• Washington, USA
    Bertens, Kiki 1 4 6 3 1 1 Cirstea, Sorana 2 6 4 6 2 2
  • Vancouver, Canada
    De Voest, Rik 0 4 3 0 Jung, Jason 1 6 3 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Sharma, Damini 0 1 1 0 0 Plipuech, Peangtarn 2 6 6 2 2
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Stojanovic, Jelena 0 0 0 Wang, Xi-Yao 0 2 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Bhosale, Rutuja 1 6 1 1 IP, Katherine 0 2 1 0
  • Stanford, USA
    Vandeweghe, Coco 1 6 3 1 Ahn, Kristie 0 2 1 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Duldaev, Daniyar 0 1 0 Chen, TI 0 4 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Rublev, Andrey 0 2 0 Khachanov, Karen 0 1 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Khassanov, Roman 0 2 0 Huang, Liang-Chi 0 2 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Shyla, Yaraslau 0 1 0 Yevseyev, Denis 0 1 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Palha, Natasha 06:30 Maheta, Eetee
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 06:30 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Lertpitaksinchai, Nicha 06:40 Mukherjee, Amrita
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Baluu, Sharrmadaa 07:00 Chilumula, Nidhi
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Myers, Abbie 07:10 Kim, Dabin
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Yepisheva, Anastasiya 07:30 Palkina, Ksenia
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Kvatsabaia, Sofia 07:40 Malikova, Katya
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pekhova, Polina 07:45 Ekshibarova, Vlada
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Kyrpot, Olena 07:45 Bessonova, Vera
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Zhamiyeva, Dina 07:55 Monova, Polina
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 08:00 Kozyukov, Vitaly
  • Russia F5, Singles
    Chepelev, Alexandr 08:00 Khalil, Kamil
  • Russia F5, Singles
    Sabanin, Yan 08:00 Zhurbin, Alexander
  • Russia F5, Singles
    Galkin, Anton 08:00 Ivanov, Vladimir
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Chamarthi, Sai Samhitha 08:00 Reddy, Snehadevi S
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    HE, Chun-Yan 08:00 Saigo, Yukina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Lazareva, Margarita 08:00 Codino, Fiona
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Akhalkatsi, Ana 08:00 Fomina, Alona
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Vdovenco, Anastasia 08:00 Skryabina, Margarita
  • Georgia F1, Singles
    Yagudin, Varis 08:00 Kocyla, Arkadiusz
  • Georgia F1, Singles
    Vartanian, Suren 08:00 Markovic, Goran
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Rana, Shweta 08:10 Sawhney, Vanshika
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Sunkara, Rishika 08:30 Bhatia, Riya
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Han, Sung-Hee 08:40 Dadi Reddy, Mahitha
  • Kazakhstan F10, Singles
    Molchanov, Denys 09:00 Pokotilov, Boris
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Gjorcheska, Lina 09:00 Ghitescu, Andreea
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Platon, Raluca Elena 09:00 Lancranjan, Patricia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Adamovic, Katarina 09:00 Piran, Alessia
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Van Der Meij, Charlotte 09:00 Gulbe, Laura
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Urzhumova, Valeriya 09:00 Czarnik, Paulina
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Frlicka, Michaela 09:00 Tomey, Ege
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Bardarova, Viktoria 09:00 Wang, Yan
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Shinikova, Isabella 09:00 Gaydarzhi, Ksenia
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Zheleva, Viktoriya 09:00 Bukhanko, Anastasia
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 09:10 Dmitriev, Kirill
  • Kazakhstan F10, Singles
    Fayziev, Sanjar 09:15 Karimov, Djurabeck
  • Kazakhstan F10, Singles
    Cukierman, Daniel 09:15 Kalovelonis, Markos
  • Kazakhstan F10, Singles
    Popko, Dmitry 09:25 Biryukov, Mikhail
  • Russia F5, Singles
    Kiuamov, Timur 09:30 Polyakov, Vladimir
  • Russia F5, Singles
    Fufygin, Mikhail 09:30 Shatskiy, Ilia
  • Russia F5, Singles
    Desyatnik, Anton 09:30 Safiullin, Roman
  • Russia F5, Singles
    Saplin, Kirill 09:30 Levine, Andrei
  • Romania F10, Singles
    Coman, Robert 09:30 Marin, Teodor Nicolae
  • Romania F10, Singles
    Djere, Laslo 09:30 Sulea, Tudor Cristian
  • Romania F10, Singles
    Carpen, Alexandru-Daniel 09:30 Jecan, Mircea-Alexandru
  • Romania F10, Singles
    Civarolo, Matteo 09:30 Bourgue, Mathias
  • Lithuania F1, Singles
    Lomacki, Piotr 09:30 Ricca, Giorgio
  • Lithuania F1, Singles
    Kobelt, Peter 09:30 Lis, Nikita
  • Lithuania F1, Singles
    Colella, Alessandro 09:30 Hamou, Maxime
  • Belgium F9, Singles
    Hirschmueller, Christian 09:30 De Weerdt, Olaf
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Ciobanu, Daniela 09:30 Manekina, Ekaterina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Dmitrieva, Ksenia 09:30 Prosperi, Valeria
  • Georgia F1, Singles
    Manafli, Aykhan 09:30 Molina, Emanuele
  • Georgia F1, Singles
    Bakshi, Aleksandre 09:30 Badanov, Dmytro
  • Georgia F1, Singles
    Oztuzun, Can 09:30 Wojnar, Bartosz
  • Belgium F9, Singles
    Hoang, Antoine 09:30 Griekspoor, Scott
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 10:00 Raina, Ankita
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Zhang, Kai Lin 10:00 Zhu, Lin
  • Cortina, Italy
    Hossam, Karim 10:00 Lapentti, Giovanni
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 10:00 Monteiro T / Yang T-H
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Michalicka M / Suc D 10:00 Sakharov G / Smirnov A
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Lertcheewakarn, Noppawan 10:00 Namigata, Junri
  • Cortina, Italy
    Rufin, Guillaume 10:00 Krajinovic, Filip
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Celebic, Ljubomir 10:00 Borsos, Gabor
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Milenkovic, Stefan (SRB) 10:00 Harvey, Luke Immanuel
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pervak, Ksenia 10:00 Uberalova, Petra
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Cammarata, Alberto 10:00 Rogoveanu, Sergiu
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Zovincova, Vendula 10:00 Dinu, Cristina
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Melchiorre, Davide 10:00 Puttergill, Calum
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Hauser, Jens 10:00 Pjevcevic, Petar
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Embree, Lauren 10:00 Rohanova, Petra
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    De Sousa, Gilles 10:00 Arovin, Oleksiy
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Middelkoop M / Westerhof B 10:00 Arguello F / Behar A
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Navarro, Simon 10:00 Jevtic, Slobodan
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pillot, Carolina 10:00 Turati, Anna
  • Cortina, Italy
    Ungur, Adrian 10:00 Gaio, Federico
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Coppola, Claudia 10:00 Proese, Natalie
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Eccel, Sara 10:00 Clerici, Giada
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 10:00 Duran G / Pashanski B
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 10:00 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Cortina, Italy, Doubles
    Cervantes-Huegiun I / Lizariturry J 10:00 Neuchrist M / Teixeira M
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 10:00 Fanucci P / Giacalone O
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Heil, Anna Maria 10:00 Stresnakova, Katarina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Hrabalova, Kristyna 10:00 Holanova, Nina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Juhaszova, Vivien 10:00 Tehrani, Tina
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tang, Hao Chen 10:00 Tian, Ran
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Yang, Zhaoxuan 10:00 Han, Xinyun
  • Liberec, Czech Republic
    Darcis, Steve 10:00 Bagnis, Facundo
  • Liberec, Czech Republic
    Przysiezny, Michal 10:00 Safwat, Mohamed
  • Liberec, Czech Republic
    Carballes Baena, Roberto 10:00 Ymer, Elias
  • Segovia, Spain
    Ortega-Olmedo, Roberto 10:00 Ilhan, Marsel
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pashkova, Eugeniya 10:30 Grigoryan, Anna
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Polic, Ema 10:30 Csoregi, Ilka
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Andreea Amalia 10:30 Muntean, Victoria
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Honigova, Sandra 10:30 Radanovic, Dejana
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Virtanen, Eveliina 10:30 Lysakova, Antonina
  • Segovia, Spain
    Wang, Chuhan 10:30 Granollers-Pujol, Gerard
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Joronen, Elina 10:30 Belova, Natalia
  • Segovia, Spain
    Lopez-Perez, Enrique 10:30 Serra, Florent
  • Segovia, Spain
    Burquier, Gregoire 10:30 Nedunchezhiyan, Jeevan
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Anil, Cemre 10:30 Tari, Burcu
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    YE, Qiu YU 10:30 Omae, Akiko
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamenkovic, Dunja 10:30 Fridman, Olga
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Boz, Oyku 10:30 Saitova, Anastasiya
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Yashina, Ekaterina 10:40 Gabueva, Angelina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Orlova, Natalia 10:45 Paigina, Marta
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Shkudun, Anna 10:45 Lyuksheva, Polina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Lodikova, Daria 10:55 Ianchuk, Olga
  • Kitzbuhel, Austria
    Nieminen, Jarkko 11:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Slovak Republic F3, Singles
    Carpenter, Jack 11:00 Poplavskyy, Stanislav
  • Slovak Republic F3, Singles
    Rumler, Robert 11:00 Satral, Jan
  • Slovak Republic F3, Singles
    Masar, Juraj 11:00 Kalenichenko, Danylo
  • Slovak Republic F3, Singles
    Jastraunig, Lukas 11:00 Kellovsky, Dominik
  • Russia F5, Singles
    Manegin, Anton 11:00 Moreno-Higueras, Rafael
  • Russia F5, Singles
    Perfilov, Alexander 11:00 Saveliev, Andrey
  • Russia F5, Singles
    Surchenko, Dmitry 11:00 Komakhidze, Beka
  • Russia F5, Singles
    Gilmutdinov, Salikh 11:00 Korshunov, Stanislav
  • Kitzbuhel, Austria
    Goffin, David 11:00 De Schepper, Kenny
  • Romania F10, Singles
    Cornea, Vlad Victor 11:00 Ontica, Cosmin
  • Romania F10, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 11:00 Antonescu, Vasile
  • Romania F10, Singles
    Alekseenko, Vadim 11:00 Szekely, Andras
  • Romania F10, Singles
    Tatomir, Luca Georg 11:00 Cociasu, Andrei
  • Spain F20, Singles
    MAS Mascolo, Adria 11:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F20, Singles
    Banes, Maverick 11:00 Garcia-Villanueva, Carlos
  • Spain F20, Singles
    Romero De Avila Senise, Alberto 11:00 Mensurado, Vasco
  • Spain F20, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 11:00 Feler, Melik
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Boczova, Klaudia 11:00 Novoselova, Polina
  • Lithuania F1, Singles
    Garcia-Roman, Marc 11:00 Glancy, Daniel
  • Lithuania F1, Singles
    Radziukynas, Augustas 11:00 Dembek, Michal
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Lister, Cornelia 11:00 Van De Velde, Bernice
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Berge, Kathrine 11:00 Suvrijn, Jade
  • Lithuania F1, Singles
    Babanine, Alexander 11:00 DI Maro, Marco
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Kutubidze, Tamar 11:00 Chen, Chaoyi
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 11:00 Nastasi, Ugo
  • Belgium F9, Singles
    Sidorenko, Alexandre 11:00 Grabul, Dimitar
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Sterenbach, Saray 11:00 Popova, Ekaterina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Andriashvili, Latavra 11:00 Pinto, Giorgia
  • Denmark F2, Singles
    Grills, Jacob 11:00 Reinwein, Sami
  • Denmark F2, Singles
    Boe-Wiegaard, William 11:00 Blomgren, Tobias
  • Denmark F2, Singles
    Lootsma, Niels 11:00 Rosenholm, Patrik
  • Denmark F2, Singles
    De Paula, Fabiano 11:00 Arends, Sander
  • Georgia F1, Singles
    Mick, Peter 11:00 Medvedev, Daniil
  • Georgia F1, Doubles
    Muradashvili N / Tyurnev E 11:00 Markovic G / Taweel I H
  • Belgium F9, Singles
    Merckx, Jonas 11:00 Cant, Louis
  • Cortina, Italy
    Beck, Andreas 11:20 Bachinger, Matthias
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 11:20 Cervantes-Huegun, Inigo
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 11:20 Setkic, Aldin
  • Liberec, Czech Republic
    Mecir, Miloslav 11:20 Hajek, Jan
  • Liberec, Czech Republic
    Mertl, Jan 11:20 Pavlasek, Adam
  • Liberec, Czech Republic
    Gigounon, Germain 11:20 Hernych, Jan
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kato, Miyu 11:30 Zheng, Saisai
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Jakupovic, Dalila 11:30 Adamczak, Monique
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Suk, Natalie 11:30 Mikulcic, Ema
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Allertova, Denisa 11:30 Moser, Lisa Maria
  • Spain F20, Singles
    Calvo Eman, Ferran 11:30 Dauzet, Romain
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Doroshina, Olga 11:30 Kostova, Elitsa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sartori, Carlotta 11:30 Barbiero, Cecilia Maria
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Simic, Jelena 11:30 Primorac, Iva
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Boeykens, Elyne 11:30 Sabino, Lisa
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Kaminkova, Katerina 11:30 Wienerova, Lenka
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Horakova, Nikola 11:30 Wikkerink, Janneke
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vajdova, Nikola 11:30 Aleshcheva, Vera
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Okamura, Kyoka 11:30 Kolar, Nastja
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    HU, Yue-Yue 11:30 LU, Jia-Jing
  • Germany F10, Singles
    Pel, David 12:00 Gawron, Marcin
  • Germany F10, Singles
    Fallert, Florian 12:00 Masur, Daniel
  • Germany F10, Singles
    Christ, Constantin 12:00 Baumann, Moritz
  • Germany F10, Singles
    Galdon, Pablo 12:00 Wehnelt, Kai
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fleming C / Lipsky S 12:00 Pavic M / SA A
  • Germany F10, Singles
    Obert, Adrian 12:00 Simon, Tobias
  • Kazakhstan F10, Singles
    Vasilevski, Andrei 12:00 Virali Murugesan, Ranjeet
  • Serbia F7, Singles
    Ciric, Nikola 12:00 Sabanov, Ivan
  • Serbia F7, Singles
    Jandric, Darko 12:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Singles
    Trendafilov, Petar 12:00 Vucic, Ilija
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 12:00 Surdeanu A I / Szatmari A
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ciufrila R / Ghitescu A 12:00 Mitrea R / Vladutu A M
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ionescu S / Lancranjan P 12:00 Lavrikova E / Piran A
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Sakkari, Maria 12:00 Ponomareva, Daria
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Nazarova, Gyulnara 12:00 Runcha, Adrija
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Fujiwara, Rika 12:00 Knoll, Xenia
  • Segovia, Spain
    Munoz-De La Nava, Daniel 12:00 Bozoljac, Ilija
  • Segovia, Spain
    Willis, Marcus 12:00 Chiudinelli, Marco
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 12:00 Balleret, Benjamin
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamatova, Julia 12:00 Vorontsova, Victoria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Drew, Jazzamay 12:00 Parazinskaite, Akvile
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Kajevic, Ena 12:00 Durmus, Aysenur
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Brouleau, Lou 12:00 Sezer, Melis
  • Kazakhstan F10, Singles
    Balaji, N. Sriram 12:10 Ayap, Sagadat
  • Kazakhstan F10, Singles
    Khabibulin, Timur 12:15 Prudnikau, Aliaksandr
  • Kazakhstan F10, Singles
    Shofayziyev, Shonigmatjon 12:15 Leshem, Edan
  • Kitzbuhel, Austria
    Lorenzi, Paolo 12:20 Haase, Robin
  • Kazakhstan F10, Singles
    Skripnik, Daniel 12:25 Abiyev, Kuatbek
  • Italy F25, Singles
    Teodori, Federico 12:30 Lago, Tommaso
  • Slovak Republic F3, Singles
    Sproch, Dominik 12:30 Toledo Bague, Pol
  • Italy F25, Singles
    Rizzuti, Giovanni 12:30 Bega, Alessandro
  • Slovak Republic F3, Singles
    Fabian, Patrik 12:30 Urbanija, Mike
  • Italy F25, Singles
    Giorgini, Daniele 12:30 Mager, Gianluca
  • Italy F25, Singles
    Fago, Matteo 12:30 Papasidero, Lorenzo
  • Russia F5, Singles
    Vaks, Mikhail 12:30 Alekseenko, Gleb
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kremen I / Lertcheewakarn N 12:30 Namigata J / Wang Y
  • Russia F5, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 12:30 Chepelev A / Saplin K
  • Russia F5, Doubles
    Levine A / Zaitsev A 12:30 Kachanovskiy V / Muzaev R
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Holert, Katharina 12:30 Adler, Lou
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Buchina, Yana 12:30 Ponomar, Lisa
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Argyelan, Csilla 12:30 Cuk, Pia
  • Lithuania F1, Singles
    Tverijonas, Julius 12:30 Roy, Matthieu
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Ditlev M / Noe J 12:30 Ejdesgaard M / Grage M
  • Lithuania F1, Doubles
    Corbitt A / Daly Walkin B 12:30 Adomavicius L / Stropus J
  • Lithuania F1, Doubles
    Kaldawi S / Scott J 12:30 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Cortina, Italy
    Starace, Potito 12:30 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Akhalkatsi A / Petriashvili M 12:30 Degtiareva V / Manekina E
  • Denmark F2, Singles
    Goldsteiner, Peter 12:30 Hansson, Gustav
  • Denmark F2, Doubles
    Hannestad B / Sigsgaard C 12:30 Holm A / Shabib M
  • Denmark F2, Doubles
    Ingildsen J / Larsen J Z 12:30 Ferrigno M / Ferrigno N
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 12:30 Harajchi, Aria
  • Georgia F1, Doubles
    Dolidze N / Khmiadashvili M 12:30 Oztuzun C / Plattes C
  • Georgia F1, Doubles
    Davitadze D / Javakhishvili G 12:30 Dmitriev M / Vartanyan S
  • Georgia F1, Doubles
    Kvernadze D / Metreveli I 12:30 Molina E / Sinicropi R
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Barrois K / Thorpe L 12:30 Buzean D / Fernandez Rabener A
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 12:40 Trusendi, Walter
  • Cortina, Italy
    Androic, Toni 12:40 Reuter, Yannik
  • Liberec, Czech Republic
    Westerhof, Boy 12:40 Stanek, Robin
  • Liberec, Czech Republic
    Ignatik, Uladzimir 12:40 Safranek, Vaclav
  • Liberec, Czech Republic
    Jebavy, Roman 12:40 Arguello, Facundo
  • Kitzbuhel, Austria
    Golubev, Andrey 13:00 Monaco, Juan
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Sema, Erika 13:00 Liu, Fangzhou
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Dolezel F / Nejedly P 13:00 Beck K / Kekercheni F
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Zhang, Yuxuan 13:00 Zhang, Ling
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Jurikova, Lenka 13:00 Hogenkamp, Richel
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kerkhove, Lesley 13:00 Poznikhirenko, Ganna
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Tarasova A / Zakarlyuk M 13:00 Heinova A / Vrbenska A
  • Belgium F9, Singles
    Geens, Clement 13:00 Lestienne, Constant
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Muchova, Karolina 13:00 Vajdova, Natalia
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Peckl, Kerstin 13:00 Kotelesova, Barbara
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Avanesyan L / Marfutina M 13:00 Kolb M / Kolb N
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tanasugarn, Tamarine 13:00 Wang, Qiang
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Liang C / Yang Z 13:00 Chan C-W / Chuang C-J
  • Belgium F9, Doubles
    Nematzadeh K / Tourlousse A 13:00 Gille S / Hoang A
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 13:20 Junaid R / Venus M
  • Segovia, Spain
    Hernando Ruano, Jorge 13:20 Klein, Brydan
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 13:20 Cox, Daniel
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Khabibulina, Albina 13:30 Sotnikova, Alyona
  • Serbia F7, Singles
    Madarasz, Gergely 13:30 Fatic, Nerman
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 13:30 Daljev P / Milojevic D
  • Serbia F7, Doubles
    Chettar M / Chettar Y 13:30 Borroni A / Rossi M
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Platon R E / Stancu C-M 13:30 Fetecau I / Oante I
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono F / Spigarelli M 13:30 Csoregi I / Mihaila A B
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Marinkovic B / Radosavljevic T 13:30 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Scholsen, Helene 13:30 Nylund, Nanette
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Burk, Birgit 13:30 Nancarrow, Alexandra
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Lottner, Antonia 13:30 Jani, Reka-Luca
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Rubini, Stefania 13:30 Meliss, Verena
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Bastianello, Lisa 13:30 Pacholski, Lena
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ferrando, Cristiana 13:30 Njoze, Mirabelle
  • Germany F10, Singles
    Michaelis, Thorben 13:30 Schonenberg, Tom
  • Germany F10, Singles
    Gerch, Lucas 13:30 Kaczynski, Kevin
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 13:30 Hassan, Benjamin
  • Segovia, Spain
    Rice, David 13:30 Edmund, Kyle
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Cermak F / Oswald P 13:40 KAS C / Kohlschreiber P
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Lidkovskaya, Irina 13:40 Boev, Michaela
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ainitdinova, Gozal 13:45 Grinchishina, Alexandra
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Merenkova, Polina 13:45 Mun, Viktoryia
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 13:50 Coric, Borna
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Bryzgalova, Yulia 13:55 Kazionova, Ekaterina
  • Italy F25, Singles
    Chiurulli, Daniele 14:00 Borella, Filippo
  • Slovak Republic F3, Singles
    Horansky, Filip 14:00 Filipsky, Jakub
  • Italy F25, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 14:00 Turco, Andrea
  • Italy F25, Singles
    Sonego, Lorenzo 14:00 DI Ienno, Damiano
  • Slovak Republic F3, Singles
    Semjan, Marek 14:00 Simcak, Juraj
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Kalenichenko D / Oliveira G 14:00 Kosec I / Poplavskyy S
  • Russia F5, Doubles
    Akhmetshin A / Perfilov A 14:00 Boborykin A / Kiuamov T
  • Russia F5, Doubles
    Bradaric M / Safiullin R 14:00 Fufygin M / Polyakov V
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 14:00 Virgili, Adelchi
  • Liberec, Czech Republic
    Samper-Montana, Jordi 14:00 Smirnov, Artem
  • Liberec, Czech Republic
    Monteiro, Thiago Moura 14:00 Gombos, Norbert
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 14:00 Mina, Gianni
  • Romania F10, Singles
    Richard, Antoine 14:00 Ignat, Dragos Constantin
  • Romania F10, Singles
    Crapcenco, Andrei 14:00 Bortolotti, Marco
  • Romania F10, Singles
    Ciorcila, Patrick 14:00 Torebko, Peter
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Ozga J / Zander N 14:00 Ferrer-Suarez I / Solovyeva V
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Niedmers, Nora 14:00 Wulcan, Paulina
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Kairi, Angeliki 14:00 Poikajarvi, Rebecca
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Melsted C L / Rasmussen A S 14:00 Chimura N / Lister C
  • Lithuania F1, Doubles
    Dubarenco M / Kobelt P 14:00 Colella A / Ricca G
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Francati E / Jespersen M 14:00 Haakansson E / Karst F
  • Lithuania F1, Doubles
    Malakauskas S / Zemaitelis K 14:00 Bugailiskis M / Tverijonas A
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 14:00 Napolitano, Stefano
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Chen C / Kadagidze A 14:00 Blyukhterova A / Kutubidze T
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cucca M / Pinto G 14:00 Chalaganidze T / Dmitrieva K
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cepelyte A / Moroi C 14:00 Krivoshapov K / Puskkarevsky A
  • Denmark F2, Singles
    Manafov, Vladyslav 14:00 Arvidsson, Isak
  • Denmark F2, Singles
    Pedersen, Martin 14:00 Goransson, Andre
  • Germany F10, Singles
    Meinecke, Jonas 14:00 Vagnozzi, Simone
  • Denmark F2, Singles
    Schutt, Leon 14:00 Galskov, Tobias
  • Georgia F1, Singles
    Bonadio, Riccardo 14:00 Tsivadze, George
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Jurgen 14:20 Andujar, Pablo
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Danis M / Kellovsky D 14:30 Shcherba V / Ursu V
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Krejsova P / Skamlova C 14:30 Dinu C / Njiric S
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Bonaventure Y / Martincova T 14:30 Esen H / Esen L
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Jablonovska, Jana 14:30 Morgosova, Karin
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Holanova N / Stresnakova K 14:30 Hrabalova K / Mayerova M
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Pradova M / Rohanova P 14:30 Kuncikova L / Stuchla K
  • Segovia, Spain, Doubles
    Maytin R / Reyes-Varela M 14:40 Baluda V / Kudryavtsev A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ortega-Olmedo R / Pulgar-Garcia J 14:40 Bozoljac I / Tosic G
  • Segovia, Spain
    Silva, Frederico Ferreira 14:50 Obry, Julien
  • Germany F10, Singles
    Meis, Pascal 15:00 Lenz, Julian
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Kontinen H / Nieminen J 15:00 Knowle J / Marach O
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva, Ekaterina 15:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Serbia F7, Doubles
    Raspudic F / Saraydarpour S 15:00 Puodziunas S / Puttergill C
  • Serbia F7, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 15:00 Jevtic S / Zaninovic L
  • Serbia F7, Doubles
    Allemby J / De Sousa G 15:00 Haenle P / Trendafilov P
  • Serbia F7, Doubles
    Djurdjevic B / Navarro S 15:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Honigova S / Muntean V 15:00 Simion O G / Talaba G
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Guna I / Rosca A A 15:00 Prati F / Truca I
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Parviainen K / Pasanen M-E 15:00 Rohde-Moe C / Virtanen E
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Belova N / Vostrikova A 15:00 Chernetsova D / Iakovleva A
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Joronen E / Pennanen L 15:00 Eklund M N / Schoelink J
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaefer, Anne 15:00 Melander, Hilda
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 15:00 Bacquie, Alice
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sorg, Marine 15:00 Siedliska, Natalia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 15:00 Coppola C / Guimaraes Y
  • Belgium F9, Singles
    Coppejans, Kimmer 15:00 Dehaen, Thomas
  • Belgium F9, Doubles
    De Goeijen B / Hill T 15:00 Martens S / Merckx J
  • Kazakhstan F10, Singles
    Ivashka, Ilya 15:10 Bubka, Sergei
  • Cortina, Italy
    Fanucci, Pietro 15:20 Krstin, Pedja
  • Cortina, Italy
    Rodriguez-Pace, Ricardo 15:20 Pashanski, Boris
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 15:20 Polacek L / Pultr D
  • Liberec, Czech Republic
    Yang, Tsung-Hua 15:20 Pospisil, Jaroslav
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Monova P / Yashina E 15:25 Lyuksheva P / Paigina M
  • Italy F25, Singles
    Della Tommasina, Davide 15:30 Estevez, Maximiliano
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 15:30 Milko M / Voscek M
  • Romania F10, Doubles
    Beretta D / Carpen A-D 15:30 Farcas I / Turcu M L S
  • Romania F10, Doubles
    Ontica C / Stelian R A 15:30 Antonescu V / Dima D
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 15:30 Alekseenko V / Cozbinov A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Balducci A / Caregaro M 15:30 Fujiwara R / Tanaka Y
  • Germany F10, Singles
    Negritu, Christoph 15:30 Mijic, Ivo
  • Germany F10, Singles
    Tchoutakian, Maxime 15:30 Ruepke, Lukas
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 15:30 Plotniy, Andrei
  • Lithuania F1, Singles
    Sakinis, Dovydas 15:45 Vibert, Francois Arthur
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 16:00 Le Roux, Madrie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ogata, Haine 16:00 Intert, Amelie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mokrousova, Greta 16:00 Sipek, Natalija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zhang, Ying 16:00 Prenkovic, Linda
  • Cortina, Italy
    Troicki, Viktor 16:00 Hanescu, Victor
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Harrison, Catherine 16:00 Lykina, Ksenia
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Bowtell, Amy 16:00 Mills, Danielle
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Smith, Maria 16:00 Fournier, Elisabeth
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Suomalainen, Piia 16:00 Watanabe, Hirono
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Donaldson J / Kozlov S
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 16:00 Cornet A / Flipkens K
  • Washington, USA, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 16:00 Johnson S / Querrey S
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Paes L 16:00 Chardy J / Lindstedt R
  • Washington, USA, Doubles
    Benneteau J / Llodra M 16:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA, Doubles
    Huey T C / Inglot D 16:00 Peya A / Soares B
  • Argentina F12, Singles
    Agamenone, Franco 16:00 Ciurletti, Andres Gabriel
  • Argentina F12, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 16:00 Casanova, Hernan
  • Argentina F12, Singles
    Manzanares, Facundo 16:00 Coria, Federico
  • Segovia, Spain, Doubles
    Balleret B / Nys H 16:10 COX D / Rice D
  • Segovia, Spain, Doubles
    Burton L / Willis M 16:10 Llompart A / O'Brien D
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 16:30 Sabino L / Savoretti A
  • Germany F10, Singles
    Belot, Constantin 16:30 Kahlke, Jannis
  • Serbia F7, Doubles
    Jandric D / Pjevcevic P 16:30 Arneodo R / Harvey L I
  • Liberec, Czech Republic
    Cuevas, Pablo 16:30 Michalicka, Marek
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Oyen, Sofie 16:30 De Sutter, Justine
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Hofer V / Ladurner J 16:30 Barbiero C M / Bastianello L
  • Germany F10, Singles
    Hocevar, Ricardo 16:30 Mokrzycki, Marco
  • Serbia F7, Doubles
    Vucic I / Zekic M 16:30 Katic D / Roganovic S
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Agar R / Bader S 16:40 Elliott E / Walsh D
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 16:40 LEE H / Mirzadeh V
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 16:40 Koolhof W / Motti A
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 17:00 Giorgetti, Filippo
  • Germany F10, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 17:00 Herbring N / Stoica A
  • Kitzbuhel, Austria
    Zverev, Alexander 17:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Italy F25, Doubles
    Lulli G / Schold T 17:00 Fago M / Mazzella M
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Kleinsteuber T / Vorih S 17:00 Bogdan E / Jani R-L
  • USA F22, Singles Qualifying
    Styslinger, Mac 17:00 Kan, Maksim
  • USA F22, Singles Qualifying
    Harrington, Hunter 17:00 Lunn, Justin
  • USA F22, Singles Qualifying
    Monette, Samuel 17:00 Kirchheimer, Strong
  • Spain F20, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • USA F22, Singles Qualifying
    Chappell, Nick 17:00 Reese, Hunter
  • Spain F20, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 17:00 Uspensky, Dennis
  • USA F22, Singles Qualifying
    DEL Nunzio, Richard 17:00 Vega, Quinton
  • Spain F20, Doubles
    Herrera R / Zapata Miralles B 17:00 Cuypers B / Feler M
  • Spain F20, Doubles
    Aragon Domenech M / Calvo Milla I 17:00 Domingues J / Pla Malfeito J
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 17:00 Chiesa, Deborah
  • Spain F20, Doubles
    Nieto A / Ventura-Martell F 17:00 Burniol-Teixido G / Mas Mascolo A
  • Belgium F9, Singles
    Smalyanyy, Filipp 17:00 Rochus, Olivier
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 17:20 Basilashvili N / Setkic A
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Andujar P / Carreno Busta P 17:30 Begemann A / Haase R
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Merdeeva A / Rohira T 17:30 Boubelikova J / Pertusa Garcia L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Sammons M / Shaulskaya A 17:30 Fayol C / Romeo C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Alves Pereira Valle M / Pereira A R E 17:30 Cristian J A / Intert A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ciraolo V / Genovese E 17:30 Payet P / Strakhova V
  • Romania F10, Doubles
    Coman R / Torebko P 17:30 Merzuki M A / Sulea T C
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Kiro, Lynn 17:30 Harris, Samantha
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 17:30 Samir, Sandra
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Carter, Hayley 17:30 Norris, Marie
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Okuno, Ayaka 17:30 Guarachi, Alexa
  • Argentina F12, Singles
    Dias, Marcos Vinicius DA Silva 17:30 Monzon, Ignacio
  • Argentina F12, Singles
    Florez, Valentin 17:30 Matute, Juan Manuel
  • Argentina F12, Singles
    Sanchez, Rodrigo 17:30 Sborowitz, Matias
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 18:00 Tomova, Viktoriya
  • USA F22, Singles
    Hiltzik, Jared 18:00 Nakagawa, Naoki
  • USA F22, Singles
    Surreaux, Arthur 18:00 Harris, Andrew
  • USA F22, Singles
    Dadamo, Jeff 18:00 Martin, Toby
  • Germany F10, Singles
    Maden, Yannick 18:00 Rossier, Simeon
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 18:00 Angelinos, Theodoros
  • Germany F10, Doubles
    Schmid T / Schonenberg T 18:30 Lenz J / Poerschke L
  • Spain F20, Singles
    Giner, Marc 18:30 Valeriano, Alex
  • Spain F20, Singles
    Estruch Mano, David 18:30 Giraudeau, Thomas
  • Spain F20, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 18:30 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Spain F20, Singles
    Lopez San Martin, Alvaro 18:30 Eames, Jake
  • Spain F20, Doubles
    Kozlov N / Sanchis-Hernandez E 18:30 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 18:30 Gonzalez Carrasco J M / Smalyanyy F
  • Belgium F9, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 18:30 Blonda M / Gelade P
  • Italy F25, Singles
    Marti, Javier 19:00 Crepaldi, Erik
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 19:00 Gisonna A / Pera C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 19:00 Kulhankova D / Kulova A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Radovcic P / Zhang Y 19:00 Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Njuki B / Walters A 19:00 D'Oliveira E / Ogata H
  • Vancouver, Canada
    Uchiyama, Yasutaka 19:00 Bemelmans, Ruben
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 19:00 Pavic A / Wang J
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Jung J / King E 19:00 Bemelmans R / Millot V
  • Vancouver, Canada, Doubles
    De Voest R / Seeberger M 19:00 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniel T / Moriya H 19:00 Daniell M / Sitak A
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Bogomolov A / Cerretani J 19:00 Shamasdin A / Sharan D
  • Stanford, USA
    Osaka, Naomi 19:00 Petkovic, Andrea
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Petkovic A 19:00 Kania P / Siniakova K
  • Stanford, USA, Doubles
    Hantuchova D / Parra Santonja A 19:00 Gavrilova D / XU Y-F
  • Stanford, USA, Doubles
    Ormaechea P / Wozniak A 19:00 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Alves M-F / Hermoso X 19:00 Harrison C / Weatherholt M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Altick F / Sharma A 19:00 Oosterhout E / Profit E A A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Higuchi Y / Watanabe H 19:00 COX S / Simmons S
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Collie N / Kopinski M 19:00 Hine K / Smith K N
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 19:00 Dodig I / Melo M
  • Argentina F12, Singles
    Portmann, Leandro 19:00 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Buchhass, Matias Rodolfo 19:00 DI Aloy, Stefano
  • Argentina F12, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 19:00 Perez Mota, Mauricio
  • Stanford, USA
    Williams, Serena 19:00 Pliskova, Karolina
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Daniels C / Schaeder L 19:30 Haddad Maia B / Lottner A
  • Washington, USA
    Safarova, Lucie 19:45 Mladenovic, Kristina
  • Washington, USA
    Rybarikova, Magdalena 20:00 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Pliskova, Kristyna 20:00 Erakovic, Marina
  • Vancouver, Canada
    Novikov, Dennis 20:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Washington, USA, Doubles
    Falconi I / Wong K 20:00 Ellison R / Ellison S A
  • Stanford, USA
    Zhao, Carol 20:00 Wickmayer, Yanina
  • USA F22, Singles
    Nava, Eduardo 20:00 Fratangelo, Bjorn
  • Stanford, USA
    Suarez Navarro, Carla 20:00 Puig, Monica
  • USA F22, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 20:00 Chaplin J / Ghasya F
  • USA F22, Doubles
    Silverman C / Vega Q 20:00 Ansari A / Harrington H
  • Vancouver, Canada
    Giron, Marcos 20:00 Collarini, Andrea
  • Washington, USA, Doubles
    Erlich J / Ram R 20:15 Murray J / Peers J
  • Argentina F12, Singles
    Vellbach, Gustavo 20:30 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F12, Doubles
    Lipovsek Puches T / Makiguchi R 20:30 Manzanares F / Pini S E
  • Argentina F12, Doubles
    Casanova H / Senattore Baumbach R 20:30 Monzon I / Varrone E
  • Washington, USA, Doubles
    Abanda F / Rogers S 21:00 RAE J / Smith A
  • Italy F25, Singles
    Azzaro, Leonardo 21:15 Zito, Ettore
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 21:15 Razzano, Virginie
  • Vancouver, Canada
    Mcgee, James 21:20 Millot, Vincent
  • Stanford, USA, Doubles
    Osaka M / Shamayko M 21:30 Lepchenko V / Tomljanovic A
  • Vancouver, Canada
    Williams, Rhyne 21:40 Dustov, Farrukh
  • Washington, USA
    Querrey, Sam 22:00 Russell, Michael
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 22:00 Benneteau, Julien
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 22:00 Duckworth, James
  • Washington, USA, Doubles
    King V / Townsend T 22:00 Litvak L / Mueller A
  • Stanford, USA
    Cibulkova, Dominika 22:00 Muguruza Blanco, Garbine
  • USA F22, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Efferding J / Goldhoff G
  • USA F22, Doubles
    Reese H / Schipanski J 22:00 Bushamuka W / Gomez A
  • USA F22, Doubles
    Lamble J / Tashi V 22:00 Kirchheimer S / Nakagawa N
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:30 Kamke, Tobias
  • Vancouver, Canada
    Nishioka, Yoshihito 22:40 Saville, Luke
  • Stanford, USA, Doubles
    Garcia C / Zhang S 23:00 AHN K / Zhao C
  • Stanford, USA
    Lisicki, Sabine 23:15 Ivanovic, Ana
  • Washington, USA
    Jovanovski, Bojana 23:30 Rogowska, Olivia
  • Washington, USA, Doubles
    Kuwata H / Nara K 23:35 Slater N / Webley-Smith E
  • Washington, USA
    Lacko, Lukas 23:50 LU, Yen-Hsun

Kraljica Pariza

Šarapova: Ovo je magičan trenutak!

Tenis

Autor:

Moj put do trofeja na ovim terenim je bio dug i težak. Prvi pravi "proboj" na Rolan Garosu sam napravila pre osam godina i, evo, sada sam ovde na vrhu, izjavila je od ponedeljka prva teniserka sveta

Marija Šarapova

PARIZ - Ruska teniserka Marija Šarapova izjavila je danas da osvajanje trofeja na pariskom Rolan Garosu predstavlja "magičan" trenutak u njenoj karijeri.

"Moj put do trofeja na ovim terenim je bio dug i težak. Prvi pravi "proboj" na Rolan Garosu sam napravila pre osam godina i, evo, sada sam ovde na vrhu. Nije važno koliko gren slem trofeja osvojite. Čak i da mi je ovo jedini, a ne četvrti, gren slem trofej bila bih veoma srećna", kazala je Šarapova.

Ona je danas osvojila svoj prvi trofej na Rolan Garosu, pošto je danas u finalu savladala Italijanku Saru Erani sa 6:3, 6:2.Šarapova je ujedno postala 10. teniserka sa sva četiri gren-slem naslova. Do sada je osvojila Vimbldon 2004, Ju-Es open 2006. i Australijan Open 2008, a ukupno 26 WTA titula.

Ruska teniserka je plasmanom u finale, posle četiri godine, obezbedila povratak na prvu poziciju svetske rang liste

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • milivojeP

    milivojeP

    čestitam Marija na velikom uspjehu i pobjedi

    7 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Zapad ne postavlja ultimatume Srbiji u vezi s pozicijom prema Rusiji Denis Kif ambasador Velike Britanije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh