• Astana II, Kazakhstan
    Menendez-Maceiras, Adrian 0 4 4 0 0 Berankis, Ricardas 2 6 6 2 2
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 2 6 6 11 2 2 HAN N-L / Yoo M 1 3 7 9 1 1
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Gulbe, Laura 1 7 0 1 Artamonova, Alexandra 1 5 6 1
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gonzales R / Thornley S 09:00 Dzumhur D / Pavlasek A
  • Austria F5, Singles
    Novak, Dennis 1 6 1 1 Blecha, Jan 0 3 0 0
  • Austria F5, Singles
    Horansky, Filip 0 6 0 Nejedly, Pavel 0 5 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Konig, Pia 1 6 2 1 Fett, Jana 0 4 0 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Zalabska, Zuzana 1 0 6 1 Mekovec, Iva 1 6 0 1
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Gao, Xinyu 1 6 3 1 Shinikova, Isabella 0 2 0 0
  • Belgium F8, Singles
    Merckx, Jonas 1 7 1 1 Grabul, Dimitar 0 6 0 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Flood, Emma 0 1 1 0 Romeo, Caroline 1 6 0 1
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bukta, Agnes 0 5 0 Burgic, Ema 0 4 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Ianchuk, Elizaveta 0 4 0 Vajdova, Natalia 0 4 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Partl, Adrian 1 6 1 1 Majchrzak, Kamil 0 1 2 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Fabian, Patrik 0 4 0 Brtnicky, Filip 0 5 0
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 2 6 6 2 2 Borsos G / Zsiga M 0 2 1 0 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Kukushkin, Mikhail 0 4 0 Gerasimov, Egor 0 3 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Zanevska, Maryna 0 2 0 Kerkhove, Lesley 0 4 0
  • Gstaad, Switzerland
    Monaco, Juan 0 3 0 Bellucci, Thomaz 0 1 0
  • China F9, Doubles
    QIU Z / TE R 10:30 CHO M H / Nam J S
  • Estonia F2, Singles
    Lomacki, Piotr 0 2 0 Podzus, Janis 0 1 0
  • Serbia F6, Singles
    Rakic, Strahinja 0 4 0 Djurdjevic, Bogdan 0 0 0
  • Serbia F6, Singles
    Jotovski, Tomislav 0 3 0 Melchiorre, Davide 0 2 0
  • Baku, Azerbaijan
    Voegele, Stefanie 0 3 0 Peer, Shahar 0 2 0
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Diatchenko, Vitalia 0 3 0 Kudermetova, Veronika 0 2 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Voracova, Renata 0 1 0 Rus, Arantxa 0 0 0
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 10:55 Chen T / Huang L-C
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 11:00 Wang, Qiang
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Stephenson, Francesca 11:00 Morderger, Tayisiya
  • Nan Chang, China
    Doi, Misaki 11:00 Zheng, Saisai
  • Denmark F1, Singles
    Lindell, Christian 11:00 Hess-Olesen, Soren
  • Denmark F1, Singles
    Vagnozzi, Simone 11:00 Hernandez, Jose
  • Denmark F1, Singles
    Gaspar Murta, Andre 11:00 Donati, Matteo
  • Nan Chang, China
    Wang, Yafan 11:00 Kumkhum, Luksika
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chuang C-J / Namigata J 11:00 Beygelzimer Y / Minella M
  • Romania F9, Singles
    Bourgue, Mathias 11:00 Beretta, Duilio
  • Romania F9, Singles
    Cornea, Vlad Victor 11:00 Fortuna, Claudio
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parrizas-Diaz, Nuria 11:00 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Fernandez-Rabener, Arabela 11:00 Dodin, Oceane
  • Spain F19, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 11:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Havaj F / Simcak J 11:05 Faith P / Jurovcik D
  • Estonia F2, Singles
    Drzewiecki, Karol 11:10 Ivanov, Vladimir
  • Astana II, Kazakhstan
    Edmund, Kyle 11:30 Kavcic, Blaz
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhosale R / Kim D 11:30 Chilumula N / Han S-H
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Jani, Reka-Luca 11:30 Haas, Barbara
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Saitova, Anastasiya 11:30 Prosperi, Valeria
  • Austria F5, Singles
    Jastraunig, Lukas 11:40 Beck, Karol
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Heil, Anna Maria 11:40 Proese, Natalie
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bonic, Barbara 11:40 Bara, Irina Maria
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova, Martina 11:40 Malikova, Tereza
  • Slovak Republic F2, Singles
    Semjan, Marek 11:40 Carpenter, Jack
  • Slovak Republic F2, Singles
    Maiga, Riccardo 11:40 Pazicky, Michal
  • Baku, Azerbaijan
    Parmentier, Pauline 11:50 Svitolina, Elina
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Cipolla F / Menendez-Maceiras A 11:55 Bubka S / Chiudinelli M
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Junaid R / Mertinak M 12:00 Brunstrom J / Monroe N
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Flood E / Luttikhuis N 12:00 Minokoshi M / Wang Y
  • Belgium F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 12:00 Karlovskiy, Evgeny
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Bosio, Victoria 12:00 Kostic, Natalija
  • France F16, Singles
    Jacq, Gregoire 12:00 Barth, Florian
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Kapshay V / Khabibulina A 12:10 Boev M / Friedsam A-L
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chan C W / XU Y F 12:15 Liang C / Zhu L
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 12:15 Kumkhum L / Tanasugarn T
  • Nan Chang, China
    Zhang, Ling 12:15 Liu, Fangzhou
  • Gstaad, Switzerland
    Youzhny, Mikhail 12:20 Haase, Robin
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Vogt, Stephanie 12:20 Gatto-Monticone, Giulia
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Tan, Harmony 12:30 Paquet, Chloe
  • Denmark F1, Singles
    Reichelt, Timon 12:30 Manafov, Vladyslav
  • Denmark F1, Doubles
    Lindell C / Olin R 12:30 Donati M / Vagnozzi S
  • Austria F5, Singles
    Lojda, Dusan 12:30 Haenle, Pirmin
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Artamonova A / Lister C 12:40 Matojan J / Paalma E
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 13:00 Berrer, Michael
  • Serbia F6, Singles
    Zlatanovic, Arsenije 13:00 Katic, Dejan
  • Germany F9, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 13:00 Torebko, Peter
  • Baku, Azerbaijan
    Mladenovic, Kristina 13:05 Schiavone, Francesca
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 13:10 Kosec I / Semjan M
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kleman M / Zeleny L 13:10 Fabian P / Partl A
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Begemann A / Haase R 13:20 Marx P / Rola B
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Konig P / Rebersak P 13:30 Hrabalova K / Janatova T
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 13:30 Blecha J / Pel D
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Eraydin, Basak 13:30 Brouleau, Lou
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Frlicka M / Shinikova I 13:30 GAO X / YE Q Y
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Sakkari, Maria 13:30 Vasilyeva, Liubov
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Kairi, Angeliki 13:30 Cedermark, Beatrice
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Schuurs, Demi 13:30 Van De Velde, Bernice
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 13:30 Maleckova, Jesika
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 13:30 Rochette, Laurent
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Mitu, Cristina-Andreea 13:50 Karatantcheva, Sesil
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 14:00 Galdon P / Kicker N
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 14:00 Adam, Josepha
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 14:00 Diarra, Gibril
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Geens, Clement
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 14:10 Ivanov V / Sabanin Y
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 14:20 Hajek, Jan
  • Tampere, Finland
    Lapentti, Giovanni 14:30 Lokoli, Laurent
  • Tampere, Finland
    Ymer, Elias 14:30 Goffin, David
  • Ireland F1, Singles
    Jankovits, Yannick 14:30 Corrie, Edward
  • Germany F9, Singles
    Reuter, Yannik 14:30 Netuschil, Marvin
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar, Pablo 15:00 Granollers, Marcel
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Godry L / Nagy P
  • Serbia F6, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 15:00 Jandric D / Rakic S
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Chiesa, Deborah 15:00 Pivovarova, Anastasia
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Laine, Emma 15:00 Nancarrow, Alexandra
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 15:00 Bara I M / Hristea C-E
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde B / Versteeg K 15:00 Distelmans S / Kempen M
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 15:00 Hamou, Maxime
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 15:00 Giraudeau, Thomas
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Arus, Rodrigo 15:00 Florez, Valentin
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 15:00 Pini, Sebastian Exequiel
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 15:00 Zukas, Matias
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:20 Kapas A / Koniusz B
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 15:30 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Stefkova, Barbora 15:30 Daniels, Carolin
  • Oberstaufen, Germany
    Marcora, Roberto 15:40 Gojowczyk, Peter
  • Tampere, Finland
    Krstin, Pedja 15:50 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Atlanta, USA, Doubles
    King K / Venus M 16:00 Ginepri R / Harrison R
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Belgium F8, Singles
    Middelkoop, Matwe 16:00 Rochus, Olivier
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 16:00 Kurata, Nathaly
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Koch-Benvenuto, Andrea 16:00 Perez Rojas, Guadalupe
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 16:00 Rossi, Nathalia
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Gomide, Julia Mansano 16:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Romania F9, Doubles
    Cornea V V / Luncanu P-A 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Huber L M / Siedliska N 16:00 Brescia G / Ferrando C
  • Italy F24, Singles
    De Greef, Arthur 16:00 Giorgini, Daniele
  • Serbia F6, Singles
    Jankovic, Miki 16:30 Janvier, Maxime
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nancarrow A / Sakkari M 16:30 Czarnik P / Lysakova A
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Laine E / Pivovarova A 16:30 Silich A / Vasilyeva L
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 16:30 Milton, Joshua
  • USA F21, Singles
    Papa, Spencer 16:30 Schneider, Ronnie
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 16:30 Bambridge, Luke
  • Argentina F11, Doubles
    Florez V / Portmann L 16:30 Cuevas M / Senattore Baumbach R
  • Argentina F11, Doubles
    Mantilla F / Sanchez R 16:30 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 16:40 Bader S / Mirzadeh V
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 17:00 Albot R / Kowalczyk M
  • Umag, Croatia
    Gabashvili, Teimuraz 17:00 Cuevas, Pablo
  • Spain F19, Singles
    Gutierrez-Ferrol, Sergio 17:00 Vega Hernandez, David
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 17:20 Ymer E / Zaitcev A
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 17:30 Cilic, Marin
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Haddad Maia, Beatriz 17:30 Krejsova, Petra
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 17:30 Marie, Jules
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Cercone, Alexandra 17:30 Chen, Kelly
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Weatherholt, Mary 17:30 Guarachi, Alexa
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 18:00 Barrientos N / Estrella Burgos V
  • Lexington, USA
    Duckworth, James 18:00 Buchanan, Chase
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 18:00 Cagnina J / Gille S
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 18:00 Brengle, Madison
  • USA F21, Singles
    Frank, Mitchell 18:00 Ghasya, Fares
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 18:00 Martin, Toby
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 18:00 Napolitano, Stefano
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Loeb J / Weinhold A 18:00 Aoyama S / Wong K
  • Umag, Croatia
    Carreno-Busta, Pablo 18:20 Robredo, Tommy
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Ponchet, Jessika 18:30 Perez-Somarriba, Estela
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Foster, Manisha 18:30 Pous Tio, Laura
  • Spain F19, Singles
    Banes, Maverick 18:30 Martos Gornes, Sergio
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Remondina, Anna-Giulia 18:30 Sugnaux, Tess
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Michel, Lara 19:00 Kucova, Kristina
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Scheffbuch J / Sumova D 19:00 Melander H / Stefkova B
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Kurata N / Tomita G 19:00 Alves C M R / Gamarra Martins I
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 19:00 Bothwell P / O'Hare D
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Arconada, Usue Maitane 19:00 Lykina, Ksenia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 19:00 Higuchi, Yuka
  • Atlanta, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 19:20 Gonzalez S / Lipsky S
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 19:20 Odesnik, Wayne
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 19:30 Clark B D / Schneider R
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 19:30 Gibbs, Nicole
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    AHN K / Christian K 19:30 RAE J / Smith A
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 19:40 Cermak F / Rosol L
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 20:00 Coric, Borna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 20:00 Hanatani, Nagi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shaulskaya, Anastasia 20:00 Payet, Pauline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 20:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hattingh, Ilze 20:00 Strakhova, Valeriya
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alda R / Contreras Gomez F 20:30 Harrison C / Weatherholt M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Cercone A / Guarachi A 20:30 Collie N / Kopinski M
  • Lexington, USA
    Millot, Vincent 20:40 Ward, James
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hibino, Nao 21:00 Falconi, Irina
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 21:00 Paolini, Jasmine
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 21:00 Frigerio L / Trevisan M
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lajovic D / Skugor F 21:20 Cuevas P / Zeballos H
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cristian J A / Shaulskaya A 21:30 Hattingh I / Le Roux M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bruzzone G / Totka N 21:30 Mikheeva A / Prenkovic L
  • Lexington, USA, Doubles
    Jenkins J / Singh S 22:00 Buchanan C / Mcgee J
  • Atlanta, USA
    Isner, John 22:00 Matosevic, Marinko

Četiri srpske ekipe bore se za trofej

NAJBOLJI U REGIONU: Srpski Fajnal for ABA lige

Košarka

Autor:

Na F4 u Laktašima učestvovaće Igokea, Zvezda, Radnički i Partizan

Partizan - Igokea 2013

Partizan i Igoeka igraće u polufinalu ABA lige

BEOGRAD - Košarkaši Igokee, Crvene zvezde, Radničkog iz Kragujevca i Partizana igraće na završnom turniru regionalne ABA lige.

Posle odigranog poslednjeg, 26. kola poznati su parovi polufinala. Igokea će igrati protiv Partizana, a Zvezda protiv Radničkog. Ovo je prvi put od osnivanja regionalnog takmičenja da će se za titulu boriti samo srpski klubovi.

Prema dogovoru čelnika ABA i Evrolige plasman u najkvalitetnije evropsko klupsko takmičenje obezbediće finalisti ABA lige.

Završni turnir na programu je u Laktašima od 25. do 27. aprila.

Rezultati, 26. kolo

subota
Cibona - Igokea 78:87
Radnički - C. zvezda 80:75
Partizan - Solnok 83:69
Budućnost - Olimpija 79:75
Široki - Cedevita 75:77
Krka - MZT Skoplje 68:80

nedelja,
Zadar - Split 17,00

Tabela: Igokea 20/6, C. zvezda 18/8, Radnički 17/9, Partizan 16/10, Budućnost 16/10, Cedevita 15/11, MZT 14/12, Olimpija 13/13, Cibona 9/17, Široki 9/17, Krka 9/17, Solnok 9/17, Zadar 8/17, Split 8/17.

Foto: Nemanja Pančić zoom Foto: Nemanja Pančić

Lorbek konačno objasnio

Direktor ABA lige Radovan Lorbek napokon je razrešio sve dileme u vezi s tim ko će iz ABA lige, i na koji način, moći da dođe do Evrolige.
- Direktan plasman u Evroligu u sezoni 2013-2014. obezbediće šampion ABA lige (osvajač fajnal-for turnira) i finalista fajnal-fora, dok će pravo u kvalifikacijama ostvariti onaj poraženi polufinalista F4 turnira koji je bolje plasiran u ligaškom delu takmičenja.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (12)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Mirč

    Mirč

    To je samo dokaz da su Srbi i pored teške materijalne situacije u sportu,i dalje velesila u kolektivnim sportovima u ovom delu Evrope.

    30 Odgovori 
  • Marin

    Marin

    To vam se triba priznati... u nogometu ste pljuga, ali u košarci gazite!

    28 Odgovori 
  • Dule

    Dule

    Brate i ja sam Srbin, ali to bas i nije sve tacno. Mozda smo jaci od ostalih u kosarci, vaterpolu, odbojci.... U rukometu su Hrvati jaci od nas, a u fudbalu su sve drzave iz "ovog dela Evrope" jace od nas.
    Budi realan!

    28 Odgovori 

Poslednji komentar

  • oluk

    oluk

    mislis iz Republike Srpske

    6 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Odnosi Srbije i Kine su na najvišem nivou u proteklih nekoliko decenija i kontinuirano se unapređuju Ivica Dačić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh