• Tsukuba, Doubles W-C25-JPN-02A
    Sema Y / Tanasugarn T 06:30 HSU C-W / Lee Y-H
  • Tsukuba, Doubles W-C25-JPN-02A
    Fujiwara R / Tanaka Y 07:30 Inoue M / Sawayanagi R
  • Tsukuba, Doubles W-C25-JPN-02A
    Namigata J / Yonemura A 08:00 HSU C-Y / Wongteanchai V
  • Tsukuba, Doubles W-C25-JPN-02A
    Namigata J / Yonemura A 1 3 6 16 1 1 HSU C-Y / Wongteanchai V 2 6 3 18 2 2
  • Turkey F29, Singles
    Kuzmanov, Dimitar 2 6 6 2 2 Vorster, Tucker 0 3 3 0 0
  • Turkey F29, Singles
    Halebian, Alexios 1 6 3 1 1 Jankovits, Yannick 1 2 6 2 1
  • Turkey F29, Singles
    Ilkel, Cem 1 5 6 0 1 Propoggia, Dane 1 7 3 1 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Yang, Zhaoxuan 1 7 4 1 Laine, Emma 0 5 3 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Wang, Yan 0 5 3 0 Shkudun, Anna 1 7 1 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Collie, Nicole 0 4 5 0 Nakano, Yumi 1 6 5 1
  • Korea F12, Singles
    Uchida, Kaichi 2 6 6 2 2 Kang, KU Keon 0 1 3 0 0
  • Korea F12, Doubles
    KIM Y-S / Lim H-C 1 6 4 1 Jeong Y-H / Moon J-H 0 4 1 0
  • Yeongwol, Doubles W-C10-KOR-05...
    Liang C / Liu C 0 6 0 KIM N R / Lee H-M 0 5 0
  • Kazan, Singles W-C10-RUS-02A
    Urzhumova, Valeriya 0 2 0 Dzalamidze, Natela 0 5 0
  • Chinese Taipei F2, Doubles
    ITO Y / Takeuchi K 1 6 0 1 Onozawa A / Yang T-H 0 3 1 0
  • Tsukuba, Doubles W-C25-JPN-02A
    Hisami K / Okadaue C 0 3 0 Lertpitaksinchai N / Plipuech P 0 5 0
  • Bangkok, Thailand, Doubles
    Isarow P / Kadchapanan N 0 1 0 Sharan D / Uchiyama Y 0 4 0
  • Austria F9, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 10:00 Semrajc, Janez
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Njiric, Silvia 10:00 Konig, Pia
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Morgosova, Karin 10:00 Lekaj, Adrijana
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Haas, Barbara 10:00 Skamlova, Chantal
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Mitu, Cristina-Andreea 10:00 Tomova, Viktoriya
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Brianti, Alberta 10:00 Bara, Irina Maria
  • Turkey F29, Singles
    Nastasi, Ugo 10:00 Fabian, Patrik
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Prosperi, Valeria 10:00 Klaric, Vanja
  • Belgium F13, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 10:00 Carpenter, Jack
  • Tsukuba, Doubles W-C25-JPN-02A
    HAN X / Zhang K-L 10:00 Inoue M / Sawayanagi R
  • Bangkok, Thailand, Doubles
    Cluskey J / Edmund K 10:30 Chen T / Peng H-Y
  • Iran F9, Singles
    Goto, Shotaro 10:30 Munoz-Abreu, Jordi
  • Iran F9, Singles
    Pancaldi, Luca 10:30 Marfia, Matteo
  • Iran F9, Singles
    Prashanth, N. Vijay Sundar 10:30 Musialek, Alexis
  • Romania F13, Singles
    Fortuna, Claudio 10:30 Jebavy, Roman
  • Kazan, Singles W-C10-RUS-02A
    Paigina, Marta 10:45 Kamenskaya, Viktoria
  • Serbia F11, Singles
    Milushev, Plamen 11:00 Katic, Dejan
  • Serbia F11, Singles
    Bejtulahi, Denis 11:00 Petrovic, Danilo
  • Ostrava, Singles W-C10-CZE-02A
    Holanova, Nina 11:00 Kuncikova, Lenka
  • Romania F13, Singles
    Cacic, Nikola 11:00 Napolitano, Stefano
  • Romania F13, Singles
    Alekseenko, Vadim 11:00 Silva, Frederico Ferreira
  • Netherlands F6, Singles
    De Greef, Arthur 11:00 Sidorenko, Alexandre
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Geuer, Nicola 11:00 Grammatikopoulou, Valentini
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Sumova, Diana 11:00 Wikkerink, Janneke
  • Croatia F15, Singles
    Mesaros, Kristijan 11:00 Satral, Jan
  • Croatia F15, Singles
    Marti, Javier 11:00 Sancic, Antonio
  • Croatia F15, Singles
    Suc, Dominik 11:00 Ternar, Tomislav
  • Netherlands F6, Doubles
    Fransen S / Middelkoop M 11:30 Arends S / Lootsma N
  • Como, Italy, Doubles
    Hajek J / Zelenay I 11:30 Diez S / Lopez-Perez E
  • Austria F9, Singles
    Partl, Adrian 11:30 Jastraunig, Lukas
  • Austria F9, Singles
    Brunner, Pascal 11:30 Trubrig, Christian
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Reichel, Lena 11:30 Stokke, Melanie
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Ionescu, Simona 11:30 Talaba, Gabriela
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Negreanu, Daiana 11:30 Martincova, Tereza
  • Iran F9, Singles
    Marie, Jules 12:00 Kocyla, Arkadiusz
  • Romania F13, Singles
    Luncanu, Petru-Alexandru 12:00 Leonardi, Filippo
  • Belgium F13, Singles
    Dubail, Julien 12:00 Grabul, Dimitar
  • Gabon F2, Singles
    Nedunchezhiyan, Jeevan 12:00 Gille, Sander
  • Gabon F2, Singles
    Roelofse, Ruan 12:00 Ndayishimiye, Hassan
  • Kazan, Doubles W-C10-RUS-02A
    Bekker K / Frolova A 12:15 Dzalamidze N / Tarasova A
  • Ostrava, Singles W-C10-CZE-02A
    Fett, Jana 12:30 Kaminkova, Katerina
  • Serbia F11, Singles
    Zekic, Miljan 12:30 Vucic, Ilija
  • Netherlands F6, Singles
    Obry, Julien 12:30 Korolev, Evgeny
  • Netherlands F6, Singles
    Moraing, Mats 12:30 Ejupovic, Elmar
  • Croatia F15, Singles
    Bjelica, Ivan 12:30 Semjan, Marek
  • Como, Italy
    Arguello, Facundo 13:00 Troicki, Viktor
  • Como, Italy
    Bozoljac, Ilija 13:00 Lindell, Christian
  • Austria F9, Doubles
    Oliveira G / Uhlig D 13:00 Bader S / Weissborn T-S
  • Portschach, Doubles W-C10-AUT-...
    Luknarova Z / Morgosova K 13:00 Lekaj A / Njiric S
  • Switzerland F5, Singles
    Meis, Pascal 13:00 Villagran, Cristian
  • Iran F9, Doubles
    Mercuri F / Pancaldi L 13:30 Kaza V S / Prashanth N V S
  • Austria F9, Singles
    Novak, Dennis 13:30 Haider-Maurer, Mario
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Foretz, Stephanie 13:30 Melnikova, Marina
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    LU, Jia-Jing 13:30 Rodina, Evgeniya
  • Fleurus, Doubles W-C25-BEL-03A
    RUS A / Schuurs D 13:30 Jani R-L / Khromacheva I
  • Gabon F2, Singles
    Fynn, Mark 13:30 Surreaux, Arthur
  • Gabon F2, Singles
    Castro, Matias 13:30 Barry, Sam
  • Poland F6, Singles
    Michalicka, Marek 13:30 Kapas, Andriej
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Perrin, Conny 13:30 Gorgodze, Ekaterine
  • Serbia F11, Singles
    Zlatanovic, Arsenije 14:00 Jotovski, Tomislav
  • Ostrava, Doubles W-C10-CZE-02A
    Kuncikova L / Stuchla K 14:00 Kolb M / Kolb N
  • Belgium F13, Singles
    Salman, Omar 14:00 Folie, Alexandre
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Lemoine, Quirine 14:00 Silich, Alina
  • Croatia F15, Doubles
    Draganja T / Sancic A 14:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Switzerland F5, Singles
    Estevez, Maximiliano 14:30 Bossel, Adrien
  • Mamaia, Doubles W-C25-ROU-01A
    Bara I / Mitu C-A 15:00 Craciun G A / Tig P M
  • Romania F13, Doubles
    Apostol B I / Mugevicius L 15:00 Carpen A-D / Fortuna C
  • Como, Italy
    Pashanski, Boris 15:00 Sorensen, Louk
  • Gabon F2, Doubles
    Barry S / Nedunchezhiyan J 15:00 Ndayishimiye H / Surreaux A
  • Gabon F2, Doubles
    Castro M / Gille S 15:00 Fynn M / Roelofse R
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Nancarrow, Alexandra 15:00 Brescia, Georgia
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Grymalska, Anastasia 15:00 Trevisan, Martina
  • Iran F9, Doubles
    Munoz-Abreu J / Vervoort M 15:30 Kalovelonis M / Madanchi A
  • Serbia F11, Doubles
    Petrovic D / Vucic I 15:30 Halachev D / Milushev P
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Kucova, Kristina 15:30 Liebens, Klaartje
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Mertens, Elise 15:30 Cervera-Vazquez, Lucia
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Van Dijkman, Inger 15:30 Saez Larra, Olga
  • Poland F6, Singles
    Panfil, Grzegorz 15:30 Lojda, Dusan
  • US Open, New York, USA, Double...
    Berlocq C / Mayer L 16:00 Llodra M / Mahut N
  • US Open, New York, USA, Double...
    DOI M / Svitolina E 16:00 Dabrowski G / Rosolska A
  • US Open, New York, USA, Double...
    Haase R / Sijsling I 16:00 Granollers M / Lopez M
  • US Open, New York, USA
    Wawrinka, Stanislas 16:00 Kavcic, Blaz
  • Fleurus, Doubles W-C25-BEL-03A
    Kempen M / LU J-J 16:00 Melander H / Melnikova M
  • Turkey F29, Doubles
    Propoggia D / Tyson J 16:00 Altuna T / Yurtacan E
  • Turkey F29, Doubles
    Gomez J S / Halebian A 16:00 Scholtz N / Vorster T
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-27A
    Fomina A / Shakovets C 16:00 Nakano Y / Omae A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-27A
    Laine E / Silva E 16:00 Wang Y / Yang Z
  • US Open, New York, USA
    Dellacqua, Casey 16:00 Pliskova, Karolina
  • US Open, New York, USA, Double...
    Klahn B / Smyczek T 16:00 Becker B / Sitak A
  • Belgium F13, Singles
    Grinberg, Thomas 16:00 Hoang, Antoine
  • US Open, New York, USA, Double...
    Bryan B / Bryan M 16:00 Donaldson J / Russell M
  • Poland F6, Doubles
    Agar R / Windahl D 16:00 Kapas A / Koniusz B
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Munozova, Anette
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Gai, AO 16:00 Ottomano, Sara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sunkara, Rishika 16:00 Bruzzone, Giulia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Abou Zekry, Ola 16:00 Koehler, Maria Joao
  • US Open, New York, USA
    Williams, Serena 16:00 Lepchenko, Varvara
  • US Open, New York, USA
    Kohlschreiber, Philipp 16:00 Isner, John
  • US Open, New York, USA
    Tsonga, Jo-Wilfried 16:00 Carreno-Busta, Pablo
  • US Open, New York, USA, Double...
    Groth S / Guccione C 16:00 Peya A / Soares B
  • US Open, New York, USA
    Vesnina, Elena 16:00 Azarenka, Victoria
  • US Open, New York, USA, Double...
    Jurak D / Moulton-Levy M 16:00 Hsieh S W / Peng S
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hradecka L / Krajicek M 16:00 Husarova J / Kania P
  • US Open, New York, USA
    Pennetta, Flavia 16:00 Gibbs, Nicole
  • US Open, New York, USA, Double...
    Jankovic J / Koukalova K 16:00 Medina Garrigues A / Shvedova Y
  • US Open, New York, USA, Double...
    Errani S / Vinci R 16:00 Gajdosova J / Tomljanovic A
  • US Open, New York, USA
    Djokovic, Novak 16:00 Querrey, Sam
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Chan Y-J / Hutchins R 16:00 Oudin M / Ram R
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Kudryavtseva A / Qureshi A U H 16:00 Paes L / Black C
  • US Open, New York, USA
    Nishikori, Kei 16:00 Mayer, Leonardo
  • US Open, New York, USA, Double...
    Kudryavtseva A / Rodionova AN 16:00 Cirstea S / Parmentier P
  • Argentina F15, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 16:00 Kicker, Nicolas
  • US Open, New York, USA
    Kanepi, Kaia 16:00 Suarez Navarro, Carla
  • US Open, New York, USA
    Kvitova, Petra 16:00 Krunic, Aleksandra
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Mirza S / Soares B 16:00 Dellacqua C / Murray J
  • US Open, New York, USA, Double...
    Black C / Mirza S 16:00 Garcia C / Niculescu M
  • US Open, New York, USA, Double...
    Lajovic D / Sousa J 16:00 Dodig I / Melo M
  • US Open, New York, USA, Double...
    Rojer J-J / Tecau H 16:00 Struff J-L / Thiem D
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hingis M / Pennetta F 16:00 Pavlyuchenkova A / Safarova L
  • US Open, New York, USA
    Kyrgios, Nick 16:00 Robredo, Tommy
  • US Open, New York, USA
    Estrella Burgos, Victor 16:00 Raonic, Milos
  • US Open, New York, USA
    Kuznetsov, Andrey 16:00 Murray, Andy
  • US Open, New York, USA
    Diyas, Zarina 16:00 Makarova, Ekaterina
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Sabino, Lisa 16:30 Deagostini, Margaux
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Barty A / Peers J 17:00 Muhammad A / Fritz T H
  • US Open, New York, USA
    Monfils, Gael 17:00 Gonzalez, Alejandro
  • US Open, New York, USA
    Vinci, Roberta 17:00 Peng, Shuai
  • US Open, New York, USA, Double...
    Cabal J S / Farah R 17:00 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • US Open, New York, USA
    Cilic, Marin 17:00 Marchenko, Illya
  • US Open, New York, USA
    Janowicz, Jerzy 17:00 Anderson, Kevin
  • US Open, New York, USA
    Larsson, Johanna 17:00 Jankovic, Jelena
  • US Open, New York, USA, Double...
    Erakovic M / Parra Santonja A 17:00 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • US Open, New York, USA
    Lopez, Feliciano 17:00 Ito, Tatsuma
  • US Open, New York, USA, Double...
    Butorac E / Klaasen R 17:00 Lindstedt R / Melzer J
  • Switzerland F5, Doubles
    Guenat M / Rossier S 17:00 Espasandin J / Montero J
  • Como, Italy, Doubles
    Andreozzi G / Arguello F 17:00 Arnaboldi A / Meffert D
  • Poland F6, Doubles
    Gadomski P / Kowalczyk M 17:00 Gawron M / Panfil G
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hlavackova A / Zheng J 17:00 Riske A / Vandeweghe C
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Zlochova, Zuzana 17:00 Lukacs, Vanda
  • Quito, Singles W-C10-ECU-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 17:00 Brogan, Anna
  • Ecuador F4, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 17:00 Miele, Andre
  • Mexico F10, Singles
    EL Mihdawy, Adam 17:00 Ramirez Utermann, Carlos
  • Mexico F10, Singles
    Patino, Luis 17:00 Johns, Collin
  • Como, Italy
    Zopp, Jurgen 17:30 Starace, Potito
  • Belgium F13, Doubles
    Griekspoor S / Griekspoor T 17:30 Geerts M / Storme J J
  • Italy F29, Singles
    Guez, David 17:30 Mertens, Yannick
  • Argentina F15, Singles
    Casanova, Hernan 17:30 Paz, Juan Pablo
  • Spain F24, Singles
    Cervantes-Huegun, Inigo 17:30 Corrie, Edward
  • US Open, New York, USA
    Goffin, David 18:15 Sousa, Joao (POR)
  • US Open, New York, USA
    Dimitrov, Grigor 18:15 Sela, Dudi
  • US Open, New York, USA, Double...
    Lepchenko V / Zheng S 18:15 Peschke K / Srebotnik K
  • US Open, New York, USA, Double...
    Cetkovska P / Piter K 18:20 Makarova E / Vesnina E
  • US Open, New York, USA, Double...
    Emmrich M / Rosol L 18:20 Garcia-Lopez G / Oswald P
  • US Open, New York, USA, Double...
    Chan H-C / Chan Y-J 18:20 Date-Krumm K / Zahlavova Strycova B
  • US Open, New York, USA
    Lorenzi, Paolo 18:30 Gasquet, Richard
  • US Open, New York, USA
    Kerber, Angelique 18:30 Bencic, Belinda
  • US Open, New York, USA
    Lucic-Baroni, Mirjana 18:30 Halep, Simona
  • US Open, New York, USA
    Thiem, Dominic 18:30 Gulbis, Ernests
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Sammons M 18:30 Andrady A / D'Oliveira E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Geukens B / Ladurner J 18:30 Bruzzone G / Sunkara R
  • Quito, Singles W-C10-ECU-03A
    Blanco, Sofia 18:30 Zeballos, Noelia
  • Ecuador F4, Singles
    Turini, Thales 18:30 Smith, Connor
  • Mexico F10, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 18:30 Gosea, Farris Fathi
  • Mexico F10, Singles
    Siller, Rogelio 18:30 Rojas-Maldonado, Alberto
  • US Open, New York, USA
    Errani, Sara 19:00 Williams, Venus
  • Caslano, Doubles W-C10-SUI-01A
    Nancarrow A / Wacanno E 19:00 Moratelli A / Sabino L
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Mekovec, Iva 19:00 Camerin, Maria Elena
  • Argentina F15, Doubles
    Galarza J I / Monteferrario J-J 19:00 Gennaro D / Paz J P
  • San Luis Potosi, Singles W-C10...
    Rodriguez, Victoria 19:00 Failla, Jessica
  • San Luis Potosi, Singles W-C10...
    Embree, Lauren 19:00 Mills, Danielle
  • Spain F24, Singles
    Roca Batalla, Oriol 19:00 Wang, Chuhan
  • Colombia F4, Singles
    Lapentti, Giovanni 19:00 Hernandez, Jose
  • US Open, New York, USA, Double...
    Nestor D / Zimonjic N 19:30 Barrientos N / Giraldo S
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Medina Garrigues A / Klaasen R 19:35 Krajicek M / Draganja M
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Spears A / Gonzalez S 19:35 Babos T / Butorac E
  • US Open, New York, USA
    Simon, Gilles 19:35 Delbonis, Federico
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Kops-Jones R / Cabal J S 19:40 Rodionova A / Farah R
  • US Open, New York, USA
    Smyczek, Tim 19:45 Bautista-Agut, Roberto
  • US Open, New York, USA
    Berdych, Tomas 19:45 Klizan, Martin
  • US Open, New York, USA
    Safarova, Lucie 19:45 Cornet, Alize
  • Spain F24, Doubles
    Corrie E / Rice D 19:45 Burton L / Willis M
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Townsend T / Young D 20:00 Cako J / Kielbowicz J
  • US Open, New York, USA, Double...
    Pavic M / SA A 20:00 Marrero D / Verdasco F
  • US Open, New York, USA, Double...
    King V / Raymond L 20:00 Mchale C / Schmiedlova A
  • Italy F29, Singles
    Schmid, Michal 20:00 Vaisse, Martin
  • Mexico F10, Doubles
    Fernandez Contreras A R / Navarro-Batles L 20:00 Hach Verdugo H / Letcher C
  • US Open, New York, USA
    Tomic, Bernard 20:15 Ferrer, David
  • Bagnatica, Doubles W-C15-ITA-0...
    Arcangioli M / Zlochova Z 20:30 Grymalska A / Perrin C
  • Spain F24, Singles
    Klein, Brydan 20:30 Toledo Bague, Pol
  • San Luis Potosi, Singles W-C10...
    Okuno, Ayaka 20:30 Zacarias, Marcela
  • Colombia F4, Singles
    Trungelliti, Marco 20:30 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • US Open, New York, USA
    Kudryavtsev, Alexander 20:50 Gabashvili, Teimuraz
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Peschke K / Matkowski M 20:55 Hingis M / Lindstedt R
  • US Open, New York, USA
    Karlovic, Ivo 20:55 Granollers, Marcel
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-03A
    Kurata N / Piai E 21:00 Perez Garcia M P / Perez Garcia P A
  • Ecuador F4, Doubles
    Dellien H / Zeballos F 21:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • US Open, New York, USA, Double...
    Williams S / Williams V 21:00 Kalashnikova O / Savchuk O
  • US Open, New York, USA
    Fognini, Fabio 21:05 Mannarino, Adrian
  • US Open, New York, USA, Double...
    Paes L / Stepanek R 21:15 LU Y-H / Vesely J
  • US Open, New York, USA, Double...
    Mmoh M / Tiafoe F 21:15 Lipsky S / Ram R
  • Spain F24, Singles
    Menendez-Maceiras, Adrian 21:15 Garin, Christian
  • US Open, New York, USA, Double...
    Davis L / Voracova R 21:20 Diyas Z / XU Y-F
  • Italy F29, Doubles
    Borgo F / Grassi C 21:30 Bega A / Della Tommasina D
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Hradecka L / Tecau H 22:00 Chan H-C / Mirnyi M
  • San Luis Potosi, Singles W-C10...
    Cercone, Alexandra 22:30 Betancourt, Carolina
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Parra Santonja A / Marrero D 22:35 Hlavackova A / Peya A
  • US Open, New York, USA
    Petkovic, Andrea 23:00 Wozniacki, Caroline
  • US Open, New York, USA, Double...
    Bracciali D / Seppi A 23:20 Kukushkin M / Venus M
  • San Luis Potosi, Doubles W-C10...
    Leon S / Schmidt M 23:30 Clark E / Okuno A

gaze redom

Mladi košarkaši Srbije slistili Grčku

Košarka

Autor:

To je već peta pobeda zaredom ekipe selektora Aleksandra Džikića kojom je samo potvrđen plasman u četvrtfinale šampionata za igrače do 20 godina

Pet pobeda u nizu: Mladi košarkaši Srbije

Pet pobeda u nizu: Mladi košarkaši Srbije

KRANJSKA GORA - Mlada košarkaška reprezentacija Srbije savladala je selekciju Grčke sa 86:69 (21:21, 17:16, 28:12, 20:20) u drugom kolu E četvrtfinalne grupe prvenstva Evrope u Sloveniji.

To je već peta pobeda zaredom ekipe selektora Aleksandra Džikića kojom je samo potvrđen plasman u četvrtfinale šampionata za igrače do 20 godina.

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Miljenović sa 16, Bogdanović sa 15 i Mitrović sa 13 poena, dok je grčki sastav predvodio Antonakis sa 21 poenom.Srbija u trećem kolu sutra od 18:30 sati igra protiv Rusije.

U ostalim mečevima 2. kola E grupe Nemačka je ranije danas pobedila Rusiju sa 74:59 (16:17, 21:12, 13.12, 24.18), a Francuska Ukrajinu sa 75:62 (15:21, 26:16, 23:14, 11:11).

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • 1961

    1961

    ... bravo majstori...samo tako, cepajte ih do kraja...

    2 Odgovori 
  • ali koka

    ali koka

    Gde li ih samo pravimo?Zemlja šampiona!

    1 Odgovori 

Poslednji komentar

  • ali koka

    ali koka

    Gde li ih samo pravimo?Zemlja šampiona!

    1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Tačijeva vlada je živela zajedno s talibanima Ramuš Haradinaj

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!