• Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Jablonovska, Jana 10:00 Malikova, Tereza
  • Spain F27, Singles
    Willis, Marcus 2 6 7 2 2 Pulgar-Garcia, Javier 0 4 5 0 0
  • Spain F27, Singles
    Kocyla, Arkadiusz 0 4 1 0 Ojeda Lara, Ricardo 1 6 4 1
  • Spain F27, Singles
    Pulgar-Garcia, Jaime 1 6 5 1 Martinez Portero, Pedro 0 3 4 0
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Bara, Irina Maria 1 2 7 4 1 1 Leykina, Polina 2 6 6 6 2 2
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Van Cauter, Anais 1 2 6 5 1 1 Paquet, Chloe 2 6 4 7 2 2
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Houbova, Alzbeta 0 3 6 0 0 Horakova, Nikola 2 6 7 2 2
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Riley, Alexandra 1 6 5 1 Boukezzi, Sarra 0 2 1 0
  • Turkey F32, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 2 6 6 2 2 Trongcharoenchaikul, Wishaya 0 4 0 0 0
  • Turkey F32, Singles
    Clayton, Scott 1 0 6 3 1 1 Lee, Duck Hee 2 6 4 6 2 2
  • Turkey F32, Singles
    Brinkman, Nils 1 7 5 1 Takeshima, Shunrou 0 6 0 0
  • Turkey F32, Singles
    Khabibulin, Timur 2 6 7 2 2 Moritani, Soichiro 0 2 6 0 0
  • Turkey F32, Singles
    Bretting, Dimitri 1 6 3 0 1 1 Pecotic, Matija 2 2 6 6 2 2
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Gorgodze, Ekaterine 1 6 5 1 1 Sezer, Melis 1 2 7 1 1
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Szatmari, Agnes 1 1 7 0 1 Strakhova, Valeriya 1 6 5 1 1
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Kulova, Andrea 0 5 4 0 0 Vajdova, Nikola 2 7 6 2 2
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Mordegan, Federica 1 6 5 1 Tiel, Elke 1 4 7 1
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Maleckova, Jesika 1 7 4 1 Proese, Natalie 0 6 2 0
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Shinikova, Isabella 1 7 3 1 Rus, Arantxa 1 6 6 1
  • Sweden F4, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 1 6 2 4 1 Rosenholm, Patrik 1 3 6 4 1
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Georges, Myrtille 1 6 0 1 1 Dodin, Oceane 1 4 6 4 1
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    De Vroome, Indy 0 4 3 0 Dolonc, Vesna 1 6 4 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Prati, Federica 1 6 1 1 1 Stefanini, Lucrezia 1 4 6 3 1
  • Guangzhou, China
    Torro-Flor, Maria-Teresa 0 6 4 0 XU, Yi-Fan 1 7 3 1
  • Serbia F13, Singles
    Jotovski, Tomislav 1 6 1 1 Milenkovic, Stefan (SRB) 0 3 0 0
  • Sweden F4, Singles
    Gao, Xin 0 6 2 0 Ymer, Mikael 1 7 1 1
  • France F19, Singles
    Ouanna, Josselin 2 7 6 2 2 Brechemier, Thomas 0 5 3 0 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Boukezzi, Fatima Zohra 1 3 6 0 1 Cazeaux, Amandine 1 6 2 3 1
  • Croatia F18, Singles
    Salaba, Libor 0 1 4 0 Partl, Adrian 1 6 5 1
  • Trnava, Slovakia
    Hanescu, Victor 2 7 6 2 2 Delic, Mate 0 5 2 0 0
  • France F19, Singles
    Cagnina, Julien 0 6 3 0 Otte, Oscar 1 7 3 1
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 1 6 1 5 1 Travaglia, Stefano 1 2 6 4 1
  • Meknes, Morocco
    Menendez-Maceiras, Adrian 0 5 3 0 Obry, Julien 1 7 3 1
  • Meknes, Morocco
    Safwat, Mohamed 6 5 Dzumhur, Damir 4 2
  • Turkey F32, Singles
    Wachiramanowong, Kittipong 0 1 2 0 Koyama, Keita 1 6 4 1
  • Serbia F13, Singles
    Milojevic, Nikola 1 6 5 1 Tarpov, Danail 0 2 4 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Trevisan, Martina 1 6 2 1 Savoretti, Alice 0 0 5 0
  • Izmir, Turkey
    Kravchuk, Konstantin 1 6 2 1 Moriya, Hiroki 0 4 5 0
  • Italy F32, Singles
    MAS Mascolo, Adria 0 2 1 0 Fortuna, Claudio 1 6 1 1
  • Sweden F4, Singles
    Zopp, Jurgen 1 6 2 1 Cao, Zhaoyi 0 3 2 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Halo, Assia 0 2 1 0 Boualem, Josephine 1 6 3 1
  • Tokyo, Japan
    Kerber, Angelique 1 6 1 1 Svitolina, Elina 0 4 2 0
  • Trnava, Slovakia
    Albot, Radu 0 5 0 Crivoi, Victor 1 7 1
  • Metz, France
    Lajovic, Dusan 0 6 0 Struff, Jan-Lennard 0 6 0
  • Izmir, Turkey
    Sorensen, Louk 0 3 2 0 Marchenko, Illya 1 6 3 1
  • Metz, France
    Serra, Florent 0 2 1 0 Goffin, David 1 6 3 1
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Coin, Julie 1 6 1 Mestach, AN Sophie 0 4 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Nancarrow, Alexandra 0 2 2 0 Ferrando, Cristiana 1 6 1 1
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 0 2 0 Hobgarski, Katharina 1 6 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Benoit, Marie 1 6 3 1 Armitano, Mathilde 0 0 1 0
  • Trnava, Slovakia
    Hajek, Jan 1 6 1 Copil, Marius 0 4 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Arvidsson, Sofia 0 3 0 Golubic, Viktorija 0 4 0
  • Guangzhou, China
    Bacsinszky, Timea 1 6 1 1 Soler-Espinosa, Silvia 0 2 0 0
  • Spain F27, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 1 6 1 1 Ndayishimiye, Hassan 0 3 1 0
  • Croatia F18, Singles
    Masur, Daniel 0 0 0 Gigounon, Germain 0 3 0
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Mitu, Cristina-Andreea 1 6 1 Dascalu, Nicoleta 0 0 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Bejenaru, Karola Patricia 0 4 0 Cavalle-Reimers, Ivonne 0 2 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Sibille, Constance 0 1 0 Kaminkova, Katerina 0 0 0
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Kaercher C / Nilsson A-C 0 2 0 Marc M / Pislak M 0 4 0
  • Turkey F32, Singles
    Manegin, Anton 0 1 0 Heller, Peter 0 3 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez, Ines 0 3 0 Perez-Somarriba, Estela 0 1 0
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Coric B / Pavic A 0 4 0 Ilkel C / Yurtacan E 0 2 0
  • Turkey F32, Singles
    Kikuchi, Gengo 0 2 0 Kiuamov, Timur 0 3 0
  • Sweden F4, Doubles
    Ohrvall M / Solberg C 0 1 0 Brunstrom J / Dubarenco M 0 2 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Curovic, Tamara 0 3 0 Rigozzi, Chantelle 0 0 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Okalova M / Stresnakova K 0 1 0 Kolarova V / Krejsova P 0 1 0
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Muntean, Victoria 0 3 0 Klasen, Charlotte 0 0 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Vorih, Stefanie 0 1 0 Parshina, Yana 0 1 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Fernandez-Rabener, Arabela 0 1 0 Gonzalez Encinas, Marta Huqi 0 1 0
  • Croatia F18, Singles
    Semrajc, Janez 0 2 0 O'Connell, Christopher 0 1 0
  • Serbia F13, Singles
    Djokovic, Marko 13:20 Djere, Laslo
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Reddy, Snehadevi S 0 1 0 Bacquie, Alice 0 1 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Kuncikova L / Stuchla K 0 0 Jablonovska J / Muchova K 0 0
  • Turkey F32, Singles
    AL Taweel, Issam 0 1 0 Ehara, Hiroyasu 0 1 0
  • Turkey F32, Singles
    Watanuki, Keisuke 13:20 Bellier, Antoine
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Evtimova, Dia 13:25 Bozhilova, Kalina
  • Meknes, Morocco
    Sabry, Sherif 13:25 Reuter, Yannik
  • Spain F27, Singles
    Voinea, Christian 13:25 Arenas-Gualda, Ivan
  • Turkey F32, Singles
    Goldsteiner, Peter 13:25 Boutillier, Remi
  • France F19, Singles
    Guez, David 13:30 Matsukevitch, Denis
  • Turkey F32, Singles
    Carpenter, Jack 13:30 Gulyevskyy, Oleksandr
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Arshinkova, Petia 13:35 Tomova, Viktoriya
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Gerasimov E / Ortega-Olmedo R 13:35 Kretschmer G / Monroe N
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kapshay, Veronika 13:35 Majeric, Tadeja
  • Italy F32, Singles
    Molina, Emanuele 13:35 Carli, Cristian
  • Italy F32, Doubles
    Mercuri F / Pancaldi L 13:35 Frigerio L / Portaluri G
  • Spain F27, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 13:35 Pavic, Mate
  • Croatia F18, Doubles
    Navarro S / Peters F 13:35 Bizjak B / Stosic M
  • Sweden F4, Doubles
    Arvidsson I / Eriksson M 13:40 Lundkvist G / Regner A
  • Sweden F4, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 13:40 Bettles A / Kivanda S E
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Bolkvadze, Mariam 13:40 Solovyeva, Valeria
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Witthoeft, Carina 13:40 Mertens, Elise
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer, Yuliya 13:40 Bonaventure, Ysaline
  • Spain F27, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 13:40 Grant, Michael
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Arcidiacono, Federica 13:40 Deagostini, Margaux
  • Turkey F32, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 13:40 Boborykin, Alexander
  • Meknes, Morocco
    Viola, Matteo 13:45 Ramos, Albert
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Palmigiano, Francesca 13:45 Pieri, Jessica
  • Metz, France, Doubles
    Brunstrom J / Oswald P 13:50 Bednarek T / SA A
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 13:50 Basic M / Brkic T
  • Serbia F13, Singles
    Danis, Marko 13:50 Massa, Alexandre
  • Sweden F4, Doubles
    Orno P / Shabib M 13:50 Balaji N / Rosenholm P
  • Meknes, Morocco
    Ramirez Hidalgo, Ruben 13:50 Coppejans, Kimmer
  • Trnava, Slovakia
    Darcis, Steve 14:00 Cecchinato, Marco
  • Guangzhou, China, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 14:00 Olaru R / Peer S
  • France F19, Doubles
    Guillin J / Petel M 14:00 Inzerillo J / Rice D
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Bonic, Barbara 14:00 Heil, Anna Maria
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Bhatia, Riya 14:00 Tan, Harmony
  • Italy F32, Singles
    Mager, Gianluca 14:00 Torroni, Giulio
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Skugor F / Veic A 14:00 Balleret B / Motti A
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 14:05 DI Ienno D / Vilardo F
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Buyukakcay, Cagla 14:10 Dart, Harriet
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Barbat K / Brown L 14:10 Hogenkamp R / Kerkhove L
  • Spain F27, Singles
    Cayre, Paul 14:10 Lescure, Mick
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Orlova, Natalia 14:10 Scholsen, Helene
  • Croatia F18, Singles
    Obert, Adrian 14:25 Kekez, Duje
  • Serbia F13, Doubles
    Malyshev G / Waloch M 14:30 Jandric D / Licciardi P
  • Serbia F13, Doubles
    Chettar M / Diep F 14:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Ploskina, Helen 14:30 Tig, Patricia Maria
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Fett J / Primorac I 14:30 Lemmens E / Van De Graaf G
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 14:40 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Yerolymos, Margot 14:40 Schaeder, Laura
  • Croatia F18, Singles
    Celebic, Ljubomir 14:40 O'Mara, Jonny
  • Croatia F18, Singles
    Faber, Mateo 14:45 Nekic, Tim
  • Serbia F13, Doubles
    Sulea T C / Tatomir L G 14:50 Milenkovic S / Milicevic S
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Faber, Tea 14:50 Leweurs, Angela
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Yordanova, Nikol 14:55 Fetecau, Irina
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Dzehalevich E / Ostlund F 15:00 Shkudun A / Wang Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Cepelyte A / Mikulskyte J 15:00 Ornberg M / Rinaldo Persson K
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    LI Y / You X 15:00 Wannasuk N / Wongteanchai V
  • Campinas, Brazil
    Zampieri, Caio 15:00 Becker, Richard
  • Trnava, Slovakia
    Haase, Robin 15:00 Kovalik, Jozef
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Romboli F / Turini T
  • France F19, Singles
    Joncour, Ronan 15:00 Authom, Maxime
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 15:00 Neis, Fabricio
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 15:00 Gennaro, Dante
  • Argentina F18, Singles
    Buchhass, Matias Rodolfo 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F18, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 15:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F18, Singles
    Cressa, Mateo Facundo 15:00 Moreno, Federico
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Bhambri P / Yondem I 15:00 Chikalkina A / Novoselova P
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Lottner A / Neuwirth Y 15:05 Jani R-L / Shinikova I
  • Meknes, Morocco
    Karatsev, Aslan 15:05 Carballes Baena, Roberto
  • Italy F32, Doubles
    Jastraunig L / Mas Mascolo A 15:05 Dettinger M / Raab D
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Ferrando C / Rubini S 15:05 Baranska A / Siedliska N
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Cortanovacki M / Pertusa Garcia L 15:05 Kotelesova B / Zagorac E
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Karaitiana J / Miyakawa N 15:10 Kalimullina A / Kalimullina R
  • Metz, France, Doubles
    Junaid R / Sitak A 15:10 Lorenzi P / Seppi A
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Lidkovskaya I / Vorontsova V 15:10 Sezer M / Stefkova B
  • Italy F32, Doubles
    Maden D / Maden Y 15:10 Giacalone O / Rondoni P
  • Meknes, Morocco
    Mertens, Yannick 15:10 Pouille, Lucas
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hammond M / Smith M 15:15 Lombardo B / Trevisan M
  • Serbia F13, Doubles
    Borsos G / Mirtea D C 15:20 Grabul D / Jotovski T
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 15:20 Carpen A-D / Ignatik U
  • Campinas, Brazil
    Collarini, Andrea 15:30 Andreozzi, Guido
  • Campinas, Brazil
    Silva, Caio 15:30 Lindell, Christian
  • France F19, Doubles
    Crepaldi E / Jahn J 15:30 Commin C / Medvedev D
  • Campinas, Brazil
    Arguello, Facundo 15:30 Pereira, Jose
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Ozgen P / Vrljic A 15:30 Geuer N / Golubic V
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 15:30 DI Giuseppe M / Marchetti G
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 15:30 Marcan D / Sancic A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Mordegan F 15:35 Balducci A / Brescia G
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    LIM A / Witthoeft C 15:40 Coin J / Webley-Smith E
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kocher, Imane 15:40 Brouleau, Lou
  • Croatia F18, Doubles
    Elangovan N / Matic N 15:55 Kraljevic F / Miocic F
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Kozlova K / Rodina E 16:00 Daniels C / Michel L
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Pereira, Alory Regina Elorriaga
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rogers, Megan 16:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Jelena 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Marinkovic, Bojana 16:00 Yokota, Natsumi
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Atucha Gomez, Ainhoa 16:00 Schaffner Riera, Aina
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 16:00 Bejenaru K P / Sharifova K
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Paredes Roemer L C / Saez Larra O 16:00 De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Belhadj S / Benaissa A 16:00 Halo A / Khetib D
  • Metz, France
    Mahut, Nicolas 16:00 Chardy, Jeremy
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Honcova M / Niedmers N 16:10 Dimmer L / Pesch S
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Cermak F / Dlouhy L 16:20 Beck K / Zelenay I
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Kleinsteuber T / Vorih S 16:20 Novikova M / Ryskova L
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Bara I / Mitu C-A 16:25 Sliusar K / Terziyska J
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Grassi C / Thornley S 16:25 Sabry S / Safwat M
  • Metz, France, Doubles
    Eysseric J / Mannarino A 16:30 Marray J / Murray J
  • France F19, Singles
    Tchoutakian, Maxime 16:30 Jacq, Gregoire
  • Argentina F18, Singles
    Casanova, Hernan 16:30 Malla, Bastian
  • Argentina F18, Singles
    Heras, Patricio 16:30 Capalbo, Franco
  • Argentina F18, Singles
    Gimenez Pilutik, Inaki 16:30 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F18, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 16:30 Hidalgo, Gabriel Alejandro
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Podlipnik-Castillo H / Travaglia S 16:30 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Evtimova D / Tomova V 16:35 Melander H / Peterson R
  • Campinas, Brazil
    Klec, Ivo 16:50 Elias, Gastao
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Hossam K / Zaitcev A 16:50 Cipolla F / Viola M
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 17:00 Angelinos, Theodoros
  • France F19, Doubles
    Brechemier T / Galdon M 17:00 Cagnina J / Dubail J
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 17:00 Ruiz Naranjo, Mateo Andres
  • Colombia F6, Singles
    Pallares-Gonzalez, Michael-Ray 17:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Bortolotti, Marco 17:00 Zornosa, Steffen
  • Colombia F6, Singles
    Alvarez-Guzman, Mauricio 17:00 Mantilla, Felipe
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 17:00 Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Canada F11, Singles
    Tikhomirov, Maksim 17:00 Siwy, Rudolf
  • Canada F11, Singles
    Shane, Justin 17:00 Wolmarans, Fritz
  • Canada F11, Singles
    Bester, Philip 17:00 Vega, Quinton
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Scheepens J / Scholsen H 17:10 Klasen C / Uebelhoer C
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lavrikova, Ekaterina 17:30 Dancetovic, Emilija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 17:30 Paul, Sharon Sanchana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Chamarthi, Sai Samhitha 17:30 Andrady, Arantxa
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Barbieri, Gioia 17:30 Radwanska, Urszula
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yushchenko, Valeriya 17:30 Sizikova, Yana
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Garcia Perez, Georgina 17:30 Romeo, Caroline
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Palhoto, Maria 17:30 Chiesa, Deborah
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    D'Oliveira E / Reddy S S 17:30 Fernandez Rabener A / Ozga J
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Hesse, Amandine 17:30 Kinard, Tori
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Dabrowski, Gabriela 17:30 Weinhold, Ashley
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Gonzalez, Montserrat 17:30 Oudin, Melanie
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Boev M / LU J-J 17:40 Coppola C / Van Cauter A
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 18:00 Cuevas, Martin
  • Metz, France
    Tsonga, Jo-Wilfried 18:00 Muller, Gilles
  • Argentina F18, Doubles
    Cressa M F / Monteferrario J-J 18:00 Agamenone F / Contreras E A
  • Argentina F18, Doubles
    Ortega Enriquez I / Vilaro A 18:00 Iliev J I / Suarez Gonzalez A
  • Quito, Ecuador
    Estrella Burgos, Victor 18:00 Escobar, Gonzalo
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Pfizenmaier, Dinah 18:05 Kan, Victoria
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Mello H / Scarpelli G 18:10 Michon A / Olivo R
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:30 Marin, Adolfo
  • Colombia F6, Singles
    Mora, Daniel 18:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Colombia F6, Singles
    Bernardi, Pedro 18:30 Crowley, Keith-Patrick
  • Canada F11, Singles
    Major, Philip Wilbert 18:30 Gosea, Farris Fathi
  • Canada F11, Singles
    King, Evan 18:30 Shapovalov, Denis
  • Canada F11, Singles
    Tabilo, Alejandro 18:30 Recouderc, Laurent
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kerfs, Deborah 18:40 Versteeg, Kelly
  • USA F25, Singles
    Nevolo, Dennis 19:00 Nakagawa, Naoki
  • USA F25, Singles
    Papa, Spencer 19:00 Gard, Catalin-Ionut
  • USA F25, Singles
    Abid, Mohamed Haythem 19:00 Opelka, Reilly
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mackey, Ashley 19:00 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kaufinger, Ina 19:00 Ladurner, Jasmin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 19:00 Easwaramurthi, Ashmitha
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Black, Tornado Alicia 19:00 Irigoyen, Maria
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Konta, Johanna 19:00 Cohen, Julia
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Kenin, Sofia 19:00 Rampre, Petra
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Broady, Naomi 19:00 Falconi, Irina
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 19:20 Miele, Andre
  • Quito, Ecuador
    Molteni, Andres 19:20 Mena, Facundo
  • Metz, France
    Mathieu, Paul-Henri 19:20 Rosol, Lukas
  • Argentina F18, Doubles
    Galarza J I / Paz J P 19:30 Gennaro D / Manzanares F
  • Argentina F18, Doubles
    Ameal J I / Kestelboim M 19:30 Casanova H / Torre E A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Hocevar R / Lindell C 19:30 Matos R / Zormann M
  • Metz, France, Doubles
    Gicquel M / Herbert P-H 20:00 Inglot D / Mergea F
  • Colombia F6, Singles
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 20:00 Barrientos, Nicolas
  • Canada F11, Singles
    Jung, Jason 20:00 Bar, Dekel
  • Canada F11, Singles
    Shropshire, Samuel 20:00 Beran, Martin
  • USA F25, Singles
    Brymer, Gage 20:30 Hovhannisyan, Mousheg
  • USA F25, Singles
    Jones, Greg 20:30 Novikov, Dennis
  • USA F25, Singles
    Paul, Tommy 20:30 Mcmorrow, Kyle
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Embree, Lauren 20:30 Boserup, Julia
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Duque Marino, Mariana 20:30 Larcher De Brito, Michelle
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Kania, Paula 20:30 Jaksic, Jovana
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Krejcikova, Barbora 20:30 Brengle, Madison
  • Canada F11, Doubles
    Shane J S / Shane R 20:30 Bourchier H / Krainik P
  • Colombia F6, Doubles
    Bortolotti M / Crowley K-P 21:00 Osorio J S / Sepulveda Navarro C A
  • Colombia F6, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Zornosa S 21:00 Mora D / Ruiz Naranjo M A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Alund M / Arguello F 21:00 Collarini A / Lama G
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 21:00 Mina G / Pereira J
  • Colombia F6, Doubles
    Galan Riveros D E / Pallares-Gonzalez M-R 21:30 Bernardi P / Varillas Patino-Samudio J P
  • Canada F11, Doubles
    Rosenzweig N / Shapovalov D 21:30 Peliwo F / Skripnik D
  • USA F25, Singles
    Massara, Antonio 22:00 Baughman, Deiton
  • USA F25, Singles
    Ore, Junior Alexander 22:00 Dome, Andre
  • USA F25, Singles
    Manlow, Daniel 22:00 Jenkins, Jarmere
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Llompart Filardi A G 22:00 Cunha H / Escobar G
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 22:00 Bois M / Juneau I
  • Campinas, Brazil
    Santos, Nicolas 22:15 Clezar, Guilherme
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 23:00 King K / Spir J-C
  • Canada F11, Doubles
    Silverman C / Vega Q 23:00 Major P W / Tabilo A
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 23:20 Endara I / Mena F
  • USA F25, Singles
    Reid, Matt 23:30 Fritz, Taylor Harry
  • USA F25, Singles
    Caruso, Salvatore 23:30 Redlicki, Martin
  • USA F25, Singles
    Garza, Daniel 23:30 Thompson, Clay

Platini: Sve valja osim Hrvata

Fudbal

Autor:

Nisam zadovoljan hrvatskim narodom. Osim Hrvata, bilo je sve čisto. Mislim da je ovo dobra pobeda, rekao predsednik UEFA

Platini: Smanjite dugove!

VARŠAVA - Predsednik Evropske fudbalske unije (UEFA) Mišel Platini rekao je danas da nije srećan što su hrvatski navijači ukaljali Evropsko prvenstvo u Poljskoj i Ukrajini, za koje je rekao da je "99 odsto sjajno". Platini je novinarima u Varšavi rekao da je oduševljen domaćinima "koji su već osvojili Euro" time što su, uprkos svim sumnjama, uspešno organizovali prvenstvo.

"Nisam, međutim, zadovoljan hrvatskim narodom. Osim Hrvata, bilo je sve čisto. Mislim da je ovo dobra pobeda", rekao je Platini dan pre završetka prve faze takmičenja, u kojoj je bilo mnogo pohvala igre i suđenja. UEFA je optužila Fudbalski savez Hrvatske pošto su navijači te reprezentacije imitiranjem majmuna izazivali Marija Balotelija iz Italije. Hrvatski navijači su izazvali prekide u oba dosadašnja meča svoje reprezentacije tako što su bacali pirotehniku na teren.

Platini je rekao da je "10 glupaka" odgovorno za tuču na ulicama Varšave kada su igrale Poljska i Rusija, što je bio najrizičniji meč turnira. Sa fudbalske strane, Platini je kazao da je eliminacija Holandije juče dokazala da je "Euro jači od Svetskog prvenstva", i predvideo je da će finale igrati Nemačka i Španija.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (37)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Nenad

    Nenad

    "Sve valja osim Hrvata" -rečenica za užbenike :)

    148 Odgovori 
  • dalmatinac

    dalmatinac

    konacno je i platini shvatio zasto se sfrj raspala.

    143 Odgovori 
  • darko

    darko

    a zasto je nama onda UEFA ocitala lekciju,i to odmah posle djenove?zasto je odigrana utakmica poljska-rusija,kada je ruski navijac podlegao povredama???zasto niste udaljili hrvate i poljake sa prvenstva???

    110 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Nidza2606

    Nidza2606

    Kaco sreco, kuvaj rucak tvom musavom i mani se fudbala. Ako je Platini nekog kaznjavao to su onda Srbi i to onako na nevidjeno!!

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija je pouzdan partner NATO, a naše učešće na samitu u Velsu je potvrda da smo pouzdan faktor Bratislav Gašić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!