• Slovak Republic F3, Singles
    Kosec, Ivan 2 6 0 6 2 2 Oliveira, Goncalo 1 4 6 3 1 1
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ainitdinova, Gozal 0 1 1 0 0 Grinchishina, Alexandra 2 6 6 2 2
  • Romania F10, Singles
    Beretta, Duilio 0 4 5 0 0 Ghedin, Nicola 2 6 7 2 2
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Degtiareva, Violetta 1 3 6 4 1 1 Moroi, Cristina 2 6 4 6 2 2
  • Denmark F2, Singles
    Chazal, Maxime 2 3 6 6 2 2 Parada, Felipe 1 6 2 3 1 1
  • Georgia F1, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 2 7 7 2 2 Tyurnev, Evgeny 0 6 6 0 0
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Marinkovic, Bojana 1 1 6 2 1 Radosavljevic, Teodora 1 6 3 3 1
  • Romania F10, Singles
    Alekseenko, Vadim 1 2 6 1 1 Tatomir, Luca Georg 1 6 2 5 1
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Adamczak, Monique 0 4 6 0 0 Wang, Qiang 2 6 7 2 2
  • Germany F10, Singles
    Wehnelt, Kai 0 0 6 0 0 Kahlke, Jannis 2 6 7 2 2
  • Kitzbuhel, Austria
    Rosol, Lukas 13:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Tian R / Zhu L 1 6 4 1 Chan C-W / Chuang C-J 1 2 6 1
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Mokh, Maria 6 5 Stefanou, Agni 2 3
  • Liberec, Czech Republic
    Hajek, Jan 0 4 6 0 0 Martin, Andrej 2 6 7 2 2
  • Serbia F7, Singles
    Puttergill, Calum 0 1 3 0 0 Sabanov, Matej 2 6 6 2 2
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Vankova, Katerina 1 6 0 2 1 Czink, Melinda 1 4 6 5 1
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pradova, Martina 0 2 4 0 0 Skamlova, Chantal 2 6 6 2 2
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Cechova K / Horakova N 2 6 2 10 2 2 Jablonovska J / Kostalova M 1 3 6 6 1 1
  • Germany F10, Singles
    Mokrzycki, Marco 1 7 5 1 Schonenberg, Tom 0 6 5 0
  • Lithuania F1, Singles
    Tverijonas, Julius 0 1 2 0 0 Hamou, Maxime 2 6 6 2 2
  • Russia F5, Doubles
    Chepelev A / Saplin K 2 6 3 10 2 2 Galkin A / Lakhno I 1 2 6 6 1 1
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Filipsky J / Satral J 2 6 6 2 2 Michnev P / Vodak P 0 4 4 0 0
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Platon R E / Stancu C-M 2 6 6 2 2 Ionescu S / Lancranjan P 0 1 2 0 0
  • Segovia, Spain
    Cembellin Prieto, Antonio 0 2 3 0 0 Chiudinelli, Marco 2 6 6 2 2
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Noe, Julie 1 6 4 1 Bjork, Viktoria 0 4 1 0
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Lazareva M / Sterenbach S 0 4 4 0 Piskun O / Rigozzi C 1 6 5 1
  • Segovia, Spain
    Ortega-Olmedo, Roberto 1 0 6 5 1 Ilhan, Marsel 1 6 3 5 1
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Flood, Emma 1 6 2 1 Matviyenko, Lisa 0 1 2 0
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Safronenka, Anita 0 3 1 0 Laine, Emma 1 6 3 1
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Duca, Gabriela 0 3 3 0 Ene, Cristina 1 6 4 1
  • Lithuania F1, Doubles
    Dubarenco M / Kobelt P 2 6 6 2 2 Malakauskas S / Zemaitelis K 0 1 4 0 0
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Timonen, Roosa 1 7 2 1 Parviainen, Kristina 0 6 0 0
  • Serbia F7, Singles
    Zaninovic, Luka 1 6 1 1 Arneodo, Romain 0 2 2 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Fridman, Olga 0 3 4 0 Saitova, Anastasiya 1 6 3 1
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Sumova, Diana 1 6 1 1 Bonaventure, Ysaline 0 3 1 0
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Ferrer-Suarez, Ines 14:00 Balducci, Alice
  • Germany F10, Doubles
    Manzarbeitia-Ugarte A / Taborcia-Beitia J 0 6 0 PEL D / Van Scheppingen D 1 7 1
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Lottner, Antonia 14:00 Jani, Reka-Luca
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaefer, Anne 14:00 Melander, Hilda
  • Cortina, Italy
    Androic, Toni 14:00 Reuter, Yannik
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 1 7 2 1 Monteiro T / Yang T-H 0 6 2 0
  • Belgium F9, Singles
    De Weerdt, Olaf 0 2 1 0 Sidorenko, Alexandre 1 6 4 1
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Michalicka M / Suc D 1 6 5 1 Sakharov G / Smirnov A 0 4 3 0
  • Belgium F9, Singles
    Geerts, Michael 0 4 1 0 Lestienne, Constant 1 6 1 1
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kapshay, Veronika 14:05 Luknarova, Zuzana
  • Denmark F2, Doubles
    Grills J / Whittington A 0 5 3 0 Arvidsson I / Kromann T 1 7 0 1
  • Serbia F7, Singles
    Zekic, Miljan 1 6 2 1 Raspudic, Franjo 0 2 1 0
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Jastraunig L / Masar J 1 6 5 1 Semjan M / Simon J 0 1 4 0
  • Belgium F9, Singles
    Martens, Stieg 0 4 0 0 Storme, James Junior 1 6 1 1
  • Denmark F2, Doubles
    Barth F / Boe-Wiegaard W 1 6 2 1 Gaspar Murta A / Goldsteiner P 0 4 2 0
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Daniels, Carolin 14:15 Barrois, Kristina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kalinina, Anhelina 14:15 Ozga, Justine
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Burger, Cindy 14:15 Zander, Nina
  • Italy F25, Singles
    Azzaro, Leonardo 1 6 4 1 Zito, Ettore 0 3 3 0
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haddad Maia, Beatriz 14:20 Solovyeva, Valeria
  • Russia F5, Doubles
    Shatskiy I / Zhurbin A 1 6 1 1 Desyatnik A / Gorodetsky V 0 4 1 0
  • Lithuania F1, Singles
    Babanine, Alexander 0 4 0 Vibert, Francois Arthur 0 4 0
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khabibulin T / Khassanov R 1 6 2 1 Karimov D / Pulatov S 0 1 2 0
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    HAN X / Zhang K-L 1 6 1 Miyamura M / Tanaka M 0 3 0
  • Germany F10, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 1 6 2 1 Herbring N / Stoica A 0 4 2 0
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Arcangioli, Manon 14:30 Vorih, Stefanie
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Evtimova, Dia 14:30 CE, Gabriela
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Ramialison, Irina 14:30 Witthoeft, Carina
  • Cortina, Italy
    Volandri, Filippo 1 2 7 4 1 Clezar, Guilherme 1 6 6 2 1
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khachanov K / Rublev A 0 1 0 Huang L-C / Matsukevitch D 1 6 1
  • Georgia F1, Doubles
    Cias P / Kocyla A 0 3 0 Diep F / Medvedev D 0 4 0
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Klemenschits S / Voracova R 0 3 0 Kucharova M / Uberalova P 0 3 0
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Bukta A / Juhaszova V 0 3 0 Avanesyan L / Marfutina M 0 2 0
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Joronen E / Pennanen L 0 2 0 Eklund M N / Schoelink J 0 2 0
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Balducci A / Caregaro M 14:45 Fujiwara R / Tanaka Y
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 0 2 0 Setkic, Aldin 0 2 0
  • Russia F5, Doubles
    Boborykin A / Kiuamov T 14:50 Bradaric M / Safiullin R
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Chen T / Zhyrmont D 0 2 0 Kalovelonis M / Shofayziyev S 0 2 0
  • Russia F5, Doubles
    Alekseenko G / Kushakov A 0 1 0 Levine A / Zaitsev A 0 2 0
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Kuznetsova V / Vaynberg S 14:55 Fomina A / Maggen I
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Birnerova E / Birnerova H 14:55 Doroshina O / Poznikhirenko G
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Hrabalova K / Mayerova M 15:00 Alzate Esmurzaeva A K / Wienerova L
  • Segovia, Spain, Doubles
    Esteban Blanco J / Hernando Ruano J 15:00 Bozoljac I / Tosic G
  • Italy F25, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 0 2 0 Frigerio, Lorenzo 0 1 0
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Simion O G / Talaba G 15:00 Csoregi I / Mihaila A B
  • Romania F10, Singles
    Djere, Laslo 0 1 0 Bortolotti, Marco 0 0 0
  • Romania F10, Doubles
    Ignat D C / Szekely A 15:00 Giurgiu I-A / Jecan M-A
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    GAO X / You X 0 0 Shinikova I / Stamatova J 0 0
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 15:00 Baumann, Moritz
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Elliott E / Walsh D 15:00 Jebavy R / Pospisil J
  • Serbia F7, Singles
    Gorcic, Ismar 15:00 Saraydarpour, Salar
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Silva, Johanna 15:00 Lehnert, Katharina
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 15:00 Koolhof W / Motti A
  • Denmark F2, Doubles
    Hannestad B / Sigsgaard C 15:05 Blomgren T / Brunstrom J
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Hogenkamp R / Kerkhove L 0 0 Kramperova K / Moser L-M 0 0
  • Romania F10, Doubles
    Beretta D / Carpen A-D 15:10 Antonescu V / Dima D
  • Lithuania F1, Doubles
    Garcia-Roman M / Kishi R 15:10 Drzewiecki K / Lomacki P
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Amineva N / Pichkhadze T 15:10 Ciobanu D / Husak R
  • Denmark F2, Singles
    Ferrigno, Marc 15:10 Eriksson, Markus
  • Italy F25, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 15:15 Fago M / Mazzella M
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 15:15 Ciufrila R / Ghitescu A
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Paalma, Eva 15:15 Leivo, Ella
  • Georgia F1, Doubles
    Bonadio R / Marfia M 15:15 Bakshi A / Tsivadze G
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    SUK N / Zovincova V 15:15 Marozava L / Vasylyeva A
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Guna I / Rosca A A 15:20 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Kitzbuhel, Austria
    Kohlschreiber, Philipp 15:20 Goffin, David
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 15:20 Trusendi, Walter
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Middelkoop M / Westerhof B 15:20 Arguello F / Behar A
  • Cortina, Italy
    Beck, Andreas 15:20 Bachinger, Matthias
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 15:20 Napolitano, Stefano
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Kajevic E / Sezer M 15:20 Anil C / Bukhanko A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 15:20 Gombos N / Zelenay I
  • Kitzbuhel, Austria
    Andujar, Pablo 15:30 Lorenzi, Paolo
  • Germany F10, Singles
    Maden, Yannick 15:30 Fallert, Florian
  • Germany F10, Singles
    Tchoutakian, Maxime 15:30 Choinski, Jan
  • Germany F10, Doubles
    Gawron M / Vagnozzi S 15:30 Chawich K / Davanzo K
  • Serbia F7, Singles
    Tepavac, Marko 15:30 Jevtic, Slobodan
  • Cortina, Italy
    Starace, Potito 15:30 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Kitzbuhel, Austria
    Nieminen, Jarkko 15:30 Monaco, Juan
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Middelkoop M / Westerhof B 15:35 Arguello F / Behar A
  • Serbia F7, Singles
    Pjevcevic, Petar 15:40 Nagy, Peter
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Barbat K / Boczova K 15:40 Ditlev M / Noe J
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 15:45 Eltaev A / Khairulla N
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Celik S / Ponomar L 15:45 Chimura N / Lister C
  • Lithuania F1, Doubles
    Sakinis D / Tverijonas J 15:45 Mugevicius L / Slobodchikov R
  • Italy F25, Singles
    Sonego, Lorenzo 15:50 Estevez, Maximiliano
  • Lithuania F1, Doubles
    Corbitt A / Daly Walkin B 15:50 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Kuwata, Hiroko
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 16:00 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pera, Costanza 16:00 LU, Jiaxi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tretyak, Ekaterina 16:00 Sammons, Michelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 16:00 Walters, Alexandra
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 16:00 Bacquie, Alice
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Oyen, Sofie 16:00 De Sutter, Justine
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Cercone, Alexandra 16:00 Zhuravleva, Angelina
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Sharma, Astra 16:00 Alves, Maria Fernanda
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Oosterhout, Erica 16:00 Olmos, Giuliana
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 16:00 Dias, Marcos Vinicius DA Silva
  • Argentina F12, Singles
    Florez, Valentin 16:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Agamenone, Franco 16:00 Sanchez, Rodrigo
  • Belgium F9, Singles
    Gille, Sander 16:00 Rochus, Olivier
  • Segovia, Spain
    Nedunchezhiyan, Jeevan 16:15 Granollers-Pujol, Gerard
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Cukierman D / Leshem E 16:20 Shyla Y / Vasilevski A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Burton L / Willis M 16:20 Klein B / Mektic N
  • Kitzbuhel, Austria
    Riba, Pere 16:20 Seppi, Andreas
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 16:20 LEE H / Mirzadeh V
  • Georgia F1, Doubles
    Manafli A / Yarkov A 16:25 Barnes K / Harajchi A
  • Romania F10, Doubles
    Cornea V V / Gheorghe L 16:30 Merzuki M A / Sulea T C
  • Liberec, Czech Republic
    Hernych, Jan 16:30 Rola, Blaz
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Bjork V / Jensen E M 16:35 Malm M / Novoselova P
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 16:40 Virgili, Adelchi
  • Cortina, Italy
    Fanucci, Pietro 16:40 Krstin, Pedja
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 16:40 Koolhof W / Motti A
  • Georgia F1, Doubles
    Badanov D / Yatsyk Y 16:40 Dzudzewicz B / Wojnar B
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 16:45 Borella, Filippo
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 16:45 Cacace G / DI Ianni E
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Parviainen K / Pasanen M-E 16:45 Rohde-Moe C / Virtanen E
  • Kitzbuhel, Austria
    Schwartzman, Diego Sebastian 16:50 Granollers, Marcel
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 16:50 Coric, Borna
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 16:50 Basilashvili N / Setkic A
  • Spain F20, Singles
    Dauzet, Romain 17:00 Mensurado, Vasco
  • Spain F20, Singles
    Domingues, Joao 17:00 Bonuccelli, Ferdinando
  • Spain F20, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • Spain F20, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 17:00 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Germany F10, Singles
    Lenz, Julian 17:00 Negritu, Christoph
  • Germany F10, Doubles
    Meinecke J / Rossier S 17:00 Elangovan N / Wehnelt K
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 17:00 Vesely, Jiri
  • USA F22, Singles
    Gard, Catalin-Ionut 17:00 Boltz, Sebastien
  • USA F22, Singles
    Harrington, Hunter 17:00 Mott, Blake
  • USA F22, Singles
    Styslinger, Mac 17:00 Schneider, Ronnie
  • USA F22, Singles
    Nguyen, Daniel 17:00 Efferding, Jeremy
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 17:00 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Serbia F7, Doubles
    Vucic I / Zekic M 17:10 Katic D / Roganovic S
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 17:20 Basilashvili N / Setkic A
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 17:30 Tomova, Viktoriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shaulskaya, Anastasia 17:30 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Payet, Pauline 17:30 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Deigman, Laura 17:30 Cristian, Jaqueline Adina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 17:30 Ciraolo, Vincenza
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sorg, Marine 17:30 Siedliska, Natalia
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 17:30 Chiesa, Deborah
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ferrando, Cristiana 17:30 Njoze, Mirabelle
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Hermoso, Ximena 17:30 HO, Jessica
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Weatherholt, Mary 17:30 Simmons, Sianna
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Maria, Tatjana 17:30 Smith, Kristina N
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Lee-Waters, Lindsay 17:30 Higuchi, Yuka
  • Argentina F12, Singles
    Benitez Chavarriaga, Juan Manuel 17:30 Mantilla, Felipe
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Eccel, Sara 17:30 DI Giuseppe, Martina
  • Argentina F12, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 17:30 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F12, Singles
    Makiguchi, Ryusei 17:30 Manzanares, Facundo
  • Segovia, Spain, Doubles
    Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E 17:35 COX D / Rice D
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 17:40 Melzer G / Melzer J
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 17:40 Begemann A / Haase R
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 17:40 Fanucci P / Giacalone O
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 18:00 LEE H / Mirzadeh V
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 18:00 Pavic A / Wang J
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Jung J / King E 18:00 Bemelmans R / Millot V
  • Vancouver, Canada, Doubles
    De Voest R / Seeberger M 18:00 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniel T / Moriya H 18:00 Daniell M / Sitak A
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Bogomolov A / Cerretani J 18:00 Shamasdin A / Sharan D
  • Cortina, Italy
    Rufin, Guillaume 18:00 Krajinovic, Filip
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 18:00 Cervantes-Huegun, Inigo
  • Belgium F9, Singles
    Coppejans, Kimmer 18:00 Folie, Alexandre
  • Cortina, Italy
    Troicki, Viktor 18:10 Hanescu, Victor
  • Italy F25, Doubles
    Crepaldi E / Estevez M 18:15 Fons V / Kanar J
  • Spain F20, Singles
    Giner, Marc 18:30 Giraudeau, Thomas
  • Spain F20, Singles
    Lopez San Martin, Alvaro 18:30 Perez Sanz, David
  • USA F22, Singles
    Broady, Liam 18:30 Tashi, Vullnet
  • USA F22, Singles
    Webb, Dane 18:30 Silverman, Cameron
  • USA F22, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 18:30 Papa, Spencer
  • USA F22, Singles
    Bambridge, Luke 18:30 Vega, Quinton
  • Segovia, Spain, Doubles
    Baluda V / Kudryavtsev A 18:55 Granollers G / Semmler M
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Spears A 19:00 Lepchenko V / Tomljanovic A
  • Stanford, USA
    Vandeweghe, Coco 19:00 Kerber, Angelique
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    KAS C / Kohlschreiber P 19:00 Kontinen H / Nieminen J
  • Vancouver, Canada
    Uchiyama, Yasutaka 19:00 Bemelmans, Ruben
  • Italy F25, Doubles
    Azzaro L / Tarallo S 19:00 Frigerio L / Trevisan M
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Krajicek, Michaella 19:00 Pavlovic, Irena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 19:00 Sills, Savannah
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 19:00 Fayol, Clemence
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pereira, Alory Regina Elorriaga 19:00 Romeo, Caroline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 19:00 Rohira, Tanisha
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 19:00 Coppola C / Guimaraes Y
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Cercone A / Guarachi A 19:00 Harris S / Stratman L
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Bowtell A / Lykina K 19:00 Kobelt M / Okuno A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Nefedova A E / Sadler T 19:00 Olmos G / Westby M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Carter H / Tan L-Y 19:00 Fournier E / Mills D
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 19:00 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Hofer, Verena 19:00 Sabino, Lisa
  • Argentina F12, Singles
    Perez Mota, Mauricio 19:00 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 19:00 Coppola, Claudia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Chiesa D / Marchetti G 19:00 Bacquie A / Brabant M
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Brady, Jennifer 19:00 Broady, Naomi
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Pigossi, Laura 19:00 Will, Allie
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Hozumi, Eri 19:00 Mestach, AN Sophie
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 19:00 Duran G / Pashanski B
  • Cortina, Italy
    Rodriguez-Pace, Ricardo 19:20 Pashanski, Boris
  • Spain F20, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 19:30 Cuypers B / Feler M
  • Spain F20, Doubles
    Calvo Eman F / Uspensky D 19:30 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Spain F20, Doubles
    Garcia-Villanueva C / Roger Quinta B 19:30 Domingues J / Pla Malfeito J
  • Washington, USA
    Rogers, Shelby 19:30 Erakovic, Marina
  • Washington, USA
    Diyas, Zarina 20:00 Nara, Kurumi
  • USA F22, Singles
    Fawcett, Tom 20:00 Gosea, Farris Fathi
  • USA F22, Singles
    Sarmiento, Raymond 20:00 Monette, Samuel
  • USA F22, Doubles
    Ansari A / Harrington H 20:00 Boltz S / Surreaux A
  • Stanford, USA
    Puig, Monica 20:00 Vickery, Sachia
  • Vancouver, Canada
    Millot, Vincent 20:15 Bogomolov Jr, Alex
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 20:30 Sabino L / Savoretti A
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Oprandi, Romina 20:30 Sanchez, Maria
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Huber L M / Siedliska N 20:30 Hofer V / Ladurner J
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Gajdosova, Jarmila 20:30 Min, Grace
  • Argentina F12, Doubles
    Lipovsek Puches T / Makiguchi R 20:30 Matute J / Vellbach G
  • Argentina F12, Doubles
    Casanova H / Senattore Baumbach R 20:30 Mantilla F / Sanchez R
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Cepede Royg, Veronica 20:30 Zacarias, Marcela
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Babos, Timea 20:30 Hibino, Nao
  • Italy F25, Singles
    Teodori, Federico 21:15 Capecchi, Daniele
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 21:15 Petrone, Alessandro
  • USA F22, Singles
    Kopinski, Tim 21:30 Chappell, Nick
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Gabb R / Sato B 21:30 Kokkinakis T / Thompson J
  • Vancouver, Canada
    Krajicek, Austin 21:35 Nishioka, Yoshihito
  • Stanford, USA
    Lepchenko, Varvara 22:00 Radwanska, Agnieszka
  • Vancouver, Doubles W-C100-CAN-...
    Muhammad A / Sanchez M 22:00 Cako J / Pluskota N
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:00 Lopez, Feliciano
  • Washington, USA
    Nishikori, Kei 22:00 Querrey, Sam
  • Washington, USA, Doubles
    Falconi I / Wong K 22:00 Aoyama S / Dabrowski G
  • Vancouver, Doubles W-C100-CAN-...
    Pigossi L / Zacarias M 22:00 Jegiolka J / Okadaue C
  • USA F22, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Fratangelo B / Schneider R
  • USA F22, Doubles
    Lamble J / Tashi V 22:00 Clayton S / Martin T
  • Washington, USA
    Young, Donald 22:00 Benneteau, Julien
  • Argentina F12, Doubles
    Florez V / Portmann L 22:00 Monteferrario J-J / Sorgi J P
  • Argentina F12, Doubles
    Agamenone F / Torre E A 22:00 Coria F / Galarza J I
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Brengle, Madison 22:00 Crawford, Samantha
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Tsurenko, Lesia 22:00 Oudin, Melanie
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 22:00 Townsend, Taylor
  • Stanford, USA, Doubles
    Hantuchova D / Parra Santonja A 22:30 Gavrilova D / XU Y-F
  • Vancouver, Canada
    Collarini, Andrea 22:50 Dustov, Farrukh
  • Stanford, USA
    Osaka, Naomi 23:15 Petkovic, Andrea
  • Washington, USA
    Giraldo, Santiago 23:20 Becker, Benjamin
  • Vancouver, Doubles W-C100-CAN-...
    Brady J / Scandalis Z G 23:30 Hozumi E / Pavlovic I
  • Washington, USA
    Jovanovski, Bojana 23:30 Cirstea, Sorana
  • Vancouver, Doubles W-C100-CAN-...
    Fung S / Januskova P 23:30 Crawford S / Oprandi R
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 23:30 Cornet A / Flipkens K

Plivanje

Najdanovska bez polufinala

Ostali sportovi

Najdanovski je imala poslednje, osmo vreme, u svojoj kvalifikacionoj grupi, od 57.45 sekundi

Miroslav Najdanovski, Sangaj,

Srpska plivačica Miroslava Najdanovski nije uspela da se plasira u polufinale Olimpijskih igara u disciplini 100 metara slobodno. 

Najdanovski je imala poslednje, osmo vreme, u svojoj kvalifikacionoj grupi, od 57.45 sekundi. Njeno vreme bilo je za četiri sekunde sporije od onog koje je postavila Đi Tang, od 53.28 sekunde, koja je bila najbolja u kvalifikacijama. U konkurenciji 50 takmičara srpska plivačica je imala 35. vreme.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Poslednji komentar

  • dr.d

    dr.d

    Koliko su kostale olimpijski komitet i ovu jadnu drzavu:Higl,Najdanovski,Sekaric....Biti zadnji u kvalifikacijama to je stvarno veliki uspeh...

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Da li sam na sebe preuzeo krivicu za Srbiju i Avganistan? Da, naravno. Ljudi su ginuli, ljudi su bili ranjavani Gerhard Šreder

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!