• Germany F9, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 2 6 0 7 2 2 Ruepke, Lukas 1 4 6 6 1 1
  • Spain F19, Singles
    Gakhov, Ivan 1 7 3 3 1 1 Martos Gornes, Sergio 2 6 6 6 2 2
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Minokoshi, Mai 0 0 0 Flood, Emma 1 6 1
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Burgic, Ema 2 6 6 2 2 Radanovic, Dejana 0 3 3 0 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bukta, Agnes 2 7 6 2 2 Wienerova, Lenka 0 5 2 0 0
  • Nan Chang, China
    XU, Yi-Fan 1 7 1 1 Zheng, Saisai 0 6 2 0
  • Oberstaufen, Germany
    Diarra, Gibril 2 7 6 2 2 Przysiezny, Michal 0 6 4 0 0
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 0 5 5 0 0 Berrer, Michael 2 7 7 2 2
  • France F16, Singles
    Barrere, Gregoire 1 1 7 1 1 Jacq, Gregoire 1 6 6 3 1
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Sumova, Diana 0 3 5 0 0 Kostic, Natalija 2 6 7 2 2
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Fernandez-Rabener, Arabela 1 6 5 2 1 Roemer, Charlotte 1 4 7 1 1
  • Austria F5, Singles
    Horansky, Filip 1 7 4 6 1 Haider-Maurer, Mario 1 5 6 5 1
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Korashvili O / Martincova T 0 2 3 0 0 Schiavone F / Voegele S 2 6 6 2 2
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Drew J / Fafaliou S 12:20 GAO X / YE Q Y
  • France F16, Singles
    Diep, Florent 0 2 4 0 Rochette, Laurent 1 6 5 1
  • Nan Chang, China
    Kolar, Nastja 0 2 4 0 0 Liu, Fangzhou 2 6 6 2 2
  • Gstaad, Switzerland
    Laaksonen, Henri 1 4 6 2 1 Haase, Robin 1 6 1 3 1
  • Estonia F2, Singles
    Drzewiecki, Karol 1 7 4 1 Kerner, Markus 0 6 4 0
  • Denmark F1, Singles
    Dellien, Hugo 0 4 1 0 0 Reichelt, Timon 2 6 6 2 2
  • Germany F9, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 2 6 6 2 2 Lustyk, Jakub 0 0 3 0 0
  • Germany F9, Singles
    Escoffier, Antoine 0 2 2 0 0 Torebko, Peter 2 6 6 2 2
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Schwank E 1 7 3 1 1 Brunstrom J / Monroe N 1 5 6 0 1
  • Denmark F1, Singles
    Gaspar Murta, Andre 1 7 4 1 Shabib, Mohamed 0 6 0 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Chiesa, Deborah 1 7 1 1 Virtanen, Eveliina 0 6 0 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bonic, Barbara 1 6 1 Stojanovic, Nina 0 4 0
  • Nan Chang, China
    Doi, Misaki 1 6 4 1 Zhu, Lin 1 2 6 1
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 13:00 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Tampere, Finland
    Sillanpaa, Henrik 0 4 2 0 Ymer, Elias 1 6 2 1
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Lipka D / Toledo Bague P 13:00 Kleman M / Zeleny L
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Zanevska, Maryna 13:00 Kerkhove, Lesley
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Voracova, Renata 13:00 Rus, Arantxa
  • Austria F5, Singles
    Schretter, Johannes 1 6 1 1 Nejedly, Pavel 0 4 5 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Jani, Reka-Luca 2 6 6 2 2 Paterova, Dominika 0 2 0 0 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Laine, Emma 2 6 6 2 2 Iakovleva, Anna 0 1 0 0 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arcangioli, Manon 0 1 3 0 Schuurs, Demi 1 6 1 1
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Kempen, Magali 1 7 1 Van De Velde, Bernice 0 6 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Maiga, Riccardo 0 6 0 Poplavskyy, Stanislav 0 6 0
  • Ireland F1, Singles
    Milton, Joshua 1 6 5 1 Nielsen, Frederik 0 3 1 0
  • Ireland F1, Singles
    Skalsky, Adam Richard Charles 0 2 1 0 0 Corrie, Edward 2 6 6 2 2
  • Serbia F6, Singles
    Markovic, Goran 0 4 2 0 Djurdjevic, Bogdan 1 6 1 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 1 7 1 1 Armitano, Mathilde 0 5 0 0
  • Baku, Azerbaijan
    Soler-Espinosa, Silvia 0 5 2 0 Svitolina, Elina 1 7 3 1
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 13:30 Rettich N / Shakovets C
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Gatto-Monticone, Giulia 1 6 0 1 Hogenkamp, Richel 0 1 1 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Vogt, Stephanie 1 7 1 Mendesova, Pernilla 0 5 0
  • Oberstaufen, Germany
    Hajek, Jan 1 6 2 1 Mecir, Miloslav 0 4 1 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Semjan, Marek 0 4 0 Zsiga, Mate 0 4 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 1 6 1 1 Engelmann, Jil Nora 0 2 0 0
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Chiesa D / Scholsen H 13:40 Czarnik P / Lysakova A
  • Serbia F6, Singles
    Jankovic, Miki 0 4 0 De Sousa, Gilles 0 3 0
  • Serbia F6, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 0 4 0 Rakic, Strahinja 0 1 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Miyazaki, Yuriko Lily 0 4 0 Ponchet, Jessika 0 2 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Heil, Anna Maria 0 5 0 Nyikos, Helena 0 0 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Fett, Jana 0 2 0 Jurikova, Lenka 0 2 0
  • Nan Chang, China
    Mrdeza, Tereza Wang, Yafan
  • Tampere, Finland
    Pavlasek, Adam Dutra Silva, Rogerio
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Artamonova A / Lister C 0 1 0 Cazeaux A / Husaric A 0 0 0
  • Oberstaufen, Germany
    Marcora, Roberto Safwat, Mohamed
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 0 1 0 Gojowczyk, Peter 0 1 0
  • Romania F9, Singles
    Malouli, Laurent 14:00 Fortuna, Claudio
  • Belgium F8, Singles
    Geerts, Michael 0 0 0 Rochus, Olivier 0 1 0
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Ferrando, Cristiana 0 0 0 Remondina, Anna-Giulia 0 1 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova, Martina 0 0 Hincu, Bianca 0 0
  • Denmark F1, Doubles
    Donati M / Vagnozzi S 0 0 0 Grills J / Manafov V 0 1 0
  • Belgium F8, Singles
    Geens, Clement 0 1 0 Sporken, Moos 0 1 0
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Schaeder, Laura 0 0 0 Krejsova, Petra 0 1 0
  • Germany F9, Singles
    Moellers, Kim 14:15 Netuschil, Marvin
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 14:15 Dudley R / Johnson L
  • Austria F5, Doubles
    Blecha J / Pel D 14:20 Beck K / Kekercheni F
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Haddad Maia, Beatriz 14:20 Shakovets, Christina
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 14:20 Rettich N / Shakovets C
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Matojan J / Paalma E 14:25 Bekker K / Frolova A
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Tomic, Danijela 14:25 Malikova, Tereza
  • Austria F5, Singles
    Propst, Bjorn 14:25 Haenle, Pirmin
  • Gstaad, Switzerland
    Troicki, Viktor 14:30 Golubev, Andrey
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kosec I / Semjan M 14:30 Kalenichenko D / Milko M
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kremen I / Lertcheewakarn N 14:30 Beygelzimer Y / Minella M
  • Nan Chang, China, Doubles
    Barbieri G / Melnikova M 14:30 Chuang C-J / Namigata J
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Bara I M / Hristea C-E 14:30 Bukta A / Pantuckova G
  • Denmark F1, Doubles
    Dellien H / Hernandez J 14:30 Lindell C / Olin R
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Raaholdt, Andrea 14:30 Cedermark, Beatrice
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Cascino, Estelle 14:30 Lemoine, Quirine
  • France F16, Singles
    Barth, Florian 14:30 Vibert, Francois Arthur
  • France F16, Singles
    Rousset, Elie 14:30 Joncour, Ronan
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Andujar P / Monaco J 14:30 Meffert D / Oswald P
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parrizas-Diaz, Nuria 14:30 DEL Cueto Castillo, Paula
  • Tampere, Finland
    Kontinen, Micke 14:40 Goffin, David
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 14:40 Haeusler T / Rettl S
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Rus, Kim 14:40 Costa Melgar, Cecilia
  • Slovak Republic F2, Singles
    Partl, Adrian 14:40 Kosec, Ivan
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 14:40 Jankovits, Yannick
  • Serbia F6, Singles
    Janvier, Maxime 14:40 Filipenko, Viktor
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nancarrow A / Sakkari M 14:45 Rissanen J / Saarteinen S
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 14:50 Kumkhum L / Tanasugarn T
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 14:55 Machado, Rui
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Pfizenmaier, Dinah 15:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Italy F24, Singles
    Giorgini, Daniele 15:00 Travaglia, Stefano
  • Slovak Republic F2, Singles
    Havaj, Filip 15:05 Majchrzak, Kamil
  • Serbia F6, Doubles
    Halachev D / Neykov A 15:10 Celebic L / Melchiorre D
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Iakovleva A / Kairi A 15:10 Silich A / Vasilyeva L
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 15:15 Ilic L / Milivojevic I
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 15:20 Albot, Radu
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 15:20 Basilashvili N / Frantzen R
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Konig P / Rebersak P 15:20 Mayerova M / Vrbenska A
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Coppola C / Orlini Campos P N 15:20 Hrabalova K / Janatova T
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 15:20 Ymer E / Zaitcev A
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Andrei, Stefana 15:25 Prosperi, Valeria
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Farfan, Daniela 15:30 Kurata, Nathaly
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 15:30 Sampaio, Rafaella
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Castellano S / Quattrone C 15:30 Bolsova Zadoinov A / Touly C
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Saitova, Anastasiya 15:30 Stamenkovic, Dunja
  • Romania F9, Singles
    Beretta, Duilio 15:30 Luncanu, Petru-Alexandru
  • Romania F9, Singles
    Torroni, Giulio 15:30 Cornea, Vlad Victor
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 15:30 Pedretti, Thaisa Grana
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Brescia G / Ferrando C 15:30 Arcidiacono F / Spigarelli M
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 15:40 Mugevicius L / Vasilenko A
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Lukas, Tena 15:40 Daniels, Carolin
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Begemann A / Haase R 15:50 Laaksonen H / Marti Y
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Stefkova, Barbora 15:50 Hruba, Marina
  • Estonia F2, Singles
    Ivanov, Vladimir 15:55 Sabanin, Yan
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Bonic B / Zoric N 15:55 Gjorcheska L / Ianchuk E
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 16:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 16:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Mertens, Yannick
  • Atlanta, USA, Doubles
    King K / Venus M 16:00 Ginepri R / Harrison R
  • Belgium F8, Singles
    Hoang, Antoine 16:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F8, Singles
    Middelkoop, Matwe 16:00 De Goeijen, Bobbie
  • France F16, Singles
    Hamou, Maxime 16:00 Demois, Julien
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 16:00 Brinkman, Nils
  • Italy F24, Singles
    Giacalone, Omar 16:00 De Greef, Arthur
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Sugnaux, Tess 16:00 Papamichail, Despina
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:10 Katic D / Roganovic S
  • Slovak Republic F2, Singles
    Brtnicky, Filip 16:10 Bettles, Andrew
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Cedermark B / Virtanen E 16:15 Laine E / Pivovarova A
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 16:15 Bader S / Mirzadeh V
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Manzanares, Facundo 16:30 Arus, Rodrigo
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 16:30 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Krejcikova B / Krunic A 16:30 Kerkhove L / Rus A
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 16:30 Trevisan, Matteo
  • Ireland F1, Doubles
    Bothwell P / O'Hare D 16:30 EDE S / Malik J
  • USA F21, Singles
    Papa, Spencer 16:30 Chappell, Nick
  • USA F21, Singles
    Schneider, Ronnie 16:30 Boltz, Sebastien
  • USA F21, Singles
    Clark, Brett D 16:30 Bambridge, Luke
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 16:30 Orkin, Elliott
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Eysseric J / Fucsovics M 16:40 Kapas A / Koniusz B
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 16:40 Dutra Silva R / Maytin R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 16:40 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Serbia F6, Doubles
    Jandric D / Rakic S 16:45 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Flood E / Luttikhuis N 16:55 Fayol C / Romeo C
  • Umag, Croatia
    Sousa, Joao (POR) 17:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Umag, Croatia
    Cuevas, Pablo 17:00 Seppi, Andreas
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 17:00 Krajicek, Austin
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Oliveira, Barbara 17:00 Rossi, Nathalia
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Frlicka M / Shinikova I 17:00 Anil C / Honigova S
  • Romania F9, Singles
    Bourgue, Mathias 17:00 Ciorcila, Patrick
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Schuurs D / Wacanno E 17:00 Van De Velde B / Versteeg K
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Distelmans S / Kempen M 17:00 Arcangioli M / Costa Melgar C
  • Spain F19, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 17:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 17:00 Mensurado, Vasco
  • Spain F19, Singles
    Giraudeau, Thomas 17:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Carrillo Marin, Alba 17:00 Dodin, Oceane
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Perez-Somarriba, Estela 17:00 Luque Moreno, Maria Jose
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 17:00 Falconi, Irina
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 17:00 Pigossi, Laura
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 17:00 Elbaba, Julia
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Rohanova, Petra 17:20 Maleckova, Jesika
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Gonzales R / Thornley S
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 17:30 Verdasco, Fernando
  • Umag, Croatia
    Zeballos, Horacio 17:30 Coric, Borna
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:30 Galdon P / Kicker N
  • Germany F9, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 17:30 Elliott E / Van Peperzeel G
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 17:30 Sidorenko, Alexandre
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Rousset E 17:30 Forcin M / Nastasi U
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 17:30 Goetz, Paula
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Pierson, Rachel May 17:30 Weatherholt, Mary
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Guarachi, Alexa 17:30 Alves, Maria Fernanda
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 17:30 Nefedova, Anastasia Evgenyevna
  • Argentina F11, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 18:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 18:00 Doria, Luciano
  • Argentina F11, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 18:00 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 18:00 Vasylyeva A / Zanevska M
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 18:00 Rochus O / Storme J J
  • Belgium F8, Doubles
    Cagnina J / Gille S 18:00 Geerts M / Merckx J
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 18:00 Cavalle-Reimers Y / Paredes Roemer L C
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 18:00 Rondoni P / Travaglia S
  • USA F21, Singles
    Dome, Andre 18:00 Ghasya, Fares
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 18:00 Efferding, Jeremy
  • USA F21, Singles
    Martin, Toby 18:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Lexington, USA
    Bemelmans, Ruben 18:20 Sugita, Yuichi
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 18:20 Riba P / Sousa J
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 18:30 Cornea V V / Luncanu P-A
  • Spain F19, Singles
    Garcia-Villanueva, Carlos 18:30 Gutierrez-Ferrol, Sergio
  • Spain F19, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 18:30 Vega Hernandez, David
  • Spain F19, Doubles
    Banes M / Eames J 18:30 Castellon Guasch S / Mesquida Berg O
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 18:30 Perez Rojas G / Sanchez Palau A S
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 18:30 Glancy, Daniel
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gavrilova, Daria 18:30 Brengle, Madison
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hibino, Nao 18:30 Imanishi, Miharu
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hsu, Chieh-Yu 18:30 Oudin, Melanie
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Daniels C / Schaeder L 19:00 Hummel A C / Toseva M
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Marti Riembau, Ariadna 19:00 Pous Tio, Laura
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Balducci, Alice 19:00 Paolini, Jasmine
  • USA F21, Singles
    Frank, Mitchell 19:00 Redlicki, Martin
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Simmons, Sianna 19:00 Lykina, Ksenia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Cercone, Alexandra 19:00 Fieldsend, Liza
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Nauta, Stephanie 19:00 Higuchi, Yuka
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 19:30 Monteferrario J-J / Paz G
  • Lexington, USA, Doubles
    Giron M / Novikov D 19:30 Buchanan C / Mcgee J
  • Lexington, USA
    Odesnik, Wayne 19:40 Moriya, Hiroki
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 20:00 Montanes, Albert
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    CE G / Piai E 20:00 Kurata N / Tomita G
  • Italy F24, Singles
    Napolitano, Stefano 20:00 Gaio, Federico
  • Italy F24, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 20:00 Giacalone O / Giorgini D
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    De Bernardi, Clothilde 20:00 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 20:00 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 20:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 20:00 Lukic, Vojislava
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Mestach, AN Sophie 20:00 Sanchez, Maria
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    RAE J / Smith A 20:00 Foretz S / Webley-Smith E
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Watanabe, Hirono 20:30 Arconada, Usue Maitane
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Chen, Kelly 20:30 Zarazua, Renata
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Collie N / Kopinski M 20:30 Ellison R / Ellison S A
  • Lexington, USA, Doubles
    Evans D / Smethurst D 20:50 Polansky P / Shamasdin A
  • Argentina F11, Doubles
    Estevarena J C / Nani L F 21:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 21:00 Dentoni, Corinna
  • Umag, Croatia, Doubles
    Duran G / Gabashvili T 21:20 Cuevas P / Zeballos H
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 21:30 Silverman C / Vega Q
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 21:30 Clark B D / Schneider R
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pera, Costanza 21:30 Hanatani, Nagi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Vangelova, Ani 21:30 Payet, Pauline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 21:30 Tretyak, Ekaterina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hattingh, Ilze 21:30 Ciraolo, Vincenza
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 21:30 Njuki B / Sipek N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Mokrousova G / Tretyak E 21:30 Mikheeva A / Prenkovic L
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Loeb J / Weinhold A 21:30 HSU C-Y / Mueller A
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Gonzalez M / Pigossi L 21:30 Aoyama S / Wong K
  • Atlanta, USA
    De Bakker, Thiemo 22:00 Anderson, Kevin
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 22:00 Becker, Benjamin
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alda R / Contreras Gomez F 22:00 Baric N / Karaitiana J
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Harrison C / Weatherholt M 22:00 Nauta S / Pierson R M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Cercone A / Guarachi A 22:00 Fournier E / Mills D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    De Bernardi C / Sammons M 22:30 Cristian J A / Shaulskaya A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lukic V / Ogata H 22:30 Bruzzone G / Totka N
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 23:20 Barrientos N / Estrella Burgos V

Navijači Spartaka napali Despotovića

Fudbal

Popularni Marinci teraju fudbalera iz tima jer se pojavio u TV emisiji u Zvezdinoj majici

Đorđe Despotović

Đorđe Despotović ne sme da izlazi iz stana

Skandal u Subotici!
Mladi fudbaler Spartak Zlatibor vode Đorđe Despotović navukao je na sebe bes navijača kluba u čijem dresu nastupa jer se u emisiji SOS kanala „Total soker“ pojavio u prepoznatljivoj majici Crvene zvezde sa natpisom „Naša linija života“.

Najvatreniji simpatizeri Spartaka, popularni Marinci, oštro su osudili ovakav postupak Despotovića, pa su ga napali i poručili mu da za njih više ne postoji i da klub može odmah da napusti.

Despotović je gostujući u emisiji prokomentarisao kako veruje da mu pojava u Zvezdinoj majici neće stvarati probleme u klubu i da mu navijači to neće zameriti. Mladi napadač Subotičana očigledno je pogrešno procenio reakciju navijača.

Đorđe, koji je i napadač mlade reprezentacije Srbije, poznat je kao Zvezdino dete, a klub iz Ljutice Bogdana napustio je zbog nesuglasica s tadašnjim rukovodstvom. On je i ranije pokazivao otvorenu ljubav prema beogradskom klubu i izjavljivao kako bi se rado vratio na Marakanu.

(A. V.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (4)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • medicus

    medicus

    Ja ne znam sta ovi hoce od ovog decka? Na prosloj utakmici dao tri gola Zvezdi i opet im ne valja.

    7 Odgovori 
  • ciceron42

    ciceron42

    Zvezdino dete ostaje Zvezdino dete a to što je na zadnjoj utakmici sa Zvezdom dao golove pa to samo govori o dečku da je PROFESIONALAC...Džaja je na potezu a matori lisac zna POSAO!

    4 Odgovori 
  • instruktor

    instruktor

    Hahahahahahha , ma da oduvek je postojao rivalitet izmedju Zvezde i Spartaka.

    2 Odgovori 

Poslednji komentar

  • M.M.

    M.M.

    Hoce da se izivljavaju,sto je omoguceno svim "navijacima'-hulignima u Srbiji.a kada nekoga ubiju,jos ih
    brane i kazu da se taj ubio sam. Divljastvo dozvoljeno ,sta drugo reci.

    -2 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija najoštrije osuđuje obaranje malezijskog aviona u Ukrajini, a tragedija je posledica sukoba koji dugo traju Ivica Dačić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh