• Iran F10, Singles
    Nadaf, Hamid Reza 07:30 Kocyla, Arkadiusz
  • Russia F9, Singles
    Elistratov, Evgeny 1 7 4 3 1 1 Muzaev, Richard 2 5 6 6 2 2
  • Iran F10, Singles
    Marfia, Matteo 1 6 3 2 1 Madanchi, Amirvala 1 4 6 1 1
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Ionescu, Simona 0 4 4 0 0 Fetecau, Irina 2 6 6 2 2
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Ciobanu, Daniela 0 4 1 0 0 Duca, Gabriela 2 6 6 2 2
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Cozac, Marina 0 3 1 0 0 Buzean, Diana 2 6 6 2 2
  • Iran F10, Singles
    Hossein Zade, Mohsen 09:00 Musialek, Alexis
  • Iran F10, Singles
    Pancaldi, Luca 09:05 Shahgholi, Anoosha
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Adler, Lou 0 0 3 0 0 Laine, Emma 2 6 6 2 2
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Ossombi, Anabel 0 1 0 0 0 Giger, Samira 2 6 6 2 2
  • Poland F7, Singles
    Janik, Patryk 1 7 0 1 Pyla, Piotr 0 6 1 0
  • Poland F7, Singles
    Lipka, Dariusz 1 6 5 1 Majchrowicz, Adam 0 2 3 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Covington, Dominique 0 6 0 Aponasenko, Vasilisa 1 7 1
  • Turkey F30, Singles
    Vorster, Tucker 1 6 4 1 Chervyakov, Fedor 0 3 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Yondem, Ilayda 0 1 1 0 0 Serrano Garcia, Natalia 2 6 6 2 2
  • Russia F9, Singles
    Galyamov, Mikhail 0 3 3 0 0 Bobrov, Bogdan 2 6 6 2 2
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Collie N / Karaitiana J 1 6 4 1 Drew J / Fourouclas N 0 3 1 0
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Kerfs, Deborah 10:00 Burger, Cindy
  • Croatia F16, Singles
    Tabatruong, Maxime 1 6 1 Mastrelia, Antonio 0 2 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Sibille, Constance 0 4 0 Chernetsova, Darya 0 5 0
  • Austria F10, Singles
    Dmitriev, Kirill 1 6 1 1 Rettl, Stefan 0 3 3 0
  • Austria F10, Singles
    Michnev, Petr 0 4 1 0 Weissborn, Tristan-Samuel 1 6 5 1
  • Brasov, Romania
    Rudnev, Valery 0 4 0 Sikora, Adrian 0 3 0
  • Austria F10, Singles
    Statzberger, Thomas 1 6 1 1 Bader, Sebastian 0 2 1 0
  • Brasov, Romania
    Grigelis, Laurynas 1 6 1 1 Pouille, Lucas 0 3 0 0
  • Brasov, Romania
    Melzer, Gerald 1 6 1 Jankovic, Miki 0 4 0
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Borecka, Martina 1 6 2 1 Stuchla, Karolina 0 4 1 0
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Kubicikova, Martina 5 5 Zeminova, Marketa 2 2
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Rouckova, Kristyna 0 2 2 0 Krejsova, Petra 1 6 3 1
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Markovic, Mina 0 1 1 0 Ushakova, Anastasia 1 6 2 1
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Stojacic, Ana 0 1 1 0 0 Herdzelas, Dea 2 6 6 2 2
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Mastilovic, Marija 1 6 1 1 Lazic, Marina 0 3 1 0
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Dukic, Dajana 0 2 0 0 Malikova, Tereza 1 6 1 1
  • Italy F30, Singles
    Speronello, Marco 1 6 0 1 Jastraunig, Lukas 0 4 2 0
  • Italy F30, Singles
    Pontoglio, Davide 0 5 0 Reissig, Nicolas 1 7 1
  • France F17, Singles
    Grinberg, Thomas 0 6 0 Ramiaramanana, Lofo 0 5 0
  • France F17, Singles
    Rousset, Elie 1 6 1 1 Boulpiquante, Nicolas 0 1 1 0
  • Croatia F16, Singles
    Bensoussan, Samuel 0 3 0 Bonadio, Riccardo 0 4 0
  • Austria F10, Singles
    Lang, Robin 0 3 1 0 Partl, Adrian 1 6 0 1
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Kolesnikova, Ksenia 0 0 0 0 Kolarova, Veronika 1 6 4 1
  • Russia F9, Singles
    Giner, Marc 0 3 0 Poplavskyy, Stanislav 0 3 0
  • Iran F10, Singles
    Munoz-Abreu, Jordi 1 6 0 1 Mirzakhani, Ali 0 0 1 0
  • Russia F9, Singles
    Badanov, Dmytro 0 2 0 Saplin, Kirill 0 1 0
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Adamescu, Cristina 0 0 Perper, Alexandra 0 0
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Martinov, Alisa 0 0 0 Hincu, Bianca 0 1 0
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Tudor, Cristiana Miruna 11:00 Ianchuk, Elizaveta
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Pereira, Teliana 11:00 Orlova, Natalia
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Johansson, Mathilde 11:00 Bua, Tatiana
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Sorribes Tormo, Sara 11:00 Schuurs, Demi
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Khromacheva, Irina 11:00 Cadantu, Alexandra
  • Croatia F16, Singles
    Jandric, Darko 11:00 Raspudic, Franjo
  • Belgium F14, Singles
    Netuschil, Marvin 11:00 Gomez Mantilla, Ivan
  • Belgium F14, Singles
    Maas, Clement 11:00 Gonzalez Carrasco, Juan Matias
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Zhang, Yukun 11:00 Flood, Emma
  • Belgium F14, Singles
    Hoang, Antoine 11:00 Ning, Yuqing
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Pantuckova, Magdalena 11:00 Sunjic, Margita
  • Iran F10, Singles
    Dabiri, Ashkan 11:00 Souri, Mahdi
  • Alphen, Netherlands, Qualifyin...
    Koolhof, Wesley 11:00 Ruepke, Lukas
  • St. Remy, France
    Moriya, Hiroki 11:00 Millot, Vincent
  • St. Remy, France
    Kravchuk, Konstantin 11:00 Bemelmans, Ruben
  • Great Britain F15, Singles
    Clayton, Scott 11:00 Martin, Toby
  • Great Britain F15, Singles
    Ward Hibbert, Joshua 11:00 Pauffley, Neil
  • Great Britain F15, Singles
    Milton, Joshua 11:00 Oakley, Keelan
  • Great Britain F15, Singles
    Bambridge, Luke 11:00 Burton, Lewis
  • Great Britain F15, Singles
    Aswat, Imran 11:00 Nielsen, Frederik
  • Great Britain F15, Singles
    Carpenter, Jack 11:00 Cox, Daniel
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Holanova, Nina 11:00 Hrabalova, Kristyna
  • Poland F7, Singles
    Baranski, Piotr 11:10 Majchrzak, Kamil
  • Poland F7, Singles
    Zbroja, Piotr 11:20 Wagner, Bastian
  • Brasov, Romania
    Rodriguez-Pace, Ricardo 11:20 Buchanan, Chase
  • Iran F10, Singles
    Gorovyts, Oleksandr 11:20 Rawat, Sidharth
  • Croatia F16, Singles
    O'Connell, Christopher 11:30 Kondulukov, Alexey
  • Austria F10, Singles
    Langer, Nils 11:30 Petrenko, Anatoliy
  • Austria F10, Singles
    Nejedly, Pavel 11:30 Uhlig, Daniel
  • Spain F25, Singles
    Frljanic, Stefan 11:30 Semmler, Miguel
  • Spain F25, Singles
    Martinez Portero, Pedro 11:30 DEL Olmo Diaz, Ramon
  • Spain F25, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 11:30 Perez Esteve, Manel
  • Tunisia F4, Singles
    Fournerie, Theo 11:30 Stancati, Marco
  • Tunisia F4, Singles
    Janvier, Maxime 11:30 Karakhi, Reda
  • Tunisia F4, Singles
    Hassan, Mohamed 11:30 Milojevic, Nikola
  • Genoa, Italy
    Arnaboldi, Andrea 11:30 Bedene, Aljaz
  • Genoa, Italy
    Giannessi, Alessandro 11:30 Andreozzi, Guido
  • Genoa, Italy
    Kubler, Jason 11:30 Elias, Gastao
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Stojanovic, Jelena 11:30 Kostic, Natalija
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Curovic, Tamara 11:30 Tolibova, Sadafmoh
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Cobanovic A / Nikitovic N 11:30 Alibalic N / Stojanovic N
  • Italy F30, Singles
    Trinker, Bastian 11:30 Jahn, Jeremy
  • Italy F30, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 11:30 Cembellin Prieto, Antonio
  • France F17, Singles
    Sidorenko, Alexandre 11:40 Chala, Remy
  • France F17, Singles
    Groll, Teri 11:40 Cayre, Paul
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    De Sutter, Justine 11:40 Dentoni, Corinna
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Leweurs, Angela 11:40 Sipek, Natalija
  • Austria F10, Singles
    Schretter, Johannes 11:40 Diarra, Gibril
  • Austria F10, Singles
    Weidinger, Dominic 11:40 AL Mahmoud, Adnan
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Muchova, Karolina 11:40 Tomanova, Nikola
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Muntean, Victoria 11:40 Kropackova, Eliska
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Matviyenko, Lisa 11:40 Horakova, Nikola
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Selakovic, Nevena 11:40 Stamenkovic, Dunja
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Rosatello, Camilla 12:00 Burrage, Jodie Anna
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Dodin, Oceane 12:00 Carter, Margot
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Stanciute, Lina 12:00 Axon, Georgina
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Grajdek, Kim-Alice 12:00 Hillyer, Natasha
  • Brasov, Romania
    Bourgue, Mathias 12:00 Arguello, Facundo
  • Alphen, Netherlands
    Mektic, Nikola 12:00 Sels, Jelle
  • Alphen, Netherlands
    Viola, Matteo 12:00 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Alphen, Netherlands
    Garanganga, Takanyi 12:00 Giustino, Lorenzo
  • Alphen, Netherlands
    Mertens, Yannick 12:00 Michon, Axel
  • Brasov, Romania
    Rufin, Guillaume 12:00 Cipolla, Flavio
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    ENE C / Negreanu D 12:15 Craciun G A / Tig P M
  • St. Remy, France
    Veger, Filip 12:20 Herbert, Pierre Hugues
  • St. Remy, France
    Botzer, Bar Tzuf 12:20 Marti, Yann
  • St. Remy, France
    Ouanna, Josselin 12:20 Gombos, Norbert
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Buzean D / Fernandez Rabener A 12:25 Cozac M / Oante I
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Erkens M / Kremer D 12:30 Platon R E / Talaba G
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Hogenkamp, Richel 12:30 Chantraine, Catherine
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Ferrer-Suarez, Ines 12:30 Zaniewska, Sandra
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Pella, Catalina 12:30 Pfizenmaier, Dinah
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Kramperova K / Moser L-M 12:30 RUS A / Rus K
  • Belgium F14, Singles
    Folie, Alexandre 12:30 Jacq, Gregoire
  • Belgium F14, Singles
    Mijic, Ivo 12:30 Navarro, Simon
  • Belgium F14, Singles
    Negritu, Christoph 12:30 De Weerdt, Olaf
  • Great Britain F15, Singles
    O'Hare, David 12:30 Farquharson, Tom
  • Great Britain F15, Singles
    Bettles, Andrew 12:30 Salisbury, Joe
  • Great Britain F15, Singles
    Zhukov, Pavlo 12:30 Coupland, George
  • Great Britain F15, Singles
    Skinner, Harry 12:30 Barry, Sam
  • Great Britain F15, Singles
    Thornton-Brown, Adam 12:30 Hudson, Oliver
  • Great Britain F15, Singles
    Sapwell, Joshua 12:30 Renard, Lucas
  • Poland F7, Singles
    Koniusz, Blazej 12:40 Kekercheni, Filipp
  • Poland F7, Singles
    Rajski, Maciej 12:50 Mugevicius, Lukas
  • Iran F10, Singles
    Kohastani, Reza 12:50 Kalovelonis, Markos
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Nefedova, Anastasia 13:00 Kremen, Ilona
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Melnikova, Marina 13:00 Doroshina, Olga
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Kudermetova, Veronika 13:00 Sotnikova, Alyona
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Vasylyeva, Anastasiya 13:00 Urzhumova, Valeriya
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    VON Deichmann, Kathinka 13:00 Rodina, Evgeniya
  • Croatia F16, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 13:00 Mitak, Mladen
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Pantuckova, Gabriela 13:00 Maciejewska, Zuzanna
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Van De Graaf, Gabriela 13:00 Susak, Antonela
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Hruba M / LI X 13:00 Chen C / Fedosenkova G
  • Austria F10, Singles
    Kaluzik, Tomas 13:00 Semjan, Marek
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Ivakhnenko, Valentyna 13:00 Katsitadze, Mayya
  • Spain F25, Singles
    MAS Mascolo, Adria 13:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F25, Singles
    Sanjurjo Hermida, Adam 13:00 Roca Batalla, Oriol
  • Spain F25, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 13:00 Calvo Eman F / Guell Bartrina E
  • Tunisia F4, Singles
    Adnaoui, Mohamed 13:00 Ubiergo, Jordan
  • Tunisia F4, Singles
    Kanar, Jonathan 13:00 Gaspar Murta, Andre
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Lekaj, Adrijana 13:00 Horackova, Gabriela
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Cecez B / Stojacic A 13:00 Marinkovic B / Markovic M
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Bogicevic J / Janosevic J 13:00 Kovacevic J / Mastilovic M
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Lodikova D / Makhorkina A 13:00 Dukic D / Novakovic M
  • Italy F30, Singles
    Maccari, Federico 13:00 Ternar, Tomislav
  • Italy F30, Singles
    Turco, Andrea 13:00 Urbanija, Mike
  • France F17, Singles
    Voljacques, Hugo 13:10 Lokoli, Laurent
  • France F17, Singles
    Bonzi, Benjamin 13:10 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Croatia F16, Doubles
    Laurent Y / Mick P 13:10 Bryant T / Sturley M
  • Croatia F16, Doubles
    Monaco A / Recek D 13:10 Cagalj S / Jevtic S
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Reichel, Lena 13:10 Hobgarski, Katharina
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Stresnakova, Katarina 13:10 Grabher, Julia
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-03A
    Kolarova V / Maleckova J 13:10 Kolesnikova K / Proese N
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-03A
    Kolb M / Kolb N 13:10 Krejsova P / Luknarova Z
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-03A
    Mayerova M / Vrbenska A 13:10 Paterova D / Zovincova V
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-03A
    Kulhankova D / Rutarova E 13:10 Borecka M / Kubicikova M
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Dancetovic E / Lukic J 13:10 Ushakova A / Zivkovic I
  • Brasov, Romania
    Luncanu, Petru-Alexandru 13:20 Cornea, Vlad Victor
  • Alphen, Netherlands
    Lamasine, Tristan 13:20 Carballes Baena, Roberto
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Middelkoop M / Torebko P 13:20 Van Der Duim A / Westerhof B
  • Genoa, Italy, Doubles
    Moser F / Satschko A 13:30 Arneodo R / Fucsovics M
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Deigman, Laura 13:30 Pearce, Charlotte
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Brown, Lucy 13:30 Masini, Maria
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Konotoptseva, Danielle 13:30 Gibson, Aimee
  • Genoa, Italy
    Setkic, Aldin 13:30 Picco, Francesco
  • St. Remy, France
    Martin, Fabrice 13:40 Serra, Florent
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Hornung S / Peckl K 13:55 Helbet J / Ionescu S
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Adamescu C / Hincu B 13:55 Popescu I F / Stanciu L
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Boev M / Fetecau I 14:00 Martinov A / Mokrova V
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Doroshina O / Von Deichmann K 14:00 Ivakhnenko V / Kalabina Y
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Marozava L / Melnikova M 14:00 Grinchishina A / Rudakova A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Kamenskaya V / Saidova S 14:00 Kudermetova V / Rodina E
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Bogoliy D / Tarasova A 14:00 Lazareva M / Pashkova E
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Stoilkovska M / Van Rijn K 14:00 Gorgodze E / Orlova N
  • Belgium F14, Singles
    Mann, Maximilian 14:00 Cao, Zhaoyi
  • Brasov, Romania, Doubles
    Karatsev A / Rudnev V 14:00 Jankovic M / Patrui A
  • Brasov, Romania, Doubles
    Carpen A D / Walsh D 14:00 Machado R / Riba P
  • Belgium F14, Doubles
    GAO X / Ning Y 14:00 Frenevello C / Pipere J
  • Alphen, Netherlands
    Gimeno-Traver, Daniel 14:00 Donati, Matteo
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Scheepens, Jainy 14:00 Geuer, Nicola
  • Poland F7, Singles
    Safranek, Vaclav 14:10 Smola, Maciej
  • Poland F7, Singles
    Jedruszczak, Mikolaj 14:20 Agar, Ryan
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Vinogradova, Polina 14:30 Bogoliy, Diana
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Tarasova, Alena 14:30 Rudakova, Anastasia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Lazareva, Margarita 14:30 Palkina, Ksenia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Pospelova, Aleksandra 14:30 Kamenskaya, Viktoria
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Pogrebnyak, Valeriya 14:30 Mokh, Maria
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Kalabina, Yuliya 14:30 Lysakova, Antonina
  • Croatia F16, Doubles
    Bonadio R / Sinicropi R 14:30 Chiurulli D / Mandic F
  • Croatia F16, Doubles
    Borsos G / Mastrelia A 14:30 Curavic L / Divic Z
  • Croatia F16, Doubles
    O'Connell C / O'Mara J 14:30 Bizjak B / Papez Z
  • Belgium F14, Singles
    Geens, Clement 14:30 Ejupovic, Elmar
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Cucca M / Dentoni C 14:30 Jung J / Mijacika A
  • Spain F25, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 14:30 Romero De Avila Senise, Alberto
  • Austria F10, Doubles
    Pichler D / Waloch M 14:30 Link J V / Portmann K
  • Great Britain F15, Singles
    Evans, Daniel 14:30 Tutu, Marshall
  • Great Britain F15, Singles
    Chaudry, James 14:30 Meehan, Harry David
  • Great Britain F15, Singles
    Harris, Billy 14:30 Willis, Marcus
  • St. Remy, France
    Vaisse, Martin 14:30 Fischer, Martin
  • Tunisia F4, Singles
    Travaglia, Stefano 14:30 Giraudeau, Thomas
  • Tunisia F4, Singles
    Garcia-Roman, Marc 14:30 Grassi, Claudio
  • St. Remy, France, Doubles
    Skupski K / Skupski N 14:30 Gerasimov E / Moriya H
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Csoregi, Ilka 14:30 Chiesa, Deborah
  • Great Britain F15, Singles
    Klein, Brydan 14:30 Marsalek, James
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Kostic N / Shinikova I 14:30 Selakovic N / Tomic D
  • Italy F30, Singles
    Frigerio, Lorenzo 14:30 Molina, Emanuele
  • Italy F30, Singles
    DI Nicola, Gianluca 14:30 Carli, Cristian
  • France F17, Singles
    Hemery, Calvin 14:40 Couacaud, Enzo
  • France F17, Singles
    Dubail, Julien 14:40 Cancel, Thibault
  • Croatia F16, Doubles
    Celebic L / Jandric D 14:40 Lombe H / Sadler O
  • Brasov, Romania, Doubles
    Copil M / Crivoi V 14:40 Sulea T C / Tatomir L G
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Klasen A / Klasen C 14:40 Cheli C / Leweurs A
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Haas, Barbara 14:40 Heil, Anna Maria
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Kurz, Karoline 14:40 Morgosova, Karin
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Curovic T / Milovanovic D 14:40 Lazic M / Polic E
  • Genoa, Italy, Doubles
    Brown D / Kas C 14:50 Andreozzi G / Arnaboldi A
  • Genoa, Italy
    Ignatik, Uladzimir 14:50 Volandri, Filippo
  • Genoa, Italy, Doubles
    Bedene A / Delic M 15:00 Balleret B / Motti A
  • Russia F9, Doubles
    Elistratov E / Polyakov V 15:00 Pribilov S / Razmaitov T
  • Russia F9, Doubles
    Alekseenko V / Kushakov A 15:00 Bzarov A / Tyurnev E
  • Turkey F30, Singles
    Garcia Oliveda, Hector 15:00 Lizen, Aswin
  • Brasov, Romania, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 15:20 Eysseric J / Veic A
  • Brasov, Romania, Doubles
    Giorgini D / Ungur A 15:20 Cipolla F / Grigelis L
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Duca G / Truca I 15:25 Ciobanu D / Perper A
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Simion O G / Szatmari A 15:30 Andrei S / Ianchuk E
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Kremen I / Vasylyeva A 15:30 Frolova A / Kerimbayeva K
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Tarpischeva A / Vaynberg S 15:30 Kulikova V / Pogrebnyak V
  • Belgium F14, Singles
    Gigounon, Germain 15:30 Storme, James Junior
  • Poland F7, Doubles
    Khassanov R / Terczynski M 15:40 Gresk P / Zawisza P
  • Poland F7, Doubles
    Drzewiecki K / Walkow S 15:50 Andrzejczuk A / Mugevicius L
  • St. Remy, France, Doubles
    Matsukevich D / Zverev A 15:50 Betov S / Bury A
  • US Open, New York, USA
    Williams, Serena 16:00 Pennetta, Flavia
  • Medellin, Colombia
    Clezar, Guilherme 16:00 Olivo, Renzo
  • Medellin, Colombia
    Jarry, Nicolas 16:00 Odesnik, Wayne
  • US Open, New York, USA
    Djokovic, Novak 16:00 Murray, Andy
  • Medellin, Colombia
    Molteni, Andres 16:00 Souza, Joao Olavo
  • US Open, New York, USA, Double...
    Granollers M / Lopez M 16:00 Peya A / Soares B
  • Medellin, Colombia
    Lapentti, Giovanni 16:00 Barrientos, Nicolas
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Danilina, Anna 16:00 Knoll, Xenia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    D Oliveira, Eden 16:00 Paul, Sharon Sanchana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Smallbone, Antonia 16:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sunkara, Rishika 16:00 Mackey, Ashley
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Andrady, Arantxa 16:00 Boccard, Ambre
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Mirza S / Soares B 16:00 Chan Y-J / Hutchins R
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Spears A / Gonzalez S 16:00 Townsend T / Young D
  • Belgium F14, Doubles
    Maas C / Mkrtchyan A 16:00 Meis P / Vibert F-A
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Sheng Y / Zhang Y 16:00 Chernetsova D / Dmitrieva S
  • Argentina F16, Singles
    Kicker, Nicolas 16:00 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F16, Singles
    Senattore, Rodrigo 16:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Austria F10, Doubles
    Barbosa R / Partl A 16:00 Dolezel F / Michnev P
  • Argentina F16, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 16:00 Grimolizzi, Gaston-Arturo
  • Argentina F16, Singles
    Casanova, Hernan 16:00 Doria, Luciano
  • Spain F25, Singles
    Esteve Lobato, Eduard 16:00 Hernando Ruano, Jorge
  • Spain F25, Doubles
    PLA Malfeito J / Zapata Miralles B 16:00 Blanco-Criado J-E / Culler F J
  • US Open, New York, USA
    Azarenka, Victoria 16:00 Makarova, Ekaterina
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Arends S / Lootsma N 16:00 Ramirez Hidalgo R / Viola M
  • Turkey F30, Doubles
    Halebian A / Jomby T 16:00 Favier B / Meraut T
  • Turkey F30, Doubles
    Gurevich V / Khabibulin T 16:00 Djamalov A / Polonskiy I
  • Turkey F30, Doubles
    Nastasi U / Nickels C 16:00 Boe-Wiegaard W / Walsh D
  • Turkey F30, Doubles
    Moritani S / Nakamura R 16:00 Dubinski A / Kruk V
  • Tunisia F4, Doubles
    Duberville O / Harajchi A 16:00 Donnini M / Stancati M
  • Tunisia F4, Doubles
    Hassan M / Karakhi R 16:00 Castro M / Vecchia E F
  • Tunisia F4, Doubles
    Borella F / Giannuzzi A 16:00 Gaspar Murta A / Sualehe D
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Akdemir Y / Klaric V 16:00 Kokce E / OZ I
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Huber L M / Prosperi V 16:00 Shkudun A / Tehrani T
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Djamalova K / Paya C 16:00 Omae A / Takahata K
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Novotna, Natalie 16:00 Szupper, Marlies
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Salamanca C 16:00 Londero J I / Pella G
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Demoliner M / Souza J 16:00 Bagnis F / Trungelliti M
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Mantilla F / Quintero M 16:00 Maytin R / Molteni A
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Ghem A / Romboli F 16:00 Dellien H / Galdos S
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Matoula M / Stefanou A 16:00 Stankovic I / Stosic A
  • Italy F30, Singles
    Della Tommasina, Davide 16:00 Simon, Tobias
  • Italy F30, Doubles
    Jurman M / Kocevar-Desman T 16:00 Jahn J / Jastraunig L
  • Canada F9, Singles
    King, Evan 16:00 Recouderc, Laurent
  • Canada F9, Singles
    Choi, Henry 16:00 Siller, Rogelio
  • Canada F9, Singles
    Tsitsipas, Stefanos 16:00 Bangoura, Sekou
  • Canada F9, Singles
    Bester, Philip 16:00 Wennakoski, Max
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hlavackova A / Zheng J 16:00 Date-Krumm K / Zahlavova Strycova B
  • France F17, Doubles
    Chettar M / Le Boulch T 16:10 Barrere G / Suillerot V
  • Genoa, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Giannessi A 16:10 Elias G / Sousa P
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Jovanovic A M / Pantuckova M 16:10 Nanti M / Ryskova L
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Drazic M / Sunjic M 16:10 Flood E / Maggen I
  • Austria F10, Doubles
    Brunner P / Dmitriev K 16:10 Bilcik A / Sedletzky M
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Vajdova, Natalia 16:10 Konig, Pia
  • St. Remy, France, Doubles
    Buchner A / Tringali E 16:30 Bemelmans R / Shamasdin A
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Hanescu V / Marx P 16:40 Fransen S / Haase R
  • Peru F5, Singles
    Aguilar, Jorge 17:00 Vernier, Michel
  • Peru F5, Singles
    Bruna, Esteban 17:00 Panta Herreros, Jorge Brian
  • Peru F5, Singles
    Raposo De Oliveira, Alvaro 17:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Peru F5, Singles
    Mccarthy, Devin 17:00 Espricigo, Renan Conti
  • US Open, New York, USA, Double...
    Lipsky S / Ram R 17:00 Butorac E / Klaasen R
  • Genoa, Italy, Doubles
    Beck A / Paire B 17:00 Dzumhur D / Setkic A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Monova P / Yashina E 17:00 Danilina A / Knoll X
  • Ecuador F5, Singles
    Cunha, Henrique 17:00 Crowley, Keith-Patrick
  • Ecuador F5, Singles
    Lourido Sanchez, Eduardo 17:00 Sama, Yasin
  • Ecuador F5, Singles
    Macias Torres, Carlos Alejandro 17:00 Endara, Ivan
  • Spain F25, Singles
    Toledo Bague, Pol 17:00 Garin, Christian
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Rodriguez, Sabrina 17:00 Blanco, Sofia
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Ferrero, Melina 17:00 Perez Garcia, Maria Paulina
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Guimaraes Bueno, Flavia 17:00 Kharchenko, Anastasia
  • Great Britain F15, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 17:00 Allen T / Thornton-Brown A
  • Great Britain F15, Doubles
    Marsalek J / Oakley K 17:00 Hudson O / Kolpakov A
  • Great Britain F15, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 17:00 Strachan B / Tutu M
  • Great Britain F15, Doubles
    Bothwell P / Woolley J 17:00 Jones B / Sikka R
  • Poland F7, Doubles
    Pyla P / Szmigiel M 17:10 Gadomski P / Smola M
  • Poland F7, Doubles
    Cias P / Jedruszczak M 17:20 Lipka D / Majchrowicz A
  • France F17, Singles
    Corrie, Edward 17:30 Tatlot, Johan Sebastien
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Selvarajoo T / Suhail U 17:30 Martinez Martinez M / Ottomano S
  • Belgium F14, Singles
    Joncour, Ronan 17:30 Darcis, Steve
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Chilumula N / Peddi Reddy S V 17:30 GAI A / Sunkara R
  • Belgium F14, Doubles
    Janzon K M / Wegner K 17:30 Grego L / Munafo P
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Geukens B / Ladurner J 17:30 Bruzzone G / Rana S
  • Argentina F16, Singles
    Descotte, Matias Franco 17:30 Gutierrez, Oscar Jose
  • Argentina F16, Singles
    Arus, Rodrigo 17:30 Duran, Guillermo
  • Argentina F16, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 17:30 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Argentina F16, Singles
    Guerses, Gustavo 17:30 Viu, Franco
  • Italy F30, Doubles
    Bonuccelli F / Cammarata A 17:30 Ghedin N / Maccari F
  • Italy F30, Doubles
    Pontoglio D / Rigamonti M 17:30 Bortolotti M / Rondoni P
  • Canada F9, Singles
    Bois, Michael 17:30 Krainik, Pavel
  • Canada F9, Singles
    Lin, Winston 17:30 Fawcett, Tom
  • Canada F9, Singles
    Koleganov, Egor 17:30 Tikhomirov, Maksim
  • Canada F9, Singles
    Zieba, Konrad 17:30 Nguyen, Daniel
  • Austria F10, Doubles
    Kalenichenko D / Popko D 17:40 Neuhauser M / Pichler A
  • France F17, Singles
    Khachanov, Karen 18:00 Fomba, Eric
  • Medellin, Colombia
    Lama, Gonzalo 18:00 King, Kevin
  • Genoa, Italy, Doubles
    Ceppellini A / Naso G 18:00 Bracciali D / Starace P
  • Medellin, Colombia
    Turini, Thales 18:00 Hernandez, Jose
  • Medellin, Colombia
    Konstantinov, David 18:00 Krajicek, Austin
  • US Open, New York, USA, Double...
    Williams S / Williams V 18:00 Makarova E / Vesnina E
  • Mexico F11, Singles
    Carpenter, Kevin Jack 18:00 Letcher, Chris
  • Mexico F11, Singles
    Bar, Dekel 18:00 Moreno Figueroa, Alejandro
  • Mexico F11, Singles
    Ochotta, Andrew 18:00 Aramburu Contreras, Ivar Jose
  • Mexico F11, Singles
    Rodriguez Rodriguez, Jose Antonio 18:00 Diaz-Figueroa, Christopher
  • St. Remy, France
    Mahut, Nicolas 18:00 Becker, Richard
  • US Open, New York, USA
    Bencic, Belinda 18:00 Peng, Shuai
  • Spain F25, Doubles
    Martinez Portero P / Munar Clar J A 18:15 Garcia Onrubia J / Garcia Torrealba N
  • Peru F5, Singles
    Saez, Juan Carlos 18:30 Brandao, Filipe
  • Peru F5, Singles
    Cavalheiro, Nicolas 18:30 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Peru F5, Singles
    Vallebuona, Duilio 18:30 Santos, Nicolas
  • Peru F5, Singles
    Lacalle, Eduardo 18:30 Beretta, Duilio
  • Ecuador F5, Singles
    Echazu, Mauricio 18:30 Miele, Andre
  • Ecuador F5, Singles
    Reyes Plua, Jorman Gustavo 18:30 Scaravilli, Franco
  • Ecuador F5, Singles
    Barros, Manuel 18:30 Ponce, Camilo
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Chamarthi S S / Paul S S 18:30 Mfoumouangana G / Mfoumouangana V
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Koch-Benvenuto, Andrea 18:30 Quiceno, Valerie
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Brogan, Anna 18:30 Bueno, Marcela-Guimaraes
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Kurata, Nathaly 18:30 Cardone, Laura
  • Great Britain F15, Doubles
    COX D / Klein B 18:30 Cooper J / Holt S
  • Great Britain F15, Doubles
    Davies G / Kivanda S E 18:30 Martin T / Meehan H
  • Spain F25, Doubles
    Mazon-Hernandez R / Merkulov D 18:45 Alcolea Salido Y / Gonzalez Del Valle Lopez J L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    DAW L / Smallbone A 19:00 Andrady A / D'Oliveira E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Sammons M 19:00 Mackey A / Stotyka V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Boccard A / Ruhrig G 19:00 Pereira A R E / YU Y
  • Argentina F16, Singles
    Paz, Juan Pablo 19:00 Almada, Oscar
  • Argentina F16, Singles
    Lavaselli, Gonzalo 19:00 Ficovich, Juan Pablo
  • Argentina F16, Singles
    Perez Mota, Mauricio 19:00 Ortiz, Oscar Gabriel
  • Argentina F16, Singles
    Portmann, Leandro 19:00 Coria, Federico
  • Italy F30, Doubles
    Borgo F / Volante M 19:00 Cembellin Prieto A / Turco A
  • Canada F9, Doubles
    Bangoura S / King E 19:00 Tsitsipas S / Volfson D
  • Canada F9, Doubles
    Leduc A / Oljaca M 19:00 Fratangelo B / Krueger M
  • US Open, New York, USA
    Cilic, Marin 19:15 Simon, Gilles
  • US Open, New York, USA
    Dimitrov, Grigor 19:15 Monfils, Gael
  • Medellin, Colombia
    Ghem, Andre 19:20 Romboli, Fernando
  • Medellin, Colombia
    Cuevas, Martin 19:20 Lipovsek Puches, Tomas
  • Medellin, Colombia
    Salamanca Caicedo, Carlos 19:30 Spir, Juan Carlos
  • Mexico F11, Singles
    Chaplin, Jarryd 19:30 Patino, Luis
  • Mexico F11, Singles
    Gosea, Farris Fathi 19:30 Ruiz-Rosales, Antonio
  • Mexico F11, Singles
    Mclachlan, Ben 19:30 Fernandez, Adrian
  • Peru F5, Singles
    Vega Ortiz, Frank Alexander 20:00 Lopes, Thiago
  • Peru F5, Singles
    Neis, Fabricio 20:00 Pasutti, Andreas Ignacio
  • Peru F5, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 20:00 Mendoza, Alejandro
  • Alphen, Netherlands
    Coppejans, Kimmer 20:00 De Bakker, Thiemo
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Jebawy, Jasmin 20:00 Perez-Garcia, Paula Andrea
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Lucero, Carla 20:00 Rojas, Sofia
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Chan Baratau A / Jimenez Coello M V 20:00 Ayala S / Varela-Alvarado T
  • Canada F9, Doubles
    Bester P / Juneau I 20:00 Seeberger M / Siwy R
  • Ecuador F5, Singles
    Cucalon Jacques, Gabriel Francisco 20:30 Fortini Murbach, Marcelo
  • Ecuador F5, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 20:30 Quiroz, Diego
  • Ecuador F5, Singles
    Basile Lobartolo, Giuliano 20:30 Escobar, Gonzalo
  • Medellin, Colombia
    Novikov, Dennis 20:40 Mina, Gianni
  • US Open, New York, USA
    Berdych, Tomas 20:45 Thiem, Dominic
  • Medellin, Colombia
    Trungelliti, Marco 20:50 Dellien, Hugo
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hingis M / Pennetta F 21:00 Peschke K / Srebotnik K
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Barnett S / Kim K 21:00 Martinez L D / Struvay E
  • Genoa, Italy
    Hajek, Jan 21:00 Mager, Gianluca
  • Canada F9, Singles
    Shapovalov, Denis 21:00 Rosenzweig, Nicolas
  • Canada F9, Doubles
    Bois M / Davanzo K 21:00 Bourchier E / Bourchier H
  • Peru F5, Doubles
    Cassimiro De Oliveira M / Espricigo R C 21:30 Mccarthy D / Sanchez R
  • Peru F5, Doubles
    Feitt F / Vallebuona D 21:30 Saavedra-Corvalan C / Saez J C
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Brito F / Zeballos Melgar N 21:30 Brogan A / Golovin J
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Cardone L / Ferrero M 21:30 Blanco S / Madcur A
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Bueno M-G / Guimaraes Bueno F 21:30 Roldan D / Tomita G
  • Mexico F11, Doubles
    Astorga M / Rojas-Maldonado A 22:00 Aramburu A / Aramburu Contreras I J
  • Mexico F11, Doubles
    Swaysland J / Tajonar A 22:00 BAR D / Song E
  • US Open, New York, USA, Double...
    Black C / Mirza S 22:15 Diyas Z / XU Y-F
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Krajicek A / Ramirez C 22:20 Behar A / Olivo R
  • US Open, New York, USA, Double...
    Bryan B / Bryan M 23:00 Marrero D / Verdasco F
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Builes T / Mena F 23:00 Jarry N / Llompart A
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Clezar G / De Paula F 23:00 King K / Spir J-C
  • Mexico F11, Doubles
    Diaz-Figueroa C / Patino L 23:30 Resendiz Dominguez M / Rodriguez Rodriguez J A

Crno-Bela svadba

Oženio se Novica Veličković!

Košarka

Autor:

Reprezentativac Srbije Novica Veličković juče se venčao s dugogodišnjom devojkom Oljom

Svadba, svadba...
Reprezentativac Srbije juče se venčao s dugogodišnjom devojkom Oljom!  Slavlje je priređeno u beogradskom restoranu „Franš„, koji je bio dekorisan isključivo u crno-belo, pa su čak i hostese bile obučene u istu „Partizanovu kombinaciju“.

Olja i Novica dovezli su se u BMW X5, a na tablicama je, umesto registracije, pisalo „Just married“ (upravo venčani). Sreću su mladom bračnom paru došli da požele Veličkovićev bivši trener Duško Vujošević i sportski direktor crno-belih Dragan Todorić, kao i drugovi iz reprezentacije i Partizana Nenad Krstić, Miloš Teodosić, Stefan Marković, Miroslav Raduljica, Aleksandar Rašić, Pera Božić, Dušan Kecman, Uroš Tripković.

Veselje je potrajalo do kasno u noć. Pa, nek je sa srećom!

„Olji i Novici za svadbu od Duška Vujoševića“ zoom „Olji i Novici za svadbu od Duška Vujoševića“

A od Duleta - slika!
Čovek koji je lansirao Veličkovića na košarkašku mapu Evrope Duško Vujošević doneo je njemu svojstven poklon - umetničku sliku. Dule, koji se vratio na klupu Partizana, poznat je kao veliki ljubitelj i kolekcionar slika, a jedna će ubuduće krasiti dom bračnog para Veličković.

Kaća i Aleksandar Rašić zoom Kaća i Aleksandar Rašić

Sve same trudnice
Svadbeno veselje „okupirale“ su trudnice predvođene suprugom Aleksandra Rašića, pevačicom Katarinom Sotirović. Izgleda da su priče o nesuglasicama u njihovom braku bile obične glasine. U drugom stanju je i supruga Pere Božića, za koga se priča da će biti pomoćnik Dušku Vujoševiću, kao i lepša polovine Aleksandra Micova Čedomira Vitkovca... Biće malih košarkaša!

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (3)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • nikola

    nikola

    Mladencima sve najbolje.....

    4 Odgovori 
  • ywox

    ywox

    srećno!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    a novica i onaj u plavoj košulji su braća potpisujem, obadva namršetna, a stric im je dule namrštenko :)))))

    2 Odgovori 
  • gxdfg

    gxdfg

    u plavoj kosulji je Micov.

    1 Odgovori 

Poslednji komentar

  • gxdfg

    gxdfg

    u plavoj kosulji je Micov.

    1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Sud i Tužilaštvo BiH formirani su da vrše egzekuciju Srba Milorad Dodik

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!