• Seoul, Singles W-C50-KOR-01A
    Date-Krumm, Kimiko 2 6 6 2 2 Amanmuradova, Akgul 0 4 3 0 0
  • Shenzhen, China
    Uchiyama, Yasutaka 0 1 3 0 0 Zhang, ZE 2 6 6 2 2
  • Uzbekistan F2, Singles
    Balaji, N. Sriram 2 6 6 2 2 Vasilenko, Alexander 0 1 2 0 0
  • Uzbekistan F2, Singles
    Fufygin, Mikhail 1 7 3 1 Chervyakov, Fedor 0 6 2 0
  • Uzbekistan F2, Singles
    Ismailov, Temur 1 6 6 1 Kalovelonis, Markos 1 7 3 1
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Vasylyeva, Anastasiya 1 7 6 1 Ianchuk, Olga 0 5 6 0
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Lazareva, Margarita 0 1 0 Monova, Polina 0 5 0
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Buchina, Yana 0 4 4 0 0 Bychkova, Ekaterina 2 6 6 2 2
  • Shenzhen, China, Doubles
    COX D / WU D 0 3 1 0 Sugita Y / Udomchoke D 1 6 1 1
  • Shenzhen, China, Doubles
    Myneni S / Peng H-Y 0 6 3 0 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 1 7 4 1
  • Seoul, Singles W-C50-KOR-01A
    Ozaki, Risa 2 6 6 2 2 Choi, Suyeon 0 2 3 0 0
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-02A
    Naydenova, Aleksandrina 0 4 2 0 0 Liu, Chang 2 6 6 2 2
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-02A
    Hibino, Nao 2 6 6 2 2 Webley-Smith, Emily 0 2 2 0 0
  • Seoul, Singles W-C50-KOR-01A
    Pavlovic, Irena 0 2 0 0 0 Doi, Misaki 2 6 6 2 2
  • Korea F1, Doubles
    Kibi Y / Niki T 0 5 0 Daniell M / Gabb R 0 5 0
  • Seoul, Doubles W-C50-KOR-01A
    Alvarez-Teran M-F / Guthrie A 0 2 4 0 HAN N-L / Yoo M 1 6 1 1
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Jiang X / Qin M 0 2 0 Inoue M / Okadaue C 0 5 0
  • Seoul, Singles W-C50-KOR-01A
    Sanders, Storm 0 4 0 Miyamura, Miki 0 2 0
  • Korea F1, Singles
    Matthews, Oscar Fabian 0 1 0 Neuchrist, Maximilian 0 3 0
  • Korea F1, Singles
    OH, Chan-Yeong 08:25 Zhyrmont, Dzmitry
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Kudermetova, Veronika 0 0 0 Bogdan, Ana 0 3 0
  • Uzbekistan F2, Singles
    Karimov, Djurabeck 0 1 0 Vardhan, Vishnu 0 0 0
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Wang B / Wang Yan 08:35 De Vroome I / Moriarty J
  • Shenzhen, China
    Chiudinelli, Marco 08:35 Meffert, Dominik
  • Korea F1, Doubles
    NA J-W / Seo Y-B 08:35 LEE H-T / Lim Y-K
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    GAI A / XU S 08:40 HAN X / Zhang K-L
  • Uzbekistan F2, Singles
    Safiullin, Roman 08:50 Shipilov, Sergey
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Thombare, Prarthana G 08:50 Broady, Naomi
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Sharipova, Sabina 08:50 Poznikhirenko, Ganna
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Tang H C / Yang ZH 08:55 Inoue A / Kuwata H
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Kerimbayeva, Kamila 09:00 Kasatkina, Darya
  • Bucharest, Romania
    Haase, Robin 09:00 Youzhny, Mikhail
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Orlova, Natalia 09:00 Reichel, Lena
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Tolibova, Sadafmoh 09:00 Prenkovic, Linda
  • Turkey F13, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 09:00 Panak, Yvo
  • Turkey F13, Singles
    Iliescu, Berk 09:00 Katayama, Sho
  • Turkey F13, Singles
    Nys, Hugo 09:00 Dmitriev, Maxim
  • Turkey F13, Singles
    Nastasi, Ugo 09:00 Vovk, Stanislav
  • Bucharest, Romania
    Monfils, Gael 09:00 Berankis, Ricardas
  • Bucharest, Romania
    Copil, Marius 09:00 Mathieu, Paul-Henri
  • Shenzhen, China, Doubles
    Groth S / Guccione C 09:05 ITO T / Moriya H
  • Shenzhen, China, Doubles
    LEE H-H / Reid M 09:10 Bolt A / Whittington A
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Zhang L / Zheng S 09:30 Kato M / Ninomiya M
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Buyukakcay, Cagla 09:30 Soylu, Ipek
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Shapatava, Sofia 09:30 Camerin, Maria Elena
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Vrljic, Ana 09:30 Kania, Paula
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Parrizas-Diaz, Nuria 09:30 Williams, Claudia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bogoslavets, Anna 09:30 Laine, Emma
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rafful, Lara 09:30 Cadar, Elena Teodora
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Agarwal, Disha Satish 09:30 Stotyka, Veronika
  • Korea F1, Doubles
    Coupland G / Nielsen F 09:45 CHO M H / Cho S-J
  • Shenzhen, China, Doubles
    Gong M-X / Zhang Z 09:55 Delgado J / Muller G
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Marcinkevica D / Sasnovich A 10:00 Jankovic J / Kleybanova A
  • Shenzhen, China, Doubles
    Lacko L / Zemlja G 10:00 Soeda G / Uchiyama Y
  • Stuttgart, Germany
    Kerber, Angelique 10:00 Suarez Navarro, Carla
  • Vercelli, Italy
    Guez, David 10:00 Edmund, Kyle
  • Vercelli, Italy
    Peliwo, Filip 10:00 Eysseric, Jonathan
  • Uzbekistan F2, Singles
    Ikramov, Sarvar 10:00 Uzhylovsky, Vladimir
  • Namangan, Doubles W-C25-UZB-02...
    Folts A / Yusupova G 10:00 Buchina Y / Gamiz A
  • Stuttgart, Germany
    Kuznetsova, Svetlana 10:00 Halep, Simona
  • Egypt F15, Singles
    Richard, Antoine 10:00 Altuna, Tuna
  • Egypt F15, Singles
    Maamoun, Karim-Mohamed 10:00 Yurtacan, Efe
  • Egypt F15, Singles
    Lazdins, Arturs 10:00 Bretting, Dimitri
  • Egypt F15, Singles
    Micov, Stefan 10:00 Gennaro, Dante
  • Barcelona, Spain
    Golubev, Andrey 10:00 Nishikori, Kei
  • Vercelli, Italy
    Arnaboldi, Andrea 10:00 Ignatik, Uladzimir
  • Stuttgart, Germany
    Radwanska, Agnieszka 10:00 Vinci, Roberta
  • Italy F11, Singles
    Giacalone, Omar 10:00 Bonuccelli, Ferdinando
  • Italy F11, Singles
    DI Ienno, Damiano 10:00 Galdon, Pablo
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Mitu, Cristina-Andreea 10:00 Korzeniak, Anna
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cheli, Camille 10:00 Touly, Carla
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Tona, Miriana 10:00 Stemmer, Stefanie
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cavalle-Reimers, Ivonne 10:00 Saez Larra, Olga
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Jaksic, Jovana 10:00 Luz, Barbara
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Shkudun, Anna 10:00 Morgosova, Karin
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Vogt, Stephanie 10:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Furlanetto, Vanesa 10:00 Malikova, Tereza
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Barrois K / Beck A 10:00 Black C / Mirza S
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Hibino N / Jegiolka J 10:05 Chen J / Liang C
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Naydenova A / Sawayanagi R 10:10 Majeric T / Webley-Smith E
  • Uzbekistan F2, Singles
    Sultanov, Khumoun 10:20 Kozyukov, Vitaly
  • Uzbekistan F2, Singles
    Duldaev, Daniyar 10:20 Molchanov, Denys
  • Uzbekistan F2, Doubles
    Barry S / Boutillier R 10:20 Kalovelonis M / Vasilenko A
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    LU J-J / Zhang Y 10:25 LIU C / Tian R
  • Vercelli, Italy
    Rufin, Guillaume 10:30 Hajek, Jan
  • Vercelli, Italy
    Cecchinato, Marco 10:30 Mesaros, Kristijan
  • Vercelli, Italy
    Reissig, Nicolas 10:30 Olivetti, Albano
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Fuentes, Camila 10:30 Belovukovic, Monique
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Sehovic, Melissa 10:30 Honigova, Sandra
  • Turkey F13, Singles
    Komakhidze, Beka 10:30 Raspudic, Franjo
  • Turkey F13, Singles
    Bar, Dekel 10:30 Podzus, Martins
  • Turkey F13, Singles
    Vartanian, Suren 10:30 Meraut, Tristan
  • Turkey F13, Singles
    Desyatnik, Anton 10:30 Chile Fonte, Ricardo
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Gonzalez S / Lipsky S 11:00 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • Barcelona, Spain
    Dolgopolov, Alexandr 11:00 Montanes, Albert
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Eraydin, Basak 11:00 Ozgen, Pemra
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Diatchenko, Vitalia 11:00 Pigossi, Laura
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Krajicek, Michaella 11:00 Kozlova, Kateryna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dart, Harriet 11:00 Dunne, Katy
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mori, Yuka 11:00 Radanovic, Dejana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Van Der Sypt, Elena 11:00 Sljukic, Milica
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Prosperi, Valeria 11:00 Payet, Pauline
  • Barcelona, Spain
    Klizan, Martin 11:00 Almagro, Nicholas
  • Marrakech, Morocco
    Arruabarrena-Vecino, Lara 11:00 Torro-Flor, Maria-Teresa
  • Marrakech, Morocco
    Meusburger, Yvonne 11:00 Cabeza-Candela, Estrella
  • Marrakech, Morocco
    Oprandi, Romina 11:00 Garcia Vidagany, Beatriz
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Piter K / Zanevska M 11:00 Foretz Gacon S / Hrdinova E
  • Egypt F15, Singles
    Hossam, Karim 11:30 Kocyla, Arkadiusz
  • Egypt F15, Singles
    Ziadi, Mehdi 11:30 AL Taweel, Issam
  • Egypt F15, Singles
    Durguti, Besir 11:30 Erguden, Umud Baris
  • Egypt F15, Singles
    Pehar, Antun 11:30 Statzberger, Thomas
  • Italy F11, Singles
    Marcora, Roberto 11:30 Diarra, Gibril
  • Italy F11, Singles
    Oliveira, Goncalo 11:30 Bortolotti, Marco
  • Italy F11, Singles
    Vanni, Luca 11:30 Frigerio, Lorenzo
  • Italy F11, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 11:30 Maden, Yannick
  • Italy F11, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:30 Melchiorre, Davide
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Moroder, Greys 11:30 Wikkerink, Janneke
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Grimm, Chiara 11:30 Schaefer, Anne
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Jani, Reka-Luca 11:30 Borecka, Martina
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Jokic, Katarina 11:30 VON Deichmann, Kathinka
  • Vercelli, Italy
    Brown, Dustin 11:50 Gaio, Federico
  • Vercelli, Italy
    Mertens, Yannick 11:50 Delic, Mate
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Nestor D / Zimonjic N 12:00 Cabal J S / Farah R
  • Bucharest, Romania
    Nieminen, Jarkko 12:00 Rosol, Lukas
  • Uzbekistan F2, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 12:00 Korshunov S / Shipilov S
  • Uzbekistan F2, Doubles
    Saveliev A / Vaks M 12:00 Fufygin M / Shofayziyev S
  • Uzbekistan F2, Doubles
    Bekimov K / Chervyakov F 12:00 Gadomski P / Vardhan V
  • Namangan, Doubles W-C25-UZB-02...
    Pashkova E / Poznikhirenko G 12:00 Bychkova E / Kudermetova V
  • Namangan, Doubles W-C25-UZB-02...
    Raina A / Thombare P G. 12:00 Khabibulina A / Vasylyeva A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Romeo, Caroline 12:00 Gaydarzhi, Ksenia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Bryzgalova, Yulia 12:00 Saidova, Shakhlo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Negreanu, Daiana 12:00 Tehrani, Tina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Eklund, Mia 12:00 Bukhanko, Anastasia
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Rodriguez V / Zacarias M 12:00 Ciobanu D / Vdovenco A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Gulman Y / Reimchen A 12:00 LI H / Tarpischeva A
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Fleming C / Hutchins R 12:20 Emmrich M / Kas C
  • Barcelona, Spain
    Dodig, Ivan 12:20 Lopez, Feliciano
  • Stuttgart, Germany
    Goerges, Julia 12:30 Cirstea, Sorana
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Boev, Michaela 12:30 Beygelzimer, Yuliya
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Sezer, Melis 12:30 Kichenok, Lyudmyla
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Katsitadze, Mayya 12:30 Irigoyen, Maria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rigozzi, Chantelle 12:30 Silva, Eden
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Vrbenska, Anna 12:30 Bowtell, Amy
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konig, Pia 12:30 Covington, Dominique
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Laine E / Morgina A 12:30 Pera C / Rafful L
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Jans-Ignacik K / Tomljanovic A 13:00 Huber L / Husarova J
  • Bucharest, Romania
    Stakhovsky, Sergiy 13:00 Berlocq, Carlos
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-01...
    Krejsova P / Smitkova T 13:00 Kania P / Shapatava S
  • Bucharest, Romania
    Hanescu, Victor 13:00 Simon, Gilles
  • Italy F11, Singles
    Borella, Filippo 13:00 Lokoli, Laurent
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Paquet, Chloe 13:00 Scala, Camilla
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sarrazin, Laetitia 13:00 Boualem, Josephine
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Ostapenko, Jelena 13:00 Albie, Audrey
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Bastianello L / Eccel S 13:00 Cavalle-Reimers Y / Saez Larra O
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Schaeder L / Stemmer S 13:00 Paya C / Rame A
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Sadikovic, Amra 13:00 Knoll, Xenia
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Dentoni, Corinna 13:00 Mikulcic, Ema
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Neuwirth, Yvonne 13:00 Hogenkamp, Richel
  • Vercelli, Italy
    Goffin, David 13:10 Napolitano, Stefano
  • Vercelli, Italy
    Marti, Yann 13:10 Travaglia, Stefano
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Granollers M / Lopez M 13:30 Kubot L / Lindstedt R
  • Barcelona, Spain
    Gabashvili, Teimuraz 13:30 Ferrer, David
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Dean E / Hauer J 13:30 Ryskova L / Schmitz A-K
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Tolibova S / Zubkova A 13:30 LEE P-C / Sterenbach S
  • Turkey F13, Doubles
    Ciumac A / Ramanathan R 13:30 Patino L / Rossier S
  • Turkey F13, Doubles
    Klegou A / Margaroli L 13:30 Fomba E / Nastasi U
  • Turkey F13, Doubles
    Julin M / Tuomi V 13:30 Heller P / Nys H
  • Turkey F13, Doubles
    Bubka S / Kirillov E 13:30 Katayama S / Sato B
  • Barcelona, Spain
    Fognini, Fabio 13:40 Giraldo, Santiago
  • Stuttgart, Germany
    Kanepi, Kaia 13:45 Errani, Sara
  • Marrakech, Morocco
    Zhang, Shuai 14:00 Hercog, Polona
  • Marrakech, Morocco
    Peer, Shahar 14:00 Mayr-Achleitner, Patricia
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-01...
    Krajicek M / Krunic A 14:00 Gjorcheska L / Tomova V
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-01...
    Sirotkina M / Vrljic A 14:00 Fomina A / Shakovets C
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-01...
    Camerin M-E / Grajdek K-A 14:00 Doroshina O / Pigossi L
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Fransen S / Koolhof W 14:00 Herbert P-H / Olivetti A
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Barthel M / Birnerova E 14:15 Hlavackova A / Safarova L
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 14:20 Mahut N / Mannarino A
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Bracciali D / Seppi A 14:20 Crivoi V / Ungur A
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Rufin G / Teixeira M 14:30 Brown D / Satschko A
  • Italy F11, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 14:30 Alcaraz Ivorra A / Oliveira G
  • Italy F11, Doubles
    Molina E / Sinicropi R 14:30 Moritani S / Saito T
  • Italy F11, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 14:30 Frigerio L / Vanni L
  • Italy F11, Doubles
    Diarra G / Malyshev G 14:30 Campo A / Giacalone O
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Van Der Meij C / Wikkerink J 14:30 Sugnaux T / Touly C
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Hofmann, Lena Marie 14:30 Rus, Arantxa
  • Chiasso, Doubles W-C25-SUI-02A
    Matteucci A / Rosatello C 14:30 Bandecchi S / Bergomi S
  • Chiasso, Doubles W-C25-SUI-02A
    Morgosova K / Sramkova R 14:30 Kennel K / Sorribes Tormo S
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Paire B / Roger-Vasselin E 14:50 Bautista-Agut R / Montanes A
  • Barcelona, Spain
    Nadal, Rafael 14:50 Ramos, Albert
  • Santos, Brazil, Doubles
    Alund M / Heras P 15:00 Ghem A / Saretta F
  • Santos, Brazil, Doubles
    Gomez E / Lapentti G 15:00 De Bakker T / Demoliner M
  • Stuttgart, Germany
    Ivanovic, Ana 15:00 Lisicki, Sabine
  • Barcelona, Spain
    Melzer, Jurgen 15:00 Janowicz, Jerzy
  • Egypt F15, Singles
    Salaba, Libor 15:00 Akkoyun, Haluk
  • Egypt F15, Doubles
    Altuna T / Hrbaty D 15:00 Durguti B / Micov S
  • Egypt F15, Doubles
    Erguden U B / Ilkel C 15:00 Morozov A / Petersen B
  • Egypt F15, Doubles
    Yuksel A / Yurtacan E 15:00 Juneau I / Richard A
  • Santos, Brazil
    Londero, Juan Ignacio 15:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Santos, Brazil
    Odesnik, Wayne 15:00 Eriksson, Markus
  • Santos, Brazil
    Gomez, Emilio 15:00 Elias, Gastao
  • Santos, Brazil
    De Bakker, Thiemo 15:00 Sorensen, Louk
  • Santos, Brazil, Doubles
    Pella G / Schwartzman D S 15:00 Gonzalez M / Molteni A
  • Marrakech, Morocco
    Zanevska, Maryna 15:15 Peng, Shuai
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Jurak D / Moulton-Levy M 15:15 BUA T / Seguel D
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Giannessi A 15:20 Burquier G / Mertens Y
  • Vercelli, Italy
    Donati, Matteo 15:30 Starace, Potito
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Errani S / Vinci R 15:30 Goerges J / Groenefeld A-L
  • Bucharest, Romania
    Dimitrov, Grigor 15:40 Vesely, Jiri
  • Savannah, USA, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 16:00 King E / Mccarthy D
  • Savannah, USA, Doubles
    Dancevic F / Polansky P 16:00 Smyczek T / Williams R
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Rodionova, Anastasia 16:00 Boserup, Julia
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Kostova, Elitsa 16:00 Sanchez, Maria
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Shinikova, Isabella 16:00 Pera, Bernarda
  • Chiasso, Doubles W-C25-SUI-02A
    Ivakhnenko V / Jani R-L 16:00 Sadikovic A / Von Deichmann K
  • Chiasso, Doubles W-C25-SUI-02A
    Grimm C / Teichmann J 16:00 Moser L-M / Neuwirth Y
  • Savannah, USA
    Ward, James 16:00 Sock, Jack
  • Savannah, USA
    King, Evan 16:00 Kuznetsov, Alex
  • Brazil F3, Singles
    Turini, Thales 16:00 Walendowsky, Joao
  • Brazil F3, Singles
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 16:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • Brazil F3, Singles
    Zampieri, Caio 16:00 Brandao, Filipe
  • Brazil F3, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 16:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Savannah, USA
    Nishioka, Yoshihito 16:00 Kyrgios, Nick
  • Savannah, USA, Doubles
    Marx P / Mertinak M 16:00 Bagnis F / Bogomolov JR A
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Rogers, Shelby 16:00 Eikeri, Ulrikke
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Molinero, Florencia 16:00 Abanda, Francoise
  • Barcelona, Spain
    Verdasco, Fernando 16:10 De Schepper, Kenny
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Dodig I / Melo M 16:20 Lopez F / Mirnyi M
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Istomin D / Rosol L 16:20 Butorac E / Klaasen R
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Arruabarrena L / Ferrer Suarez I 16:30 Glushko J / Peer S
  • Santos, Brazil
    Kudla, Denis 17:00 Olivo, Renzo
  • Savannah, USA
    Kubler, Jason 17:00 Dancevic, Frank
  • Barcelona, Spain
    Kuznetsov, Andrey 17:30 Cilic, Marin
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Oudin, Melanie 17:30 Kontaveit, Anett
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Townsend, Taylor 17:30 Falconi, Irina
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Kremen, Ilona 17:30 Hsu, Chieh-Yu
  • Brazil F3, Singles
    Laranja, Augusto 17:30 Dutra DA Silva, Daniel
  • Brazil F3, Singles
    Blumenberg, Alex 17:30 Cuevas, Martin
  • Brazil F3, Singles
    Kicker, Nicolas 17:30 Escobar, Idio
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Cohen, Julia 17:30 Gonzalez, Montserrat
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Buryachok I / Solovieva V 17:45 Atik R / Qostal L
  • Savannah, USA, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 18:00 King E / Mccarthy D
  • Santos, Brazil
    Pella, Guido 18:20 Ghem, Andre
  • Stuttgart, Germany
    Petkovic, Andrea 18:30 Pennetta, Flavia
  • Marrakech, Morocco
    Hantuchova, Daniela 18:30 Dominguez Lino, Lourdes
  • Savannah, USA
    Melzer, Gerald 18:30 Krajinovic, Filip
  • Brazil F3, Singles
    Ugarte, Benjamin 19:00 Sant'Anna, Bruno
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Klaffner, Melanie 19:00 Rogowska, Olivia
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Kolar, Nastja 19:00 Min, Grace
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Duval, Victoria 19:00 EL Tabakh, Heidi
  • Brazil F3, Doubles
    Blumenberg A / Escobar I 19:00 Kicker N / Laranja A
  • Brazil F3, Doubles
    Kestelboim M / Villanueva G 19:00 Silva C / Turini T
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Kovalets, Sofiya 19:00 Cepede Royg, Veronica
  • Stuttgart, Germany
    Kleybanova, Alisa 19:30 Kvitova, Petra
  • Santos, Brazil
    Bourgue, Mathias 19:40 Gonzalez, Maximo
  • Marrakech, Morocco
    Muguruza Blanco, Garbine 19:45 Voegele, Stefanie
  • Savannah, USA, Doubles
    Dancevic F / Polansky P 20:30 Smyczek T / Williams R
  • Brazil F3, Doubles
    Cuevas M / Neis F 20:30 Brandao F / Gutierrez O J
  • Brazil F3, Doubles
    Dutra DA Silva D / Zampieri C 20:30 Dischinger E / Severino C E
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Kontaveit A / Kremen I 20:30 Harman E J / Hibi M
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Cohen J / Slater N 20:30 Muhammad A / Townsend T
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Dabrowski G / Rosolska A 20:45 Mircic T / Thorpe L
  • Santos, Brazil, Doubles
    Duran G / Olivo R 21:00 Hidalgo G A / Londero J I
  • Savannah, USA, Doubles
    Bozoljac I / Venus M 21:00 Monroe N / Sock J
  • Savannah, USA
    Bagnis, Facundo 22:00 Reynolds, Bobby
  • Santos, Brazil, Doubles
    Gomez E / Lapentti G 22:30 De Bakker T / Demoliner M
  • Santos, Brazil, Doubles
    Alund M / Heras P 23:00 Ghem A / Saretta F

Komemoracija i sahrana u Aleji velikana na Novom groblju

Oproštaj od Svetozara Gligorića

Ostali sportovi

Autor:

Teško da igde na svetu ima šahiste koji ne zna ko je Svetozar Gligorić, istakli su govornici

umro Svetozar Gligorić, in memoriam, šah, šahista, zoom

Nenadoknadiv gubitak!

Šahovski velemajstor Svetozar Gligorić sahranjen je u petak u Aleji velikana na Novom groblju u Beogradu u prisustvu rodbine, prijatelja i poštovalaca.

Sahrani su, između ostalih, prisustvovali premijer Ivica Dačić, ministarka 
omladine i sporta Alisa Marić, predsednik OKS Vlade Divac, proslavljeni atletičar Franjo Mihalić i mnogi drugi.

Komemoracija povodom smrti legendarnog šahovskog velemajstora Svetozara Gligorića održana je u petak u Skupštini grada Beograda u prisustvu porodice i velikog broja prijatelja.

Ministarka sporta Alisa Marić, takođe šahovski velemajstor, rekla je da je Srbija ostala bez legendarnog sportiste.

"On je bio jedan od najvažnijih protagonista ove drevne igre u 20. veku. Njegovi rezultati su rekordni i neprevaziđeni. Za njega je viteštvo bilo iznad rivaliteta, a dao je ogroman doprinos nacionalnom timu i uradio je mnogo za ugled zemlje. On je istinski velikan našeg sporta. Bio je jedan od poslednjih asova generacije koja je šah učinila popularnom igrom na globalnom nivou", istakla je Marić.

Predsednik Šahovskog saveza Srbije Miodrag Vukotić istakao je da je šah ostao bez jednog od svojih velikana.

"Bilo je i biće mnogo vrhunskih šahista, ali niko neće biti takav sinonim za ljudske i sportske vrednosti kao što je to Svetozar Gligorić. Važio je za najboljeg šahistu van SSSR-a, svet će ga pamtiti kao velikog ambasadora sporta. On je bio gorostas, jednostavno - Gliga nacionale", rekao je Vukotić.

Šahovski velemajstor i dugogodišnji Gligorićev kolega Aleksandar Matanović rekao je da je Gligorić još za života postao spomenik, a da je njegov susret sa šahom bio susret sa sudbinom.

"Teško da igde na svetu ima šahiste koji ne zna ko je Svetozar Gligorić. Njegov doprinos nisu bili samo poeni osvojeni na tabli, već je stimulisao i obavezivao ostale u nacionalnom timu da se ponašaju kao on. Uvek je igrao da pobedi i da bude prvi, ali se nikada nije borio protiv rivala preko puta, već su ga zanimale isključivo figure. Uprkos tome što je šah na periferijama društevnih zbivanja Gligorić spada među naša najznačajnija imena koja su doprinela ugledu zemlje", poručio je Matanović.

Gligorić je bio višestruki šahovski šampion bivše Jugoslavije. Titulu velemajstora dobio je 1951. godine.Osvojio je 10 medalja na Evropskim prvenstvima, od kojih četiri zlatne. Gligorić je i na šahovskim Olimpijadama osvojio 14 medalja.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

Facebook

Izjava dana

Pitanje promene Ustava čeka Srbiju, ne sutra, ali u ovom mandatu, što je prilika i za drugačiju poziciju Vojvodine Ištvan Pastor lider SVM

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh