• Alphen, Netherlands
    Viola, Matteo 0 1 5 0 0 Munoz-De La Nava, Daniel 2 6 7 2 2
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Pella, Catalina 1 6 1 1 Pfizenmaier, Dinah 0 1 3 0
  • Great Britain F15, Singles
    Sapwell, Joshua 1 3 6 2 1 1 Renard, Lucas 2 6 4 6 2 2
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Konotoptseva, Danielle 1 7 2 4 1 1 Gibson, Aimee 2 5 6 6 2 2
  • Italy F30, Singles
    Turco, Andrea 1 1 7 3 1 1 Urbanija, Mike 2 6 5 6 2 2
  • Tunisia F4, Singles
    Adnaoui, Mohamed 0 3 4 0 Ubiergo, Jordan 1 6 5 1
  • St. Remy, France
    Ouanna, Josselin 1 6 7 4 1 Gombos, Norbert 1 7 5 6 1
  • Belgium F14, Singles
    Ouyang, Bowen 1 6 6 5 1 Vibert, Francois Arthur 1 7 4 6 1
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    De Sutter, Justine 0 2 6 0 0 Dentoni, Corinna 2 6 7 2 2
  • France F17, Singles
    Bonzi, Benjamin 2 7 7 2 2 Ortega-Olmedo, Roberto 0 5 6 0 0
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Hornung S / Peckl K 1 1 7 8 1 1 Helbet J / Ionescu S 2 6 6 10 2 2
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Doroshina O / Von Deichmann K 14:00 Ivakhnenko V / Kalabina Y
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Marozava L / Melnikova M 14:00 Grinchishina A / Rudakova A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Kamenskaya V / Saidova S 14:00 Kudermetova V / Rodina E
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Bogoliy D / Tarasova A 14:00 Lazareva M / Pashkova E
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Kramperova K / Moser L-M 14:00 RUS A / Rus K
  • Brasov, Romania, Doubles
    Karatsev A / Rudnev V 2 6 5 10 2 2 Jankovic M / Patrui A 1 2 7 2 1 1
  • Belgium F14, Singles
    Mijic, Ivo 0 3 3 0 0 Navarro, Simon 2 6 6 2 2
  • Great Britain F15, Singles
    Thornton-Brown, Adam 0 1 5 0 Hudson, Oliver 1 6 6 1
  • Genoa, Italy, Doubles
    Moser F / Satschko A 1 6 6 4 1 Arneodo R / Fucsovics M 1 4 7 4 1
  • Poland F7, Singles
    Safranek, Vaclav 1 5 6 1 1 Smola, Maciej 1 7 4 1 1
  • Spain F25, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 1 7 4 1 Romero De Avila Senise, Alberto 0 6 1 0
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Bogicevic J / Janosevic J 0 2 2 0 0 Kovacevic J / Mastilovic M 2 6 6 2 2
  • Brasov, Romania
    Luncanu, Petru-Alexandru 2 6 6 2 2 Cornea, Vlad Victor 0 3 2 0 0
  • Italy F30, Singles
    Frigerio, Lorenzo 2 6 6 2 2 Molina, Emanuele 0 1 2 0 0
  • Great Britain F15, Singles
    Bettles, Andrew 0 4 2 0 0 Salisbury, Joe 2 6 6 2 2
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Scheepens, Jainy 0 3 2 0 Geuer, Nicola 1 6 4 1
  • Poland F7, Singles
    Jedruszczak, Mikolaj 14:30 Agar, Ryan
  • Great Britain F15, Singles
    Harris, Billy 0 1 5 0 Willis, Marcus 1 6 4 1
  • St. Remy, France, Doubles
    Skupski K / Skupski N 1 7 5 1 Gerasimov E / Moriya H 0 6 3 0
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Haas, Barbara 1 6 4 1 Heil, Anna Maria 0 3 3 0
  • Belgium F14, Singles
    Geens, Clement 0 4 2 0 Ejupovic, Elmar 1 6 3 1
  • Brasov, Romania, Doubles
    Carpen A D / Walsh D 1 1 6 1 Machado R / Riba P 1 6 4 1
  • Austria F10, Doubles
    Pichler D / Waloch M 1 6 4 1 Link J V / Portmann K 0 4 4 0
  • Great Britain F15, Singles
    Evans, Daniel 0 6 0 Tutu, Marshall 0 6 0
  • Alphen, Netherlands
    Gimeno-Traver, Daniel 1 6 4 1 Donati, Matteo 0 2 5 0
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Reichel, Lena 0 3 3 0 0 Hobgarski, Katharina 2 6 6 2 2
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Pogrebnyak, Valeriya 14:55 Mokh, Maria
  • France F17, Singles
    Hemery, Calvin 0 6 0 Couacaud, Enzo 0 5 0
  • Genoa, Italy, Doubles
    Bedene A / Delic M 15:00 Balleret B / Motti A
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Tarasova, Alena 15:00 Rudakova, Anastasia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Kalabina, Yuliya 15:00 Lysakova, Antonina
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Hogenkamp, Richel 1 6 1 1 Chantraine, Catherine 0 3 0 0
  • Croatia F16, Doubles
    Celebic L / Jandric D 1 6 5 1 Lombe H / Sadler O 0 1 3 0
  • Russia F9, Doubles
    Alekseenko V / Kushakov A 1 6 4 1 Bzarov A / Tyurnev E 0 4 1 0
  • St. Remy, France
    Martin, Fabrice 1 6 3 1 Serra, Florent 0 3 2 0
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Curovic T / Milovanovic D 1 6 4 1 Lazic M / Polic E 0 2 2 0
  • Tunisia F4, Singles
    Garcia-Roman, Marc 15:05 Grassi, Claudio
  • Russia F9, Doubles
    Elistratov E / Polyakov V 1 6 1 1 Pribilov S / Razmaitov T 0 4 0 0
  • Turkey F30, Singles
    Garcia Oliveda, Hector 0 2 0 Lizen, Aswin 0 3 0
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Simion O G / Szatmari A 0 5 0 Andrei S / Ianchuk E 0 3 0
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Csoregi, Ilka 0 2 0 Chiesa, Deborah 0 3 0
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Lazareva, Margarita 15:25 Palkina, Ksenia
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Kremen I / Vasylyeva A 15:30 Frolova A / Kerimbayeva K
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Tarpischeva A / Vaynberg S 15:30 Kulikova V / Pogrebnyak V
  • Croatia F16, Doubles
    Borsos G / Mastrelia A 0 3 0 Curavic L / Divic Z 0 1 0
  • Croatia F16, Doubles
    Laurent Y / Mick P 0 5 0 Bryant T / Sturley M 0 2 0
  • Great Britain F15, Singles
    Chaudry, James 0 5 0 Meehan, Harry David 0 1 0
  • Tunisia F4, Singles
    Travaglia, Stefano 0 1 0 Giraudeau, Thomas 0 3 0
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Kostic N / Shinikova I 0 5 0 Selakovic N / Tomic D 0 1 0
  • Belgium F14, Singles
    Gigounon, Germain 15:35 Storme, James Junior
  • Croatia F16, Doubles
    Bonadio R / Sinicropi R 0 1 0 Chiurulli D / Mandic F 0 2 0
  • Brasov, Romania, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 0 0 0 Eysseric J / Veic A 0 1 0
  • Belgium F14, Singles
    Mann, Maximilian 0 0 Cao, Zhaoyi 0 0
  • Croatia F16, Doubles
    O'Connell C / O'Mara J 1 6 1 Bizjak B / Papez Z 0 1 0
  • Genoa, Italy
    Ignatik, Uladzimir 0 3 0 Volandri, Filippo 0 0 0
  • Alphen, Netherlands
    Lamasine, Tristan 0 0 0 Carballes Baena, Roberto 0 0 0
  • Italy F30, Singles
    Della Tommasina, Davide 0 1 0 Simon, Tobias 0 1 0
  • Italy F30, Singles
    DI Nicola, Gianluca 15:45 Carli, Cristian
  • France F17, Singles
    Dubail, Julien 15:55 Cancel, Thibault
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Duca G / Truca I 15:55 Ciobanu D / Perper A
  • Croatia F16, Doubles
    Monaco A / Recek D 15:55 Cagalj S / Jevtic S
  • Great Britain F15, Singles
    Klein, Brydan 15:55 Marsalek, James
  • US Open, New York, USA
    Williams, Serena 16:00 Pennetta, Flavia
  • Medellin, Colombia
    Clezar, Guilherme 16:00 Olivo, Renzo
  • Medellin, Colombia
    Jarry, Nicolas 16:00 Odesnik, Wayne
  • Genoa, Italy, Doubles
    Brown D / Kas C 16:00 Andreozzi G / Arnaboldi A
  • US Open, New York, USA
    Djokovic, Novak 16:00 Murray, Andy
  • Medellin, Colombia
    Molteni, Andres 16:00 Souza, Joao Olavo
  • US Open, New York, USA, Double...
    Granollers M / Lopez M 16:00 Peya A / Soares B
  • Medellin, Colombia
    Lapentti, Giovanni 16:00 Barrientos, Nicolas
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    D Oliveira, Eden 16:00 Paul, Sharon Sanchana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Smallbone, Antonia 16:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sunkara, Rishika 16:00 Mackey, Ashley
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Andrady, Arantxa 16:00 Boccard, Ambre
  • Brasov, Romania, Doubles
    Copil M / Crivoi V 16:00 Sulea T C / Tatomir L G
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Mirza S / Soares B 16:00 Chan Y-J / Hutchins R
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Spears A / Gonzalez S 16:00 Townsend T / Young D
  • Belgium F14, Doubles
    GAO X / Ning Y 16:00 Frenevello C / Pipere J
  • Argentina F16, Singles
    Kicker, Nicolas 16:00 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F16, Singles
    Senattore, Rodrigo 16:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F16, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 16:00 Grimolizzi, Gaston-Arturo
  • Argentina F16, Singles
    Casanova, Hernan 16:00 Doria, Luciano
  • Spain F25, Singles
    Esteve Lobato, Eduard 16:00 Hernando Ruano, Jorge
  • Spain F25, Doubles
    PLA Malfeito J / Zapata Miralles B 16:00 Blanco-Criado J-E / Culler F J
  • US Open, New York, USA
    Azarenka, Victoria 16:00 Makarova, Ekaterina
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Arends S / Lootsma N 16:00 Ramirez Hidalgo R / Viola M
  • Turkey F30, Doubles
    Halebian A / Jomby T 16:00 Favier B / Meraut T
  • Turkey F30, Doubles
    Gurevich V / Khabibulin T 16:00 Djamalov A / Polonskiy I
  • Turkey F30, Doubles
    Nastasi U / Nickels C 16:00 Boe-Wiegaard W / Walsh D
  • Turkey F30, Doubles
    Moritani S / Nakamura R 16:00 Dubinski A / Kruk V
  • Tunisia F4, Doubles
    Borella F / Giannuzzi A 16:00 Gaspar Murta A / Sualehe D
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Akdemir Y / Klaric V 16:00 Kokce E / OZ I
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Huber L M / Prosperi V 16:00 Shkudun A / Tehrani T
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Djamalova K / Paya C 16:00 Omae A / Takahata K
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Salamanca C 16:00 Londero J I / Pella G
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Demoliner M / Souza J 16:00 Bagnis F / Trungelliti M
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Mantilla F / Quintero M 16:00 Maytin R / Molteni A
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Ghem A / Romboli F 16:00 Dellien H / Galdos S
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Matoula M / Stefanou A 16:00 Stankovic I / Stosic A
  • Canada F9, Singles
    King, Evan 16:00 Recouderc, Laurent
  • Canada F9, Singles
    Choi, Henry 16:00 Siller, Rogelio
  • Canada F9, Singles
    Tsitsipas, Stefanos 16:00 Bangoura, Sekou
  • Canada F9, Singles
    Bester, Philip 16:00 Wennakoski, Max
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hlavackova A / Zheng J 16:00 Date-Krumm K / Zahlavova Strycova B
  • Poland F7, Doubles
    Khassanov R / Terczynski M 16:05 Gresk P / Zawisza P
  • Brasov, Romania, Doubles
    Giorgini D / Ungur A 16:05 Cipolla F / Grigelis L
  • Austria F10, Doubles
    Brunner P / Dmitriev K 16:05 Bilcik A / Sedletzky M
  • St. Remy, France
    Vaisse, Martin 16:05 Fischer, Martin
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Stoilkovska M / Van Rijn K 16:15 Gorgodze E / Orlova N
  • Belgium F14, Doubles
    Maas C / Mkrtchyan A 16:20 Meis P / Vibert F-A
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Kurz, Karoline 16:20 Morgosova, Karin
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Novotna, Natalie 16:25 Szupper, Marlies
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Danilina, Anna 16:30 Knoll, Xenia
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Sheng Y / Zhang Y 16:30 Chernetsova D / Dmitrieva S
  • St. Remy, France, Doubles
    Buchner A / Tringali E 16:30 Bemelmans R / Shamasdin A
  • Genoa, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Giannessi A 16:55 Elias G / Sousa P
  • Peru F5, Singles
    Aguilar, Jorge 17:00 Vernier, Michel
  • Peru F5, Singles
    Bruna, Esteban 17:00 Panta Herreros, Jorge Brian
  • Peru F5, Singles
    Raposo De Oliveira, Alvaro 17:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Peru F5, Singles
    Mccarthy, Devin 17:00 Espricigo, Renan Conti
  • US Open, New York, USA, Double...
    Lipsky S / Ram R 17:00 Butorac E / Klaasen R
  • Genoa, Italy, Doubles
    Beck A / Paire B 17:00 Dzumhur D / Setkic A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Monova P / Yashina E 17:00 Danilina A / Knoll X
  • Ecuador F5, Singles
    Cunha, Henrique 17:00 Crowley, Keith-Patrick
  • Ecuador F5, Singles
    Lourido Sanchez, Eduardo 17:00 Sama, Yasin
  • Ecuador F5, Singles
    Macias Torres, Carlos Alejandro 17:00 Endara, Ivan
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Klasen A / Klasen C 17:00 Cheli C / Leweurs A
  • Austria F10, Doubles
    Barbosa R / Partl A 17:00 Dolezel F / Michnev P
  • Spain F25, Singles
    Toledo Bague, Pol 17:00 Garin, Christian
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Rodriguez, Sabrina 17:00 Blanco, Sofia
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Ferrero, Melina 17:00 Perez Garcia, Maria Paulina
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Guimaraes Bueno, Flavia 17:00 Kharchenko, Anastasia
  • Tunisia F4, Doubles
    Hassan M / Karakhi R 17:00 Castro M / Vecchia E F
  • Great Britain F15, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 17:00 Allen T / Thornton-Brown A
  • Great Britain F15, Doubles
    Marsalek J / Oakley K 17:00 Hudson O / Kolpakov A
  • Great Britain F15, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 17:00 Strachan B / Tutu M
  • Poland F7, Doubles
    Drzewiecki K / Walkow S 17:05 Andrzejczuk A / Mugevicius L
  • Tunisia F4, Doubles
    Duberville O / Harajchi A 17:10 Donnini M / Stancati M
  • St. Remy, France, Doubles
    Matsukevich D / Zverev A 17:15 Betov S / Bury A
  • Italy F30, Doubles
    Pontoglio D / Rigamonti M 17:15 Bortolotti M / Rondoni P
  • France F17, Doubles
    Chettar M / Le Boulch T 17:25 Barrere G / Suillerot V
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Cucca M / Dentoni C 17:25 Jung J / Mijacika A
  • Great Britain F15, Doubles
    Bothwell P / Woolley J 17:25 Jones B / Sikka R
  • France F17, Singles
    Corrie, Edward 17:30 Tatlot, Johan Sebastien
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Selvarajoo T / Suhail U 17:30 Martinez Martinez M / Ottomano S
  • Belgium F14, Singles
    Joncour, Ronan 17:30 Darcis, Steve
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Chilumula N / Peddi Reddy S V 17:30 GAI A / Sunkara R
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Geukens B / Ladurner J 17:30 Bruzzone G / Rana S
  • Argentina F16, Singles
    Descotte, Matias Franco 17:30 Gutierrez, Oscar Jose
  • Argentina F16, Singles
    Arus, Rodrigo 17:30 Duran, Guillermo
  • Argentina F16, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 17:30 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Argentina F16, Singles
    Guerses, Gustavo 17:30 Viu, Franco
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Hanescu V / Marx P 17:30 Fransen S / Haase R
  • Canada F9, Singles
    Bois, Michael 17:30 Krainik, Pavel
  • Canada F9, Singles
    Lin, Winston 17:30 Fawcett, Tom
  • Canada F9, Singles
    Koleganov, Egor 17:30 Tikhomirov, Maksim
  • Canada F9, Singles
    Zieba, Konrad 17:30 Nguyen, Daniel
  • Poland F7, Doubles
    Pyla P / Szmigiel M 17:35 Gadomski P / Smola M
  • Belgium F14, Doubles
    Janzon K M / Wegner K 17:50 Grego L / Munafo P
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Vajdova, Natalia 17:50 Konig, Pia
  • Medellin, Colombia
    Lama, Gonzalo 18:00 King, Kevin
  • Genoa, Italy, Doubles
    Ceppellini A / Naso G 18:00 Bracciali D / Starace P
  • Medellin, Colombia
    Turini, Thales 18:00 Hernandez, Jose
  • Medellin, Colombia
    Konstantinov, David 18:00 Krajicek, Austin
  • US Open, New York, USA, Double...
    Williams S / Williams V 18:00 Makarova E / Vesnina E
  • Mexico F11, Singles
    Carpenter, Kevin Jack 18:00 Letcher, Chris
  • Mexico F11, Singles
    Bar, Dekel 18:00 Moreno Figueroa, Alejandro
  • Mexico F11, Singles
    Ochotta, Andrew 18:00 Aramburu Contreras, Ivar Jose
  • Mexico F11, Singles
    Rodriguez Rodriguez, Jose Antonio 18:00 Diaz-Figueroa, Christopher
  • St. Remy, France
    Mahut, Nicolas 18:00 Becker, Richard
  • US Open, New York, USA
    Bencic, Belinda 18:00 Peng, Shuai
  • Spain F25, Doubles
    Martinez Portero P / Munar Clar J A 18:15 Garcia Onrubia J / Garcia Torrealba N
  • Peru F5, Singles
    Saez, Juan Carlos 18:30 Brandao, Filipe
  • Peru F5, Singles
    Cavalheiro, Nicolas 18:30 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Peru F5, Singles
    Vallebuona, Duilio 18:30 Santos, Nicolas
  • Peru F5, Singles
    Lacalle, Eduardo 18:30 Beretta, Duilio
  • Ecuador F5, Singles
    Echazu, Mauricio 18:30 Miele, Andre
  • Ecuador F5, Singles
    Reyes Plua, Jorman Gustavo 18:30 Scaravilli, Franco
  • Ecuador F5, Singles
    Barros, Manuel 18:30 Ponce, Camilo
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Chamarthi S S / Paul S S 18:30 Mfoumouangana G / Mfoumouangana V
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Jovanovic A M / Pantuckova M 18:30 Nanti M / Ryskova L
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Koch-Benvenuto, Andrea 18:30 Quiceno, Valerie
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Brogan, Anna 18:30 Bueno, Marcela-Guimaraes
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Kurata, Nathaly 18:30 Cardone, Laura
  • Great Britain F15, Doubles
    Davies G / Kivanda S E 18:30 Martin T / Meehan H
  • Poland F7, Doubles
    Cias P / Jedruszczak M 18:35 Lipka D / Majchrowicz A
  • Spain F25, Doubles
    Mazon-Hernandez R / Merkulov D 18:45 Alcolea Salido Y / Gonzalez Del Valle Lopez J L
  • Italy F30, Doubles
    Borgo F / Volante M 18:45 Cembellin Prieto A / Turco A
  • France F17, Singles
    Khachanov, Karen 18:55 Fomba, Eric
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Drazic M / Sunjic M 18:55 Flood E / Maggen I
  • Great Britain F15, Doubles
    COX D / Klein B 18:55 Cooper J / Holt S
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    DAW L / Smallbone A 19:00 Andrady A / D'Oliveira E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Sammons M 19:00 Mackey A / Stotyka V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Boccard A / Ruhrig G 19:00 Pereira A R E / YU Y
  • Argentina F16, Singles
    Paz, Juan Pablo 19:00 Almada, Oscar
  • Argentina F16, Singles
    Lavaselli, Gonzalo 19:00 Ficovich, Juan Pablo
  • Argentina F16, Singles
    Perez Mota, Mauricio 19:00 Ortiz, Oscar Gabriel
  • Argentina F16, Singles
    Portmann, Leandro 19:00 Coria, Federico
  • Canada F9, Doubles
    Bangoura S / King E 19:00 Tsitsipas S / Volfson D
  • Canada F9, Doubles
    Leduc A / Oljaca M 19:00 Fratangelo B / Krueger M
  • US Open, New York, USA
    Cilic, Marin 19:15 Simon, Gilles
  • US Open, New York, USA
    Dimitrov, Grigor 19:15 Monfils, Gael
  • Medellin, Colombia
    Ghem, Andre 19:20 Romboli, Fernando
  • Medellin, Colombia
    Cuevas, Martin 19:20 Lipovsek Puches, Tomas
  • Austria F10, Doubles
    Kalenichenko D / Popko D 19:20 Neuhauser M / Pichler A
  • Medellin, Colombia
    Salamanca Caicedo, Carlos 19:30 Spir, Juan Carlos
  • Mexico F11, Singles
    Chaplin, Jarryd 19:30 Patino, Luis
  • Mexico F11, Singles
    Gosea, Farris Fathi 19:30 Ruiz-Rosales, Antonio
  • Mexico F11, Singles
    Mclachlan, Ben 19:30 Fernandez, Adrian
  • Peru F5, Singles
    Vega Ortiz, Frank Alexander 20:00 Lopes, Thiago
  • Peru F5, Singles
    Neis, Fabricio 20:00 Pasutti, Andreas Ignacio
  • Peru F5, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 20:00 Mendoza, Alejandro
  • Alphen, Netherlands
    Coppejans, Kimmer 20:00 De Bakker, Thiemo
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Jebawy, Jasmin 20:00 Perez-Garcia, Paula Andrea
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Lucero, Carla 20:00 Rojas, Sofia
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Chan Baratau A / Jimenez Coello M V 20:00 Ayala S / Varela-Alvarado T
  • Canada F9, Doubles
    Bester P / Juneau I 20:00 Seeberger M / Siwy R
  • Ecuador F5, Singles
    Cucalon Jacques, Gabriel Francisco 20:30 Fortini Murbach, Marcelo
  • Ecuador F5, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 20:30 Quiroz, Diego
  • Ecuador F5, Singles
    Basile Lobartolo, Giuliano 20:30 Escobar, Gonzalo
  • Medellin, Colombia
    Novikov, Dennis 20:40 Mina, Gianni
  • US Open, New York, USA
    Berdych, Tomas 20:45 Thiem, Dominic
  • Medellin, Colombia
    Trungelliti, Marco 20:50 Dellien, Hugo
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hingis M / Pennetta F 21:00 Peschke K / Srebotnik K
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Barnett S / Kim K 21:00 Martinez L D / Struvay E
  • Genoa, Italy
    Hajek, Jan 21:00 Mager, Gianluca
  • Canada F9, Singles
    Shapovalov, Denis 21:00 Rosenzweig, Nicolas
  • Canada F9, Doubles
    Bois M / Davanzo K 21:00 Bourchier E / Bourchier H
  • Peru F5, Doubles
    Cassimiro De Oliveira M / Espricigo R C 21:30 Mccarthy D / Sanchez R
  • Peru F5, Doubles
    Feitt F / Vallebuona D 21:30 Saavedra-Corvalan C / Saez J C
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Brito F / Zeballos Melgar N 21:30 Brogan A / Golovin J
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Cardone L / Ferrero M 21:30 Blanco S / Madcur A
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Bueno M-G / Guimaraes Bueno F 21:30 Roldan D / Tomita G
  • Mexico F11, Doubles
    Astorga M / Rojas-Maldonado A 22:00 Aramburu A / Aramburu Contreras I J
  • Mexico F11, Doubles
    Swaysland J / Tajonar A 22:00 BAR D / Song E
  • US Open, New York, USA, Double...
    Black C / Mirza S 22:15 Diyas Z / XU Y-F
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Krajicek A / Ramirez C 22:20 Behar A / Olivo R
  • US Open, New York, USA, Double...
    Bryan B / Bryan M 23:00 Marrero D / Verdasco F
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Builes T / Mena F 23:00 Jarry N / Llompart A
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Clezar G / De Paula F 23:00 King K / Spir J-C
  • Mexico F11, Doubles
    Diaz-Figueroa C / Patino L 23:30 Resendiz Dominguez M / Rodriguez Rodriguez J A

OI

Novaković sedmi u finalu

Ostali sportovi

Novaković je stazu prešao u vremenu 37,094 sekundi i nije uspeo da ponovi rezultat iz polufinala, kada je zauzeo treće mesto

Marko Novaković

LONDON - Reprezentativac Srbije Marko Novaković osvojio je danas sedmo mesto u olimpijskom finalu trke kajaka jednoseda na 200 metara.

Zlatnu medalju osvojio je britanski veslač Ed Mekiver sa vremenom 36,246 sekundi, srebro je pripalo Saulu Kraviotu iz Španije - 36,540, a bronza Marku de Jongu iz Kanade (36,657).

Marko Novaković je rekao da je sedmo mesto na Olimpijskim igrama u Londonu njegov trenutni maksimum.

"Ovo je moj maksimum u ovom trenutku. Sam plasman u finale je bilo nešto što smo zacrtali kada smo došli ovde. Želeo sam naravno i više od toga, ali nije išlo. Zadovoljan sam, borio sam se do poslednjeg metra. Momci su bili brži od mene i ja im na tome čestitam", rekao je Novaković, koji je finalnu trku završio u vremenu 37,094 sekundi.

Srpski kajakaš je dobro izašao iz startnog bloka, ali je kasnio za vodećim čim je počeo da vesla.

"Bilo je pre početka malo treme. Međutim, kada sam izašao na startni blok sve to sam zaboravio. Dobro sam krenuo, ali sam imao jedan mali kiks. Loše sam uhvatio vodu. To se naravno ne vidi u toku trke, međutim ja sam osetio. Možda bih bio jedno mesto bolje plasiran", dodao je Novaković.

On je istakao da je kao debitant došao u London da uživa i da će se maksimalno spremati za ono štoo predstoji.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Sud i Tužilaštvo BiH formirani su da vrše egzekuciju Srba Milorad Dodik

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!