• New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Palha, Natasha 0 2 3 0 Myers, Abbie 1 6 2 1
  • Hong Kong F3, Singles
    Takeuchi, Kento 2 7 7 2 2 Wattanakul, Singekrawee 0 5 5 0 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Popko, Dmitry 2 6 2 7 2 2 Rice, David 1 3 6 6 1 1
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Puchkova, Olga 1 6 6 4 1 Diatchenko, Vitalia 1 2 7 5 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Stojanovic, Jelena 1 4 6 2 1 1 Thandi, Karman Kaur 2 6 1 6 2 2
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Chilumula, Nidhi 0 2 3 0 0 Tsuji, Kanami 2 6 6 2 2
  • China F9, Singles
    Wang, Luyao 1 6 4 1 HE, Yecong 0 3 5 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Mukherjee, Amrita 1 6 4 4 1 Tatachar Venugopal, Dhruthi 1 1 6 1 1
  • China F9, Singles
    Zhang, Zhizhen 0 4 4 0 0 Cao, Zhaoyi 2 6 6 2 2
  • China F9, Singles
    Zheng, Weiqiang 2 6 6 2 2 Guo, Tianjia 0 2 3 0 0
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Amanmuradova, Akgul 2 6 6 2 2 Kichenok, Nadiia 0 2 4 0 0
  • Hong Kong F3, Singles
    Kelly, Dayne 07:45 Tang, Chih-Chun
  • Hong Kong F3, Singles
    Sofaer, David 1 6 3 1 Liu, Shao-Fan 0 1 2 0
  • Hong Kong F3, Doubles
    LAM S F K / Wong J 0 3 3 0 Wong C H / Yeung P L 1 6 5 1
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Lee, Pei-Chi 0 0 5 0 Lee, So-Ra 1 6 4 1
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Wongteanchai, Varatchaya 1 7 1 Ozeki, Michika 0 5 0
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Poznikhirenko, Ganna 1 6 1 1 Soylu, Ipek 0 2 2 0
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Kato, Miyu 1 6 1 1 Toljan, Janina 0 3 0 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Menendez-Maceiras, Adrian 0 3 4 0 Kravchuk, Konstantin 1 6 2 1
  • Baku, Azerbaijan
    Schiavone, Francesca 1 6 1 1 Nara, Kurumi 0 2 1 0
  • Romania F9, Singles
    Leahu, Teodor 0 4 0 Patrui, Andrei 0 3 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Cipolla, Flavio 0 5 0 Shyla, Yaraslau 0 5 0
  • Romania F9, Singles
    Szekely, Andras 0 1 0 Apostol, Andrei Stefan 1 6 1
  • Romania F9, Singles
    Borza, Bogdan 0 4 0 Marfia, Matteo 0 4 0
  • Romania F9, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 0 3 0 Fifea, Catalin 0 3 0
  • Romania F9, Singles
    Malouli, Laurent 0 4 0 Ciumac, Andrei 0 2 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Bhambri, Prerna 08:50 Luikham, Jennifer
  • Baku, Azerbaijan
    Rybarikova, Magdalena 0 2 0 Eguchi, Misa 0 2 0
  • Estonia F2, Singles
    Saplin, Kirill 0 0 Drzewiecki, Karol 0 0
  • Estonia F2, Singles
    Solberg, Christoffer 0 0 Mager, Gianluca 0 0
  • Estonia F2, Singles
    Basso, Andrea 0 0 Kononov, Jaan 0 0
  • Estonia F2, Singles
    Tverijonas, Julius 0 1 0 Lomacki, Piotr 0 0 0
  • Estonia F2, Singles
    Tyurnev, Evgeny 0 0 Cayre, Paul 0 0
  • Baku, Azerbaijan
    Glushko, Julia 0 3 0 Bondarenko, Kateryna 0 1 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Chen, TI 09:00 Ortega-Olmedo, Roberto
  • China F9, Doubles
    Wang H / Zhou S H Wang A / Wang A
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    YE, Qiu YU 0 1 0 Brouleau, Lou 0 0 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Akyurt, Erem 0 0 0 Frlicka, Michaela 0 1 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Sehovic, Melissa 0 1 0 Andrei, Stefana 0 2 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Kalva, Bhuvana 09:05 Han, Sung-Hee
  • China F9, Singles
    LI, Zhe 0 0 0 Qiu, Zhuoyang 0 1 0
  • China F9, Doubles
    WU Y / Yang X 09:10 CHO M H / Nam J S
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Fayol, Clemence 0 1 0 Maetschke, Lisa-Marie 0 0 0
  • Estonia F2, Singles
    Whittington, Andrew Sakinis, Dovydas
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Sethi, Simran Kaur 09:15 Babu Raj, Nithya Raj
  • Astana II, Kazakhstan
    Edmund, Kyle 09:15 Ismailov, Temur
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Bhosale, Rutuja 09:20 Kim, Dabin
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Kudermetova, Veronika 09:20 Sirotkina, Marta
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Ninomiya, Makoto 09:30 Eric, Doroteja
  • Belgium F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 09:30 Vanneste, Jeroen
  • Belgium F8, Singles
    Heyman, Christopher 09:30 Roy, Matthieu
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 09:35 Sharipova S / Thombare P G
  • Baku, Azerbaijan
    Cepelova, Jana 09:40 Jafarova, Nazrin
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Gorgodze, Ekaterine 09:45 Klyueva, Ekaterina
  • Hong Kong F3, Doubles
    Matsui T / Rungkat C 09:45 Saito T / Suzuki T
  • Astana II, Kazakhstan
    Fabbiano, Thomas 09:45 Bubka, Sergei
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Jandakate C / Plipuech P 09:50 Sema E / Sema Y
  • Astana II, Kazakhstan
    Vanni, Luca 09:55 Lopez-Perez, Enrique
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 10:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Umag, Croatia, Doubles
    Androic T / Cilic M 10:00 Duran G / Gabashvili T
  • Romania F9, Singles
    Cociasu, Andrei 10:00 Sturdza, Constantin
  • Umag, Croatia, Doubles
    Marcan D / Serdarusic N 10:00 Cuevas P / Zeballos H
  • Romania F9, Singles
    Dumitru, Vlad Andrei 10:00 Fortuna, Claudio
  • Gstaad, Switzerland
    Garcia-Lopez, Guillermo 10:00 Monaco, Juan
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Schuurs, Demi 10:00 O'Neill, Jillian
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Gasparovic, Lea 10:00 Cakarevic, Sara
  • France F16, Singles
    Barrere, Gregoire 10:00 Chala, Remy
  • France F16, Singles
    Nastasi, Ugo 10:00 Vibert, Francois Arthur
  • France F16, Singles
    Diep, Florent 10:00 Mrose, Oliver
  • Gstaad, Switzerland
    Troicki, Viktor 10:00 Golubev, Andrey
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Krejcikova, Barbora 10:00 Kerkhove, Lesley
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Favier, Charlene 10:00 Stephenson, Francesca
  • Tampere, Finland
    Karatsev, Aslan 10:00 Lokoli, Laurent
  • Tampere, Finland
    Arvidsson, Isak 10:00 Huta Galung, Jesse
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Adamovic, Katarina 10:00 Burgic, Ema
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bonic, Barbara 10:00 Herdzelas, Dea
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Lancranjan, Patricia 10:00 Stojanovic, Nina
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Markovic, Mina 10:00 Tomic, Danijela
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Sakkari, Maria 10:00 Nylund, Nanette
  • Germany F9, Singles Qualifying
    Hassan, Benjamin 10:00 Strunk, Benjamin
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Poikajarvi R / Rohde-Moe C 10:00 Czarnik P / Lysakova A
  • Serbia F6, Singles
    Jankovic, Miki 10:00 Ilic, Luka
  • Germany F9, Doubles
    Scholz P / Stephan F 10:00 Masur D / Netuschil M
  • Serbia F6, Singles
    Markovic, Goran 10:00 Cosic, Vladimir
  • Serbia F6, Singles
    Jotovski, Tomislav 10:00 Nagy, Peter
  • Serbia F6, Singles
    Puttergill, Calum 10:00 Godry, Levente
  • Germany F9, Doubles
    Bobrov B / Gerlakh K 10:00 Kaldawi S / Scott J
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Braun, Janina 10:00 Paterova, Dominika
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Cesnekova, Sarlota 10:00 Janatova, Tereza
  • Austria F5, Singles
    Lojda, Dusan 10:00 Simon, David
  • Austria F5, Singles
    Wagner, Sebastian 10:00 Oliveira, Goncalo
  • Austria F5, Singles
    Jastraunig, Lukas 10:00 Pichler, David
  • Austria F5, Singles
    Poskocil, Jan 10:00 Waloch, Marcel
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bossel A / Lammer M 10:00 Bagnis F / Delbonis F
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Begemann A / Haase R 10:00 Laaksonen H / Marti Y
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marx P / Rola B 10:00 Brown D / Thiem D
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Junaid R / Mertinak M 10:00 Bednarek T / Kontinen H
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Schwank E 10:00 Brunstrom J / Monroe N
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Meffert D / Oswald P 10:00 Draganja M / Mergea F
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Quattrone, Chiara 10:00 Kaczmarek, Nina
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Touly, Carla 10:00 Andriamarosoa, Sandra
  • Tampere, Finland
    Westerhof, Boy 10:00 Krstin, Pedja
  • Denmark F1, Singles
    Dellien, Hugo 10:00 Engsted, Mads
  • Denmark F1, Singles
    Raab, Demian 10:00 Manafov, Vladyslav
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Witthoeft, Carina 10:00 Vasylyeva, Anastasiya
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Krunic, Aleksandra 10:00 Stanciute, Lina
  • Denmark F1, Doubles
    Ferrigno M / Ferrigno N 10:00 Matic N / Schutt L
  • Denmark F1, Doubles
    Gjoels Andersen S / Orno P 10:00 Reichelt T / Von Massow G
  • Umag, Croatia, Qualifying
    Cuevas, Pablo 10:00 Zeballos, Horacio
  • Umag, Croatia, Qualifying
    Martin, Andrej 10:00 Cecchinato, Marco
  • Romania F9, Singles
    Bourgue, Mathias 10:00 Giurgiu, Ilie Aurelian
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 10:00 Gadomski P / Panfil G
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 10:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Baku, Azerbaijan
    Kovinic, Danka 10:10 Soler-Espinosa, Silvia
  • Astana II, Kazakhstan
    Kukushkin, Mikhail 10:10 Huang, Liang-Chi
  • Romania F9, Singles
    Miocic, Franko 10:10 Dima, Dragos
  • Romania F9, Singles
    Beretta, Duilio 10:10 Crapcenco, Andrei
  • Romania F9, Singles
    Antonescu, Vasile 10:10 Merzuki, Mohd Assri
  • Baku, Azerbaijan
    Cirstea, Sorana 10:15 Jabeur, Ons
  • Astana II, Kazakhstan
    Biryukov, Mikhail 10:20 Gerasimov, Egor
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Eysseric J / Fucsovics M 10:25 Kapas A / Koniusz B
  • Estonia F2, Singles
    Papasidero, Lorenzo 10:30 Podzus, Martins
  • Oberstaufen, Germany
    Machado, Rui 10:30 Ghem, Andre
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 10:30 Veic, Antonio
  • Oberstaufen, Germany
    Hajek, Jan 10:30 Basilashvili, Nikoloz
  • Oberstaufen, Germany
    Vaisse, Martin 10:30 Mecir, Miloslav
  • Gstaad, Switzerland
    Volandri, Filippo 10:30 De Schepper, Kenny
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Gasparyan, Margarita 10:30 Putintseva, Yulia
  • Gstaad, Switzerland
    Melzer, Gerald 10:30 Bellucci, Thomaz
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Mihaylova, Gebriela 10:30 Prosperi, Valeria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Demirci, Muazzez 10:30 Romeo, Caroline
  • Estonia F2, Singles
    Podzus, Janis 10:40 Bublik, Alexander
  • Estonia F2, Singles
    DI Ianni, Ercole 10:40 Garzelli, Francesco
  • Estonia F2, Singles
    Pavlov, Anton 10:40 Garcia-Roman, Marc
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Husaric, Anita 10:40 Tolibova, Sadafmoh
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Minokoshi, Mai 10:40 You, Xiaodi
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Flood, Emma 10:40 Gulman, Yasmin
  • Estonia F2, Singles
    Kerner, Markus 10:45 Kilumets, Kert
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Chamarthi, Sai Samhitha 10:45 Maheta, Eetee
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Pirazhenka, Sviatlana 10:50 Bukhanko, Anastasia
  • Baku, Azerbaijan
    Abduraimova, Nigina 10:55 Svitolina, Elina
  • Nan Chang, China
    Zhang, Kai Lin 11:00 XU, Yi-Fan
  • Nan Chang, China
    Minella, Mandy 11:00 Mrdeza, Tereza
  • Nan Chang, China
    Wang, Yafan 11:00 Yang, ZI
  • Nan Chang, China
    Honcova, Michaela 11:00 Zheng, Saisai
  • Slovak Republic F2, Singles
    Marsoun, Lukas 11:00 Rivera, Sebastian
  • Slovak Republic F2, Singles
    Baldi, Filippo 11:00 Maiga, Riccardo
  • Slovak Republic F2, Singles
    Pazicky, Michal 11:00 Jurovcik, Daniel
  • Ireland F1, Singles
    Porter, David 11:00 Stride, Ben
  • Hong Kong F3, Doubles
    Shiga M / Takeuchi K 11:00 ITO Y / Udomchoke D
  • Ireland F1, Singles
    Fournerie, Theo 11:00 Skalsky, Adam Richard Charles
  • Ireland F1, Singles
    Dempsey, Brendan 11:00 Strachan, Bruce
  • Spain F19, Singles
    Domingues, Joao 11:00 Giraudeau, Thomas
  • Ireland F1, Singles
    Thornton-Brown, Adam 11:00 Corrie, Edward
  • Spain F19, Singles
    Banes, Maverick 11:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F19, Singles
    Semmler, Miguel 11:00 Salazar Martin, Jose Anton
  • Spain F19, Singles
    Martos Gornes, Sergio 11:00 Perez Sanz, David
  • Belgium F8, Singles
    Fomba, Eric 11:00 Dubail, Julien
  • Belgium F8, Singles
    Schonenberg, Tom 11:00 Plotniy, Andrei
  • Astana II, Kazakhstan
    Yevseyev, Denis 11:05 Kudryavtsev, Alexander
  • Astana II, Kazakhstan
    Molchanov, Denys 11:15 Rudnev, Valery
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Ianchuk, Olga 11:15 Bonaventure, Ysaline
  • Tampere, Finland
    Ramirez Hidalgo, Ruben 11:20 Wang, Tak Khunn
  • Tampere, Finland
    Samper-Montana, Jordi 11:20 Teixeira, Maxime
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Cadantu A / Piter K 11:25 Olaru R / Peer S
  • Romania F9, Singles
    Cornea, Vlad Victor 11:30 Craciun, Teodor-Dacian
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Cascino, Estelle 11:30 Niedmers, Nora
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arakawa, Natsuho 11:30 Distelmans, Steffi
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Minnen, Greetje 11:30 Lemoine, Quirine
  • France F16, Singles
    Galdon, Mateo 11:30 Demois, Julien
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 11:30 Bois, Michael
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Rana S / Sunkara R 11:30 Chakravarthi R / Palha N
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Barrere, Eleonore 11:30 Morderger, Tayisiya
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Radanovic, Dejana 11:30 Kachar, Marina
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Mejic, Mila 11:30 Selakovic, Nevena
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Vajdova, Natalia 11:30 Zovincova, Vendula
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Hristea, Camelia-Elena 11:30 Gjorcheska, Lina
  • Germany F9, Singles Qualifying
    Iserath, Alexander 11:30 Forchap, David Chaplefeh
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Minetti, Mariella 11:30 Strike, Luize Liva
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Chiesa D / Scholsen H 11:30 Barbat K / Rasmussen A S
  • Serbia F6, Singles
    Zlatanovic, Arsenije 11:30 Cammarata, Alberto
  • Serbia F6, Singles
    Celebic, Ljubomir 11:30 Schnur, Max Jacob
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Stresnakova, Katarina 11:30 Proese, Natalie
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Oparenovic, Ana 11:30 Rebersak, Polona
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Konig, Pia 11:30 Jaruskova, Timea
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Miklova, Barbora 11:30 Szupper, Marlies
  • Serbia F6, Doubles
    Blagojevic F / Trejgut O 11:30 Jandric D / Rakic S
  • Austria F5, Singles
    Gueven, Can Paul 11:30 Kahoun, Jacob
  • Austria F5, Singles
    Stiefelmeyer, Sebastian 11:30 Beck, Karol
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Castellano, Sara 11:30 Adam, Josepha
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Danilina A / Kerimbayeva K 11:30 Kapshay V / Khabibulina A
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Busson, Elodie 11:30 Salas, Emmanuelle
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Hesse A / Parmentier P 11:30 Sasnovich A / Siniakova K
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Pfizenmaier, Dinah 11:30 Savinykh, Valeria
  • Denmark F1, Singles
    Pastor, Hasier 11:30 Olin, Robin
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Karatantcheva, Sesil 11:30 Grymalska, Anastasia
  • Denmark F1, Singles
    Mridha, Jonathan 11:30 Goldsteiner, Peter
  • Denmark F1, Singles
    Bjerrehus, Andreas 11:30 Arends, Sander
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Hlavackova, Andrea 11:30 Vogt, Stephanie
  • Denmark F1, Doubles
    Ingildsen J / Larsen J Z 11:30 Donati M / Vagnozzi S
  • Romania F9, Singles
    Richard, Antoine 11:30 Luncanu, Petru-Alexandru
  • Romania F9, Singles
    Torroni, Giulio 11:40 Mirtea, Dragos Cristian
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Betov S / Bury A 11:40 Shyla Y / Vasilevski A
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Ilhan M / Shofayziyev S 11:40 Cipolla F / Menendez-Maceiras A
  • Romania F9, Singles
    Cozma, Vlad 11:40 Carpen, Alexandru-Daniel
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Berankis R / Matsukevich D 11:45 Khabibulin T / Popko D
  • Oberstaufen, Germany
    Albot, Radu 11:50 Koolhof, Wesley
  • Gstaad, Switzerland
    Nedovyesov, Oleksandr 11:50 Haase, Robin
  • Oberstaufen, Germany
    Panfil, Grzegorz 11:50 Bachinger, Matthias
  • Gstaad, Switzerland
    Rola, Blaz 11:50 De Paula, Fabiano
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Garcia Perez, Georgina 12:00 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Gutierrez Carrasco, Maria 12:00 Roemer, Charlotte
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Marti Riembau, Ariadna 12:00 Kuznetsova, Ksenia
  • Tampere, Finland
    Heliovaara, Harri 12:00 Elias, Gastao
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Klymenko, Anastasiya 12:00 Sarrazin, Laetitia
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Mitu, Cristina-Andreea 12:00 Dzalamidze, Natela
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Anil C / Honigova S 12:00 Maetschke L-M / Stoilkovska M
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    GAO X / YE Q Y 12:00 Durmus A / Tomey E
  • Estonia F2, Singles
    Ivanov, Vladimir 12:10 Mugevicius, Lukas
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Glushko J / Klemenschits S 12:10 Bondarenko K / Melichar N
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Gulbe, Laura 12:10 Bogoliy, Diana
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Kaufinger, Ina 12:10 Matojan, Julia
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Nazarova, Gyulnara 12:10 Drazic, Mariana
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Frlicka M / Shinikova I 12:10 Akyurt E / Tari B
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Drew J / Fafaliou S 12:10 Guldas G / Xin C
  • Nan Chang, China
    Melnikova, Marina 12:15 Barbieri, Gioia
  • Nan Chang, China
    Raina, Ankita 12:15 Namigata, Junri
  • Nan Chang, China
    Beygelzimer, Yuliya 12:15 Zhang, Ling
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 12:15 Han, Xinyun
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Argyelan, Csilla 12:15 Kuzmina-Rimsa, Irina
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Bychkova E / Kudermetova V 12:20 Pashkova E / Poznikhirenko G
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Ilhan M / Shofayziyev S 12:25 Cipolla F / Menendez-Maceiras A
  • Oberstaufen, Germany
    Petzschner, Philipp 12:30 Przysiezny, Michal
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 12:30 Kapas, Andriej
  • Slovak Republic F2, Singles
    Safranek, Vaclav 12:30 Fabian, Patrik
  • Slovak Republic F2, Singles
    Rumler, Robert 12:30 Kalenichenko, Danylo
  • Ireland F1, Singles
    Banasik, Aaron 12:30 Oakley, Keelan
  • Slovak Republic F2, Singles
    Poplavskyy, Stanislav 12:30 Kellovsky, Dominik
  • Ireland F1, Singles
    Milton, Joshua 12:30 Johnson, Luke
  • Ireland F1, Singles
    Borg, Stefan 12:30 Nielsen, Frederik
  • Ireland F1, Singles
    O'Hare, David 12:30 Jankovits, Yannick
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Betov S / Bury A 12:35 Shyla Y / Vasilevski A
  • Tampere, Finland
    Ymer, Elias 12:40 Van Der Duim, Antal
  • Tampere, Finland
    Pavlasek, Adam 12:40 Zopp, Jurgen
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Vrljic, Ana 12:45 Zander, Nina
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Berankis R / Matsukevich D 12:55 Khabibulin T / Popko D
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arcangioli, Manon 13:00 Zuur, Monique
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wagemaker, Mandy 13:00 Van Der Sypt, Elena
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Scheepens, Jainy 13:00 Wikkerink, Janneke
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Rus, Kim 13:00 Michiels, Morgane
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 13:00 Rochette, Laurent
  • France F16, Singles
    Belot, Constantin 13:00 Marie, Jules
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Voracova, Renata 13:00 Frech, Magdalena
  • Belgium F8, Singles
    Merckx, Jonas 13:00 Fleming, David
  • Belgium F8, Singles
    De Goeijen, Bobbie 13:00 Bonapart, Sebastiaan
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Pantuckova, Gabriela 13:00 Kaminkova, Katerina
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Bauer E / Dukic D 13:00 Cechova K / Horakova N
  • Germany F9, Singles Qualifying
    Wang, Johnny 13:00 Lichte, Jonas
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nylund N / Timonen R 13:00 Iakovleva A / Kairi A
  • Serbia F6, Doubles
    Katic D / Roganovic S 13:00 Pejovic D / Pjevcevic P
  • Serbia F6, Doubles
    Ilic L / Milivojevic I 13:00 Janvier M / Sebaoun L J
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Fett, Jana 13:00 Hofmanova, Nikola
  • Serbia F6, Doubles
    Dawson S / Puodziunas S 13:00 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Hrabalova, Kristyna 13:00 Mekovec, Iva
  • Austria F5, Doubles
    Hirschmann M / Schwarzl D 13:00 Razborsek N / Stosic M
  • Austria F5, Doubles
    Derler B / Golob M 13:00 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Austria F5, Doubles
    Pimishofer M / Simon D 13:00 Blecha J / Pel D
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Tan, Harmony 13:00 Morderger, Yana
  • Italy F24, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 13:00 Trevisan, Matteo
  • Italy F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 13:00 Pancaldi, Luca
  • Italy F24, Singles
    Rath, Marc 13:00 Giacalone, Omar
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Marcinkevica, Diana 13:00 Mendesova, Pernilla
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Zanevska, Maryna 13:00 Suk, Natalie
  • Denmark F1, Doubles
    Bergevi F / Engsted M 13:00 Holm A / Shabib M
  • Denmark F1, Doubles
    Grills J / Manafov V 13:00 Forsell O / Mridha J
  • Denmark F1, Doubles
    Arends S / Raab D 13:00 Llompart A / O'Brien D
  • Oberstaufen, Germany
    Fischer, Martin 13:10 Marcora, Roberto
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 13:10 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 13:10 Haider-Maurer, Andreas
  • Gstaad, Switzerland
    Simon, Gilles 13:10 Andujar, Pablo
  • Tampere, Finland
    Desein, Niels 13:20 Sillanpaa, Henrik
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Fernandez-Rabener, Arabela 13:30 Mocete-Talamantes, Paula
  • Nan Chang, China
    Doi, Misaki 13:30 Jakupovic, Dalila
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Burillo Escorihuela, Irene 13:30 Dodin, Oceane
  • Nan Chang, China
    Liu, Fangzhou 13:30 Zheng, Jie
  • Nan Chang, China, Doubles
    Miyamura M / Tanaka M 13:30 Liang C / Zhu L
  • Nan Chang, China, Doubles
    SUN Z / XU S 13:30 Kremen I / Lertcheewakarn N
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 13:30 Drzewiecki K / Lomacki P
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Lavrikova E / Piran A 13:30 Bonic B / Zoric N
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Artamonova A / Lister C 13:40 Chernetsova D / Dmitrieva K
  • Estonia F2, Doubles
    Cayre P / Reboul F 13:40 Podzus J / Podzus M
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Dean, Eleanor 13:40 Paalma, Eva
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Cazeaux A / Husaric A 13:40 Ivanova M / Karavaeva A
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Shulzhanok, Darya 13:45 Pajumets, Liisa
  • Oberstaufen, Germany
    Krawietz, Kevin 13:50 Gojowczyk, Peter
  • Oberstaufen, Germany
    Eysseric, Jonathan 13:50 Berrer, Michael
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Kichenok, Lyudmyla 13:50 Rodina, Evgeniya
  • Slovak Republic F2, Singles
    Staubert, Pavel 14:00 Carpenter, Jack
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 14:00 Bothwell, Peter
  • Ireland F1, Singles
    Stoute, Isaac 14:00 Glancy, Daniel
  • Ireland F1, Singles
    Hutt, Sam 14:00 Gleeson, Alan
  • Slovak Republic F2, Singles
    Vajda, Peter 14:00 Toledo Bague, Pol
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Havaj F / Simcak J 14:00 Buril M / Smolak L
  • Ireland F1, Singles
    Malik, Jathan 14:00 Hirschmueller, Christian
  • France F16, Doubles
    Barth F / Messin G 14:00 Munafo P / Ramiaramanana L
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Herdzelas D / Stojanovic N 14:00 Markovic M / Prati F
  • Tampere, Finland
    Hocevar, Ricardo 14:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Tampere, Finland
    Mertens, Yannick 14:00 Kivijarvi, Timi
  • Denmark F1, Singles
    Hansson, Gustav 14:00 Mansson, Marcus
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Chinellato, Silvia 14:30 Siedliska, Natalia
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Huber, Luisa Marie 14:30 Paolini, Jasmine
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Spigarelli, Martina 14:30 Bernardi, Francesca
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 14:30 Carballes Baena, Roberto
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wacanno, Eva 14:30 Wachaczyk, Julia
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Kempen, Magali 14:30 Maggen, India
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde, Bernice 14:30 Landener, Hanna
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 14:30 Pospisil, Jaroslav
  • France F16, Singles
    Meraut, Tristan 14:30 Sidorenko, Alexandre
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 14:30 Lancranjan P / Muntean V
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Mejic M / Pecovski J 14:30 Benackova K / Kostalova M
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nancarrow A / Sakkari M 14:30 Minetti M / Parviainen K
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Pasanen M-E / Pimia O 14:30 Laine E / Pivovarova A
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Zalabska, Zuzana 14:30 Coppola, Claudia
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Mayerova M / Vrbenska A 14:30 Kollarova B / Stiegner V
  • Austria F5, Doubles
    Jastraunig L / Weissborn T-S 14:30 Haider-Maurer M / Poskocil J
  • Austria F5, Doubles
    Reissig N / Statzberger T 14:30 Haeusler T / Rettl S
  • Austria F5, Doubles
    Schretter J / Weinhandl L 14:30 AL Mahmoud A / Kahoun J
  • Austria F5, Doubles
    Filipsky J / Oliveira G 14:30 Beck K / Kekercheni F
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Kovac, Nika 14:30 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Adam, Oceane 14:30 Engelmann, Jil Nora
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Versteeg, Kelly 14:30 Lehnert, Katharina
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Cheli, Camille 14:30 Paquet, Chloe
  • Italy F24, Singles
    Caruso, Salvatore 14:30 Sinicropi, Riccardo
  • Italy F24, Singles
    Naso, Gianluca 14:30 Fago, Matteo
  • Italy F24, Singles
    Giorgini, Daniele 14:30 Maccari, Federico
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Michel, Lara 14:30 Kuczer, Daria
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Birnerova, Eva 14:30 De Vroome, Indy
  • Denmark F1, Doubles
    Lindell C / Olin R 14:30 Bjerrehus A / Corbett J
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Ferrer-Suarez, Ines 14:30 Kucova, Kristina
  • Romania F9, Doubles
    Buzelan A / Crapcenco A 15:00 Merzuki M A / Miocic F
  • Romania F9, Doubles
    Ciumac A / Cozbinov A 15:00 Fortuna C / Marfia M
  • Romania F9, Doubles
    Apostol A / Tatomir L 15:00 Grigoriu P / Paval C
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Cardone, Laura 15:00 Kurata, Nathaly
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 15:00 Chien, Pei-Ju
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Sampaio, Rafaella 15:00 Teodoro De Oliveira, Lara Isis
  • France F16, Singles
    Forcin, Maxime 15:00 Hamou, Maxime
  • Belgium F8, Singles
    Karlovskiy, Evgeny 15:00 Smalyanyy, Filipp
  • Belgium F8, Singles
    Middelkoop, Matwe 15:00 Stevens, Simon
  • Belgium F8, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 15:00 Baltogiannis Y / De Meyer N
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Adamovic K / Burgic E 15:00 Bara I M / Hristea C-E
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Markovic G / Sucevic L
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 15:00 Panic S / Radovic N
  • Romania F9, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 15:00 Ciorcila, Patrick
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 15:10 Albot R / Kowalczyk M
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 15:10 Basilashvili N / Frantzen R
  • Tampere, Finland, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 15:20 Van Der Duim A / Westerhof B
  • Tampere, Finland
    Munoz-De La Nava, Daniel 15:20 Goffin, David
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 15:30 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Borsos G / Zsiga M 15:30 Rivera S / Sualehe D
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 15:30 Rey, Sebastian
  • Ireland F1, Singles
    Ede, Simon 15:30 Dudley, Robert
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Faith P / Jurovcik D 15:30 Baldi F / Serrano-Gamez O
  • Ireland F1, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 15:30 Thomson, Bjorn
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Ruppert, Lena 15:30 Kostic, Natalija
  • Germany F9, Doubles
    Galdon P / Kicker N 15:30 Acierno F / Babanine A
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Murray J / Peers J 15:30 Bracciali D / Golubev A
  • Denmark F1, Doubles
    Dellien H / Hernandez J 15:30 Goransson A / Pastor H
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:50 Charroin O / Fransen S
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Rubini, Stefania 16:00 Palmigiano, Francesca
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Ferrando, Cristiana 16:00 Pillot, Carolina
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Simic, Jelena 16:00 Remondina, Anna-Giulia
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 16:00 Bensoussan, Samuel
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 16:00 Erlich J / Ram R
  • Atlanta, USA, Doubles
    Barrientos N / Estrella Burgos V 16:00 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / LU Y-H 16:00 Gonzalez S / Lipsky S
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 16:00 Evans D / Smethurst D
  • Lexington, USA, Doubles
    Duckworth J / Reid M 16:00 Polansky P / Shamasdin A
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Amiraghyan, Ani 16:00 Maleckova, Jesika
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Baranska, Agata 16:00 Lukas, Tena
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Sillanpaa A / Theodossiou A 16:00 Rissanen J / Saarteinen S
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Eklund M N / Schoelink J 16:00 Silich A / Vasilyeva L
  • Atlanta, USA
    Querrey, Sam 16:00 Sela, Dudi
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 16:00 Paya, Candice
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Rey, Gaelle 16:00 Girard, Magalie
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 16:00 Rafalovicz, Jade
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Wikkerink J / Zuur M 16:00 Minnen G / Van Der Sypt E
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    RUS K / Wagemaker M 16:00 DEL Peral-Francin M / Sugihara R
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Pigossi, Laura 16:00 Foretz, Stephanie
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Muhammad, Asia 16:00 Ahn, Kristie
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Sanchez, Maria 16:00 Shamayko, Marina
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Zhao, Carol 16:00 Brady, Jennifer
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Mueller, Alexandra 16:00 Webley-Smith, Emily
  • Italy F24, Singles
    Rondoni, Pietro 16:00 Napolitano, Stefano
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Quinzi, Gianluigi
  • Italy F24, Singles
    Sonego, Lorenzo 16:00 Gaio, Federico
  • Italy F24, Singles
    Campo, Antonio 16:00 Travaglia, Stefano
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 16:00 Kawa K / Kramperova K
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Hogenkamp R / Ozga J 16:00 Krejcikova B / Krunic A
  • USA F21, Singles
    Rubin, Noah 16:00 Papa, Spencer
  • USA F21, Singles
    Mylnikov, Tommy 16:00 Bambridge, Luke
  • USA F21, Singles
    Clayton, Scott 16:00 Martin, Toby
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 16:30 Birau W E / Cozma V
  • Romania F9, Doubles
    Antonescu V / Carpen A-D 16:30 Borza B / Sulea T C
  • Romania F9, Doubles
    Cornea V V / Luncanu P-A 16:30 Giurgiu I-A / Sturdza C
  • Romania F9, Doubles
    Marin T N / Szekely A 16:30 Fifea C / Leahu T
  • Umag, Croatia
    Delic, Mate 16:30 Cuevas, Pablo
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 16:30 Gimenez, Sara
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Pedretti, Thaisa Grana 16:30 Guimaraes Bueno, Flavia
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Giangreco Campiz, Camila 16:30 Rossi, Nathalia
  • France F16, Singles
    Rousset, Elie 16:30 Jaloviec, Marek
  • Umag, Croatia
    Berlocq, Carlos 16:30 Martin, Andrej
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 16:30 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Umag, Croatia
    Reister, Julian 16:30 Sijsling, Igor
  • Serbia F6, Doubles
    Allemby J / De Sousa G 16:30 Celebic L / Melchiorre D
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Profit, Elizabeth Anita Alexandria 16:30 Weatherholt, Mary
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 16:40 Niklas-Salminen P / Vasa E
  • Tampere, Finland, Doubles
    Dutra Silva R / Maytin R 16:40 Desein N / Mertens Y
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Emmrich M / Kas C 16:50 Andujar P / Monaco J
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roman Dominguez, Ana 17:00 Inclan Solis, Olaya
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Atucha Gomez, Ainhoa 17:00 Carrillo Marin, Alba
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Cortina Pou A / Perez-Somarriba E 17:00 Cavalle-Reimers Y / Paredes Roemer L C
  • Spain F19, Singles
    Herrera, Robert 17:00 Lopez Jaen, Miguel Angel
  • Spain F19, Singles
    Mensurado, Vasco 17:00 Eames, Jake
  • Spain F19, Doubles
    Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 17:00 Perez Contri S / Sanz Gimenez M
  • Spain F19, Doubles
    Domingues J / Salazar Martin J A 17:00 PLA Malfeito J / Ramanathan R
  • Belgium F8, Singles
    Cailleau, Jolan 17:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F8, Doubles
    De Goeijen B / Meuffels A 17:00 Defoort T / Deschamps T
  • Belgium F8, Doubles
    Sporken M / Van Den Honert V 17:00 Cagnina J / Gille S
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Hummel A C / Toseva M 17:00 Bruehwiler J / Tanielian C
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:00 Bouwmans R / Forchap D C
  • Germany F9, Doubles
    Michaelis M / Michaelis T 17:00 Polonskiy I / Prudnikau A
  • Germany F9, Doubles
    Mokrzycki M / Rauch F 17:00 Karwasz P-A / Strunk B
  • Germany F9, Doubles
    Spirin A I / Zubov I 17:00 Groen S / Kaczynski K
  • Lexington, USA
    Evans, Daniel 17:00 Millot, Vincent
  • Germany F9, Doubles
    Rivchin I / Roidl T 17:00 Elliott E / Van Peperzeel G
  • Lexington, USA
    Gomez, Emilio 17:00 Mitchell, Benjamin
  • Lexington, USA
    Giron, Marcos 17:00 Krajicek, Austin
  • Tampere, Finland
    Kontinen, Micke 17:20 Giner, Marc
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Brescia, Georgia 17:30 Dentoni, Corinna
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Balducci A / Papamichail D 17:30 Dubins B / Rizzolo K
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Huber L M / Siedliska N 17:30 Pasini G / Scala C
  • Umag, Croatia
    Pavic, Ante 17:30 Zeballos, Horacio
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 17:30 De La Bassetiere, Constant
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Mueller C / Mueller D 17:30 Castellano S / Quattrone C
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Alfredsson I / Engelmann J N 17:30 Bolsova Zadoinov A / Touly C
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 17:30 Hirschmueller C / Kapric D
  • Ireland F1, Doubles
    Isaaks R / Stoute I 17:30 Oakley K / Thornton-Brown A
  • Ireland F1, Doubles
    Glancy D / Seator E 17:30 Bothwell P / O'Hare D
  • Ireland F1, Doubles
    Dempsey B / Duncan S 17:30 Cooper J / Lewit C
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 17:30 Primorac, Iva
  • Gstaad, Switzerland
    Mina, Gianni 17:30 Laaksonen, Henri
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Parshina, Yana 17:30 Armitano, Mathilde
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hozumi, Eri 17:30 Hibino, Nao
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    EL Tabakh, Heidi 17:30 Falconi, Irina
  • Italy F24, Singles
    Trusendi, Walter 17:30 Mercuri, Fabio
  • USA F21, Doubles
    Argent Q / Thompson B 17:30 Silverman C / Vega Q
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 17:50 Hanley P / Marray J
  • Umag, Croatia
    Cecchinato, Marco 17:50 Seppi, Andreas
  • Umag, Croatia
    Gabashvili, Teimuraz 17:50 Lajovic, Dusan
  • Romania F9, Doubles
    Ispas R / Maru A M 18:00 Bucur S I / Dumitru V A
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Tomita, Giovanna 18:00 Farfan, Daniela
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Oliveira, Barbara 18:00 Izuogu, Chinenye
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Stemmer S / Vorih S 18:00 De Sutter J / Oyen S
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 18:00 Rettich N / Shakovets C
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Smith, Maria 18:00 Lykina, Ksenia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Harrison, Catherine 18:00 Alves, Maria Fernanda
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 18:00 Contreras Gomez, Fernanda
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alves M-F / Hermoso X 18:00 Alda R / Contreras Gomez F
  • Lexington, USA
    Donskoy, Evgeny 18:20 Mcgee, James
  • Lexington, USA
    Thompson, Jordan 18:20 King, Evan
  • Lexington, USA
    Sarmiento, Raymond 18:20 Moriya, Hiroki
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 18:30 Marti Riembau A / Parrizas-Diaz N
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 18:30 Vukic, Aleksandar
  • Spain F19, Singles
    Gomez Sanchez, Carlos 18:30 Gutierrez-Ferrol, Sergio
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 18:30 Cuypers B / Feler M
  • Belgium F8, Doubles
    Cant L / Martens S 18:30 De Vetter P / Van Duyse F
  • Belgium F8, Doubles
    Taylor A / Taylor J 18:30 Geerts M / Merckx J
  • USA F21, Doubles
    Chappell N / Lin W 18:30 Surreaux A / Tashi V
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Arcidiacono F / Spigarelli M 19:00 Remondina A-G / Schaefer A
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Bucsa, Cristina 19:00 Pous Tio, Laura
  • Ireland F1, Doubles
    Carpenter M / Taylor S 19:00 Stride B / Thomson B
  • Ireland F1, Doubles
    Dudley R / Johnson L 19:00 Banasik A / Hutt S
  • Ireland F1, Doubles
    Fournerie T / Gleeson A 19:00 Carter T / O'Connell F
  • Ireland F1, Doubles
    EDE S / Malik J 19:00 Carson S / Rosenzweig N
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Elbaba, Julia 19:00 Coin, Julie
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Gonzalez M / Pigossi L 19:00 Bhargava A / Muresan D
  • Atlanta, USA
    Estrella Burgos, Victor 19:00 Matosevic, Marinko
  • Italy F24, Doubles
    Chiurulli D / Fago M 19:00 Dutra DA Silva D / Estevez M
  • Italy F24, Doubles
    Caruso S / Naso G 19:00 Giacalone O / Giorgini D
  • USA F21, Doubles
    Dome A / LI Y 19:00 Ghasya F / Redlicki M
  • Umag, Croatia
    Paire, Benoit 19:10 Ramos, Albert
  • Umag, Croatia
    Riba, Pere 19:10 Vesely, Jiri
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Beirao M / Duarte A-C 19:30 Cardone L / Cardoso J R
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Lykina K / Moriarty J 19:30 Cercone A / Guarachi A
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Butler C / Kharchenko A 19:30 Collie N / Kopinski M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Fieldsend L / Hine K 19:30 Ellison R / Ellison S A
  • Lexington, USA
    Copil, Marius 19:40 Collarini, Andrea
  • Lexington, USA
    Bemelmans, Ruben 19:40 Jenkins, Jarmere
  • Lexington, USA
    Odesnik, Wayne 19:40 Nishioka, Yoshihito
  • Lexington, USA
    Kokkinakis, Thanasi 19:45 Smethurst, Daniel
  • Umag, Croatia
    Montanes, Albert 20:00 Zverev, Alexander
  • Atlanta, USA
    Ram, Rajeev 20:00 Istomin, Denis
  • Atlanta, USA
    Smyczek, Tim 20:00 Harrison, Ryan
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 20:00 Blumenberg A / Boltz S
  • USA F21, Doubles
    Goldin G M / Mylnikov T 20:00 Clark B D / Schneider R
  • USA F21, Doubles
    COX C / Reese H 20:00 Clayton S / Martin T
  • Atlanta, USA
    Diez, Steven 20:20 De Bakker, Thiemo
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lorenzi P / Seppi A 20:30 Lajovic D / Skugor F
  • Argentina F11, Doubles
    Florez V / Portmann L 20:30 Benitez Chavarriaga J M / Zukas M
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 20:30 Silva De Carvalho J / Teodoro De Oliveira L I
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 20:30 Childers J A / Holt B
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 20:30 Bedene A / Delgado J
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Cucca, Marcella 21:00 Bronzetti, Lucia
  • Lexington, USA, Doubles
    Demoliner M / Raja P 21:00 Krajicek A / Williams R
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Kilgo K / Kiro L 21:00 Baric N / Karaitiana J
  • Italy F24, Singles
    Bortolotti, Marco 21:00 De Greef, Arthur
  • Italy F24, Doubles
    Rondoni P / Travaglia S 21:00 Gaio F / Licciardi P
  • Atlanta, USA
    Sock, Jack 21:20 Gonzalez, Alejandro
  • Atlanta, USA
    Ginepri, Robby 21:20 Stakhovsky, Sergiy
  • Umag, Croatia, Doubles
    Kretschmer G / Satschko A 21:30 Cecchinato M / Fognini F
  • Atlanta, USA
    Ebden, Matthew 21:40 Becker, Benjamin
  • Atlanta, USA, Doubles
    Sharan D / Young D 22:40 King K / Venus M
  • Atlanta, USA
    Smith, John-Patrick 22:40 Marchenko, Illya

Medalje

Olimpijsko zlato pravljeno od srebra

Ostali sportovi

Zlatna medalja, koju dobijaju pobednici na igrama u Londonu, sastoji sa 92,5 odsto od srebra, sadrži 6,16 procenata bakra i svega 1,34 odsto zlata, prenosi portal Finmarket, uz napomenu da je cena takvog odličja 500 dolara

Na sigurnom: Olimpijske medalje

Olimpijske medalje koje dobijaju sportisti u Londonu su po obimu najveće u modernoj istoriji tih igara, ali su po sadržaju zlata siromašnije nego na prehodnoj najvećoj smotri svetskog sporta u Pekingu.

Zlatna medalja, koju dobijaju pobednici na igrama u Londonu, sastoji sa 92,5 odsto od srebra, sadrži 6,16 procenata bakra i svega 1,34 odsto zlata, prenosi portal Finmarket, uz napomenu da je cena takvog odličja 500 dolara.
Vrednost srebrene medalje, koju dobijaju osvajači drugog mesta na Igrama, je 260 dolara. To je bezmalo upola manje nego što vredi najsjanije odličje, dok je vrednost brozane medalje procenjena na svega tri dolara.

Stručnjaci, medjutim, upozoravaju da je tržišna vrednost olimpijskih medalja drastično veća i kao primer navode "astronomsku" cenu koju je za vlastito zlatno odličje dobio američki hokejaš Marke Velš. Zlatna medalja koju je Velš " zaradio" kao član američkog hokejaškog tima prodata je, naime, na jednoj aukciji za 310.700 dolara.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Scipion

    Scipion

    Значи има ту и друга страна медаље!!!??

    1 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Dragan

    Dragan

    Nema tu nikakve dve strane medalje jer se zlatne medalje uvek po pravilu prave tako sto se srebrna medalja pozlati. I kada nisu Olimpijske igre a sportska takmicenja su i tada se zlatne medalje prave pozlatom srebrnih. Nije ni poenta da medalje budu od zlata poenta je u osvojenom plasmanu, rezultatu. . .

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Tema pregovora u Briselu mogla da bi rešavanje krize nastale zbog mosta na Ibru Marko Đurić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh