• New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Bhosale, Rutuja 0 6 4 0 0 Kim, Dabin 2 7 6 2 2
  • Hong Kong F3, Doubles
    Matsui T / Rungkat C 1 6 6 1 Saito T / Suzuki T 0 4 6 0
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 10:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Serbia F6, Singles
    Jotovski, Tomislav 2 7 2 6 2 2 Nagy, Peter 1 6 6 3 1 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Quattrone, Chiara 10:00 Kaczmarek, Nina
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Cheli, Camille 10:00 Paquet, Chloe
  • Denmark F1, Doubles
    Ferrigno M / Ferrigno N 10:00 Matic N / Schutt L
  • Denmark F1, Doubles
    Ingildsen J / Larsen J Z 10:00 Donati M / Vagnozzi S
  • Umag, Croatia, Qualifying
    Cuevas, Pablo 10:00 Zeballos, Horacio
  • Umag, Croatia, Qualifying
    Martin, Andrej 10:00 Cecchinato, Marco
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 10:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Gorgodze, Ekaterine 1 6 6 5 1 1 Klyueva, Ekaterina 2 3 7 7 2 2
  • Oberstaufen, Germany
    Machado, Rui 10:30 Ghem, Andre
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 10:30 Veic, Antonio
  • Oberstaufen, Germany
    Hajek, Jan 10:30 Basilashvili, Nikoloz
  • Oberstaufen, Germany
    Vaisse, Martin 10:30 Mecir, Miloslav
  • Gstaad, Switzerland
    Volandri, Filippo 0 3 0 De Schepper, Kenny 0 4 0
  • Gstaad, Switzerland
    Melzer, Gerald 0 3 0 Bellucci, Thomaz 0 5 0
  • Romania F9, Singles
    Richard, Antoine 1 6 6 2 1 Luncanu, Petru-Alexandru 1 7 3 0 1
  • Nan Chang, China
    Minella, Mandy 0 6 1 0 0 Mrdeza, Tereza 2 7 6 2 2
  • Nan Chang, China
    Honcova, Michaela 1 6 1 1 1 Zheng, Saisai 1 2 6 1 1
  • France F16, Singles
    Diep, Florent 2 6 7 2 2 Mrose, Oliver 0 2 5 0 0
  • Ireland F1, Singles
    Fournerie, Theo 1 6 3 6 1 1 Skalsky, Adam Richard Charles 2 2 6 7 2 2
  • Spain F19, Singles
    Domingues, Joao 1 3 6 2 1 Giraudeau, Thomas 1 6 2 5 1
  • Spain F19, Singles
    Semmler, Miguel 2 6 7 2 2 Salazar Martin, Jose Anton 0 4 5 0 0
  • Baku, Azerbaijan
    Kovinic, Danka 0 2 4 0 0 Soler-Espinosa, Silvia 2 6 6 2 2
  • Baku, Azerbaijan
    Cirstea, Sorana 2 6 6 2 2 Jabeur, Ons 0 3 3 0 0
  • Tampere, Finland
    Ramirez Hidalgo, Ruben 2 7 6 2 2 Wang, Tak Khunn 0 6 2 0 0
  • Romania F9, Singles
    Antonescu, Vasile 0 6 5 0 Merzuki, Mohd Assri 1 7 2 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Chamarthi, Sai Samhitha 0 3 0 Maheta, Eetee 0 2 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Miklova, Barbora 1 3 6 1 Szupper, Marlies 1 6 1 1
  • Belgium F8, Singles
    Schonenberg, Tom 0 2 6 0 Plotniy, Andrei 1 6 6 1
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Mejic, Mila 1 7 5 1 Selakovic, Nevena 0 5 6 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Castellano, Sara 11:30 Adam, Josepha
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Danilina A / Kerimbayeva K 11:30 Kapshay V / Khabibulina A
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Husaric, Anita 0 0 4 0 Tolibova, Sadafmoh 1 6 4 1
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Monova P / Yashina E 0 2 3 0 0 Kapshay V / Khabibulina A 2 6 6 2 2
  • Denmark F1, Doubles
    Arends S / Raab D 11:30 Llompart A / O'Brien D
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Hlavackova, Andrea 1 6 6 1 Vogt, Stephanie 0 3 5 0
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Betov S / Bury A 11:40 Shyla Y / Vasilevski A
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Ilhan M / Shofayziyev S 11:40 Cipolla F / Menendez-Maceiras A
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Radanovic, Dejana 0 5 1 0 Kachar, Marina 1 7 2 1
  • Germany F9, Singles Qualifying
    Iserath, Alexander 2 6 6 2 2 Forchap, David Chaplefeh 0 4 2 0 0
  • Serbia F6, Singles
    Celebic, Ljubomir 2 6 6 2 2 Schnur, Max Jacob 0 2 1 0 0
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Berankis R / Matsukevich D 11:45 Khabibulin T / Popko D
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arakawa, Natsuho 1 7 2 1 Distelmans, Steffi 0 5 3 0
  • Belgium F8, Singles
    Fomba, Eric 1 6 1 1 Dubail, Julien 0 4 5 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Hristea, Camelia-Elena 0 3 2 0 Gjorcheska, Lina 1 6 5 1
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Chiesa D / Scholsen H 2 6 7 2 2 Barbat K / Rasmussen A S 0 0 5 0 0
  • Serbia F6, Singles
    Zlatanovic, Arsenije 2 6 6 2 2 Cammarata, Alberto 0 1 3 0 0
  • Austria F5, Singles
    Stiefelmeyer, Sebastian 0 3 2 0 0 Beck, Karol 2 6 6 2 2
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Minnen, Greetje 0 2 4 0 0 Lemoine, Quirine 2 6 6 2 2
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Karatantcheva, Sesil 2 6 6 2 2 Grymalska, Anastasia 0 0 3 0 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Garcia Perez, Georgina 0 5 0 Cavalle-Reimers, Ivonne 1 7 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Gutierrez Carrasco, Maria 0 3 0 0 Roemer, Charlotte 1 6 4 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Marti Riembau, Ariadna 1 7 1 1 Kuznetsova, Ksenia 0 6 1 0
  • Tampere, Finland
    Heliovaara, Harri 0 1 3 0 0 Elias, Gastao 2 6 6 2 2
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Stresnakova, Katarina 0 3 2 0 Proese, Natalie 1 6 2 1
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Mitu, Cristina-Andreea 1 6 3 1 Dzalamidze, Natela 0 3 3 0
  • Denmark F1, Singles
    Mridha, Jonathan 0 6 0 Goldsteiner, Peter 0 5 0
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Anil C / Honigova S 1 7 2 1 Maetschke L-M / Stoilkovska M 0 5 1 0
  • Denmark F1, Singles
    Bjerrehus, Andreas 1 7 2 1 Arends, Sander 0 5 0 0
  • Tampere, Finland
    Samper-Montana, Jordi 0 1 2 0 Teixeira, Maxime 1 6 3 1
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Frlicka M / Shinikova I 2 6 6 2 2 Akyurt E / Tari B 0 0 1 0 0
  • Nan Chang, China
    Raina, Ankita 0 4 0 Namigata, Junri 0 3 0
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Gasparyan, Margarita 1 6 2 1 Putintseva, Yulia 0 3 0 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Yevseyev, Denis 0 2 2 0 0 Kudryavtsev, Alexander 2 6 6 2 2
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Glushko J / Klemenschits S 12:20 Bondarenko K / Melichar N
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Gulbe, Laura 1 6 2 1 Bogoliy, Diana 0 1 1 0
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Klymenko, Anastasiya 1 7 1 Sarrazin, Laetitia 0 5 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Pfizenmaier, Dinah 0 6 0 Savinykh, Valeria 0 6 0
  • Romania F9, Singles
    Torroni, Giulio 1 6 3 1 Mirtea, Dragos Cristian 0 1 1 0
  • Romania F9, Singles
    Cornea, Vlad Victor 1 6 1 1 Craciun, Teodor-Dacian 0 2 2 0
  • Ireland F1, Singles
    Borg, Stefan 0 3 1 0 Nielsen, Frederik 1 6 1 1
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    GAO X / YE Q Y 12:25 Durmus A / Tomey E
  • Ireland F1, Singles
    Banasik, Aaron 1 6 1 1 Oakley, Keelan 0 4 2 0
  • Germany F9, Doubles
    Scholz P / Stephan F 12:30 Masur D / Netuschil M
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nylund N / Timonen R 0 0 3 0 Iakovleva A / Kairi A 1 6 1 1
  • Germany F9, Doubles
    Bobrov B / Gerlakh K 12:30 Kaldawi S / Scott J
  • Estonia F2, Singles
    Ivanov, Vladimir 0 5 0 Mugevicius, Lukas 0 3 0
  • France F16, Singles
    Meis, Pascal 1 6 1 Grinberg, Thomas 0 3 0
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Drew J / Fafaliou S 0 5 0 Guldas G / Xin C 0 3 0
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Betov S / Bury A 0 4 0 Shyla Y / Vasilevski A 0 5 0
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Kaufinger, Ina 0 1 0 Matojan, Julia 1 6 1
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Vrljic, Ana 0 3 0 Zander, Nina 0 2 0
  • Nan Chang, China
    Beygelzimer, Yuliya 0 1 0 Zhang, Ling 0 2 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Cascino, Estelle 0 5 0 Niedmers, Nora 0 0 0
  • Ireland F1, Singles
    O'Hare, David 0 3 0 Jankovits, Yannick 0 4 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Oparenovic, Ana 0 3 0 Rebersak, Polona 0 2 0
  • Hong Kong F3, Doubles
    Shiga M / Takeuchi K 0 3 0 ITO Y / Udomchoke D 0 3 0
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Argyelan, Csilla 0 2 0 Kuzmina-Rimsa, Irina 0 2 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Vajdova, Natalia 0 2 0 Zovincova, Vendula 0 2 0
  • Austria F5, Doubles
    Pimishofer M / Simon D 0 1 0 Blecha J / Pel D 0 2 0
  • Italy F24, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 0 2 0 Trevisan, Matteo 0 2 0
  • Italy F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 0 2 0 Pancaldi, Luca 0 0 0
  • Italy F24, Singles
    Rath, Marc 0 0 0 Giacalone, Omar 0 1 0
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Cadantu A / Piter K 0 2 0 Olaru R / Peer S 0 2 0
  • Nan Chang, China
    Melnikova, Marina 13:05 Barbieri, Gioia
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Rana S / Sunkara R 0 1 0 Chakravarthi R / Palha N 0 2 0
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Hesse A / Parmentier P Sasnovich A / Siniakova K
  • France F16, Singles
    Galdon, Mateo 0 0 Demois, Julien 0 0
  • Belgium F8, Singles
    Merckx, Jonas 0 1 0 Fleming, David 0 1 0
  • Belgium F8, Singles
    De Goeijen, Bobbie 13:10 Bonapart, Sebastiaan
  • Germany F9, Singles Qualifying
    Wang, Johnny 13:10 Lichte, Jonas
  • Serbia F6, Doubles
    Blagojevic F / Trejgut O 13:10 Jandric D / Rakic S
  • Austria F5, Doubles
    Derler B / Golob M 0 1 0 Fornell-Mestres M / Neubau M 0 2 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Marcinkevica, Diana 0 0 Mendesova, Pernilla 0 0
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Nazarova, Gyulnara 13:10 Drazic, Mariana
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wagemaker, Mandy 0 0 0 Van Der Sypt, Elena 0 1 0
  • Serbia F6, Doubles
    Katic D / Roganovic S 0 1 0 Pejovic D / Pjevcevic P 0 0 0
  • Serbia F6, Doubles
    Ilic L / Milivojevic I 13:15 Janvier M / Sebaoun L J
  • Austria F5, Doubles
    Hirschmann M / Schwarzl D 13:15 Razborsek N / Stosic M
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Ianchuk, Olga 0 0 Bonaventure, Ysaline 0 0
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Bychkova E / Kudermetova V 13:15 Pashkova E / Poznikhirenko G
  • Ireland F1, Singles
    Milton, Joshua 13:20 Johnson, Luke
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Cedermark B / Virtanen E 13:20 Leivo E / Tuomi T
  • Tampere, Finland
    Ymer, Elias 13:20 Van Der Duim, Antal
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Ilhan M / Shofayziyev S 13:20 Cipolla F / Menendez-Maceiras A
  • Tampere, Finland
    Desein, Niels 13:20 Sillanpaa, Henrik
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Voracova, Renata 13:25 Frech, Magdalena
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Pantuckova, Gabriela 13:25 Kaminkova, Katerina
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Berankis R / Matsukevich D 13:25 Khabibulin T / Popko D
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Fernandez-Rabener, Arabela 13:30 Mocete-Talamantes, Paula
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Burillo Escorihuela, Irene 13:30 Dodin, Oceane
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arcangioli, Manon 13:30 Zuur, Monique
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 13:30 Han, Xinyun
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Rus, Kim 13:30 Michiels, Morgane
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Favier, Charlene 13:30 Stephenson, Francesca
  • Nan Chang, China, Doubles
    Miyamura M / Tanaka M 13:30 Liang C / Zhu L
  • Nan Chang, China, Doubles
    SUN Z / XU S 13:30 Kremen I / Lertcheewakarn N
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Lavrikova E / Piran A 13:30 Bonic B / Zoric N
  • Nan Chang, China, Doubles
    Miyamura M / Tanaka M 13:30 Liang C / Zhu L
  • Nan Chang, China, Doubles
    SUN Z / XU S 13:30 Kremen I / Lertcheewakarn N
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Fett, Jana 13:30 Hofmanova, Nikola
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Touly, Carla 13:30 Andriamarosoa, Sandra
  • Austria F5, Doubles
    Sedletzky M / Weidinger D 13:30 Polanka F / Sochurek D
  • Denmark F1, Doubles
    Bergevi F / Engsted M 13:30 Holm A / Shabib M
  • Romania F9, Singles
    Cozma, Vlad 13:30 Carpen, Alexandru-Daniel
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Bauer E / Dukic D 13:40 Cechova K / Horakova N
  • Tampere, Finland
    Pavlasek, Adam 13:40 Zopp, Jurgen
  • Denmark F1, Doubles
    Grills J / Manafov V 13:40 Forsell O / Mridha J
  • Estonia F2, Doubles
    Cayre P / Reboul F 13:50 Podzus J / Podzus M
  • Oberstaufen, Germany
    Albot, Radu 13:50 Koolhof, Wesley
  • Oberstaufen, Germany
    Panfil, Grzegorz 13:50 Bachinger, Matthias
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 13:50 Drzewiecki K / Lomacki P
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Zanevska, Maryna 13:50 Suk, Natalie
  • Nan Chang, China
    Doi, Misaki 14:00 Jakupovic, Dalila
  • Gstaad, Switzerland
    Nedovyesov, Oleksandr 14:00 Haase, Robin
  • Slovak Republic F2, Singles
    Marsoun, Lukas 14:00 Rivera, Sebastian
  • Slovak Republic F2, Singles
    Baldi, Filippo 14:00 Maiga, Riccardo
  • Ireland F1, Singles
    Stoute, Isaac 14:00 Glancy, Daniel
  • Slovak Republic F2, Singles
    Pazicky, Michal 14:00 Jurovcik, Daniel
  • Ireland F1, Singles
    Malik, Jathan 14:00 Hirschmueller, Christian
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nancarrow A / Sakkari M 14:00 Minetti M / Parviainen K
  • Denmark F1, Singles
    Hansson, Gustav 14:00 Mansson, Marcus
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Dean, Eleanor 14:05 Paalma, Eva
  • Oberstaufen, Germany
    Fischer, Martin 14:10 Marcora, Roberto
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 14:10 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Gstaad, Switzerland
    Rola, Blaz 14:10 De Paula, Fabiano
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Artamonova A / Lister C 14:15 Chernetsova D / Dmitrieva K
  • France F16, Singles
    Belot, Constantin 14:15 Marie, Jules
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 14:20 Bothwell, Peter
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Hrabalova, Kristyna 14:20 Mekovec, Iva
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Shulzhanok, Darya 14:25 Pajumets, Liisa
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Chinellato, Silvia 14:30 Siedliska, Natalia
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Huber, Luisa Marie 14:30 Paolini, Jasmine
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Spigarelli, Martina 14:30 Bernardi, Francesca
  • Oberstaufen, Germany
    Petzschner, Philipp 14:30 Przysiezny, Michal
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Scheepens, Jainy 14:30 Wikkerink, Janneke
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 14:30 Kapas, Andriej
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 14:30 Benitez Chavarriaga, Juan Manuel
  • Argentina F11, Singles
    Sborowitz, Matias 14:30 Manzanares, Facundo
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Kovac, Nika 14:30 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Argentina F11, Singles
    Zukas, Matias 14:30 Cuevas, Martin
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Adam, Oceane 14:30 Engelmann, Jil Nora
  • Italy F24, Singles
    Naso, Gianluca 14:30 Fago, Matteo
  • France F16, Doubles
    Barth F / Messin G 14:40 Munafo P / Ramiaramanana L
  • Austria F5, Doubles
    Jastraunig L / Weissborn T-S 14:40 Haider-Maurer M / Poskocil J
  • Austria F5, Doubles
    Schretter J / Weinhandl L 14:40 AL Mahmoud A / Kahoun J
  • Italy F24, Singles
    Caruso, Salvatore 14:40 Sinicropi, Riccardo
  • Tampere, Finland
    Hocevar, Ricardo 14:40 Dutra Silva, Rogerio
  • Italy F24, Singles
    Giorgini, Daniele 14:40 Maccari, Federico
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Birnerova, Eva 14:40 De Vroome, Indy
  • Nan Chang, China
    Liu, Fangzhou 14:45 Zheng, Jie
  • Serbia F6, Doubles
    Dawson S / Puodziunas S 14:45 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Austria F5, Doubles
    Reissig N / Statzberger T 14:45 Haeusler T / Rettl S
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Versteeg, Kelly 14:45 Lehnert, Katharina
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Kichenok, Lyudmyla 14:45 Rodina, Evgeniya
  • Oberstaufen, Germany
    Krawietz, Kevin 14:50 Gojowczyk, Peter
  • Oberstaufen, Germany
    Eysseric, Jonathan 14:50 Berrer, Michael
  • Ireland F1, Singles
    Hutt, Sam 14:50 Gleeson, Alan
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Pasanen M-E / Pimia O 14:50 Laine E / Pivovarova A
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Mejic M / Pecovski J 14:55 Benackova K / Kostalova M
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Michel, Lara 14:55 Kuczer, Daria
  • Romania F9, Doubles
    Buzelan A / Crapcenco A 15:00 Merzuki M A / Miocic F
  • Romania F9, Doubles
    Ciumac A / Cozbinov A 15:00 Fortuna C / Marfia M
  • Romania F9, Doubles
    Apostol A / Tatomir L 15:00 Grigoriu P / Paval C
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Cardone, Laura 15:00 Kurata, Nathaly
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 15:00 Chien, Pei-Ju
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Sampaio, Rafaella 15:00 Teodoro De Oliveira, Lara Isis
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Kempen, Magali 15:00 Maggen, India
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde, Bernice 15:00 Landener, Hanna
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Barrere, Eleonore 15:00 Morderger, Tayisiya
  • Belgium F8, Singles
    Karlovskiy, Evgeny 15:00 Smalyanyy, Filipp
  • Belgium F8, Singles
    Middelkoop, Matwe 15:00 Stevens, Simon
  • Belgium F8, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 15:00 Baltogiannis Y / De Meyer N
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Adamovic K / Burgic E 15:00 Bara I M / Hristea C-E
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Markovic G / Sucevic L
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 15:00 Panic S / Radovic N
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Mayerova M / Vrbenska A 15:00 Kollarova B / Stiegner V
  • Austria F5, Doubles
    Filipsky J / Oliveira G 15:00 Beck K / Kekercheni F
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Busson, Elodie 15:00 Salas, Emmanuelle
  • Tampere, Finland
    Mertens, Yannick 15:00 Kivijarvi, Timi
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Cazeaux A / Husaric A 15:00 Ivanova M / Karavaeva A
  • Romania F9, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 15:00 Ciorcila, Patrick
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 15:10 Albot R / Kowalczyk M
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 15:10 Lancranjan P / Muntean V
  • Denmark F1, Doubles
    Lindell C / Olin R 15:10 Bjerrehus A / Corbett J
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 15:10 Basilashvili N / Frantzen R
  • Gstaad, Switzerland
    Simon, Gilles 15:20 Andujar, Pablo
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Ferrer-Suarez, Ines 15:20 Kucova, Kristina
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 15:30 Haider-Maurer, Andreas
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 15:30 Pospisil, Jaroslav
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 15:30 Bois, Michael
  • Slovak Republic F2, Singles
    Safranek, Vaclav 15:30 Fabian, Patrik
  • Slovak Republic F2, Singles
    Rumler, Robert 15:30 Kalenichenko, Danylo
  • Slovak Republic F2, Singles
    Poplavskyy, Stanislav 15:30 Kellovsky, Dominik
  • Ireland F1, Singles
    Ede, Simon 15:30 Dudley, Robert
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Ruppert, Lena 15:30 Kostic, Natalija
  • Germany F9, Doubles
    Galdon P / Kicker N 15:30 Acierno F / Babanine A
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Eklund M N / Schoelink J 15:30 Silich A / Vasilyeva L
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Murray J / Peers J 15:30 Bracciali D / Golubev A
  • Denmark F1, Doubles
    Dellien H / Hernandez J 15:30 Goransson A / Pastor H
  • France F16, Singles
    Meraut, Tristan 15:45 Sidorenko, Alexandre
  • Ireland F1, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 15:50 Thomson, Bjorn
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Zalabska, Zuzana 15:50 Coppola, Claudia
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:50 Charroin O / Fransen S
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Rubini, Stefania 16:00 Palmigiano, Francesca
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Ferrando, Cristiana 16:00 Pillot, Carolina
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Simic, Jelena 16:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wacanno, Eva 16:00 Wachaczyk, Julia
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 16:00 Erlich J / Ram R
  • Atlanta, USA, Doubles
    Barrientos N / Estrella Burgos V 16:00 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / LU Y-H 16:00 Gonzalez S / Lipsky S
  • USA F21, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 16:00 Ansari A / Harrington H
  • Tampere, Finland, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 16:00 Van Der Duim A / Westerhof B
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 16:00 Evans D / Smethurst D
  • Lexington, USA, Doubles
    Duckworth J / Reid M 16:00 Polansky P / Shamasdin A
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Amiraghyan, Ani 16:00 Maleckova, Jesika
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Baranska, Agata 16:00 Lukas, Tena
  • Atlanta, USA
    Querrey, Sam 16:00 Sela, Dudi
  • Argentina F11, Singles
    Arus, Rodrigo 16:00 Matute, Juan Manuel
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 16:00 Paya, Candice
  • Argentina F11, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 16:00 Moncada, Juan Cruz
  • Argentina F11, Singles
    Busch, Julian 16:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Rey, Gaelle 16:00 Girard, Magalie
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 16:00 Rafalovicz, Jade
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Pigossi, Laura 16:00 Foretz, Stephanie
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Muhammad, Asia 16:00 Ahn, Kristie
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Sanchez, Maria 16:00 Shamayko, Marina
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Zhao, Carol 16:00 Brady, Jennifer
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Mueller, Alexandra 16:00 Webley-Smith, Emily
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Quinzi, Gianluigi
  • Italy F24, Singles
    Campo, Antonio 16:00 Travaglia, Stefano
  • USA F21, Singles
    Rubin, Noah 16:00 Papa, Spencer
  • USA F21, Singles
    Mylnikov, Tommy 16:00 Bambridge, Luke
  • USA F21, Singles
    Clayton, Scott 16:00 Martin, Toby
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 16:10 Basilashvili N / Frantzen R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 16:10 Albot R / Kowalczyk M
  • Italy F24, Singles
    Rondoni, Pietro 16:10 Napolitano, Stefano
  • Italy F24, Singles
    Sonego, Lorenzo 16:10 Gaio, Federico
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Hogenkamp R / Ozga J 16:10 Krejcikova B / Krunic A
  • Serbia F6, Doubles
    Harvey L I / Puttergill C 16:15 Halachev D / Neykov A
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 16:20 Rey, Sebastian
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Sillanpaa A / Theodossiou A 16:20 Rissanen J / Saarteinen S
  • Tampere, Finland
    Munoz-De La Nava, Daniel 16:20 Goffin, David
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 16:25 Kawa K / Kramperova K
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 16:30 Birau W E / Cozma V
  • Romania F9, Doubles
    Antonescu V / Carpen A-D 16:30 Borza B / Sulea T C
  • Romania F9, Doubles
    Cornea V V / Luncanu P-A 16:30 Giurgiu I-A / Sturdza C
  • Umag, Croatia
    Delic, Mate 16:30 Cuevas, Pablo
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 16:30 Carballes Baena, Roberto
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 16:30 Gimenez, Sara
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Pedretti, Thaisa Grana 16:30 Guimaraes Bueno, Flavia
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Giangreco Campiz, Camila 16:30 Rossi, Nathalia
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Mueller C / Mueller D 16:30 Castellano S / Quattrone C
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Alfredsson I / Engelmann J N 16:30 Bolsova Zadoinov A / Touly C
  • Umag, Croatia
    Berlocq, Carlos 16:30 Martin, Andrej
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 16:30 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Umag, Croatia
    Reister, Julian 16:30 Sijsling, Igor
  • Serbia F6, Doubles
    Allemby J / De Sousa G 16:30 Celebic L / Melchiorre D
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Profit, Elizabeth Anita Alexandria 16:30 Weatherholt, Mary
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Wikkerink J / Zuur M 16:30 Minnen G / Van Der Sypt E
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    RUS K / Wagemaker M 16:30 DEL Peral-Francin M / Sugihara R
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vasylyeva A / Zanevska M 16:50 Barrois K / Pfizenmaier D
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 16:50 Charroin O / Fransen S
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Emmrich M / Kas C 16:50 Andujar P / Monaco J
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 16:50 Gadomski P / Panfil G
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roman Dominguez, Ana 17:00 Inclan Solis, Olaya
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Atucha Gomez, Ainhoa 17:00 Carrillo Marin, Alba
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Cortina Pou A / Perez-Somarriba E 17:00 Cavalle-Reimers Y / Paredes Roemer L C
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 17:00 Rochette, Laurent
  • Slovak Republic F2, Singles
    Staubert, Pavel 17:00 Carpenter, Jack
  • Slovak Republic F2, Singles
    Vajda, Peter 17:00 Toledo Bague, Pol
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Havaj F / Simcak J 17:00 Buril M / Smolak L
  • Spain F19, Singles
    Herrera, Robert 17:00 Lopez Jaen, Miguel Angel
  • Spain F19, Singles
    Mensurado, Vasco 17:00 Eames, Jake
  • Spain F19, Doubles
    Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 17:00 Perez Contri S / Sanz Gimenez M
  • Spain F19, Doubles
    Domingues J / Salazar Martin J A 17:00 PLA Malfeito J / Ramanathan R
  • Belgium F8, Singles
    Cailleau, Jolan 17:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F8, Doubles
    De Goeijen B / Meuffels A 17:00 Defoort T / Deschamps T
  • Belgium F8, Doubles
    Sporken M / Van Den Honert V 17:00 Cagnina J / Gille S
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Hummel A C / Toseva M 17:00 Bruehwiler J / Tanielian C
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:00 Bouwmans R / Forchap D C
  • Germany F9, Doubles
    Michaelis M / Michaelis T 17:00 Polonskiy I / Prudnikau A
  • Germany F9, Doubles
    Mokrzycki M / Rauch F 17:00 Karwasz P-A / Strunk B
  • Germany F9, Doubles
    Spirin A I / Zubov I 17:00 Groen S / Kaczynski K
  • Lexington, USA
    Evans, Daniel 17:00 Millot, Vincent
  • Germany F9, Doubles
    Rivchin I / Roidl T 17:00 Elliott E / Van Peperzeel G
  • Lexington, USA
    Gomez, Emilio 17:00 Mitchell, Benjamin
  • Lexington, USA
    Giron, Marcos 17:00 Krajicek, Austin
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 17:15 Bensoussan, Samuel
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 17:20 Niklas-Salminen P / Vasa E
  • Tampere, Finland
    Kontinen, Micke 17:20 Giner, Marc
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Brescia, Georgia 17:30 Dentoni, Corinna
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Balducci A / Papamichail D 17:30 Dubins B / Rizzolo K
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Huber L M / Siedliska N 17:30 Pasini G / Scala C
  • Umag, Croatia
    Pavic, Ante 17:30 Zeballos, Horacio
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 17:30 Hirschmueller C / Kapric D
  • Ireland F1, Doubles
    Isaaks R / Stoute I 17:30 Oakley K / Thornton-Brown A
  • Ireland F1, Doubles
    Glancy D / Seator E 17:30 Bothwell P / O'Hare D
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 17:30 Primorac, Iva
  • Gstaad, Switzerland
    Mina, Gianni 17:30 Laaksonen, Henri
  • Argentina F11, Singles
    Junior, Osni 17:30 Gutierrez, Oscar Jose
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 17:30 Dias, Marcos Vinicius DA Silva
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Parshina, Yana 17:30 Armitano, Mathilde
  • Argentina F11, Singles
    Monzon, Ignacio 17:30 Doria, Luciano
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hozumi, Eri 17:30 Hibino, Nao
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    EL Tabakh, Heidi 17:30 Falconi, Irina
  • Italy F24, Singles
    Trusendi, Walter 17:30 Mercuri, Fabio
  • USA F21, Doubles
    Argent Q / Thompson B 17:30 Silverman C / Vega Q
  • France F16, Singles
    Forcin, Maxime 17:40 Hamou, Maxime
  • Tampere, Finland, Doubles
    Dutra Silva R / Maytin R 17:40 Desein N / Mertens Y
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 17:50 Hanley P / Marray J
  • Umag, Croatia
    Cecchinato, Marco 17:50 Seppi, Andreas
  • Ireland F1, Doubles
    Dempsey B / Duncan S 17:50 Cooper J / Lewit C
  • Umag, Croatia
    Gabashvili, Teimuraz 17:50 Lajovic, Dusan
  • Romania F9, Doubles
    Ispas R / Maru A M 18:00 Bucur S I / Dumitru V A
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Tomita, Giovanna 18:00 Farfan, Daniela
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Oliveira, Barbara 18:00 Izuogu, Chinenye
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Stemmer S / Vorih S 18:00 De Sutter J / Oyen S
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 18:00 Rettich N / Shakovets C
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Smith, Maria 18:00 Lykina, Ksenia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Harrison, Catherine 18:00 Alves, Maria Fernanda
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 18:00 Contreras Gomez, Fernanda
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alves M-F / Hermoso X 18:00 Alda R / Contreras Gomez F
  • Lexington, USA
    Donskoy, Evgeny 18:20 Mcgee, James
  • Lexington, USA
    Thompson, Jordan 18:20 King, Evan
  • Lexington, USA
    Sarmiento, Raymond 18:20 Moriya, Hiroki
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 18:30 Marti Riembau A / Parrizas-Diaz N
  • Belgium F8, Doubles
    Bonapart S / De Valk R S 18:30 Fleming D / Saez J C
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 18:30 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Borsos G / Zsiga M 18:30 Rivera S / Sualehe D
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Faith P / Jurovcik D 18:30 Baldi F / Serrano-Gamez O
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 18:30 Vukic, Aleksandar
  • Spain F19, Singles
    Gomez Sanchez, Carlos 18:30 Gutierrez-Ferrol, Sergio
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 18:30 Cuypers B / Feler M
  • Belgium F8, Doubles
    Cant L / Martens S 18:30 De Vetter P / Van Duyse F
  • Belgium F8, Doubles
    Taylor A / Taylor J 18:30 Geerts M / Merckx J
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Tan, Harmony 18:30 Morderger, Yana
  • USA F21, Doubles
    Chappell N / Lin W 18:30 Surreaux A / Tashi V
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 18:45 De La Bassetiere, Constant
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Arcidiacono F / Spigarelli M 19:00 Remondina A-G / Schaefer A
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Bucsa, Cristina 19:00 Pous Tio, Laura
  • Ireland F1, Doubles
    Carpenter M / Taylor S 19:00 Stride B / Thomson B
  • Ireland F1, Doubles
    Fournerie T / Gleeson A 19:00 Carter T / O'Connell F
  • Ireland F1, Doubles
    EDE S / Malik J 19:00 Carson S / Rosenzweig N
  • Argentina F11, Singles
    Ceppo, Andres 19:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Senattore, Rodrigo 19:00 Banzer, Rodrigo
  • Argentina F11, Singles
    Cressa, Mateo Facundo 19:00 Estevarena, Juan Cruz
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Elbaba, Julia 19:00 Coin, Julie
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Gonzalez M / Pigossi L 19:00 Bhargava A / Muresan D
  • Atlanta, USA
    Estrella Burgos, Victor 19:00 Matosevic, Marinko
  • Italy F24, Doubles
    Chiurulli D / Fago M 19:00 Dutra DA Silva D / Estevez M
  • Italy F24, Doubles
    Caruso S / Naso G 19:00 Giacalone O / Giorgini D
  • USA F21, Doubles
    Dome A / LI Y 19:00 Ghasya F / Redlicki M
  • France F16, Singles
    Rousset, Elie 19:10 Jaloviec, Marek
  • Umag, Croatia
    Paire, Benoit 19:10 Ramos, Albert
  • Umag, Croatia
    Riba, Pere 19:10 Vesely, Jiri
  • Ireland F1, Doubles
    Dudley R / Johnson L 19:20 Banasik A / Hutt S
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Beirao M / Duarte A-C 19:30 Cardone L / Cardoso J R
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Lykina K / Moriarty J 19:30 Cercone A / Guarachi A
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Butler C / Kharchenko A 19:30 Collie N / Kopinski M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Fieldsend L / Hine K 19:30 Ellison R / Ellison S A
  • Lexington, USA
    Copil, Marius 19:40 Collarini, Andrea
  • Lexington, USA
    Bemelmans, Ruben 19:40 Jenkins, Jarmere
  • Lexington, USA
    Odesnik, Wayne 19:40 Nishioka, Yoshihito
  • Lexington, USA
    Kokkinakis, Thanasi 19:45 Smethurst, Daniel
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    De Bernardi, Clothilde 20:00 Merdeeva, Alija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 20:00 Vangelova, Ani
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kalimullina, Ralina 20:00 Payet, Pauline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 20:00 Walters, Alexandra
  • Umag, Croatia
    Montanes, Albert 20:00 Zverev, Alexander
  • Atlanta, USA
    Ram, Rajeev 20:00 Istomin, Denis
  • Atlanta, USA
    Smyczek, Tim 20:00 Harrison, Ryan
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 20:00 Blumenberg A / Boltz S
  • USA F21, Doubles
    Goldin G M / Mylnikov T 20:00 Clark B D / Schneider R
  • USA F21, Doubles
    COX C / Reese H 20:00 Clayton S / Martin T
  • Atlanta, USA
    Diez, Steven 20:20 De Bakker, Thiemo
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lorenzi P / Seppi A 20:30 Lajovic D / Skugor F
  • Argentina F11, Doubles
    Florez V / Portmann L 20:30 Benitez Chavarriaga J M / Zukas M
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 20:30 Silva De Carvalho J / Teodoro De Oliveira L I
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    AHN K / Christian K 20:30 Hibino N / Hozumi E
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 20:30 Childers J A / Holt B
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 20:30 Bedene A / Delgado J
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Cucca, Marcella 21:00 Bronzetti, Lucia
  • Lexington, USA, Doubles
    Demoliner M / Raja P 21:00 Krajicek A / Williams R
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Kilgo K / Kiro L 21:00 Baric N / Karaitiana J
  • Italy F24, Singles
    Bortolotti, Marco 21:00 De Greef, Arthur
  • Italy F24, Doubles
    Rondoni P / Travaglia S 21:00 Gaio F / Licciardi P
  • Atlanta, USA
    Sock, Jack 21:20 Gonzalez, Alejandro
  • Atlanta, USA
    Ginepri, Robby 21:20 Stakhovsky, Sergiy
  • Umag, Croatia, Doubles
    Kretschmer G / Satschko A 21:30 Cecchinato M / Fognini F
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ciraolo V / Genovese E 21:30 Cristian J A / Shaulskaya A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lukic V / Ogata H 21:30 Melicharkova T / Ormazabal-Oregui A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Mokrousova G / Tretyak E 21:30 Kulhankova D / Kulova A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Crescenzi G / Gisonna A 21:30 Mikheeva A / Prenkovic L
  • Atlanta, USA
    Ebden, Matthew 21:40 Becker, Benjamin
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    De Bernardi C / Sammons M 22:30 Golubovic T / Stankovic M V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 22:30 Alves Pereira Valle M / Walters A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Intert A / Strakhova V 22:30 Njuki B / Sipek N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Merdeeva A / Ossombi A 22:30 Bruzzone G / Totka N
  • Atlanta, USA, Doubles
    Sharan D / Young D 22:40 King K / Venus M
  • Atlanta, USA
    Smith, John-Patrick 22:40 Marchenko, Illya

krvavi EURO 2012

Ruski navijač ubijen u napadu poljskih huligana?

Fudbal

Autor:

Česi savladali Grke, a Rusi i Poljaci remizirali. Sve četiri reprezentacije i dalje u igri za plasman u četvrtfinale

VARŠAVA - Najmanje troje ljudi je povređeno, od kojih jedan smrtno, kada su navijači Poljske napali povorku ruskih navijača koja se kretala kroz Varšavu. Tuča je bilo toliko ozbiljna da je policija bila primorana da pored uportebe vodenih topova ispali u vazduh i hitce upozorenja.

Prvi izveštaji potvrđuju da su bar trojica navijača povređeni udarcima u glavi, a da je jedan Rus zadobio fatalne povrede.

Da bi prekinula napade na ruske navijalče koji su pred meč svoje reprezentacije i domaćina Poljske na Evropskom prvenstvu imali nameru da prošetaju kroz Varšavu, policija je bila primorana da upotrebi suzavac vodene topove pa čak i pucnje upozorenja, ali nije uspela da zaustavi tuču, koja se proširila i okolnim ulicama. Huligani su protiv policije opremeljene za razbijanje demonstracija koristili kamenice i molotovljeve koktele.

Ranije oko 50 poljskih navijača napalo je kafe u kome su sedeli ruski navijači. Bili su maskirani fantomkama i u napadu su koristili dimne bombe i kamenice. Rusi su uzvratili na napad, a prema izveštajima sa lica mesta policija se pojavila kada je sve bilo gotovo....

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (38)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Pavle

    Pavle

    Poljaci su se za ovo dugo pripremali. Policija se pravila neobavesteno, nista nije znala i kao nije se snasla. Spremali su linc rusa. Sramota.

    91 Odgovori 
  • Miroslav

    Miroslav

    Nek divljaju,samo neznm ko ce deblji kraj da izvuce iz ove tuce. Sad ce Putin da udari opet snkcije na uvoz Poljskog mesa i ostalih proizvoda,pa ce opet da placu i ljube noge Rusima kao pre 2-3 godine.

    71 Odgovori 
  • национале

    национале

    Где су сад ови наши душебрижници,који кажу,да само Србија има хулигане?!

    64 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Dragisa Dag

    Dragisa Dag

    To je staro rivalstvo izmedju ruskih i poljskih navijaca.merdjutim poljski navijaci su krivi.Prvi su ih napali.E,ruski navijaci i crveno armejci ce da uzvrate.
    Ruska Federacija ce biti prvak Europe!!!

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Tema pregovora u Briselu mogla da bi rešavanje krize nastale zbog mosta na Ibru Marko Đurić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh