PREKID U NOVOJ PAZOVI: Ragbisti Radničkog napali sudiju!

Na meču sa Crvenom zvezdom

Ostali sportovi -
Meč je prekinut u 70. minutu, a ragbisti Zvezde su tada ubedljivo vodili sa 40:6

NOVA PAZOVA - Derbi meč šestog kola Ragbi 13 lige Srbije između Radničkog iz Nove Pazove i Crvene zvezde prekinut je u 70. minutu.Glavni sudija utakmice Petar Bevenja odsvirao je kraj meča ranije jer ga je nekoliko domaćih igrača verbalno vređalo i napalo. U trenutku prekida gosti su vodili sa 40:6.Bevenja potom nije podneo nikakvu prijavu protiv igrača koji su bili vinovnici incidenta. Utakmica je odigrana pred oko 200 gledalaca, a crveno-beli su bili dominantini tokom celog meča. Ključan trenutak meča bio je u 43. minutu kada je igrač domaćih Pero Madžarević dobio crveni karton posle visokog obaranja. Ragbisti Radničkog su potom pali u igri, a potom su konstantno vršili pritisak na sudiju, koji je odlučio da prekine meč u 70. minutu.