• Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Simic, Jelena 2 6 4 6 2 2 Piludu, Natasha 1 3 6 2 1 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sabino, Lisa 2 7 3 6 2 2 Boualem, Josephine 1 6 6 1 1 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Samsonova, Ludmilla 1 6 2 0 1 1 Ferrando, Cristiana 2 4 6 6 2 2
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pillot, Carolina 1 3 6 3 1 1 Remondina, Anna-Giulia 2 6 4 6 2 2
  • Germany F14, Singles
    Podzus, Janis 1 6 6 1 1 1 Schmid, Michal 2 7 1 6 2 2
  • Croatia F20, Singles
    Kekez, Duje 2 6 6 2 2 Ternar, Tomislav 0 4 4 0 0
  • Beijing, China
    Djokovic, Novak 2 6 7 2 2 Pospisil, Vasek 0 3 5 0 0
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Bua, Tatiana 0 6 5 0 Stokke, Melanie 1 7 1 1
  • Kazakhstan F12, Singles
    Lazov, Alexander 1 6 3 1 Gerlakh, Konstantin 0 4 1 0
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Fetecau, Irina 2 6 6 2 2 Klymenko, Anastasiya 0 2 4 0 0
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Ionescu, Simona 1 4 6 1 1 Kuncikova, Lenka 1 6 3 0 1
  • Turkey F34, Singles
    Tutu, Marshall 2 6 6 2 2 Nagao, Katsuki 0 3 1 0 0
  • Turkey F34, Singles
    Kim, Young Seok 0 6 0 Ramanathan, Ramkumar 0 6 0
  • Italy F34, Singles
    Pellegrino, Andrea 0 0 1 0 0 Maden, Yannick 2 6 6 2 2
  • Tokyo, Japan
    Ito, Tatsuma 0 3 3 0 Becker, Benjamin 1 6 5 1
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Helbet, Julia 0 4 4 0 Argyelan, Csilla 1 6 0 1
  • Turkey F34, Singles
    Altuna, Tuna 0 4 2 0 Bodmer, Adrian 1 6 3 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Mokh, Maria 0 1 6 0 Aksu, Ayla 1 6 5 1
  • Italy F34, Singles
    Zucca, Antonio 0 3 3 0 0 Chazal, Maxime 2 6 6 2 2
  • Mons, Belgium, Doubles
    Bednarek T / Kowalczyk M 0 4 1 0 Marach O / Oswald P 1 6 5 1
  • Mons, Belgium
    Dustov, Farrukh 0 1 5 0 Kamke, Tobias 1 6 4 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Topsel, Muge 0 4 0 0 Kerfs, Deborah 1 6 1 1
  • Portugal F8, Singles
    Mensurado, Vasco 1 6 5 1 Sualehe, Danyal 0 4 1 0
  • Portugal F8, Singles
    Durasovic, Viktor 1 7 4 1 Pavic, Mate 0 5 2 0
  • Portugal F8, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 1 6 3 1 Glancy, Daniel 0 4 2 0
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-10...
    Sosnovschi A / Wira K 0 1 3 0 0 MUN V / Tcakanian M 2 6 6 2 2
  • Germany F14, Singles
    Trubrig, Christian 1 6 2 1 Ruepke, Lukas 0 3 2 0
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Kulikova, Yulia 0 3 1 0 Shinikova, Isabella 1 6 2 1
  • Germany F14, Singles
    Smith, Connor 0 2 0 0 Wagner, Bastian 1 6 3 1
  • Croatia F20, Singles
    Lustyk, Jakub 1 6 1 1 Osmakcic, Marko 0 2 3 0
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Lopez-Perez E / Nedunchezhiyan J 1 6 2 1 Chervyakov F / Sabanin Y 0 3 1 0
  • Spain F29, Singles
    Carballes Baena, Roberto 11:30 Gomez, Juan Sebastian
  • Spain F29, Singles
    Takemoto, Yusuke 11:30 Lizariturry, Juan
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Guisard, Estelle 0 3 0 Orlova, Natalia 0 3 0
  • Croatia F20, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 0 2 0 Quinzi, Gianluigi 0 1 0
  • Germany F14, Singles
    Dittmer, Philipp 12:00 Wagner, Hannes
  • Italy F34, Singles
    Torroni, Giulio 0 0 0 Moroni, Gian Marco 0 1 0
  • Italy F34, Singles
    Panfil, Grzegorz 0 1 0 Rondoni, Pietro 0 0 0
  • France F21, Singles
    Grinberg, Thomas 0 0 0 Desein, Niels 0 1 0
  • France F21, Doubles
    Frantzen R / Walsh D 0 0 0 Marquis C / Stevenson K 0 1 0
  • Croatia F20, Singles
    Semjan, Marek 0 1 0 Miocic, Franko 0 1 0
  • Turkey F34, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 0 2 0 HU Kwo, Michel James 0 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Negreanu, Daiana 0 0 Schaerer, Sarah 0 0
  • Beijing, China
    Cornet, Alize 0 0 Davis, Lauren 0 0
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Ciobanu D / Perper A 12:10 Esen H / Esen L
  • Italy F34, Singles
    Leonardi, Filippo 0 0 De Loore, Joris 0 0
  • Italy F34, Singles
    Mastrelia, Antonio 12:15 Basso, Andrea
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Melicharkova T / Puskkarevsky A 12:25 Buzean D / Platon R
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Bryan B / Bryan M 12:25 Herbert P-H / Przysiezny M
  • Tokyo, Japan, Doubles
    ITO T / Soeda G 12:30 Bopanna R / Paes L
  • Mons, Belgium, Doubles
    Junaid R / Raja P 12:30 Gicquel M / Mahut N
  • Beijing, China, Doubles
    Gajdosova J / Tomljanovic A 12:30 Hlavackova A / Peng S
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Yakalieva, Gabriela 12:30 Stoilkovska, Magdalena
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Vankova, Katerina 12:30 Degtiareva, Violetta
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Dubska, Linda 12:30 Gaydarzhi, Ksenia
  • Portugal F8, Singles
    Barbosa, Romain 12:30 Gaspar Murta, Andre
  • Portugal F8, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 12:30 Silva, Frederico Ferreira
  • Turkey F34, Singles
    Bois, Michael 12:35 Durmus, Durukan
  • Mons, Belgium
    Bellucci, Thomaz 12:40 De Schepper, Kenny
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Lampla, Louise 12:40 Kyrpot, Olena
  • Beijing, China, Doubles
    Barthel M / Minella M 12:45 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Beijing, China, Doubles
    Hingis M / Pennetta F 12:45 Mladenovic K / Pavlyuchenkova A
  • Beijing, China
    Andujar, Pablo 12:50 Dimitrov, Grigor
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Bogdan, Elena 12:50 Zlatanova, Vivian
  • Germany F14, Singles
    Haerteis, Johannes 12:55 Zynga, Lennart
  • Spain F29, Singles
    Van Der Duim, Antal 13:00 Mesquida Berg, Oscar
  • Spain F29, Singles
    Martinez Portero, Pedro 13:00 Musialek, Alexis
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Turati A / Turati B 13:00 Klasen A / Klasen C
  • Beijing, China, Doubles
    LIU S / Ning Y 13:15 Benneteau J / Pospisil V
  • Beijing, China
    Kerber, Angelique 13:25 Kuznetsova, Svetlana
  • Beijing, China
    Suarez Navarro, Carla 13:30 Sharapova, Maria
  • Germany F14, Doubles
    Prechtel S / Schnaitter J 13:30 Podzus J / Podzus M
  • Vallduxo, Doubles W-C10-ESP-17...
    Gamiz A / Parres Azcoitia O 13:30 Paredes Roemer L C / Saez Larra O
  • Vallduxo, Doubles W-C10-ESP-17...
    Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L 13:30 BUA T / Savoretti A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Mazzari S / Verpelli M 13:30 Ferrando C / Nancarrow A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Afanasyeva, Daria 13:35 YE, Qiu YU
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Remondina A-G / Sabino L 13:40 Boualem J / Ormazabal-Oregui A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 13:40 Samsonova L / Sartori G
  • Italy F34, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 13:40 Roncalli, Simone
  • France F21, Singles
    Hemery, Calvin 13:40 Forcin, Maxime
  • France F21, Singles
    Nys, Hugo 13:40 Boltz, Sebastien
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Shlomo, Keren 13:45 Scholsen, Helene
  • Italy F34, Doubles
    Carli C / Cutuli M 13:45 Griekspoor S / Griekspoor T
  • Mons, Belgium, Doubles
    Kontinen H / Marray J 13:50 Emmrich M / Kretschmer G
  • Mons, Belgium
    Zverev, Alexander 14:00 Brown, Dustin
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Kuncikova L / Stuchla K 14:00 Husak R / Mendesova P
  • Croatia F20, Doubles
    Dmitriev K / Weissborn T-S 14:00 Radinski A / Ternar T
  • Croatia F20, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:00 Bellotti R / Statzberger T
  • Croatia F20, Doubles
    Drzewiecki K / Smola M Miocic F / Popko D
  • Croatia F20, Doubles
    Cagalj S / Zaninovic L 14:00 Nekic T / Vidak A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Kocher, Imane 14:00 Koshino, Yurina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Ottomano, Sara 14:00 Reix, Sherazad
  • Sweden F6, Singles
    Corrie, Edward 14:00 Eriksson, Markus
  • Sweden F6, Singles
    Milton, Joshua 14:00 Samuelsson, Christian
  • Sweden F6, Singles
    Adaktusson, Jacob 14:00 Donati, Matteo
  • Turkey F34, Singles
    Chen, TI 14:05 Celikbilek, Altug
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Distelmans, Steffi 14:10 Kajevic, Ena
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Shinikova I / Terziyska J 14:20 Ploskina H / Vdovenco A
  • Germany F14, Singles
    Mertl, Jan 14:25 Netuschil, Marvin
  • Beijing, China, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C 14:35 Halep S / Olaru R
  • Beijing, China, Doubles
    Gulbis E / Matkowski M 14:40 Djokovic N / Krajinovic F
  • Mons, Belgium, Doubles
    Skupski K / Skupski N 15:00 Huta Galung J / Venus M
  • Beijing, China
    Isner, John 15:00 Robredo, Tommy
  • Italy F34, Doubles
    Rondoni P / Trusendi W 15:00 Pellegrino A / Portaluri G
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Vikhlyantseva, Natalia 15:00 Arconada, Usue Maitane
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Toljan, Janina 15:00 Dolehide, Caroline
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 15:00 Oosterhout, Erica
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Giovine, Claudia 15:05 Van Der Meij, Charlotte
  • Italy F34, Doubles
    Kahoun J / Mazzella M 15:10 Leonardi F / Torroni G
  • Italy F34, Doubles
    Oradini G / Vavassori A 15:10 Capecchi D / Oliveira G
  • France F21, Singles
    Denolly, Corentin 15:10 Baumann, Moritz
  • Mons, Belgium
    Berrer, Michael 15:20 Sijsling, Igor
  • Portugal F8, Singles
    Martin, Toby 15:30 Ward Hibbert, Joshua
  • Sweden F6, Singles
    Brunstrom, Jesper 15:30 Dubarenco, Maxim
  • Sweden F6, Singles
    Rosenholm, Patrik 15:30 Salisbury, Joe
  • Sweden F6, Singles
    Bossel, Adrien 15:30 Ivanov, Vladimir
  • Germany F14, Singles
    Choinski, Jan 15:55 Hirschmueller, Christian
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Parrizas-Diaz, Nuria 16:00 Stephenson, Francesca
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Agarwal, Disha Satish 16:00 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ditlev, Martine 16:00 Abou Zekry, Ola
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 16:00 Saikai, Yui
  • Spain F29, Doubles
    Esteve Lobato E / Granollers-Pujol G 16:00 Herrera R / Zapata Miralles B
  • Spain F29, Doubles
    Calvo Eman F / Garcia Oliveda H 16:00 Lizariturry J / Roca Batalla O
  • Portugal F8, Singles
    Ward, Alexander 16:00 Lourenco, Diogo
  • Portugal F8, Doubles
    GIL F / Tavares L 16:00 Perez Sanz D / Pulgar-Garcia J
  • Chile F4, Singles
    Nunez Leal, Victor 16:00 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Chile F4, Singles
    Naser, Javier 16:00 Coria, Federico
  • Chile F4, Singles
    Ugarte, Benjamin 16:00 Pereira, Jose
  • Mons, Belgium, Doubles
    Begemann A / Knowle J 16:20 Bellucci T / SA A
  • Germany F14, Doubles
    Dittmer P / Thurau U 16:30 Haerteis J / Wagner H
  • France F21, Singles
    Couacaud, Enzo 16:30 Rousset, Elie
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Failla, Jessica 16:30 Shaffer, Kennedy
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Stefani, Luisa 16:30 Bhargava, Anamika
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Lewis, Jade 16:30 Pegula, Jessica
  • Portugal F8, Singles
    Muller, Alexandre 17:00 Escoffier, Antoine
  • Sweden F6, Singles
    Borg, Stefan 17:00 Zopp, Jurgen
  • Sweden F6, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 17:00 Solberg C / Solberg R
  • Sweden F6, Singles
    Arvidsson, Isak 17:00 Kontinen, Micke
  • Cali, Colombia, Doubles
    Andreozzi G / Duran G 17:00 Leite W / Souza J
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gonzalez A / Ramirez C 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pereira, Alory Regina Elorriaga 17:30 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sezer, Melis 17:30 Ducu, Ioana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dart, Harriet 17:30 Samir, Sandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kuznetsova, Varvara 17:30 Veselinovic, Ana
  • Spain F29, Doubles
    Musialek A / Sebaoun L J 17:30 PLA Malfeito J / Werner J-M
  • Cali, Colombia
    Souza, Joao Olavo 17:30 Gomez, Emilio
  • Portugal F8, Singles
    Vaisse, Martin 17:30 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Portugal F8, Doubles
    Domingues J / Gaspar Murta A 17:30 Andrade G / Lourenco T
  • Cali, Colombia
    Jarry, Nicolas 17:30 Zeballos, Horacio
  • Cali, Colombia
    King, Darian 17:30 Lorenzi, Paolo
  • Chile F4, Singles
    Aguilar, Jorge 17:30 Walendowsky, Joao
  • Chile F4, Singles
    Kestelboim, Mariano 17:30 Lacalle, Eduardo
  • Chile F4, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 17:30 Doria, Luciano
  • Germany F14, Singles
    Pauffley, Neil 18:00 Marterer, Maximilian
  • Mons, Belgium
    Haider-Maurer, Andreas 18:00 Bemelmans, Ruben
  • Spain F29, Doubles
    Martinez Portero P / Munar Clar J A 18:00 Djurdjevic B / Sabate-Bretos O
  • France F21, Singles
    Charroin, Olivier 18:00 Lokoli, Laurent
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Flood, Emma 18:00 Miyazaki, Yuriko Lily
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Sarrazin, Laetitia 18:00 Yang, Amy
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Chang S / Daniell A K 18:00 Norris M / Valdes R
  • Sweden F6, Doubles
    Burton L / Corrie E 18:30 Samuelsson C / Soderlund C
  • France F21, Singles
    Guez, David 18:30 Halys, Quentin
  • Sweden F6, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 18:30 Forsell O / Gustavsson A
  • Cali, Colombia
    Alund, Martin 18:50 Lindell, Christian
  • Cali, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 18:50 Lama, Gonzalo
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Daxhelet, Caroline 19:00 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zakarlyuk, Marianna 19:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Van Lier, Michelle 19:00 Wang, Xi-Yao
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sukhareva, Mariya 19:00 Haas, Barbara
  • Cali, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 19:00 Clezar, Guilherme
  • Sacramento, USA
    Giron, Marcos 19:00 Fratangelo, Bjorn
  • Chile F4, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 19:00 Cavalheiro, Nicolas
  • Chile F4, Singles
    Olivares, Francisco 19:00 Sborowitz, Matias
  • Chile F4, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Saez J C 19:00 Alvo F / Fleming D
  • Sacramento, USA
    Kutrovsky, Dimitar 19:00 Millman, John
  • Sacramento, USA
    Vanni, Luca 19:00 Donaldson, Jared
  • Sacramento, USA
    Querrey, Sam 19:00 Nguyen, Daniel
  • Sacramento, USA
    Kudla, Denis 20:00 Ymer, Elias
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Clark E / Yergina K 20:00 Aney J / Failla J
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Mills D / Parazinskaite A 20:00 Lewis J / Toljan J
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Arconada U M / Frenkel N 20:00 Simmonds C / Wlodarczak K
  • Sacramento, USA
    Kozlov, Stefan 20:00 Smith, John-Patrick
  • Cali, Colombia
    Barrientos, Nicolas 20:20 Bagnis, Facundo
  • Chile F4, Doubles
    Neis F / Pereira J 20:30 Loyola Ruz A / Montero J
  • Chile F4, Doubles
    Russi E / Walendowsky J 20:30 Coria F / Rivera-Aranguiz G
  • Chile F4, Doubles
    Irarrazabal G / Naser J 20:30 Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R
  • Mons, Belgium
    Rochus, Olivier 21:00 Melzer, Gerald
  • Sacramento, USA
    Odesnik, Wayne 21:20 Williams, Rhyne
  • Sacramento, USA, Doubles
    Daniell M / Sitak A 21:30 De Voest R / Seeberger M
  • Cali, Colombia, Doubles
    Clezar G / Collarini A 22:00 Gomez E / Jarry N
  • Cali, Colombia, Doubles
    Bortolotti M / Lorenzi P 22:00 King K / Spir J-C
  • Bolivia F3, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 22:30 Busch, Julian
  • Bolivia F3, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 22:30 Estevez, Maximiliano
  • Bolivia F3, Singles
    Dellien Velasco, Murkel Alejandro 22:30 Diaz-Figueroa, Christopher
  • Sacramento, USA, Doubles
    Broady L / Thompson J 22:40 Bolt A / Dancevic F
  • Sacramento, USA
    Mcgee, James 22:50 Smyczek, Tim
  • Bolivia F3, Singles
    Feitt, Franco 23:30 Ameal, Juan Ignacio

Užas: Srpski odbojkaš ostao bez najstarijeg deteta

PORODIČNA TRAGEDIJA: Goranu Vujeviću preminuo sin Stefan (5)

Ostali sportovi

Autor:

Maleni Stefan Vujević izdahnuo u Italiji u noći između nedelje i ponedeljka zbog problema sa srcem

Goran Vujević, Stefan Vujević, porodica

Neutešni... Goran Vujević sa suprugom i decom (Stefan je u sredini)

Tuga.
Proslavljeni odbojkaš Goran Vujević doživeo je tešku porodičnu tragediju - izgubio je petogodišnjeg sina Stefana. Mališan je umro u Italiji u noći između nedelje i ponedeljka usled problema sa srcem.

Vest o nesreći asa Peruđe objavljena je na zvaničnom sajtu kluba uz saučešće predsednika i kompletne uprave kapitenu ekipe i njegovoj porodici. Opelo će se održati danas u 15.00 časova u crkvi Betona u Peruđi.

Vujević je u braku s bivšom italijanskom odbojkašicom Frančeskom Lolji, s kojom ima sina i ćerku. Iako u poznim igračkim godinama, i dalje sa uspehom igra za Peruđu, u kojoj pored njega nastupaju srpski reprezentativci Atanasijević, Petrić, Mitić i Čupković, dok je trener Slobodan Kovač.

Generalni sekretar Odbojkaškog saveza Srbije Slobodan Milošević bio je utučen zbog tužne vesti iz Italije.
- Tragedija! Kvisko je veliki odbojkaš i još veći čovek. Nema ko od naših asova nije zvao i tražio broj da dođe do njega. Njegov bol je neizmeran. Odbojkaški savez je uz njega - rekao je Milošević.

Tragedije srpskih sportista

Dejan Brđović (47)

Nekadašnjem odbojkaškom reprezentativcu 1996. godine tokom OI u Atlanti u bolnici je preminuo devetomesečni sin. Brđović je skrhan bolom napustio OI, a saigrači su osvojenu bronzanu medalju posvetili njegovom sinu. Dejan ima sina Aleksu i ćerku Aleksandru.

Dalibor Čutura (38)

Prošle godine rukometnom reprezentativcu Srbije nastradao je devetogodišnji sin Stefan. Dečak je umro od izliva krvi u mozak kad ga je jedan dečak u parku posle tuče pogodio kamenom u glavu. Dalibor Čutura sa suprugom
Marijom ima sina Davida.

Predrag Mijatović (44)

Fudbalskom asu 2009. godine preminuo je 14-godišnji sin Andreja. Dečak koji je rođen sa cerebralnom paralizom izgubio je bitku s retkom bolešću hidrocefalijom. Iz braka sa Elenom Karić Mijatović još ima sina Luku, a ima i ćerke Nadu, Ninu i Lolu sa Anetom Milićević.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (47)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • drazen

    drazen

    Covece,jesi li ti normalan!?Jel moguce da si tako bolestan!?

    561 Odgovori 
  • Marsal

    Marsal

    Iskreno saucesce porodici Vujevic...

    371 Odgovori 
  • Ja

    Ja

    Dal je realno da neko lupa minuse ,na nečije izjavljivanje saučešća?!?! Strasno!!!!!

    357 Odgovori 

Poslednji komentar

  • fica

    fica

    Саучешће породици.

    4 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Napad na Andreja Vučića predstavlja prekoračenje svih ovlašćenja i zaslužuje osudu Zoran Babić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!