• Wuhan, China
    Gajdosova, Jarmila 2 6 6 2 2 Pennetta, Flavia 0 1 4 0 0
  • Wuhan, China, Doubles
    Hantuchova D / Zahlavova Strykova B 2 6 6 2 2 Wang Y / Zhu L 0 4 1 0 0
  • Wuhan, China
    Safarova, Lucie 0 5 2 0 Lisicki, Sabine 1 7 0 1
  • Shenzhen, China, Doubles
    Chiudinelli M / Lacko L 0 1 1 0 0 Cabal J S / Farah R 2 6 6 2 2
  • Wuhan, China
    Cornet, Alize 1 6 1 1 Oprandi, Romina 0 2 1 0
  • Wuhan, China
    Suarez Navarro, Carla 1 7 1 Zhang, Kai Lin 0 5 0
  • Shenzhen, China
    Ebden, Matthew 0 4 2 0 Bolelli, Simone 1 6 5 1
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Niki, Takuto 1 3 6 1 Oswald, Philipp 1 6 3 1
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Takeuchi, Kento 1 7 1 1 Sato, Bumpei 0 5 0 0
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Burger, Cindy 0 4 1 0 Kasatkina, Darya 1 6 1 1
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Solovyeva, Valeria 1 6 1 Kapshay, Veronika 0 2 0
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Troicki, Viktor 1 6 4 1 Matsui, Toshihide 0 2 4 0
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 0 4 2 0 Paolini, Jasmine 1 6 1 1
  • Wuhan, China
    Muguruza Blanco, Garbine 0 1 0 Torro-Flor, Maria-Teresa 0 1 0
  • Wuhan, China, Doubles
    Jans-Ignacik K / Mladenovic K 07:55 Cibulkova D / Flipkens K
  • Shenzhen, China
    Devvarman, Somdev 08:20 Gao, Xin
  • Shenzhen, China, Doubles
    Donskoy E / Gabashvili T 08:25 QIU Z / TE R
  • Wuhan, China
    Mchale, Christina 08:30 Jankovic, Jelena
  • Wuhan, China
    Vinci, Roberta 08:30 Dellacqua, Casey
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Ward, James 08:35 Prashanth, N. Vijay Sundar
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Nedunchezhiyan, Jeevan 08:45 Petzschner, Philipp
  • Wuhan, China
    Radwanska, Agnieszka 08:50 Garcia, Caroline
  • Sibiu, Romania
    Fucsovics, Marton 09:00 Kovalik, Jozef
  • Sibiu, Romania
    Arnaboldi, Andrea 09:00 Ungur, Adrian
  • Sibiu, Romania
    Eysseric, Jonathan 09:00 Montanes, Albert
  • Sibiu, Romania
    Crivoi, Victor 09:00 Hanescu, Victor
  • Sibiu, Romania
    Rola, Blaz 09:00 Albot, Radu
  • Sibiu, Romania
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Copil, Marius
  • Sibiu, Romania
    Torebko, Peter 09:00 Cornea, Vlad Victor
  • Sibiu, Romania
    Setkic, Aldin 09:00 Cecchinato, Marco
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Starace P / Ungur A 09:00 Gheorghe L / Sulea T
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Basilashvili N / Zekic M 09:00 Cecchinato M / Cipolla F
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Carpen A D / Copil M 09:00 Apostol B I / Patrui A
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 09:00 Jebavy R / Pospisil J
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Brkic T / Setkic A 09:00 Kubler J / Petrovic D
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Beck K / Zelenay I 09:00 Albot R / Fransen S
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Rosca, Andreea Amalia 09:00 Ivascu, Iulia Maria
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Perper, Alexandra 09:00 Kulikova, Yulia
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Mihaylova, Gebriela 09:00 Zatulko, Valeri
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Gukasyan, Daryna 09:00 Stinga, Teodora
  • Sibiu, Romania, Qualifying
    Linzer, Michael 09:00 Petrovic, Danilo
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Schutt, Leon 09:00 Jakovljevic, Srdjan
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Drinic, Milan 09:00 Sucevic, Luka
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Conkic, Petar 09:00 Milicevic, Stefan
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Waloch, Marcel 09:00 Malyshev, Georgyi
  • Wuhan, China, Doubles
    Niculescu M / Olaru I R 09:10 Gajdosova J / Tomljanovic A
  • Italy F33, Singles
    Campo, Antonio 09:15 Pellegrino, Andrea
  • Italy F33, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 09:15 Segarelli, Emilio Andrea
  • Italy F33, Singles
    Aswat, Imran 09:15 Pancaldi, Luca
  • Italy F33, Singles
    Perret, Loic 09:15 Vavassori, Andrea
  • Italy F33, Singles
    Cammarata, Alberto 09:15 Picco, Francesco
  • Shenzhen, China, Doubles
    Groth S / Guccione C 09:40 Ouyang B / Wang A
  • Wuhan, China
    Ivanovic, Ana 09:45 Pavlyuchenkova, Anastasia
  • Wuhan, China, Doubles
    Groenefeld A L / Rosolska A 09:45 Erakovic M / Voegele S
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Cuevas, Pablo 09:55 Melzer, Jurgen
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Plattes, Christian 10:00 Nunez Navarro, Jose
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Strachan, Bruce 10:00 Papageorgiou, George
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Dominguez Alonso, Pedro 10:00 Ibanez Gallego, Alejandro
  • Orleans, France, Doubles
    Skupski K / Skupski N 10:00 Daniell M / Sitak A
  • Orleans, France, Doubles
    De Schepper K / Martin F 10:00 Pavic A / Skugor F
  • Orleans, France, Doubles
    Erlich J / Marx P 10:00 Gombos N / Vesely J
  • Sibiu, Romania, Qualifying
    Zekic, Miljan 10:00 Jebavy, Roman
  • Orleans, France, Doubles
    Couacaud E / Lokoli L 10:00 Bellucci T / SA A
  • Orleans, France, Doubles
    Bemelmans R / Millot V 10:00 Cerretani J / Siljestrom A
  • Orleans, France, Doubles
    Beck A / Puetz T 10:00 Emmrich M / Kretschmer G
  • Orleans, France, Doubles
    Charroin O / Motti A 10:00 Kuznetsov A / Zverev A
  • Sibiu, Romania, Qualifying
    Semjan, Marek 10:00 Ivanov, Vladimir
  • Orleans, France
    Kudryavtsev, Alexander 10:00 Lokoli, Laurent
  • Sibiu, Romania, Qualifying
    Panfil, Grzegorz 10:00 Masar, Juraj
  • Orleans, France
    Mathieu, Paul-Henri 10:00 Pavic, Ante
  • Orleans, France
    Bemelmans, Ruben 10:00 Mahut, Nicolas
  • Orleans, France
    Gombos, Norbert 10:00 Beck, Andreas
  • Orleans, France
    Kohlschreiber, Philipp 10:00 Puetz, Tim
  • Orleans, France
    Guez, David 10:00 Bozoljac, Ilija
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Lipsky S / Ram R 10:05 Andujar P / Oswald P
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Zhang, Zhizhen 10:30 Torralbo-Albos, Marcos
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Mesquida Berg, Oscar 10:30 Izquierdo Contreras, Jose Luis
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Lysakova, Antonina 10:30 Klymenko, Anastasiya
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Tatarus, Gabriela Nicole 10:30 Ocheva, Victoria
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Ciufrila, Raluca 10:30 Gheorghita, Ioana
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Jankovic, Miki 10:30 Jandric, Darko
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Ilic, Luka 10:30 Jevtic, Slobodan
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Deari, Shendrit 10:30 Shandarov, Vasil
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Massa, Alexandre 10:30 Tarpov, Danail
  • Italy F33, Singles
    Mager, Gianluca 10:45 Borella, Filippo
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    VON Deichmann, Kathinka 11:00 Kan, Victoria
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Sramkova, Rebecca 11:00 Papamichail, Despina
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Lekaj, Adrijana 11:00 Knoll, Xenia
  • Italy F33, Doubles
    Fago M / Mazzella M 11:00 Moroni G M / Roncalli S
  • Italy F33, Doubles
    Colella A / Mastrelia A 11:00 Cutuli M / Ocleppo J
  • Italy F33, Doubles
    Moncagatto F / Picco F 11:00 Giacalone O / Rondoni P
  • Kenitra, Morocco
    Viola, Matteo 11:00 Machado, Rui
  • Kenitra, Morocco
    Cervantes Huegun, Inigo 11:00 Ouahab, Lamine
  • Kenitra, Morocco
    Reuter, Yannik 11:00 Gimeno-Traver, Daniel
  • Kenitra, Morocco
    Karatsev, Aslan 11:00 Bourgue, Mathias
  • Kenitra, Morocco
    Coppejans, Kimmer 11:00 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Kenitra, Morocco
    Samper-Montana, Jordi 11:00 Lopez-Perez, Enrique
  • Kenitra, Morocco
    Bedene, Aljaz 11:00 Safwat, Mohamed
  • Kenitra, Morocco
    Laaksonen, Henri 11:00 Pouille, Lucas
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Cornea V V / Crivoi V 11:00 Mies A / Torebko P
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    DI Mauro A / Naso G 11:00 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Ehrat S / Laaksonen H 11:00 Menendez-Maceiras A / Middelkoop M
  • Orleans, France
    Mecir, Miloslav 11:00 Berrer, Michael
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Sahli, Sihem 11:00 Moroi, Cristina
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Konig, Pia 11:00 Benaissa, Amira
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Bhatia, Riya 11:00 Heil, Anna Maria
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Lizarazo, Yuliana 11:30 Poncetta, Emmanuelle
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Orlova, Natalia 11:30 Stoll, Tatjana
  • Wuhan, China
    Stosur, Samantha 12:00 Pliskova, Karolina
  • Wuhan, China
    Barthel, Mona 12:00 Peng, Shuai
  • France F20, Singles
    Podzus, Janis 12:00 Schonenberg, Tom
  • France F20, Singles
    Wagner, Bastian 12:00 Grenier, Hugo
  • Orleans, France
    Couacaud, Enzo 12:00 Kuznetsov, Andrey
  • Italy F33, Doubles
    Garzelli F / Pellegrino A 12:15 Frigerio L / Ghedin N
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Diatchenko, Vitalia 12:30 Mekovec, Iva
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Savic, Ana 12:30 Alibalic, Nina
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Haddad Maia, Beatriz 12:30 Husaric, Anita
  • Italy F33, Doubles
    Rexach-Itoiz C / Segarelli E A 12:30 DI Ienno D / Vilardo F
  • Sibiu, Romania
    Volandri, Filippo 12:30 Apostol, Bogdan Ionut
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Eysseric J / Riba P 12:30 Gawron M / Panfil G
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Moriya, Hiroki 12:30 Dodig, Ivan
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 12:30 Halo, Assia
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Boukezzi, Fatima Zohra 12:30 Riley, Alexandra
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Rigozzi, Chantelle 12:30 Cazeaux, Amandine
  • Kenitra, Morocco
    Menendez-Maceiras, Adrian 13:00 Travaglia, Stefano
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Lemmens E / Van De Graaf G 13:00 Kaminkova K / Rohanova P
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Cortanovacki M / Pertusa Garcia L 13:00 Oparenovic A / Stoilkovska M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    CUK P / Marc M 13:00 Husarova M / Pantuckova M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Sheng Y / Zhang Y 13:00 Barbir N / Fedosenkova G
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Faber T / Palcic S 13:00 Alay E / Parshina Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Kleinsteuber T / Vorih S 13:00 Chernetsova D / Shulzhanok D
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Djurdjevic S / Kadijevic G 13:00 Hofmanova N / Ivanova M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Basic M / Lukas T 13:00 Leweurs A / Pradova M
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 13:00 Hossam K / Safwat M
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Ramialison, Irina 13:00 Van Cauter, Anais
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    O'Neill, Jillian 13:00 Bacquie, Alice
  • Wuhan, China
    Sharapova, Maria 13:15 Kuznetsova, Svetlana
  • Kenitra, Morocco
    Ahouda, Amine 13:20 Chakrouni, Ayoub
  • Orleans, France
    Lamasine, Tristan 13:20 Stakhovsky, Sergiy
  • Shenzhen, China
    Delbonis, Federico 13:30 Monaco, Juan
  • France F20, Singles
    Walch, Antoine 13:30 Le Boulch, Thomas
  • France F20, Doubles
    Espinosa Muller G / Messin G 13:30 Karlovskiy E / Napolitano S
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Krajinovic, Filip 13:30 Daniel, Taro
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Herdzelas D / Stojanovic N 14:00 KAN V / Sramkova R
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Kulova J / Novakovic M 14:00 Kulova A / Raickovic D
  • Italy F33, Doubles
    Trusendi W / Volante M 14:00 Borella F / Stefanini J
  • Italy F33, Doubles
    Kalambay J / Perret L 14:00 Mager G / Oliveira G
  • Sibiu, Romania
    Brkic, Tomislav 14:00 Smirnov, Artem
  • Sibiu, Romania
    Basilashvili, Nikoloz 14:00 Cipolla, Flavio
  • Sibiu, Romania
    Starace, Potito 14:00 Gheorghe, Lucian
  • Sweden F5, Singles
    Ning, Yuqing 14:00 Sekulic, Milos
  • Sweden F5, Singles
    Burton, Lewis 14:00 Rasmussen, Robert
  • Sweden F5, Singles
    Eriksson, Markus 14:00 Ivashka, Ilya
  • Portugal F7, Doubles
    Lourenco D / Molina A 14:00 Bambridge L / Ward-Hibbert J
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Totka, Naomi 14:00 Amour, Samara
  • Kenitra, Morocco
    Carballes Baena, Roberto 14:20 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Karatsev A / Zaitcev A 14:20 Borgo F / Viola M
  • Croatia F19, Doubles
    Salaba L / Satral J 14:30 Biljesko D / Podvinski T
  • Croatia F19, Doubles
    Bizjak B / Radinski A 14:30 Matic N / Mijic I
  • Croatia F19, Doubles
    Partl A / Safranek V 14:30 Duan J / Panic L
  • Croatia F19, Doubles
    Jedruszczak M / Smola M 14:30 Hauser J / Stosic M
  • Croatia F19, Doubles
    Nekic T / Vidak A 14:30 Biro A / Borsos G
  • Croatia F19, Doubles
    Miocic F / Popko D 14:30 Dmitriev K / Weissborn T-S
  • Croatia F19, Doubles
    Cagalj S / Curavic L 14:30 Michalicka M / Zednik J
  • Croatia F19, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:30 Draganja T / Vucic I
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Remondina, Anna-Giulia 14:30 Fayol, Clemence
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Payet, Pauline 14:30 Armitano, Mathilde
  • Kenitra, Morocco
    Ramos, Albert 14:40 Krstin, Pedja
  • Orleans, France
    Millot, Vincent 14:40 Marti, Yann
  • Italy F33, Doubles
    De Goeijen B / Janvier M 15:00 Binaghi R / Caddeo F
  • Porto Alegre, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 15:00 Garin, Christian
  • Porto Alegre, Brazil
    King, Darian 15:00 Pereira, Jose
  • Porto Alegre, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:00 Becker, Richard
  • Porto Alegre, Brazil
    Andreozzi, Guido 15:00 Klec, Ivo
  • Porto Alegre, Brazil
    Kicker, Nicolas 15:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Porto Alegre, Brazil
    Sikora, Adrian 15:00 Neis, Fabricio
  • Porto Alegre, Brazil
    Berlocq, Carlos 15:00 Collarini, Andrea
  • Porto Alegre, Brazil
    Ghem, Andre 15:00 Arguello, Facundo
  • Porto Alegre, Brazil
    Michon, Axel 15:00 Russi, Eduardo
  • France F20, Singles
    Boltz, Sebastien 15:00 Zynga, Lennart
  • France F20, Doubles
    Karcher H / Krusinski L 15:00 Courtalon M / Fassbender B
  • Portugal F7, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 15:00 Reynolds C / Semedo M
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Kicker N / Turini T
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Clezar G / Neis F 15:00 Dutra DA Silva D / Sakamoto P
  • Portugal F7, Doubles
    Bulis M / Darmon A 15:00 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Alund M / Zampieri C 15:00 Elias G / Michon A
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Becker R / Gaio F 15:00 Lopes T / Severino C
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Walendowsky J / Zormann DA Silva M 15:00 Andreozzi G / Duran G
  • Sweden F5, Singles
    Bossel, Adrien 15:30 Salisbury, Joe
  • Sweden F5, Singles
    Rosenholm, Patrik 15:30 Johansson, Morgan
  • Sweden F5, Singles
    Bettles, Andrew 15:30 Solberg, Christoffer
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Romboli, Fernando 15:30 Lopes, Thiago
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Dutra DA Silva, Daniel 15:30 Duran, Guillermo
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Zampieri, Caio 15:30 Gutierrez, Oscar Jose
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 15:30 Brandao, Filipe
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Thornley S / Walsh D 15:40 Cervantes I / Vervoort M
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Marinkovic, Mila 16:00 Bojanic, Tamara
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Korpatsch, Tamara 16:00 Decker, Margot
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Grassi C / Lopez-Perez E 16:00 Marcan D / Sancic A
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Adnaoui M / Chakrouni A 16:00 Karakhi R / Ouahab L
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Completo A 16:00 Durasovic V / Leshem E
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Benaissa A / Radjaa S 16:00 Rigozzi C / Riley A
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Moroi C / Sahli S 16:00 Bhatia R / Halo A
  • France F20, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 16:30 Marquis C / Stevenson K
  • Portugal F7, Doubles
    Patael B / Tamir D 16:30 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Pereira, Colombia
    Lama, Gonzalo 17:00 Krajicek, Austin
  • Pereira, Colombia
    Androic, Toni 17:00 Trungelliti, Marco
  • Pereira, Colombia
    Zeballos, Horacio 17:00 Lindell, Christian
  • Pereira, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 17:00 Dellien, Hugo
  • Pereira, Colombia
    Londero, Juan Ignacio 17:00 Escobar, Gonzalo
  • Pereira, Colombia
    Velotti, Agustin 17:00 Falla, Alejandro
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:00 Galan, Sat
  • Pereira, Colombia
    Mektic, Nikola 17:00 Lorenzi, Paolo
  • Pereira, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 17:00 Jarry, Nicolas
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:00 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Sweden F5, Singles
    Blomgren, Tobias 17:00 Donati, Matteo
  • Sweden F5, Singles
    Dubarenco, Maxim 17:00 Tubic, Igor
  • Sweden F5, Doubles
    Bojadjieva S / Figueroa P 17:00 CAO Z / Ning Y
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Arcangioli, Manon 17:00 Kocher, Imane
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 17:20 Diaz J M / Ramos-Vinolas A
  • Porto Alegre, Brazil
    Olivo, Renzo 17:30 Matos, Rafael
  • Porto Alegre, Brazil
    Alund, Martin 17:30 Turini, Thales
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:30 Endara, Ivan
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Hernandez, Jose 17:30 Mena, Facundo
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Lipovsek Puches, Tomas 17:30 Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Leite, Wilson 17:30 Echazu, Mauricio
  • France F20, Singles
    Fallert, Florian 18:00 Jankovits, Yannick
  • Portugal F7, Doubles
    Mensurado V / Tavares L 18:00 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Portugal F7, Doubles
    Falcao G / Pereira G 18:00 Mazon-Hernandez R / Ribeiro Navarrete S
  • Portugal F7, Doubles
    Cunha Silva F / Deus N 18:00 Brechemier T / Escoffier A
  • Orleans, France
    Zverev, Alexander 18:00 Sijsling, Igor
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 18:30 Parazinskaite, Akvile
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Elie, Jennifer 18:30 Rampre, Petra
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Maria, Tatjana 18:30 Holland, Isabella
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Burgic, Ema 18:30 Carter, Hayley
  • Sweden F5, Doubles
    Burton L / Corrie E 18:30 Fredborg H / Gustafsson E
  • Sweden F5, Doubles
    Kobelt P / Smith C 18:30 Mridha J / Sekulic M
  • Sweden F5, Doubles
    Solberg C / Solberg R 18:30 Brunstrom J / Eriksson M
  • Porto Alegre, Brazil
    Gaio, Federico 18:50 Elias, Gastao
  • Pereira, Colombia
    Spir, Juan Carlos 19:00 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Pereira, Colombia
    Buchanan, Chase 19:00 Barrientos, Nicolas
  • Napa, USA, Qualifying
    Nguyen, Daniel 19:00 Halebian, Alexios
  • Napa, USA, Qualifying
    Norrie, Cameron 19:00 Nielsen, Frederik
  • Napa, USA, Qualifying
    Langer, Nils 19:00 Statham, Jose
  • Napa, USA
    Harrison, Ryan 19:00 Donaldson, Jared
  • Napa, USA
    Bolt, Alex 19:00 Polansky, Peter
  • Napa, USA
    Baghdatis, Marcos 19:00 Giron, Marcos
  • Napa, USA
    Williams, Rhyne 19:00 Thompson, Jordan
  • Napa, USA
    Sandgren, Tennys 19:00 Russell, Michael
  • Napa, USA
    Mcgee, James 19:00 Ymer, Elias
  • Napa, USA
    Reid, Matt 19:00 Millman, John
  • Napa, USA
    Novikov, Dennis 19:00 Seeberger, Matt
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Lindell C / Londero J 19:00 Estrella V / Llompart A
  • Orleans, France
    Bellucci, Thomaz 19:20 Gicquel, Marc
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Menezes J / Russi Assumpcao E 19:30 De Paula F / Romboli F
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Stancu, Cristina-Madalina 20:00 Embree, Lauren
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Morgan, Brianna 20:00 Bondarenko, Kateryna
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Higuchi, Emma Christine 20:00 Glatch, Alexa
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Stevenson, Alexandra 20:00 Shamayko, Marina
  • Pereira, Colombia
    Angelinos, Theodoros 20:20 Struvay, Eduardo
  • Napa, USA, Qualifying
    Santiago, Mico 20:20 Lenz, Julian
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Dellien H / Galdos S 20:20 Bortolotti M / Lorenzi P
  • Napa, USA
    Odesnik, Wayne 20:30 Klahn, Bradley
  • Napa, USA
    Fratangelo, Bjorn 20:30 Edmund, Kyle
  • Orleans, France, Doubles
    Brown D / Kas C 20:40 Bednarek T / Kowalczyk M
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 21:00 Okuno, Ayaka
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Jegiolka, Justyna 21:00 Kukharchuk, Nika
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Collarini A / Olivo R 21:00 Hocevar R / Pereira J
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Lama G / Martinez L D 21:40 Hernandez J / Trungelliti M
  • Pereira, Colombia, Doubles
    King K / Spir J-C 21:40 Escobar F / Mantilla F
  • Napa, USA
    Kudla, Denis 21:50 Kuznetsov, Alex
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Klec I / Sikora A 22:00 Dischinger E / Matos R
  • Napa, USA, Doubles
    Bolt A / Dancevic F 22:00 Meister N / Thompson C
  • Napa, USA, Doubles
    Bader S / Elliott E 22:30 Bangoura S / Mirzadeh V
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Blanco, Sofia 22:30 Profit, Elizabeth Anita Alexandria
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Bhargava, Anamika 22:30 Duque Marino, Mariana
  • Napa, USA, Doubles
    Sandgren T / Williams R 23:30 Hubble A / Smith J P

Lupa kao Maksim

Pročitajte top bisere Ace Stojanovića!

Ostali sportovi

Autor:

Komentator Javnog servisa Aleksandar Stojanović poznat po brojnim lapsusima tokom prenosa uživo

Aleksandar Aca Stojanović,

Radi prenose po ugledu na hrvatske kolege

Odvaljuje za medalju!
Sportski komentator RTS Aleksandar Stojanović, poznatiji kao Aca frizura, Aca informacija ili jednostavno Aca biser, prekjuče je tokom prenosa vaterpolo utakmice između Srbije i Mađarske prilično iznervirao naciju, pa su mnogi morali da utišaju ton kao bi mogli da gledaju meč!

Prenos je najviše pogodio bivšeg vaterpolistu Danila Ikodinovića, koji je na prilično vulgaran način isprozivao našeg kolegu, a bez želje da ga uvredimo, redakcija Kurira prisetila se najvećih Stojanovićevih lapsusa i bisera.

Počećemo iz čuvene Acine žablje perspektive.
- Tevez sada mimikom svoga lica pokazuje da mu se nešto ne sviđa - Acin komentar meča Premijer lige, a zatim i SP 2010.

- Toliko mnogo iznenađenja na šampionatu da bi bilo veliko iznenađenje da ne bude nikakvih iznenađenja - raspalio je komentator RTS, a potom i prokomentarisao izgled francuskog golmana.

- Čini mi se, ali mislim da sam u pravu, da je Kupe bio kod frizera, ali ne samo zbog šišanja - reče Stojanović i nastavi da nas obasipa informacijama:

- Ako budete čuli da sudija svira pištaljkom u ritmu, to je zato što je direktor muzičke škole - blistao je on.

- Kaka je fantastičan fudbaler, ali njegovoj majci se ne sviđa frizura i misli da bi bio lepši da se ošiša - lekcija iz mode, a onda i iz ekonomije:

- Naporno je radio i trenirao da bi izvukao svoje roditelje s plantaža šećerne vune i pamuka.
Svaka čast, majstore! Da te nema, trebalo bi te izmisliti...


Danilo Ikodinović zoom Danilo Ikodinović

Dača i danas tvitovao:

O Kuriru: Danilo Ikodinović:

Samo što su jadnici na naslovnicu mogli da stave Prlainovića, npr... Da, onda bi bilo glupo, niko ne bi čitao o šampionima...

O Aci Stojanoviću:

Zamisli, umireš u bazenu i čuješ Kosicu koji lupeta... Pa, udavio bih se momentalno...

Neće prenositi ritmičku gimnastiku. Daće mu još jedan sport na vodi. Kod nas je sve suprotno od normalnog.

Kad neće da dovedu stručnog konsultanta, nego puste onog diletanta da prenosi.. Veoma je bitno šta se priča, a ne ko priča. :-)

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (53)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • dr hope

    dr hope

    od coveka koji je brilijantnu karijeru upropastio blamovima sa bivsom zenom , aferama po novinama, voznje gde je jedva izvukao zivu glavu i gde je mogao da ubije i druge.odlican primer za klince kojima je idol! a mogao je biti odlican primer kako treba! tako da je glupo da on vredja acu kosicu sto se primio dok je prenosio vaterpolo! da je preterao ... više - jeste slazem se! smanjen mi je bio tv! da ne poznaje vaterpolo dovoljno i to se slazem! ali cemu vredjanje?! cemu tolika javna mrznja prema aci?! mozda se danilu svidja acina prelepa devojka koja je jedna od najlepsih i najprefinjenijih zena koje sam u zivotu videla uzivo?! hm! sve sto natasa bekvalac nije! jbg sampione pljuno si na svoju dosadasnju karijeru!

    89 Odgovori 
  • bela ladja

    bela ladja

    svakako je ikodinović preterao u oštrini, nije stojanović vaterpolista da prenosi utakmicu onako kako bi profesionalcima odgovaralo, ali zaista je RTS mogao da pošalje kvalitetniji sastav u london. pola RTS-a je tamo otišlo na naš račun, strašno je to... svaki dan gledam nove likove u izveštajima, sinoć gledam jedan prilog, kad pojavljuje ... više se i STANOJEVIĆ, gledam drugi prilog, eno i MEMEDOVIĆA, uz one"izveštače" koje sam video u prethodnih 5 dana, tačno imam utisak da je RTS sve ovo odradio na strašno pokvaren način, zar treba da šalju tolike zaposlene da se keze ispred borilišta i prave izveštaj o kišnom vremenu u londonu, a svi izveštaji su im na nivou kursa za novinare.

    78 Odgovori 
  • Nataša

    Nataša

    e stvarno se Dača spušta bezveze. Šta mu treba ovo psovanje i povlačenje po tviteru? zar mu nije dosta blama posle Lepe Nate? Umesto da ga deca i nacija pamte po uspesima, koji su bili fenomenalni, upamtiće ga kao prostog tviteraša. A Aca? Pa čovek, kao i svi mi... naopako da je navijao za Madjare, šta bi tek onda bilo? Da je preterao, jest ... više e-euforija mu je bila na nivou finala, ali, opet kažem, on je samo čovek od krvi i mesa, sklon greškama kao i svi mi. Opustite se narode i uživajte u divnom soprtu i divnim mladim ljudima koji se bore za boje svoje zastave...

    64 Odgovori 

Poslednji komentar

  • nena

    nena

    sportski komentatori(narocito u tenisu)su nam uzasni.ja ,a verujem i ostali gledaoci gase ton kad gledaju
    neki mec !nikako mi nije jasno ko ih je postavio da prenose,verovatno imaju uticajne roditelje,uzas !

    4 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Promenila se Srbija nabolje, a promeniće se i njena AP Vojvodina. Samo je jedno rešenje, a to su izbori Aleksandar Vulin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!