• Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bonic, Barbara 1 6 3 5 1 Stojanovic, Nina 1 4 6 6 1
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 13:00 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Lipka D / Toledo Bague P 13:00 Kleman M / Zeleny L
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Zanevska, Maryna 13:00 Kerkhove, Lesley
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Voracova, Renata 13:00 Rus, Arantxa
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 13:30 Rettich N / Shakovets C
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Gatto-Monticone, Giulia 1 6 0 1 Hogenkamp, Richel 0 1 1 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Vogt, Stephanie 1 7 1 1 Mendesova, Pernilla 0 5 1 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Semjan, Marek 2 7 7 2 2 Zsiga, Mate 0 6 6 0 0
  • Nan Chang, China
    Mrdeza, Tereza 0 4 4 0 0 Wang, Yafan 2 6 6 2 2
  • Oberstaufen, Germany
    Marcora, Roberto 2 5 6 6 2 2 Safwat, Mohamed 1 7 1 4 1 1
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova, Martina 1 4 7 0 1 Hincu, Bianca 1 6 5 1 1
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Schaeder, Laura 1 6 5 3 1 Krejsova, Petra 1 4 7 2 1
  • Germany F9, Singles
    Moellers, Kim 0 4 6 0 Netuschil, Marvin 1 6 6 1
  • Austria F5, Doubles
    Blecha J / Pel D 2 6 4 10 2 2 Beck K / Kekercheni F 1 4 6 7 1 1
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Haddad Maia, Beatriz 1 6 5 5 1 Shakovets, Christina 1 2 7 2 1
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 14:20 Rettich N / Shakovets C
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kosec I / Semjan M 14:30 Kalenichenko D / Milko M
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Andujar P / Monaco J 2 7 6 2 2 Meffert D / Oswald P 0 6 4 0 0
  • Germany F9, Singles
    Reuter, Yannik 2 6 6 2 2 Jahn, Jeremy 0 4 3 0 0
  • Austria F5, Singles
    Propst, Bjorn 1 7 3 1 Haenle, Pirmin 0 6 5 0
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Matojan J / Paalma E 1 6 6 1 Bekker K / Frolova A 1 4 7 1
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Raaholdt, Andrea 0 2 4 0 0 Cedermark, Beatrice 2 6 6 2 2
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Pfizenmaier, Dinah 0 2 0 Mitu, Cristina-Andreea 0 0 0
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 2 7 6 2 Machado, Rui 0 5 3 0
  • Argentina F11, Singles
    Senattore, Rodrigo 1 6 3 1 Banzer, Rodrigo 1 4 6 1
  • Argentina F11, Singles
    Cressa, Mateo Facundo 0 0 0 Estevarena, Juan Cruz 0 3 0
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • Romania F9, Singles
    Malouli, Laurent 0 4 3 0 Fortuna, Claudio 1 6 4 1
  • Italy F24, Singles
    Giorgini, Daniele 1 6 3 1 Travaglia, Stefano 0 2 5 0
  • Gstaad, Switzerland
    Troicki, Viktor 2 6 6 2 2 Golubev, Andrey 0 3 4 0 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Saitova, Anastasiya 2 6 6 2 2 Stamenkovic, Dunja 0 3 3 0 0
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Konig P / Rebersak P 2 6 6 2 2 Mayerova M / Vrbenska A 0 1 4 0 0
  • Serbia F6, Singles
    Janvier, Maxime 0 3 4 0 Filipenko, Viktor 1 6 3 1
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 2 6 7 2 2 Ilic L / Milivojevic I 0 4 5 0 0
  • Serbia F6, Doubles
    Halachev D / Neykov A 1 6 1 3 1 1 Celebic L / Melchiorre D 2 3 6 10 2 2
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Andrei, Stefana 0 3 2 0 Prosperi, Valeria 1 6 4 1
  • Nan Chang, China, Doubles
    Barbieri G / Melnikova M 0 3 1 0 0 Chuang C-J / Namigata J 2 6 6 2 2
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Coppola C / Orlini Campos P N 0 1 0 0 0 Hrabalova K / Janatova T 2 6 6 2 2
  • Slovak Republic F2, Singles
    Partl, Adrian 2 6 6 2 2 Kosec, Ivan 0 0 2 0 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parrizas-Diaz, Nuria 2 6 6 2 2 DEL Cueto Castillo, Paula 0 2 3 0 0
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 0 4 0 Ymer E / Zaitcev A 0 4 0
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Farfan, Daniela 0 3 0 0 Kurata, Nathaly 1 6 1 1
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 2 6 6 2 2 Sampaio, Rafaella 0 0 1 0 0
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 0 4 0 Albot, Radu 1 6 1
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Castellano S / Quattrone C 0 1 1 0 Bolsova Zadoinov A / Touly C 1 6 2 1
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Iakovleva A / Kairi A 0 6 1 0 Silich A / Vasilyeva L 1 7 0 1
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 2 6 6 2 2 Pedretti, Thaisa Grana 0 1 2 0 0
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 1 3 6 1 Dudley R / Johnson L 1 6 4 1
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Bara I M / Hristea C-E 1 6 3 1 Bukta A / Pantuckova G 0 3 1 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Cascino, Estelle 0 3 0 0 Lemoine, Quirine 1 6 2 1
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Drew J / Fafaliou S 0 1 2 0 GAO X / YE Q Y 1 6 4 1
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 1 6 4 1 Haeusler T / Rettl S 0 1 2 0
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kremen I / Lertcheewakarn N 0 5 0 Beygelzimer Y / Minella M 0 5 0
  • France F16, Singles
    Hamou, Maxime 15:55 Demois, Julien
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 15:55 Brinkman, Nils
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 16:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 16:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 0 5 0 Mertens, Yannick 0 3 0
  • Belgium F8, Singles
    Hoang, Antoine 0 2 0 Grabul, Dimitar 0 3 0
  • Belgium F8, Singles
    Middelkoop, Matwe 1 6 1 De Goeijen, Bobbie 0 3 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Rus, Kim 0 2 0 Costa Melgar, Cecilia 0 4 0
  • Italy F24, Singles
    Giacalone, Omar 0 2 0 De Greef, Arthur 0 3 0
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Sugnaux, Tess 0 3 0 Papamichail, Despina 0 0 0
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 0 4 0 Mugevicius L / Vasilenko A 0 3 0
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Flood E / Luttikhuis N 0 5 0 Fayol C / Romeo C 0 3 0
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Rousset E 16:10 Forcin M / Nastasi U
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Brescia G / Ferrando C 0 4 0 Arcidiacono F / Spigarelli M 0 1 0
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Begemann A / Haase R 16:20 Laaksonen H / Marti Y
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Eysseric J / Fucsovics M 0 1 0 Kapas A / Koniusz B 0 3 0
  • Romania F9, Singles
    Beretta, Duilio 0 0 0 Luncanu, Petru-Alexandru 0 2 0
  • Romania F9, Singles
    Torroni, Giulio 0 0 Cornea, Vlad Victor 0 0
  • Argentina F11, Singles
    Manzanares, Facundo 16:30 Arus, Rodrigo
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Chiesa D / Scholsen H 16:30 Czarnik P / Lysakova A
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 16:30 Kumkhum L / Tanasugarn T
  • Slovak Republic F2, Singles
    Havaj, Filip 16:30 Majchrzak, Kamil
  • USA F21, Singles
    Papa, Spencer 0 0 Chappell, Nick 0 0
  • USA F21, Singles
    Schneider, Ronnie 0 0 Boltz, Sebastien 0 0
  • USA F21, Singles
    Clark, Brett D 16:30 Bambridge, Luke
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 16:30 Orkin, Elliott
  • Germany F9, Singles
    Korolev, Evgeny 0 0 0 Torebko, Peter 0 1 0
  • Estonia F2, Singles
    Ivanov, Vladimir 16:35 Sabanin, Yan
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Frlicka M / Shinikova I 16:35 Anil C / Honigova S
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Krejcikova B / Krunic A 16:35 Kerkhove L / Rus A
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Tomic, Danijela 16:35 Malikova, Tereza
  • Slovak Republic F2, Singles
    Brtnicky, Filip 16:35 Bettles, Andrew
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 16:40 Torre, Eduardo Agustin
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 16:40 Basilashvili N / Frantzen R
  • Romania F9, Singles
    Bourgue, Mathias 16:40 Ciorcila, Patrick
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Stefkova, Barbora 16:40 Hruba, Marina
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Lukas, Tena 16:40 Daniels, Carolin
  • Germany F9, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 16:40 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:45 Katic D / Roganovic S
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 16:45 Bader S / Mirzadeh V
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 16:50 Trevisan, Matteo
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Umag, Croatia
    Sousa, Joao (POR) 17:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Umag, Croatia
    Cuevas, Pablo 17:00 Seppi, Andreas
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 17:00 Krajicek, Austin
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Oliveira, Barbara 17:00 Rossi, Nathalia
  • Spain F19, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 17:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 17:00 Mensurado, Vasco
  • Spain F19, Singles
    Giraudeau, Thomas 17:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Carrillo Marin, Alba 17:00 Dodin, Oceane
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Perez-Somarriba, Estela 17:00 Luque Moreno, Maria Jose
  • Ireland F1, Doubles
    Bothwell P / O'Hare D 17:00 EDE S / Malik J
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 17:00 Falconi, Irina
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 17:00 Pigossi, Laura
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 17:00 Elbaba, Julia
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Schuurs D / Wacanno E 17:10 Van De Velde B / Versteeg K
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Gonzales R / Thornley S
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 17:25 Dutra Silva R / Maytin R
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 17:30 Verdasco, Fernando
  • Umag, Croatia
    Zeballos, Horacio 17:30 Coric, Borna
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Cedermark B / Virtanen E 17:30 Laine E / Pivovarova A
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 17:30 Sidorenko, Alexandre
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Pierson, Rachel May 17:30 Weatherholt, Mary
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Guarachi, Alexa 17:30 Alves, Maria Fernanda
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 17:30 Nefedova, Anastasia Evgenyevna
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Distelmans S / Kempen M 17:40 Arcangioli M / Costa Melgar C
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 17:45 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Germany F9, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 17:50 Elliott E / Van Peperzeel G
  • Argentina F11, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 18:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 18:00 Rochus O / Storme J J
  • Belgium F8, Doubles
    Cagnina J / Gille S 18:00 Geerts M / Merckx J
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 18:00 Cavalle-Reimers Y / Paredes Roemer L C
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 18:00 Rondoni P / Travaglia S
  • USA F21, Singles
    Dome, Andre 18:00 Ghasya, Fares
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 18:00 Efferding, Jeremy
  • USA F21, Singles
    Martin, Toby 18:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 18:05 Vasylyeva A / Zanevska M
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Bonic B / Zoric N 18:05 Gjorcheska L / Ianchuk E
  • Argentina F11, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 18:10 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 18:10 Galdon P / Kicker N
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 18:10 Goetz, Paula
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Rohanova, Petra 18:10 Maleckova, Jesika
  • Lexington, USA
    Bemelmans, Ruben 18:20 Sugita, Yuichi
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 18:20 Riba P / Sousa J
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 18:30 Cornea V V / Luncanu P-A
  • Spain F19, Singles
    Garcia-Villanueva, Carlos 18:30 Gutierrez-Ferrol, Sergio
  • Spain F19, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 18:30 Vega Hernandez, David
  • Spain F19, Doubles
    Banes M / Eames J 18:30 Castellon Guasch S / Mesquida Berg O
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 18:30 Perez Rojas G / Sanchez Palau A S
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 18:30 Glancy, Daniel
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gavrilova, Daria 18:30 Brengle, Madison
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hibino, Nao 18:30 Imanishi, Miharu
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hsu, Chieh-Yu 18:30 Oudin, Melanie
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Marti Riembau, Ariadna 19:00 Pous Tio, Laura
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Balducci, Alice 19:00 Paolini, Jasmine
  • USA F21, Singles
    Frank, Mitchell 19:00 Redlicki, Martin
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Simmons, Sianna 19:00 Lykina, Ksenia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Cercone, Alexandra 19:00 Fieldsend, Liza
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Nauta, Stephanie 19:00 Higuchi, Yuka
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 19:15 Doria, Luciano
  • Lexington, USA, Doubles
    Giron M / Novikov D 19:30 Buchanan C / Mcgee J
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 19:40 Monteferrario J-J / Paz G
  • Lexington, USA
    Odesnik, Wayne 19:40 Moriya, Hiroki
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Daniels C / Schaeder L 19:40 Hummel A C / Toseva M
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 20:00 Montanes, Albert
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    CE G / Piai E 20:00 Kurata N / Tomita G
  • Italy F24, Singles
    Napolitano, Stefano 20:00 Gaio, Federico
  • Italy F24, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 20:00 Giacalone O / Giorgini D
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    De Bernardi, Clothilde 20:00 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 20:00 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 20:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 20:00 Lukic, Vojislava
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Mestach, AN Sophie 20:00 Sanchez, Maria
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    RAE J / Smith A 20:00 Foretz S / Webley-Smith E
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Watanabe, Hirono 20:30 Arconada, Usue Maitane
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Chen, Kelly 20:30 Zarazua, Renata
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Collie N / Kopinski M 20:30 Ellison R / Ellison S A
  • Lexington, USA, Doubles
    Evans D / Smethurst D 20:50 Polansky P / Shamasdin A
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 21:00 Dentoni, Corinna
  • Argentina F11, Doubles
    Estevarena J C / Nani L F 21:10 Mantilla F / Sanchez R
  • Umag, Croatia, Doubles
    Duran G / Gabashvili T 21:20 Cuevas P / Zeballos H
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 21:30 Silverman C / Vega Q
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 21:30 Clark B D / Schneider R
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pera, Costanza 21:30 Hanatani, Nagi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Vangelova, Ani 21:30 Payet, Pauline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 21:30 Tretyak, Ekaterina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hattingh, Ilze 21:30 Ciraolo, Vincenza
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 21:30 Njuki B / Sipek N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Mokrousova G / Tretyak E 21:30 Mikheeva A / Prenkovic L
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Loeb J / Weinhold A 21:30 HSU C-Y / Mueller A
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Gonzalez M / Pigossi L 21:30 Aoyama S / Wong K
  • Atlanta, USA
    De Bakker, Thiemo 22:00 Anderson, Kevin
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 22:00 Becker, Benjamin
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alda R / Contreras Gomez F 22:00 Baric N / Karaitiana J
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Harrison C / Weatherholt M 22:00 Nauta S / Pierson R M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Cercone A / Guarachi A 22:00 Fournier E / Mills D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    De Bernardi C / Sammons M 22:30 Cristian J A / Shaulskaya A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lukic V / Ogata H 22:30 Bruzzone G / Totka N
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 23:20 Barrientos N / Estrella Burgos V

Polufinale Evrokupa

REPRIZA SPEKTAKLA: Prodaja karata za meč Zvezde i Uniksa počinje u nedelju

Košarka

Autor:

Karte za nivo 400, odnosno gornji prsten kao i za severnu tribinu (nivo 200, stajaća mesta) koštaju 400 dinara, dok ulaznice za mesta u uglovima na nivou 200 koštaju 500 dinara

Crvena zvezda - Budiveljnik

Crvena zvezda - Budiveljnik

BEOGRAD - Ulaznice za polufinalnu utakmicu Evrokupa između košarkaša Crvene zvezde i ruskog Uniksa biće puštene u prodaju u nedelju, 30. marta.

Kako je danas saopšteno na sajtu Zvezde, ulaznice će u nedelju moći da se kupe u Beogradskoj areni, Domu omladine, Bilet centru i stadionu fudbalskog kluba Crvena zvezda, od 10 do 20 sati.

Prva polufinalna utakmica Evrokupa između Crvene zvezde i Uniksa igra se u sredu, 2. aprila, od 19.30 u Beogradskoj areni. Od ponedeljka, 31. marta, karte će se prodavati na svim prodajnim mestima Eventim.

Karte za nivo 400, odnosno gornji prsten kao i za severnu tribinu (nivo 200, stajaća mesta) koštaju 400 dinara, dok ulaznice za mesta u uglovima na nivou 200 koštaju 500 dinara. Cena ulaznice za parter je 600 dinara, karte za nivo 200 na južnoj strani Arene koštaju 1.000 i 1.200 dinara, a za mesta uz teren potrebno je izdvojiti 5.000 dinara. Karta za mesto u skaj boksovima košta 7.000 dinara. Takođe, zainteresovani će moći da rezervišu parking mesto po ceni od 400 dinara.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (6)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • dale

    dale

    Leci komplekse srecko. Napred Zvezdo do pobede!

    26 Odgovori 
  • 25200

    25200

    A sada 25200 tifoza u inat svima!!! CZBG

    10 Odgovori 

Poslednji komentar

  • 25200

    25200

    A sada 25200 tifoza u inat svima!!! CZBG

    10 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija najoštrije osuđuje obaranje malezijskog aviona u Ukrajini, a tragedija je posledica sukoba koji dugo traju Ivica Dačić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh