• Stanford, USA, Doubles
    Kania P / Siniakova K 1 7 0 1 Hantuchova D / Parra Santonja A 0 6 1 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Sotnikova, Alyona 0 2 0 Palkina, Ksenia 0 2 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Monova, Polina 0 1 0 Shkudun, Anna 0 2 0
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 09:00 Safiullin, Roman
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    YE, Qiu YU 09:00 Fridman, Olga
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Vdovenco, Anastasia 09:00 Kalabina, Yuliya
  • Georgia F1, Singles
    Medvedev, Daniil 09:00 Sinicropi, Riccardo
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Spigarelli, Martina 09:00 Bara, Irina Maria
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Hristea, Camelia-Elena 09:00 Platon, Raluca Elena
  • Kazakhstan F10, Singles
    Molchanov, Denys 09:30 Chen, TI
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 09:40 Huang L-C / Matsukevitch D
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 10:00 Troicki, Viktor
  • Cortina, Italy
    Reuter, Yannik 1 6 6 3 1 Marcora, Roberto 1 7 4 2 1
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 10:00 Cervantes-Huegiun I / Lizariturry J
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Holanova, Nina 10:00 Muchova, Karolina
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 10:00 Torebko, Peter
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Matteucci, Alice 10:00 Jabri, Miryam
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Ghesquiere, Celine 10:00 Chantraine, Catherine
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Michiels, Morgane 10:00 Scholsen, Helene
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Wellem, Charlotte 10:00 Scheepens, Jainy
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Carli, Cristian 10:00 Kostner, David
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Vilardo, Francesco 10:00 Vigani, Joy
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Endrizzi, Michelangelo 10:00 Colautti, Thomas
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Pichkhadze, Tamara 10:30 Bolkvadze, Mariam
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 10:30 Diep, Florent
  • Slovak Republic F3, Singles
    Urbanija, Mike 10:30 Beck, Karol
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Platon R E / Stancu C-M 10:30 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Cortina, Italy, Doubles
    LEE H / Mirzadeh V 11:00 Koolhof W / Motti A
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Monova P / Yashina E 11:00 Pekhova P / Pirazhenka S
  • Denmark F2, Singles
    Donati, Matteo 11:00 Rosenholm, Patrik
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Boczova, Klaudia 11:00 Grage, Mai
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Sakkari, Maria 11:00 Virtanen, Eveliina
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Bracciali D / Golubev A 11:00 Kontinen H / Nieminen J
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Hogenkamp, Richel 11:00 Vasylyeva, Anastasiya
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Kotelesova, Barbara 11:30 Jablonovska, Jana
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Poncelet, Anke 11:30 Distelmans, Steffi
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Laisne, Kinnie 11:30 Van Orshaegen, Rebecca
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Lukacs, Vanda 11:30 Van Der Sypt, Elena
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Bolsova Zadoinov, Aliona 11:30 Trigaux, Mathilde
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Ornago, Fabrizio 11:30 Scerrati, Ludovico
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Thurau, Urs 11:30 Lulli, Gregorio
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Candioli, Eugenio 11:30 Bedolo, Mattia
  • Liberec, Czech Republic
    Martin, Andrej 12:00 Rola, Blaz
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Kalabina Y / Vdovenco A 12:00 Fomina A / Maggen I
  • Slovak Republic F3, Singles
    Klec, Ivo 12:00 Horansky, Filip
  • Serbia F7, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 12:00 Zekic, Miljan
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 12:20 Kudryavtsev, Alexander
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Barbat, Karen 12:30 Noe, Julie
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Laine, Emma 12:30 Nancarrow, Alexandra
  • Denmark F2, Singles
    Pedersen, Martin 12:30 De Paula, Fabiano
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pervak, Ksenia 12:30 Allertova, Denisa
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 13:00 Wang, Qiang
  • Kitzbuhel, Austria
    Goffin, David 13:00 Thiem, Dominic
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Daxhelet, Caroline 13:00 Esen, Hulya
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Lampla, Louise 13:00 Kerfs, Deborah
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Schuurs, Demi 13:00 Gauguery, Julie
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Van Dyck, Nicky 13:00 Wlodarczak, Karolina
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Nicolussi, Jacob 13:00 Gramaglia, Antonio
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Zmak, Deni 13:00 De Lucia, Flavio
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Rispoli, Nicola 13:00 Teodori, Federico
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    CE, Gabriela 13:30 Kalinina, Anhelina
  • Georgia F1, Doubles
    Diep F / Medvedev D 14:00 Molina E / Sinicropi R
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Nancarrow A / Sakkari M 14:00 Bogoliy D / Laine E
  • Liberec, Czech Republic
    Yang, Tsung-Hua 14:00 Zeballos, Horacio
  • Serbia F7, Singles
    Jotovski, Tomislav 14:00 Tepavac, Marko
  • Germany F10, Singles
    Lenz, Julian 14:00 Korolev, Evgeny
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Klemenschits S / Voracova R 14:00 Marozava L / Vasylyeva A
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Costa Melgar, Cecilia 14:30 Arace, Heloise
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Szlavikovics, Szabina 14:30 Kempen, Magali
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Bourdon, Justine 14:30 Grajdek, Kim-Alice
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Berger, Simon 14:30 Rigamonti, Matteo
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Oradini, Giovanni 14:30 Tomasetto, Luca
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Bagarello, Alberto 14:30 Mosciatti, Marco
  • Belgium F9, Singles
    Sidorenko, Alexandre 14:30 Lestienne, Constant
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Fujiwara R / Tanaka Y 14:30 Melander H / Peterson R
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 15:00 Sabino, Lisa
  • Germany F10, Doubles
    PEL D / Van Scheppingen D 15:30 Lenz J / Poerschke L
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Zanevska, Maryna 15:30 Burger, Cindy
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 16:00 Jebavy R / Pospisil J
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Lemoine, Quirine 16:00 Boeykens, Elyne
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Giannuzzi, Alessio 16:00 Bonacia, Federico
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Moncagatto, Francesco 16:00 Turco, Andrea
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Bessire, Francesco 16:00 Weis, Alexander
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 16:00 Strakhova, Valeriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sipek, Natalija 16:00 Totka, Naomi
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    HO, Jessica 16:00 Carter, Hayley
  • Toronto, Canada, Qualifying
    Diez, Steven 16:00 Sugita, Yuichi
  • Toronto, Canada, Qualifying
    Kamke, Tobias 16:00 Krainik, Pavel
  • Toronto, Canada, Qualifying
    Paire, Benoit 16:00 Jung, Jason
  • Toronto, Canada, Qualifying
    EL Mihdawy, Adam 16:00 Duckworth, James
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 17:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Buzean D / Fernandez Rabener A 17:00 Knoll X / Tomova V
  • Spain F20, Singles
    Giraudeau, Thomas 17:00 Banes, Maverick
  • USA F22, Singles
    Bambridge, Luke 17:00 Fratangelo, Bjorn
  • Toronto, Canada, Qualifying
    Ebden, Matthew 17:20 Schnur, Brayden
  • Toronto, Canada, Qualifying
    Kutrovsky, Dimitar 17:20 Llodra, Michael
  • Toronto, Canada, Qualifying
    Matosevic, Marinko 17:20 Reid, Matt
  • Toronto, Canada, Qualifying
    Smyczek, Tim 17:20 Vehovec, Eric
  • Italy F26, Singles Qualifying
    Attrice, Andrea 17:30 Pecoraro, Gianluca
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Huber L M / Siedliska N 17:30 Sabino L / Savoretti A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 17:30 Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 17:30 Picco, Francesco
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Maria, Tatjana 17:30 Olmos, Giuliana
  • Washington, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 17:45 Groth S / Paes L
  • Spain F20, Singles
    Roca Batalla, Oriol 18:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • USA F22, Singles
    Broady, Liam 18:30 Harris, Andrew
  • Toronto, Canada, Qualifying
    Peliwo, Filip 18:40 Jaziri, Malek
  • Toronto, Canada, Qualifying
    Tomic, Bernard 18:40 King, Evan
  • Toronto, Canada, Qualifying
    Stevenson, Kelsey 18:40 Millot, Vincent
  • Washington, USA
    Pospisil, Vasek 1 6 6 1 Giraldo, Santiago 1 7 3 1
  • Washington, USA
    Nara, Kurumi 19:00 Erakovic, Marina
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harrison C / Weatherholt M 19:00 Carter H / Tan L-Y
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 19:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Brengle, Madison 20:00 Gajdosova, Jarmila
  • Washington, USA
    Young, Donald 21:00 Raonic, Milos
  • Toronto, Canada, Qualifying
    Bester, Philip 21:00 Russell, Michael
  • Toronto, Canada, Qualifying
    Becker, Benjamin 21:00 Martin, Fabrice
  • Toronto, Canada, Qualifying
    Volfson, David 21:00 Kokkinakis, Thanasi
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 21:30 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Tsurenko, Lesia 21:30 Muhammad, Asia
  • Vancouver, Canada
    Dustov, Farrukh 22:30 Ward, James
  • Washington, USA, Doubles
    Erlich J / Ram R 23:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Vancouver, Doubles W-C100-CAN-...
    Muhammad A / Sanchez M 23:00 Loeb J / Will A
  • Stanford, USA
    Williams, Serena 23:00 Petkovic, Andrea
  • Vancouver, Canada
    Baghdatis, Marcos 23:50 Bemelmans, Ruben

SAVIĆEVIĆ U CRNOJ GORI ORGANIZOVAO VEČERU ZA ZVEZDAŠE

Savićević: Drizić platio ceh

Fudbal

Autor:

Genije uz svoj klub. Bivši fudbaleri Crvene zvezde Dejan Savićević i Miloš Drizić posetili su ekspediciju crveno-belih u Budvi, a potom ih izveli na večeru. U evociranju uspomena iz igračkih dana uz tandem iz Crne Gore uživali su Robert Prosinečki, Vladan Lukić, Žarko Đurović i Slobodan Marović.

 Dejan Savićević, Miloš Drizić, večera, Crvena zvezda, pripreme Zvezde, Crna Gor

Genije uz svoj klub.
Bivši fudbaleri Crvene zvezde Dejan Savićević i Miloš Drizić posetili su ekspediciju crveno-belih u Budvi, a potom ih izveli na večeru. U evociranju uspomena iz igračkih dana uz tandem iz Crne Gore uživali su Robert Prosinečki, Vladan Lukić, Žarko Đurović i Slobodan Marović.

- Nisam ja platio večeru, već Miloš Drizić - kroz smeh je počeo razgovor za Kurir Dejan Savićević, a potom nastavio:
- Driza živi u Herceg Novom i mi zvezdaši volimo da se okupimo. Prošle godine sam ja častio, sada Drizić. (smeh) Mi uvek imamo čega da se prisetimo, kako Barija i Tokija tako i nekih drugih situacija.

Dejan Savićević gleda i utakmice crveno-belih u Crnoj Gori.

- Ima materijala. Samo treba dosta da se radi. Ne sumnjam u Robija - kazao je Dejo.

(A.    R.)

Pobeđen Petrovac sa 2:1

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Petrovac sa 2:1 (2:0) u drugoj utakmici na pripremama u Crnoj Gori. Oba gola za crveno-bele dao je Darko Lazović (11. i 31. minut), a strelac za domaćina bio je Levarda (78). Trener Prosinečki pred 1.000 navijača šansu je ukazao velikom broju igrača, a meč su počeli: Bajković, Mikić, Maksimović, Tošić, Petković, Milivojević, Evandro, Kadu, Lazović, Kasalica i Asamoa. Zvezda danas igra protiv Zete.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • aleksa_

    aleksa_

    Dejo, Driza, Robi imaju cega da se secaju, a i mi navijaci sa njima. Ne verujem da ovi sa druge strane brda imaju bilo cega lepog da se secaju. A i nikada nisu imali ovakve asove u timu!

    8 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Dobro je što Srbiju i Rusiju vezuje sadašnjost, a stalnim unapređenjem saradnje vezivaće ih i budućnost Tomislav Nikolić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!