• Beijing, China, Doubles
    Errani S / Vinci R 06:30 HAN X / Zhang K-L
  • Beijing, China
    Troicki, Viktor 06:30 Berdych, Tomas
  • Beijing, China, Doubles
    Klepac A / Soler-Espinosa S 07:30 Kops-Jones R / Spears A
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Stresnakova, Katarina 6 6 1 Khabibulina, Albina 0 7 4
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Pekhova, Polina 2 7 7 2 2 Sosnovschi, Adriana 0 5 5 0 0
  • Beijing, China
    Stosur, Samantha 2 6 7 2 2 Wozniacki, Caroline 0 4 6 0 0
  • Tokyo, Japan
    Simon, Gilles 1 4 7 1 Muller, Gilles 1 6 6 1
  • Kazakhstan F12, Singles
    Metreveli, Aleksandre 1 6 6 1 Schutt, Leon 1 7 4 1
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Buzean, Diana 1 6 4 1 Ciobanu, Daniela 0 3 1 0
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Ocheva, Victoria 0 6 0 Platon, Raluca Elena 0 6 0
  • Turkey F34, Singles
    Hajek, Jan 0 2 3 0 Bonzi, Benjamin 1 6 3 1
  • Turkey F34, Singles
    Uchida, Kaichi 1 6 3 1 Marsalek, James 0 2 3 0
  • Turkey F34, Singles
    AL Taweel, Issam 0 5 0 Carpenter, Jack 0 6 0
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Adamescu, Cristina 1 6 4 1 Stinga, Teodora 0 0 4 0
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Terziyska, Julia 1 6 3 1 Martinov, Alisa 0 1 5 0
  • Turkey F34, Singles
    Reboul, Fabien 0 3 0 Marfia, Matteo 1 6 1
  • Turkey F34, Singles
    Erguden, Baris 0 1 2 0 Rodriguez-Pace, Ricardo 1 6 1 1
  • Turkey F34, Singles
    Tyurnev, Evgeny 0 3 1 0 Hernych, Jan 1 6 3 1
  • Kazakhstan F12, Singles
    Reichelt, Timon 0 1 0 0 Horansky, Filip 1 6 3 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Simic, Jelena 1 6 1 Piludu, Natasha 0 3 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sabino, Lisa 0 4 0 Boualem, Josephine 0 4 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Samsonova, Ludmilla 0 4 0 Ferrando, Cristiana 0 2 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Alessandrelli, Diletta 0 2 0 Meliss, Verena 1 6 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pillot, Carolina 0 3 0 Remondina, Anna-Giulia 1 6 1
  • Italy F34, Singles
    Trusendi, Walter 0 5 0 Capecchi, Daniele 0 4 0
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Bracciali D / Roger-Vasselin E 0 1 0 Dodig I / Melo M 0 2 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Lazareva, Margarita 0 2 0 Yepisheva, Anastasiya 0 0 0
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-10...
    Yusupova G / Zhuk S 0 0 0 Grinchishina A / Palkina K 0 4 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Stakhanova, Aleksandra 0 0 0 Rudakova, Anastasia 0 1 0
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Dzhavakian Y / Kolisnyk O 10:00 Khabibulin T / Yevseyev D
  • Germany F14, Singles
    Kobelt, Peter 10:00 Prechtel, Sebastian
  • Germany F14, Singles
    Podzus, Janis 10:00 Schmid, Michal
  • Croatia F20, Singles
    Kraljevic, Filip 0 0 Dmitriev, Kirill 0 0
  • Croatia F20, Singles
    Simunek, David 0 0 Bellotti, Riccardo 0 0
  • Croatia F20, Singles
    Serdarusic, Nino 0 0 Statzberger, Thomas 0 0
  • Croatia F20, Singles
    Kekez, Duje 10:00 Ternar, Tomislav
  • Beijing, China
    Djokovic, Novak 10:10 Pospisil, Vasek
  • Beijing, China, Doubles
    Barthel M / Minella M 10:15 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Beijing, China, Doubles
    Hingis M / Pennetta F 10:15 Mladenovic K / Pavlyuchenkova A
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Gamiz, Andrea 10:15 Garcia Perez, Georgina
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Bua, Tatiana 10:15 Stokke, Melanie
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Cavalle-Reimers, Ivonne 10:15 Yamamoto, Rika
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Parres Azcoitia, Olga 10:15 Cervera-Vazquez, Lucia
  • Kazakhstan F12, Singles
    Lazov, Alexander 10:20 Gerlakh, Konstantin
  • Tokyo, Japan
    Ito, Tatsuma 10:30 Becker, Benjamin
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Fetecau, Irina 10:30 Klymenko, Anastasiya
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Helbet, Julia 10:30 Argyelan, Csilla
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Ionescu, Simona 10:30 Kuncikova, Lenka
  • Turkey F34, Singles
    Altuna, Tuna 10:30 Bodmer, Adrian
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Mokh, Maria 10:30 Aksu, Ayla
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Kulikova, Yulia 10:40 Shinikova, Isabella
  • Turkey F34, Singles
    Tutu, Marshall 10:40 Nagao, Katsuki
  • Turkey F34, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 10:40 HU Kwo, Michel James
  • Turkey F34, Singles
    Kim, Young Seok 10:40 Ramanathan, Ramkumar
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Topsel, Muge 10:40 Kerfs, Deborah
  • Italy F34, Singles
    Torroni, Giulio 10:45 Moroni, Gian Marco
  • Italy F34, Singles
    Pellegrino, Andrea 10:45 Maden, Yannick
  • Italy F34, Singles
    Panfil, Grzegorz 10:45 Rondoni, Pietro
  • Italy F34, Singles
    Zucca, Antonio 10:45 Chazal, Maxime
  • Italy F34, Singles
    Leonardi, Filippo 10:45 De Loore, Joris
  • Beijing, China
    Andujar, Pablo 10:50 Dimitrov, Grigor
  • Italy F34, Singles
    Mastrelia, Antonio 10:55 Basso, Andrea
  • Mons, Belgium, Doubles
    Bednarek T / Kowalczyk M 11:00 Marach O / Oswald P
  • Mons, Belgium
    Dustov, Farrukh 11:00 Kamke, Tobias
  • Portugal F8, Singles
    Mensurado, Vasco 11:00 Sualehe, Danyal
  • Portugal F8, Singles
    Durasovic, Viktor 11:00 Pavic, Mate
  • Portugal F8, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 11:00 Glancy, Daniel
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Bryan B / Bryan M 11:05 Herbert P-H / Przysiezny M
  • Tokyo, Japan, Doubles
    ITO T / Soeda G 11:15 Bopanna R / Paes L
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-10...
    Sosnovschi A / Wira K 11:25 MUN V / Tcakanian M
  • Beijing, China, Doubles
    Gajdosova J / Tomljanovic A 11:30 Hlavackova A / Peng S
  • Germany F14, Singles
    Smith, Connor 11:30 Wagner, Bastian
  • Germany F14, Singles
    Trubrig, Christian 11:30 Ruepke, Lukas
  • Germany F14, Singles
    Dittmer, Philipp 11:30 Wagner, Hannes
  • Croatia F20, Singles
    Lustyk, Jakub 11:30 Osmakcic, Marko
  • Croatia F20, Singles
    Krivic, Ivan 11:30 Smola, Maciej
  • Croatia F20, Singles
    Semjan, Marek 11:30 Miocic, Franko
  • Spain F29, Singles
    Carballes Baena, Roberto 11:30 Gomez, Juan Sebastian
  • Spain F29, Singles
    Takemoto, Yusuke 11:30 Lizariturry, Juan
  • Croatia F20, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 11:40 Quinzi, Gianluigi
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Guisard, Estelle 11:45 Orlova, Natalia
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Lopez-Perez E / Nedunchezhiyan J 11:50 Chervyakov F / Sabanin Y
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Yakalieva, Gabriela 12:00 Stoilkovska, Magdalena
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Ciobanu D / Perper A 12:00 Esen H / Esen L
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Melicharkova T / Puskkarevsky A 12:00 Buzean D / Platon R
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Vankova, Katerina 12:00 Degtiareva, Violetta
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Dubska, Linda 12:00 Gaydarzhi, Ksenia
  • France F21, Singles
    Grinberg, Thomas 12:00 Desein, Niels
  • France F21, Doubles
    Frantzen R / Walsh D 12:00 Marquis C / Stevenson K
  • Beijing, China
    Cornet, Alize 12:10 Davis, Lauren
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Bogdan, Elena 12:10 Zlatanova, Vivian
  • Turkey F34, Singles
    Bois, Michael 12:10 Durmus, Durukan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Afanasyeva, Daria 12:10 YE, Qiu YU
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Negreanu, Daiana 12:10 Schaerer, Sarah
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Lampla, Louise 12:10 Kyrpot, Olena
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Remondina A-G / Sabino L 12:15 Boualem J / Ormazabal-Oregui A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 12:15 Samsonova L / Sartori G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Mazzari S / Verpelli M 12:15 Ferrando C / Nancarrow A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Turati A / Turati B 12:15 Klasen A / Klasen C
  • Italy F34, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 12:15 Roncalli, Simone
  • Mons, Belgium
    Bellucci, Thomaz 12:20 De Schepper, Kenny
  • Italy F34, Doubles
    Carli C / Cutuli M 12:25 Griekspoor S / Griekspoor T
  • Mons, Belgium, Doubles
    Junaid R / Raja P 12:30 Gicquel M / Mahut N
  • Portugal F8, Singles
    Barbosa, Romain 12:30 Gaspar Murta, Andre
  • Portugal F8, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 12:30 Silva, Frederico Ferreira
  • Beijing, China, Doubles
    LIU S / Ning Y 12:45 Benneteau J / Pospisil V
  • Germany F14, Singles
    Haerteis, Johannes 13:00 Zynga, Lennart
  • Germany F14, Doubles
    Prechtel S / Schnaitter J 13:00 Podzus J / Podzus M
  • Spain F29, Singles
    Van Der Duim, Antal 13:00 Mesquida Berg, Oscar
  • Spain F29, Singles
    Martinez Portero, Pedro 13:00 Musialek, Alexis
  • Beijing, China
    Kerber, Angelique 13:25 Kuznetsova, Svetlana
  • Beijing, China
    Suarez Navarro, Carla 13:30 Sharapova, Maria
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Kuncikova L / Stuchla K 13:30 Husak R / Mendesova P
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Kocher, Imane 13:30 Koshino, Yurina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Ottomano, Sara 13:30 Reix, Sherazad
  • Vallduxo, Doubles W-C10-ESP-17...
    Gamiz A / Parres Azcoitia O 13:30 Paredes Roemer L C / Saez Larra O
  • Vallduxo, Doubles W-C10-ESP-17...
    Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L 13:30 BUA T / Savoretti A
  • France F21, Singles
    Hemery, Calvin 13:30 Forcin, Maxime
  • France F21, Singles
    Nys, Hugo 13:30 Boltz, Sebastien
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Shinikova I / Terziyska J 13:40 Ploskina H / Vdovenco A
  • Turkey F34, Singles
    Chen, TI 13:40 Celikbilek, Altug
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Shlomo, Keren 13:40 Scholsen, Helene
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Distelmans, Steffi 13:40 Kajevic, Ena
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Giovine, Claudia 13:40 Van Der Meij, Charlotte
  • Italy F34, Doubles
    Rondoni P / Trusendi W 13:45 Pellegrino A / Portaluri G
  • Italy F34, Doubles
    Kahoun J / Mazzella M 13:45 Leonardi F / Torroni G
  • Italy F34, Doubles
    Oradini G / Vavassori A 13:45 Capecchi D / Oliveira G
  • Mons, Belgium, Doubles
    Kontinen H / Marray J 13:50 Emmrich M / Kretschmer G
  • Mons, Belgium
    Zverev, Alexander 14:00 Brown, Dustin
  • Croatia F20, Doubles
    Dmitriev K / Weissborn T-S 14:00 Radinski A / Ternar T
  • Croatia F20, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:00 Bellotti R / Statzberger T
  • Croatia F20, Doubles
    Drzewiecki K / Smola M 14:00 Miocic F / Popko D
  • Croatia F20, Doubles
    Cagalj S / Zaninovic L 14:00 Nekic T / Vidak A
  • Sweden F6, Singles
    Corrie, Edward 14:00 Eriksson, Markus
  • Sweden F6, Singles
    Milton, Joshua 14:00 Samuelsson, Christian
  • Sweden F6, Singles
    Adaktusson, Jacob 14:00 Donati, Matteo
  • Beijing, China, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C 14:05 Halep S / Olaru R
  • Germany F14, Singles
    Mertl, Jan 14:30 Netuschil, Marvin
  • Beijing, China, Doubles
    Gulbis E / Matkowski M 14:40 Djokovic N / Krajinovic F
  • Mons, Belgium, Doubles
    Skupski K / Skupski N 15:00 Huta Galung J / Venus M
  • Beijing, China
    Isner, John 15:00 Robredo, Tommy
  • France F21, Singles
    Denolly, Corentin 15:00 Baumann, Moritz
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Vikhlyantseva, Natalia 15:00 Arconada, Usue Maitane
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Toljan, Janina 15:00 Dolehide, Caroline
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 15:00 Oosterhout, Erica
  • Mons, Belgium
    Berrer, Michael 15:20 Sijsling, Igor
  • Portugal F8, Singles
    Martin, Toby 15:30 Ward Hibbert, Joshua
  • Sweden F6, Singles
    Brunstrom, Jesper 15:30 Dubarenco, Maxim
  • Sweden F6, Singles
    Rosenholm, Patrik 15:30 Salisbury, Joe
  • Sweden F6, Singles
    Bossel, Adrien 15:30 Ivanov, Vladimir
  • Germany F14, Singles
    Choinski, Jan 16:00 Hirschmueller, Christian
  • Germany F14, Doubles
    Dittmer P / Thurau U 16:00 Haerteis J / Wagner H
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Parrizas-Diaz, Nuria 16:00 Stephenson, Francesca
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Agarwal, Disha Satish 16:00 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ditlev, Martine 16:00 Abou Zekry, Ola
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 16:00 Saikai, Yui
  • Spain F29, Doubles
    Esteve Lobato E / Granollers-Pujol G 16:00 Herrera R / Zapata Miralles B
  • Spain F29, Doubles
    Calvo Eman F / Garcia Oliveda H 16:00 Lizariturry J / Roca Batalla O
  • Portugal F8, Singles
    Ward, Alexander 16:00 Lourenco, Diogo
  • Portugal F8, Doubles
    GIL F / Tavares L 16:00 Perez Sanz D / Pulgar-Garcia J
  • Chile F4, Singles
    Nunez Leal, Victor 16:00 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Chile F4, Singles
    Naser, Javier 16:00 Coria, Federico
  • Chile F4, Singles
    Ugarte, Benjamin 16:00 Pereira, Jose
  • Mons, Belgium, Doubles
    Begemann A / Knowle J 16:20 Bellucci T / SA A
  • France F21, Singles
    Couacaud, Enzo 16:30 Rousset, Elie
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Failla, Jessica 16:30 Shaffer, Kennedy
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Stefani, Luisa 16:30 Bhargava, Anamika
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Lewis, Jade 16:30 Pegula, Jessica
  • Portugal F8, Singles
    Muller, Alexandre 17:00 Escoffier, Antoine
  • Sweden F6, Singles
    Borg, Stefan 17:00 Zopp, Jurgen
  • Sweden F6, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 17:00 Solberg C / Solberg R
  • Sweden F6, Singles
    Arvidsson, Isak 17:00 Kontinen, Micke
  • Cali, Colombia, Doubles
    Andreozzi G / Duran G 17:00 Leite W / Souza J
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gonzalez A / Ramirez C 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pereira, Alory Regina Elorriaga 17:30 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sezer, Melis 17:30 Ducu, Ioana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dart, Harriet 17:30 Samir, Sandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kuznetsova, Varvara 17:30 Veselinovic, Ana
  • Spain F29, Doubles
    Musialek A / Sebaoun L J 17:30 PLA Malfeito J / Werner J-M
  • Cali, Colombia
    Souza, Joao Olavo 17:30 Gomez, Emilio
  • Portugal F8, Singles
    Vaisse, Martin 17:30 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Portugal F8, Doubles
    Domingues J / Gaspar Murta A 17:30 Andrade G / Lourenco T
  • Cali, Colombia
    Jarry, Nicolas 17:30 Zeballos, Horacio
  • Cali, Colombia
    King, Darian 17:30 Lorenzi, Paolo
  • Chile F4, Singles
    Aguilar, Jorge 17:30 Walendowsky, Joao
  • Chile F4, Singles
    Kestelboim, Mariano 17:30 Lacalle, Eduardo
  • Chile F4, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 17:30 Doria, Luciano
  • Germany F14, Singles
    Pauffley, Neil 18:00 Marterer, Maximilian
  • Mons, Belgium
    Haider-Maurer, Andreas 18:00 Bemelmans, Ruben
  • Spain F29, Doubles
    Martinez Portero P / Munar Clar J A 18:00 Djurdjevic B / Sabate-Bretos O
  • France F21, Singles
    Charroin, Olivier 18:00 Lokoli, Laurent
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Flood, Emma 18:00 Miyazaki, Yuriko Lily
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Sarrazin, Laetitia 18:00 Yang, Amy
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Chang S / Daniell A K 18:00 Norris M / Valdes R
  • Sweden F6, Doubles
    Burton L / Corrie E 18:30 Samuelsson C / Soderlund C
  • France F21, Singles
    Guez, David 18:30 Halys, Quentin
  • Sweden F6, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 18:30 Forsell O / Gustavsson A
  • Cali, Colombia
    Alund, Martin 18:50 Lindell, Christian
  • Cali, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 18:50 Lama, Gonzalo
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Daxhelet, Caroline 19:00 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zakarlyuk, Marianna 19:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Van Lier, Michelle 19:00 Wang, Xi-Yao
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sukhareva, Mariya 19:00 Haas, Barbara
  • Cali, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 19:00 Clezar, Guilherme
  • Sacramento, USA
    Giron, Marcos 19:00 Fratangelo, Bjorn
  • Chile F4, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 19:00 Cavalheiro, Nicolas
  • Chile F4, Singles
    Olivares, Francisco 19:00 Sborowitz, Matias
  • Chile F4, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Saez J C 19:00 Alvo F / Fleming D
  • Sacramento, USA
    Kutrovsky, Dimitar 19:00 Millman, John
  • Sacramento, USA
    Vanni, Luca 19:00 Donaldson, Jared
  • Sacramento, USA
    Querrey, Sam 19:00 Nguyen, Daniel
  • Sacramento, USA
    Kudla, Denis 20:00 Ymer, Elias
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Clark E / Yergina K 20:00 Aney J / Failla J
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Mills D / Parazinskaite A 20:00 Lewis J / Toljan J
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Arconada U M / Frenkel N 20:00 Simmonds C / Wlodarczak K
  • Sacramento, USA
    Kozlov, Stefan 20:00 Smith, John-Patrick
  • Cali, Colombia
    Barrientos, Nicolas 20:20 Bagnis, Facundo
  • Chile F4, Doubles
    Neis F / Pereira J 20:30 Loyola Ruz A / Montero J
  • Chile F4, Doubles
    Russi E / Walendowsky J 20:30 Coria F / Rivera-Aranguiz G
  • Chile F4, Doubles
    Irarrazabal G / Naser J 20:30 Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R
  • Mons, Belgium
    Rochus, Olivier 21:00 Melzer, Gerald
  • Sacramento, USA
    Odesnik, Wayne 21:20 Williams, Rhyne
  • Sacramento, USA, Doubles
    Daniell M / Sitak A 21:30 De Voest R / Seeberger M
  • Cali, Colombia, Doubles
    Clezar G / Collarini A 22:00 Gomez E / Jarry N
  • Cali, Colombia, Doubles
    Bortolotti M / Lorenzi P 22:00 King K / Spir J-C
  • Bolivia F3, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 22:30 Busch, Julian
  • Bolivia F3, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 22:30 Estevez, Maximiliano
  • Bolivia F3, Singles
    Dellien Velasco, Murkel Alejandro 22:30 Diaz-Figueroa, Christopher
  • Sacramento, USA, Doubles
    Broady L / Thompson J 22:40 Bolt A / Dancevic F
  • Sacramento, USA
    Mcgee, James 22:50 Smyczek, Tim
  • Bolivia F3, Singles
    Feitt, Franco 23:30 Ameal, Juan Ignacio

majstor na delu

Novak lako i ubedljivo savladao Devildera

Tenis

Autor:

Posle 1 sata i 44 minuta atraktine igre Nole je pobedio s 3:0 (6:2, 6:1, 6:2) i u nastavku turnira očekujee gaa meč protiv Andreasa Sepija

Najbolji igrač sveta Novak Đoković bez mnogo muke izborio je pobedu u treće kolu Rolan Garosa savladavši Francuza, Nikolasa Devildera 286. igrača sveta. Posle 1 sata i 44 minuta atraktine igre Nole je pobedio s 3:0 (6:2, 6:1, 6:2) i u nastavku turnira očekuje ga meč protiv Andreasa Sepija

Đoković je do trijumfa protiv domaćeg tenisera, koji je u glavni žreb došao iz kvalifikacija, a u prvom kolu pobedio Filipa Krajinovića, došao posle sat i 44 minuta igre.

Meč je trebalo da počne oko 17 časova, ali se duel Švajcaraca Stanislasa Vavrinke i Francuza Žila Simona odužio, pa je Đoković u večerenjem terminu izašao na teren. Ipak to nije smetalo Novaku, igrao je veoma sigurno, često je skraćivao poene i izlazio na mrežu, želeći da što pre okonča duel. I to mu je u potpunosti uspelo.

Đoković će u osmini finala igrati protiv Italijana Andreasa Sepija, koji je bio bolji od Španca Fernanda Verdaska sa 7:5, 3:6, 6:3, 4:6, 6:2. Novak protiv Italijana ima sedam pobeda iz isto toliko susreta, a poslednji put srpski teniser slavio je na Mastersu u Monte Karlu sa 6:1, 6:4.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Napad na Andreja Vučića predstavlja prekoračenje svih ovlašćenja i zaslužuje osudu Zoran Babić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!