger M
  • Canada F9, Doubles
    Bois M / Davanzo K 22:30 Bourchier E / Bourchier H

Milan Đurić: Srbija me nikad nije zvala

Fudbal

Visoki fudbaler golgeter Kremonezea i bosanske reprezentacije, ali za sada bez poziva iz Srbije

Milan Đurić

Milan Đurić

SARAJEVO - Bosanski fudbaler srpskog porekla Milan Đurić požalio se medijima u BiH da nikada nije dobio poziv da zaigra za srpsku reprezentaciju. Đurić trese mreže za mladu reprezentaciju Bosne i Hercegovine i Kremonezea u Italiji. Nedavno je u duelu mladih reprezentacija BiH i Nemačke za jedno poluvreme postigao tri pogotka i oduševio Evropu.

Đurić je inače sedam pogodaka za reprezentaciju postigao glavom, što i nije tako čudno s obzirom na njegovu visinu od 198 centimetara.

"Visok sam i dobro koristim tu prednost. Međutim, u Italiji slabo postižem golove glavom, većinu sam ih postigao nogom. Ipak, bitno je da lopta uđe u mrežu“.

Mladi napadač se puno ne obazire na pisanja o tome za koga će igrati u budućnosti.

„Zaista me to ne interesuje niti pratim štampu. Srbija me nikad nije zvala da igram za njih, tako da ne želim da govorim o toj temi. Igram za BiH i ukoliko bi me selektor Safet Sušić pozvao, naravno da bih se odazvao. Došao sam u mladu selekciju kako bi napredovao, a to znači da želim i priželjkujem poziv u A selekciju“, izjavio je Đurić za sarajevske medije.

Milan je rođen u Tuzli pre 22 godine, u srpskoj porodici, a njegov otac Goran takođe je bio fudbaler. Od 2005. godine igra za italijanske klubovve, bio je član Ćezene, Parme, Askolija, Krotonea, a sada i Kremonezea.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Aca

    Aca

    Ovaj momak je pre nekoliko godina izjavljivao da jedino govori italijanski i da jedino želi da bude reprezentativac Italije,ali se oni nisu interesovali za njega,pa je prihvatio poziv BiH i sada igra za njihovu mladu selekciju.Mediji u BiH su štancovali priče da mu je Mihajlović uputio poziv u A selekciju Srbije,ali da je on taj poziv odbio i o ... više predelio se za BiH iz "patriotskih" razloga,a onda su ispali smešni, jer je ovaj momak sam priznao da ga nije zvao niko iz Srbije.Osim toga,zašto bi Mihajlović u A selekciji želeo momka,koji ni u italijanskom trećeligašu Kremonezeu nije starter?Njegov najveći kvalitet je visina od skoro 2m i činjenica da ima preko 90kg,što mu omogućuje da postigne po neki gol kada igra sa nejakim klincima,ali sa seniorima se nije baš proslavio.Zaista ne vidim razlog da se pravi pompa svaki put kada se neki fudbaler srpskog porekla iz dijaspore opredeli da nastupa za neku drugu državu,a pri tom je diskutabilno je da li nam je takav fudbaler uopšte potreban.

    7 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Sud i Tužilaštvo BiH formirani su da vrše egzekuciju Srba Milorad Dodik

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!