• New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Tsuji, Kanami 2 6 6 2 2 Kalva, Bhuvana 0 3 4 0 0
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Virali Murugesan, Ranjeet 07:30 Djamalov, Anton
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Skripnik, Daniel 07:30 Pulatov, Sardor
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Karimov, Djurabeck 07:30 Davutov, Iskander
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Cukierman, Daniel 07:30 Eltaev, Adil
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Kravtsov, Maxim 2 0 Perfilov, Alexander 6 3
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Korshunov, Stanislav 2 1 6 7 2 2 Shchaya-Zubrov, Pavel 1 6 3 6 1 1
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Stancu, Cristina-Madalina 09:00 Szatmari, Agnes
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Ionescu, Simona 09:00 Ghioroaie, Ylona-Georgiana
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Selakovic, Nevena 09:00 Ciufrila, Raluca
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Bubka, Sergei 09:00 Karasyov, Ivan
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Leshem, Edan 09:00 Bekimov, Kaysar
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Reznik, Oran 09:00 Ayap, Sagadat
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Prudnikau, Aliaksandr 09:00 Abiyev, Kuatbek
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Ianchuk O / Khabibulina A 09:00 Ainitdinova G / Kazionova E
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Galkin, Anton 1 6 3 1 Baskov, Dmitrii 0 2 5 0
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 2 6 6 2 2 Chamarthi S S / Maheta E 0 2 2 0 0
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Shetty L / Shinde V 0 1 4 0 Baluu S / Wang X-Y 1 6 2 1
  • Lithuania F1, Singles
    Inzerillo, Jerome 0 4 0 Tverijonas, Aleksas 0 2 0
  • Lithuania F1, Singles
    Novikov, Andrei 0 4 0 Portaluri, Giorgio 0 4 0
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Bai, Alison 0 1 0 0 Yang, Zhaoxuan 1 6 2 1
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Okamura, Kyoka 0 1 0 HU, Yue-Yue 0 4 0
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Dukic, Dajana 0 3 0 Novac, Izabela Gabriela 0 1 0
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Tian, Ran 1 6 1 1 Xun, Fang Ying 0 3 1 0
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Ayukawa, Mana 0 1 0 Tanasugarn, Tamarine 1 6 1
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Paul S S / Peddi Reddy S V 1 6 1 Andrady A / Iska T 0 2 0
  • Lithuania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 1 6 1 1 Zubov, Igor 0 1 0 0
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Khaldeev, Mihail 0 1 0 Khalil, Kamil 0 4 0
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Michalicka, Marek 0 0 0 Sakharov, Gleb 0 1 0
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Simunek, David 0 1 0 Mina, Gianni 0 2 0
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Smirnov, Artem 0 1 0 Kaluzik, Tomas 0 0 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Goetz, Paula 0 0 Bogdan, Elena 0 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Schultheiss, Carmen 0 0 0 Kennel, Karin 0 1 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Vasilescu, Arina Gabriela 0 1 0 Buzean, Diana 0 1 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Rief, Elena 0 0 0 Klasen, Anna 0 2 0
  • Romania F10, Singles
    Giurgiu, Ilie Aurelian 0 1 0 Couacaud, Enzo 0 3 0
  • Romania F10, Singles
    Ghedin, Nicola 0 0 0 Torroni, Giulio 0 1 0
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhosale R / Kim D 0 1 0 Mukherjee A / Sawhney V 0 0 0
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Khabarova E / Lidkovskaya I 10:00 Orlova N / Shkudun A
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Rufin, Guillaume 0 0 Trusendi, Walter 0 0
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Virgili, Adelchi 0 0 0 Hossam, Karim 0 0 0
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Skamlova, Chantal 0 0 Husaric, Anita 0 0
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Kubicikova, Martina 0 0 0 Szlavikovics, Szabina 0 2 0
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Czink, Melinda 10:00 Pantuckova, Gabriela
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Tarasova, Alena 0 0 0 Jurikova, Lenka 0 2 0
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Moreno-Higueras, Rafael 10:20 Zhaunerchyk, Dzianis
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Polic, Ema 10:30 Stinga, Teodora
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Duca, Gabriela 10:30 Trus, Oana Carmen
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Oyen, Sofie 10:30 Moroder, Greys
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Poncelet, Anke 10:30 Sorg, Marine
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Spigarelli, Martina 10:30 Lavrikova, Ekaterina
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Scala, Camilla 10:30 Njoze, Mirabelle
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Boeykens, Elyne 10:30 Bronzetti, Lucia
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Sosnovschi A / Yepisheva A 10:30 Taukumova M / Zhamiyeva D
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Dangwal V / Pasricha S 10:45 Chakravarthi R / Palha N
  • Spain F20, Singles
    Martos Gornes, Sergio 10:45 Perez Sanz, David
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhatia R / HE C-Y 10:55 Sunkara R / Thombare P
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Nys, Hugo 11:00 Silva, Frederico Ferreira
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 11:00 Bracciali D / Golubev A
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Shabib, Mohamed 11:00 Ask, Fredrik
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Holm, Anders Arenfeldt 11:00 Goransson, Andre
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Schutt, Leon 11:00 Ingildsen, Johannes
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Parada, Felipe 11:00 Engsted, Mads
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Benneweis Pramming, Oliver 11:00 Galskov, Tobias
  • Russia F5, Singles
    Lebedev, Ilya 11:00 Boborykin, Alexander
  • Russia F5, Singles
    Kushakov, Alexandr 11:00 Vasilyev, Ilya
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Serra, Florent 11:00 Munoz-Abreu, Jordi
  • Russia F5, Doubles
    Levine A / Zaitsev A 11:00 Kachanovskiy V / Muzaev R
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 11:00 Dmitriev, Kirill
  • Lithuania F1, Singles
    Julin, Mika 11:00 Garzelli, Francesco
  • Lithuania F1, Singles
    Kerner, Markus 11:00 Mugevicius, Lukas
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Hauser, Jens 11:00 Pjevcevic, Petar
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    De Sousa, Gilles 11:00 Arovin, Oleksiy
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Navarro, Simon 11:00 Jevtic, Slobodan
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Chong E W / Grigoryan A 11:00 Bessonova V / Pashkova E
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Easwaramurthi A / Malikova K 11:00 Boev M / Lodikova D
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Grinchishina A / Kyrpot O 11:00 Pekhova P / Pirazhenka S
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Mertens, Elise 11:00 Wang, Yafan
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Sema, Yurika 11:00 Tanaka, Mari
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Klein, Brydan 11:00 Gomez-Herrera, Carlos
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Papi, Claudia 11:05 Tona, Miriana
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Myers A / Rana S 11:10 Dadi Reddy M / Kalva B
  • Lithuania F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 11:10 Kishi, Ryota
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Honcova, Michaela 11:10 Sharipova, Sabina
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Duan, Ying-Ying 11:10 Kremen, Ilona
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Monteiro, Thiago Moura 11:20 Agar, Ryan
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Ender, Pia 11:30 Daniels, Carolin
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Luknarova, Zuzana 11:30 Kleinsteuber, Theresa
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Wlodarczak, Karolina 11:30 Fernandez-Rabener, Arabela
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Tanaka, Yuuki 11:30 Hepp, Annika
  • Romania F10, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 11:30 Dima, Dragos
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 11:30 Fifea C / Mercean R F
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Chilumula N / Han S-H 11:30 Singh O / Thandi K K
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Kalkenova K / Kalkenova S 11:30 Klyueva E / Mun V
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Troicki, Viktor 11:30 Giacalone, Omar
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Pashanski, Boris 11:30 Fanucci, Pietro
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Mendesova, Pernilla 11:30 Sumova, Diana
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Zakarlyuk, Marianna 11:30 Njiric, Silvia
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Embree, Lauren 11:30 Rutarova, Eva
  • Russia F5, Singles
    Muzaev, Richard 11:50 Kachanovskiy, Vitaly
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Brabant, Margaux 12:00 Pacholski, Lena
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Testa, Giorgia 12:00 De Sutter, Justine
  • Kazakhstan F10, Singles
    Ismailov, Temur 12:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Sartori, Carlotta 12:00 Visentin, Elisa
  • Spain F20, Doubles
    Garcia-Villanueva C / Roger Quinta B 12:15 Gautam V / Zaytsev M
  • Kitzbuhel, Austria
    Gonzalez, Maximo 12:20 Carreno-Busta, Pablo
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Wang, Chuhan 12:20 Baluda, Victor
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Adamczak M / Bai A 12:30 Tian R / Zhu L
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Corrie, Edward 12:30 Orno, Philip
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Hansson, Gustav 12:30 Larsen, Jonas Zacho
  • Russia F5, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 12:30 Chepelev A / Saplin K
  • Russia F5, Doubles
    Galkin A / Lakhno I 12:30 Gorshenin V / Selivanovsky P
  • Russia F5, Doubles
    Alekseenko G / Kushakov A 12:30 Khaldeev M / Korshunov S
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Piludu, Natasha 12:30 Meliss, Verena
  • Kazakhstan F10, Singles
    Rublev, Andrey 12:30 Khachanov, Karen
  • Kazakhstan F10, Singles
    Lobkov, Alexander 12:30 Kalovelonis, Markos
  • Kazakhstan F10, Singles
    Popko, Dmitry 12:30 Biryukov, Mikhail
  • Kazakhstan F10, Singles
    Duldaev, Daniyar 12:30 Chen, TI
  • Lithuania F1, Singles
    Corbitt, Andrew 12:30 Lipka, Dariusz
  • Lithuania F1, Singles
    Bugailiskis, Mantas 12:30 Deviatiarov, Marat
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Hsieh S-Y / LU J-J 12:30 HAN X / Zhang K-L
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    GAI A / Guo S 12:40 Jakupovic D / Kolar N
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kato M / Ninomiya M 12:40 Tang H C / Zhu A W
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Gerald 13:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Klasen, Charlotte 13:00 Ozga, Justine
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Bosio, Victoria 13:00 Stemmer, Stefanie
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kantenwein, Hanna 13:00 Haddad Maia, Beatriz
  • Kitzbuhel, Austria
    Ramos, Albert 13:00 Galovic, Viktor
  • Romania F10, Singles
    Beretta, Duilio 13:00 Porumb, Ciprian Alexandru
  • Italy F25, Singles
    Capecchi, Daniele 13:00 Eremin, Edoardo
  • Italy F25, Singles
    Cutuli, Mirko 13:00 Frigerio, Lorenzo
  • Italy F25, Singles
    Kanar, Jonathan 13:00 Carli, Cristian
  • Italy F25, Singles
    Petrone, Alessandro 13:00 Oradini, Giacomo
  • Kazakhstan F10, Singles
    Shyla, Yaraslau 13:00 Yevseyev, Denis
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Cammarata, Alberto 13:00 Rogoveanu, Sergiu
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Nagy, Peter 13:00 Jakovljevic, Srdjan
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Melchiorre, Davide 13:00 Puttergill, Calum
  • Belgium F9, Singles
    Vandenbulcke, Yannick 13:00 Hill, Tom
  • Belgium F9, Singles
    Meuffels, Alban 13:00 De Goeijen, Bobbie
  • Belgium F9, Singles
    Geerts, Michael 13:00 Adriaansen, Wouter
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Stuchla, Karolina 13:00 Esen, Hulya
  • Segovia, Spain
    Kravchuk, Konstantin 13:00 Mektic, Nikola
  • Segovia, Spain
    Van Der Duim, Antal 13:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Russia F5, Doubles
    Schepelev A / Vasilyev I 13:20 Desyatnik A / Gorodetsky V
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gombos N / Zelenay I 13:30 Recek D / Simunek D
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Kuncik J / Majsajdr L 13:30 Arguello F / Behar A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Muniesa M / Munoz Carabias P 13:40 Granollers G / Semmler M
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ladurner, Jasmin 14:00 Hofer, Verena
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Bergevi, Filip 14:00 Schwencke Lindqvist, Thomas
  • Russia F5, Doubles
    Lebedev I / Surchenko D 14:00 Shatskiy I / Zhurbin A
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 14:00 Eltaev A / Khairulla N
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khabibulin T / Khassanov R 14:00 Karimov D / Pulatov S
  • Lithuania F1, Doubles
    Garcia-Roman M / Kishi R 14:00 Levin K / Zubov I
  • Lithuania F1, Doubles
    Drzewiecki K / Lomacki P 14:00 Dubrov A / Novikov A
  • Lithuania F1, Doubles
    Sakinis D / Tverijonas J 14:00 Dembek M / Terczynski M
  • Cortina, Italy
    Volandri, Filippo 14:00 Clezar, Guilherme
  • Cortina, Italy, Doubles
    Trusendi W / Virgili A 14:00 Crugnola M / Ramirez Hidalgo R
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum L / Tanasugarn T 14:00 Sema E / Sema Y
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Curovic T / Raina A 14:10 Miyamura M / Tanaka M
  • Segovia, Spain, Doubles
    Gong M-X / Peng H-Y 14:20 Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E
  • Kitzbuhel, Austria
    Brown, Dustin 14:20 Riba, Pere
  • Segovia, Spain
    Cembellin Prieto, Antonio 14:20 Augusto Bueno, Alejandro
  • Kitzbuhel, Austria
    Struff, Jan-Lennard 14:30 Vesely, Jiri
  • Romania F10, Doubles
    Giurgiu I-A / Jecan M-A 14:30 Bortolotti M / Ghedin N
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 14:30 Massara, Antonio
  • Italy F25, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 14:30 Giorgetti F / LO Priore P
  • Belgium F9, Singles
    Van Der Lans, Fabian 14:30 Martens, Stieg
  • Belgium F9, Singles
    Storme, James Junior 14:30 Bensoussan, Samuel
  • Belgium F9, Singles
    Vanneste, Jeroen 14:30 Gille, Sander
  • Romania F10, Doubles
    Alekseenko V / Cozbinov A 15:00 Bucur S I / Ispas R
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Frommel T / Marsoun L 15:00 Middelkoop M / Westerhof B
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Carballes Baena R / Weinhandl L 15:00 Jebavy R / Pospisil J
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Celebic, Ljubomir 15:00 Borsos, Gabor
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Milenkovic, Stefan (SRB) 15:00 Harvey, Luke Immanuel
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 15:00 Nastasi, Ugo
  • Belgium F9, Singles
    Hirschmueller, Christian 15:00 De Weerdt, Olaf
  • Belgium F9, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 15:00 Blonda M / Gelade P
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Savoretti, Alice 15:30 Marchetti, Giorgia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Bacquie A / Brabant M 15:30 Cappelletti M / Mariotto S
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Eccel S / Visentin E 15:30 Cruciani D / Testa G
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Dubins B / Rizzolo K 15:30 Coppola C / Guimaraes Y
  • Lithuania F1, Doubles
    Mugevicius L / Slobodchikov R 15:30 Garzelli F / Portaluri G
  • Segovia, Spain, Doubles
    Esteban Blanco J / Hernando Ruano J 15:40 Nedunchezhiyan J / Van Der Duim A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Klein B / Mektic N 15:40 Cluskey J / Menendez-Maceiras A
  • Washington, USA
    Berrer, Michael 16:00 Sock, Jack
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 16:00 Kamke, Tobias
  • Washington, USA
    Querrey, Sam 16:00 Russell, Michael
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 16:00 Benneteau, Julien
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 16:00 Duckworth, James
  • Washington, USA
    Kavcic, Blaz 16:00 Becker, Benjamin
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 16:00 Pichl T / Seppi A
  • Washington, USA
    Rybarikova, Magdalena 16:00 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 16:00 Peng, Shuai
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Razzano, Virginie
  • Washington, USA
    Watson, Heather 16:00 Flipkens, Kirsten
  • Washington, USA
    Safarova, Lucie 16:00 Mladenovic, Kristina
  • Washington, USA
    Pliskova, Kristyna 16:00 Erakovic, Marina
  • Washington, USA
    Mchale, Christina 16:00 Stephens, Sloane
  • Cortina, Italy
    Teixeira, Maxime 16:00 Krajinovic, Filip
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 16:00 Setkic, Aldin
  • Belgium F9, Singles
    Gonzalez Carrasco, Juan Matias 16:00 Folie, Alexandre
  • Belgium F9, Singles
    Sporken, Moos 16:00 Heyman, Christopher
  • Belgium F9, Doubles
    De Goeijen B / Hill T 16:00 Vliegen J / Wolterbeek P
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Donaldson J / Kozlov S
  • Washington, USA, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 16:00 Johnson S / Querrey S
  • Washington, USA, Doubles
    Nestor D / Zimonjic N 16:00 Cabal J S / Marrero D
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Paes L 16:00 Chardy J / Lindstedt R
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 16:00 Dodig I / Melo M
  • Washington, USA, Doubles
    Benneteau J / Llodra M 16:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA, Doubles
    Huey T C / Inglot D 16:00 Peya A / Soares B
  • Romania F10, Doubles
    Apostol A / Tatomir L 16:30 Cornea V V / Gheorghe L
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 16:30 Gonzalez Carrasco J M / Smalyanyy F
  • Liberec, Czech Republic
    Eysseric, Jonathan 16:30 Martin, Andrej
  • Liberec, Czech Republic
    Puetz, Tim 16:30 Rola, Blaz
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 17:00 Souza, Joao Olavo
  • Romania F10, Doubles
    Marin T N / Porumb C A 17:00 Ignat D C / Szekely A
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    DI Giuseppe, Martina 17:00 Giovine, Claudia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 17:00 Meliss V / Procacci A M
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Genovese, Elaine 17:00 LI, Yixuan
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Radovcic, Phenomena 17:00 Walters, Alexandra
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Sills, Savannah 17:00 Pertusa Garcia, Laura
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Ogata, Haine 17:00 Kulova, Andrea
  • Belgium F9, Singles
    Sidorenko, Alexandre 17:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F9, Singles
    Geens, Clement 17:00 Lestienne, Constant
  • Spain F20, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 17:00 Gakhov, Ivan
  • Spain F20, Doubles
    Deus N / Sousa H 17:00 Nieto A / Ventura-Martell F
  • Spain F20, Doubles
    Burniol-Teixido G / Mas Mascolo A 17:00 Martos Gornes S / Mesquida Berg O
  • Spain F20, Doubles
    Calvo Eman F / Uspensky D 17:00 Bonuccelli F / Valeriano A
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 17:00 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F12, Singles
    Castro, Matias 17:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 17:00 Senattore, Rodrigo
  • Argentina F12, Singles
    Cressa, Mateo Facundo 17:00 Makiguchi, Ryusei
  • Italy F25, Doubles
    Rizzuti G / Saccone G M 17:30 Cacace G / DI Ianni E
  • Italy F25, Doubles
    Crepaldi E / Estevez M 17:30 Capecchi D / Galoppini D
  • Italy F25, Doubles
    Fons V / Kanar J 17:30 Carli C / Lago T
  • Italy F25, Doubles
    Papasidero L / Petrone A 17:30 Frigerio L / Trevisan M
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Melzer G / Melzer J 18:00 Bednarek T / Gabashvili T
  • Segovia, Spain
    Vaisse, Martin 18:00 Garin, Christian
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Vasiliev, Mara 18:30 Mokrousova, Greta
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Ossombi, Anabel 18:30 Zhang, Ying
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Eltony, Mayar 18:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    LU, Jiaxi 18:30 Mfoumouangana, Victoire
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 18:30 Sturdza, Constantin
  • Spain F20, Singles
    Kozlov, Nikita 18:30 Gomez, Lucas
  • Spain F20, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 18:30 Sanchis-Hernandez, Emilio
  • Spain F20, Singles
    Domingues, Joao 18:30 Lopez Jaen, Miguel Angel
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 18:30 Pini, Sebastian Exequiel
  • Argentina F12, Singles
    Varrone, Enzo 18:30 Benitez Chavarriaga, Juan Manuel
  • Argentina F12, Doubles
    Florez V / Portmann L 18:30 Dotti O F / Sprovieri L
  • Argentina F12, Doubles
    Ameal J I / Perez Mota M 18:30 Coria F / Galarza J I
  • Vancouver, Canada
    Baghdatis, Marcos 19:00 Smith, John-Patrick
  • Vancouver, Canada
    Sarkissian, Alexander 19:00 Buchanan, Chase
  • Vancouver, Canada
    Daniel, Taro 19:00 Thompson, Jordan
  • Vancouver, Canada
    Reid, Matt 19:00 Evans, Daniel
  • Vancouver, Canada
    Mcgee, James 19:00 Millot, Vincent
  • Vancouver, Canada
    Novikov, Dennis 19:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Vancouver, Canada
    Nishioka, Yoshihito 19:00 Saville, Luke
  • Vancouver, Canada
    Williams, Rhyne 19:00 Dustov, Farrukh
  • Vancouver, Canada
    Kokkinakis, Thanasi 19:00 Wang, Jimmy
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Loeb, Jamie 19:00 Will, Allie
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Hardebeck, Krista 19:00 Okadaue, Chiaki
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Whoriskey, Caitlin 19:00 Scandalis, Zoe Gwen
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Brady, Jennifer 19:00 Reix, Sherazad
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 19:00 Borella F / Della Tommasina D
  • Italy F25, Doubles
    Azzaro L / Tarallo S 19:00 Chiurulli D / Mora F
  • Stanford, USA
    Lisicki, Sabine 19:00 Ivanovic, Ana
  • Stanford, USA
    Cibulkova, Dominika 19:00 Muguruza Blanco, Garbine
  • Stanford, USA
    Ormaechea, Paula 19:00 Hantuchova, Daniela
  • Stanford, USA
    Suarez Navarro, Carla 19:00 Puig, Monica
  • Washington, USA
    Kuznetsova, Svetlana 19:45 Hercog, Polona
  • Washington, USA
    King, Vania 20:00 Abanda, Francoise
  • Stanford, USA
    Date-Krumm, Kimiko 20:00 Pliskova, Karolina
  • Argentina F12, Doubles
    Matute J / Vellbach G 20:00 Buchhass M / Rondina M
  • Argentina F12, Doubles
    Monteferrario J-J / Sorgi J P 20:00 Castro M / Ceppo A
  • Argentina F12, Doubles
    Cuevas M / Paz G 20:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Argentina F12, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 20:00 Agamenone F / Torre E A
  • Vancouver, Canada
    Moriya, Hiroki 20:30 Krajicek, Austin
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Hibi, Mayo 20:30 Johanson, Rosie
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Jegiolka, Justyna 20:30 Zacarias, Marcela
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 20:30 Januskova, Petra
  • Stanford, USA, Doubles
    Hrdinova E / Klepac A 21:00 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Vancouver, Canada
    Pavic, Ante 21:50 Uchiyama, Yasutaka
  • Washington, USA
    Dancevic, Frank 22:00 Paire, Benoit
  • Washington, USA
    Jaziri, Malek 22:00 Stakhovsky, Sergiy
  • Washington, USA, Doubles
    Chirico L / Marand S 22:00 Rodionova A / Rogowska O
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Baric, Nives 22:00 Muresan, Denise
  • Washington, USA
    Smyczek, Tim 22:00 Kuznetsov, Alex
  • Washington, USA
    Ginepri, Robby 22:00 Falla, Alejandro
  • Stanford, USA
    Stosur, Samantha 22:00 Osaka, Naomi
  • Vancouver, Canada, Doubles, Qu...
    Gabb R / Sato B 23:00 Novikov D / Smith C
  • Washington, USA
    Sugita, Yuichi 23:00 Young, Donald
  • Stanford, USA
    Vickery, Sachia 23:00 Zhang, Shuai
  • Washington, USA
    Riske, Alison 23:15 Kuwata, Hiroko
  • Stanford, USA
    Garcia, Caroline 23:15 Lepchenko, Varvara
  • Washington, USA
    Ram, Rajeev 23:20 Donaldson, Jared
  • Washington, USA
    Matosevic, Marinko 23:20 Marchenko, Illya

Komemoracija i sahrana u Aleji velikana na Novom groblju

Oproštaj od Svetozara Gligorića

Ostali sportovi

Autor:

Teško da igde na svetu ima šahiste koji ne zna ko je Svetozar Gligorić, istakli su govornici

umro Svetozar Gligorić, in memoriam, šah, šahista,

Nenadoknadiv gubitak!

Šahovski velemajstor Svetozar Gligorić sahranjen je u petak u Aleji velikana na Novom groblju u Beogradu u prisustvu rodbine, prijatelja i poštovalaca.

Sahrani su, između ostalih, prisustvovali premijer Ivica Dačić, ministarka 
omladine i sporta Alisa Marić, predsednik OKS Vlade Divac, proslavljeni atletičar Franjo Mihalić i mnogi drugi.

Komemoracija povodom smrti legendarnog šahovskog velemajstora Svetozara Gligorića održana je u petak u Skupštini grada Beograda u prisustvu porodice i velikog broja prijatelja.

Ministarka sporta Alisa Marić, takođe šahovski velemajstor, rekla je da je Srbija ostala bez legendarnog sportiste.

"On je bio jedan od najvažnijih protagonista ove drevne igre u 20. veku. Njegovi rezultati su rekordni i neprevaziđeni. Za njega je viteštvo bilo iznad rivaliteta, a dao je ogroman doprinos nacionalnom timu i uradio je mnogo za ugled zemlje. On je istinski velikan našeg sporta. Bio je jedan od poslednjih asova generacije koja je šah učinila popularnom igrom na globalnom nivou", istakla je Marić.

Predsednik Šahovskog saveza Srbije Miodrag Vukotić istakao je da je šah ostao bez jednog od svojih velikana.

"Bilo je i biće mnogo vrhunskih šahista, ali niko neće biti takav sinonim za ljudske i sportske vrednosti kao što je to Svetozar Gligorić. Važio je za najboljeg šahistu van SSSR-a, svet će ga pamtiti kao velikog ambasadora sporta. On je bio gorostas, jednostavno - Gliga nacionale", rekao je Vukotić.

Šahovski velemajstor i dugogodišnji Gligorićev kolega Aleksandar Matanović rekao je da je Gligorić još za života postao spomenik, a da je njegov susret sa šahom bio susret sa sudbinom.

"Teško da igde na svetu ima šahiste koji ne zna ko je Svetozar Gligorić. Njegov doprinos nisu bili samo poeni osvojeni na tabli, već je stimulisao i obavezivao ostale u nacionalnom timu da se ponašaju kao on. Uvek je igrao da pobedi i da bude prvi, ali se nikada nije borio protiv rivala preko puta, već su ga zanimale isključivo figure. Uprkos tome što je šah na periferijama društevnih zbivanja Gligorić spada među naša najznačajnija imena koja su doprinela ugledu zemlje", poručio je Matanović.

Gligorić je bio višestruki šahovski šampion bivše Jugoslavije. Titulu velemajstora dobio je 1951. godine.Osvojio je 10 medalja na Evropskim prvenstvima, od kojih četiri zlatne. Gligorić je i na šahovskim Olimpijadama osvojio 14 medalja.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Respekt prema Vladi i Vučiću, koji se odlučio za politiku koja je teža i izazovnija, ali je i jedini put Slobodan Petrović

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh