• New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Bhosale, Rutuja 1 4 6 2 1 1 Wang, Xi-Yao 2 6 3 6 2 2
  • Kazakhstan F10, Singles
    Fayziev, Sanjar 1 6 5 1 Khachanov, Karen 0 2 5 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 2 4 6 6 2 2 Biryukov, Mikhail 1 6 2 1 1 1
  • Kazakhstan F10, Singles
    Ivashka, Ilya 0 3 2 0 Chen, TI 1 6 4 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Pichkhadze, Tamara 1 3 6 6 1 Piskun, Oleksandra 1 6 1 5 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Rana, Shweta 0 1 3 0 0 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 2 6 6 2 2
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Saigo, Yukina 1 2 6 0 1 Thandi, Karman Kaur 1 6 4 2 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Cucca, Marcella 1 3 6 1 1 Vaynberg, Sofia 1 6 1 4 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Reddy, Snehadevi S 0 4 3 0 Chilumula, Nidhi 1 6 1 1
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva, Ekaterina 0 2 1 0 Pirazhenka, Sviatlana 1 6 1 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Cepelyte, Agne 0 2 0 Bolkvadze, Mariam 0 5 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Merenkova, Polina 0 0 0 Mun, Viktoryia 0 3 0
  • Georgia F1, Singles
    Sinicropi, Riccardo 0 5 0 Javakhishvili, Giorgi 0 2 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Skripnik, Daniel 0 0 0 Huang, Liang-Chi 0 1 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Sunkara, Rishika 08:55 Han, Sung-Hee
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Tona, Miriana 0 0 Hristea, Camelia-Elena 0 0
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Ionescu, Simona 09:00 Fetecau, Irina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Talaba, Gabriela 09:00 Ciufrila, Raluca
  • Kazakhstan F10, Singles
    Balaji, N. Sriram 09:00 Leshem, Edan
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Eraydin, Basak 09:00 Vangelova, Ani
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Frlicka, Michaela 09:00 Wang, Yan
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Zheleva, Viktoriya 09:00 YE, Qiu YU
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Silich, Alina 09:00 Iakovleva, Anna
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Schoelink, Jade 09:00 Smagina, Sofia
  • Kazakhstan F10, Singles
    Kalovelonis, Markos 09:10 Vasilevski, Andrei
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 09:10 Khabibulin, Timur
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Maggen, India 09:10 Chalaganidze, Tamari
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Bokhua, Tina 09:10 Kalabina, Yuliya
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Lidkovskaya, Irina 09:30 Boev, Michaela
  • Lithuania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 09:30 Garzelli, Francesco
  • Lithuania F1, Singles
    Kobelt, Peter 09:30 Dembek, Michal
  • Lithuania F1, Singles
    Inzerillo, Jerome 09:30 Lipka, Dariusz
  • Georgia F1, Singles
    Marfia, Matteo 09:55 Dmitriev, Maxim
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Cechova, Karolina 10:00 Jaruskova, Timea
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina 10:00 Benackova, Karolina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Kowalska, Marta 10:00 Marfutina, Maria
  • Segovia, Spain
    Klein, Brydan 10:00 Bozoljac, Ilija
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ainitdinova, Gozal 10:00 Grinchishina, Alexandra
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Buzean, Diana 10:00 Peterson, Rebecca
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 10:00 Trusendi, Walter
  • Romania F10, Singles
    Cornea, Vlad Victor 10:00 Ignat, Dragos Constantin
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Zanevska, Maryna 10:00 Papamichail, Despina
  • Romania F10, Singles
    Carpen, Alexandru-Daniel 10:00 Bourgue, Mathias
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaeder, Laura 10:00 Thorpe, Laura
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 10:00 Chepelev, Alexandr
  • Russia F5, Singles
    Shatskiy, Ilia 10:00 Kushakov, Alexandr
  • Russia F5, Singles
    Alekseenko, Gleb 10:00 Gilmutdinov, Salikh
  • Russia F5, Singles
    Levine, Andrei 10:00 Ivanov, Vladimir
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Fujiwara, Rika 10:00 Knoll, Xenia
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 10:00 Eltaev A / Khairulla N
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khabibulin T / Khassanov R 10:00 Karimov D / Pulatov S
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 10:00 Silva, Frederico Ferreira
  • Serbia F7, Singles
    Musialek, Alexis 10:00 Celebic, Ljubomir
  • Serbia F7, Singles
    Chettar, Medy 10:00 De Sousa, Gilles
  • Serbia F7, Singles
    Harvey, Luke Immanuel 10:00 Van Peperzeel, Gavin
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 10:00 Bacquie, Alice
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Oyen, Sofie 10:00 De Sutter, Justine
  • Cortina, Italy
    Androic, Toni 10:00 Reuter, Yannik
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 10:00 Napolitano, Stefano
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Liu, Fangzhou 10:00 Han, Xinyun
  • Slovak Republic F3, Singles
    Klec, Ivo 10:00 Pazicky, Michal
  • Slovak Republic F3, Singles
    Nejedly, Pavel 10:00 Milko, Michal
  • Slovak Republic F3, Singles
    Musil, Tomas 10:00 Ursu, Vadym
  • Slovak Republic F3, Singles
    Fiacan, Stefan 10:00 Ternar, Tomislav
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Myers A / Rana S 10:00 Bhosale R / Kim D
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Paul S S / Peddi Reddy S V 10:00 Baluu S / Wang X-Y
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Chilumula N / Han S-H 10:00 Sunkara R / Thombare P
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 10:00 Mertens, Yannick
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Voracova, Renata 10:00 Martincova, Tereza
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tanaka, Mari 10:00 Zhang, Kai Lin
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Lertcheewakarn, Noppawan 10:00 Tian, Ran
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Stuchla, Karolina 10:00 Njiric, Silvia
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    HU, Yue-Yue 10:00 Kato, Miyu
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kramperova, Katerina 10:00 Vasylyeva, Anastasiya
  • Georgia F1, Singles
    AL Taweel, Issam 10:05 Khmiadashvili, Mikheil
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 10:15 Eltaev A / Khairulla N
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 10:25 Chakravarthi R / Palha N
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Stancu, Cristina-Madalina 10:30 Dukic, Dajana
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Guna, Ioana 10:30 Arcidiacono, Federica
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Mihaila, Ana Bianca 10:30 Bara, Irina Maria
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Chen T / Zhyrmont D 10:30 Kalovelonis M / Shofayziyev S
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Ulvefeldt, Malin 10:30 Jespersen, Maria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Shinikova, Isabella 10:30 Anil, Cemre
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamatova, Julia 10:30 Parazinskaite, Akvile
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Kajevic, Ena 10:30 Sezer, Melis
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Vasilyeva, Liubov 10:30 Eklund, Mia
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Rohde-Moe, Caroline 10:30 Pasanen, Milka-Emilia
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Francati, Emilie 10:30 Grage, Mai
  • Denmark F2, Singles
    Kromann, Thomas 10:30 Whittington, Andrew
  • Denmark F2, Singles
    Barth, Florian 10:30 Shabib, Mohamed
  • Denmark F2, Singles
    Matic, Nico 10:30 Sigsgaard, Christian
  • Denmark F2, Singles
    Raab, Demian 10:30 Hannestad, Benjamin
  • Denmark F2, Singles
    Gaspar Murta, Andre 10:30 Corrie, Edward
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Reznik O / Yevseyev D 10:40 Abiyev K / Ayap S
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khabibulin T / Khassanov R 10:40 Karimov D / Pulatov S
  • Georgia F1, Singles
    Cias, Pawel 10:40 Ghazaryan, Arshak
  • Georgia F1, Singles
    Diep, Florent 10:40 Urzua-Rivera, Ricardo
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Monova P / Yashina E 11:00 Lyuksheva P / Paigina M
  • Italy F25, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 11:00 Frigerio, Lorenzo
  • Italy F25, Singles
    Kanar, Jonathan 11:00 Bega, Alessandro
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 11:00 Marin, Teodor Nicolae
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Pavic M / SA A 11:00 Bracciali D / Golubev A
  • Lithuania F1, Singles
    Lomacki, Piotr 11:00 Glancy, Daniel
  • Cortina, Italy
    Beck, Andreas 11:00 Bachinger, Matthias
  • Lithuania F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 11:00 Portaluri, Giorgio
  • Lithuania F1, Singles
    Mugevicius, Lukas 11:00 Deviatiarov, Marat
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 11:00 Setkic, Aldin
  • Kitzbuhel, Austria
    Ramos, Albert 11:00 Gonzalez, Maximo
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Grosheva, Anastasia 11:25 Petriashvili, Medea
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Hruba, Marina 11:30 Novotna, Natalie
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Mayerova, Marie 11:30 Priscakova, Sona
  • Liberec, Czech Republic
    Pavlasek, Adam 11:30 Darcis, Steve
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Zhang, Ling 11:30 Kolar, Nastja
  • Liberec, Czech Republic
    Safwat, Mohamed 11:30 Carballes Baena, Roberto
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Ferrer-Suarez, Ines 11:30 Balducci, Alice
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kapshay, Veronika 11:30 Luknarova, Zuzana
  • Romania F10, Singles
    Dima, Dragos 11:30 Torebko, Peter
  • Romania F10, Singles
    Beretta, Duilio 11:30 Ghedin, Nicola
  • Russia F5, Singles
    Manegin, Anton 11:30 Sabanin, Yan
  • Russia F5, Singles
    Muzaev, Richard 11:30 Lebedev, Ilya
  • Russia F5, Singles
    Perfilov, Alexander 11:30 Polyakov, Vladimir
  • Russia F5, Singles
    Surchenko, Dmitry 11:30 Safiullin, Roman
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Lottner, Antonia 11:30 Jani, Reka-Luca
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaefer, Anne 11:30 Melander, Hilda
  • Serbia F7, Singles
    Cammarata, Alberto 11:30 Filipenko, Viktor
  • Serbia F7, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 11:30 Jotovski, Tomislav
  • Serbia F7, Singles
    Haenle, Pirmin 11:30 Peric, Nebojsa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sorg, Marine 11:30 Siedliska, Natalia
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 11:30 Chiesa, Deborah
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ferrando, Cristiana 11:30 Njoze, Mirabelle
  • Cortina, Italy
    Starace, Potito 11:30 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Slovak Republic F3, Singles
    Kosec, Ivan 11:30 Oliveira, Goncalo
  • Slovak Republic F3, Singles
    Danis, Marko 11:30 Vajda, Peter
  • Slovak Republic F3, Singles
    Kekercheni, Filipp 11:30 Geib, Daniel
  • Slovak Republic F3, Singles
    Kurek, Vladimir 11:30 Beck, Karol
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Eccel, Sara 11:30 DI Giuseppe, Martina
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Szlavikovics, Szabina 11:30 Georges, Myrtille
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 11:30 Sharipova, Sabina
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Duan, Ying-Ying 11:30 Wang, Yafan
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pradova, Martina 11:30 Skamlova, Chantal
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Adamczak, Monique 11:30 Wang, Qiang
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Borecka, Martina 11:30 Alexandrova, Ekaterina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Bukta, Agnes 11:30 Sramkova, Marta
  • Georgia F1, Singles
    Yatsyk, Yahor 11:35 Metreveli, Aleksandre
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khachanov K / Rublev A 11:45 Huang L-C / Matsukevitch D
  • Denmark F2, Doubles
    Ingildsen J / Larsen J Z 12:00 Arends S / Lootsma N
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Duldaev D / Lobkov A 12:00 Prudnikau A / Skripnik D
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Simion, Oana Georgeta 12:00 Spigarelli, Martina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Marinkovic, Bojana 12:00 Radosavljevic, Teodora
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Surdeanu, Andrada Ioana 12:00 Dascalu, Nicoleta
  • Germany F10, Singles
    Kaczynski, Kevin 12:00 Gawron, Marcin
  • Germany F10, Singles
    Obert, Adrian 12:00 Vagnozzi, Simone
  • Segovia, Spain
    Garin, Christian 12:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Noe, Julie 12:00 Bjork, Viktoria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Mokh, Maria 12:00 Stefanou, Agni
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Fridman, Olga 12:00 Saitova, Anastasiya
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Minokoshi M / Omae A 12:00 Ocheva V / Yordanova N
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Tuomi, Tanja 12:00 Bogoliy, Diana
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Timonen, Roosa 12:00 Parviainen, Kristina
  • Segovia, Spain
    Mektic, Nikola 12:00 Serra, Florent
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Celik, Susanne 12:00 Schmidt, Carolin
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Jacobsgaard, Karina 12:00 Cedermark, Beatrice
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Chimura, Natsumi 12:00 Barbat, Karen
  • Denmark F2, Singles
    Donati, Matteo 12:00 Bergevi, Filip
  • Belgium F9, Singles
    Hill, Tom 12:00 Nastasi, Ugo
  • Denmark F2, Singles
    Chazal, Maxime 12:00 Parada, Felipe
  • Belgium F9, Singles
    Merckx, Jonas 12:00 Hoang, Antoine
  • Belgium F9, Singles
    Meuffels, Alban 12:00 Sporken, Moos
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Cukierman D / Leshem E 12:10 Shyla Y / Vasilevski A
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Bubka S / Molchanov D 12:10 Fayziev S / Ismailov T
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Degtiareva, Violetta 12:10 Moroi, Cristina
  • Georgia F1, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 12:10 Tyurnev, Evgeny
  • Cortina, Italy
    Rufin, Guillaume 12:20 Krajinovic, Filip
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 12:20 Cervantes-Huegun, Inigo
  • Kitzbuhel, Austria
    Nieminen, Jarkko 12:20 Monaco, Juan
  • Romania F10, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 12:30 Couacaud, Enzo
  • Lithuania F1, Singles
    Tverijonas, Julius 12:30 Hamou, Maxime
  • Lithuania F1, Singles
    Babanine, Alexander 12:30 Vibert, Francois Arthur
  • Lithuania F1, Doubles
    Dubarenco M / Kobelt P 12:30 Malakauskas S / Zemaitelis K
  • Liberec, Czech Republic
    Hajek, Jan 12:50 Martin, Andrej
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 12:50 Coric, Borna
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Kalabina Y / Vdovenco A 12:55 Andriashvili L / Sumbadze T
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vlachova, Karolina 13:00 Pirok, Alexa
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Cechova K / Horakova N 13:00 Jablonovska J / Kostalova M
  • Kitzbuhel, Austria
    Andujar, Pablo 13:00 Lorenzi, Paolo
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Daniels, Carolin 13:00 Barrois, Kristina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kalinina, Anhelina 13:00 Ozga, Justine
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haddad Maia, Beatriz 13:00 Solovyeva, Valeria
  • Romania F10, Singles
    Djere, Laslo 13:00 Bortolotti, Marco
  • Romania F10, Singles
    Alekseenko, Vadim 13:00 Tatomir, Luca Georg
  • Russia F5, Doubles
    Chepelev A / Saplin K 13:00 Galkin A / Lakhno I
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Burger, Cindy 13:00 Zander, Nina
  • Russia F5, Doubles
    Shatskiy I / Zhurbin A 13:00 Desyatnik A / Gorodetsky V
  • Germany F10, Singles
    Wehnelt, Kai 13:00 Kahlke, Jannis
  • Kitzbuhel, Austria
    Rosol, Lukas 13:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Serbia F7, Singles
    Zekic, Miljan 13:00 Raspudic, Franjo
  • Serbia F7, Singles
    Puttergill, Calum 13:00 Sabanov, Matej
  • Serbia F7, Singles
    Zaninovic, Luka 13:00 Arneodo, Romain
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 13:00 Coppola C / Guimaraes Y
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Jastraunig L / Masar J 13:00 Semjan M / Simon J
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Havaj F / Simcak J 13:00 Fiacan S / Horansky F
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Filipsky J / Satral J 13:00 Michnev P / Vodak P
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Hofer, Verena 13:00 Sabino, Lisa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 13:00 Coppola, Claudia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Chiesa D / Marchetti G 13:00 Bacquie A / Brabant M
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Sumova, Diana 13:00 Bonaventure, Ysaline
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Vankova, Katerina 13:00 Czink, Melinda
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Sema E / Sema Y 13:00 Kato M / Ninomiya M
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    HAN X / Zhang K-L 13:00 Miyamura M / Tanaka M
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Birnerova E / Birnerova H 13:00 Doroshina O / Poznikhirenko G
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Tian R / Zhu L 13:00 Chan C-W / Chuang C-J
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Lazareva M / Sterenbach S 13:05 Piskun O / Rigozzi C
  • Segovia, Spain
    Cembellin Prieto, Antonio 13:20 Chiudinelli, Marco
  • Denmark F2, Doubles
    Barth F / Boe-Wiegaard W 13:30 Gaspar Murta A / Goldsteiner P
  • Denmark F2, Doubles
    Hannestad B / Sigsgaard C 13:30 Blomgren T / Brunstrom J
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Duca, Gabriela 13:30 Ene, Cristina
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 13:30 Ciufrila R / Ghitescu A
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Platon R E / Stancu C-M 13:30 Ionescu S / Lancranjan P
  • Denmark F2, Doubles
    Grills J / Whittington A 13:30 Arvidsson I / Kromann T
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    GAO X / You X 13:30 Shinikova I / Stamatova J
  • Germany F10, Singles
    Mokrzycki, Marco 13:30 Schonenberg, Tom
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Silva, Johanna 13:30 Lehnert, Katharina
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Mihaylova G / Vangelova A 13:30 Wang Y / YE Q Y
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Kajevic E / Sezer M 13:30 Anil C / Bukhanko A
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Paalma, Eva 13:30 Leivo, Ella
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Safronenka, Anita 13:30 Laine, Emma
  • Segovia, Spain
    Ortega-Olmedo, Roberto 13:30 Ilhan, Marsel
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Flood, Emma 13:30 Matviyenko, Lisa
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Poikajarvi R / Ulvefeldt M 13:30 Francati E / Jespersen M
  • Denmark F2, Singles
    Ferrigno, Marc 13:30 Eriksson, Markus
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 13:40 Virgili, Adelchi
  • Cortina, Italy
    Fanucci, Pietro 13:40 Krstin, Pedja
  • Kitzbuhel, Austria
    Riba, Pere 13:40 Seppi, Andreas
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Amineva N / Pichkhadze T 13:40 Ciobanu D / Husak R
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Kuznetsova V / Vaynberg S 13:40 Fomina A / Maggen I
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 14:00 Borella, Filippo
  • Italy F25, Singles
    Sonego, Lorenzo 14:00 Estevez, Maximiliano
  • Germany F10, Doubles
    Manzarbeitia-Ugarte A / Taborcia-Beitia J 14:00 PEL D / Van Scheppingen D
  • Lithuania F1, Doubles
    Garcia-Roman M / Kishi R 14:00 Drzewiecki K / Lomacki P
  • Lithuania F1, Doubles
    Corbitt A / Daly Walkin B 14:00 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Belgium F9, Singles
    Martens, Stieg 14:00 Storme, James Junior
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 14:00 Monteiro T / Yang T-H
  • Belgium F9, Singles
    De Weerdt, Olaf 14:00 Sidorenko, Alexandre
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Michalicka M / Suc D 14:00 Sakharov G / Smirnov A
  • Belgium F9, Singles
    Geerts, Michael 14:00 Lestienne, Constant
  • Kitzbuhel, Austria
    Schwartzman, Diego Sebastian 14:20 Granollers, Marcel
  • Kitzbuhel, Austria
    Kohlschreiber, Philipp 14:20 Goffin, David
  • Georgia F1, Doubles
    Cias P / Kocyla A 14:25 Diep F / Medvedev D
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Bukta A / Juhaszova V 14:30 Avanesyan L / Marfutina M
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 14:30 Sabino L / Savoretti A
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Hrabalova K / Mayerova M 14:30 Alzate Esmurzaeva A K / Wienerova L
  • Segovia, Spain, Doubles
    Esteban Blanco J / Hernando Ruano J 14:30 Bozoljac I / Tosic G
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Arcangioli, Manon 14:30 Vorih, Stefanie
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Huber L M / Siedliska N 14:30 Hofer V / Ladurner J
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Evtimova, Dia 14:30 CE, Gabriela
  • Russia F5, Doubles
    Alekseenko G / Kushakov A 14:30 Levine A / Zaitsev A
  • Russia F5, Doubles
    Boborykin A / Kiuamov T 14:30 Bradaric M / Safiullin R
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Ramialison, Irina 14:30 Witthoeft, Carina
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Klec I / Sproch D 14:30 Kurek V / Pous I
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Klemenschits S / Voracova R 14:30 Kucharova M / Uberalova P
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Hogenkamp R / Kerkhove L 14:30 Kramperova K / Moser L-M
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    SUK N / Zovincova V 14:30 Marozava L / Vasylyeva A
  • Georgia F1, Doubles
    Bonadio R / Marfia M 14:35 Bakshi A / Tsivadze G
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Simion O G / Talaba G 15:00 Csoregi I / Mihaila A B
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 15:00 Melzer G / Melzer J
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Guna I / Rosca A A 15:00 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Cortina, Italy
    Rodriguez-Pace, Ricardo 15:00 Pashanski, Boris
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Celik S / Ponomar L 15:00 Chimura N / Lister C
  • Romania F10, Doubles
    Beretta D / Carpen A-D 15:00 Antonescu V / Dima D
  • Romania F10, Doubles
    Ignat D C / Szekely A 15:00 Giurgiu I-A / Jecan M-A
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Parviainen K / Pasanen M-E 15:00 Rohde-Moe C / Virtanen E
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Joronen E / Pennanen L 15:00 Eklund M N / Schoelink J
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 15:00 Baumann, Moritz
  • Serbia F7, Singles
    Tepavac, Marko 15:00 Jevtic, Slobodan
  • Serbia F7, Singles
    Gorcic, Ismar 15:00 Saraydarpour, Salar
  • Serbia F7, Singles
    Pjevcevic, Petar 15:00 Nagy, Peter
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 15:00 Koolhof W / Motti A
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Barbat K / Boczova K 15:00 Ditlev M / Noe J
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Bjork V / Jensen E M 15:00 Malm M / Novoselova P
  • Georgia F1, Doubles
    Badanov D / Yatsyk Y 15:10 Dzudzewicz B / Wojnar B
  • Georgia F1, Doubles
    Manafli A / Yarkov A 15:10 Barnes K / Harajchi A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Middelkoop M / Westerhof B 15:20 Arguello F / Behar A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 15:20 Gombos N / Zelenay I
  • Italy F25, Singles
    Teodori, Federico 15:30 Capecchi, Daniele
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 15:30 Cacace G / DI Ianni E
  • Cortina, Italy
    Troicki, Viktor 15:30 Hanescu, Victor
  • Germany F10, Singles
    Maden, Yannick 15:30 Fallert, Florian
  • Germany F10, Singles
    Tchoutakian, Maxime 15:30 Choinski, Jan
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 15:40 Begemann A / Haase R
  • Lithuania F1, Doubles
    Sakinis D / Tverijonas J 15:45 Mugevicius L / Slobodchikov R
  • Segovia, Spain, Doubles
    Burton L / Willis M 15:50 Klein B / Mektic N
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Kuwata, Hiroko
  • Germany F10, Doubles
    Gawron M / Vagnozzi S 16:00 Chawich K / Davanzo K
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 16:00 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pera, Costanza 16:00 LU, Jiaxi
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Balducci A / Caregaro M 16:00 Fujiwara R / Tanaka Y
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tretyak, Ekaterina 16:00 Sammons, Michelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 16:00 Walters, Alexandra
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Altick, Frances 16:00 Tan, Li-Yun
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Cercone, Alexandra 16:00 Zhuravleva, Angelina
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Sharma, Astra 16:00 Alves, Maria Fernanda
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Oosterhout, Erica 16:00 Olmos, Giuliana
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 16:00 Dias, Marcos Vinicius DA Silva
  • Argentina F12, Singles
    Florez, Valentin 16:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Agamenone, Franco 16:00 Sanchez, Rodrigo
  • Belgium F9, Singles
    Gille, Sander 16:00 Rochus, Olivier
  • Segovia, Spain
    Nedunchezhiyan, Jeevan 16:15 Granollers-Pujol, Gerard
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    KAS C / Kohlschreiber P 16:20 Kontinen H / Nieminen J
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 16:20 LEE H / Mirzadeh V
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 16:20 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Romania F10, Doubles
    Cornea V V / Gheorghe L 16:30 Merzuki M A / Sulea T C
  • Liberec, Czech Republic
    Hernych, Jan 16:30 Rola, Blaz
  • Serbia F7, Doubles
    Vucic I / Zekic M 16:30 Katic D / Roganovic S
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 16:50 Basilashvili N / Setkic A
  • Italy F25, Doubles
    Crepaldi E / Estevez M 17:00 Fons V / Kanar J
  • Spain F20, Singles
    Dauzet, Romain 17:00 Mensurado, Vasco
  • Spain F20, Singles
    Domingues, Joao 17:00 Bonuccelli, Ferdinando
  • Spain F20, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • Spain F20, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 17:00 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Germany F10, Singles
    Lenz, Julian 17:00 Negritu, Christoph
  • Germany F10, Doubles
    Meinecke J / Rossier S 17:00 Elangovan N / Wehnelt K
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 17:00 Vesely, Jiri
  • USA F22, Singles
    Gard, Catalin-Ionut 17:00 Boltz, Sebastien
  • USA F22, Singles
    Harrington, Hunter 17:00 Mott, Blake
  • USA F22, Singles
    Styslinger, Mac 17:00 Schneider, Ronnie
  • USA F22, Singles
    Nguyen, Daniel 17:00 Efferding, Jeremy
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 17:30 Tomova, Viktoriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shaulskaya, Anastasia 17:30 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Payet, Pauline 17:30 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Deigman, Laura 17:30 Cristian, Jaqueline Adina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 17:30 Ciraolo, Vincenza
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Hermoso, Ximena 17:30 HO, Jessica
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Weatherholt, Mary 17:30 Simmons, Sianna
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Maria, Tatjana 17:30 Smith, Kristina N
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Lee-Waters, Lindsay 17:30 Higuchi, Yuka
  • Argentina F12, Singles
    Benitez Chavarriaga, Juan Manuel 17:30 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 17:30 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F12, Singles
    Makiguchi, Ryusei 17:30 Manzanares, Facundo
  • Segovia, Spain, Doubles
    Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E 17:35 COX D / Rice D
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 17:40 Fanucci P / Giacalone O
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 18:00 Pavic A / Wang J
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Jung J / King E 18:00 Bemelmans R / Millot V
  • Vancouver, Canada, Doubles
    De Voest R / Seeberger M 18:00 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniel T / Moriya H 18:00 Daniell M / Sitak A
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Bogomolov A / Cerretani J 18:00 Shamasdin A / Sharan D
  • Belgium F9, Singles
    Coppejans, Kimmer 18:00 Folie, Alexandre
  • Italy F25, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 18:30 Fago M / Mazzella M
  • Spain F20, Singles
    Giner, Marc 18:30 Giraudeau, Thomas
  • Spain F20, Singles
    Lopez San Martin, Alvaro 18:30 Perez Sanz, David
  • USA F22, Singles
    Broady, Liam 18:30 Tashi, Vullnet
  • USA F22, Singles
    Webb, Dane 18:30 Silverman, Cameron
  • USA F22, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 18:30 Papa, Spencer
  • USA F22, Singles
    Bambridge, Luke 18:30 Vega, Quinton
  • Segovia, Spain, Doubles
    Baluda V / Kudryavtsev A 18:55 Granollers G / Semmler M
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Spears A 19:00 Lepchenko V / Tomljanovic A
  • Stanford, USA
    Vandeweghe, Coco 19:00 Kerber, Angelique
  • Vancouver, Canada
    Uchiyama, Yasutaka 19:00 Bemelmans, Ruben
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 19:00 Sills, Savannah
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 19:00 Fayol, Clemence
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pereira, Alory Regina Elorriaga 19:00 Romeo, Caroline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 19:00 Rohira, Tanisha
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Cercone A / Guarachi A 19:00 Harris S / Stratman L
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Bowtell A / Lykina K 19:00 Kobelt M / Okuno A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Nefedova A E / Sadler T 19:00 Olmos G / Westby M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Carter H / Tan L-Y 19:00 Fournier E / Mills D
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 19:00 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Argentina F12, Singles
    Perez Mota, Mauricio 19:00 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 19:00 Duran G / Pashanski B
  • Italy F25, Doubles
    Azzaro L / Tarallo S 19:30 Frigerio L / Trevisan M
  • Spain F20, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 19:30 Cuypers B / Feler M
  • Spain F20, Doubles
    Calvo Eman F / Uspensky D 19:30 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Spain F20, Doubles
    Garcia-Villanueva C / Roger Quinta B 19:30 Domingues J / Pla Malfeito J
  • Washington, USA
    Rogers, Shelby 19:30 Erakovic, Marina
  • Washington, USA
    Diyas, Zarina 20:00 Nara, Kurumi
  • USA F22, Singles
    Fawcett, Tom 20:00 Gosea, Farris Fathi
  • USA F22, Singles
    Sarmiento, Raymond 20:00 Monette, Samuel
  • USA F22, Doubles
    Ansari A / Harrington H 20:00 Boltz S / Surreaux A
  • Stanford, USA
    Puig, Monica 20:00 Vickery, Sachia
  • Vancouver, Canada
    Millot, Vincent 20:15 Bogomolov Jr, Alex
  • Argentina F12, Doubles
    Lipovsek Puches T / Makiguchi R 20:30 Matute J / Vellbach G
  • Argentina F12, Doubles
    Casanova H / Senattore Baumbach R 20:30 Mantilla F / Sanchez R
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 21:15 Petrone, Alessandro
  • USA F22, Singles
    Kopinski, Tim 21:30 Chappell, Nick
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Gabb R / Sato B 21:30 Kokkinakis T / Thompson J
  • Vancouver, Canada
    Krajicek, Austin 21:35 Nishioka, Yoshihito
  • Stanford, USA
    Lepchenko, Varvara 22:00 Radwanska, Agnieszka
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:00 Lopez, Feliciano
  • Washington, USA
    Nishikori, Kei 22:00 Querrey, Sam
  • Washington, USA, Doubles
    Falconi I / Wong K 22:00 Aoyama S / Dabrowski G
  • USA F22, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Fratangelo B / Schneider R
  • USA F22, Doubles
    Lamble J / Tashi V 22:00 Clayton S / Martin T
  • Washington, USA
    Young, Donald 22:00 Benneteau, Julien
  • Argentina F12, Doubles
    Florez V / Portmann L 22:00 Monteferrario J-J / Sorgi J P
  • Argentina F12, Doubles
    Agamenone F / Torre E A 22:00 Coria F / Galarza J I
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 22:00 Townsend, Taylor
  • Stanford, USA, Doubles
    Hantuchova D / Parra Santonja A 22:30 Gavrilova D / XU Y-F
  • Vancouver, Canada
    Collarini, Andrea 22:50 Dustov, Farrukh
  • Stanford, USA
    Osaka, Naomi 23:15 Petkovic, Andrea
  • Washington, USA
    Giraldo, Santiago 23:20 Becker, Benjamin
  • Washington, USA
    Jovanovski, Bojana 23:30 Cirstea, Sorana
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 23:30 Cornet A / Flipkens K

Povreda na meču sa Junajetom

PIROVA POBEDA: Ešli Kol ne igra protiv Sitija?

Fudbal

Autor:

Fudbaler Čelsija moraće da pauzira najmanje dve nedelje

Ešli Kol

Kol najverovatnije neće igrati protiv Sitija

LONDON - Defanzivac Čelsija Ešli Kol odsustvovaće sa terena najmanje dve nedelje zbog povrede kolena na današnjoj ponovljenoj utakmici četvrtfinala engleskog FA kupa protiv Mančester junajteda.

Menadžer Čelsija Rafael Benites otkrio je da Kolova povreda nije naivna i da je iskusnog reprezentativca morao da zameni posle samo dvedeset minuta igre.

"Sa ovakvom vrstom povrede on će morati da pauzira najmanje dve nedelje", rekao je Benites i potvrdio da će i centralni defanzivac "plavaca" Geri Kejhil, takođe zbog problema s kolenom, biti van stroja još najmanje 15 dana.

Čelsi je danas na Stamford bridžu pobedio Mančester junajted sa 1:0 i plasirao se u polufinale FA kupe, a u borbi za finale 14. aprila igra protiv Mančester sitija.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Da li sam na sebe preuzeo krivicu za Srbiju i Avganistan? Da, naravno. Ljudi su ginuli, ljudi su bili ranjavani Gerhard Šreder

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!