• Guangzhou, China
    Soler-Espinosa, Silvia 2 6 4 6 2 2 Stephens, Sloane 1 3 6 4 1 1
  • Trnava, Slovakia
    Ignatik, Uladzimir 1 7 5 4 1 1 Rola, Blaz 2 6 7 6 2 2
  • Meknes, Morocco
    Podlipnik-Castillo, Hans 1 6 6 3 1 1 Sabry, Sherif 2 7 4 6 2 2
  • Croatia F18, Singles
    Navarro, Simon 1 7 3 5 1 Zaninovic, Luka 1 6 6 3 1
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Allgurin, Ellen 2 6 6 2 2 Brunskog, Louise 0 1 0 0 0
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 12:40 Bemelmans R / Bozoljac I
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Coric B / Pavic A 12:40 Ilkel C / Yurtacan E
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Fabbiano T / Vanni L 12:40 Krajinovic F / Tosic G
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Arcangioli, Manon 1 2 6 6 1 1 Bonaventure, Ysaline 2 6 3 7 2 2
  • Sweden F4, Singles
    Arvidsson, Isak 0 5 0 Renard, Lucas 0 4 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Stephenson, Francesca 1 7 3 1 1 Georges, Myrtille 1 5 6 3 1
  • Spain F27, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 1 6 4 5 1 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 1 3 6 4 1
  • Serbia F13, Doubles
    Sibinovic V / Vukotic D 0 6 5 0 0 Malyshev G / Waloch M 2 7 7 2 2
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Baranska, Agata 1 3 6 1 Pillot, Carolina 1 6 4 1
  • Croatia F18, Singles
    Cagalj, Stjepan 1 7 3 2 1 Mijic, Ivo 1 5 6 4 1
  • Sweden F4, Singles
    Ymer, Mikael 2 6 7 2 2 Dubarenco, Maxim 0 3 5 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pieri, Tatiana 1 6 5 3 1 Rubini, Stefania 1 1 7 2 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 2 6 7 2 2 Hofer, Verena 0 4 6 0 0
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Betov S / Bury A 13:30 Kerr J / Martin F
  • Italy F32, Doubles
    Jastraunig L / Mas Mascolo A 2 6 2 12 2 2 Colella A / Sonego L 1 4 6 10 1 1
  • Croatia F18, Doubles
    Pejic A / Pierce A 0 3 3 0 0 Nekic T / Vidak A 2 6 6 2 2
  • Guangzhou, China, Doubles
    Larsson J / Smith A 0 2 4 0 0 Beck A / Martic P 2 6 6 2 2
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Sugnaux, Tess 1 5 6 1 Kopsova, Ivana 1 7 1 1
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Van Cauter, Anais 1 4 6 1 Uebelhoer, Caroline 1 6 1 1
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Betov S / Bury A 0 4 6 0 0 Kerr J / Martin F 2 6 7 2 2
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 2 6 6 2 2 Vaisse, Martin 0 3 2 0 0
  • Izmir, Turkey
    Ilhan, Marsel 1 6 4 1 Ortega-Olmedo, Roberto 0 4 3 0
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 14:00 Albot R / Copil M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 14:00 Fucsovics M / Godry L
  • France F19, Singles
    Commin, Cedrick 0 4 3 0 0 Desein, Niels 2 6 6 2 2
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 1 6 6 1 Albot R / Copil M 0 2 6 0
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 0 4 5 0 Fucsovics M / Godry L 1 6 4 1
  • Serbia F13, Doubles
    Antonescu V / Dima D 1 4 6 1 Grabul D / Jotovski T 1 6 3 1
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kerfs, Deborah 2 6 6 2 2 Muntean, Sophie 0 1 0 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Turati, Bianca 1 6 2 1 Hincu, Bianca 0 0 1 0
  • Meknes, Morocco
    Tifnouti, Taha 0 1 3 0 0 Dzumhur, Damir 2 6 6 2 2
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Cechova K / Horakova N 1 6 3 1 Domagala V / Dubska L 0 4 5 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Golubic, Viktorija 1 6 4 1 Drew, Jazzamay 0 0 1 0
  • Croatia F18, Doubles
    Semrajc J / Ternar T 1 6 5 1 Mick P / Partl A 0 2 2 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Mertens, Elise 0 4 0 Gatto-Monticone, Giulia 0 5 0
  • Metz, France, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 0 4 2 0 Fleming C / Venus M 1 6 1 1
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Evtimova D / Tomova V 1 6 5 1 Bozhilova K / Jetcheva E 0 2 3 0
  • Spain F27, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 0 4 0 0 Cayre, Paul 1 6 2 1
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Lottner A / Neuwirth Y 1 6 1 1 Esen H / Esen L 0 2 2 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rame, Alice 0 3 0 Zimmermann, Kimberley 0 5 0
  • Meknes, Morocco
    Krstin, Pedja 0 2 0 Viola, Matteo 0 3 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Engelmann, Jil Nora 0 6 0 Kuncikova, Lenka 0 5 0
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Sheng Y / Zhang Y 0 2 0 Alay E / Parshina Y 0 3 0
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Sliusar K / Terziyska J 0 4 0 Gjorcheska L / Haddad Maia B 0 5 0
  • Croatia F18, Doubles
    Androic T / Smalyanyy F 0 2 0 Draganja T / Vucic I 0 4 0
  • Trnava, Slovakia
    Montanes, Albert 0 2 0 De Greef, Arthur 0 1 0
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Raja P / Siljestrom A 15:00 Baluda V / Kravchuk K
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Altuna T / Setkic A 15:00 Kretschmer G / Monroe N
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Alund M / Arguello F 15:00 Collarini A / Lama G
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Mello H / Scarpelli G 15:00 Michon A / Olivo R
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 15:00 Mina G / Pereira J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Hocevar R / Lindell C 15:00 Matos R / Zormann M
  • Turkey F32, Doubles
    Boutillier R / Taweel I H 0 1 0 Ehara H / Nagao K 0 3 0
  • Turkey F32, Doubles
    Boborykin A / Kiuamov T 0 3 0 Browne S / Goldsteiner P 0 2 0
  • Turkey F32, Doubles
    LEE D H / Shofayziyev S 15:00 Grenier H / Jomby T
  • Turkey F32, Doubles
    Bellier A / Bodmer A 0 3 0 Allen T / Carpenter J 0 1 0
  • Turkey F32, Doubles
    Bretting D / Tabrizi K 0 2 0 Eischen K / Harajchi A 0 2 0
  • Turkey F32, Doubles
    Mitsuhashi J / Nakamura R 0 1 0 Jayaprakash M M / Ramanathan R 0 3 0
  • Turkey F32, Doubles
    Moritani S / Watanuki K 0 2 0 Kikuchi G / Takeshima S 0 2 0
  • Turkey F32, Doubles
    Apostol A S / Durmus D 0 3 0 Clayton S / Gabb R 0 2 0
  • Serbia F13, Doubles
    Cornea V V / Gheorghe L 0 1 0 Sulea T C / Tatomir L G 0 3 0
  • Serbia F13, Doubles
    Chettar M / Diep F 0 4 0 Bjelica I / Zlatanovic A 0 1 0
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 0 2 0 Kohen, Alan 0 0 0
  • Croatia F18, Doubles
    Grund G U / Jakob F 0 1 0 Bellotti R / Sinicropi R 0 0 0
  • Spain F27, Doubles
    Rodriguez Manzano B / Villacorta-Alonso R 0 3 0 Mardones B / Martinez M N 0 2 0
  • Meknes, Morocco
    Safwat, Mohamed 15:10 Diez, Steven
  • Trnava, Slovakia
    Pospisil, Jaroslav 0 0 0 Riba, Pere 0 0 0
  • Argentina F18, Singles
    DI Aloy, Stefano 0 0 Malla, Bastian 0 0
  • Sweden F4, Doubles
    Orno P / Shabib M 0 1 0 GAO X / Ouyang B 0 2 0
  • Spain F27, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 0 1 0 Martinez Portero, Pedro 0 1 0
  • France F19, Singles
    Mitjana, Leny 0 0 0 Crepaldi, Erik 0 3 0
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Muntean, Victoria 15:10 Scheepens, Jainy
  • Argentina F18, Singles
    Amado, Juan-Pablo 0 1 0 Capalbo, Franco 0 2 0
  • Argentina F18, Singles
    Paz, Gaston 0 1 0 Buchhass, Matias Rodolfo 0 2 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Arvidsson, Sofia 0 1 0 Foretz, Stephanie 0 0 0
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Arnaboldi A / Cecchinato M 15:20 Fransen S / Haase R
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    DI Giuseppe M / Marchetti G 15:20 Hering K / Tiel E
  • Meknes, Morocco
    Coppejans, Kimmer 15:30 Ouahab, Lamine
  • Campinas, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:30 Neis, Fabricio
  • Campinas, Brazil
    Becker, Richard 15:30 Bagnis, Facundo
  • Campinas, Brazil
    Sikora, Adrian 15:30 Romboli, Fernando
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Mertens Y / Reuter Y 15:30 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Serbia F13, Doubles
    Kuncik J / Suc D 15:30 Borsos G / Mirtea D C
  • Sweden F4, Doubles
    Johansson M / Samuelsson C 15:30 Balaji N / Rosenholm P
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 15:30 Binaghi R / Caddeo F
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Van Der Meij C / Vogelsang E 15:30 Lombardo B / Trevisan M
  • Croatia F18, Doubles
    O'Connell C / O'Mara J 15:30 Kahlke J / Masur D
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Laine, Emma 15:30 Mestach, AN Sophie
  • Spain F27, Singles
    Semmler, Miguel 15:30 Grant, Michael
  • France F19, Singles
    Fomba, Eric 15:30 Rice, David
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Mertens Y / Reuter Y 15:30 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cruciani D / Palmigiano F 15:35 Balducci A / Brescia G
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova V / Morgosova K 15:35 Husarova M / Pantuckova M
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Paquet C / Yerolymos M 15:35 Boeykens E / Versteeg K
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Raja P / Siljestrom A 15:35 Baluda V / Kravchuk K
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Altuna T / Setkic A 15:40 Kretschmer G / Monroe N
  • Meknes, Morocco
    Granollers-Pujol, Gerard 15:45 Pouille, Lucas
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Ferrando C / Rubini S 15:45 Guyomard S / Touly C
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Arnaboldi A / Cecchinato M 15:45 Fransen S / Haase R
  • Metz, France, Doubles
    Begemann A / Knowle J 15:50 Becker B / Muller G
  • Serbia F13, Doubles
    Deari S / Micov S 15:50 Jandric D / Licciardi P
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Dart, Harriet 15:50 Stanciute, Lina
  • Croatia F18, Doubles
    Arneodo R / Salaba L 15:55 Bourbon M / Laurent Y
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Cavaday, Naomi 15:55 Dolonc, Vesna
  • Meknes, Morocco
    Giustino, Lorenzo 16:00 Ramos, Albert
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Obry J / Vaisse M 16:00 Marcan D / Sancic A
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 16:00 Cipolla F / Viola M
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Idmbarek Y / Rachidi Y 16:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Denisenko, Valeriya 16:00 Alfredsson, Ida
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 16:00 Frapolli, Chiara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Saikai, Yui 16:00 Ruhrig, Georgiana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    YU, Yuanyi 16:00 Smallbone, Antonia
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Paredes Roemer L C / Saez Larra O 16:00 Atucha Gomez A / Garcia-Perez G
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M 16:00 Lopez Lazaro N / Yang J Q
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 16:00 Ben-Or L / Choon B
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Palhoto M / Ponchet J 16:00 Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L
  • Metz, France
    De Schepper, Kenny 16:00 Kamke, Tobias
  • Spain F27, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 16:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Riley, Alexandra 16:00 Boukezzi, Sarra
  • Italy F32, Singles
    Maden, Yannick 16:05 Cutuli, Mirko
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Obry J / Vaisse M 16:10 Marcan D / Sancic A
  • Trnava, Slovakia
    Mecir, Miloslav 16:15 Beck, Karol
  • Sweden F4, Doubles
    Eriksson V / Mridha J 16:15 Brunstrom J / Dubarenco M
  • Serbia F13, Doubles
    Katic D / Roganovic S 16:20 Sabanov I / Sabanov M
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 16:30 Fafaliou, Stamatia
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Belhadj S / Benaissa A 16:30 Halo A / Khetib D
  • France F19, Doubles
    Cagnina J / Dubail J 16:30 Boltz S / Tchoutakian M
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 16:30 Cordonnier, Gregorio
  • Colombia F6, Singles
    Ruiz Naranjo, Mateo Andres 16:30 Reyes, Nicholas Alexander
  • Colombia F6, Singles
    Amiri, Farzin Danny 16:30 Zornosa, Steffen
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 16:30 Santamaria, Felipe
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Idmbarek Y / Rachidi Y 16:30 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • Spain F27, Doubles
    Kocyla A / Pulgar-Garcia J 16:35 Lescure M / Willis M
  • France F19, Singles
    Inzerillo, Jerome 16:40 Galdon, Mateo
  • Argentina F18, Singles
    Guerses, Gustavo 16:40 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F18, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 16:40 Pellecchia, Bruno
  • Argentina F18, Singles
    Manzanares, Facundo 16:40 Gimenez Pilutik, Inaki
  • Argentina F18, Singles
    Descotte, Matias Franco 16:40 Moreno, Federico
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Badosa Gibert, Paula 16:45 Bowtell, Amy
  • Campinas, Brazil
    Michon, Axel 16:50 Mina, Gianni
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:50 Middelkoop M / Walsh D
  • Campinas, Brazil
    Hocevar, Ricardo 16:50 Zampieri, Caio
  • Campinas, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 16:50 Santos, Nicolas
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:50 Middelkoop M / Walsh D
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 17:00 Cuevas, Martin
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 17:00 Ormazabal-Oregui A / Pratesi M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Stefanini L / Turati B 17:00 Baranska A / Siedliska N
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Chernetsova D / Shulzhanok D 17:00 Lukas T / Maggen I
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Buyukakcay, Cagla 17:00 Ozgen, Pemra
  • Spain F27, Doubles
    Bulis M / Darmon A 17:00 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Scholsen, Helene 17:00 Decker, Margot
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Deigman, Laura 17:00 Honcova, Michaela
  • Canada F11, Singles
    Kushnirovich, Gary 17:00 Kryvonos, Nikita
  • Canada F11, Singles
    Carter, Andrew 17:00 Juneau, Isade
  • Canada F11, Singles
    Bourchier, Harry 17:00 Peliwo, Filip
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 17:00 Cipolla F / Viola M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Mordegan F 17:05 Lagoda K / Svatikova L
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    LIM A / Witthoeft C 17:20 Arcangioli M / Georges M
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Barbat K / Brown L 17:25 Drew J / Mcminn L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Munozova A / Pereira A R E 17:30 Chamarthi S S / Kaufinger I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Denisenko V / Mackey A 17:30 Andrady A / Hattingh I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    GAI A / YU Y 17:30 Easwaramurthi A / Lavrikova E
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Tishchenko, Iana 17:30 Romeo, Caroline
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 17:30 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Marti Riembau A / Parrizas-Diaz N 17:30 D'Oliveira E / Reddy S S
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Bacquie A / Chiesa D 17:30 Fernandez Rabener A / Ozga J
  • Spain F27, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 17:30 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 17:30 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • France F19, Singles
    Chala, Remy 17:30 Khachanov, Karen
  • Metz, France
    Lokoli, Laurent 18:00 Lorenzi, Paolo
  • Quito, Ecuador
    Struvay, Eduardo 18:00 Cunha, Henrique
  • Quito, Ecuador
    Jarry, Nicolas 18:00 Velotti, Agustin
  • Quito, Ecuador
    Mena, Facundo 18:00 Krajicek, Austin
  • Spain F27, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 18:00 Pavic, Mate
  • France F19, Doubles
    Charroin O / Matsukevitch D 18:00 Marquis C / Stevenson K
  • Colombia F6, Singles
    Montes, Juan 18:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Rodriguez Diaz, Victor Javier 18:00 Alvarez-Guzman, Mauricio
  • Colombia F6, Singles
    Carvajal Torres, Jose Fernando 18:00 Ruiz Naranjo, Pedro Pablo
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Kenin, Sofia 18:00 Melichar, Nicole
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Zhao, Carol 18:00 Rampre, Petra
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Kinard, Tori 18:00 Weinhold, Ashley
  • Colombia F6, Singles
    Bortolotti, Marco 18:00 Erazo, Camilo Andres
  • Argentina F18, Singles
    Kestelboim, Mariano 18:10 Hidalgo, Gabriel Alejandro
  • Campinas, Brazil
    Arguello, Facundo 18:10 Sorgi, Joao Pedro
  • Argentina F18, Singles
    Casanova, Hernan 18:10 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Argentina F18, Singles
    Heras, Patricio 18:10 Lavaselli, Gonzalo
  • Argentina F18, Singles
    Massonneau, Marcos 18:10 Ameal, Juan Ignacio
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Geuer N / Golubic V 18:15 Foretz S / Laine E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Paul S S / Ruhrig G 18:30 Rogers M / Smallbone A
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Bonaventure Y / Mestach A-S 18:30 Gatto-Monticone G / Silva E
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 18:30 Boev, Michaela
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Klasen, Charlotte 18:30 Dimmer, Lara
  • Canada F11, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 18:30 Shane, Ryan
  • Canada F11, Singles
    Silverman, Cameron 18:30 Krainik, Pavel
  • Canada F11, Singles
    Bois, Michael 18:30 Fan, Felix
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Saikai Y / Yokota N 19:00 Alfredsson I / Vaz Osorio De Souza A C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Frapolli C / Selvarajoo T 19:00 Dancetovic E / Stojanovic J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Peddi Reddy S V / Rohira T 19:00 Bruzzone G / Ladurner J
  • USA F25, Singles
    Santiago, Mico 19:00 Trombetta, TY
  • USA F25, Doubles
    Gealer D / Storrie R J 19:00 Nicholas J H / Ore J A
  • USA F25, Doubles
    Kaster K / Strode I 19:00 Ball C / Jones G
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 19:20 Mannarino, Adrian
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 19:20 Trungelliti, Marco
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 19:20 Spir, Juan Carlos
  • Quito, Ecuador
    Angelinos, Theodoros 19:20 Mektic, Nikola
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 19:30 Klec I / Sikora A
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Karatantcheva, Sesil 19:30 Vaidisova, Nicole
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Will, Allie 19:30 Whoriskey, Caitlin
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Cepede Royg, Veronica 19:30 Chirico, Louisa
  • Colombia F6, Singles
    Guerrero, Juan Camilo 19:30 Pallares-Gonzalez, Michael-Ray
  • Colombia F6, Singles
    Ariza Vargas, Hernan 19:30 Mora, Daniel
  • Colombia F6, Singles
    Crowley, Keith-Patrick 19:30 Barros, Manuel
  • Colombia F6, Singles
    Perez Cortez, Alexander 19:30 Barrientos, Nicolas
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 19:30 Klec I / Sikora A
  • Argentina F18, Doubles
    Gennaro D / Manzanares F 19:40 PAZ G / Richard J
  • Argentina F18, Doubles
    Ortega Enriquez I / Vilaro A 19:40 Betella L / Destefanis M
  • Argentina F18, Doubles
    Iliev J I / Suarez Gonzalez A 19:40 Descotte M F / Guerses G
  • Argentina F18, Doubles
    Galarza J I / Paz J P 19:40 Villanueva G / Viu F
  • Metz, France, Doubles
    Mahut N / Roger-Vasselin E 20:00 Chardy J / Rosol L
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Junior O / Telles L 20:00 Clezar G / De Paula F
  • Canada F11, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 20:00 Volfson, David
  • Canada F11, Singles
    Skripnik, Daniel 20:00 Hochwalt, Tyler
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Junior O / Telles L 20:00 Clezar G / De Paula F
  • USA F25, Singles
    Mcdonald, Mackenzie 20:30 Dadamo, Jeff
  • USA F25, Singles
    Sarkissian, Alexander 20:30 Sandgren, Tennys
  • USA F25, Doubles
    Dome A / Matthews O F 20:30 Gard C-I / Nakagawa N
  • Bolivia F1, Singles
    Vellbach, Gustavo 20:30 Morandini Sanches, Lucas
  • Bolivia F1, Singles
    Molina, Luis 20:30 Arreche, Nicolas Alberto
  • Bolivia F1, Singles
    Vrsalovic, Tomislav Saulo 20:30 Portmann, Leandro
  • Bolivia F1, Singles
    Patino, Luis 20:30 Andrade, Yuri
  • Bolivia F1, Singles
    Tsuchiya, Alexandre 20:30 Estevez, Maximiliano
  • Quito, Ecuador
    Londero, Juan Ignacio 20:40 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Dutra DA Silva D / Zampieri C 21:00 Andreozzi G / Duran G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 21:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 21:00 Chawich K / Davanzo K
  • Colombia F6, Doubles
    Galan Riveros D E / Pallares-Gonzalez M-R 21:00 Ruiz Naranjo P P / Torres O
  • Colombia F6, Doubles
    Bernardi P / Varillas Patino-Samudio J P 21:00 Builes T / Mantilla F
  • Colombia F6, Doubles
    Melano Granados W J / Perafan F 21:00 Amiri F D / Reyes N A
  • Colombia F6, Doubles
    Becerra M / Echavarria R 21:00 Guzman J-P / Hernandez J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Dutra DA Silva D / Zampieri C 21:00 Andreozzi G / Duran G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 21:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Tatishvili, Anna 21:00 Moore, Tara
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Embree L / Weatherholt M 21:00 LAO D / Sanchez M
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Dabrowski G / Kania P 21:00 Marand S / Weinhold A
  • Canada F11, Doubles
    Bunescu S / Ghasemi K 21:30 Major P W / Tabilo A
  • Quito, Ecuador
    Lapentti, Giovanni 22:00 Pella, Guido
  • USA F25, Doubles
    Caruso S / Massara A 22:00 Davidson P / Reid M
  • Bolivia F1, Doubles
    Pini S E / Portmann L 22:00 Bruna E / Nunez Leal V
  • Bolivia F1, Doubles
    Ceppo A / Vellbach G 22:00 Feitt F / Vallebuona D
  • Bolivia F1, Doubles
    Mendoza A / Merino A 22:00 Diaz-Figueroa C / Estevez M
  • USA F25, Doubles
    Jenkins J / Novikov D 22:00 Baughman D / Fritz T
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 22:15 Turini, Thales
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 22:20 Jarry N / O'Brien D
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 22:20 Jarry N / O'Brien D
  • Canada F11, Doubles
    Bois M / Juneau I 22:30 Ahmed A / Tomczak T
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Cepede Royg V / Irigoyen M 22:30 Chirico L / Zhao C
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Abaza J / Oudin M 22:30 Duque-Marino M / Maria T
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Cohen J / Gonzalez M 22:30 Melichar N / Will A
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 23:00 Lipovsek Puches T / Struvay E
  • Canada F11, Doubles
    Silverman C / Vega Q 23:00 Johns C / Leduc A
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 23:00 Lipovsek Puches T / Struvay E
  • Bolivia F1, Singles
    Banzer, Rodrigo 23:00 Laranja, Augusto
  • Bolivia F1, Doubles
    Jara Unzueta R / Vrsalovic T S 23:00 KU Meza A / Patino L
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 23:20 Dellien H / Gomez E
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 23:20 Dellien H / Gomez E

Nema mira

Murinjo se umalo pobio sa navijačima Barse

Fudbal

Trener madridskog Reala verbalno se sukobio na avionskom letu od Majamija do Lisabona sa bračnim parom koji navija za Barselonu

Murinjo hteo da bije Klementea!

Trener madridskog Reala Žoze Murinjo verbalno se sukobio na avionskom letu od Majamija do Lisabona sa bračnim parom koji navija za Barselonu. Kako navode pojedini španski mediji, žena je prilikom ulaska u avion u Majamiju videla da se ukrcao i Murinjo i dobacila "Napred Barsa".

Portugalski stručnjak nije reagovao na to, možda zato što nije čuo, ali to nije bio slučaj sa njegovom suprugom.

"Verovatno je Murinjova supruga doprinela ovom incidentu, pošto mu je prenela šta sam ja rekla. Kada smo se iskrcali, Murinjo nas je sačekao na aerodromu, izvređao nas i izrekao nekoliko pretnji", rekla je španskom listu "Sport" izvesna Ana koja nije želela da otkrije svoje prezime.

U jednom trenutku, prema njenim rečima, pretilo je da dođe do fizičkog incidenta između njenog supruga i Murinja.

"Na kraju su Murinja odvukli u stranu njegovi prijatelji, ali on je nastavio da me psuje. Sva sam se tresla koliko je neprijatan" dodala je ona.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (5)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Vidojko

    Vidojko

    Ne razumem?! Sama si pocela sa prozivkama, sto bi se reklo cackali si mecku, a sad ti g-din Posebni kriv?

    3 Odgovori 
  • Deki REAL MADRID

    Deki REAL MADRID

    BRAVOOOOO MOURINHOOO TI SI SRCE I DUSA! A ta Ana je dobila sto je trazila.ssHALA MADRID!!!

    1 Odgovori 

Poslednji komentar

  • murinjo

    murinjo

    sto je trazila to je i dobila pa neka stisne m....a pa neka ga tuzi

    -1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Zvao sam i Zukorlića i Zilkića da lično uzmu učešća u mom štabu tokom izbora za nacionalne savete Sulejman Ugljanin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!