• Seoul, South Korea, Qualifying
    Kovinic, Danka 2 0 7 6 2 2 Voracova, Renata 1 6 6 4 1 1
  • Guangzhou, China
    Riske, Alison 2 6 7 2 2 Larsson, Johanna 0 4 6 0 0
  • Guangzhou, China
    Piter, Katarzyna 1 7 3 1 Doi, Misaki 0 5 3 0
  • Guangzhou, China
    Peer, Shahar 1 7 4 1 Parmentier, Pauline 0 6 3 0
  • Guangzhou, China
    Beck, Annika 0 4 5 0 Torro-Flor, Maria-Teresa 1 6 5 1
  • Seoul, South Korea
    Rogowska, Olivia 0 1 1 0 Lepchenko, Varvara 1 6 3 1
  • Tokyo, Japan, Qualifying
    Rodionova, Anastasia 0 2 2 0 Gavrilova, Daria 1 6 1 1
  • Seoul, South Korea
    Mchale, Christina 1 6 3 1 Arruabarrena-Vecino, Lara 0 2 1 0
  • Tokyo, Japan
    Keys, Madison 0 1 0 Safarova, Lucie 0 0 0
  • Tokyo, Japan, Qualifying
    Erakovic, Marina 0 5 0 Namigata, Junri 0 1 0
  • Seoul, South Korea, Qualifying
    Bogdan, Ana 0 1 0 Kulichkova, Elizaveta 0 1 0
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Rosolska A / Savchuk O 06:15 Jankovic J / Parra Santonja A
  • Seoul, South Korea
    Friedsam, Anna-Lena 06:25 Shvedova, Yaroslava
  • Seoul, South Korea
    Scheepers, Chanelle 06:30 Begu, Irina-Camelia
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Aoyama S / Nara K 06:55 Kops-Jones R / Spears A
  • Seoul, South Korea
    Han, Na-Lae 07:10 Jang, SU Jeong
  • Seoul, South Korea
    Barthel, Mona 07:30 Garcia, Caroline
  • Tokyo, Japan
    Kuznetsova, Svetlana 07:55 Bencic, Belinda
  • Guangzhou, China
    Vinci, Roberta 08:00 Zhu, Lin
  • Guangzhou, China, Doubles
    XU S / Yang Z 08:00 Kostova E / Niculescu M
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Paolini, Jasmine 08:00 Veksler, Maryna
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Pribylova, Anastasia 08:00 Lidkovskaya, Irina
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Piskun, Oleksandra 08:00 Tsiklauri, Ekaterina
  • Tokyo, Japan
    Zahlavova Strycova, Barbora 08:10 Svitolina, Elina
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Leykina, Polina 09:00 Lottner, Antonia
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Neuwirth, Yvonne 09:00 Njiric, Silvia
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Gjorcheska, Lina 09:00 Daniels, Carolin
  • Izmir, Turkey
    Yurtacan, Efe 09:00 Pavic, Ante
  • Izmir, Turkey
    Rudnev, Valery 09:00 Altuna, Tuna
  • Izmir, Turkey
    Bozoljac, Ilija 09:00 Coric, Borna
  • Izmir, Turkey
    Marti, Yann 09:00 Bemelmans, Ruben
  • Izmir, Turkey
    Ilhan, Marsel 09:00 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Izmir, Turkey
    Gerasimov, Egor 09:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Izmir, Turkey
    Erguden, Baris 09:00 Brkic, Tomislav
  • Izmir, Turkey
    Kravchuk, Konstantin 09:00 Moriya, Hiroki
  • Izmir, Turkey
    Sorensen, Louk 09:00 Marchenko, Illya
  • Izmir, Turkey
    Donskoy, Evgeny 09:00 Basic, Mirza
  • Izmir, Turkey
    Ilkel, Cem 09:00 Fabbiano, Thomas
  • Izmir, Turkey
    Jaziri, Malek 09:00 Petzschner, Philipp
  • Tokyo, Japan
    Muguruza Blanco, Garbine 09:10 Pavlyuchenkova, Anastasia
  • Guangzhou, China
    Bacsinszky, Timea 09:15 Linette, Magda
  • Guangzhou, China
    Putintseva, Yulia 09:15 Cornet, Alize
  • Seoul, South Korea, Doubles
    LEE H-M / Lee S J 09:15 Bogdan E / Kuwata H
  • Guangzhou, China, Doubles
    Thorpe L / Zhang K-L 09:30 LIU C / Tian R
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Amiraghyan, Ani 09:30 Szatmari, Agnes
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Argyelan, Csilla 09:30 Memishishi, Nino
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Fomina, Alona 09:30 Pakatsochvili, Elizaveta
  • Italy F32, Singles
    Leonardi, Filippo 09:45 Jastraunig, Lukas
  • Italy F32, Singles
    Campo, Antonio 09:45 Giraldi Requena, Marcos
  • Italy F32, Singles
    Picco, Francesco 09:45 Bonuccelli, Ferdinando
  • Italy F32, Singles
    Raab, Demian 09:45 Fortuna, Claudio
  • Italy F32, Singles
    Sonego, Lorenzo 09:45 Oliveira, Goncalo
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Cermak F / Dlouhy L 10:00 Beck K / Zelenay I
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Capkovic K / Schmid M 10:00 Gadomski P / Michalicka M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 10:00 Carpen A-D / Ignatik U
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Crivol V / Panfil G 10:00 Kapas A / Koniusz B
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 10:00 Albot R / Copil M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Skugor F / Veic A 10:00 Balleret B / Motti A
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 10:00 Fucsovics M / Godry L
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Arnaboldi A / Cecchinato M 10:00 Fransen S / Haase R
  • Metz, France, Doubles
    Mahut N / Roger-Vasselin E 10:00 Chardy J / Rosol L
  • Metz, France, Doubles
    Eysseric J / Mannarino A 10:00 Marray J / Murray J
  • Metz, France, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 10:00 Fleming C / Venus M
  • Metz, France, Doubles
    Brunstrom J / Oswald P 10:00 Bednarek T / SA A
  • Metz, France, Doubles
    Junaid R / Sitak A 10:00 Lorenzi P / Seppi A
  • Metz, France, Doubles
    Begemann A / Knowle J 10:00 Becker B / Muller G
  • Metz, France, Doubles
    Gicquel M / Herbert P-H 10:00 Inglot D / Mergea F
  • Trnava, Slovakia
    Mecir, Miloslav 10:00 Beck, Karol
  • Trnava, Slovakia
    Balleret, Benjamin 10:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Trnava, Slovakia
    Mertl, Jan 10:00 Choinski, Jan
  • Trnava, Slovakia
    Hajek, Jan 10:00 Copil, Marius
  • Trnava, Slovakia
    Haase, Robin 10:00 Kovalik, Jozef
  • Trnava, Slovakia
    Montanes, Albert 10:00 De Greef, Arthur
  • Trnava, Slovakia
    Veic, Antonio 10:00 Torebko, Peter
  • Trnava, Slovakia
    Hanescu, Victor 10:00 Delic, Mate
  • Trnava, Slovakia
    Arnaboldi, Andrea 10:00 Kubler, Jason
  • Trnava, Slovakia
    Darcis, Steve 10:00 Cecchinato, Marco
  • Trnava, Slovakia
    Pospisil, Jaroslav 10:00 Riba, Pere
  • Trnava, Slovakia
    Ignatik, Uladzimir 10:00 Rola, Blaz
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Van Beem, Colin 10:00 Durguti, Besir
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Dimov, Valentin 10:00 Serdarusic, Nino
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Sulea, Tudor Cristian 10:00 Deari, Shendrit
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Martinski, Aleks 10:00 Borsos, Gabor
  • Metz, France
    Mahut, Nicolas 10:00 Chardy, Jeremy
  • Metz, France
    Lajovic, Dusan 10:00 Struff, Jan-Lennard
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 10:00 Mannarino, Adrian
  • Metz, France
    Lokoli, Laurent 10:00 Lorenzi, Paolo
  • Metz, France
    Seppi, Andreas 10:00 Sijsling, Igor
  • Metz, France
    Nieminen, Jarkko 10:00 Stakhovsky, Sergiy
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 10:00 Dodig, Ivan
  • France F19, Singles Qualifying
    Lechevretel, Louis 10:00 Champion, Gauthier
  • France F19, Singles Qualifying
    Boehler, Dominik 10:00 Gayte, Maxime
  • France F19, Singles Qualifying
    Le Boulch, Thomas 10:00 Galdon, Mateo
  • France F19, Singles Qualifying
    Danes, Alexandru 10:00 Remond, Florian
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Melander, Hilda 10:30 Bara, Irina Maria
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Cadar, Elena Teodora 10:30 Dascalu, Nicoleta
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Shinikova, Isabella 10:30 Raykova, Tanya
  • Sweden F4, Singles
    Zopp, Jurgen 11:00 Ning, Yuqing
  • Sweden F4, Singles
    Sekulic, Milos 11:00 Cao, Zhaoyi
  • Sweden F4, Singles
    Haenle, Pirmin 11:00 Kivanda, Sizya Ernest
  • Sweden F4, Singles
    Solberg, Christoffer 11:00 Balaji, N. Sriram
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Zhyrmont, Dzmitry 11:00 Baluda, Victor
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Kuzmanov, Dimitar 11:00 Ledovskikh, Mikhail
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Marozava, Lidziya 11:00 Sumbadze, Tamari
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Sterenbach, Saray 11:00 Vorontsova, Victoria
  • Meknes, Morocco
    Granollers-Pujol, Gerard 11:00 Pouille, Lucas
  • Meknes, Morocco
    Samper-Montana, Jordi 11:00 Carballes Baena, Roberto
  • Meknes, Morocco
    Idmbarek, Yassine 11:00 Travaglia, Stefano
  • Meknes, Morocco
    Cipolla, Flavio 11:00 Karatsev, Aslan
  • Meknes, Morocco
    Krstin, Pedja 11:00 Viola, Matteo
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 11:00 Vaisse, Martin
  • Meknes, Morocco
    Tifnouti, Taha 11:00 Dzumhur, Damir
  • Meknes, Morocco
    Giustino, Lorenzo 11:00 Ramos, Albert
  • Meknes, Morocco
    Safwat, Mohamed 11:00 Diez, Steven
  • Meknes, Morocco
    Coppejans, Kimmer 11:00 Ouahab, Lamine
  • Meknes, Morocco
    Podlipnik-Castillo, Hans 11:00 Sabry, Sherif
  • Metz, France, Qualifying
    Herbert, Pierre Hugues 11:00 Bossel, Adrien
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Benhalima, Sofia 11:00 Benaissa, Amira
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Moroi, Cristina 11:00 Boualem, Josephine
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Bhatia, Riya 11:00 Khetib, Doria
  • Italy F32, Singles
    MAS Mascolo, Adria 11:15 Cammarata, Alberto
  • France F19, Singles Qualifying
    David, Alexandre 11:30 Walch, Antoine
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Milojevic, Nikola 11:30 Waloch, Marcel
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Trendafilov, Petar 11:30 Malyshev, Georgyi
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Djurdjevic, Bogdan 11:30 Massa, Alexandre
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Micov, Stefan 11:30 Tarpov, Danail
  • France F19, Singles Qualifying
    Commin, Cedrick 11:30 Bouquet, Lucas
  • France F19, Singles Qualifying
    Brechemier, Thomas 11:30 Poullain, Lucas
  • France F19, Singles Qualifying
    Dauzet, Romain 11:30 Mitjana, Leny
  • Metz, France, Qualifying
    Bachinger, Matthias 12:00 Serra, Florent
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Fetecau, Irina 12:00 Prenkovic, Linda
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Ploskina, Helen 12:00 Rudakova, Anastasia
  • Meknes, Morocco
    Reuter, Yannik 12:00 Bourgue, Mathias
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 12:00 DI Mauro A / Naso G
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Deviatiarov, Marat 12:20 Shyla, Yaraslau
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Jankovic, Miki 12:20 Vorster, Tucker
  • Metz, France, Qualifying
    De Schepper, Kenny 12:20 Mathieu, Julien
  • Sweden F4, Singles
    Samuelsson, Christian 12:30 Adaktusson, Jacob
  • Sweden F4, Singles
    Donati, Matteo 12:30 Mridha, Jonathan
  • Sweden F4, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 12:30 Blomgren, Tobias
  • Sweden F4, Singles
    Borg, Stefan 12:30 Ivashka, Ilya
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Georges, Myrtille 12:30 Stanciute, Lina
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Arcangioli, Manon 12:30 Askew, Sarah Beth
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Badosa Gibert, Paula 12:30 Foster, Manisha
  • Italy F32, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 12:30 Bonuccelli F / Cammarata A
  • Italy F32, Doubles
    Dettinger M / Raab D 12:30 Campo A / Leonardi F
  • Italy F32, Doubles
    Mercuri F / Pancaldi L 12:30 Giraldi Requena M / Oliveira G
  • Italy F32, Doubles
    Fortuna C / Torroni G 12:30 Giacalone O / Rondoni P
  • Italy F32, Doubles
    Moncagatto F / Picco F 12:45 Frigerio L / Portaluri G
  • Spain F27, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 13:00 Ribeiro Navarrete, Samuel
  • Spain F27, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 13:00 Gomez, Ibai
  • Spain F27, Doubles
    Herrero Araguas R / Vivero Gonzalez P 13:00 Kocyla A / Pulgar-Garcia J
  • Spain F27, Doubles
    Amantegui J / Blanco Paris F A 13:00 Lescure M / Willis M
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Guisard, Estelle 13:00 Paquet, Chloe
  • Meknes, Morocco
    Khaddari, Hicham 13:20 Mertens, Yannick
  • Meknes, Morocco
    Obry, Julien 13:20 Pavlasek, Adam
  • Sweden F4, Singles
    Vidgren, Marcus 14:00 Ouyang, Bowen
  • Sweden F4, Doubles
    Lundkvist G / Regner A 14:00 Forsell O / Renard L
  • Sweden F4, Doubles
    Bettles A / Kivanda S E 14:00 Mansson M / Windahl D
  • Sweden F4, Doubles
    Ohrvall M / Solberg C 14:00 CAO Z / Ning Y
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Bowtell, Amy 14:00 Simpson, Jessica
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Dodin, Oceane 14:00 Nicholls, Olivia
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    O'Neill, Jillian 14:00 Dart, Harriet
  • Metz, France, Qualifying
    Przysiezny, Michal 14:00 Moraing, Mats
  • Spain F27, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 14:30 Arrogante-De Lanuza F / Manrique-Velazquez D-J
  • Spain F27, Doubles
    Ledesma Pineda D / Molina A 14:30 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Spain F27, Doubles
    Sanjurjo Hermida A / Semmler M 14:30 Rodriguez Manzano B / Villacorta-Alonso R
  • Spain F27, Doubles
    Bulis M / Darmon A 14:30 Goldengoren T / Voinea C F
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Erguden B / Ilhan M 14:30 Gerasimov E / Ortega-Olmedo R
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Orlova, Natalia 14:30 Niedmers, Nora
  • Meknes, Morocco
    Menendez-Maceiras, Adrian 14:40 Middelkoop, Matwe
  • Meknes, Morocco
    Ramirez Hidalgo, Ruben 14:40 Cachin, Pedro
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Muntean S / Muntean V 15:00 Scheepens J / Scholsen H
  • Campinas, Brazil
    Michon, Axel 15:00 Mina, Gianni
  • Campinas, Brazil
    Gaio, Federico 15:00 Scarpelli, Ghilherme
  • Campinas, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:00 Neis, Fabricio
  • Campinas, Brazil
    Becker, Richard 15:00 Bagnis, Facundo
  • Campinas, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 15:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Campinas, Brazil
    Klec, Ivo 15:00 Elias, Gastao
  • Campinas, Brazil
    Sikora, Adrian 15:00 Romboli, Fernando
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 15:00 Turini, Thales
  • France F19, Doubles
    Le Boulch T / Meehan H 15:00 Marquis C / Stevenson K
  • France F19, Doubles
    Guillin J / Petel M 15:00 Boehler D / Novotny D
  • Metz, France, Doubles
    Bracciali D / Marach O 15:30 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Santos, Nicolas 15:30 Brandao, Filipe
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Sorgi, Joao Pedro 15:30 Blumenberg, Alex
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Zampieri, Caio 15:30 Junior, Osni
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Laine, Emma 15:30 Brown, Lucy
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Barbat, Karen 15:30 Geuer, Nicola
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Shropshire, Samuel 16:00 Kumar, Mihir
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Shane, Justin 16:00 Baev, Fedor
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Silverman, Cameron 16:00 Leduc, Antoine
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Distelmans, Steffi 16:00 Brouleau, Lou
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Paquet C / Yerolymos M 16:30 Silbereisen T / Weisen J
  • France F19, Doubles
    Halys Q / Jacq G 16:30 Commin C / Medvedev D
  • France F19, Doubles
    Gayte M / Walch A 16:30 Brechemier T / Galdon M
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Hocevar, Ricardo 16:50 Silva, Caio
  • Quito, Ecuador
    Struvay, Eduardo 17:00 Cunha, Henrique
  • Quito, Ecuador
    Jarry, Nicolas 17:00 Velotti, Agustin
  • Quito, Ecuador
    Lapentti, Giovanni 17:00 Pella, Guido
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 17:00 Cuevas, Martin
  • Quito, Ecuador
    Reyes-Varela, Miguel Angel 17:00 Souza, Joao Olavo
  • Quito, Ecuador
    Campozano, Julio-Cesar 17:00 King, Kevin
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 17:00 Trungelliti, Marco
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 17:00 Spir, Juan Carlos
  • Quito, Ecuador
    Angelinos, Theodoros 17:00 Mektic, Nikola
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 17:00 Dellien H / Gomez E
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 17:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Hossam K / Zaitcev A 17:00 Adnaoui M / Chakrouni A
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Montes, Juan 17:00 Quinti, Adriano
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Mora, Daniel 17:00 Melano Granados, William Jamphier
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Erazo, Camilo Andres 17:00 Espindola, Edgar D
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Carvajal Torres, Jose Fernando 17:00 Trujillo, Carlos Ernesto
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Halo, Assia 17:00 Bredl, Natasha
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Radjaa, Samira 17:00 Rigozzi, Chantelle
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Tikhomirov, Maksim 17:30 Mcconnell, Bryan
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Gore, Rico 17:30 Major, Philip Wilbert
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Fan, Felix 17:30 Ghinda, Iancu-Lustinian
  • Campinas, Brazil
    Telles, Leonardo 17:30 Andreozzi, Guido
  • Spain F27, Singles
    Romero De Avila Senise, Alberto 17:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F27, Doubles
    Mardones B / Martinez M N 17:30 Cukierman D / Leshem E
  • Spain F27, Doubles
    Ortega Palacios A / Ortiz Couder J 17:30 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Bhatia R / Fafaliou S 17:30 Heil A M / Peckl K
  • Metz, France
    Mathieu, Paul-Henri 18:00 Becker, Benjamin
  • Quito, Ecuador
    Escobar, Gonzalo 18:00 Beretta, Duilio
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Angelinos T / Mektic N 18:00 Arevalo-Gonzalez M / Llompart Filardi A G
  • Argentina F18, Singles
    Gennaro, Dante 18:00 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F18, Singles
    Iriarte, Tomas 18:00 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F18, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 18:00 Cressa, Mateo Facundo
  • Argentina F18, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 18:00 Doria, Luciano
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Grassi C / Thornley S 18:00 EL Idrissi N / Tifnouti T
  • France F19, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 18:00 Crepaldi E / Jahn J
  • France F19, Doubles
    Chala R / Fomba E 18:00 Inzerillo J / Rice D
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kocher, Imane 18:00 Pesch, Sharon
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Gervais, Fiona 18:00 Schoelink, Jade
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Rodriguez Diaz, Victor Javier 18:30 Cucalon Herrera, Paolo
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Cordonnier, Gregorio 18:30 Ariza Vargas, Hernan
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Becerra, Miguel 18:30 Pallares-Gonzalez, Michael-Ray
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Santamaria, Felipe 18:30 Tellez, Julian Andres
  • Campinas, Brazil
    Pereira, Jose 18:50 Sant'Anna, Bruno
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Vega, Quinton 19:00 Kandath, Matthew
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Kushnirovich, Gary 19:00 Marcotte, David
  • Campinas, Brazil
    Alund, Martin 19:00 Collarini, Andrea
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Sanchez, Maria 19:00 Kenin, Sofia
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Weatherholt, Mary 19:00 Kinard, Tori
  • Quito, Ecuador
    Endara, Ivan 19:20 Molteni, Andres
  • Quito, Ecuador
    Echazu, Mauricio 19:20 Souza, Joao Olavo
  • Metz, France
    Roger-Vasselin, Edouard 19:20 Muller, Gilles
  • Canada F11, Doubles
    Guzina M / Guzina N 19:30 Rosenzweig N / Shapovalov D
  • Argentina F18, Doubles
    Bertucci F N / Moreno F 19:30 Agamenone F / Contreras E A
  • Argentina F18, Doubles
    Farro J-L / Mendez F 19:30 Casanova H / Torre E A
  • Colombia F6, Singles
    Builes, Tomas 20:00 Mantilla, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Marin, Adolfo 20:00 Torres, Oscar
  • Colombia F6, Singles
    Ramirez Luna, Felipe 20:00 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Colombia F6, Singles
    Bernardi, Pedro 20:00 Arconada, Jordi
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Romboli F / Turini T 20:20 Becker R / Gaio F
  • Bolivia F1, Singles
    Nunez Leal, Victor 20:30 Merino, Alexander
  • Bolivia F1, Singles
    Matute, Juan Manuel 20:30 Makiguchi, Ryusei
  • Bolivia F1, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 20:30 Feitt, Franco
  • Bolivia F1, Singles
    Pasutti, Andreas Ignacio 20:30 Vallebuona, Duilio
  • Canada F11, Doubles
    Hara T S / Siyyid A 20:30 Bourchier H / Krainik P
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Melichar, Nicole 20:30 Shamayko, Marina
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Zhao, Carol 20:30 Bellis, Catherine Cartan
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Weinhold, Ashley 20:30 Crawford, Samantha
  • Canada F11, Doubles
    FAN F / Volfson D 21:00 Shane J S / Shane R
  • Argentina F18, Doubles
    Cressa M F / Monteferrario J-J 21:00 De Gregorio N A / Rondina M
  • Argentina F18, Doubles
    Ameal J I / Kestelboim M 21:00 Arus R / Doria L
  • Quito, Ecuador
    Lipovsek Puches, Tomas 21:00 Miele, Andre
  • Colombia F6, Doubles
    Bortolotti M / Crowley K-P 21:30 Erazo C A / Montes J
  • Colombia F6, Doubles
    Osorio J S / Sepulveda Navarro C A 21:30 Rodriguez Castillo J S / Tellez J A
  • Colombia F6, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Zornosa S 21:30 Sanabria N / Trujillo C E
  • Colombia F6, Doubles
    Mora D / Ruiz Naranjo M A 21:30 Espindola E D / Mira C
  • Bolivia F1, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 22:00 Zuliani, Santiago
  • Bolivia F1, Singles
    Araya, Javier 22:00 Villarruel, Santiago
  • Quito, Ecuador
    Konstantinov, David 22:00 Gomez, Emilio
  • Bolivia F1, Singles
    Claudino, Caio 22:00 Bruna, Esteban
  • Bolivia F1, Singles
    Ceppo, Andres 22:00 Becerra Jeria, Serge
  • Canada F11, Doubles
    Ghinda I-L / Whittingham K R 22:00 Peliwo F / Skripnik D
  • Campinas, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 22:00 Olivo, Renzo
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Lao, Danielle 22:00 Jeukeng, Anne-Liz
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Rampre, Petra 22:00 Pera, Bernarda
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Cunha H / Escobar G 22:20 Molteni A / Ramirez C
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Endara I / Mena F 23:20 Londero J I / Pella G
  • Bolivia F1, Doubles
    Laranja A / Tsuchiya A 23:30 Dellien Velasco M A / Guardia F
  • Bolivia F1, Doubles
    Dorado A / Guerrero I G 23:30 Arreche N A / Matute J M
  • Bolivia F1, Doubles
    Iliev J I / Rondina M 23:30 Banzer R / Zeballos F
  • Bolivia F1, Doubles
    Busch J / Moyano A 23:30 Apaza G / Porro T

Monako protivnik Tipsarevića u finalu Štutgarta

Tenis

Srpski teniser je protiv Monaka do sada igrao tri puta i Argentinac vodi sa 2:1

Pravac finale: Janko Tisparević

ŠTUGART - Argentinski teniser Huan Monako pobedio je u subotu veče u polufinalu Mercedes kupa u Štutgartu Španca Giljerma Garsiju Lopeza sa 6:3, 3:6, 7:5 i u nedelju će se za trofej boriti sa Jankom Tipsarevićem.

Srpski teniser je protiv Monaka do sada igrao tri puta i Argentinac vodi sa 2:1.

Nedeljni finalni meč trebalo bi da počne u 16 sati.

Turnir u Štutgartu igra se za nagradni fond od 410.000 evra, a pobednik će osvojiti ček na 64.700 evra i novih 250 bodova.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Poslednji komentar

  • sandra

    sandra

    Janko svaka cast,,,,zasluzio si pobjedu

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Žalili smo se sudu u Strazburu zahtevajući da nas Srbija registruje kao versku zajednicu, a izbriše Zukorlića Adem Zilkić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!