• New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Plipuech, Peangtarn 2 6 6 2 2 Thandi, Karman Kaur 0 0 1 0 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Reddy, Snehadevi S 1 7 2 1 Palha, Natasha 0 5 1 0
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Spears A 2 7 6 2 Lepchenko V / Tomljanovic A 0 6 1 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Shkudun, Anna 0 5 0 Pirazhenka, Sviatlana 0 3 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Molchanov, Denys 1 6 1 1 Zhyrmont, Dzmitry 0 1 0 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Huang, Liang-Chi 0 3 0 Chen, TI 0 5 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pashkova, Eugeniya 0 2 0 Sotnikova, Alyona 0 2 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Monova, Polina 0 0 0 Ianchuk, Olga 1 6 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Vdovenco, Anastasia 08:00 Maggen, India
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Sterenbach, Saray 08:00 Kalabina, Yuliya
  • Georgia F1, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 08:00 Medvedev, Daniil
  • Georgia F1, Singles
    AL Taweel, Issam 08:00 Diep, Florent
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ekshibarova, Vlada 08:40 Palkina, Ksenia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Gjorcheska, Lina 09:00 Hristea, Camelia-Elena
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Ionescu, Simona 09:00 Ene, Cristina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radanovic, Dejana 09:00 Talaba, Gabriela
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Adamovic, Katarina 09:00 Bara, Irina Maria
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Bessonova V / Pashkova E 09:00 Monova P / Yashina E
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva E / Mun V 09:00 Pekhova P / Pirazhenka S
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 09:00 Chen T / Zhyrmont D
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 09:00 Huang L-C / Matsukevitch D
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Kutubidze, Tamar 09:30 Pichkhadze, Tamara
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Rigozzi, Chantelle 09:30 Bolkvadze, Mariam
  • Georgia F1, Singles
    Sinicropi, Riccardo 09:30 Bonadio, Riccardo
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 10:00 Muzaev, Richard
  • Russia F5, Singles
    Safiullin, Roman 10:00 Ivanov, Vladimir
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Wang, Yan 10:00 YE, Qiu YU
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Fridman, Olga 10:00 Sezer, Melis
  • Lithuania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 10:00 Hamou, Maxime
  • Lithuania F1, Singles
    Vibert, Francois Arthur 10:00 Mugevicius, Lukas
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Heil, Anna Maria 10:00 Holanova, Nina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Kotelesova, Barbara 10:00 Marfutina, Maria
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Platon, Raluca Elena 10:30 Stancu, Cristina-Madalina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Polic, Ema 10:30 Rosca, Andreea Amalia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Spigarelli, Martina 10:30 Arcidiacono, Federica
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radosavljevic, Teodora 10:30 Dascalu, Nicoleta
  • Slovak Republic F3, Singles
    Klec, Ivo 10:30 Kosec, Ivan
  • Slovak Republic F3, Singles
    Horansky, Filip 10:30 Sproch, Dominik
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 10:30 Primorac, Iva
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Savoretti, Alice 10:30 Siedliska, Natalia
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 10:30 Sabino, Lisa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Coppola, Claudia 10:30 DI Giuseppe, Martina
  • Georgia F1, Doubles
    Diep F / Medvedev D 11:00 Davitadze D / Javakhishvili G
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 11:00 Djere, Laslo
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Wang, Qiang 11:00 Kato, Miyu
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pervak, Ksenia 11:00 Mikulcic, Ema
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Klemenschits S / Voracova R 11:00 Kuncikova L / Stuchla K
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 11:00 Wang, Yafan
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fanucci P / Giacalone O 11:00 LEE H / Mirzadeh V
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cucca M / Pinto G 11:00 Fomina A / Maggen I
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 11:00 Cias, Pawel
  • Serbia F7, Singles
    Vucic, Ilija 11:00 Van Peperzeel, Gavin
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Zanevska, Maryna 11:00 Knoll, Xenia
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaeder, Laura 11:00 Peterson, Rebecca
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kalinina, Anhelina 11:00 Arcangioli, Manon
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haddad Maia, Beatriz 11:00 Witthoeft, Carina
  • Segovia, Spain
    Serra, Florent 11:30 Kudryavtsev, Alexander
  • Cortina, Italy
    Bachinger, Matthias 11:30 Krajinovic, Filip
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Minokoshi M / Omae A 11:30 GAO X / You X
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Juhaszova, Vivien 11:30 Muchova, Karolina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vajdova, Nikola 11:30 Jablonovska, Jana
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 12:00 Begemann A / Haase R
  • Liberec, Czech Republic
    Martin, Andrej 12:00 Darcis, Steve
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Simion O G / Talaba G 12:00 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 12:00 Platon R E / Stancu C-M
  • Lithuania F1, Doubles
    Mugevicius L / Slobodchikov R 12:00 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Liberec, Czech Republic
    Carballes Baena, Roberto 12:00 Rola, Blaz
  • Russia F5, Doubles
    Shatskiy I / Zhurbin A 12:00 Bradaric M / Safiullin R
  • Kitzbuhel, Austria
    Monaco, Juan 12:00 Seppi, Andreas
  • Slovak Republic F3, Singles
    Danis, Marko 12:00 Urbanija, Mike
  • Slovak Republic F3, Singles
    Semjan, Marek 12:00 Beck, Karol
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 12:00 Rondoni P / Turchetti N
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 12:00 Granollers, Marcel
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Huber L M / Siedliska N 12:00 Bacquie A / Brabant M
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 12:00 Sabino L / Savoretti A
  • Serbia F7, Singles
    Musialek, Alexis 12:00 Jotovski, Tomislav
  • Cortina, Italy, Doubles
    Trusendi W / Virgili A 12:20 Koolhof W / Motti A
  • Romania F10, Singles
    Torebko, Peter 12:30 Ghedin, Nicola
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Allertova, Denisa 12:30 Kostova, Elitsa
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kerkhove, Lesley 12:30 Vasylyeva, Anastasiya
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Degtiareva V / Manekina E 12:30 Kalabina Y / Vdovenco A
  • Georgia F1, Doubles
    Muradashvili N / Tyurnev E 12:30 Molina E / Sinicropi R
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Burger, Cindy 12:30 Balducci, Alice
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kapshay, Veronika 12:30 Lottner, Antonia
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    CE, Gabriela 12:30 Melander, Hilda
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 12:30 Barrois, Kristina
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 12:50 Klein, Brydan
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Cechova K / Horakova N 13:00 Alzate Esmurzaeva A K / Wienerova L
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kato M / Ninomiya M 13:00 HAN X / Zhang K-L
  • Serbia F7, Singles
    Zekic, Miljan 13:00 Sabanov, Matej
  • Kitzbuhel, Austria
    Goffin, David 13:00 Gonzalez, Maximo
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 13:20 Melzer G / Melzer J
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 13:20 Ignatik, Uladzimir
  • Cortina, Italy
    Gaio, Federico 13:30 Starace, Potito
  • Cortina, Italy
    Reuter, Yannik 13:30 Marcora, Roberto
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 13:30 Vagnozzi, Simone
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 14:00 Gonzales R / Thornley S
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Czink, Melinda 14:00 Hogenkamp, Richel
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Kalenichenko D / Oliveira G 14:00 Klec I / Sproch D
  • Belgium F9, Singles
    Folie, Alexandre 14:00 Sidorenko, Alexandre
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Knoll X / Tomova V 14:00 Haddad Maia B / Lottner A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Fujiwara R / Tanaka Y 14:00 Ferrer-Suarez I / Solovyeva V
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Melander H / Peterson R 14:00 Bogdan E / Jani R-L
  • Liberec, Czech Republic
    Yang, Tsung-Hua 15:00 Gombos, Norbert
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Havaj F / Simcak J 15:00 Beck K / Kekercheni F
  • Germany F10, Singles
    Schonenberg, Tom 15:00 Lenz, Julian
  • Serbia F7, Singles
    Tepavac, Marko 15:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 15:00 Puodziunas S / Puttergill C
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 15:00 Sanchez, Rodrigo
  • Argentina F12, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:00 Manzanares, Facundo
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 15:30 Troicki, Viktor
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Birnerova E / Birnerova H 15:30 Marozava L / Vasylyeva A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Buzean D / Fernandez Rabener A 15:30 Kalinina A / Kapshay V
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 16:00 Giurgiu I-A / Jecan M-A
  • Belgium F9, Singles
    Rochus, Olivier 16:00 Lestienne, Constant
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 16:00 Sammons, Michelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 16:00 Strakhova, Valeriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sipek, Natalija 16:00 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 16:00 LI, Yixuan
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Weatherholt, Mary 16:00 Carter, Hayley
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Guarachi, Alexa 16:00 Olmos, Giuliana
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 16:20 Edmund, Kyle
  • Germany F10, Doubles
    Gawron M / Vagnozzi S 16:30 PEL D / Van Scheppingen D
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 16:30 Fago, Matteo
  • Argentina F12, Doubles
    Lipovsek Puches T / Makiguchi R 16:30 Coria F / Galarza J I
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 16:50 Cervantes-Huegiun I / Lizariturry J
  • Serbia F7, Doubles
    Haenle P / Trendafilov P 17:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Spain F20, Singles
    Giraudeau, Thomas 17:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F20, Singles
    Domingues, Joao 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • USA F22, Singles
    Broady, Liam 17:00 Boltz, Sebastien
  • USA F22, Singles
    Nguyen, Daniel 17:00 Fratangelo, Bjorn
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 17:30 Sammons M / Shaulskaya A
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    HO, Jessica 17:30 Altick, Frances
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Maria, Tatjana 17:30 Alves, Maria Fernanda
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A 17:30 Payet P / Strakhova V
  • Segovia, Spain
    Granollers-Pujol, Gerard 17:40 Chiudinelli, Marco
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 18:00 Gille S / Hoang A
  • Germany F10, Doubles
    Belot C / Tchoutakian M 18:00 Lenz J / Poerschke L
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 18:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • Spain F20, Singles
    Banes, Maverick 18:30 Mensurado, Vasco
  • Spain F20, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 18:30 Calvo Eman F / Uspensky D
  • USA F22, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 18:30 Harris, Andrew
  • USA F22, Singles
    Bambridge, Luke 18:30 Quigley, Eric
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 19:00 Nara, Kurumi
  • Washington, USA
    Erakovic, Marina 19:00 Jovanovski, Bojana
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Kerr J / Martin F 19:00 Buchanan C / Williams R
  • Stanford, USA, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C 19:00 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Segovia, Spain, Doubles
    Baluda V / Kudryavtsev A 19:00 Klein B / Mektic N
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harrison C / Weatherholt M 19:00 Collie N / Kopinski M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harris S / Stratman L 19:00 Carter H / Tan L-Y
  • Washington, USA
    Anderson, Kevin 19:00 Young, Donald
  • Washington, USA, Doubles
    Erlich J / Ram R 19:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA
    Kuznetsova, Svetlana 20:15 King, Vania
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 20:15 Aoyama S / Dabrowski G
  • Vancouver, Canada
    Bemelmans, Ruben 21:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Stanford, USA
    Muguruza Blanco, Garbine 21:00 Kerber, Angelique
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 21:30 Fago M / Mazzella M
  • Washington, USA, Doubles
    RAE J / Smith A 21:30 Kuwata H / Nara K
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 21:30 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 22:00 Raonic, Milos
  • Stanford, USA
    Vickery, Sachia 22:15 Lepchenko, Varvara
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Kerr J / Martin F 22:30 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada
    Krajicek, Austin 23:50 Dustov, Farrukh

Prosinečki odlučio

Nov Zvezdin trio za Kiprane!

Fudbal

Autor:

Vešović, Jovanović i Mijailović zameniće u startnih 11 Mikića, Krnetu i Milivojevića u meču Crvene zvezde protiv Omonije

Crvena zvezda,

Žuti rešio da pravi velike rokade

Nema pravo na grešku.
Trener Crvene zvezde Robert Prosinečki u meču protiv Omonije drastično će promeniti startnu postavu u odnosu na onih 11 koji su igrali sa beloruskim Naftanom. Meč protiv Kiprana trebalo bi da počnu Marko Vešović, Milan Jovanović i Srđan Mijailović, dok će na klupu Nikola Mikić, Jovan Krneta i Luka Milivojević.

Malo je reći da Robert Prosinečki nije bio zadovoljan izdanjem svog tima protiv Belorusa. Posle meča održao je bukvicu fudbalerima, pokušavajući da im objasni šta znači nositi dres i grb Crvene zvezde. Mladi trener zatvorio je za javnost i treninge do meča sa Omonijom, sve kako bi opustio fudbalere, ali i da bi sakrio promene i određene taktičke zamisli za izuzetno važan meč u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

- Osećam krivicu za oba meča protiv Naftana. Ja sam trener i ja sam najodgovorniji! Ipak, smeta mi što nemamo odgovor na grubu igru protivnika. Ne može da se igra bez duela i agresivnosti. To mora da se promeni protiv Kiprana - rekao je Robert Prosinečki.

Robert Prosinečki ozbiljno razmišlja i o promeni taktike u napadu, pa bi tako, pored Filipa Kasalice, mogao da zaigra još jedan centarfor. Trener crveno-belih nema veliki izbor, Eli Babalj nije licenciran, pa sjajnom Kasalici može da pomogne jedino Natanijel Asamoa iz Gane. Mada, moguće je da Luka Milunović dobije ofanzivnije zadatke.


Kiprani duguju 26 miliona

Kiparska Omonija, kao i Crvena zvezda, ima velikih finansijskih problema. Levičarski klub iz Nikozije duguje čak 26 miliona evra, ali trener Neofitos Larku, koji je gledao meč crveno-belih protiv Naftana, tvrdi da to neće uticati na njegove igrače. Prva zvezda Omonije je Fredi, napadač iz Angole, a glavnu snagu ekipe čini tandem iz veznog reda Brazilac Leandro i Portugalac Nunjo Asis.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (4)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • asamoa

    asamoa

    Asamoa je bolji od svih nasih napadaca i stvarno ne vidim razlog zasto on ne igra. Mislim doveli ste igraca da vam sedi na klupi. To se ne desava prvi put. Hocemo prolaz i ulazak u Ligu Evrope!

    8 Odgovori 
  • Stanko 82

    Stanko 82

    A ti ocigledno nemas veze sa fudbalom,cim pises tako nesto.Nemoj vise molim te,postedi nas tvojih komentara i brisanja prasine

    7 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Stanko 82

    Stanko 82

    A ti ocigledno nemas veze sa fudbalom,cim pises tako nesto.Nemoj vise molim te,postedi nas tvojih komentara i brisanja prasine

    7 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

U Srbiji će danas biti imenovani prvi javni beležnici posle više od 80 godina Nikola Selaković

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!