• Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Nyikos, Helena 1 7 4 6 1 Djurdjevic, Sara 1 6 6 6 1
  • Belgium F8, Singles
    Sporken, Moos 1 3 7 6 1 Meuffels, Alban 1 6 6 5 1
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Gasparovic, Lea 1 6 3 5 1 Costa Melgar, Cecilia 1 4 6 6 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Tan, Harmony 2 6 4 7 2 2 Morderger, Yana 1 4 6 5 1 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Cheli, Camille 10:00 Paquet, Chloe
  • Gstaad, Switzerland
    Garcia-Lopez, Guillermo 1 2 6 4 1 1 Monaco, Juan 2 6 2 6 2 2
  • Estonia F2, Singles
    Basso, Andrea 1 4 6 2 1 Lomacki, Piotr 1 6 3 2 1
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Dean, Eleanor 1 7 2 1 Gulbe, Laura 0 5 5 0
  • Spain F19, Singles
    Mesquida Berg, Oscar 0 5 2 0 0 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 2 7 6 2 2
  • Spain F19, Singles
    Castellon Guasch, Sergio 0 6 3 0 Vega Hernandez, David 1 7 4 1
  • Serbia F6, Singles
    Rakic, Strahinja 1 6 0 5 1 Labat, Stevan 1 3 6 4 1
  • Slovak Republic F2, Singles
    Rumler, Robert 1 1 7 4 1 Kalenichenko, Danylo 1 6 6 5 1
  • Slovak Republic F2, Singles
    Marsoun, Lukas 1 6 4 0 1 1 Rivera, Sebastian 2 1 6 6 2 2
  • Oberstaufen, Germany
    Panfil, Grzegorz 1 7 0 1 1 Bachinger, Matthias 1 6 6 5 1
  • Baku, Azerbaijan
    Dolonc, Vesna 1 6 2 3 1 Peer, Shahar 1 3 6 4 1
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wacanno, Eva 0 2 5 0 0 Kempen, Magali 2 6 7 2 2
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Castellano, Sara 0 5 0 0 0 Adam, Josepha 2 7 6 2 2
  • Austria F5, Singles
    Filipsky, Jakub 1 6 3 1 AL Mahmoud, Adnan 0 3 4 0
  • Germany F9, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 1 6 5 1 Kaczynski, Kevin 0 3 4 0
  • Germany F9, Singles
    Masur, Daniel 1 3 6 1 1 Saavedra-Corvalan, Cristobal 1 6 4 2 1
  • Astana II, Kazakhstan
    Popko, Dmitry 0 0 0 0 Kavcic, Blaz 1 6 4 1
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Abduraimova N / Fomina A 2 6 4 10 2 2 Eguchi M / Mayr-Achleitner P 1 2 6 5 1 1
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Kato M / Ninomiya M 2 6 6 2 2 LEE P-C / LU J-J 0 3 4 0 0
  • Serbia F6, Singles
    Navarro, Simon 0 2 4 0 Katic, Dejan 1 6 5 1
  • Serbia F6, Singles
    Sabanov, Ivan 1 7 4 1 Jakovljevic, Srdjan 0 6 1 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Ianchuk, Elizaveta 2 6 6 2 2 Marinkovic, Bojana 0 0 1 0 0
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Soylu I / Vrljic A 1 6 4 1 Kapshay V / Khabibulina A 0 4 5 0
  • Romania F9, Singles
    Bourgue, Mathias 1 6 5 1 Leahu, Teodor 0 3 3 0
  • Denmark F1, Singles
    Hinzmann, Tobias 0 4 0 0 Reichelt, Timon 1 6 1 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Adam, Oceane 0 0 2 0 0 Engelmann, Jil Nora 2 6 6 2 2
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Krunic, Aleksandra 12:00 Michel, Lara
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Birnerova, Eva 0 2 1 0 Kucova, Kristina 1 6 0 1
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vasylyeva A / Zanevska M 12:00 Frech M / Suk N
  • Oberstaufen, Germany
    Petzschner, Philipp 0 0 0 Przysiezny, Michal 0 3 0
  • Oberstaufen, Germany
    Diarra, Gibril 2 6 6 2 2 Granollers-Pujol, Gerard 0 3 4 0 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Barbat, Karen 1 6 2 1 Czarnik, Paulina 0 2 4 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Lysakova, Antonina 0 1 1 0 Urzhumova, Valeriya 1 6 1 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parrizas-Diaz, Nuria 1 7 2 1 Schaffner Riera, Aina 0 5 0 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Perez-Somarriba, Estela 1 6 2 1 Parres Azcoitia, Olga 0 4 0 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Luque Moreno, Maria Jose 0 3 3 0 Savoretti, Alice 1 6 1 1
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Diatchenko V / Gasparyan M 1 6 5 1 Amanmuradova A / Bryzgalova Y 0 4 2 0
  • Tampere, Finland
    Dzumhur, Damir 0 4 1 0 Lapentti, Giovanni 1 6 4 1
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chan C W / XU Y F 1 6 1 SUN X L / Zheng W 0 3 0
  • Nan Chang, China, Doubles
    Jang S J / Wang Y 0 2 0 Beygelzimer Y / Minella M 1 6 1
  • Romania F9, Singles
    Miocic, Franko 0 6 0 Ciorcila, Patrick 0 6 0
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Meffert D / Oswald P 1 7 3 1 Draganja M / Mergea F 0 5 3 0
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Rohanova, Petra 1 6 1 1 1 Schmid, Verena 1 1 6 1 1
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Horakova, Nikola 0 2 1 0 Bara, Irina Maria 1 6 3 1
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Leivo, Ella 0 4 0 Cedermark, Beatrice 1 6 1
  • Austria F5, Singles
    Schretter, Johannes 12:05 Fornell-Mestres, Marc
  • France F16, Singles
    Barrere, Gregoire 1 6 2 1 Chala, Remy 0 2 1 0
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Hummel A C / Toseva M 0 3 4 0 Bruehwiler J / Tanielian C 1 6 1 1
  • Germany F9, Singles
    Polonskiy, Ilya 0 6 0 Rivchin, Igor 0 5 0
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Kichenok L / Kichenok N 1 6 4 1 Pashkova E / Poznikhirenko G 0 2 3 0
  • Oberstaufen, Germany
    Albot, Radu 1 6 2 1 Koolhof, Wesley 0 1 2 0
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 1 6 5 1 Kapas, Andriej 0 3 1 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Dukic, Dajana 0 1 3 0 Malikova, Tereza 1 6 1 1
  • Estonia F2, Singles
    Sakinis, Dovydas 0 6 0 0 Drzewiecki, Karol 1 7 1 1
  • Estonia F2, Singles
    Garcia-Roman, Marc 0 1 1 0 Nedelko, Ivan 1 6 5 1
  • Belgium F8, Singles
    Heyse, Thomas 0 0 2 0 Storme, James Junior 1 6 3 1
  • Hong Kong F3, Doubles
    Matsui T / Rungkat C 0 6 0 Wong C H / Yeung P L 0 6 0
  • France F16, Singles
    Rousset, Elie 0 4 0 Jaloviec, Marek 0 3 0
  • Germany F9, Singles
    Reuter, Yannik 1 6 1 1 Prudnikau, Aliaksandr 0 1 0 0
  • Estonia F2, Singles
    Kerner, Markus 3 3 Podzus, Martins 1 1
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Fayol C / Romeo C 0 3 0 Brouleau L / Munozova A 1 6 1
  • Serbia F6, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 0 5 0 Sucevic, Luka 0 1 0
  • Oberstaufen, Germany
    Fischer, Martin 12:40 Marcora, Roberto
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 0 4 0 Paya, Candice 0 2 0
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Stefanou A / Topsel M 0 3 0 Flood E / Luttikhuis N 0 5 0
  • Romania F9, Singles
    Cociasu, Andrei 0 3 0 Fortuna, Claudio 0 2 0
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Gunay C / Koken I T 0 3 0 Minokoshi M / Wang Y 0 2 0
  • Austria F5, Singles
    Propst, Bjorn 0 1 0 Statzberger, Thomas 0 2 0
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 12:50 Kremen, Ilona
  • Denmark F1, Singles
    Holm, Anders Arenfeldt 0 2 0 Grills, Jacob 0 3 0
  • Estonia F2, Doubles
    Dubrov A / Novikov A 0 0 Ivanov V / Sabanin Y 0 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Parshina, Yana 0 0 0 Armitano, Mathilde 0 1 0
  • Italy F24, Singles
    Leonardi, Filippo 0 0 Trevisan, Matteo 0 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Muntean, Victoria 13:00 Wienerova, Lenka
  • Austria F5, Singles
    Nejedly, Pavel 13:00 Reissig, Nicolas
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Jani, Reka-Luca 0 2 0 Kolarova, Veronika 0 0 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Distelmans, Steffi 0 0 Lemoine, Quirine 0 0
  • Ireland F1, Singles
    Banasik, Aaron 13:00 Glancy, Daniel
  • Ireland F1, Singles
    Malik, Jathan 0 0 Jankovits, Yannick 0 0
  • Ireland F1, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 0 1 0 Corrie, Edward 0 1 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Quattrone, Chiara 13:05 Kaczmarek, Nina
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Panova A / Watson H 0 0 0 Jovanovski B / Kovinic D 0 1 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Petrei, Marianna 0 0 Haas, Barbara 0 0
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Matojan J / Paalma E 13:10 Alzate Esmurzaeva A K / Sarrazin L
  • Slovak Republic F2, Singles
    Milko, Michal 13:10 Kosec, Ivan
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Winkler, Tanja 13:10 Goetz, Paula
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Rey, Gaelle 13:10 Girard, Magalie
  • Serbia F6, Singles
    Janvier, Maxime 13:15 Harvey, Luke Immanuel
  • Oberstaufen, Germany
    Eysseric, Jonathan 13:20 Berrer, Michael
  • Austria F5, Singles
    Weidinger, Dominic 13:20 Haenle, Pirmin
  • Austria F5, Singles
    Haider-Maurer, Mario 13:20 Weissborn, Tristan-Samuel
  • Tampere, Finland
    Krstin, Pedja 13:20 Teixeira, Maxime
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 13:20 De Vetter, Philip
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Chimura, Natsumi 13:20 Rus, Kim
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Lister, Cornelia 13:20 Cazeaux, Amandine
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Bekker K / Frolova A 13:20 Bogoliy D / Smagina S
  • Germany F9, Singles
    Mokrzycki, Marco 13:20 Ruepke, Lukas
  • Germany F9, Singles
    Bobrov, Bogdan 13:20 Torebko, Peter
  • Serbia F6, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 13:20 Sabanov, Matej
  • Baku, Azerbaijan
    Cepelova, Jana 13:25 Parmentier, Pauline
  • Slovak Republic F2, Singles
    Partl, Adrian 13:25 Buril, Matej
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 13:30 Doroshina O / Dzalamidze N
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Gatto-Monticone G / Grymalska A 13:30 Krejcikova B / Krunic A
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Pimia, Olivia 13:30 Pivovarova, Anastasia
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 13:30 Primorac, Iva
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Manjon Mihalic, Nadja 13:30 Ponchet, Jessika
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Boualem, Josephine 13:30 Canero Perez, Maria Del Rosario
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 13:30 Jakupovic D / Kolar N
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Baluu, Sharrmadaa 13:30 Daniels, Carolin
  • Oberstaufen, Germany
    Krawietz, Kevin 13:35 Gojowczyk, Peter
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 13:35 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Benackova K / Kostalova M 13:35 Bukta A / Pantuckova G
  • Gstaad, Switzerland
    Bellucci, Thomaz 13:35 Delbonis, Federico
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Poikajarvi, Rebecca 13:40 Scholsen, Helene
  • Germany F9, Singles
    Lustyk, Jakub 13:40 Constantinovici, Robert
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Schoelink, Jade 13:45 Laine, Emma
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Wulcan, Paulina 13:45 Homutova, Anastasija
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kumkhum L / Tanasugarn T 13:45 HAN X / Zhang K-L
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chuang C-J / Namigata J 13:45 DOI M / Hsieh S-Y
  • Estonia F2, Doubles
    Mugevicius L / Vasilenko A 13:45 De Groot R / Papasidero L
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Kerkhove L / Rus A 14:00 Birnerova E / Birnerova H
  • Italy F24, Singles
    Giacalone, Omar 14:00 Rizzuti, Giovanni
  • Italy F24, Singles
    Trusendi, Walter 14:00 Giorgini, Daniele
  • Tampere, Finland
    Ramirez Hidalgo, Ruben 14:00 Elias, Gastao
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 14:00 Cechova K / Horakova N
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 14:00 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Belgium F8, Singles
    Gille, Sander 14:00 Rochus, Olivier
  • Germany F9, Singles
    Negritu, Christoph 14:00 Sadlowski, Jan Oliver
  • Denmark F1, Singles
    Bergevi, Filip 14:00 Ferrigno, Nicolai
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Faith P / Jurovcik D 14:00 Frommel T / Staubert P
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kosec I / Semjan M 14:00 Kalenichenko D / Milko M
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Adamescu C / Andrei S 14:00 Degtiareva V / Vorontsova V
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 14:05 Bensoussan, Samuel
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 14:05 Rochette, Laurent
  • Serbia F6, Singles
    Milenkovic, Stefan (SRB) 14:05 De Sousa, Gilles
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 14:10 Carballes Baena, Roberto
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Eraydin, Basak 14:10 Honigova, Sandra
  • Austria F5, Singles
    Horansky, Filip 14:20 Pongratz, Maxi
  • Denmark F1, Singles
    Gaspar Murta, Andre 14:20 Ingildsen, Johannes
  • Italy F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 14:30 Gaio, Federico
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 14:30 Kontinen M / Zopp J
  • Austria F5, Doubles
    Schretter J / Weinhandl L 14:30 Blecha J / Pel D
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Reichel, Lena 14:30 Vrbenska, Anna
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Arakawa N / Geukens B 14:30 Arcangioli M / Costa Melgar C
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Balducci, Alice 14:30 Rubini, Stefania
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Bronzetti, Lucia 14:30 Ferrando, Cristiana
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Spigarelli, Martina 14:30 Papamichail, Despina
  • Ireland F1, Singles
    Milton, Joshua 14:30 Hutt, Sam
  • Ireland F1, Singles
    Stride, Ben 14:30 Nielsen, Frederik
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 14:30 Kontinen M / Zopp J
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Djurdjevic S / Oparenovic A 14:35 Coppola C / Orlini Campos P N
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Kovac, Nika 14:35 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova M / Malikova T 14:40 Bonic B / Zoric N
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Tolibova, Sadafmoh 14:40 Nazarova, Gyulnara
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 14:40 Basilashvili N / Frantzen R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 14:40 Albot R / Kowalczyk M
  • Slovak Republic F2, Singles
    Lipka, Dariusz 14:40 Brtnicky, Filip
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 14:40 Duncan, Scott
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 14:40 Basilashvili N / Frantzen R
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Lukacs, Vanda 14:50 Heil, Anna Maria
  • Belgium F8, Singles
    Hoang, Antoine 14:50 De Weerdt, Olaf
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde, Bernice 14:50 Lehnert, Katharina
  • Germany F9, Singles
    Zynga, Lennart 14:50 Choinski, Jan
  • Germany F9, Singles
    Eisenzapf, David 14:50 Simunek, David
  • Austria F5, Doubles
    Polanka F / Sochurek D 14:50 Beck K / Kekercheni F
  • Slovak Republic F2, Singles
    Staubert, Pavel 14:55 Carpenter, Jack
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar, Pablo 14:55 Rola, Blaz
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 14:55 Albot R / Kowalczyk M
  • Serbia F6, Doubles
    Halachev D / Neykov A 15:00 Celebic L / Melchiorre D
  • Serbia F6, Doubles
    Jandric D / Rakic S 15:00 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Belova, Natalia 15:00 Nancarrow, Alexandra
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 15:05 Pospisil, Jaroslav
  • Germany F9, Singles
    Mijic, Ivo 15:10 Escoffier, Antoine
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bossel A / Lammer M 15:10 Bagnis F / Delbonis F
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Timonen, Roosa 15:15 Iakovleva, Anna
  • Tampere, Finland, Doubles
    Giner M / Samper-Montana J 15:20 Dzumhur D / Pavlasek A
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:30 Charroin O / Fransen S
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Gamarra Martins, Ingrid 15:30 Perez Rojas, Guadalupe
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Cardoso, Juliana Rocha 15:30 Gomide, Julia Mansano
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Estable, Julieta 15:30 Sanchez, Ana Sofia
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Karatantcheva, Sesil 15:30 Witthoeft, Carina
  • Germany F9, Singles
    Endara, Ivan 15:30 Korolev, Evgeny
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:30 Charroin O / Fransen S
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Andriamarosoa, Sandra 15:30 Stephenson, Francesca
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Bosio, Victoria 15:30 Stemmer, Stefanie
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Dembek M / Lourenco D 15:30 Bettles A / Carpenter J
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Lipka D / Toledo Bague P 15:30 Kleman M / Zeleny L
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Maruscak M / Sproch D 15:30 Fabian P / Partl A
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Salas, Emmanuelle 15:30 Morderger, Tayisiya
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 15:35 Ilic L / Milivojevic I
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Rousset E 15:35 Bois M / Lescure M
  • France F16, Doubles
    Forcin M / Nastasi U 15:35 Erler O / Grandveau F-P
  • Ireland F1, Doubles
    Fournerie T / Gleeson A 16:00 EDE S / Malik J
  • Tampere, Finland
    Lokoli, Laurent 16:00 Huta Galung, Jesse
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 16:00 Hibi, Mayo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Kuwata, Hiroko 16:00 Imanishi, Miharu
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Rodionova, Arina 16:00 Gavrilova, Daria
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 16:00 Krajicek, Austin
  • Belgium F8, Singles
    Folie, Alexandre 16:00 Geens, Clement
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 16:00 Dehaen T / Meulemans S
  • Atlanta, USA, Doubles
    Pospisil V / Sock J 16:00 Becker B / Moser F
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Giron M / Novikov D
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Geuer N / Wachaczyk J 16:00 Distelmans S / Kempen M
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 16:00 Evans D / Smethurst D
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    DI Giuseppe, Martina 16:00 Paolini, Jasmine
  • Lexington, USA, Doubles
    Duckworth J / Reid M 16:00 Polansky P / Shamasdin A
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Turati, Anna 16:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Sugnaux, Tess 16:00 Marchetti, Giorgia
  • USA F21, Singles
    Blumenberg, Alex 16:00 Dome, Andre
  • USA F21, Singles
    Chappell, Nick 16:00 Vega, Quinton
  • USA F21, Singles
    Schneider, Ronnie 16:00 LI, Yuanfeng
  • USA F21, Singles
    Clark, Brett D 16:00 Strode, Blake
  • USA F21, Singles
    Orkin, Elliott 16:00 Lipman, Maxx
  • USA F21, Singles
    Styslinger, Mac 16:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Webley-Smith, Emily 16:00 Sanchez, Maria
  • Atlanta, USA
    Isner, John 16:00 Ginepri, Robby
  • Romania F9, Doubles
    Fifea C / Leahu T 16:00 Ciumac A / Cozbinov A
  • Romania F9, Doubles
    Bucur S I / Dumitru V A 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Atlanta, USA
    Smyczek, Tim 16:00 Matosevic, Marinko
  • Atlanta, USA
    Monfils, Gael 16:00 Sock, Jack
  • Lexington, USA
    Copil, Marius 16:00 Kokkinakis, Thanasi
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Mestach, AN Sophie 16:00 Murray, Samantha
  • Slovak Republic F2, Singles
    Simcak, Juraj 16:10 Majchrzak, Kamil
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 16:10 Dudley, Robert
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Schuurs D / Wacanno E 16:20 Wikkerink J / Zuur M
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 16:20 Razborsek N / Stosic M
  • Belgium F8, Doubles
    Geerts M / Merckx J 16:20 Fleming D / Saez J C
  • Slovak Republic F2, Singles
    Havaj, Filip 16:25 Vilardo, Francesco
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 16:25 Gadomski P / Panfil G
  • Italy F24, Singles
    Fago, Matteo 16:30 Napolitano, Stefano
  • Italy F24, Singles
    Frigerio, Lorenzo 16:30 Travaglia, Stefano
  • Italy F24, Doubles
    Mercuri F / Rizzuti G 16:30 Giacalone O / Giorgini D
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Manzanares, Facundo 16:30 Arus, Rodrigo
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 16:30 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:30 Masur D / Netuschil M
  • Germany F9, Doubles
    Mokrzycki M / Rauch F 16:30 Groen S / Kaczynski K
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Emmrich M / Kas C 16:30 Andujar P / Monaco J
  • Tampere, Finland, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 16:40 Gonzales R / Thornley S
  • Tampere, Finland, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 16:40 Gonzales R / Thornley S
  • Germany F9, Doubles
    Bobrov B / Gerlakh K Elliott E / Van Peperzeel G
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Koch-Benvenuto, Andrea 17:00 Vidal, Leticia Garcia
  • Umag, Croatia, Doubles
    Marcan D / Serdarusic N 17:00 Cuevas P / Zeballos H
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Miyazaki, Yuriko Lily 17:00 Nagymihaly, Luca
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Foster, Manisha 17:00 Garcia Fernandez, Andrea
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Fernandez Rabener A / Parres Azcoitia O 17:00 Carrillo Marin A / Luque Moreno M J
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 17:00 Riba, Pere
  • Umag, Croatia
    Sijsling, Igor 17:00 Cilic, Marin
  • Spain F19, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 17:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F19, Singles
    Rumyantsev, Alexander 17:00 Garcia-Villanueva, Carlos
  • Spain F19, Singles
    Vaquero Fernandez, Pol 17:00 Ndayishimiye, Hassan
  • Spain F19, Doubles
    Banes M / Eames J 17:00 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Germany F9, Doubles
    Galdon P / Kicker N 17:05 Polonskiy I / Prudnikau A
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 17:05 Katic D / Roganovic S
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Heliovaara H / Pollanen H
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Heliovaara H / Pollanen H
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hsu, Chieh-Yu 17:30 Loeb, Jamie
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 17:30 De La Bassetiere, Constant
  • Belgium F8, Doubles
    De Goeijen B / Meuffels A 17:30 Cagnina J / Gille S
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 17:30 Chinellato, Silvia
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Ladurner J / Njoze M 17:30 Brescia G / Ferrando C
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Balducci A / Papamichail D 17:30 Huber L M / Siedliska N
  • USA F21, Singles
    Broady, Liam 17:30 Frank, Mitchell
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 17:30 Lin, Winston
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ozaki, Risa 17:30 Brady, Jennifer
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ahn, Kristie 17:30 Gibbs, Nicole
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 17:30 Vickery, Sachia
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 17:30 Mueller, Alexandra
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kiro, Lynn 17:30 Arconada, Usue Maitane
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Altick, Frances 17:30 Chen, Kelly
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 17:30 Merzuki M A / Miocic F
  • Romania F9, Doubles
    Antonescu V / Carpen A-D 17:30 Cornea V V / Luncanu P-A
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Hermoso, Ximena 17:30 Watanabe, Hirono
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Amen, Idia 17:30 Higuchi, Yuka
  • Ireland F1, Singles
    Skalsky, Adam Richard Charles 17:30 Strachan, Bruce
  • Ireland F1, Doubles
    Dudley R / Johnson L 17:30 Isaaks R / Stoute I
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde B / Versteeg K 17:40 RUS K / Wagemaker M
  • Slovak Republic F2, Singles
    Khomentovskiy, Matvey 17:40 Zsiga, Mate
  • Gstaad, Switzerland
    Marti, Yann 17:45 Granollers, Marcel
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marx P / Rola B 17:50 Brown D / Thiem D
  • Slovak Republic F2, Singles
    Bettles, Andrew 17:55 Madarasz, Gergely
  • Belgium F8, Doubles
    Rochus O / Storme J J 18:00 Cant L / Martens S
  • Argentina F11, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 18:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 18:00 Doria, Luciano
  • Argentina F11, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 18:00 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • USA F21, Singles
    Kopinski, Tim 18:00 Redlicki, Martin
  • USA F21, Singles
    Ghasya, Fares 18:00 Escobedo, Ernesto
  • Italy F24, Singles
    Cutuli, Mirko 18:00 De Greef, Arthur
  • Umag, Croatia
    Berlocq, Carlos 18:20 Carreno-Busta, Pablo
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 18:20 Cecchinato M / Fognini F
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Comella Aguilo P / Schaffner Riera A 18:30 Burillo Escorihuela I / Roman Dominguez A
  • Spain F19, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 18:30 Perez Contri, Sergi
  • Spain F19, Doubles
    Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 18:30 Domingues J / Salazar Martin J A
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 18:30 Herrera R / Zapata Miralles B
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 19:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 19:00 Evans D / Smethurst D
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    CE G / Piai E 19:00 Cardone L / Cardoso J R
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Kurata N / Tomita G 19:00 Capato Camargo I / Gomide J
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 19:00 Gimenez S / Rossi N
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    DEL Cueto Castillo, Paula 19:00 Martin Tena, Leire
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Stemmer S / Vorih S 19:00 De Sutter J / Oyen S
  • USA F21, Singles
    Childers, Julian Allen 19:00 Boltz, Sebastien
  • USA F21, Singles
    Surreaux, Arthur 19:00 Efferding, Jeremy
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Kuwata H / Sawayanagi R 19:00 Foretz S / Webley-Smith E
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Simmons, Sianna 19:00 Newborn, Rhiann
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Fournier, Elisabeth 19:00 Pierson, Rachel May
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Guarachi, Alexa 19:00 Alda, Rosalia
  • Lexington, USA
    Buchanan, Chase 19:00 Reid, Matt
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 19:00 Carpenter M / Taylor S
  • Ireland F1, Doubles
    Bothwell P / O'Hare D 19:00 Dempsey B / Duncan S
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 19:30 Caruso, Salvatore
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 19:30 Monteferrario J-J / Paz G
  • Italy F24, Doubles
    Rondoni P / Travaglia S 19:30 Campo A / Massara A
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 19:40 Hanley P / Marray J
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lajovic D / Skugor F 19:40 Dlouhy L / Vesely J
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 20:00 Erlich J / Ram R
  • Atlanta, USA, Doubles
    Barrientos N / Estrella Burgos V 20:00 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • Umag, Croatia
    Ramos, Albert 20:00 Robredo, Tommy
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 20:00 Nava, Eduardo
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 20:00 Dome A / LI Y
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hanatani, Nagi 20:00 Totka, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 20:00 Gisonna, Alessandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Le Roux, Madrie 20:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ciraolo, Vincenza 20:00 Genovese, Elaine
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 20:20 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA
    Millot, Vincent 20:20 Gomez, Emilio
  • Lexington, USA
    Duckworth, James 20:20 Thompson, Jordan
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Pedretti T G / Vidal L G 20:30 Perez Rojas G / Sanchez Palau A S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Smith, Kristina N 20:30 Fieldsend, Liza
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 20:30 Suomalainen, Piia
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 21:00 Kuznetsov, Alex
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Muratori, Valeria 21:00 Dentoni, Corinna
  • Argentina F11, Doubles
    Estevarena J C / Nani L F 21:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Umag, Croatia, Doubles
    Androic T / Cilic M 21:20 Duran G / Gabashvili T
  • Atlanta, USA
    Marchenko, Illya 21:20 Pospisil, Vasek
  • Atlanta, USA
    Venus, Michael 21:20 Sock, Jack
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 21:30 Ferrari F / Rigamonti M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Intert, Amelie 21:30 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 21:30 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 21:30 Prenkovic, Linda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lukic, Vojislava 21:30 Bruzzone, Giulia
  • Italy F24, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 21:30 Dutra DA Silva D / Estevez M
  • Lexington, USA, Doubles
    Krajicek A / Williams R 21:40 Jenkins J / Singh S
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Chappell N / Lin W
  • USA F21, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 22:00 Silverman C / Vega Q
  • USA F21, Doubles
    Clark B D / Schneider R 22:00 COX C / Reese H
  • Atlanta, USA
    Lacko, Lukas 22:20 Istomin, Denis
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mokrousova, Greta 22:30 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kulova, Andrea 22:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tretyak, Ekaterina 22:30 Radovcic, Phenomena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 22:30 Sipek, Natalija
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Higuchi Y / Watanabe H 22:30 Harrison C / Weatherholt M
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / LU Y-H 22:40 Gonzalez S / Lipsky S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kharchenko, Anastasia 23:00 Cercone, Alexandra

Srećan put, Novače

Nole: Dobro jutro, ranoranioci!

Tenis

Autor:

Novak Đoković, najbolje srpski teniser, spremio se za put i poneo brdo kofera kao da se seli

Novak Đoković

Nole ranoranilac!

Novak Đoković, najbolje srpski teniser, spremio se za put i poneo brdo kofera kao da se seli. Iako je bilo veoma rano, pre zore, Novak nije pospan i nenaspavan. Veoma raspoložen, našalio se na svoj račun.

"Dobro jutro, ranoranioci! Evo i mene među vama, ali samo zato što imam jutarnji let, inače bih ja već uveliko spavao... Haha, i ne selim se ako ste pomislili, samo idem na 3 duuuge nedelje. Kao što možete da primetite, ne nosim uopšte puno kofera :)", našalio se Nole.

Srpski teniser je poneo toliko stvari, a naravno nije zaboravio ni svoju pudlicu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (4)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • brb

    brb

    Nole, neka ti je sa srecom, verno te pratimo i navijamo...:))

    26 Odgovori 
  • nikola

    nikola

    Lagano Brate !

    22 Odgovori 
  • peja

    peja

    srecno bate iz Trebinja

    13 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Milos Vlaskovic

    Milos Vlaskovic

    Nole zeljno iscekujemo tvoj povratak na teniski teren.Uzeleli smo se dobrog tenisa a i tebe naravno.Sve najbolje u Kini . Ostani tako raspolozen i nasmejan i uspeh je zagarantovan. ♥♥♥ ZAUVEK UZ TEBE ♥♥♥

    7 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija poštuje teritorijalni integritet svih članica UN i zalaže se za mirno rešavanje spornih pitanja Bratislav Gašić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh