• Guangzhou, China
    Soler-Espinosa, Silvia 2 6 4 6 2 2 Stephens, Sloane 1 3 6 4 1 1
  • Trnava, Slovakia
    Ignatik, Uladzimir 1 7 5 4 1 1 Rola, Blaz 2 6 7 6 2 2
  • Meknes, Morocco
    Podlipnik-Castillo, Hans 1 6 6 3 1 1 Sabry, Sherif 2 7 4 6 2 2
  • Croatia F18, Singles
    Navarro, Simon 1 7 3 5 1 Zaninovic, Luka 1 6 6 3 1
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Allgurin, Ellen 2 6 6 2 2 Brunskog, Louise 0 1 0 0 0
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 12:40 Bemelmans R / Bozoljac I
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Coric B / Pavic A 12:40 Ilkel C / Yurtacan E
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Fabbiano T / Vanni L 12:40 Krajinovic F / Tosic G
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Arcangioli, Manon 1 2 6 6 1 1 Bonaventure, Ysaline 2 6 3 7 2 2
  • Sweden F4, Singles
    Arvidsson, Isak 0 5 0 Renard, Lucas 0 4 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Stephenson, Francesca 1 7 3 1 1 Georges, Myrtille 1 5 6 3 1
  • Spain F27, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 1 6 4 5 1 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 1 3 6 4 1
  • Serbia F13, Doubles
    Sibinovic V / Vukotic D 0 6 5 0 0 Malyshev G / Waloch M 2 7 7 2 2
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Baranska, Agata 1 3 6 1 Pillot, Carolina 1 6 4 1
  • Croatia F18, Singles
    Cagalj, Stjepan 1 7 3 2 1 Mijic, Ivo 1 5 6 4 1
  • Sweden F4, Singles
    Ymer, Mikael 2 6 7 2 2 Dubarenco, Maxim 0 3 5 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pieri, Tatiana 1 6 5 3 1 Rubini, Stefania 1 1 7 2 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 2 6 7 2 2 Hofer, Verena 0 4 6 0 0
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Betov S / Bury A 13:30 Kerr J / Martin F
  • Italy F32, Doubles
    Jastraunig L / Mas Mascolo A 2 6 2 12 2 2 Colella A / Sonego L 1 4 6 10 1 1
  • Croatia F18, Doubles
    Pejic A / Pierce A 0 3 3 0 0 Nekic T / Vidak A 2 6 6 2 2
  • Guangzhou, China, Doubles
    Larsson J / Smith A 0 2 4 0 0 Beck A / Martic P 2 6 6 2 2
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Sugnaux, Tess 1 5 6 1 Kopsova, Ivana 1 7 1 1
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Van Cauter, Anais 1 4 6 1 Uebelhoer, Caroline 1 6 1 1
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Betov S / Bury A 0 4 6 0 Kerr J / Martin F 1 6 6 1
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 2 6 6 2 2 Vaisse, Martin 0 3 2 0 0
  • Izmir, Turkey
    Ilhan, Marsel 1 6 4 1 Ortega-Olmedo, Roberto 0 4 3 0
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 14:00 Albot R / Copil M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 14:00 Fucsovics M / Godry L
  • France F19, Singles
    Commin, Cedrick 0 4 3 0 0 Desein, Niels 2 6 6 2 2
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 1 6 6 1 Albot R / Copil M 0 2 6 0
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 0 4 4 0 Fucsovics M / Godry L 1 6 4 1
  • Serbia F13, Doubles
    Antonescu V / Dima D 1 4 6 1 Grabul D / Jotovski T 1 6 3 1
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kerfs, Deborah 2 6 6 2 2 Muntean, Sophie 0 1 0 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Turati, Bianca 1 6 2 1 Hincu, Bianca 0 0 1 0
  • Meknes, Morocco
    Tifnouti, Taha 0 1 3 0 0 Dzumhur, Damir 2 6 6 2 2
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Cechova K / Horakova N 1 6 3 1 Domagala V / Dubska L 0 4 4 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Golubic, Viktorija 1 6 4 1 Drew, Jazzamay 0 0 1 0
  • Croatia F18, Doubles
    Semrajc J / Ternar T 1 6 5 1 Mick P / Partl A 0 2 2 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Mertens, Elise 0 4 0 Gatto-Monticone, Giulia 0 4 0
  • Metz, France, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 0 4 2 0 Fleming C / Venus M 1 6 1 1
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Evtimova D / Tomova V 1 6 4 1 Bozhilova K / Jetcheva E 0 2 3 0
  • Spain F27, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 0 4 0 0 Cayre, Paul 1 6 2 1
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Lottner A / Neuwirth Y 1 6 1 1 Esen H / Esen L 0 2 2 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rame, Alice 0 3 0 Zimmermann, Kimberley 0 5 0
  • Meknes, Morocco
    Krstin, Pedja 0 1 0 Viola, Matteo 0 3 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Engelmann, Jil Nora 0 5 0 Kuncikova, Lenka 0 5 0
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Sheng Y / Zhang Y 0 2 0 Alay E / Parshina Y 0 3 0
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Sliusar K / Terziyska J 0 3 0 Gjorcheska L / Haddad Maia B 0 5 0
  • Croatia F18, Doubles
    Androic T / Smalyanyy F 0 2 0 Draganja T / Vucic I 0 4 0
  • Trnava, Slovakia
    Montanes, Albert 0 2 0 De Greef, Arthur 0 1 0
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Raja P / Siljestrom A 15:00 Baluda V / Kravchuk K
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Altuna T / Setkic A 15:00 Kretschmer G / Monroe N
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Alund M / Arguello F 15:00 Collarini A / Lama G
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Mello H / Scarpelli G 15:00 Michon A / Olivo R
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 15:00 Mina G / Pereira J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Hocevar R / Lindell C 15:00 Matos R / Zormann M
  • Turkey F32, Doubles
    Boutillier R / Taweel I H 0 1 0 Ehara H / Nagao K 0 2 0
  • Turkey F32, Doubles
    Boborykin A / Kiuamov T 0 3 0 Browne S / Goldsteiner P 0 1 0
  • Turkey F32, Doubles
    LEE D H / Shofayziyev S 15:00 Grenier H / Jomby T
  • Turkey F32, Doubles
    Bellier A / Bodmer A 0 3 0 Allen T / Carpenter J 0 0 0
  • Turkey F32, Doubles
    Bretting D / Tabrizi K 0 2 0 Eischen K / Harajchi A 0 2 0
  • Turkey F32, Doubles
    Mitsuhashi J / Nakamura R 0 1 0 Jayaprakash M M / Ramanathan R 0 3 0
  • Turkey F32, Doubles
    Moritani S / Watanuki K 0 2 0 Kikuchi G / Takeshima S 0 2 0
  • Turkey F32, Doubles
    Apostol A S / Durmus D 0 3 0 Clayton S / Gabb R 0 2 0
  • Serbia F13, Doubles
    Cornea V V / Gheorghe L 0 1 0 Sulea T C / Tatomir L G 0 3 0
  • Serbia F13, Doubles
    Chettar M / Diep F 0 4 0 Bjelica I / Zlatanovic A 0 1 0
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 0 2 0 Kohen, Alan 0 0 0
  • Croatia F18, Doubles
    Grund G U / Jakob F 0 1 0 Bellotti R / Sinicropi R 0 0 0
  • Spain F27, Doubles
    Rodriguez Manzano B / Villacorta-Alonso R 0 2 0 Mardones B / Martinez M N 0 2 0
  • Meknes, Morocco
    Safwat, Mohamed 15:10 Diez, Steven
  • Trnava, Slovakia
    Pospisil, Jaroslav 15:10 Riba, Pere
  • Argentina F18, Singles
    DI Aloy, Stefano 0 0 Malla, Bastian 0 0
  • Sweden F4, Doubles
    Orno P / Shabib M 0 1 0 GAO X / Ouyang B 0 2 0
  • Spain F27, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 0 1 0 Martinez Portero, Pedro 0 1 0
  • France F19, Singles
    Mitjana, Leny 0 0 0 Crepaldi, Erik 0 2 0
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Muntean, Victoria 15:10 Scheepens, Jainy
  • Argentina F18, Singles
    Amado, Juan-Pablo 0 1 0 Capalbo, Franco 0 2 0
  • Argentina F18, Singles
    Paz, Gaston 0 0 0 Buchhass, Matias Rodolfo 0 2 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Arvidsson, Sofia 0 0 Foretz, Stephanie 0 0
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Arnaboldi A / Cecchinato M 15:20 Fransen S / Haase R
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    DI Giuseppe M / Marchetti G 15:20 Hering K / Tiel E
  • Meknes, Morocco
    Coppejans, Kimmer 15:30 Ouahab, Lamine
  • Campinas, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:30 Neis, Fabricio
  • Campinas, Brazil
    Becker, Richard 15:30 Bagnis, Facundo
  • Campinas, Brazil
    Sikora, Adrian 15:30 Romboli, Fernando
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Mertens Y / Reuter Y 15:30 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Serbia F13, Doubles
    Kuncik J / Suc D 15:30 Borsos G / Mirtea D C
  • Sweden F4, Doubles
    Johansson M / Samuelsson C 15:30 Balaji N / Rosenholm P
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 15:30 Binaghi R / Caddeo F
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Van Der Meij C / Vogelsang E 15:30 Lombardo B / Trevisan M
  • Croatia F18, Doubles
    O'Connell C / O'Mara J 15:30 Kahlke J / Masur D
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Laine, Emma 15:30 Mestach, AN Sophie
  • Spain F27, Singles
    Semmler, Miguel 15:30 Grant, Michael
  • France F19, Singles
    Fomba, Eric 15:30 Rice, David
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Mertens Y / Reuter Y 15:30 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cruciani D / Palmigiano F 15:35 Balducci A / Brescia G
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova V / Morgosova K 15:35 Husarova M / Pantuckova M
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Paquet C / Yerolymos M 15:35 Boeykens E / Versteeg K
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Raja P / Siljestrom A 15:35 Baluda V / Kravchuk K
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Altuna T / Setkic A 15:40 Kretschmer G / Monroe N
  • Meknes, Morocco
    Granollers-Pujol, Gerard 15:45 Pouille, Lucas
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Ferrando C / Rubini S 15:45 Guyomard S / Touly C
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Arnaboldi A / Cecchinato M 15:45 Fransen S / Haase R
  • Metz, France, Doubles
    Begemann A / Knowle J 15:50 Becker B / Muller G
  • Serbia F13, Doubles
    Deari S / Micov S 15:50 Jandric D / Licciardi P
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Dart, Harriet 15:50 Stanciute, Lina
  • Croatia F18, Doubles
    Arneodo R / Salaba L 15:55 Bourbon M / Laurent Y
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Cavaday, Naomi 15:55 Dolonc, Vesna
  • Meknes, Morocco
    Giustino, Lorenzo 16:00 Ramos, Albert
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Obry J / Vaisse M 16:00 Marcan D / Sancic A
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 16:00 Cipolla F / Viola M
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Idmbarek Y / Rachidi Y 16:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Denisenko, Valeriya 16:00 Alfredsson, Ida
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 16:00 Frapolli, Chiara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Saikai, Yui 16:00 Ruhrig, Georgiana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    YU, Yuanyi 16:00 Smallbone, Antonia
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Paredes Roemer L C / Saez Larra O 16:00 Atucha Gomez A / Garcia-Perez G
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M 16:00 Lopez Lazaro N / Yang J Q
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 16:00 Ben-Or L / Choon B
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Palhoto M / Ponchet J 16:00 Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L
  • Metz, France
    De Schepper, Kenny 16:00 Kamke, Tobias
  • Spain F27, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 16:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Riley, Alexandra 16:00 Boukezzi, Sarra
  • Italy F32, Singles
    Maden, Yannick 16:05 Cutuli, Mirko
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Obry J / Vaisse M 16:10 Marcan D / Sancic A
  • Trnava, Slovakia
    Mecir, Miloslav 16:15 Beck, Karol
  • Sweden F4, Doubles
    Eriksson V / Mridha J 16:15 Brunstrom J / Dubarenco M
  • Serbia F13, Doubles
    Katic D / Roganovic S 16:20 Sabanov I / Sabanov M
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 16:30 Fafaliou, Stamatia
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Belhadj S / Benaissa A 16:30 Halo A / Khetib D
  • France F19, Doubles
    Cagnina J / Dubail J 16:30 Boltz S / Tchoutakian M
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 16:30 Cordonnier, Gregorio
  • Colombia F6, Singles
    Ruiz Naranjo, Mateo Andres 16:30 Reyes, Nicholas Alexander
  • Colombia F6, Singles
    Amiri, Farzin Danny 16:30 Zornosa, Steffen
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 16:30 Santamaria, Felipe
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Idmbarek Y / Rachidi Y 16:30 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • Spain F27, Doubles
    Kocyla A / Pulgar-Garcia J 16:35 Lescure M / Willis M
  • France F19, Singles
    Inzerillo, Jerome 16:40 Galdon, Mateo
  • Argentina F18, Singles
    Guerses, Gustavo 16:40 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F18, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 16:40 Pellecchia, Bruno
  • Argentina F18, Singles
    Manzanares, Facundo 16:40 Gimenez Pilutik, Inaki
  • Argentina F18, Singles
    Descotte, Matias Franco 16:40 Moreno, Federico
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Badosa Gibert, Paula 16:45 Bowtell, Amy
  • Campinas, Brazil
    Michon, Axel 16:50 Mina, Gianni
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:50 Middelkoop M / Walsh D
  • Campinas, Brazil
    Hocevar, Ricardo 16:50 Zampieri, Caio
  • Campinas, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 16:50 Santos, Nicolas
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:50 Middelkoop M / Walsh D
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 17:00 Cuevas, Martin
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 17:00 Ormazabal-Oregui A / Pratesi M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Stefanini L / Turati B 17:00 Baranska A / Siedliska N
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Chernetsova D / Shulzhanok D 17:00 Lukas T / Maggen I
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Buyukakcay, Cagla 17:00 Ozgen, Pemra
  • Spain F27, Doubles
    Bulis M / Darmon A 17:00 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Scholsen, Helene 17:00 Decker, Margot
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Deigman, Laura 17:00 Honcova, Michaela
  • Canada F11, Singles
    Kushnirovich, Gary 17:00 Kryvonos, Nikita
  • Canada F11, Singles
    Carter, Andrew 17:00 Juneau, Isade
  • Canada F11, Singles
    Bourchier, Harry 17:00 Peliwo, Filip
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 17:00 Cipolla F / Viola M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Mordegan F 17:05 Lagoda K / Svatikova L
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    LIM A / Witthoeft C 17:20 Arcangioli M / Georges M
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Barbat K / Brown L 17:25 Drew J / Mcminn L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Munozova A / Pereira A R E 17:30 Chamarthi S S / Kaufinger I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Denisenko V / Mackey A 17:30 Andrady A / Hattingh I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    GAI A / YU Y 17:30 Easwaramurthi A / Lavrikova E
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Tishchenko, Iana 17:30 Romeo, Caroline
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 17:30 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Marti Riembau A / Parrizas-Diaz N 17:30 D'Oliveira E / Reddy S S
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Bacquie A / Chiesa D 17:30 Fernandez Rabener A / Ozga J
  • Spain F27, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 17:30 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 17:30 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • France F19, Singles
    Chala, Remy 17:30 Khachanov, Karen
  • Metz, France
    Lokoli, Laurent 18:00 Lorenzi, Paolo
  • Quito, Ecuador
    Struvay, Eduardo 18:00 Cunha, Henrique
  • Quito, Ecuador
    Jarry, Nicolas 18:00 Velotti, Agustin
  • Quito, Ecuador
    Mena, Facundo 18:00 Krajicek, Austin
  • Spain F27, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 18:00 Pavic, Mate
  • France F19, Doubles
    Charroin O / Matsukevitch D 18:00 Marquis C / Stevenson K
  • Colombia F6, Singles
    Montes, Juan 18:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Rodriguez Diaz, Victor Javier 18:00 Alvarez-Guzman, Mauricio
  • Colombia F6, Singles
    Carvajal Torres, Jose Fernando 18:00 Ruiz Naranjo, Pedro Pablo
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Kenin, Sofia 18:00 Melichar, Nicole
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Zhao, Carol 18:00 Rampre, Petra
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Kinard, Tori 18:00 Weinhold, Ashley
  • Colombia F6, Singles
    Bortolotti, Marco 18:00 Erazo, Camilo Andres
  • Argentina F18, Singles
    Kestelboim, Mariano 18:10 Hidalgo, Gabriel Alejandro
  • Campinas, Brazil
    Arguello, Facundo 18:10 Sorgi, Joao Pedro
  • Argentina F18, Singles
    Casanova, Hernan 18:10 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Argentina F18, Singles
    Heras, Patricio 18:10 Lavaselli, Gonzalo
  • Argentina F18, Singles
    Massonneau, Marcos 18:10 Ameal, Juan Ignacio
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Geuer N / Golubic V 18:15 Foretz S / Laine E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Paul S S / Ruhrig G 18:30 Rogers M / Smallbone A
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Bonaventure Y / Mestach A-S 18:30 Gatto-Monticone G / Silva E
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 18:30 Boev, Michaela
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Klasen, Charlotte 18:30 Dimmer, Lara
  • Canada F11, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 18:30 Shane, Ryan
  • Canada F11, Singles
    Silverman, Cameron 18:30 Krainik, Pavel
  • Canada F11, Singles
    Bois, Michael 18:30 Fan, Felix
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Saikai Y / Yokota N 19:00 Alfredsson I / Vaz Osorio De Souza A C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Frapolli C / Selvarajoo T 19:00 Dancetovic E / Stojanovic J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Peddi Reddy S V / Rohira T 19:00 Bruzzone G / Ladurner J
  • USA F25, Singles
    Santiago, Mico 19:00 Trombetta, TY
  • USA F25, Doubles
    Gealer D / Storrie R J 19:00 Nicholas J H / Ore J A
  • USA F25, Doubles
    Kaster K / Strode I 19:00 Ball C / Jones G
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 19:20 Mannarino, Adrian
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 19:20 Trungelliti, Marco
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 19:20 Spir, Juan Carlos
  • Quito, Ecuador
    Angelinos, Theodoros 19:20 Mektic, Nikola
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 19:30 Klec I / Sikora A
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Karatantcheva, Sesil 19:30 Vaidisova, Nicole
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Will, Allie 19:30 Whoriskey, Caitlin
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Cepede Royg, Veronica 19:30 Chirico, Louisa
  • Colombia F6, Singles
    Guerrero, Juan Camilo 19:30 Pallares-Gonzalez, Michael-Ray
  • Colombia F6, Singles
    Ariza Vargas, Hernan 19:30 Mora, Daniel
  • Colombia F6, Singles
    Crowley, Keith-Patrick 19:30 Barros, Manuel
  • Colombia F6, Singles
    Perez Cortez, Alexander 19:30 Barrientos, Nicolas
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 19:30 Klec I / Sikora A
  • Argentina F18, Doubles
    Gennaro D / Manzanares F 19:40 PAZ G / Richard J
  • Argentina F18, Doubles
    Ortega Enriquez I / Vilaro A 19:40 Betella L / Destefanis M
  • Argentina F18, Doubles
    Iliev J I / Suarez Gonzalez A 19:40 Descotte M F / Guerses G
  • Argentina F18, Doubles
    Galarza J I / Paz J P 19:40 Villanueva G / Viu F
  • Metz, France, Doubles
    Mahut N / Roger-Vasselin E 20:00 Chardy J / Rosol L
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Junior O / Telles L 20:00 Clezar G / De Paula F
  • Canada F11, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 20:00 Volfson, David
  • Canada F11, Singles
    Skripnik, Daniel 20:00 Hochwalt, Tyler
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Junior O / Telles L 20:00 Clezar G / De Paula F
  • USA F25, Singles
    Mcdonald, Mackenzie 20:30 Dadamo, Jeff
  • USA F25, Singles
    Sarkissian, Alexander 20:30 Sandgren, Tennys
  • USA F25, Doubles
    Dome A / Matthews O F 20:30 Gard C-I / Nakagawa N
  • Bolivia F1, Singles
    Vellbach, Gustavo 20:30 Morandini Sanches, Lucas
  • Bolivia F1, Singles
    Molina, Luis 20:30 Arreche, Nicolas Alberto
  • Bolivia F1, Singles
    Vrsalovic, Tomislav Saulo 20:30 Portmann, Leandro
  • Bolivia F1, Singles
    Patino, Luis 20:30 Andrade, Yuri
  • Bolivia F1, Singles
    Tsuchiya, Alexandre 20:30 Estevez, Maximiliano
  • Quito, Ecuador
    Londero, Juan Ignacio 20:40 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Dutra DA Silva D / Zampieri C 21:00 Andreozzi G / Duran G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 21:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 21:00 Chawich K / Davanzo K
  • Colombia F6, Doubles
    Galan Riveros D E / Pallares-Gonzalez M-R 21:00 Ruiz Naranjo P P / Torres O
  • Colombia F6, Doubles
    Bernardi P / Varillas Patino-Samudio J P 21:00 Builes T / Mantilla F
  • Colombia F6, Doubles
    Melano Granados W J / Perafan F 21:00 Amiri F D / Reyes N A
  • Colombia F6, Doubles
    Becerra M / Echavarria R 21:00 Guzman J-P / Hernandez J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Dutra DA Silva D / Zampieri C 21:00 Andreozzi G / Duran G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 21:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Tatishvili, Anna 21:00 Moore, Tara
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Embree L / Weatherholt M 21:00 LAO D / Sanchez M
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Dabrowski G / Kania P 21:00 Marand S / Weinhold A
  • Canada F11, Doubles
    Bunescu S / Ghasemi K 21:30 Major P W / Tabilo A
  • Quito, Ecuador
    Lapentti, Giovanni 22:00 Pella, Guido
  • USA F25, Doubles
    Caruso S / Massara A 22:00 Davidson P / Reid M
  • Bolivia F1, Doubles
    Pini S E / Portmann L 22:00 Bruna E / Nunez Leal V
  • Bolivia F1, Doubles
    Ceppo A / Vellbach G 22:00 Feitt F / Vallebuona D
  • Bolivia F1, Doubles
    Mendoza A / Merino A 22:00 Diaz-Figueroa C / Estevez M
  • USA F25, Doubles
    Jenkins J / Novikov D 22:00 Baughman D / Fritz T
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 22:15 Turini, Thales
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 22:20 Jarry N / O'Brien D
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 22:20 Jarry N / O'Brien D
  • Canada F11, Doubles
    Bois M / Juneau I 22:30 Ahmed A / Tomczak T
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Cepede Royg V / Irigoyen M 22:30 Chirico L / Zhao C
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Abaza J / Oudin M 22:30 Duque-Marino M / Maria T
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Cohen J / Gonzalez M 22:30 Melichar N / Will A
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 23:00 Lipovsek Puches T / Struvay E
  • Canada F11, Doubles
    Silverman C / Vega Q 23:00 Johns C / Leduc A
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 23:00 Lipovsek Puches T / Struvay E
  • Bolivia F1, Singles
    Banzer, Rodrigo 23:00 Laranja, Augusto
  • Bolivia F1, Doubles
    Jara Unzueta R / Vrsalovic T S 23:00 KU Meza A / Patino L
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 23:20 Dellien H / Gomez E
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 23:20 Dellien H / Gomez E

Šorka u Pireju

Potukli se Panta i Diogo!

Fudbal

Autor:

Brazilac tvrdi da ga Srbin redovno provocira i da ga je zato namerno pogodio loptom na treningu, posle čega je došlo do tuče

Marko Pantelić, Dioga, svađa, tuča, Olimpijakos,

Pantela izvukao tanji kraj

Brazilska plačipi..a!
Srpski internacionalac Marko Pantelić i Diogo potukli su se na treningu u petak, nakon što je Brazilac namerno loptom pogodio u glavu centarfora Olimpijakosa! Odmah nakon tuče Diogo je suspendovan iz ekipe, a u subotu je preko Tvitera kukao kako nije više mogao da podnese konstantne provokacije povremenog reprezentativca „orlova“.

Tuča Pantelića i Dioga je bila drugi obračun između igrača Olimpijakosa prošle nedelje. Prethodno su, nakon poraza od Šalkea u utorak u Ligi šampiona, udarce razmenili Đebur i Fuster. Taman kad su se smirile strasti povodom tog incidenta, usledio je novi, čini se, mnogo ozbiljniji.

- Nadam se da će čelnici Olimpijakosa saopštiti pravu istinu javnosti. U ovom incidentu ja sam žrtva. Jednostavno, izgubio sam strpljenje. Osoba koja igra sa mnom u klubu me redovno provocira i ponaša se kao da ne postojim. Svi znaju ko je ta osoba, dok sa ostatkom ekipe imam fantastične odnose - komentarisao je Diogo na Tviteru.

Međutim, Diogova objašnjenja nisu zadovoljila navijače Olimpijakosa, a nekoliko njih je Brazilcu putem društvenih mreža poručilo da se gubi iz kluba.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Aleksa Delija

    Aleksa Delija

    Očekujemo sutra u Kuriru jedan rasan komentar povodom ovog dogadjaja tipa nemilog!

    8 Odgovori 
  • Zed

    Zed

    Da li te "provocira", ili te "ignorise", odluci se...ili te provocira to sto te ignorise :)))

    2 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Aleksa Delija

    Aleksa Delija

    Očekujemo sutra u Kuriru jedan rasan komentar povodom ovog dogadjaja tipa nemilog!

    8 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Zvao sam i Zukorlića i Zilkića da lično uzmu učešća u mom štabu tokom izbora za nacionalne savete Sulejman Ugljanin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!