• Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Sosnovschi A / Yepisheva A 10:30 Taukumova M / Zhamiyeva D
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Schutt, Leon 2 6 6 2 2 Ingildsen, Johannes 0 3 4 0 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 11:00 Dmitriev, Kirill
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhatia R / HE C-Y 0 3 0 0 Sunkara R / Thombare P 1 6 1 1
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Selakovic, Nevena 1 6 6 0 1 Ciufrila, Raluca 1 7 4 1 1
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Mendesova, Pernilla 1 3 7 4 1 Sumova, Diana 1 6 5 3 1
  • Kazakhstan F10, Singles
    Ismailov, Temur 12:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Zakarlyuk, Marianna 1 6 6 1 1 Njiric, Silvia 1 7 2 1 1
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Benneweis Pramming, Oliver 0 2 0 Galskov, Tobias 0 2 0
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Troicki, Viktor 1 7 3 2 1 Giacalone, Omar 1 6 6 1 1
  • Spain F20, Doubles
    Garcia-Villanueva C / Roger Quinta B 1 3 7 1 Gautam V / Zaytsev M 1 6 5 1
  • Kitzbuhel, Austria
    Gonzalez, Maximo 1 6 4 0 1 Carreno-Busta, Pablo 1 3 6 1 1
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Corrie, Edward 2 6 7 2 2 Orno, Philip 0 1 6 0 0
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Piludu, Natasha 0 3 4 0 0 Meliss, Verena 2 6 6 2 2
  • Kazakhstan F10, Singles
    Rublev, Andrey 12:30 Khachanov, Karen
  • Kazakhstan F10, Singles
    Popko, Dmitry 12:30 Biryukov, Mikhail
  • Kazakhstan F10, Singles
    Duldaev, Daniyar 12:30 Chen, TI
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Hsieh S-Y / LU J-J 0 4 3 0 0 HAN X / Zhang K-L 2 6 6 2 2
  • Russia F5, Doubles
    Galkin A / Lakhno I 2 6 6 2 2 Gorshenin V / Selivanovsky P 0 0 3 0 0
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Duca, Gabriela 1 6 5 1 Trus, Oana Carmen 0 3 1 0
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Wang, Chuhan 1 7 3 1 Baluda, Victor 0 6 0 0
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Gerald 0 2 3 0 Haider-Maurer, Andreas 1 6 4 1
  • Kitzbuhel, Austria
    Ramos, Albert 0 6 1 0 Galovic, Viktor 1 7 0 1
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Polic, Ema 1 6 3 1 Stinga, Teodora 0 3 2 0
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Spigarelli, Martina 1 6 1 1 Lavrikova, Ekaterina 0 2 2 0
  • Italy F25, Singles
    Capecchi, Daniele 13:00 Eremin, Edoardo
  • Italy F25, Singles
    Cutuli, Mirko 0 4 1 0 Frigerio, Lorenzo 1 6 3 1
  • Italy F25, Singles
    Petrone, Alessandro 13:00 Oradini, Giacomo
  • Lithuania F1, Singles
    Julin, Mika 0 5 0 Garzelli, Francesco 1 7 1
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Hauser, Jens 13:00 Pjevcevic, Petar
  • Lithuania F1, Singles
    Bugailiskis, Mantas 0 2 1 0 Deviatiarov, Marat 1 6 2 1
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    De Sousa, Gilles 13:00 Arovin, Oleksiy
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Navarro, Simon 13:00 Jevtic, Slobodan
  • Belgium F9, Singles
    Vandenbulcke, Yannick 13:00 Hill, Tom
  • Segovia, Spain
    Kravchuk, Konstantin 0 3 4 0 Mektic, Nikola 1 6 4 1
  • Segovia, Spain
    Van Der Duim, Antal 0 4 2 0 0 Kudryavtsev, Alexander 2 6 6 2 2
  • Romania F10, Singles
    Beretta, Duilio 1 6 2 1 Porumb, Ciprian Alexandru 0 2 0 0
  • Italy F25, Singles
    Kanar, Jonathan 0 3 0 Carli, Cristian 0 5 0
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Kuncik J / Majsajdr L 1 6 1 1 Arguello F / Behar A 0 2 2 0
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Chong E W / Grigoryan A 13:30 Bessonova V / Pashkova E
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Easwaramurthi A / Malikova K 0 2 1 0 Boev M / Lodikova D 1 6 1 1
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Grinchishina A / Kyrpot O 13:30 Pekhova P / Pirazhenka S
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Stuchla, Karolina 0 5 0 Esen, Hulya 0 5 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kantenwein, Hanna 0 1 1 0 Haddad Maia, Beatriz 1 6 2 1
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Holm, Anders Arenfeldt 0 3 0 Goransson, Andre 0 5 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Shyla, Yaraslau 13:35 Yevseyev, Denis
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    GAI A / Guo S 0 4 0 Jakupovic D / Kolar N 0 4 0
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kato M / Ninomiya M 13:40 Tang H C / Zhu A W
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ladurner, Jasmin 0 1 0 Hofer, Verena 0 1 0
  • Russia F5, Doubles
    Lebedev I / Surchenko D 0 1 0 Shatskiy I / Zhurbin A 0 1 0
  • Russia F5, Doubles
    Schepelev A / Vasilyev I 0 1 0 Desyatnik A / Gorodetsky V 0 2 0
  • Russia F5, Doubles
    Alekseenko G / Kushakov A 0 4 0 Khaldeev M / Korshunov S 0 0 0
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 14:00 Eltaev A / Khairulla N
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khabibulin T / Khassanov R 14:00 Karimov D / Pulatov S
  • Cortina, Italy, Doubles
    Trusendi W / Virgili A 0 0 0 Crugnola M / Ramirez Hidalgo R 0 0 0
  • Belgium F9, Singles
    Van Der Lans, Fabian 0 1 0 Martens, Stieg 0 2 0
  • Belgium F9, Singles
    Meuffels, Alban 0 1 0 De Goeijen, Bobbie 0 0 0
  • Belgium F9, Singles
    Geerts, Michael 0 1 0 Adriaansen, Wouter 0 2 0
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gombos N / Zelenay I 14:15 Recek D / Simunek D
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum L / Tanasugarn T 14:15 Sema E / Sema Y
  • Segovia, Spain, Doubles
    Gong M-X / Peng H-Y 14:20 Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Bergevi, Filip 14:20 Schwencke Lindqvist, Thomas
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Hansson, Gustav 14:20 Larsen, Jonas Zacho
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 14:30 Massara, Antonio
  • Italy F25, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 14:30 Giorgetti F / LO Priore P
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Cammarata, Alberto 14:30 Rogoveanu, Sergiu
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Nagy, Peter 14:30 Jakovljevic, Srdjan
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Melchiorre, Davide 14:30 Puttergill, Calum
  • Segovia, Spain, Doubles
    Muniesa M / Munoz Carabias P 14:35 Granollers G / Semmler M
  • Segovia, Spain
    Cembellin Prieto, Antonio 14:35 Augusto Bueno, Alejandro
  • Kitzbuhel, Austria
    Brown, Dustin 14:40 Riba, Pere
  • Lithuania F1, Doubles
    Sakinis D / Tverijonas J 14:40 Dembek M / Terczynski M
  • Cortina, Italy
    Volandri, Filippo 14:40 Clezar, Guilherme
  • Lithuania F1, Singles
    Corbitt, Andrew 14:45 Lipka, Dariusz
  • Kitzbuhel, Austria
    Struff, Jan-Lennard 14:50 Vesely, Jiri
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Kalkenova K / Kalkenova S 14:50 Klyueva E / Mun V
  • Romania F10, Doubles
    Giurgiu I-A / Jecan M-A 14:55 Bortolotti M / Ghedin N
  • Romania F10, Doubles
    Alekseenko V / Cozbinov A 15:00 Bucur S I / Ispas R
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Frommel T / Marsoun L 15:00 Middelkoop M / Westerhof B
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Carballes Baena R / Weinhandl L 15:00 Jebavy R / Pospisil J
  • Kazakhstan F10, Singles
    Lobkov, Alexander 15:00 Kalovelonis, Markos
  • Lithuania F1, Doubles
    Garcia-Roman M / Kishi R 15:00 Levin K / Zubov I
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 15:00 Nastasi, Ugo
  • Belgium F9, Singles
    Hirschmueller, Christian 15:00 De Weerdt, Olaf
  • Belgium F9, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 15:00 Blonda M / Gelade P
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Curovic T / Raina A 15:10 Miyamura M / Tanaka M
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Bacquie A / Brabant M 15:30 Cappelletti M / Mariotto S
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Eccel S / Visentin E 15:30 Cruciani D / Testa G
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Dubins B / Rizzolo K Coppola C / Guimaraes Y
  • Belgium F9, Singles
    Nematzadeh, Keyvan 15:40 Hill, Tom
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Savoretti, Alice 15:40 Marchetti, Giorgia
  • Belgium F9, Singles
    Storme, James Junior 15:40 Bensoussan, Samuel
  • Belgium F9, Singles
    Vanneste, Jeroen 15:40 Gille, Sander
  • Segovia, Spain, Doubles
    Klein B / Mektic N 15:55 Cluskey J / Menendez-Maceiras A
  • Washington, USA
    Berrer, Michael 16:00 Sock, Jack
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 16:00 Kamke, Tobias
  • Washington, USA
    Querrey, Sam 16:00 Russell, Michael
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 16:00 Benneteau, Julien
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 16:00 Duckworth, James
  • Washington, USA
    Kavcic, Blaz 16:00 Becker, Benjamin
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 16:00 Pichl T / Seppi A
  • Washington, USA
    Rybarikova, Magdalena 16:00 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 16:00 Peng, Shuai
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Razzano, Virginie
  • Washington, USA
    Watson, Heather 16:00 Flipkens, Kirsten
  • Washington, USA
    Safarova, Lucie 16:00 Mladenovic, Kristina
  • Washington, USA
    Pliskova, Kristyna 16:00 Erakovic, Marina
  • Washington, USA
    Mchale, Christina 16:00 Stephens, Sloane
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Celebic, Ljubomir 16:00 Borsos, Gabor
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Milenkovic, Stefan (SRB) 16:00 Harvey, Luke Immanuel
  • Cortina, Italy
    Teixeira, Maxime 16:00 Krajinovic, Filip
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 16:00 Setkic, Aldin
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Donaldson J / Kozlov S
  • Washington, USA, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 16:00 Johnson S / Querrey S
  • Washington, USA, Doubles
    Nestor D / Zimonjic N 16:00 Cabal J S / Marrero D
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Paes L 16:00 Chardy J / Lindstedt R
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 16:00 Dodig I / Melo M
  • Washington, USA, Doubles
    Benneteau J / Llodra M 16:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA, Doubles
    Huey T C / Inglot D 16:00 Peya A / Soares B
  • Lithuania F1, Doubles
    Mugevicius L / Slobodchikov R 16:10 Garzelli F / Portaluri G
  • Lithuania F1, Doubles
    Drzewiecki K / Lomacki P 16:15 Dubrov A / Novikov A
  • Romania F10, Doubles
    Apostol A / Tatomir L 16:30 Cornea V V / Gheorghe L
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 16:30 Gonzalez Carrasco J M / Smalyanyy F
  • Liberec, Czech Republic
    Eysseric, Jonathan 16:30 Martin, Andrej
  • Liberec, Czech Republic
    Puetz, Tim 16:30 Rola, Blaz
  • Segovia, Spain, Doubles
    Esteban Blanco J / Hernando Ruano J 16:35 Nedunchezhiyan J / Van Der Duim A
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 17:00 Souza, Joao Olavo
  • Romania F10, Doubles
    Marin T N / Porumb C A 17:00 Ignat D C / Szekely A
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 17:00 Meliss V / Procacci A M
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Genovese, Elaine 17:00 LI, Yixuan
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Radovcic, Phenomena 17:00 Walters, Alexandra
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Sills, Savannah 17:00 Pertusa Garcia, Laura
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Ogata, Haine 17:00 Kulova, Andrea
  • Belgium F9, Singles
    Sidorenko, Alexandre 17:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F9, Singles
    Geens, Clement 17:00 Lestienne, Constant
  • Spain F20, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 17:00 Gakhov, Ivan
  • Spain F20, Doubles
    Deus N / Sousa H 17:00 Nieto A / Ventura-Martell F
  • Spain F20, Doubles
    Burniol-Teixido G / Mas Mascolo A 17:00 Martos Gornes S / Mesquida Berg O
  • Spain F20, Doubles
    Calvo Eman F / Uspensky D 17:00 Bonuccelli F / Valeriano A
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 17:00 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F12, Singles
    Castro, Matias 17:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 17:00 Senattore, Rodrigo
  • Argentina F12, Singles
    Cressa, Mateo Facundo 17:00 Makiguchi, Ryusei
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    DI Giuseppe, Martina 17:10 Giovine, Claudia
  • Belgium F9, Singles
    Gonzalez Carrasco, Juan Matias 17:10 Folie, Alexandre
  • Belgium F9, Singles
    Sporken, Moos 17:10 Heyman, Christopher
  • Belgium F9, Doubles
    De Goeijen B / Hill T 17:10 Vliegen J / Wolterbeek P
  • Italy F25, Doubles
    Rizzuti G / Saccone G M 17:30 Cacace G / DI Ianni E
  • Italy F25, Doubles
    Crepaldi E / Estevez M 17:30 Capecchi D / Galoppini D
  • Italy F25, Doubles
    Fons V / Kanar J 17:30 Carli C / Lago T
  • Italy F25, Doubles
    Papasidero L / Petrone A 17:30 Frigerio L / Trevisan M
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Melzer G / Melzer J 18:00 Bednarek T / Gabashvili T
  • Segovia, Spain
    Vaisse, Martin 18:00 Garin, Christian
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Vasiliev, Mara 18:30 Mokrousova, Greta
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Ossombi, Anabel 18:30 Zhang, Ying
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Eltony, Mayar 18:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    LU, Jiaxi 18:30 Mfoumouangana, Victoire
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 18:30 Sturdza, Constantin
  • Spain F20, Singles
    Kozlov, Nikita 18:30 Gomez, Lucas
  • Spain F20, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 18:30 Sanchis-Hernandez, Emilio
  • Spain F20, Singles
    Domingues, Joao 18:30 Lopez Jaen, Miguel Angel
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 18:30 Pini, Sebastian Exequiel
  • Argentina F12, Singles
    Varrone, Enzo 18:30 Benitez Chavarriaga, Juan Manuel
  • Argentina F12, Doubles
    Florez V / Portmann L 18:30 Dotti O F / Sprovieri L
  • Argentina F12, Doubles
    Ameal J I / Perez Mota M 18:30 Coria F / Galarza J I
  • Vancouver, Canada
    Baghdatis, Marcos 19:00 Smith, John-Patrick
  • Vancouver, Canada
    Sarkissian, Alexander 19:00 Buchanan, Chase
  • Vancouver, Canada
    Daniel, Taro 19:00 Thompson, Jordan
  • Vancouver, Canada
    Reid, Matt 19:00 Evans, Daniel
  • Vancouver, Canada
    Mcgee, James 19:00 Millot, Vincent
  • Vancouver, Canada
    Novikov, Dennis 19:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Vancouver, Canada
    Nishioka, Yoshihito 19:00 Saville, Luke
  • Vancouver, Canada
    Williams, Rhyne 19:00 Dustov, Farrukh
  • Vancouver, Canada
    Kokkinakis, Thanasi 19:00 Wang, Jimmy
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Loeb, Jamie 19:00 Will, Allie
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Hardebeck, Krista 19:00 Okadaue, Chiaki
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Whoriskey, Caitlin 19:00 Scandalis, Zoe Gwen
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Brady, Jennifer 19:00 Reix, Sherazad
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 19:00 Borella F / Della Tommasina D
  • Italy F25, Doubles
    Azzaro L / Tarallo S 19:00 Chiurulli D / Mora F
  • Stanford, USA
    Lisicki, Sabine 19:00 Ivanovic, Ana
  • Stanford, USA
    Cibulkova, Dominika 19:00 Muguruza Blanco, Garbine
  • Stanford, USA
    Ormaechea, Paula 19:00 Hantuchova, Daniela
  • Stanford, USA
    Suarez Navarro, Carla 19:00 Puig, Monica
  • Washington, USA
    Kuznetsova, Svetlana 19:45 Hercog, Polona
  • Washington, USA
    King, Vania 20:00 Abanda, Francoise
  • Stanford, USA
    Date-Krumm, Kimiko 20:00 Pliskova, Karolina
  • Argentina F12, Doubles
    Matute J / Vellbach G 20:00 Buchhass M / Rondina M
  • Argentina F12, Doubles
    Monteferrario J-J / Sorgi J P 20:00 Castro M / Ceppo A
  • Argentina F12, Doubles
    Cuevas M / Paz G 20:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Argentina F12, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 20:00 Agamenone F / Torre E A
  • Vancouver, Canada
    Moriya, Hiroki 20:30 Krajicek, Austin
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Hibi, Mayo 20:30 Johanson, Rosie
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Jegiolka, Justyna 20:30 Zacarias, Marcela
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 20:30 Januskova, Petra
  • Stanford, USA, Doubles
    Hrdinova E / Klepac A 21:00 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Vancouver, Canada
    Pavic, Ante 21:50 Uchiyama, Yasutaka
  • Washington, USA
    Dancevic, Frank 22:00 Paire, Benoit
  • Washington, USA
    Jaziri, Malek 22:00 Stakhovsky, Sergiy
  • Washington, USA, Doubles
    Chirico L / Marand S 22:00 Rodionova A / Rogowska O
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Baric, Nives 22:00 Muresan, Denise
  • Washington, USA
    Smyczek, Tim 22:00 Kuznetsov, Alex
  • Washington, USA
    Ginepri, Robby 22:00 Falla, Alejandro
  • Stanford, USA
    Stosur, Samantha 22:00 Osaka, Naomi
  • Vancouver, Canada, Doubles, Qu...
    Gabb R / Sato B 23:00 Novikov D / Smith C
  • Washington, USA
    Sugita, Yuichi 23:00 Young, Donald
  • Stanford, USA
    Vickery, Sachia 23:00 Zhang, Shuai
  • Washington, USA
    Riske, Alison 23:15 Kuwata, Hiroko
  • Stanford, USA
    Garcia, Caroline 23:15 Lepchenko, Varvara
  • Washington, USA
    Ram, Rajeev 23:20 Donaldson, Jared
  • Washington, USA
    Matosevic, Marinko 23:20 Marchenko, Illya

Ne smetaju mu proteze

Oskar Pistorijus na Igrama u Londonu ulazi u istoriju

Ostali sportovi

Južnoafrički trkač je uz pojedinačnu trku na 400 metara izabran i za štafetu 4x400 metara i biće prvi prvi čovek u istoriji koji je na OI trčao sa protezama

oskar pistorijus, norma za oi, atletika

Južnoafrički atletičar Oskar Pistorijus, kome su amputirane obe potkolenice i trči sa protezama, ipak će učestvovati na Olimpijskim igrama u Londonu, pošto je izabran za štafetu 4x400 metara, a trčaće i pojedinačnu trku u toj dosciplini.

Izvršni direktor OK Južne Afrike Tubi Redi rekao je da je Atletski savez te države odlučio da Pistorijusu dozvoli da trči i pojedinačnu trku, iako u toj disciplini nije ispunio olimpijsku normu. Pistorijus, kome su amputirane obe potkolenice i trči sa protezama, imao je mnogo uspeha na Paraolimpijskim igrama, pošto je 2008. u Pekingu osvojio tri zlatne medalje, a četiri godine ranije u Atini zlato i srebro.

Ovaj 25-godišnjak će tako postati prvi čovek u istoriji koji je na Olimpijskim igrama trčao sa protezama. Pistorijus je imao mnogo uspeha na Paraolimpijskim igrama, pošto je 2008. u Pekingu osvojio tri zlatne medalje, a četiri godine ranije u Atini zlato i srebro.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Poslednji komentar

  • CTEBAH

    CTEBAH

    Ovo je borac.

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Respekt prema Vladi i Vučiću, koji se odlučio za politiku koja je teža i izazovnija, ali je i jedini put Slobodan Petrović

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh