• Serbia F14, Singles
    Licciardi, Pietro 12:30 Bjelica, Ivan
  • Italy F33, Singles
    Bonadio, Riccardo 1 7 3 1 Giacalone, Omar 0 6 2 0
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Beck K / Zelenay I 13:00 Albot R / Fransen S
  • Spain F28, Singles
    Ladron De Guevara Hi, Javier 0 1 0 0 MAS Mascolo, Adria 1 6 5 1
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Gatto-Monticone, Giulia 2 6 4 7 2 2 Vogt, Stephanie 1 1 6 6 1 1
  • France F20, Singles
    Vasilevski, Andrei 13:30 Rousset, Elie
  • France F20, Singles
    Favier, Bastien 13:30 Napolitano, Stefano
  • France F20, Doubles
    Janzon K M / Wegner K 13:30 Jankovits Y / Nastasi U
  • Sibiu, Romania
    Eysseric, Jonathan 13:40 Montanes, Albert
  • Italy F33, Singles
    Sonego, Lorenzo 1 6 4 1 Rondoni, Pietro 0 4 5 0
  • Sibiu, Romania
    Kubler, Jason 13:40 Semjan, Marek
  • Croatia F19, Singles
    Bizjak, Blaz 2 7 6 2 2 Rumler, Robert 0 6 4 0 0
  • Sibiu, Romania
    Crivoi, Victor 14:00 Hanescu, Victor
  • Orleans, France, Doubles
    Beck A / Puetz T 14:00 Emmrich M / Kretschmer G
  • Croatia F19, Doubles
    Partl A / Safranek V 14:00 Duan J / Panic L
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Anil C / Miyakawa N 2 6 7 2 2 Gaydarzhi K / Vangelova A 0 4 6 0 0
  • Sweden F5, Singles
    Adaktusson, Jacob 2 7 7 2 2 Balaji, N. Sriram 0 6 5 0 0
  • Kenitra, Morocco
    Pavlasek, Adam 2 6 3 7 2 2 Ehrat, Sandro 1 3 6 6 1 1
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Beck K / Zelenay I 14:00 Albot R / Fransen S
  • Kenitra, Morocco
    Coppejans, Kimmer 1 7 4 1 1 Podlipnik-Castillo, Hans 1 5 6 0 1
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Arcangioli, Manon 1 6 2 5 1 Zander, Nina 1 3 6 6 1
  • Kenitra, Morocco
    Laaksonen, Henri 1 6 3 4 1 1 Pouille, Lucas 2 4 6 6 2 2
  • Portugal F7, Singles
    Durasovic, Viktor 1 3 6 5 1 Halys, Quentin 1 6 3 3 1
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Basilashvili N / Zekic M 14:20 Cecchinato M / Cipolla F
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 14:20 Jebavy R / Pospisil J
  • Italy F33, Singles
    Ghedin, Nicola 2 6 6 2 2 Roncalli, Simone 0 2 1 0 0
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Boualem, Josephine 0 2 4 0 0 Bonic, Barbara 2 6 6 2 2
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Matosevic, Marinko 2 7 7 2 2 Kyrgios, Nick 0 6 6 0 0
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Stojanovic, Nina 1 7 1 Siegemund, Laura 0 6 0
  • Porto Alegre, Brazil
    King, Darian 0 2 2 0 Pereira, Jose 1 6 3 1
  • Porto Alegre, Brazil
    De Paula, Fabiano 0 3 1 0 0 Becker, Richard 2 6 6 2 2
  • Porto Alegre, Brazil
    Michon, Axel 2 6 6 2 2 Russi, Eduardo 0 1 1 0 0
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Kicker N / Turini T
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Clezar G / Neis F 15:00 Dutra DA Silva D / Sakamoto P
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Becker R / Gaio F 15:00 Lopes T / Severino C
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Walendowsky J / Zormann DA Silva M 15:00 Andreozzi G / Duran G
  • Orleans, France
    Fischer, Martin 1 6 2 1 Lammer, Michael 0 4 3 0
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    D'Oliveira E / Reddy S S 0 2 1 0 0 Bolsova Zadoinov A / Saez Larra O 2 6 6 2 2
  • France F20, Singles
    Blecha, Jan 1 6 3 1 Joncour, Ronan 0 4 3 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Stoilkovska, Magdalena 1 6 4 1 Djurdjevic, Sara 0 1 4 0
  • Porto Alegre, Brazil
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 1 6 4 1 Hocevar, Ricardo 0 4 2 0
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Arconada, Usue Maitane 15:00 Miroshnichenko, Veronica
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Tehrani, Tina 15:00 Pelletier, Jacqueline
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Boulais, Isabelle 15:00 HO, Jessica
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Graham, Alexa 15:00 Guttormsen, Karyn
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Granstrom, Emilia 15:00 Frenkel, Nicole
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Vikhlyantseva, Natalia 15:00 Ouellet-Pizer, Chloe Michele
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Neel, Ingrid 15:00 Brogan, Anna
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Chang, Sophie 15:00 Yang, Amy
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Chiesa, Deborah 1 6 5 1 Inclan Solis, Olaya 0 0 1 0
  • Turkey F33, Doubles
    Goldsteiner P / Nakamura R 0 3 4 0 Bonzi B / Reboul F 1 6 5 1
  • Wuhan, China, Doubles
    Kalashnikova O / Thorpe L 1 6 3 1 Barthel M / Minella M 0 3 5 0
  • Orleans, France, Doubles
    Charroin O / Motti A 15:20 Kuznetsov A / Zverev A
  • Turkey F33, Doubles
    Shofayziyev S / Zhyrmont D 1 6 3 1 Jayaprakash M M / Mukund S K 0 4 1 0
  • Turkey F33, Doubles
    Moritani S / Watanuki K 15:25 Chanakira T / Hernandez Perez O
  • Portugal F7, Doubles
    Falcao G / Pereira G 1 6 2 1 Mazon-Hernandez R / Ribeiro Navarrete S 0 2 0 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Piirtola P / Pimia O 0 2 1 0 SUN X L / Yamamoto M 1 6 2 1
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Kramperova K / Lukacs V 0 5 1 0 Distelmans S / Scholsen H 1 7 1 1
  • Portugal F7, Singles
    Cunha-Silva, Felipe 0 3 0 Glancy, Daniel 1 6 1
  • Spain F28, Singles
    Zhang, Zhizhen 0 2 0 Garcia-Roman, Marc 0 5 0
  • Orleans, France, Doubles
    Charroin O / Motti A 0 4 3 0 Kuznetsov A / Zverev A 1 6 1 1
  • Kenitra, Morocco
    Cervantes Huegun, Inigo 0 3 0 Ouahab, Lamine 0 3 0
  • Serbia F14, Singles
    Roganovic, Stefan 0 0 0 0 Conkic, Petar 1 6 5 1
  • Italy F33, Singles
    Frigerio, Lorenzo 0 3 0 Wang, Tak Khunn 0 4 0
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Kucova, Kristina 1 6 1 Michel, Lara 0 3 0
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Starace P / Ungur A 15:40 Gheorghe L / Sulea T
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Carpen A D / Copil M 15:40 Apostol B I / Patrui A
  • Sweden F5, Singles
    Mridha, Jonathan 1 6 0 1 Renard, Lucas 0 3 1 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Zagorac, Eva 0 2 0 Kotelesova, Barbara 0 5 0
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Van Der Meij C / Vogelsang E 0 2 0 Samsonova L / Sartori G 0 4 0
  • France F20, Singles
    Podzus, Martins 0 4 0 Baumann, Moritz 0 2 0
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Gasparyan, Margarita 0 5 0 Siniakova, Katerina 0 0 0
  • Spain F28, Doubles
    Lizariturry J / Roca Batalla O 1 6 3 1 Izquierdo Contreras J L / Pedrosa Cuevas C 0 1 0 0
  • Croatia F19, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 0 5 0 Draganja T / Vucic I 0 5 0
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Turati A / Turati B 0 5 0 Hammond M / Smith M 0 1 0
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    DI Mauro A / Naso G 16:00 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Ehrat S / Laaksonen H 16:00 Menendez-Maceiras A / Middelkoop M
  • Serbia F14, Singles
    Cociasu, Andrei 0 1 0 Vukicevic, Dusan 0 2 0
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Simion O G / Talaba G 16:00 Adamescu C / Zlatanova V
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dancetovic, Emilija 0 3 0 Agarwal, Disha Satish 0 0 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Thandi, Karman Kaur 0 1 0 Ducu, Ioana 0 1 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yokota, Natsumi 0 1 0 Frapolli, Chiara 0 1 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yushchenko, Valeriya 0 2 0 Kaufinger, Ina 0 1 0
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 16:00 Atucha Gomez A / Garcia-Perez G
  • Sweden F5, Singles
    Figueroa, Pablo 0 3 0 Milton, Joshua 0 1 0
  • Sweden F5, Singles
    Gustafsson, Edvin 0 1 0 Barth, Florian 0 3 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Marc, Masa 0 0 0 Cuk, Pia 0 3 0
  • Clermont-Ferrand, Doubles W-C2...
    Arcangioli M / Konjuh A 16:00 Jabeur O / Lim A
  • Turkey F33, Doubles
    Vasilyev I / Yamasaki J 0 2 0 Ciumac A / Plotniy A 0 1 0
  • Croatia F19, Doubles
    Miocic F / Popko D 0 1 0 Dmitriev K / Weissborn T-S 0 2 0
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    Covington D / Versteeg K 0 1 0 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E 0 2 0
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Rus, Arantxa 0 1 0 Herdzelas, Dea 0 0 0
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Faber T / Palcic S 16:15 Alay E / Parshina Y
  • Croatia F19, Doubles
    Salaba L / Satral J 0 2 0 Milanovic L / Pejic A 0 0 0
  • Italy F33, Singles
    Janvier, Maxime 0 0 Oliveira, Goncalo 0 0
  • Porto Alegre, Brazil
    Andreozzi, Guido 16:20 Klec, Ivo
  • Kenitra, Morocco
    Viola, Matteo 16:25 Machado, Rui
  • Italy F33, Singles
    Maden, Yannick 16:25 Mercuri, Fabio
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 16:25 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • Porto Alegre, Brazil
    Berlocq, Carlos 16:30 Collarini, Andrea
  • Orleans, France, Doubles
    Bemelmans R / Millot V 16:30 Cerretani J / Siljestrom A
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Neuwirth, Yvonne 16:30 Mitu, Cristina-Andreea
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Bonaventure, Ysaline 16:30 Korpatsch, Tamara
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Zarazua, Renata 16:30 Cai, Xi-Wei
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Flores, Victoria 16:30 Dolehide, Caroline
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Gallovits-Hall, Edina 16:30 Gilchrist, Nadja
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Basilashvili N / Zekic M 16:30 Cecchinato M / Cipolla F
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Djurdjevic S / Kadijevic G 16:35 Hofmanova N / Ivanova M
  • Portugal F7, Doubles
    Patael B / Tamir D 16:35 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Italy F33, Singles
    Garzelli, Francesco 16:35 Fago, Matteo
  • Kenitra, Morocco
    Obry, Julien 16:35 Granollers-Pujol, Gerard
  • Porto Alegre, Brazil
    Sikora, Adrian 16:40 Neis, Fabricio
  • Porto Alegre, Brazil
    Bagnis, Facundo 16:40 Zampieri, Caio
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 16:40 Jebavy R / Pospisil J
  • Orleans, France, Doubles
    Bemelmans R / Millot V 16:40 Cerretani J / Siljestrom A
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Starace P / Ungur A 16:45 Gheorghe L / Sulea T
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Carpen A D / Copil M 16:45 Apostol B I / Patrui A
  • Spain F28, Singles
    Werner, Jean-Marc 16:50 Kocyla, Arkadiusz
  • Spain F28, Doubles
    Amantegui J / Ortega Palacios A 16:50 Chaves Marcos G / Ladron De Guevara HI J
  • Kenitra, Morocco
    Zaitcev, Anton 16:55 Dzumhur, Damir
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    DI Mauro A / Naso G 16:55 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Portugal F7, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 17:00 Reynolds C / Semedo M
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Completo A 17:00 Durasovic V / Leshem E
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Escobar G / Ramirez C 17:00 Demoliner M / Souza J
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 17:00 Maytin R / Molteni A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Jarry N / Munoz-De La Nava D 17:00 Buchanan C / Krajicek A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Androic T / Mektic N 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Serbia F14, Doubles
    Cociasu A / Dima D 17:00 Katic D / Roganovic S
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Canero Perez, Maria Del Rosario 17:00 Paquet, Chloe
  • Croatia F19, Doubles
    Jedruszczak M / Smola M 17:05 Hauser J / Stosic M
  • Serbia F14, Singles
    Deari, Shendrit 17:05 Sabanov, Ivan
  • Sweden F5, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 17:10 Moebius P / Noren A
  • France F20, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 17:15 Karlovskiy E / Napolitano S
  • Spain F28, Doubles
    Mesquida Berg O / Plattes C 17:15 Ojeda Lara R / Perez Sanz D
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Ehrat S / Laaksonen H 17:25 Menendez-Maceiras A / Middelkoop M
  • Pereira, Colombia
    Lapentti, Giovanni 17:30 Leite, Wilson
  • Pereira, Colombia
    Londero, Juan Ignacio 17:30 Escobar, Gonzalo
  • Pereira, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 17:30 Jarry, Nicolas
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Serbia F14, Doubles
    Massa A / Micov S 17:30 Grbic F / Vukicevic D
  • Sweden F5, Singles
    Corrie, Edward 17:30 Brunstrom, Jesper
  • Sweden F5, Singles
    Zopp, Jurgen 17:30 Arvidsson, Isak
  • Pereira, Colombia
    Lapentti, Giovanni 17:30 Leite, Wilson
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Sarrazin, Laetitia 17:30 Adamovic, Katarina
  • Serbia F14, Doubles
    Malyshev G / Waloch M 17:35 Djurdjevic B / Gavrilovic D
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Haddad Maia B / Papamichail D 17:40 Bojanic T / Knezevic J
  • Porto Alegre, Brazil
    Mina, Gianni 17:40 Lopes, Thiago
  • Croatia F19, Doubles
    Nekic T / Vidak A 17:45 Biro A / Borsos G
  • Orleans, France, Doubles
    Erlich J / Marx P 17:50 Gombos N / Vesely J
  • Porto Alegre, Brazil
    Dutra DA Silva, Daniel 17:50 Clezar, Guilherme
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Rame A / Remy V 17:55 Lombardo B / Marchetti G
  • Orleans, France
    Mathieu, Paul-Henri 18:00 Pavic, Ante
  • Porto Alegre, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 18:00 Garin, Christian
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Denisenko V / Solovieva A 18:00 Daxhelet C / Frapolli C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Rohira T / Thandi K K 18:00 Saikai Y / Yokota N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Njoze M / Vaz Osorio De Souza A C 18:00 Andrady A / Peddi Reddy S V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Iska A / Iska T 18:00 Agarwal D S / Alfredsson I
  • France F20, Singles
    Nys, Hugo 18:00 Choinski, Jan
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Hogenkamp, Richel 18:00 Dolonc, Vesna
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Feuerstein, Claire 18:00 Armitano, Mathilde
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Norris, Marie 18:00 Flood, Emma
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Bhosale, Rutuja 18:00 Daniell, Andie K.
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Martinich, Ivania 18:00 Alves, Maria Fernanda
  • Orleans, France, Doubles
    Erlich J / Marx P 18:00 Gombos N / Vesely J
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Shapatava, Sofia 18:00 Segarelli, Francesca
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Lewis, Mary 18:00 Wienerova, Lenka
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Leon, Sabastiani 18:00 Pigossi, Laura
  • Portugal F7, Doubles
    Cunha Silva F / Deus N 18:05 Brechemier T / Escoffier A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Pratesi M 18:05 Quattrone C / Touly C
  • Portugal F7, Doubles
    Mensurado V / Tavares L 18:30 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Embree, Lauren 18:30 Bondarenko, Kateryna
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 18:30 Rampre, Petra
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Maria, Tatjana 18:30 Burgic, Ema
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Glatch, Alexa 18:30 Stevenson, Alexandra
  • Serbia F14, Doubles
    Chettar M / Sakharov G 18:35 Milenkovic S / Vukotic D
  • Sweden F5, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 18:40 Eriksson V / Tubic I
  • Pereira, Colombia
    Lama, Gonzalo 18:50 Krajicek, Austin
  • Pereira, Colombia
    Zeballos, Horacio 18:50 Lindell, Christian
  • Pereira, Colombia
    Velotti, Agustin 18:50 Falla, Alejandro
  • Pereira, Colombia
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:50 Pella, Guido
  • Napa, USA
    Sandgren, Tennys 19:00 Russell, Michael
  • Napa, USA
    Mcgee, James 19:00 Ymer, Elias
  • Napa, USA, Doubles
    Polansky P / Shamasdin A 19:00 Fratangelo B / Giron M
  • Napa, USA, Doubles
    Kudla D / Russell M 19:00 Koolhof W / Ymer E
  • Napa, USA, Doubles
    Cluskey J / Mcgee J 19:00 Kuznetsov A / Langer N
  • Napa, USA, Doubles
    Peralta J / Seeberger M 19:00 Broady L / Thompson J
  • Sweden F5, Doubles
    Samuelsson C / Taylor S 19:00 Dubarenco M / Ivashka I
  • Sweden F5, Doubles
    Bettles A / Kivanda S E 19:00 Balaji N / Rosenholm P
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Means E / Means S 19:00 Hollander T / Pereira R
  • USA F26, Singles
    Baughman, Deiton 19:00 Ore, Junior Alexander
  • USA F26, Singles
    Smith, Logan 19:00 Sarkissian, Alexander
  • USA F26, Singles
    Hach Verdugo, Hans 19:00 Brymer, Gage
  • USA F26, Doubles
    Gomes G / Ramadan N 19:00 Nevolo D / Rivera S
  • Napa, USA
    Dancevic, Frank 19:00 Nguyen, Daniel
  • Napa, USA, Doubles
    Bolt A / Dancevic F 19:00 Bangoura S / Mirzadeh V
  • Orleans, France
    Matsukevitch, Denis 19:20 Brown, Dustin
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Blanco, Sofia 19:30 Profit, Elizabeth Anita Alexandria
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Jegiolka, Justyna 19:30 Kukharchuk, Nika
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Mina, Brandy 19:30 Halbauer, Ellie
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 19:30 Uzcategui, Aymet
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Yergina, Kateryna 19:30 Valdes, Rianna
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Hermoso, Ximena 19:30 Carruthers, Steffi
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Jegiolka, Justyna 19:30 Kukharchuk, Nika
  • Porto Alegre, Brazil
    Kicker, Nicolas 20:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Pereira, Colombia
    Androic, Toni 20:00 Trungelliti, Marco
  • Pereira, Colombia
    Mektic, Nikola 20:00 Lorenzi, Paolo
  • Pereira, Colombia
    Endara, Ivan 20:00 King, Kevin
  • Pereira, Colombia
    Souza, Joao Olavo 20:00 Hernandez, Jose
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Whoriskey, Caitlin 20:00 Chirico, Louisa
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Muhammad, Asia 20:00 Cepede Royg, Veronica
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Hesse, Amandine 20:00 Brady, Jennifer
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Kania, Paula 20:00 Radwanska, Urszula
  • Napa, USA
    Harrison, Ryan 20:20 Donaldson, Jared
  • Napa, USA
    Williams, Rhyne 20:20 Thompson, Jordan
  • Napa, USA
    Smith, John-Patrick 20:20 Lenz, Julian
  • USA F26, Singles
    Fritz, Taylor Harry 20:30 Trombetta, TY
  • USA F26, Singles
    Kozlov, Stefan 20:30 Abid, Mohamed Haythem
  • USA F26, Singles
    Gomez, Lucas 20:30 Manlow, Daniel
  • USA F26, Doubles
    Bakalov B N / Davidson P 20:30 Gard C-I / Nicholas J H
  • Orleans, France
    Guez, David 20:40 Bozoljac, Ilija
  • Porto Alegre, Brazil
    Ghem, Andre 20:45 Arguello, Facundo
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Alund M / Zampieri C 21:00 Elias G / Michon A
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 21:00 Okuno, Ayaka
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Alves M-F / Wong K 21:00 Flood E / Kharchenko A
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Adamovic K / Flores V 21:00 Kalhorn S / Sadler T
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    HO J / Neel I 21:00 Rossi N / Toma V M
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Chang S / Daniell A K 21:00 Kobelt M / Simmons S
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Alund M / Zampieri C 21:00 Elias G / Michon A
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Leacock, Yolande 21:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Pous Tio, Laura 21:00 CE, Gabriela
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 21:00 Okuno, Ayaka
  • Pereira, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 21:20 Dellien, Hugo
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 21:20 Maytin R / Molteni A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Jarry N / Munoz-De La Nava D 21:20 Buchanan C / Krajicek A
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 21:30 Dabrowski, Gabriela
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Larcher De Brito, Michelle 21:30 Moore, Tara
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Bondarenko K / Jaksic J 21:30 Broady N / Falconi I
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Kolar N / Smitkova T 21:30 Maria T / Oudin M
  • Napa, USA
    Novikov, Dennis 22:00 Seeberger, Matt
  • USA F26, Doubles
    Jones G / Ouellette G 22:00 Butts S / Wood W
  • Napa, USA
    Querrey, Sam 22:00 Nielsen, Frederik
  • Napa, USA
    Langer, Nils 22:00 Smyczek, Tim
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Rosca, Ioana Loredana 22:30 Rodriguez, Victoria
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Januskova, Petra 22:30 Rizzolo, Kayla
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 22:30 Betancourt, Carolina
  • USA F26, Doubles
    Gosea F F / Hach Verdugo H 23:00 Chang A / Chang A
  • USA F26, Doubles
    Hovhannisyan M / Sarkissian A 23:00 Baughman D / Digiulio J
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Chirico L / Marand S 23:00 Hrdinova E / Tatishvili A
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Brengle M / Shamayko M 23:00 Cepede Royg V / Irigoyen M
  • Napa, USA
    Bolt, Alex 23:20 Polansky, Peter
  • Napa, USA
    Baghdatis, Marcos 23:20 Giron, Marcos
  • Napa, USA
    Reid, Matt 23:20 Millman, John
  • USA F26, Doubles
    Ball C / Ore J A 23:30 Aaron T / Battistone B

ispraćaj

Nikolić poželeo sreću srpskim olimpijcima

Ostali sportovi

Autor:

Nikolić je sportistima uručio zastavu Srbije, koju će na svečanoj ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara u petak nositi teniser Novak Đoković

BEOGRAD - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić primio je srpske olimpijce predvođene predsednikom nacionalnog olimpijskog komiteta (OKS) Vlade Divcem i poželeo im sreću na predstojćeim Igrama u Londonu.

Nikolić je sportistima uručio zastavu Srbije, koju će na svečanoj ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara u petak nositi teniser Novak Đoković.

"Ispunjavanje olimpijske norme već je veliki uspeh, voleo bih da nas obradujete kao što ste to činili i ranije. Nadam se da ćete nam doneti medalje da imamo čemu da se radujemo. Srbija će pratiti sva vaša takmičenja i radovaće se svakom vašem uspehu. Želim vam sreću, Srbija je uz vas", rekao je Nikolić.

Predsednik OKS podelio je sportistima amajliju sa Pančićevom omorikom.

"Ostalo je još samo četiri dana do događaja kojeg čekamo četiri godine. Ponosni smo što predstavčljamo olimpijski tim Srbije. Svaki tim ima svoje prepoznatljive simbole, zato smo odlučili da našim sportistima poklonimo ovu amajliju. Neka vam ona donese uspeh i neka vas podseti odakle potičete. Nikada ne zaboravite, snaga je u nama", poručio je Divac.

Kapiten vaterpolo reprezentacije Vanja Udovičić zahvalio je na poklonima i lepim željama i izrazio nadu da će sportisti ispuniti očekivanja nacije.

"Sa velikim entuzijazmom odlazimo na Olimpijske igre. Ono što je Pančićeva omorika u prirodi, to smo mi u sportu. Nadam se da ćemo doneti što više medalja", rekao je Udovičić.Olimpijski tim Srbije u utorak ujutro čarter letom putuje u London.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Pokušavamo da ozdravimo našu privredu, da napravimo zdravo telo koje će koristiti budućim generacijama Goran Knežević

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!