PLAVCI OSTAJU U BORBI ZA TITULU: Matić i Ba režirali pobedu Čelsija

Srbin asistirao

Fudbal -
Liverpul je prvi na tabeli Premijer lige sa 77 bodova, dok je Čelsi drugi s 75. Mančester siti je treći sa 70 uz dve utakmice manje

LONDON - Fudbaleri Čelsija pobedili su u gostima ekipu Svonsija rezultatom 1:0 u meču 34. kola engleske Premijer lige.Pobedu gostima doneo je Demba Ba u 68. minutu. Srpski reprezentativac Nemanja Matić prosledio je loptu do svog saigrača, a Demba Ba je prevario golmana Svonsija i zatresao je mrežu rivala za veliku radost igrača i navijača iz Londona.Do kraja meča "plavci" su imali još nekoliko prilika, ali promene rezultata nije bilo. Čelsi je od 16. minuta igrao sa fudbalerom više, pošto je Čiko Flores samo za dva minuta dobio dva žuta kartona. Nemanja Matić i Branislav Ivanović odigrali su ceo meč za Čelsi.