• Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pashkova, Eugeniya 0 4 4 0 Sotnikova, Alyona 1 6 5 1
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Monova, Polina 1 0 6 6 1 Ianchuk, Olga 1 6 2 6 1
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Shkudun, Anna 1 6 6 1 Pirazhenka, Sviatlana 0 3 5 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Vdovenco, Anastasia 1 6 2 1 Maggen, India 0 4 2 0
  • Georgia F1, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 0 3 2 0 0 Medvedev, Daniil 2 6 6 2 2
  • Georgia F1, Singles
    AL Taweel, Issam 0 3 3 0 Diep, Florent 1 6 3 1
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva E / Mun V 08:15 Pekhova P / Pirazhenka S
  • Georgia F1, Singles
    Sinicropi, Riccardo 0 2 0 Bonadio, Riccardo 0 1 0
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 0 1 0 Huang L-C / Matsukevitch D 0 0 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Kutubidze, Tamar 09:45 Pichkhadze, Tamara
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ekshibarova, Vlada 09:50 Palkina, Ksenia
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Bessonova V / Pashkova E 09:50 Monova P / Yashina E
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Rigozzi, Chantelle 09:55 Bolkvadze, Mariam
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Ionescu, Simona 10:00 Ene, Cristina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radanovic, Dejana 10:00 Talaba, Gabriela
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Adamovic, Katarina 10:00 Bara, Irina Maria
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 10:00 Chen T / Zhyrmont D
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 10:00 Muzaev, Richard
  • Russia F5, Singles
    Safiullin, Roman 10:00 Ivanov, Vladimir
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Wang, Yan 10:00 YE, Qiu YU
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Fridman, Olga 10:00 Sezer, Melis
  • Lithuania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 10:00 Hamou, Maxime
  • Lithuania F1, Singles
    Vibert, Francois Arthur 10:00 Mugevicius, Lukas
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Heil, Anna Maria 10:00 Holanova, Nina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Kotelesova, Barbara 10:00 Marfutina, Maria
  • Slovak Republic F3, Singles
    Klec, Ivo 10:30 Kosec, Ivan
  • Slovak Republic F3, Singles
    Horansky, Filip 10:30 Sproch, Dominik
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 10:30 Primorac, Iva
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Savoretti, Alice 10:30 Siedliska, Natalia
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 10:30 Sabino, Lisa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Coppola, Claudia 10:30 DI Giuseppe, Martina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Gjorcheska, Lina 11:00 Hristea, Camelia-Elena
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 11:00 Djere, Laslo
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Wang, Qiang 11:00 Kato, Miyu
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pervak, Ksenia 11:00 Mikulcic, Ema
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Klemenschits S / Voracova R 11:00 Kuncikova L / Stuchla K
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 11:00 Wang, Yafan
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fanucci P / Giacalone O 11:00 LEE H / Mirzadeh V
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cucca M / Pinto G 11:00 Fomina A / Maggen I
  • Serbia F7, Singles
    Vucic, Ilija 11:00 Van Peperzeel, Gavin
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Zanevska, Maryna 11:00 Knoll, Xenia
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaeder, Laura 11:00 Peterson, Rebecca
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kalinina, Anhelina 11:00 Arcangioli, Manon
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haddad Maia, Beatriz 11:00 Witthoeft, Carina
  • Georgia F1, Doubles
    Diep F / Medvedev D 11:15 Davitadze D / Javakhishvili G
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 11:25 Cias, Pawel
  • Segovia, Spain
    Serra, Florent 11:30 Kudryavtsev, Alexander
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Polic, Ema 11:30 Rosca, Andreea Amalia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Spigarelli, Martina 11:30 Arcidiacono, Federica
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radosavljevic, Teodora 11:30 Dascalu, Nicoleta
  • Cortina, Italy
    Bachinger, Matthias 11:30 Krajinovic, Filip
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Minokoshi M / Omae A 11:30 GAO X / You X
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Juhaszova, Vivien 11:30 Muchova, Karolina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vajdova, Nikola 11:30 Jablonovska, Jana
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 12:00 Begemann A / Haase R
  • Liberec, Czech Republic
    Martin, Andrej 12:00 Darcis, Steve
  • Lithuania F1, Doubles
    Mugevicius L / Slobodchikov R 12:00 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Liberec, Czech Republic
    Carballes Baena, Roberto 12:00 Rola, Blaz
  • Russia F5, Doubles
    Shatskiy I / Zhurbin A 12:00 Bradaric M / Safiullin R
  • Kitzbuhel, Austria
    Monaco, Juan 12:00 Seppi, Andreas
  • Slovak Republic F3, Singles
    Danis, Marko 12:00 Urbanija, Mike
  • Slovak Republic F3, Singles
    Semjan, Marek 12:00 Beck, Karol
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 12:00 Rondoni P / Turchetti N
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 12:00 Granollers, Marcel
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Huber L M / Siedliska N 12:00 Bacquie A / Brabant M
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 12:00 Sabino L / Savoretti A
  • Serbia F7, Singles
    Musialek, Alexis 12:00 Jotovski, Tomislav
  • Cortina, Italy, Doubles
    Trusendi W / Virgili A 12:20 Koolhof W / Motti A
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Platon, Raluca Elena 12:30 Stancu, Cristina-Madalina
  • Romania F10, Singles
    Torebko, Peter 12:30 Ghedin, Nicola
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Allertova, Denisa 12:30 Kostova, Elitsa
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kerkhove, Lesley 12:30 Vasylyeva, Anastasiya
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Burger, Cindy 12:30 Balducci, Alice
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kapshay, Veronika 12:30 Lottner, Antonia
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    CE, Gabriela 12:30 Melander, Hilda
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 12:30 Barrois, Kristina
  • Georgia F1, Doubles
    Muradashvili N / Tyurnev E 12:45 Molina E / Sinicropi R
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 12:50 Klein, Brydan
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Degtiareva V / Manekina E 12:55 Kalabina Y / Vdovenco A
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 13:00 Platon R E / Stancu C-M
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Cechova K / Horakova N 13:00 Alzate Esmurzaeva A K / Wienerova L
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kato M / Ninomiya M 13:00 HAN X / Zhang K-L
  • Serbia F7, Singles
    Zekic, Miljan 13:00 Sabanov, Matej
  • Kitzbuhel, Austria
    Goffin, David 13:00 Gonzalez, Maximo
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 13:20 Melzer G / Melzer J
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 13:20 Ignatik, Uladzimir
  • Cortina, Italy
    Gaio, Federico 13:30 Starace, Potito
  • Cortina, Italy
    Reuter, Yannik 13:30 Marcora, Roberto
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 13:30 Vagnozzi, Simone
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Simion O G / Talaba G 14:00 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 14:00 Gonzales R / Thornley S
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Czink, Melinda 14:00 Hogenkamp, Richel
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Kalenichenko D / Oliveira G 14:00 Klec I / Sproch D
  • Belgium F9, Singles
    Folie, Alexandre 14:00 Sidorenko, Alexandre
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Knoll X / Tomova V 14:00 Haddad Maia B / Lottner A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Fujiwara R / Tanaka Y 14:00 Ferrer-Suarez I / Solovyeva V
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Melander H / Peterson R 14:00 Bogdan E / Jani R-L
  • Liberec, Czech Republic
    Yang, Tsung-Hua 15:00 Gombos, Norbert
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Havaj F / Simcak J 15:00 Beck K / Kekercheni F
  • Germany F10, Singles
    Schonenberg, Tom 15:00 Lenz, Julian
  • Serbia F7, Singles
    Tepavac, Marko 15:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 15:00 Puodziunas S / Puttergill C
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 15:00 Sanchez, Rodrigo
  • Argentina F12, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:00 Manzanares, Facundo
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 15:30 Troicki, Viktor
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Birnerova E / Birnerova H 15:30 Marozava L / Vasylyeva A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Buzean D / Fernandez Rabener A 15:30 Kalinina A / Kapshay V
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 16:00 Giurgiu I-A / Jecan M-A
  • Belgium F9, Singles
    Rochus, Olivier 16:00 Lestienne, Constant
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 16:00 Sammons, Michelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 16:00 Strakhova, Valeriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sipek, Natalija 16:00 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 16:00 LI, Yixuan
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Weatherholt, Mary 16:00 Carter, Hayley
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Guarachi, Alexa 16:00 Olmos, Giuliana
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 16:20 Edmund, Kyle
  • Germany F10, Doubles
    Gawron M / Vagnozzi S 16:30 PEL D / Van Scheppingen D
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 16:30 Fago, Matteo
  • Argentina F12, Doubles
    Lipovsek Puches T / Makiguchi R 16:30 Coria F / Galarza J I
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 16:50 Cervantes-Huegiun I / Lizariturry J
  • Serbia F7, Doubles
    Haenle P / Trendafilov P 17:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Spain F20, Singles
    Giraudeau, Thomas 17:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F20, Singles
    Domingues, Joao 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • USA F22, Singles
    Broady, Liam 17:00 Boltz, Sebastien
  • USA F22, Singles
    Nguyen, Daniel 17:00 Fratangelo, Bjorn
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 17:30 Sammons M / Shaulskaya A
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    HO, Jessica 17:30 Altick, Frances
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Maria, Tatjana 17:30 Alves, Maria Fernanda
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A 17:30 Payet P / Strakhova V
  • Segovia, Spain
    Granollers-Pujol, Gerard 17:40 Chiudinelli, Marco
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 18:00 Gille S / Hoang A
  • Germany F10, Doubles
    Belot C / Tchoutakian M 18:00 Lenz J / Poerschke L
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 18:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • Spain F20, Singles
    Banes, Maverick 18:30 Mensurado, Vasco
  • Spain F20, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 18:30 Calvo Eman F / Uspensky D
  • USA F22, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 18:30 Harris, Andrew
  • USA F22, Singles
    Bambridge, Luke 18:30 Quigley, Eric
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 19:00 Nara, Kurumi
  • Washington, USA
    Erakovic, Marina 19:00 Jovanovski, Bojana
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Kerr J / Martin F 19:00 Buchanan C / Williams R
  • Stanford, USA, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C 19:00 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Segovia, Spain, Doubles
    Baluda V / Kudryavtsev A 19:00 Klein B / Mektic N
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harrison C / Weatherholt M 19:00 Collie N / Kopinski M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harris S / Stratman L 19:00 Carter H / Tan L-Y
  • Washington, USA
    Anderson, Kevin 19:00 Young, Donald
  • Washington, USA, Doubles
    Erlich J / Ram R 19:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA
    Kuznetsova, Svetlana 20:15 King, Vania
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 20:15 Aoyama S / Dabrowski G
  • Vancouver, Canada
    Bemelmans, Ruben 21:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Stanford, USA
    Muguruza Blanco, Garbine 21:00 Kerber, Angelique
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 21:30 Fago M / Mazzella M
  • Washington, USA, Doubles
    RAE J / Smith A 21:30 Kuwata H / Nara K
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 21:30 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 22:00 Raonic, Milos
  • Stanford, USA
    Vickery, Sachia 22:15 Lepchenko, Varvara
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Kerr J / Martin F 22:30 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada
    Krajicek, Austin 23:50 Dustov, Farrukh

ispraćaj

Nikolić poželeo sreću srpskim olimpijcima

Ostali sportovi

Autor:

Nikolić je sportistima uručio zastavu Srbije, koju će na svečanoj ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara u petak nositi teniser Novak Đoković

BEOGRAD - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić primio je srpske olimpijce predvođene predsednikom nacionalnog olimpijskog komiteta (OKS) Vlade Divcem i poželeo im sreću na predstojćeim Igrama u Londonu.

Nikolić je sportistima uručio zastavu Srbije, koju će na svečanoj ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara u petak nositi teniser Novak Đoković.

"Ispunjavanje olimpijske norme već je veliki uspeh, voleo bih da nas obradujete kao što ste to činili i ranije. Nadam se da ćete nam doneti medalje da imamo čemu da se radujemo. Srbija će pratiti sva vaša takmičenja i radovaće se svakom vašem uspehu. Želim vam sreću, Srbija je uz vas", rekao je Nikolić.

Predsednik OKS podelio je sportistima amajliju sa Pančićevom omorikom.

"Ostalo je još samo četiri dana do događaja kojeg čekamo četiri godine. Ponosni smo što predstavčljamo olimpijski tim Srbije. Svaki tim ima svoje prepoznatljive simbole, zato smo odlučili da našim sportistima poklonimo ovu amajliju. Neka vam ona donese uspeh i neka vas podseti odakle potičete. Nikada ne zaboravite, snaga je u nama", poručio je Divac.

Kapiten vaterpolo reprezentacije Vanja Udovičić zahvalio je na poklonima i lepim željama i izrazio nadu da će sportisti ispuniti očekivanja nacije.

"Sa velikim entuzijazmom odlazimo na Olimpijske igre. Ono što je Pančićeva omorika u prirodi, to smo mi u sportu. Nadam se da ćemo doneti što više medalja", rekao je Udovičić.Olimpijski tim Srbije u utorak ujutro čarter letom putuje u London.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

U Srbiji će danas biti imenovani prvi javni beležnici posle više od 80 godina Nikola Selaković

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!