• New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Reddy, Snehadevi S 1 7 2 1 Palha, Natasha 0 5 1 0
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Spears A 2 7 6 2 2 Lepchenko V / Tomljanovic A 0 6 1 0 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Shkudun, Anna 0 5 0 Pirazhenka, Sviatlana 0 3 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Molchanov, Denys 1 6 1 1 Zhyrmont, Dzmitry 0 1 0 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Huang, Liang-Chi 0 3 0 Chen, TI 0 5 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pashkova, Eugeniya 0 2 0 Sotnikova, Alyona 0 2 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Monova, Polina 0 0 0 Ianchuk, Olga 1 6 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Vdovenco, Anastasia 08:00 Maggen, India
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Sterenbach, Saray 08:00 Kalabina, Yuliya
  • Georgia F1, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 08:00 Medvedev, Daniil
  • Georgia F1, Singles
    AL Taweel, Issam 08:00 Diep, Florent
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ekshibarova, Vlada 08:40 Palkina, Ksenia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Gjorcheska, Lina 09:00 Hristea, Camelia-Elena
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Ionescu, Simona 09:00 Ene, Cristina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radanovic, Dejana 09:00 Talaba, Gabriela
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Adamovic, Katarina 09:00 Bara, Irina Maria
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Bessonova V / Pashkova E 09:00 Monova P / Yashina E
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva E / Mun V 09:00 Pekhova P / Pirazhenka S
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 09:00 Chen T / Zhyrmont D
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 09:00 Huang L-C / Matsukevitch D
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Kutubidze, Tamar 09:30 Pichkhadze, Tamara
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Rigozzi, Chantelle 09:30 Bolkvadze, Mariam
  • Georgia F1, Singles
    Sinicropi, Riccardo 09:30 Bonadio, Riccardo
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 10:00 Muzaev, Richard
  • Russia F5, Singles
    Safiullin, Roman 10:00 Ivanov, Vladimir
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Wang, Yan 10:00 YE, Qiu YU
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Fridman, Olga 10:00 Sezer, Melis
  • Lithuania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 10:00 Hamou, Maxime
  • Lithuania F1, Singles
    Vibert, Francois Arthur 10:00 Mugevicius, Lukas
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Heil, Anna Maria 10:00 Holanova, Nina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Kotelesova, Barbara 10:00 Marfutina, Maria
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Platon, Raluca Elena 10:30 Stancu, Cristina-Madalina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Polic, Ema 10:30 Rosca, Andreea Amalia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Spigarelli, Martina 10:30 Arcidiacono, Federica
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radosavljevic, Teodora 10:30 Dascalu, Nicoleta
  • Slovak Republic F3, Singles
    Klec, Ivo 10:30 Kosec, Ivan
  • Slovak Republic F3, Singles
    Horansky, Filip 10:30 Sproch, Dominik
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 10:30 Primorac, Iva
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Savoretti, Alice 10:30 Siedliska, Natalia
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 10:30 Sabino, Lisa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Coppola, Claudia 10:30 DI Giuseppe, Martina
  • Georgia F1, Doubles
    Diep F / Medvedev D 11:00 Davitadze D / Javakhishvili G
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 11:00 Djere, Laslo
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Wang, Qiang 11:00 Kato, Miyu
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pervak, Ksenia 11:00 Mikulcic, Ema
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Klemenschits S / Voracova R 11:00 Kuncikova L / Stuchla K
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 11:00 Wang, Yafan
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fanucci P / Giacalone O 11:00 LEE H / Mirzadeh V
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cucca M / Pinto G 11:00 Fomina A / Maggen I
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 11:00 Cias, Pawel
  • Serbia F7, Singles
    Vucic, Ilija 11:00 Van Peperzeel, Gavin
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Zanevska, Maryna 11:00 Knoll, Xenia
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaeder, Laura 11:00 Peterson, Rebecca
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kalinina, Anhelina 11:00 Arcangioli, Manon
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haddad Maia, Beatriz 11:00 Witthoeft, Carina
  • Segovia, Spain
    Serra, Florent 11:30 Kudryavtsev, Alexander
  • Cortina, Italy
    Bachinger, Matthias 11:30 Krajinovic, Filip
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Minokoshi M / Omae A 11:30 GAO X / You X
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Juhaszova, Vivien 11:30 Muchova, Karolina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vajdova, Nikola 11:30 Jablonovska, Jana
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 12:00 Begemann A / Haase R
  • Liberec, Czech Republic
    Martin, Andrej 12:00 Darcis, Steve
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Simion O G / Talaba G 12:00 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 12:00 Platon R E / Stancu C-M
  • Lithuania F1, Doubles
    Mugevicius L / Slobodchikov R 12:00 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Liberec, Czech Republic
    Carballes Baena, Roberto 12:00 Rola, Blaz
  • Russia F5, Doubles
    Shatskiy I / Zhurbin A 12:00 Bradaric M / Safiullin R
  • Kitzbuhel, Austria
    Monaco, Juan 12:00 Seppi, Andreas
  • Slovak Republic F3, Singles
    Danis, Marko 12:00 Urbanija, Mike
  • Slovak Republic F3, Singles
    Semjan, Marek 12:00 Beck, Karol
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 12:00 Rondoni P / Turchetti N
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 12:00 Granollers, Marcel
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Huber L M / Siedliska N 12:00 Bacquie A / Brabant M
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 12:00 Sabino L / Savoretti A
  • Serbia F7, Singles
    Musialek, Alexis 12:00 Jotovski, Tomislav
  • Cortina, Italy, Doubles
    Trusendi W / Virgili A 12:20 Koolhof W / Motti A
  • Romania F10, Singles
    Torebko, Peter 12:30 Ghedin, Nicola
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Allertova, Denisa 12:30 Kostova, Elitsa
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kerkhove, Lesley 12:30 Vasylyeva, Anastasiya
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Degtiareva V / Manekina E 12:30 Kalabina Y / Vdovenco A
  • Georgia F1, Doubles
    Muradashvili N / Tyurnev E 12:30 Molina E / Sinicropi R
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Burger, Cindy 12:30 Balducci, Alice
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kapshay, Veronika 12:30 Lottner, Antonia
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    CE, Gabriela 12:30 Melander, Hilda
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 12:30 Barrois, Kristina
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 12:50 Klein, Brydan
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Cechova K / Horakova N 13:00 Alzate Esmurzaeva A K / Wienerova L
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kato M / Ninomiya M 13:00 HAN X / Zhang K-L
  • Serbia F7, Singles
    Zekic, Miljan 13:00 Sabanov, Matej
  • Kitzbuhel, Austria
    Goffin, David 13:00 Gonzalez, Maximo
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 13:20 Melzer G / Melzer J
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 13:20 Ignatik, Uladzimir
  • Cortina, Italy
    Gaio, Federico 13:30 Starace, Potito
  • Cortina, Italy
    Reuter, Yannik 13:30 Marcora, Roberto
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 13:30 Vagnozzi, Simone
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 14:00 Gonzales R / Thornley S
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Czink, Melinda 14:00 Hogenkamp, Richel
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Kalenichenko D / Oliveira G 14:00 Klec I / Sproch D
  • Belgium F9, Singles
    Folie, Alexandre 14:00 Sidorenko, Alexandre
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Knoll X / Tomova V 14:00 Haddad Maia B / Lottner A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Fujiwara R / Tanaka Y 14:00 Ferrer-Suarez I / Solovyeva V
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Melander H / Peterson R 14:00 Bogdan E / Jani R-L
  • Liberec, Czech Republic
    Yang, Tsung-Hua 15:00 Gombos, Norbert
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Havaj F / Simcak J 15:00 Beck K / Kekercheni F
  • Germany F10, Singles
    Schonenberg, Tom 15:00 Lenz, Julian
  • Serbia F7, Singles
    Tepavac, Marko 15:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 15:00 Puodziunas S / Puttergill C
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 15:00 Sanchez, Rodrigo
  • Argentina F12, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:00 Manzanares, Facundo
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 15:30 Troicki, Viktor
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Birnerova E / Birnerova H 15:30 Marozava L / Vasylyeva A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Buzean D / Fernandez Rabener A 15:30 Kalinina A / Kapshay V
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 16:00 Giurgiu I-A / Jecan M-A
  • Belgium F9, Singles
    Rochus, Olivier 16:00 Lestienne, Constant
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 16:00 Sammons, Michelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 16:00 Strakhova, Valeriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sipek, Natalija 16:00 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 16:00 LI, Yixuan
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Weatherholt, Mary 16:00 Carter, Hayley
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Guarachi, Alexa 16:00 Olmos, Giuliana
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 16:20 Edmund, Kyle
  • Germany F10, Doubles
    Gawron M / Vagnozzi S 16:30 PEL D / Van Scheppingen D
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 16:30 Fago, Matteo
  • Argentina F12, Doubles
    Lipovsek Puches T / Makiguchi R 16:30 Coria F / Galarza J I
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 16:50 Cervantes-Huegiun I / Lizariturry J
  • Serbia F7, Doubles
    Haenle P / Trendafilov P 17:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Spain F20, Singles
    Giraudeau, Thomas 17:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F20, Singles
    Domingues, Joao 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • USA F22, Singles
    Broady, Liam 17:00 Boltz, Sebastien
  • USA F22, Singles
    Nguyen, Daniel 17:00 Fratangelo, Bjorn
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 17:30 Sammons M / Shaulskaya A
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    HO, Jessica 17:30 Altick, Frances
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Maria, Tatjana 17:30 Alves, Maria Fernanda
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A 17:30 Payet P / Strakhova V
  • Segovia, Spain
    Granollers-Pujol, Gerard 17:40 Chiudinelli, Marco
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 18:00 Gille S / Hoang A
  • Germany F10, Doubles
    Belot C / Tchoutakian M 18:00 Lenz J / Poerschke L
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 18:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • Spain F20, Singles
    Banes, Maverick 18:30 Mensurado, Vasco
  • Spain F20, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 18:30 Calvo Eman F / Uspensky D
  • USA F22, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 18:30 Harris, Andrew
  • USA F22, Singles
    Bambridge, Luke 18:30 Quigley, Eric
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 19:00 Nara, Kurumi
  • Washington, USA
    Erakovic, Marina 19:00 Jovanovski, Bojana
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Kerr J / Martin F 19:00 Buchanan C / Williams R
  • Stanford, USA, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C 19:00 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Segovia, Spain, Doubles
    Baluda V / Kudryavtsev A 19:00 Klein B / Mektic N
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harrison C / Weatherholt M 19:00 Collie N / Kopinski M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harris S / Stratman L 19:00 Carter H / Tan L-Y
  • Washington, USA
    Anderson, Kevin 19:00 Young, Donald
  • Washington, USA, Doubles
    Erlich J / Ram R 19:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA
    Kuznetsova, Svetlana 20:15 King, Vania
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 20:15 Aoyama S / Dabrowski G
  • Vancouver, Canada
    Bemelmans, Ruben 21:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Stanford, USA
    Muguruza Blanco, Garbine 21:00 Kerber, Angelique
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 21:30 Fago M / Mazzella M
  • Washington, USA, Doubles
    RAE J / Smith A 21:30 Kuwata H / Nara K
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 21:30 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 22:00 Raonic, Milos
  • Stanford, USA
    Vickery, Sachia 22:15 Lepchenko, Varvara
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Kerr J / Martin F 22:30 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada
    Krajicek, Austin 23:50 Dustov, Farrukh

Englezi skroz poludeli

Noletov Pjer na Tviteru ćaska sa Marijevim terijerom!

Tenis

Autor:

Đokovićev pas preko Tvitera vodi razgovore sa Marijevim ljubimcem, terijerkom Megi Mej

Novak Đoković, Endi Marej, vimbldon, kuca Pjer,

Pjer tvituje: Nole će opet da osvoji svet

Vimbldogs...
Novak Đoković i Endi Mari ljuti su rivali na teniskom terenu, ali i veliki prijatelji van njega. Pored tenisa obojicu veže činjenica da ono malo slobodnog vremena koje imaju provode uz svoje kućne ljubimce, pse. Ceo svet zna za Noletovog Pjera i Marijevu Megi Mej.

Da turnir u Vimbldonu bude još zanimljiviji, pobrinuli su se poklonici Tvitera, koji su na ovoj društvenoj mreži otvorili naloge Pjera i Megi Mej, i započeli komunikaciju između njih dvoje. Tako su dva psa turnir nazvali „Vimbldogs“, a jedan drugog redovno peckaju pitanjima da li su dobro jurili veverice u obližnjem parku.

Tako je Pjer „tvitnuo“:
- Moj drugar džoker Nole se sprema ponovo da osvoji svet! Budite spremni, smisliću neku šalu.

Magi Mej se bavila statusom sokola Rufusa koji tera golubove i vrapce sa Vimbldona:
- Molim vas da ne tražite bilo kakvu protekciju od mene. Nisam kao soko Rufus. On ima status na turniru, lako može da vam omogući dobro mesto na tribinama ili besplatnu akreditaciju.

Osim Noleta i Marija, pse kao kućne ljubimce imaju Marija Šarapova i Venus Vilijams. Ruskinja uživa u društvu špica Dolčea, dok Amerikanka obožava svoju pudlicu Harolda.

Endi Mari i Megi Mej zoom Endi Mari i Megi Mej
Marija Šarapova uživa u društvu špica Dolčea zoom Marija Šarapova uživa u društvu špica Dolčea

Pjer

Vlasnik: Novak Đoković
Rasa: Pudla
Osobine: Rođen u
Nemačkoj, ima
francusko ime i srpske roditelje. Tolerantan.
Tviter: 1.243 obožavaoca

Megi Mej

Vlasnik: Endi Mari
Rasa: Terijer
Osobine: Oštra i
uporna, izrazito
temperamentna.
Voli da se svađa.
Tviter: 5.739 obožavalaca

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (3)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • tea

    tea

    besposlen pop i jarice krsti hahhahaahaha,..........ludilo bogatasa

    1 Odgovori 

Poslednji komentar

  • engleskivamneide

    engleskivamneide

    Pjer nije tvitnuo ovo sto ste vi napisali...tj vas prevod nema veze sa sustinom onog sto je stvarno napisano ... Srecno Novaku koji igra sutra (da skene paznju svima dok se ja pripremam da osvojim svet!):)ck

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

U Srbiji će danas biti imenovani prvi javni beležnici posle više od 80 godina Nikola Selaković

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!