• Great Britain F15, Singles Qua...
    Strachan, Bruce 19:30 Harris, Billy
  • Great Britain F15, Singles Qua...
    Salisbury, Joe 19:30 Sikka, Rohan
  • Great Britain F15, Singles Qua...
    Skalsky, Adam Richard Charles 19:30 Hudson, Oliver
  • Great Britain F15, Singles Qua...
    Hutt, Sam 19:30 Chaudry, James
  • Peru F5, Singles
    Merino, Alexander 19:30 Sanchez, Rodrigo
  • Peru F5, Singles
    Gherson Pino Quijano, Wilfredo 19:30 Feitt, Franco
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Piai, Eduarda 0 2 0 Duran Vinueza, Sofia Daniela 0 2 0
  • US Open, New York, USA
    Tsonga, Jo-Wilfried 0 5 5 4 0 0 Murray, Andy 3 7 7 6 3 3
  • Medellin, Colombia, Qualifying
    Sant'Anna, Bruno 2 4 6 6 2 2 Mena, Facundo 1 6 2 3 1 1
  • Mexico F11, Singles
    Reyes, Nicholas Alexander 1 7 4 2 1 Hach Verdugo, Hans 1 5 6 2 1
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Golovin, Jessica 20:50 Zhuravleva, Angelina
  • Peru F5, Doubles
    Neis F / Tsuchiya A 21:00 Colchado B / Concha Colchado N A
  • Peru F5, Doubles
    Aguilar J / Nunez Leal V 21:00 Panta J B / Varillas Patino-Samudio J P
  • Peru F5, Doubles
    Richard J / Ulloa E 21:00 Bruna E / Pasutti A I
  • US Open, New York, USA
    Makarova, Ekaterina 1 7 5 1 Bouchard, Eugenie 0 6 4 0
  • Ecuador F5, Doubles
    Galan Riveros D E / Mignani K A 2 6 4 10 2 2 Cucalon Jacques G F / Reyes Plua J G 1 3 6 8 1 1
  • US Open, New York, USA, Double...
    Black C / Mirza S 1 6 3 1 Jankovic J / Koukalova K 0 3 1 0
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Rossi N / Toma V M 1 6 6 1 Quinde Serrano M V / Sanchez A 1 3 7 1
  • US Open, New York, USA, Double...
    Rojer J-J / Tecau H 0 3 1 0 Marrero D / Verdasco F 1 6 2 1
  • US Open, New York, USA, Double...
    Gajdosova J / Tomljanovic A 0 1 4 0 Hingis M / Pennetta F 1 6 4 1
  • Argentina F16, Doubles
    Gennaro D / Monteferrario J-J 0 3 1 0 Descotte M F / Villanueva G 1 6 1 1
  • Argentina F16, Doubles
    Ficovich J P / Kestelboim M 0 5 0 Guerses G / Gutierrez O J 0 5 0
  • Mexico F11, Doubles
    Gosea F F / Johns C 0 5 0 Fernandez Contreras A R / Navarro-Batles L 0 5 0
  • Peru F5, Doubles
    Gastien E G / KU Meza A 22:30 Cavero J / Mendoza A
  • Ecuador F5, Doubles
    Iriarte T / Moyano A 0 2 0 0 Barros M / Iliev J I 1 6 1 1
  • Peru F5, Doubles
    Laranja A / Santos N 22:30 Lopes T / Severino C
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Kurata N / Piai E 0 3 0 Kharchenko A / Perez Rojas G 0 5 0
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Perez Flor A / Romero C 0 1 0 Constantinescu A-M / Duran Vinueza S D 0 2 0
  • US Open, New York, USA
    Wawrinka, Stanislas 23:15 Robredo, Tommy
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Chan Y-J / Hutchins R 23:20 Peschke K / Matkowski M
  • Mexico F11, Doubles
    Ochotta A / Reed A 23:20 Chaplin J / Mclachlan B
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Spears A / Gonzalez S 23:30 Paes L / Black C
  • Mexico F11, Doubles
    Amiri F D / Reyes N A 23:55 Gallardo-Valles M / Ruiz-Rosales A

Dan odluke

Rukometaši i odbojkaši za plasman u četvrtfinale

Ostali sportovi

Autor:

Nakon uspeha protiv Južne Koreje, izabranicima Veselina Vukovića potrebna je još jedna pobeda za siguran prolaz u nokaut fazu takmičenja

Rukometasi pobedili Koreju OI 2012

Rukometaši Srbije

Desetog dana takmičenja na Olimpijskim igrama u Londonu, u ponedeljak, Srbija će imati predstavnike u šest sportova - streljaštvu, rukometu, kajaku, odbojci, atletici i vaterpolu.

Po običaju, prvi na borilišta izlazi reprezentativac u streljaštvu Nemanja Mirosavljev, koji se od 10 sati takmiči u kvalifikacijama u disciplini malokalibarska puška trostav.

Pola sata kasnije srpski rukometaši igraju odlučujuću utakmicu za plasman u četvrtfinale olimpijskog turnira, a rival je Mađarska.

U isto vreme srpski kajakaš Marko Tomićević učestvuje u kvalifikacionoj trci na 1.000 metara, dok od 11.39 ženski četverac u sastavu Antonija Nađ, Antonija Horvat-Panda, Marta Tibor, Renata Kubik, počinje takmičenje u kvalifikacijama na 500 metara.

Odbojkašima Srbije potrebna je pobeda protiv selekcije Rusije za plasman među osam najboljih ekipa na turniru, ali bi i porazom od 3:2 mogli da se nadaju četvrtfinalu, zavisno od rezultata utakmice između Brazila i Nemačke.

Utakmica petog kola B grupe na programu je od 12.30.

Atletičarka Marina Munćan od 12.45 trči u kvalifikacijama na 1.500 metara.

Poslednji od srpskih sportista nastupaju vaterpolisti, koji od 15.10 sati igraju protiv Rumunije utakmicu petog kola B grupe. Reprezentacija Srbije ranije je obezbedila plasman u četvrtfinale olimpijskog turnira.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Poslednji komentar

  • Hrvat

    Hrvat

    Molim urednistvo kurira da me ispravi htio sam napisat kom obojci,kom opanci Hvala !!!

    -1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Još nema odgovora gde se nalazi 1.711 nestalih majki, očeva, sestara i braće s Kosova Marko Đurić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!