OPET STRELAC: Jojić golom načeo Majnc

Ubedljiva pobeda Dortmunda

To je treći gol bivšeg fudbalera Partizana, koji je za kratko vreme osvojio srca navijača tima trenera Jirgena Klopa, koji su čak procenili da bi mogao da bude bolji od Zinedina Zidana

DORTMUND - Fudbaleri Borusije iz Dortmunda savladali su Majnc rezultatom 4:2 u 31. kolu Bundeslige. Prvi pogodak na meču postigao je srpski reprezentativac Miloš Jojić. On je mrežu protivnika zatresao u šestom minutu.To je treći gol bivšeg fudbalera Partizana, koji je za kratko vreme osvojio srca navijača tima trenera Jirgena Klopa, koji su čak procenili da bi mogao da bude bolji od Zinedina Zidana.U nastavku susreta Okazaki je u 15. minutu poravnao na 1:1, a novu prednost "milionerima" doneo je Robert Levandovski tri minuta kasnije.Do kraja meča Pišček i Rojs su overili novu pobedu Dortmunda, koji je tako napravio novi veliki korak ka osvajanju drugog mesta.Dortmund sada ima 64 boda, šest više od trećeplasiranog Šalkea koji ima utakmicu manje. Minhenski Bajern je ubedljivo prvi sa 81 osvojenim bodom.Milošev pogodak pogledajte ovde