NEVEROVATNO: Bajern pobedio samo s 1:0!

Igrali sa rezervnim timom

Hejnkes odmara najbolje igrače za duel sa Barselonom

MINHEN - Fudbaleri Bajerna pobedili su na svom terenu ekipu Frajburga s 1:0 u utakmici 31. kola Bundeslige.Domaći fudbaleri su do minimalnog trijumfa stigli golom Šaćirija u 35. minutu. Trener Bajerna Jup Hejnkes na teren je izveo praktično drugi tim, pošto najbolje igrače odmara za revanš polufinala Lige šampiona protiv Barselone naredne nedelje. Bavarci su se ispromašivali na današnjem meču tako da su gosti dobro prošli. Na klupi su ostali Roben, Nojer, Alaba, dok su Riberi i Gomez dobili šansu u drugom poluvremenu, što se osetilo u igri domaćeg tima.U ostalim današnjim mečevima 31. kola Bundeslige postignuti su sledeći rezultati: Hofenhajm - Nirnberg 2:1, Fortuna - Borusija (D) 1:2, Leverkuzen - Verder 1:0, Augsburg - Štutgart 3:0 i Volfsburg - Menhengladbah 3:1.Bajern je još ranije obezbedio titulu u Bundesligi, pošto ubedljivo drži prvo mesto na tabeli sa 84 boda.