• Wuhan, China
    Zahlavova Strycova, Barbora 0 3 0 Hantuchova, Daniela 0 4 0
  • Wuhan, China
    Svitolina, Elina 1 6 2 1 Giorgi, Camila 0 2 1 0
  • Wuhan, China
    XU, Shilin 1 6 1 1 Riske, Alison 0 4 0 0
  • Shenzhen, China, Qualifying
    HE, Yecong 0 3 1 0 Ouyang, Bowen 1 6 1 1
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Kokkinakis, Thanasi 2 6 6 2 2 Zhu, Jia Cheng 0 2 0 0 0
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Zhang, Zhuo 0 1 3 0 Venus, Michael 1 6 4 1
  • Tokyo, Japan
    Ivanovic, Ana 1 6 1 1 Wozniacki, Caroline 0 2 1 0
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Barthel M / Minella M 0 3 3 0 Arruabarrena L / Begu I-C 1 6 2 1
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Niki, Takuto 1 6 1 Syed Naguib, Syed Mohd Agil 0 3 0
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Oswald, Philipp 3 3 Marach, Oliver 0 0
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Klizan, Martin 06:20 TE, Rigele
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Qiu, Zhuoyang 06:20 Yang, Tsung-Hua
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Wang, Aoran 06:20 Matsui, Toshihide
  • Wuhan, China
    Koukalova, Klara 06:35 Diyas, Zarina
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Ward, James 06:40 Koay, Hao Sheng
  • Wuhan, China
    Jovanovski, Bojana 06:50 Makarova, Ekaterina
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Peers, John 06:50 Prashanth, N. Vijay Sundar
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Khazaniuk, Deniz 07:00 Lidkovskaya, Irina
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Pirazhenka, Sviatlana 07:00 Fomina, Alona
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Burger, Cindy 07:00 Szatmari, Agnes
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Sezer, Melis 07:00 Kasatkina, Darya
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kovalets, Sofiya 07:00 Solovyeva, Valeria
  • Wuhan, China
    Kuznetsova, Svetlana 07:00 Nara, Kurumi
  • Seoul, South Korea
    Lepchenko, Varvara 07:00 Pliskova, Karolina
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Troicki, Viktor 07:40 Brunstrom, Johan
  • Wuhan, China
    Knapp, Karin 07:50 Erakovic, Marina
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Lipsky, Scott 08:00 Petzschner, Philipp
  • Wuhan, China, Doubles
    Kudryavtseva A / Rodionova AN 08:00 XU Y F / Zhang K L
  • Wuhan, China
    Schiavone, Francesca 08:00 Flipkens, Kirsten
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Nedunchezhiyan, Jeevan 08:10 Merunka, Stefan
  • Wuhan, China
    Williams, Venus 08:15 Garcia, Caroline
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 08:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Marozava, Lidziya 08:30 Kapshay, Veronika
  • Wuhan, China, Doubles
    Jurak D / Moulton-Levy M 09:15 Dellacqua C / Raymond L
  • Wuhan, China
    Petkovic, Andrea 09:30 Vekic, Donna
  • Turkey F32, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 09:30 Boutillier, Remi
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Mitu, Cristina-Andreea 10:00 Rodina, Evgeniya
  • Sweden F5, Singles Qualifying
    Eriksson, Vincent 10:00 Taylor, Sam
  • Sweden F5, Singles Qualifying
    Tubic, Igor 10:00 Hawken, Sebastian
  • Sweden F5, Singles Qualifying
    Forberg Skogeng, Adrian 10:00 Rasmussen, Robert
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Lukas, Tena 10:00 Pantuckova, Gabriela
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Eraydin, Basak 10:00 Husaric, Anita
  • Serbia F13, Singles
    Bjelica, Ivan 11:00 Djere, Laslo
  • Trnava, Slovakia
    Haider-Maurer, Andreas 11:00 Veic, Antonio
  • Sweden F5, Singles Qualifying
    Salisbury, Joe 11:30 Solberg, Richard
  • Sweden F5, Singles Qualifying
    Brunstrom, Jesper 11:30 Orno, Philip
  • Sweden F5, Singles Qualifying
    Bettles, Andrew 11:30 Johansson-Holm, Jakob
  • Croatia F18, Singles
    Semrajc, Janez 11:30 Partl, Adrian
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Kan, Victoria 11:30 Jorovic, Ivana
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Cadar, Elena Teodora 11:30 Stojanovic, Nina
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Neuwirth, Yvonne 11:30 Alibalic, Nina
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Van Cauter, Anais 11:30 Tanielian, Clara
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Cervera-Vazquez, Lucia 12:00 Saez Larra, Olga
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Szatmari A / Vasylyeva A 13:00 Dzalamidze N / Pirazhenka S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Kapshay V / Marozava L 13:00 Kasatkina D / Solovyeva V
  • Kenitra, Morocco, Qualifying
    Giustino, Lorenzo 13:00 Ehrat, Sandro
  • Kenitra, Morocco, Qualifying
    Zaitcev, Anton 13:00 Marcan, Dino
  • Kenitra, Morocco, Qualifying
    Vega Hernandez, David 13:00 Middelkoop, Matwe
  • Sweden F5, Singles Qualifying
    Cao, Zhaoyi 13:00 Figueroa, Pablo
  • Sweden F5, Singles Qualifying
    Kivanda, Sizya Ernest 13:00 Ning, Yuqing
  • Metz, France, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 13:00 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Leykina, Polina 13:00 Lekaj, Adrijana
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Mekovec, Iva 13:00 Bara, Irina Maria
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Uberalova, Petra 13:00 Herdzelas, Dea
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Stoll, Tatjana 13:00 Coppola, Claudia
  • Kenitra, Morocco, Qualifying
    Obry, Julien 13:00 Naso, Gianluca
  • Izmir, Turkey
    Jaziri, Malek 14:30 Coric, Borna
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Bardet, Emma 14:30 Armitano, Mathilde
  • Campinas, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 15:00 Andreozzi, Guido
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 15:00 Mina, Gianni
  • Metz, France
    Goffin, David 15:00 Sousa, Joao (POR)
  • France F19, Singles
    Ouanna, Josselin 15:00 Desein, Niels
  • Campinas, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 15:00 Andreozzi, Guido
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Benamar, Schena 16:00 Poncetta, Emmanuelle
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 16:00 Jarry, Nicolas
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 16:00 Beretta D / Cuevas M
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Caramaro, Fanny 17:30 Decker, Margot
  • Canada F11, Singles
    Gosea, Farris Fathi 18:00 Bester, Philip
  • Juarez, Singles Qualifying W-C...
    Leacock, Yolande 18:00 Noury, Tanya
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 18:30 Ghem A / Neis F
  • Juarez, Singles Qualifying W-C...
    Kukharchuk, Nika 19:00 Joyner, Anastasiya
  • Juarez, Singles Qualifying W-C...
    Profit, Elizabeth Anita Alexandria 19:00 Ffriend, Jocelyn
  • USA F25, Doubles
    Nicholas J H / Ore J A 19:00 Mcdonald M / Redlicki M
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Abaza J / Oudin M 20:00 Melichar N / Will A
  • Juarez, Singles Qualifying W-C...
    Lewis, Mary 20:30 Mora, Rocio
  • Juarez, Singles Qualifying W-C...
    Valencia Castillo, Valerie Ann 20:30 Rizzolo, Kayla
  • USA F25, Singles
    Novikov, Dennis 20:30 Jenkins, Jarmere
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Tatishvili, Anna 21:30 Falconi, Irina

Odbojka

Odbojkašicama Japana medalja posle 28 godina

Ostali sportovi

Autor:

Japanke su poslednju medalju osvojile na Igrama u Los Andjelesu 1984. godine

Odbojka japanke bronza OI London

Odbojkašice Japana osvojile su bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Londonu, pošto su u meču za treće mesto pobedile selekciju Južne Koreje sa 3:0.

Japanke su tako do olimpijske medalje došle posle 28 godina, a poslednji put to im je pošlo za rukom na Igrama u Los Andjelesu 1984. godine.

Najefikasnija kod pobednica bila je Saori Sakoda sa 22 poena, po 11 su osvojile Risa Šinabe i Saori Kamura, dok se u timu Južne Koreje istakla Jeon-Kung Kim sa 22 poena.

U finalu ženskog tirnira od 19.30 sastaju se Brazil i Sjedinjene Države.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Podržavamo mere, iako su one politički nepopularne, ali su ekonomski nužne i socijalno izbalansirane Rasim Ljajić lider SDPS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!