• Napa, USA, Doubles
    Polansky P / Shamasdin A 19:00 Fratangelo B / Giron M
  • Napa, USA, Doubles
    Kudla D / Russell M 19:00 Koolhof W / Ymer E
  • Napa, USA, Doubles
    Cluskey J / Mcgee J 19:00 Kuznetsov A / Langer N
  • Napa, USA, Doubles
    Peralta J / Seeberger M 19:00 Broady L / Thompson J
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Gallovits-Hall, Edina 1 5 6 0 1 Gilchrist, Nadja 1 7 2 2 1
  • Napa, USA
    Dancevic, Frank 1 3 7 3 1 1 Nguyen, Daniel 2 6 6 6 2 2
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 19:10 Jebavy R / Pospisil J
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Starace P / Ungur A 19:15 Gheorghe L / Sulea T
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Carpen A D / Copil M 19:15 Apostol B I / Patrui A
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Jegiolka, Justyna 19:30 Kukharchuk, Nika
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Muhammad, Asia 0 3 5 0 0 Cepede Royg, Veronica 2 6 7 2 2
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Sarrazin, Laetitia 0 5 0 Adamovic, Katarina 0 5 0
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Kania, Paula 2 6 6 2 2 Radwanska, Urszula 0 3 1 0 0
  • Napa, USA
    Harrison, Ryan 0 3 4 0 Donaldson, Jared 1 6 4 1
  • Napa, USA
    Smith, John-Patrick 1 3 6 1 1 Lenz, Julian 1 6 2 3 1
  • Pereira, Colombia
    Mektic, Nikola 0 2 0 Lorenzi, Paolo 1 6 1
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Blanco, Sofia 2 6 6 2 2 Profit, Elizabeth Anita Alexandria 0 1 2 0 0
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Hesse, Amandine 0 6 4 0 Brady, Jennifer 1 7 3 1
  • Pereira, Colombia
    Endara, Ivan 0 2 6 0 0 King, Kevin 2 6 7 2 2
  • Porto Alegre, Brazil
    Ghem, Andre 0 4 3 0 0 Arguello, Facundo 2 6 6 2 2
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Alund M / Zampieri C 21:00 Elias G / Michon A
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 21:00 Okuno, Ayaka
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Alund M / Zampieri C 1 6 6 1 Elias G / Michon A 0 4 6 0
  • USA F26, Singles
    Gomez, Lucas 1 6 1 1 Manlow, Daniel 0 3 3 0
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Larcher De Brito, Michelle 1 6 5 1 Moore, Tara 0 1 2 0
  • Orleans, France
    Guez, David 1 6 4 1 Bozoljac, Ilija 0 2 3 0
  • Pereira, Colombia
    Androic, Toni 0 4 1 0 Trungelliti, Marco 1 6 1 1
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Norris, Marie 0 4 0 Flood, Emma 0 4 0
  • USA F26, Singles
    Fritz, Taylor Harry 0 6 0 Trombetta, TY 0 6 0
  • Pereira, Colombia
    Souza, Joao Olavo 0 3 0 Hernandez, Jose 0 2 0
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Leacock, Yolande 0 0 0 Sanchez, Ana Sofia 0 3 0
  • USA F26, Doubles
    Jones G / Ouellette G 1 6 2 1 Butts S / Wood W 0 4 0 0
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 0 4 0 Okuno, Ayaka 0 2 0
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Bhosale, Rutuja 0 4 0 Daniell, Andie K. 0 2 0
  • Napa, USA
    Williams, Rhyne 0 0 0 Thompson, Jordan 0 2 0
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Pous Tio, Laura 0 2 0 CE, Gabriela 0 0 0
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Martinich, Ivania 0 0 0 Alves, Maria Fernanda 0 2 0
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Bondarenko K / Jaksic J 22:10 Broady N / Falconi I
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Rosca, Ioana Loredana 22:15 Rodriguez, Victoria
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 22:20 Dabrowski, Gabriela
  • Napa, USA
    Novikov, Dennis 22:30 Seeberger, Matt
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 22:30 Uzcategui, Aymet
  • Napa, USA
    Querrey, Sam 22:30 Nielsen, Frederik
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Kolar N / Smitkova T 22:30 Maria T / Oudin M
  • Napa, USA
    Langer, Nils 22:35 Smyczek, Tim
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Chirico L / Marand S 22:40 Hrdinova E / Tatishvili A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Jarry N / Munoz-De La Nava D 22:40 Buchanan C / Krajicek A
  • Pereira, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 22:45 Dellien, Hugo
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Means E / Means S 22:45 Hollander T / Pereira R
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 22:55 Maytin R / Molteni A
  • USA F26, Doubles
    Gosea F F / Hach Verdugo H 23:00 Chang A / Chang A
  • USA F26, Doubles
    Hovhannisyan M / Sarkissian A 23:00 Baughman D / Digiulio J
  • USA F26, Doubles
    Ball C / Ore J A 23:10 Aaron T / Battistone B
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Januskova, Petra 23:15 Rizzolo, Kayla
  • Napa, USA
    Bolt, Alex 23:20 Polansky, Peter
  • Napa, USA
    Baghdatis, Marcos 23:20 Giron, Marcos
  • Napa, USA
    Reid, Matt 23:20 Millman, John
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Yergina, Kateryna 23:20 Valdes, Rianna
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 23:35 Betancourt, Carolina
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Mina, Brandy 23:40 Halbauer, Ellie
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Brengle M / Shamayko M 23:55 Cepede Royg V / Irigoyen M

Dan odluke

Rukometaši i odbojkaši za plasman u četvrtfinale

Ostali sportovi

Autor:

Nakon uspeha protiv Južne Koreje, izabranicima Veselina Vukovića potrebna je još jedna pobeda za siguran prolaz u nokaut fazu takmičenja

Rukometasi pobedili Koreju OI 2012

Rukometaši Srbije

Desetog dana takmičenja na Olimpijskim igrama u Londonu, u ponedeljak, Srbija će imati predstavnike u šest sportova - streljaštvu, rukometu, kajaku, odbojci, atletici i vaterpolu.

Po običaju, prvi na borilišta izlazi reprezentativac u streljaštvu Nemanja Mirosavljev, koji se od 10 sati takmiči u kvalifikacijama u disciplini malokalibarska puška trostav.

Pola sata kasnije srpski rukometaši igraju odlučujuću utakmicu za plasman u četvrtfinale olimpijskog turnira, a rival je Mađarska.

U isto vreme srpski kajakaš Marko Tomićević učestvuje u kvalifikacionoj trci na 1.000 metara, dok od 11.39 ženski četverac u sastavu Antonija Nađ, Antonija Horvat-Panda, Marta Tibor, Renata Kubik, počinje takmičenje u kvalifikacijama na 500 metara.

Odbojkašima Srbije potrebna je pobeda protiv selekcije Rusije za plasman među osam najboljih ekipa na turniru, ali bi i porazom od 3:2 mogli da se nadaju četvrtfinalu, zavisno od rezultata utakmice između Brazila i Nemačke.

Utakmica petog kola B grupe na programu je od 12.30.

Atletičarka Marina Munćan od 12.45 trči u kvalifikacijama na 1.500 metara.

Poslednji od srpskih sportista nastupaju vaterpolisti, koji od 15.10 sati igraju protiv Rumunije utakmicu petog kola B grupe. Reprezentacija Srbije ranije je obezbedila plasman u četvrtfinale olimpijskog turnira.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Poslednji komentar

  • Hrvat

    Hrvat

    Molim urednistvo kurira da me ispravi htio sam napisat kom obojci,kom opanci Hvala !!!

    -1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Pokušavamo da ozdravimo našu privredu, da napravimo zdravo telo koje će koristiti budućim generacijama Goran Knežević

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!