• Spain F29, Singles
    Carballes Baena, Roberto 11:30 Gomez, Juan Sebastian
  • Spain F29, Singles
    Takemoto, Yusuke 11:30 Lizariturry, Juan
  • Croatia F20, Singles
    Semjan, Marek 2 2 6 6 2 2 Miocic, Franko 1 6 4 4 1 1
  • Germany F14, Singles
    Dittmer, Philipp 12:00 Wagner, Hannes
  • Italy F34, Singles
    Torroni, Giulio 1 3 6 1 1 Moroni, Gian Marco 1 6 1 1 1
  • Italy F34, Singles
    Panfil, Grzegorz 1 7 2 1 Rondoni, Pietro 0 6 2 0
  • Italy F34, Singles
    Leonardi, Filippo 1 7 6 1 De Loore, Joris 0 6 5 0
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Ciobanu D / Perper A 1 3 6 10 1 1 Esen H / Esen L 2 6 3 12 2 2
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Bryan B / Bryan M 1 6 3 4 1 1 Herbert P-H / Przysiezny M 2 4 6 10 2 2
  • Portugal F8, Singles
    Barbosa, Romain 2 6 6 2 2 Gaspar Murta, Andre 0 3 2 0 0
  • Portugal F8, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 1 3 6 1 1 Silva, Frederico Ferreira 1 6 4 2 1
  • Mons, Belgium
    Bellucci, Thomaz 1 6 2 1 De Schepper, Kenny 0 4 3 0
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Bogdan, Elena 0 3 4 0 Zlatanova, Vivian 1 6 3 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Lampla, Louise 2 6 6 2 2 Kyrpot, Olena 0 2 2 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Dubska, Linda 0 2 2 0 Gaydarzhi, Ksenia 1 6 1 1
  • Germany F14, Singles
    Haerteis, Johannes 0 4 5 0 Zynga, Lennart 1 6 4 1
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Melicharkova T / Puskkarevsky A 0 2 2 0 Buzean D / Platon R 1 6 5 1
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Turati A / Turati B 0 3 2 0 Klasen A / Klasen C 1 6 3 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Vankova, Katerina 1 6 5 1 Degtiareva, Violetta 0 1 1 0
  • Germany F14, Doubles
    Prechtel S / Schnaitter J 0 3 2 0 Podzus J / Podzus M 1 6 5 1
  • Spain F29, Singles
    Van Der Duim, Antal 1 7 1 Mesquida Berg, Oscar 0 5 0
  • Turkey F34, Singles
    Bois, Michael 1 6 2 1 Durmus, Durukan 0 3 0 0
  • Spain F29, Singles
    Martinez Portero, Pedro 0 2 0 Musialek, Alexis 0 5 0
  • Beijing, China
    Suarez Navarro, Carla 0 1 0 Sharapova, Maria 0 5 0
  • Italy F34, Doubles
    Carli C / Cutuli M 0 3 0 Griekspoor S / Griekspoor T 1 6 1
  • France F21, Singles
    Nys, Hugo 0 3 0 Boltz, Sebastien 0 4 0
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Yakalieva, Gabriela 0 4 0 Stoilkovska, Magdalena 0 2 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Afanasyeva, Daria 0 0 0 YE, Qiu YU 0 5 0
  • Vallduxo, Doubles W-C10-ESP-17...
    Gamiz A / Parres Azcoitia O 0 5 0 Paredes Roemer L C / Saez Larra O 0 4 0
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Mazzari S / Verpelli M 0 4 0 Ferrando C / Nancarrow A 0 3 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Shlomo, Keren 0 1 0 Scholsen, Helene 0 4 0
  • Mons, Belgium, Doubles
    Kontinen H / Marray J 0 4 0 Emmrich M / Kretschmer G 0 1 0
  • Tokyo, Japan, Doubles
    ITO T / Soeda G 0 0 0 Bopanna R / Paes L 0 3 0
  • Croatia F20, Doubles
    Dmitriev K / Weissborn T-S 14:00 Radinski A / Ternar T
  • Croatia F20, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 0 0 0 Bellotti R / Statzberger T 0 1 0
  • Croatia F20, Doubles
    Cagalj S / Zaninovic L 0 0 0 Nekic T / Vidak A 0 1 0
  • Sweden F6, Singles
    Corrie, Edward 0 1 0 Eriksson, Markus 0 0 0
  • Sweden F6, Singles
    Milton, Joshua 0 0 0 Samuelsson, Christian 0 1 0
  • France F21, Singles
    Hemery, Calvin 0 2 0 Forcin, Maxime 0 0 0
  • Sweden F6, Singles
    Adaktusson, Jacob 0 0 Donati, Matteo 0 0
  • Vallduxo, Doubles W-C10-ESP-17...
    Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L 0 0 0 BUA T / Savoretti A 0 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Distelmans, Steffi 14:15 Kajevic, Ena
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Remondina A-G / Sabino L 14:20 Boualem J / Ormazabal-Oregui A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 14:20 Samsonova L / Sartori G
  • Italy F34, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 14:20 Roncalli, Simone
  • Germany F14, Singles
    Mertl, Jan 14:25 Netuschil, Marvin
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Shinikova I / Terziyska J 14:25 Ploskina H / Vdovenco A
  • Beijing, China, Doubles
    Barthel M / Minella M 14:30 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Beijing, China
    Kerber, Angelique 14:30 Kuznetsova, Svetlana
  • Beijing, China
    Andujar, Pablo 14:30 Dimitrov, Grigor
  • Beijing, China, Doubles
    Hingis M / Pennetta F 14:30 Mladenovic K / Pavlyuchenkova A
  • Beijing, China, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C 14:35 Halep S / Olaru R
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Kocher, Imane 14:35 Koshino, Yurina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Ottomano, Sara 14:35 Reix, Sherazad
  • Beijing, China, Doubles
    Gulbis E / Matkowski M 14:40 Djokovic N / Krajinovic F
  • Mons, Belgium
    Zverev, Alexander 14:40 Brown, Dustin
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Kuncikova L / Stuchla K 14:40 Husak R / Mendesova P
  • Beijing, China, Doubles
    LIU S / Ning Y 14:45 Benneteau J / Pospisil V
  • Beijing, China, Doubles
    Gajdosova J / Tomljanovic A 14:45 Hlavackova A / Peng S
  • Mons, Belgium, Doubles
    Skupski K / Skupski N 15:00 Huta Galung J / Venus M
  • Beijing, China
    Isner, John 15:00 Robredo, Tommy
  • Turkey F34, Singles
    Chen, TI 15:00 Celikbilek, Altug
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Vikhlyantseva, Natalia 15:00 Arconada, Usue Maitane
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Toljan, Janina 15:00 Dolehide, Caroline
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 15:00 Oosterhout, Erica
  • France F21, Singles
    Denolly, Corentin 15:05 Baumann, Moritz
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Giovine, Claudia 15:10 Van Der Meij, Charlotte
  • Italy F34, Doubles
    Rondoni P / Trusendi W 15:10 Pellegrino A / Portaluri G
  • Portugal F8, Singles
    Martin, Toby 15:30 Ward Hibbert, Joshua
  • Sweden F6, Singles
    Brunstrom, Jesper 15:30 Dubarenco, Maxim
  • Sweden F6, Singles
    Rosenholm, Patrik 15:30 Salisbury, Joe
  • Sweden F6, Singles
    Bossel, Adrien 15:30 Ivanov, Vladimir
  • Italy F34, Doubles
    Kahoun J / Mazzella M 15:50 Leonardi F / Torroni G
  • Italy F34, Doubles
    Oradini G / Vavassori A 15:50 Capecchi D / Oliveira G
  • Germany F14, Singles
    Choinski, Jan 15:55 Hirschmueller, Christian
  • Mons, Belgium
    Berrer, Michael 16:00 Sijsling, Igor
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Parrizas-Diaz, Nuria 16:00 Stephenson, Francesca
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Agarwal, Disha Satish 16:00 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ditlev, Martine 16:00 Abou Zekry, Ola
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 16:00 Saikai, Yui
  • Spain F29, Doubles
    Esteve Lobato E / Granollers-Pujol G 16:00 Herrera R / Zapata Miralles B
  • Spain F29, Doubles
    Calvo Eman F / Garcia Oliveda H 16:00 Lizariturry J / Roca Batalla O
  • Portugal F8, Singles
    Ward, Alexander 16:00 Lourenco, Diogo
  • Portugal F8, Doubles
    GIL F / Tavares L 16:00 Perez Sanz D / Pulgar-Garcia J
  • Chile F4, Singles
    Nunez Leal, Victor 16:00 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Chile F4, Singles
    Naser, Javier 16:00 Coria, Federico
  • Chile F4, Singles
    Ugarte, Benjamin 16:00 Pereira, Jose
  • Germany F14, Doubles
    Dittmer P / Thurau U 16:10 Haerteis J / Wagner H
  • Mons, Belgium, Doubles
    Begemann A / Knowle J 16:20 Bellucci T / SA A
  • France F21, Singles
    Couacaud, Enzo 16:30 Rousset, Elie
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Failla, Jessica 16:30 Shaffer, Kennedy
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Stefani, Luisa 16:30 Bhargava, Anamika
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Lewis, Jade 16:30 Pegula, Jessica
  • Portugal F8, Singles
    Muller, Alexandre 17:00 Escoffier, Antoine
  • Sweden F6, Singles
    Borg, Stefan 17:00 Zopp, Jurgen
  • Sweden F6, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 17:00 Solberg C / Solberg R
  • Sweden F6, Singles
    Arvidsson, Isak 17:00 Kontinen, Micke
  • Cali, Colombia, Doubles
    Andreozzi G / Duran G 17:00 Leite W / Souza J
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gonzalez A / Ramirez C 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pereira, Alory Regina Elorriaga 17:30 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sezer, Melis 17:30 Ducu, Ioana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dart, Harriet 17:30 Samir, Sandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kuznetsova, Varvara 17:30 Veselinovic, Ana
  • Spain F29, Doubles
    Musialek A / Sebaoun L J 17:30 PLA Malfeito J / Werner J-M
  • Cali, Colombia
    Souza, Joao Olavo 17:30 Gomez, Emilio
  • Portugal F8, Singles
    Vaisse, Martin 17:30 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Portugal F8, Doubles
    Domingues J / Gaspar Murta A 17:30 Andrade G / Lourenco T
  • Cali, Colombia
    Jarry, Nicolas 17:30 Zeballos, Horacio
  • Cali, Colombia
    King, Darian 17:30 Lorenzi, Paolo
  • Chile F4, Singles
    Aguilar, Jorge 17:30 Walendowsky, Joao
  • Chile F4, Singles
    Kestelboim, Mariano 17:30 Lacalle, Eduardo
  • Chile F4, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 17:30 Doria, Luciano
  • Germany F14, Singles
    Pauffley, Neil 18:00 Marterer, Maximilian
  • Mons, Belgium
    Haider-Maurer, Andreas 18:00 Bemelmans, Ruben
  • Spain F29, Doubles
    Martinez Portero P / Munar Clar J A 18:00 Djurdjevic B / Sabate-Bretos O
  • France F21, Singles
    Charroin, Olivier 18:00 Lokoli, Laurent
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Flood, Emma 18:00 Miyazaki, Yuriko Lily
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Sarrazin, Laetitia 18:00 Yang, Amy
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Chang S / Daniell A K 18:00 Norris M / Valdes R
  • Sweden F6, Doubles
    Burton L / Corrie E 18:30 Samuelsson C / Soderlund C
  • France F21, Singles
    Guez, David 18:30 Halys, Quentin
  • Sweden F6, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 18:30 Forsell O / Gustavsson A
  • Cali, Colombia
    Alund, Martin 18:50 Lindell, Christian
  • Cali, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 18:50 Lama, Gonzalo
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Daxhelet, Caroline 19:00 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zakarlyuk, Marianna 19:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Van Lier, Michelle 19:00 Wang, Xi-Yao
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sukhareva, Mariya 19:00 Haas, Barbara
  • Cali, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 19:00 Clezar, Guilherme
  • Sacramento, USA
    Giron, Marcos 19:00 Fratangelo, Bjorn
  • Chile F4, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 19:00 Cavalheiro, Nicolas
  • Chile F4, Singles
    Olivares, Francisco 19:00 Sborowitz, Matias
  • Chile F4, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Saez J C 19:00 Alvo F / Fleming D
  • Sacramento, USA
    Kutrovsky, Dimitar 19:00 Millman, John
  • Sacramento, USA
    Vanni, Luca 19:00 Donaldson, Jared
  • Sacramento, USA
    Querrey, Sam 19:00 Nguyen, Daniel
  • Sacramento, USA
    Kudla, Denis 20:00 Ymer, Elias
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Clark E / Yergina K 20:00 Aney J / Failla J
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Mills D / Parazinskaite A 20:00 Lewis J / Toljan J
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Arconada U M / Frenkel N 20:00 Simmonds C / Wlodarczak K
  • Sacramento, USA
    Kozlov, Stefan 20:00 Smith, John-Patrick
  • Cali, Colombia
    Barrientos, Nicolas 20:20 Bagnis, Facundo
  • Chile F4, Doubles
    Neis F / Pereira J 20:30 Loyola Ruz A / Montero J
  • Chile F4, Doubles
    Russi E / Walendowsky J 20:30 Coria F / Rivera-Aranguiz G
  • Chile F4, Doubles
    Irarrazabal G / Naser J 20:30 Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R
  • Mons, Belgium
    Rochus, Olivier 21:00 Melzer, Gerald
  • Sacramento, USA
    Odesnik, Wayne 21:20 Williams, Rhyne
  • Sacramento, USA, Doubles
    Daniell M / Sitak A 21:30 De Voest R / Seeberger M
  • Cali, Colombia, Doubles
    Clezar G / Collarini A 22:00 Gomez E / Jarry N
  • Cali, Colombia, Doubles
    Bortolotti M / Lorenzi P 22:00 King K / Spir J-C
  • Bolivia F3, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 22:30 Busch, Julian
  • Bolivia F3, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 22:30 Estevez, Maximiliano
  • Bolivia F3, Singles
    Dellien Velasco, Murkel Alejandro 22:30 Diaz-Figueroa, Christopher
  • Sacramento, USA, Doubles
    Broady L / Thompson J 22:40 Bolt A / Dancevic F
  • Sacramento, USA
    Mcgee, James 22:50 Smyczek, Tim
  • Bolivia F3, Singles
    Feitt, Franco 23:30 Ameal, Juan Ignacio

As Reala najbrži u bazenu

Serhi Ramos osvojio medalju na "Olimpijadi"

Fudbal

Fudbaler Reala iz Madrida Serhi Ramos pobedio je u internom klupskom takmičenju Fabija Koentraa u trci na 25 metara slobodnim stilom.

Serhi Ramos, Fabio Koentrao

Olimpijske igre inspiracija su za mnoge, pa i za fudbalere španskog šampiona Reala. Čuveni okršaj koji su vodili Milorad Čavić i Majkl Felps očigledno je bio privlačan za fudbalere Kraljevskog kluba, pa su Serhi Ramos i Fabio Koentrao na nagovor saigrača odlučili da isprobaju ko je brži u bazenu. Trijumfovao je Ramos, a potom taj podatak iskoristio da se putem Twittera javno pohvali i drugarski ismeje levog beka Madriđana.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Napad na Andreja Vučića predstavlja prekoračenje svih ovlašćenja i zaslužuje osudu Zoran Babić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!