• France F20, Singles
    Boltz, Sebastien 15:00 Zynga, Lennart
  • France F20, Doubles
    Karcher H / Krusinski L 15:00 Courtalon M / Fassbender B
  • Kenitra, Morocco
    Carballes Baena, Roberto 1 6 6 4 1 Ramirez Hidalgo, Ruben 1 3 7 2 1
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Dutra DA Silva, Daniel 1 6 6 6 1 Duran, Guillermo 1 7 1 6 1
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Zampieri, Caio 5 7 3 Gutierrez, Oscar Jose 7 5 0
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Cortanovacki M / Pertusa Garcia L 16:20 Oparenovic A / Stoilkovska M
  • France F20, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 16:30 Marquis C / Stevenson K
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Faber T / Palcic S 16:30 Alay E / Parshina Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Kleinsteuber T / Vorih S 16:30 Chernetsova D / Shulzhanok D
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Djurdjevic S / Kadijevic G 16:30 Hofmanova N / Ivanova M
  • Sweden F5, Singles
    Bossel, Adrien 1 6 5 1 Salisbury, Joe 0 2 6 0
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Moroi C / Sahli S 16:55 Bhatia R / Halo A
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:00 Galan, Sat
  • Sweden F5, Doubles
    Bojadjieva S / Figueroa P CAO Z / Ning Y
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Benaissa A / Radjaa S 17:00 Rigozzi C / Riley A
  • Croatia F19, Doubles
    Salaba L / Satral J 17:00 Milanovic L / Pejic A
  • Spain F28, Doubles
    Canas Garcia J / Dominguez Alonso P 17:00 Burrieza-Lopez O / Semmler M
  • Spain F28, Doubles
    Masur D / Werner J-M 17:00 Kocyla A / Ndayishimiye H
  • Spain F28, Doubles
    GEE C / Strachan B 17:00 Ibanez Gallego A / Pla Malfeito J
  • Spain F28, Doubles
    Baryshev S / Gakhov I 17:00 Gomez Mantilla I / Merkulov D
  • Spain F28, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Rodriguez Manzano B 17:00 Esteve Lobato E / Martos Gornes S
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Adnaoui M / Chakrouni A 0 4 1 0 Karakhi R / Ouahab L 1 6 2 1
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Korpatsch, Tamara 1 6 1 Decker, Margot 0 3 0
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Lemmens E / Van De Graaf G 17:20 Kaminkova K / Rohanova P
  • Sweden F5, Singles
    Blomgren, Tobias 0 4 0 Donati, Matteo 1 6 1
  • Sibiu, Romania
    Starace, Potito 17:30 Gheorghe, Lucian
  • Porto Alegre, Brazil
    Olivo, Renzo 0 5 0 Matos, Rafael 0 4 0
  • Porto Alegre, Brazil
    Alund, Martin 1 6 1 Turini, Thales 0 1 0
  • Croatia F19, Doubles
    Cagalj S / Curavic L 17:30 Michalicka M / Zednik J
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 0 4 0 Endara, Ivan 1 6 1
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Hernandez, Jose 1 6 1 Mena, Facundo 0 4 0
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Lipovsek Puches, Tomas 0 5 0 Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 0 4 0
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Leite, Wilson 0 2 0 Echazu, Mauricio 0 2 0
  • Croatia F19, Doubles
    Partl A / Safranek V 17:35 Duan J / Panic L
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Payet, Pauline 0 3 0 Armitano, Mathilde 0 2 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Eklund, Mia 0 3 0 Ponchet, Jessika 0 3 0
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Thornley S / Walsh D 17:45 Cervantes I / Vervoort M
  • Orleans, France
    Zverev, Alexander 0 0 Sijsling, Igor 0 0
  • France F20, Singles
    Fallert, Florian 18:00 Jankovits, Yannick
  • Croatia F19, Doubles
    Jedruszczak M / Smola M 18:00 Hauser J / Stosic M
  • Croatia F19, Doubles
    Nekic T / Vidak A 18:00 Biro A / Borsos G
  • Croatia F19, Doubles
    Miocic F / Popko D 18:00 Dmitriev K / Weissborn T-S
  • Portugal F7, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 18:00 Reynolds C / Semedo M
  • Portugal F7, Doubles
    Lourenco D / Molina A 18:00 Bambridge L / Ward-Hibbert J
  • Sweden F5, Singles
    Dubarenco, Maxim 18:10 Tubic, Igor
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 18:25 Diaz J M / Ramos-Vinolas A
  • Croatia F19, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 18:25 Draganja T / Vucic I
  • Sweden F5, Doubles
    Kobelt P / Smith C 18:30 Mridha J / Sekulic M
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 18:30 Parazinskaite, Akvile
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Elie, Jennifer 18:30 Rampre, Petra
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Maria, Tatjana 18:30 Holland, Isabella
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Burgic, Ema 18:30 Carter, Hayley
  • Porto Alegre, Brazil
    Gaio, Federico 18:50 Elias, Gastao
  • Sweden F5, Doubles
    Burton L / Corrie E 18:55 Fredborg H / Gustafsson E
  • Pereira, Colombia
    Spir, Juan Carlos 19:00 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Pereira, Colombia
    Buchanan, Chase 19:00 Barrientos, Nicolas
  • Napa, USA
    Harrison, Ryan 19:00 Donaldson, Jared
  • Napa, USA
    Bolt, Alex 19:00 Polansky, Peter
  • Napa, USA
    Baghdatis, Marcos 19:00 Giron, Marcos
  • Napa, USA
    Williams, Rhyne 19:00 Thompson, Jordan
  • Napa, USA
    Sandgren, Tennys 19:00 Russell, Michael
  • Napa, USA
    Mcgee, James 19:00 Ymer, Elias
  • Napa, USA
    Reid, Matt 19:00 Millman, John
  • Napa, USA
    Novikov, Dennis 19:00 Seeberger, Matt
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Completo A 19:00 Durasovic V / Leshem E
  • Napa, USA, Qualifying
    Nguyen, Daniel 19:00 Halebian, Alexios
  • Napa, USA, Qualifying
    Norrie, Cameron 19:00 Nielsen, Frederik
  • Napa, USA, Qualifying
    Langer, Nils 19:00 Statham, Jose
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Lindell C / Londero J 19:00 Estrella V / Llompart A
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Arcangioli, Manon 19:10 Kocher, Imane
  • Orleans, France
    Bellucci, Thomaz 19:20 Gicquel, Marc
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Menezes J / Russi Assumpcao E 19:30 De Paula F / Romboli F
  • Portugal F7, Doubles
    Patael B / Tamir D 19:30 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Portugal F7, Doubles
    Bulis M / Darmon A 19:30 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Sweden F5, Doubles
    Solberg C / Solberg R 19:40 Brunstrom J / Eriksson M
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Stancu, Cristina-Madalina 20:00 Embree, Lauren
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Morgan, Brianna 20:00 Bondarenko, Kateryna
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Higuchi, Emma Christine 20:00 Glatch, Alexa
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Stevenson, Alexandra 20:00 Shamayko, Marina
  • Pereira, Colombia
    Angelinos, Theodoros 20:20 Struvay, Eduardo
  • Napa, USA, Qualifying
    Santiago, Mico 20:20 Lenz, Julian
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Dellien H / Galdos S 20:20 Bortolotti M / Lorenzi P
  • Napa, USA
    Odesnik, Wayne 20:30 Klahn, Bradley
  • Napa, USA
    Fratangelo, Bjorn 20:30 Edmund, Kyle
  • Orleans, France, Doubles
    Brown D / Kas C 20:40 Bednarek T / Kowalczyk M
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Collarini A / Olivo R 21:00 Hocevar R / Pereira J
  • Portugal F7, Doubles
    Mensurado V / Tavares L 21:00 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Portugal F7, Doubles
    Falcao G / Pereira G 21:00 Mazon-Hernandez R / Ribeiro Navarrete S
  • Portugal F7, Doubles
    Cunha Silva F / Deus N 21:00 Brechemier T / Escoffier A
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 21:00 Okuno, Ayaka
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Jegiolka, Justyna 21:00 Kukharchuk, Nika
  • Pereira, Colombia, Doubles
    King K / Spir J-C 21:40 Escobar F / Mantilla F
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Lama G / Martinez L D 21:40 Hernandez J / Trungelliti M
  • Napa, USA
    Kudla, Denis 21:50 Kuznetsov, Alex
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Klec I / Sikora A 22:00 Dischinger E / Matos R
  • Napa, USA, Doubles
    Bolt A / Dancevic F 22:00 Meister N / Thompson C
  • Napa, USA, Doubles
    Bader S / Elliott E 22:30 Bangoura S / Mirzadeh V
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Blanco, Sofia 22:30 Profit, Elizabeth Anita Alexandria
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Bhargava, Anamika 22:30 Duque Marino, Mariana
  • Napa, USA, Doubles
    Sandgren T / Williams R 23:30 Hubble A / Smith J P

Partizan na Tromso bez kapitena

Fudbal

Bez Ilića i Vukića trener Vermezović nema puno izbora u veznom redu

Saša Ilić

Saša Ilić

Kapiten Partizana Saša Ilić odsustvovaće sa terena tri sedmice, što znači da će propustiti prvi duel plej-ofa za Ligu Evrope protiv Tromsa a da je neizvestan i za revanš u Humskoj 30. avgusta.
Vladimir Vermezović će imati pravu glavobolju, kada je u pitanju kreativni deo veznog reda. Zvonimir Vukić je odstranjen iz ekipe, pa treneru Partizana ostaju dve opcije. Prva je da ulogu plejmejkera zauzme mladi Nikola Ninković, ali je pitanje šta može da se očekuje od 18-godišnjeg dečaka u veoma bitnim mečevima protiv norveške ekipe. Druga opcija je da Stefan Babović zauzme tu poziciju. Baboviću to ne bi bila nepoznata uloga, ali je veći problem njegov odnos sa navijačima i dekoncentrisanost.
Partizan je inače postao prava ambulanta, pošto duele sa Tromsom propuštaju Pauljević, Marko Šćepović, Eduardo, Ostojić...

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • kondor

    kondor

    Sve jo ovo rucni rad Tumbe i Vermaza , odstranise Vukica iz tima , Bog ih kazni pa ni najiskusniji Ilic ne moze da igra . Sada bi dobro dosao Vukic , ali Vermez uz pomoc Tumbe i Djurica tera inat i pravi se veliki strucnjak a sam nije svestan da sve radi na stetu Partizana i srpskog klubskog fudbala . Nicja nije gorela do zore pa nece ni njihova , ... više oni su prolazni a Partizan sa svojim grobarima je vecan . Prave vec alibi za neuspeh protiv Tromsa. Sramota.

    1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Promenila se Srbija nabolje, a promeniće se i njena AP Vojvodina. Samo je jedno rešenje, a to su izbori Aleksandar Vulin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!