• Kazakhstan F12, Singles
    Gakhov, Ivan 1 6 4 3 1 Nedunchezhiyan, Jeevan 1 4 6 1 1
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Bopanna R / Paes L 0 3 2 0 Dodig I / Melo M 2 6 6 2
  • Beijing, China, Doubles
    Hingis M / Pennetta F 1 3 6 6 1 1 Mladenovic K / Pavlyuchenkova A 2 6 3 10 2 2
  • Beijing, China
    Lisicki, Sabine 0 3 5 0 0 Ivanovic, Ana 2 6 7 2 2
  • Beijing, China, Doubles
    Barthel M / Minella M 0 4 6 0 Kudryavtseva A / Rodionova AN 1 6 6 1
  • Beijing, China
    Andujar, Pablo 0 4 2 0 Dimitrov, Grigor 1 6 3 1
  • Australia F6, Doubles
    Klein B / Propoggia D 0 4 4 0 0 Jenkins J / Krueger M 2 6 6 2 2
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Stuchla, Karolina 2 6 6 2 2 Argyelan, Csilla 0 1 1 0 0
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Buzean, Diana 1 7 2 1 Adamescu, Cristina 0 6 1 0
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Arshinkova, Petia 2 6 6 2 2 Platon, Raluca Elena 0 0 3 0 0
  • Turkey F34, Singles
    Yurtacan, Efe 0 4 2 0 Nedelko, Ivan 1 6 4 1
  • Turkey F34, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 09:00 Ramanathan, Ramkumar
  • Turkey F34, Singles
    Gabb, Richard 09:00 Uchida, Kaichi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Gaydarzhi, Ksenia 09:00 Rosatello, Camilla
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Negreanu, Daiana 09:00 Shlomo, Keren
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Simpson, Jessica 09:00 Kramperova, Katerina
  • Beijing, China, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 0 6 1 0 Cabal J S / Farah R 1 7 0 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Nancarrow, Alexandra 09:15 Simic, Jelena
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sabino, Lisa 09:15 Bullani, Francesca
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Haas, Sina 09:15 Ferrando, Cristiana
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Klasen, Charlotte 09:15 Rubini, Stefania
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Meliss, Verena 0 2 2 0 Remondina, Anna-Giulia 1 6 3 1
  • Beijing, China
    Gojowczyk, Peter 0 3 0 Nadal, Rafael 1 6 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cordovani, Elisa 09:25 Klasen, Anna
  • Tokyo, Japan
    Chardy, Jeremy 0 2 0 Anderson, Kevin 0 2 0
  • Kazakhstan F12, Singles
    Schutt, Leon 09:40 Horansky, Filip
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Dzhavakian Y / Kolisnyk O 09:40 Shipilov S / Tsoy P
  • Beijing, China, Doubles
    Errani S / Vinci R 09:45 HAN X / Zhang K-L
  • Croatia F20, Singles
    Semjan, Marek Serdarusic, Nino
  • Kazakhstan F12, Singles
    Lazov, Alexander 10:05 Hamou, Maxime
  • Croatia F20, Singles
    Krivic, Ivan 0 0 0 Popko, Dmitry 0 4 0
  • Croatia F20, Singles
    Semrajc, Janez 0 0 Dmitriev, Kirill 0 0
  • Croatia F20, Singles
    Jedruszczak, Mikolaj 0 0 0 Bellotti, Riccardo 0 1 0
  • Italy F34, Singles
    Trusendi, Walter 10:10 Chazal, Maxime
  • Beijing, China, Doubles
    Dellacqua C / Raymond L 10:15 Black C / Mirza S
  • Beijing, China
    Cornet, Alize 10:15 Stosur, Samantha
  • Beijing, China, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C Halep S / Olaru R
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Lopez-Perez E / Nedunchezhiyan J 10:20 Gakhov I / Sillanpaa H
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Kolb, Nadiya 10:20 Shinikova, Isabella
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Reddy, Snehadevi S 10:30 Savoretti, Alice
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Marti Riembau, Ariadna 10:30 Ianchuk, Elizaveta
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Kuncikova, Lenka 10:30 Ploskina, Helen
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Bogdan, Elena 10:30 Terziyska, Julia
  • Turkey F34, Singles
    Chen, TI 10:30 Bois, Michael
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Aksu, Ayla 10:30 Reix, Sherazad
  • Turkey F34, Singles
    Bonzi, Benjamin 10:40 Bodmer, Adrian
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Vankova, Katerina 10:40 YE, Qiu YU
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Kajevic, Ena 10:40 Kerfs, Deborah
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Giovine, Claudia 10:40 You, Xiaodi
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-10...
    MUN V / Tcakanian M 10:45 Grinchishina A / Palkina K
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Hofer, Verena 10:45 Csoregi, Ilka
  • Italy F34, Singles
    Torroni, Giulio 10:45 Maden, Yannick
  • Italy F34, Singles
    Panfil, Grzegorz 10:45 Basso, Andrea
  • Italy F34, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 10:45 Leonardi, Filippo
  • Beijing, China
    Cuevas, Pablo 10:50 Murray, Andy
  • Beijing, China, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 10:50 Berdych T / Isner J
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Marchetti, Giorgia 10:55 Spigarelli, Martina
  • Mons, Belgium
    Ignatik, Uladzimir 11:00 Vesely, Jiri
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-10...
    Khabibulina A / Pekhova P 11:00 Bekker K / Lidkovskaya I
  • Mons, Belgium, Doubles
    Gicquel M / Mahut N 11:00 Marach O / Oswald P
  • Beijing, China, Doubles
    Gajdosova J / Tomljanovic A 11:30 Hlavackova A / Peng S
  • Croatia F20, Singles
    Kekez, Duje 11:30 Biro, Andre
  • Portugal F8, Singles
    Patael, Ben 11:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Portugal F8, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 11:30 Barbosa, Romain
  • Portugal F8, Singles
    Martin, Toby 11:30 Silva, Frederico Ferreira
  • Croatia F20, Singles
    Mijic, Ivo 11:40 Osmakcic, Marko
  • Croatia F20, Singles
    Radinski, Aljaz 11:40 Michalicka, Marek
  • Croatia F20, Singles
    Melchiorre, Davide 11:40 Quinzi, Gianluigi
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Nishikori K / Uchiyama Y 11:50 Granollers M / Lopez M
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Saez Larra, Olga 12:00 Wallace, Isabelle
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Mendesova, Pernilla 12:00 Fetecau, Irina
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina 12:00 Stoilkovska, Magdalena
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Esen H / Esen L 12:00 Buzean D / Platon R
  • Turkey F34, Singles
    AL Taweel, Issam 12:00 Hernych, Jan
  • Turkey F34, Doubles
    Altuna T / Ramanathan R 12:00 Durmus D / Maruscak M
  • Germany F14, Singles
    Wagner, Bastian 12:00 Nejedly, Pavel
  • Germany F14, Singles
    Jankovits, Yannick 12:00 Barrere, Gregoire
  • Germany F14, Singles
    Trubrig, Christian 12:00 Schmid, Michal
  • France F21, Doubles
    Joncour R / Suillerot V 12:00 Charroin O / Nys H
  • Turkey F34, Singles
    Reboul, Fabien 12:10 Rodriguez-Pace, Ricardo
  • Turkey F34, Singles
    Saito, Takashi 12:10 Tutu, Marshall
  • Turkey F34, Doubles
    Ciumac A / Plotniy A 12:10 Gabb R / Marsalek J
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Lampla, Louise 12:10 Koshino, Yurina
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Remondina A-G / Sabino L 12:15 Benoit M / Zimmermann K
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Ferrando C / Nancarrow A 12:15 Klasen A / Klasen C
  • Italy F34, Doubles
    Rondoni P / Trusendi W 12:15 Leonardi F / Torroni G
  • Italy F34, Doubles
    Capecchi D / Oliveira G 12:15 Griekspoor S / Griekspoor T
  • Mons, Belgium
    Arnaboldi, Andrea 12:20 Kamke, Tobias
  • Mons, Belgium, Doubles
    Cagnina J / Gigounon G 12:20 Huta Galung J / Venus M
  • Beijing, China
    Cilic, Marin 12:30 Sousa, Joao (POR)
  • Croatia F20, Doubles
    Miocic F / Popko D 13:00 Nekic T / Vidak A
  • France F21, Doubles
    Frantzen R / Walsh D 13:00 Groen S / Sidorenko A
  • Croatia F20, Doubles
    Dmitriev K / Weissborn T-S 13:10 Bellotti R / Statzberger T
  • Beijing, China
    Williams, Serena 13:30 Safarova, Lucie
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Kuncikova L / Stuchla K 13:30 Ploskina H / Vdovenco A
  • Turkey F34, Doubles
    Tyurnev E / Vasilyev I 13:30 Yuksel A / Yurtacan E
  • Turkey F34, Doubles
    Bois M / Juneau I 13:30 Erguden U B / Hajek J
  • Germany F14, Singles
    Mertl, Jan 13:30 Zynga, Lennart
  • Germany F14, Singles
    Podzus, Martins 13:30 Wunner, Matthias
  • Germany F14, Singles
    Kobelt, Peter 13:30 Marterer, Maximilian
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-34A
    Kramperova K / Negreanu D 13:40 Dubska L / Ottomano S
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-34A
    Kerfs D / Rosatello C 13:40 Afanasyeva D / Kyrpot O
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-34A
    YE Q Y / You X 13:40 SUN X L / Zhang Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-34A
    Akdemir Y / Yamamoto M 13:40 Giovine C / Simpson J
  • Mons, Belgium
    Bellucci, Thomaz 14:00 Ilhan, Marsel
  • Mons, Belgium, Doubles
    Begemann A / Knowle J 14:00 Brown D / Kas C
  • France F21, Singles
    Reinwein, Sami 14:00 Desein, Niels
  • Sweden F6, Singles
    Corrie, Edward 14:30 Brunstrom, Jesper
  • Sweden F6, Singles
    Bossel, Adrien 14:30 Arvidsson, Isak
  • Beijing, China, Doubles
    LIU S / Ning Y 14:45 Benneteau J / Pospisil V
  • Germany F14, Singles
    Wagner, Hannes 15:00 Krawietz, Kevin
  • France F21, Singles
    Peliwo, Filip 15:00 Hemery, Calvin
  • Portugal F8, Singles
    Mensurado, Vasco 15:30 Durasovic, Viktor
  • Portugal F8, Singles
    Ward, Alexander 15:30 Botzer, Bar Tzuf
  • Mons, Belgium
    Darcis, Steve 16:00 Marti, Yann
  • Portugal F8, Doubles
    Barbosa R / Silva F F 16:00 Cuypers B / Gomez Mantilla I
  • Germany F14, Doubles
    Strunk B / Zynga L 16:00 Kobelt P / Smith C
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Parrizas-Diaz, Nuria 16:00 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Silva, Eden 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dart, Harriet 16:00 Munozova, Anette
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Baluu, Sharrmadaa 16:00 Veselinovic, Ana
  • Sweden F6, Singles
    Milton, Joshua 16:00 Donati, Matteo
  • Sweden F6, Singles
    Rosenholm, Patrik 16:00 Zopp, Jurgen
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Simmonds, Chanel 16:00 Vikhlyantseva, Natalia
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Toljan, Janina 16:00 Valdes, Rianna
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Oosterhout, Erica 16:00 Parazinskaite, Akvile
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Sarrazin, Laetitia 16:00 Chang, Sophie
  • France F21, Singles
    Guez, David 16:30 Jacq, Gregoire
  • Cali, Colombia, Doubles
    Andreozzi G / Duran G 17:00 Leite W / Souza J
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gonzalez A / Ramirez C 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Germany F14, Doubles
    Haenle P / Wunner M 17:00 Haerteis J / Wagner H
  • Portugal F8, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 17:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Chile F4, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 17:00 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Chile F4, Singles
    Kestelboim, Mariano 17:00 Coria, Federico
  • Chile F4, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 17:00 Pereira, Jose
  • Mons, Belgium
    Melzer, Gerald 17:00 Sijsling, Igor
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gonzalez A / Ramirez C 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Portugal F8, Singles
    Domingues, Joao 17:30 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 17:30 Abou Zekry, Ola
  • Portugal F8, Singles
    Perez Sanz, David 17:30 Escoffier, Antoine
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pinto, Giorgia 17:30 Haas, Barbara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 17:30 Wang, Xi-Yao
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Shaffer, Kennedy 17:30 Norris, Marie
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Miyazaki, Yuriko Lily 17:30 Bhargava, Anamika
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Bouzkova, Marie 17:30 Pegula, Jessica
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Wlodarczak, Karolina 17:30 Martinich, Ivania
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ducu, Ioana 17:30 Daxhelet, Caroline
  • Germany F14, Singles
    Fallert, Florian 18:00 Choinski, Jan
  • Sweden F6, Doubles
    Burton L / Corrie E 18:00 O'Hare D / Salisbury J
  • Sweden F6, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 18:00 Arvidsson I / Eriksson M
  • Mons, Belgium
    Goffin, David 18:30 Bachinger, Matthias
  • Germany F14, Doubles
    Oakley K / Pauffley N 18:30 Krawietz K / Marterer M
  • France F21, Singles
    Belot, Constantin 18:30 Diarra, Gibril
  • Chile F4, Singles
    Aguilar, Jorge 18:30 Sborowitz, Matias
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dart H / Sezer M 19:00 Denisenko V / Saikai Y
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Rohira T / Samir S 19:00 Pereira A R E / Vaz Osorio De Souza A C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ducu I / Silva E 19:00 Van Lier M / Zakarlyuk M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Daxhelet C / Njoze M 19:00 Baluu S / Wang X-Y
  • Cali, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 19:00 Lorenzi, Paolo
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Alves M-F / Wong K 19:00 Ouellet-Pizer C M / Pelletier J
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Mills D / Parazinskaite A 19:00 Harman E J / Kobelt M
  • Cali, Colombia
    Souza, Joao Olavo 19:00 Lindell, Christian
  • Sacramento, USA
    Williams, Rhyne 19:00 Kozlov, Stefan
  • Sacramento, USA
    Kudla, Denis 19:00 Smyczek, Tim
  • Sacramento, USA
    Giron, Marcos 20:00 Fratangelo, Bjorn
  • Sacramento, USA
    Kutrovsky, Dimitar 20:00 Millman, John
  • Chile F4, Doubles
    Neis F / Pereira J 20:00 Alvo F / Fleming D
  • Chile F4, Doubles
    Coria F / Rivera-Aranguiz G 20:00 Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R
  • Cali, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 20:20 Jarry, Nicolas
  • Cali, Colombia
    Andreozzi, Guido 20:20 Bagnis, Facundo
  • Mons, Belgium, Doubles
    Kontinen H / Marray J 20:30 Darcis S / Rochus O
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Martinich I / Tehrani T 20:30 Clark E / Yergina K
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Norris M / Valdes R 20:30 Simmonds C / Wlodarczak K
  • Sacramento, USA
    Querrey, Sam 21:00 Nguyen, Daniel
  • Sacramento, USA, Doubles
    Daniell M / Sitak A 21:30 Bolt A / Dancevic F
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gonzalez A / Ramirez C 21:40 Bortolotti M / Lorenzi P
  • Sacramento, USA, Doubles
    Reid M / Statham J 22:20 Polansky P / Shamasdin A
  • Sacramento, USA, Doubles
    Kuznetsov A / Mirzadeh V 22:50 Nguyen D / Quigley E

Divljaci

Ronaldinja gađali kamenjem u finalu Lige šampiona

Fudbal

Autor:

Brazilski as u jednom trenutku meča nije mogao da izvede korner jer je sa tribina poletelo nekoliko kamenica

Ronaldinjo, Foto: Printskrin

Dokaz: Ronaldinjo

ASUNSION - Fudbaleri paragvajske Olimpije iz Asunsiona napravili su veliki korak ka osvajanju južnoameričke Lige šampiona.

Paragvajci su na svom terenu savladali brazilski Atletiko Mineiro sa 2:0 golovima Alehandra Silve i Vilsona Pitonija.

Međutim, meč su obeležili domaći navijači koji su u nekoliko navrata kamenjem gađali Ronaldinja. Brazilski as je bio na meti divljaka na tribinama svaki put kada bi izvodio kornere ili se približio ivici igrališta.

Revanš meč finala Kupa Libertadores je naredne srede u Belo Horizonteu.

http://www.youtube.com/watch?v=UHDc4HSTWx4
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija je okrenuta dijalogu i primeni sporazuma čiji je cilj normalan suživot Srba i Albanaca na Kosovu Marko Ðurić, direktor Kancelarije za KiM

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!