• Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Dominguez Lino, Lourdes 2 6 6 2 2 Mills, Danielle 0 2 1 0 0
  • Juarez, Doubles W-C25-MEX-02A
    Hermoso X / Segarelli F 03:00 Januskova P / Okuno A
  • Juarez, Doubles W-C25-MEX-02A
    Betancourt C / Fuentes C 03:00 Jegiolka J / Marcinkevica D
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Oswald, Philipp 04:00 Takeuchi, Kento
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Furlanetto, Vanesa 04:40 Zacarias, Marcela
  • Wuhan, China
    Errani, Sara 05:00 Riske, Alison
  • Wuhan, China
    Lisicki, Sabine 05:00 Svitolina, Elina
  • Wuhan, China
    Bacsinszky, Timea 05:00 Makarova, Ekaterina
  • Wuhan, China
    Muguruza Blanco, Garbine 05:00 Halep, Simona
  • Wuhan, China
    Flipkens, Kirsten 06:15 Gajdosova, Jarmila
  • Wuhan, China
    Zahlavova Strycova, Barbora 06:15 Keys, Madison
  • Wuhan, China
    Petkovic, Andrea 06:15 Pliskova, Karolina
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Soeda, GO 07:00 Takeuchi, Kento
  • Shenzhen, China
    Gonzalez, Maximo 07:00 Seppi, Andreas
  • Shenzhen, China
    Muller, Gilles 07:00 Chiudinelli, Marco
  • Shenzhen, China
    Lacko, Lukas 07:00 Donskoy, Evgeny
  • Wuhan, China
    Suarez Navarro, Carla 07:00 Wozniacki, Caroline
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Jasika, Omar 07:00 Ram, Rajeev
  • Shenzhen, China
    Ouyang, Bowen 07:00 Giraldo, Santiago
  • Wuhan, China
    Vandeweghe, Coco 07:30 Jankovic, Jelena
  • Wuhan, China
    Pavlyuchenkova, Anastasia 07:30 Dellacqua, Casey
  • Wuhan, China, Doubles
    Soler-Espinosa S / Torro-Flor M T 07:30 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Wuhan, China, Doubles
    Riske A / Watson H 08:00 Black C / Garcia C
  • Wuhan, China
    Williams, Serena 08:15 Cornet, Alize
  • Shenzhen, China, Doubles
    Gonzalez M / Monaco J 08:20 Giraldo S / Venus M
  • Shenzhen, China
    Groth, Samuel 08:20 Duckworth, James
  • Shenzhen, China
    Pospisil, Vasek 08:20 Gabashvili, Teimuraz
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Burquier, Gregoire 08:20 Andujar, Pablo
  • Shenzhen, China
    Klizan, Martin 08:20 Troicki, Viktor
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Ward, James 08:20 Petzschner, Philipp
  • Wuhan, China, Doubles
    Mattek-Sands B / Petkovic A 08:45 Pliskova KA / Pliskova KR
  • Wuhan, China, Doubles
    Hingis M / Pennetta F 08:45 Pavlyuchenkova A / Safarova L
  • Wuhan, China
    Kerber, Angelique 08:45 Diyas, Zarina
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Arshinkova, Petia 09:00 Rudakova, Anastasia
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Bardarova, Viktoria 09:00 Zlatanova, Vivian
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Simion, Oana Georgeta 09:00 Duca, Gabriela
  • Sibiu, Romania
    Rola, Blaz 09:00 Albot, Radu
  • Sibiu, Romania
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Copil, Marius
  • Sibiu, Romania
    Basilashvili, Nikoloz 09:00 Cipolla, Flavio
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Brkic T / Setkic A 09:00 Kubler J / Petrovic D
  • Croatia F19, Singles
    Dmitriev, Kirill 09:00 O'Connell, Christopher
  • Sibiu, Romania
    Sulea, Tudor Cristian 09:00 Panfil, Grzegorz
  • Croatia F19, Singles
    Matic, Nico 09:00 Mijic, Ivo
  • Croatia F19, Singles
    Popko, Dmitry 09:00 Partl, Adrian
  • Croatia F19, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 09:00 Safranek, Vaclav
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Morgosova, Karin 09:00 Parshina, Yana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Rebersak, Polona 09:00 Maciejewska, Zuzanna
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Vorih, Stefanie 09:00 Kleinsteuber, Theresa
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Van De Graaf, Gabriela 09:00 Basic, Martina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Vankova, Katerina 09:00 Vangelova, Ani
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Ostlund, Fanny 09:00 Collombon, Alix
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Ottomano, Sara 09:00 Scholsen, Helene
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Sun, XU Liu 09:00 Giovine, Claudia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Hsu, Ching Wen 09:00 Stiteler, Alexandria
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    YE, Qiu YU 09:00 Akdemir, Yagmur
  • Wuhan, China, Doubles
    Kalashnikova O / Thorpe L 09:15 Barthel M / Minella M
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Van Der Meij, Charlotte 09:15 Hammond, Mercedes
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    In-Albon, Ylena 09:15 Stefanini, Lucrezia
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Lombardo, Beatrice 09:15 Touly, Carla
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cruciani, Deborah 09:15 Zimmermann, Kimberley
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sugnaux, Tess 09:15 Rame, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Brescia, Georgia 09:15 Samsonova, Ludmilla
  • Serbia F14, Singles
    Grbic, Filip 09:30 Sabanov, Matej
  • Serbia F14, Singles
    Micov, Stefan 09:30 Suc, Dominik
  • Serbia F14, Singles
    Filipenko, Viktor 09:30 Sakharov, Gleb
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Oswald, Philipp 09:40 Nieminen, Jarkko
  • Shenzhen, China, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 09:40 Fleming C / Lindstedt R
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Melzer J / Petzschner P 09:40 Cuevas P / Gonzalez S
  • Shenzhen, China
    Gerasimov, Egor 09:40 Kokkinakis, Thanasi
  • Orleans, France, Doubles
    Skupski K / Skupski N 10:00 Daniell M / Sitak A
  • Orleans, France, Doubles
    De Schepper K / Martin F 10:00 Pavic A / Skugor F
  • Orleans, France, Doubles
    Couacaud E / Lokoli L 10:00 Bellucci T / SA A
  • Spain F28, Singles
    Roca Batalla, Oriol 10:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F28, Singles
    Gakhov, Ivan 10:00 Martos Gornes, Sergio
  • Spain F28, Singles
    Canas Garcia, Juan Pablo 10:00 Cachin, Pedro
  • Orleans, France
    Bemelmans, Ruben 10:00 Mahut, Nicolas
  • Orleans, France
    Gombos, Norbert 10:00 Beck, Andreas
  • Orleans, France
    Kohlschreiber, Philipp 10:00 Puetz, Tim
  • Sibiu, Romania
    Arnaboldi, Andrea 10:20 Ungur, Adrian
  • Sibiu, Romania
    Setkic, Aldin 10:20 Cecchinato, Marco
  • Sibiu, Romania
    Riba, Pere 10:20 Linzer, Michael
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Zatulko, Valeri 10:30 Ocheva, Victoria
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Radeva, Polina 10:30 Platon, Raluca Elena
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Doroshina, Olga 10:30 Ciobanu, Daniela
  • Sibiu, Romania
    Starace, Potito 10:30 Gheorghe, Lucian
  • Croatia F19, Singles
    Fernandes, Andre DA Matta Machado 10:30 Draganja, Tomislav
  • Croatia F19, Singles
    Faber, Mateo 10:30 Vucic, Ilija
  • Croatia F19, Singles
    Ternar, Tomislav 10:30 Satral, Jan
  • Croatia F19, Singles
    Melchiorre, Davide 10:30 Marti, Javier
  • Croatia F19, Singles
    Nekic, Tim 10:30 Jedruszczak, Mikolaj
  • Croatia F19, Singles
    Celebic, Ljubomir 10:30 Salaba, Libor
  • Croatia F19, Singles
    Walterscheid-Tukic, Nikolas 10:30 Michalicka, Marek
  • Turkey F33, Singles
    Chanakira, Tinotenda 10:30 Ehara, Hiroyasu
  • Turkey F33, Singles
    Bodmer, Adrian 10:30 Lee, Duck Hee
  • Turkey F33, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 10:30 Ursu, Vadym
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Primorac, Iva 10:30 Lukas, Tena
  • Turkey F33, Singles
    Kim, Young Seok 10:30 Nakamura, Ren
  • Turkey F33, Singles
    Badanov, Dmytro 10:30 Yamasaki, Jumpei
  • Turkey F33, Singles
    Panak, Yvo 10:30 Heller, Peter
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Nancarrow, Alexandra 10:45 Baranska, Agata
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Hofer, Verena 10:45 Savoretti, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Deagostini, Margaux 10:45 Remy, Vinciane
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rubini, Stefania 10:45 Smith, Maria
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Mazzari, Sveva 10:45 Balducci, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Meliss V / Prati F 10:45 Lagoda K / Svatikova L
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Bolsova Zadoinov, Aliona 11:00 Roemer, Charlotte
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Reddy, Snehadevi S 11:00 De La Torre-Sanchez, Rocio
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Versteeg, Kelly 11:00 Saez Larra, Olga
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Gatto-Monticone, Giulia 11:00 Vogt, Stephanie
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Evtimova, Dia 11:00 Brianti, Alberta
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Sorribes Tormo, Sara 11:00 Uberalova, Petra
  • Serbia F14, Singles
    Roganovic, Stefan 11:00 Conkic, Petar
  • Serbia F14, Singles
    Cociasu, Andrei 11:00 Vukicevic, Dusan
  • Serbia F14, Singles
    Deari, Shendrit 11:00 Sabanov, Ivan
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Marcan D / Sancic A 11:00 Dzumhur D / Pavlasek A
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Thornley S / Walsh D 11:00 Karakhi R / Ouahab L
  • Orleans, France
    Kudryavtsev, Alexander 11:00 Lokoli, Laurent
  • Portugal F7, Singles
    Pereira, Goncalo 11:00 Leshem, Edan
  • Portugal F7, Singles
    Hemery, Calvin 11:00 Bambridge, Luke
  • Portugal F7, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 11:00 Arenas-Gualda, Ivan
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Alimoussa, Ines Belkis 11:00 Boudjadi, Hanine
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Bouheddi, Sabrina 11:00 Boudjadi, Yassamine
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Tan, Harmony 11:00 Benhalima, Sofia
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Sakkari, Maria 11:00 Gutierrez Carrasco, Maria
  • Spain F28, Singles
    Ladron De Guevara Hi, Javier 11:30 MAS Mascolo, Adria
  • Spain F28, Singles
    Perez Sanz, David 11:30 Dominguez Alonso, Pedro
  • Spain F28, Singles
    Gomez Mantilla, Ivan 11:30 Mesquida Berg, Oscar
  • Sibiu, Romania
    Fucsovics, Marton 11:40 Kovalik, Jozef
  • Sibiu, Romania
    Torebko, Peter 11:40 Cornea, Vlad Victor
  • Sibiu, Romania
    Veic, Antonio 11:40 Zekic, Miljan
  • Sibiu, Romania
    Brkic, Tomislav 11:50 Smirnov, Artem
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Kolb, Nadiya 12:00 Zheleva, Viktoriya
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Ploskina, Helen 12:00 Shinikova, Isabella
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Simion O G / Talaba G 12:00 Adamescu C / Zlatanova V
  • Wuhan, China
    Barthel, Mona 12:00 Bouchard, Eugenie
  • Kenitra, Morocco
    Reuter, Yannik 12:00 Gimeno-Traver, Daniel
  • Kenitra, Morocco
    Karatsev, Aslan 12:00 Bourgue, Mathias
  • Kenitra, Morocco
    Samper-Montana, Jordi 12:00 Lopez-Perez, Enrique
  • Kenitra, Morocco
    Bedene, Aljaz 12:00 Safwat, Mohamed
  • France F20, Singles
    Margaroli, Luca 12:00 Karlovskiy, Evgeny
  • France F20, Singles
    Tchoutakian, Maxime 12:00 Otte, Oscar
  • France F20, Doubles
    Crepaldi E / Haenle P 12:00 Courtalon M / Fassbender B
  • Croatia F19, Singles
    Kekez, Duje 12:00 Smola, Maciej
  • Croatia F19, Singles
    Djokovic, Marko 12:00 Biro, Andre
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Engelmann, Jil Nora 12:00 Sheng, Yuqi
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Zhang, Yukun 12:00 Rohanova, Petra
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Pradova, Martina 12:00 Drazic, Mariana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Stoilkovska, Magdalena 12:00 Djurdjevic, Sara
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Faber, Tea 12:00 Oparenovic, Ana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Kaminkova, Katerina 12:00 Pantuckova, Gabriela
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Kerkhove, Lesley 12:00 Beygelzimer, Yuliya
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Muntean, Victoria 12:00 Hradecka, Lucie
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Spigarelli M / Verpelli M 12:15 Alessandrelli D / Piludu N
  • Italy F33, Singles
    Trusendi, Walter 12:15 Moncagatto, Francesco
  • Italy F33, Singles
    Ghedin, Nicola 12:15 Roncalli, Simone
  • Italy F33, Singles
    Ocleppo, Julian 12:15 Vibert, Francois Arthur
  • Italy F33, Singles
    Bonadio, Riccardo 12:15 Giacalone, Omar
  • Italy F33, Singles
    Sonego, Lorenzo 12:15 Rondoni, Pietro
  • Orleans, France
    Vesely, Jiri 12:20 Sitak, Artem
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Civera Lima, Miriam 12:30 Ianchuk, Elizaveta
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Gonzalez Encinas, Marta Huqi 12:30 Palhoto, Maria
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Bulatovic, Nikoleta 12:30 Knezevic, Jovana
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Rus, Arantxa 12:30 Herdzelas, Dea
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Cadantu, Alexandra 12:30 Mikulcic, Ema
  • Serbia F14, Singles
    Licciardi, Pietro 12:30 Bjelica, Ivan
  • Serbia F14, Doubles
    Malyshev G / Waloch M 12:30 Djurdjevic B / Gavrilovic D
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Tomic, Bernard 12:30 Herbert, Pierre Hugues
  • Portugal F7, Singles
    Domingues, Joao 12:30 Lourenco, Diogo
  • Portugal F7, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 12:30 Patael, Ben
  • Portugal F7, Singles
    Tavares, Leonardo 12:30 Mensurado, Vasco
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Khetib, Doria 12:30 Kostic, Natalija
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Peckl, Kerstin 12:30 Curovic, Tamara
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Radjaa, Samira 12:30 Reix, Sherazad
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Garcia Perez, Georgina 12:30 Marti Riembau, Ariadna
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Saitova, Anastasiya 12:30 Perez-Somarriba, Estela
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Doroshina O / Gjorcheska L 13:00 Ionescu S / Perper A
  • Serbia F14, Doubles
    Massa A / Micov S 13:00 Grbic F / Vukicevic D
  • Serbia F14, Doubles
    Cociasu A / Dima D 13:00 Katic D / Roganovic S
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Beck K / Zelenay I 13:00 Albot R / Fransen S
  • Spain F28, Doubles
    Amantegui J / Ortega Palacios A 13:00 Chaves Marcos G / Ladron De Guevara HI J
  • Sibiu, Romania
    Kubler, Jason 13:00 Semjan, Marek
  • Sibiu, Romania
    Eysseric, Jonathan 13:10 Montanes, Albert
  • Wuhan, China
    Knapp, Karin 13:15 Kvitova, Petra
  • Kenitra, Morocco
    Coppejans, Kimmer 13:20 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Kenitra, Morocco
    Laaksonen, Henri 13:20 Pouille, Lucas
  • Kenitra, Morocco
    Pavlasek, Adam 13:20 Ehrat, Sandro
  • Kenitra, Morocco
    Vega Hernandez, David 13:20 Idmbarek, Yassine
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Rosca A A / Tatarus G N 13:30 Jetcheva E / Ocheva V
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Mendesova P / Rudakova A 13:30 Esen H / Esen L
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Ciobanu D / Sterenbach S 13:30 Arshinkova P / Mihaylova G
  • Shenzhen, China
    Simon, Gilles 13:30 Berankis, Ricardas
  • France F20, Singles
    Vasilevski, Andrei 13:30 Rousset, Elie
  • France F20, Singles
    Favier, Bastien 13:30 Napolitano, Stefano
  • France F20, Doubles
    Janzon K M / Wegner K 13:30 Jankovits Y / Nastasi U
  • Croatia F19, Singles
    Giner, Marc 13:30 Peters, Flemming
  • Croatia F19, Singles
    Lojda, Dusan 13:30 Bellotti, Riccardo
  • Croatia F19, Singles
    Bizjak, Blaz 13:30 Rumler, Robert
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Zagorac, Eva 13:30 Kotelesova, Barbara
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Marc, Masa 13:30 Cuk, Pia
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Susak, Antonela 13:30 Leweurs, Angela
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Konjuh, Ana 13:30 Golubic, Viktorija
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Arcangioli, Manon 13:30 Zander, Nina
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Matosevic, Marinko 13:30 Kyrgios, Nick
  • Orleans, France
    Barrere, Gregoire 13:40 De Schepper, Kenny
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Brescia G / In-Albon Y 13:45 Benoit M / Zimmermann K
  • Italy F33, Singles
    Garzelli, Francesco 13:45 Fago, Matteo
  • Italy F33, Singles
    Maden, Yannick 13:45 Mercuri, Fabio
  • Italy F33, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 13:45 Carnello, Elliot
  • Italy F33, Singles
    Janvier, Maxime 13:45 Oliveira, Goncalo
  • Italy F33, Singles
    Frigerio, Lorenzo 13:45 Wang, Tak Khunn
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Chiesa, Deborah 14:00 Inclan Solis, Olaya
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M 14:00 Cavalle-Reimers Y / Schaffner Riera A
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    D'Oliveira E / Reddy S S 14:00 Bolsova Zadoinov A / Saez Larra O
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Kucova, Kristina 14:00 Michel, Lara
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Stojanovic, Nina 14:00 Siegemund, Laura
  • Orleans, France, Doubles
    Beck A / Puetz T 14:00 Emmrich M / Kretschmer G
  • Sibiu, Romania
    Crivoi, Victor 14:00 Hanescu, Victor
  • Croatia F19, Doubles
    Partl A / Safranek V 14:00 Duan J / Panic L
  • Croatia F19, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:00 Draganja T / Vucic I
  • Serbia F14, Doubles
    Chettar M / Sakharov G 14:00 Milenkovic S / Vukotic D
  • Turkey F33, Doubles
    Kalovelonis M / Taweel I H 14:00 Clayton S / Gabb R
  • Turkey F33, Doubles
    Bava H / Ridout R 14:00 Allen T / Carpenter J
  • Clermont-Ferrand, Doubles W-C2...
    Tanielian C / Yerolymos M 14:00 Bacquie A / Georges M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Wang Y / You X 14:00 Chapelle E / Ottomano S
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Andrei L-I / Takunyaci D S 14:00 YE Q Y / Zhang Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Kulikova V / Kyrpot O 14:00 Dart H / Simpson J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Anil C / Miyakawa N 14:00 Gaydarzhi K / Vangelova A
  • Portugal F7, Singles
    Cunha-Silva, Felipe 14:00 Glancy, Daniel
  • Portugal F7, Singles
    Durasovic, Viktor 14:00 Halys, Quentin
  • Sweden F5, Singles
    Kobelt, Peter 14:00 Eriksson, Vincent
  • Sweden F5, Singles
    Windahl, Daniel 14:00 Smith, Connor
  • Sweden F5, Singles
    Adaktusson, Jacob 14:00 Balaji, N. Sriram
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Basilashvili N / Zekic M 14:20 Cecchinato M / Cipolla F
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 14:20 Jebavy R / Pospisil J
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Boualem, Josephine 14:30 Bonic, Barbara
  • Kenitra, Morocco
    Viola, Matteo 14:40 Machado, Rui
  • Kenitra, Morocco
    Cervantes Huegun, Inigo 14:40 Ouahab, Lamine
  • Kenitra, Morocco
    Obry, Julien 14:40 Granollers-Pujol, Gerard
  • Kenitra, Morocco
    Zaitcev, Anton 14:40 Dzumhur, Damir
  • Porto Alegre, Brazil
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 15:00 Hocevar, Ricardo
  • Orleans, France
    Fischer, Martin 15:00 Lammer, Michael
  • Porto Alegre, Brazil
    King, Darian 15:00 Pereira, Jose
  • Porto Alegre, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:00 Becker, Richard
  • France F20, Singles
    Blecha, Jan 15:00 Joncour, Ronan
  • France F20, Singles
    Podzus, Martins 15:00 Baumann, Moritz
  • Porto Alegre, Brazil
    Michon, Axel 15:00 Russi, Eduardo
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Kicker N / Turini T
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Clezar G / Neis F 15:00 Dutra DA Silva D / Sakamoto P
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Becker R / Gaio F 15:00 Lopes T / Severino C
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Walendowsky J / Zormann DA Silva M 15:00 Andreozzi G / Duran G
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Bonaventure, Ysaline 15:00 Korpatsch, Tamara
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Zarazua, Renata 15:00 Cai, Xi-Wei
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Flores, Victoria 15:00 Dolehide, Caroline
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Gasparyan, Margarita 15:00 Siniakova, Katerina
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Gallovits-Hall, Edina 15:00 Gilchrist, Nadja
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Arconada, Usue Maitane 15:00 Miroshnichenko, Veronica
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Tehrani, Tina 15:00 Pelletier, Jacqueline
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Boulais, Isabelle 15:00 HO, Jessica
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Graham, Alexa 15:00 Guttormsen, Karyn
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Granstrom, Emilia 15:00 Frenkel, Nicole
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Vikhlyantseva, Natalia 15:00 Ouellet-Pizer, Chloe Michele
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Neel, Ingrid 15:00 Brogan, Anna
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Chang, Sophie 15:00 Yang, Amy
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Pratesi M 15:15 Quattrone C / Touly C
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Van Der Meij C / Vogelsang E 15:15 Samsonova L / Sartori G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Rame A / Remy V 15:15 Lombardo B / Marchetti G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Turati A / Turati B 15:15 Hammond M / Smith M
  • Orleans, France, Doubles
    Charroin O / Motti A 15:20 Kuznetsov A / Zverev A
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 15:30 Atucha Gomez A / Garcia-Perez G
  • Spain F28, Singles
    Zhang, Zhizhen 15:30 Garcia-Roman, Marc
  • Spain F28, Singles
    Werner, Jean-Marc 15:30 Kocyla, Arkadiusz
  • Portugal F7, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 15:30 Reynolds C / Semedo M
  • Portugal F7, Doubles
    Falcao G / Pereira G 15:30 Mazon-Hernandez R / Ribeiro Navarrete S
  • Portugal F7, Doubles
    Patael B / Tamir D 15:30 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Turkey F33, Doubles
    Shofayziyev S / Zhyrmont D 15:30 Jayaprakash M M / Mukund S K
  • Turkey F33, Doubles
    Goldsteiner P / Nakamura R 15:30 Bonzi B / Reboul F
  • Turkey F33, Doubles
    Moritani S / Watanuki K 15:30 Chanakira T / Hernandez Perez O
  • Turkey F33, Doubles
    Vasilyev I / Yamasaki J 15:30 Ciumac A / Plotniy A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Piirtola P / Pimia O 15:30 SUN X L / Yamamoto M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Kramperova K / Lukacs V 15:30 Distelmans S / Scholsen H
  • Sweden F5, Singles
    Figueroa, Pablo 15:30 Milton, Joshua
  • Sweden F5, Singles
    Mridha, Jonathan 15:30 Renard, Lucas
  • Sweden F5, Singles
    Gustafsson, Edvin 15:30 Barth, Florian
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Starace P / Ungur A 15:40 Gheorghe L / Sulea T
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Carpen A D / Copil M 15:40 Apostol B I / Patrui A
  • Croatia F19, Doubles
    Salaba L / Satral J 16:00 Milanovic L / Pejic A
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    Covington D / Versteeg K 16:00 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Neuwirth, Yvonne 16:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Haddad Maia B / Papamichail D 16:00 Bojanic T / Knezevic J
  • Croatia F19, Doubles
    Jedruszczak M / Smola M 16:00 Hauser J / Stosic M
  • Croatia F19, Doubles
    Nekic T / Vidak A 16:00 Biro A / Borsos G
  • Croatia F19, Doubles
    Miocic F / Popko D 16:00 Dmitriev K / Weissborn T-S
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Lemmens E / Van De Graaf G 16:00 Kaminkova K / Rohanova P
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Faber T / Palcic S 16:00 Alay E / Parshina Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Djurdjevic S / Kadijevic G 16:00 Hofmanova N / Ivanova M
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    DI Mauro A / Naso G 16:00 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Ehrat S / Laaksonen H 16:00 Menendez-Maceiras A / Middelkoop M
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Sarrazin, Laetitia 16:00 Adamovic, Katarina
  • Clermont-Ferrand, Doubles W-C2...
    Arcangioli M / Konjuh A 16:00 Jabeur O / Lim A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dancetovic, Emilija 16:00 Agarwal, Disha Satish
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Thandi, Karman Kaur 16:00 Ducu, Ioana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yokota, Natsumi 16:00 Frapolli, Chiara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yushchenko, Valeriya 16:00 Kaufinger, Ina
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 16:00 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • Porto Alegre, Brazil
    Bagnis, Facundo 16:20 Zampieri, Caio
  • Porto Alegre, Brazil
    Andreozzi, Guido 16:20 Klec, Ivo
  • Porto Alegre, Brazil
    Sikora, Adrian 16:20 Neis, Fabricio
  • Orleans, France, Doubles
    Bemelmans R / Millot V 16:30 Cerretani J / Siljestrom A
  • Porto Alegre, Brazil
    Berlocq, Carlos 16:30 Collarini, Andrea
  • France F20, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 16:30 Karlovskiy E / Napolitano S
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Hogenkamp, Richel 16:30 Dolonc, Vesna
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Norris, Marie 16:30 Flood, Emma
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Bhosale, Rutuja 16:30 Daniell, Andie K.
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Martinich, Ivania 16:30 Alves, Maria Fernanda
  • Spain F28, Doubles
    Mesquida Berg O / Plattes C 17:00 Ojeda Lara R / Perez Sanz D
  • Portugal F7, Doubles
    Mensurado V / Tavares L 17:00 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Portugal F7, Doubles
    Cunha Silva F / Deus N 17:00 Brechemier T / Escoffier A
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Completo A 17:00 Durasovic V / Leshem E
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Escobar G / Ramirez C 17:00 Demoliner M / Souza J
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 17:00 Maytin R / Molteni A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Jarry N / Munoz-De La Nava D 17:00 Buchanan C / Krajicek A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Androic T / Mektic N 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Sweden F5, Singles
    Corrie, Edward 17:00 Brunstrom, Jesper
  • Sweden F5, Singles
    Zopp, Jurgen 17:00 Arvidsson, Isak
  • Sweden F5, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 17:00 Moebius P / Noren A
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Canero Perez, Maria Del Rosario 17:00 Paquet, Chloe
  • Pereira, Colombia
    Londero, Juan Ignacio 17:30 Escobar, Gonzalo
  • Pereira, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 17:30 Jarry, Nicolas
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Means E / Means S 17:30 Hollander T / Pereira R
  • Porto Alegre, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 17:40 Garin, Christian
  • Porto Alegre, Brazil
    Mina, Gianni 17:40 Lopes, Thiago
  • Orleans, France, Doubles
    Erlich J / Marx P 17:50 Gombos N / Vesely J
  • Porto Alegre, Brazil
    Dutra DA Silva, Daniel 17:50 Clezar, Guilherme
  • France F20, Singles
    Nys, Hugo 18:00 Choinski, Jan
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Mina, Brandy 18:00 Halbauer, Ellie
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 18:00 Uzcategui, Aymet
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Feuerstein, Claire 18:00 Armitano, Mathilde
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Yergina, Kateryna 18:00 Valdes, Rianna
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Denisenko V / Solovieva A 18:00 Daxhelet C / Frapolli C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Rohira T / Thandi K K 18:00 Saikai Y / Yokota N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Njoze M / Vaz Osorio De Souza A C 18:00 Andrady A / Peddi Reddy S V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Iska A / Iska T 18:00 Agarwal D S / Alfredsson I
  • Orleans, France
    Mathieu, Paul-Henri 18:00 Pavic, Ante
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Embree, Lauren 18:30 Bondarenko, Kateryna
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 18:30 Rampre, Petra
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Maria, Tatjana 18:30 Burgic, Ema
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Glatch, Alexa 18:30 Stevenson, Alexandra
  • Sweden F5, Doubles
    Samuelsson C / Taylor S 18:30 Dubarenco M / Ivashka I
  • Sweden F5, Doubles
    Bettles A / Kivanda S E 18:30 Balaji N / Rosenholm P
  • Sweden F5, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 18:30 Eriksson V / Tubic I
  • Pereira, Colombia
    Lama, Gonzalo 18:50 Krajicek, Austin
  • Pereira, Colombia
    Zeballos, Horacio 18:50 Lindell, Christian
  • Pereira, Colombia
    Velotti, Agustin 18:50 Falla, Alejandro
  • Pereira, Colombia
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:50 Pella, Guido
  • Napa, USA, Doubles
    Bolt A / Dancevic F 19:00 Bangoura S / Mirzadeh V
  • Napa, USA
    Harrison, Ryan 19:00 Donaldson, Jared
  • Napa, USA
    Bolt, Alex 19:00 Polansky, Peter
  • Napa, USA
    Baghdatis, Marcos 19:00 Giron, Marcos
  • Napa, USA
    Williams, Rhyne 19:00 Thompson, Jordan
  • Napa, USA
    Sandgren, Tennys 19:00 Russell, Michael
  • Napa, USA
    Mcgee, James 19:00 Ymer, Elias
  • Napa, USA
    Reid, Matt 19:00 Millman, John
  • Napa, USA
    Novikov, Dennis 19:00 Seeberger, Matt
  • Napa, USA, Doubles
    Polansky P / Shamasdin A 19:00 Fratangelo B / Giron M
  • Napa, USA, Doubles
    Kudla D / Russell M 19:00 Koolhof W / Ymer E
  • Napa, USA, Doubles
    Cluskey J / Mcgee J 19:00 Kuznetsov A / Langer N
  • Napa, USA, Doubles
    Peralta J / Seeberger M 19:00 Broady L / Thompson J
  • USA F26, Singles
    Baughman, Deiton 19:00 Ore, Junior Alexander
  • USA F26, Singles
    Smith, Logan 19:00 Sarkissian, Alexander
  • USA F26, Singles
    Hach Verdugo, Hans 19:00 Brymer, Gage
  • USA F26, Doubles
    Gomes G / Ramadan N 19:00 Nevolo D / Rivera S
  • Orleans, France
    Matsukevitch, Denis 19:20 Brown, Dustin
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Blanco, Sofia 19:30 Profit, Elizabeth Anita Alexandria
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Jegiolka, Justyna 19:30 Kukharchuk, Nika
  • Pereira, Colombia
    Androic, Toni 20:00 Trungelliti, Marco
  • Pereira, Colombia
    Mektic, Nikola 20:00 Lorenzi, Paolo
  • Porto Alegre, Brazil
    Kicker, Nicolas 20:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Pereira, Colombia
    Endara, Ivan 20:00 King, Kevin
  • Pereira, Colombia
    Souza, Joao Olavo 20:00 Hernandez, Jose
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Whoriskey, Caitlin 20:00 Chirico, Louisa
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Muhammad, Asia 20:00 Cepede Royg, Veronica
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Hesse, Amandine 20:00 Brady, Jennifer
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Kania, Paula 20:00 Radwanska, Urszula
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Alves M-F / Wong K 20:00 Flood E / Kharchenko A
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Adamovic K / Flores V 20:00 Kalhorn S / Sadler T
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    HO J / Neel I 20:00 Rossi N / Toma V M
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Chang S / Daniell A K 20:00 Kobelt M / Simmons S
  • USA F26, Singles
    Fritz, Taylor Harry 20:30 Trombetta, TY
  • USA F26, Singles
    Kozlov, Stefan 20:30 Abid, Mohamed Haythem
  • USA F26, Singles
    Gomez, Lucas 20:30 Manlow, Daniel
  • USA F26, Doubles
    Bakalov B N / Davidson P 20:30 Gard C-I / Nicholas J H
  • Orleans, France
    Guez, David 20:40 Bozoljac, Ilija
  • Porto Alegre, Brazil
    Ghem, Andre 20:45 Arguello, Facundo
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 21:00 Okuno, Ayaka
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Alund M / Zampieri C 21:00 Elias G / Michon A
  • Pereira, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 21:20 Dellien, Hugo
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 21:20 Maytin R / Molteni A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Jarry N / Munoz-De La Nava D 21:20 Buchanan C / Krajicek A
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 21:30 Dabrowski, Gabriela
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Larcher De Brito, Michelle 21:30 Moore, Tara
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Bondarenko K / Jaksic J 21:30 Broady N / Falconi I
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Kolar N / Smitkova T 21:30 Maria T / Oudin M
  • USA F26, Doubles
    Jones G / Ouellette G 22:00 Butts S / Wood W
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Rosca, Ioana Loredana 22:30 Rodriguez, Victoria
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Chirico L / Marand S 23:00 Hrdinova E / Tatishvili A
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Brengle M / Shamayko M 23:00 Cepede Royg V / Irigoyen M
  • USA F26, Doubles
    Gosea F F / Hach Verdugo H 23:00 Chang A / Chang A
  • USA F26, Doubles
    Hovhannisyan M / Sarkissian A 23:00 Baughman D / Digiulio J
  • USA F26, Doubles
    Ball C / Ore J A 23:30 Aaron T / Battistone B

Pornić usred prenosa fudbalske utakmice

Sport

Autor:

NJUJORK - Ovog vikenda ljubitelji Superbola su u TV prenosu mogli da umesto fudbala odgledaju pravi pornić.

pornić,

NJUJORK - Ovog vikenda ljubitelji Superbola su u TV prenosu mogli da umesto fudbala odgledaju pravi pornić.

Naime, utakmica je u jednom trenutku prekinuta, a na ekranu su se sasvim nenadano pojavili muškarac i žena, udobno smešteni na kauč, spremni za pravu vruću akciju.

U prvi mah su odmah mogli da naslute da je reč o porno filmu, ali kada je devojka zavukla ruku u njegove pantalone, nije bilo sumnje da se nekome iz režije potkrala greška.
 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Tagovi

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • maldini

    maldini

    Nije ovo nista mi redovno gledamo kad igraju nasi fudbaleri :D

    36 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Promenila se Srbija nabolje, a promeniće se i njena AP Vojvodina. Samo je jedno rešenje, a to su izbori Aleksandar Vulin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!