• Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 04:00 Jakupovic D / Kolar N
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kumkhum L / Tanasugarn T 04:00 HAN X / Zhang K-L
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chan C W / XU Y F 04:00 SUN X L / Zheng W
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chuang C-J / Namigata J 04:00 DOI M / Hsieh S-Y
  • Nan Chang, China, Doubles
    Jang S J / Wang Y 04:00 Beygelzimer Y / Minella M
  • China F9, Singles
    Uchida, Kaichi 2 4 7 6 2 2 Kondo, Hiroki 1 6 6 2 1 1
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Yoo, MI 1 7 6 1 Kato, Miyu 0 6 6 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Myers, Abbie 0 6 5 0 Dangwal, Vaniya 1 7 6 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Han, Sung-Hee 0 6 3 0 Sethi, Simran Kaur 1 7 4 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Kim, Dabin 1 6 5 4 1 Sunkara, Rishika 1 3 7 1 1
  • China F9, Singles
    Zheng, Weiqiang 0 2 2 0 0 Nam, JI Sung 2 6 6 2 2
  • Hong Kong F3, Singles
    KIM Jr., Sun-Yong 0 3 2 0 0 Matsui, Toshihide 2 6 6 2 2
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Fabbiano T / Vanni L 06:00 Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Chen T / Huang L-C 06:00 Gerasimov E / Lobkov A
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Bozoljac I / Rice D 06:00 Ortega-Olmedo R / Pulgar-Garcia J
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Dmitriev K / Khassanov R 06:00 Kravchuk K / Molchanov D
  • China F9, Singles
    Cho, Min Hyeok 2 6 6 2 2 Gong, Peng-Xiang 0 4 0 0 0
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Lee, Ya-Hsuan 0 2 2 0 0 Han, Na-Lae 2 6 6 2 2
  • Hong Kong F3, Singles
    Takeuchi, Kento 0 5 0 Kobelt, Peter 0 5 0
  • Hong Kong F3, Singles
    Song, Min-Kyu 0 6 0 Ito, Yuichi 0 5 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Mukherjee, Amrita 0 0 1 0 0 IP, Katherine 2 6 6 2 2
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Wongteanchai, Varatchaya 1 6 2 1 Lertpitaksinchai, Nicha 0 1 2 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Fabbiano, Thomas 0 4 0 Edmund, Kyle 0 5 0
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Chen T / Huang L-C 0 5 0 Gerasimov E / Lobkov A 0 4 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Ilhan, Marsel 1 6 4 1 Bozoljac, Ilija 0 1 0 0
  • China F9, Doubles
    Niki T / Uchida K 07:30 QIU Z / TE R
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Mertens, Elise 07:30 LU, Jia-Jing
  • Hong Kong F3, Singles
    Kaewsuto, Chayanon 0 0 0 Yeung, Pak Long 0 1 0
  • China F9, Singles
    LI, Zhe 0 2 0 Wang, Luyao 0 0 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Reddy, Snehadevi S 07:40 Rana, Shweta
  • China F9, Singles
    Milojevic, Nikola 07:40 Sun, Fajing
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Muniyan, Arthi 07:50 Chamarthi, Sai Samhitha
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Tsuji, Kanami 07:55 Chakravarthi, Rushmi
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Plipuech, Peangtarn 07:55 Eric, Doroteja
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Kapshay, Veronika 08:00 Gasparyan, Margarita
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Bychkova, Ekaterina 08:00 Savic, Ana
  • China F9, Singles
    Cao, Zhaoyi 08:00 Lee, Duck Hee
  • Baku, Azerbaijan
    Eguchi, Misa 08:00 Radwanska, Urszula
  • Hong Kong F3, Doubles
    Onozawa A / Roelofse R 08:05 Ferretti D / Mukund S K
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Andrady A / Paul S S 08:15 Chilumula N / Han S-H
  • Hong Kong F3, Singles
    Saito, Takashi 08:15 Sofaer, David
  • Astana II, Kazakhstan
    Menendez-Maceiras, Adrian 08:20 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Bubka S / Chiudinelli M 08:20 Khachanov K / Rublev A
  • Astana II, Kazakhstan
    Lopez-Perez, Enrique 08:20 Berankis, Ricardas
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Wannasuk N / Wongteanchai V 08:20 Sema E / Sema Y
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Saarteinen, Saana 09:00 Silich, Alina
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Pasanen, Milka-Emilia 09:00 Vasilyeva, Liubov
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Chiesa, Deborah 09:00 Parviainen, Kristina
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Smagina, Sofia 09:00 Artamonova, Alexandra
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Shulzhanok, Darya 09:00 Sarrazin, Laetitia
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Piskun, Oleksandra 09:00 Frolova, Anastasia
  • Romania F9, Singles
    Beretta, Duilio 09:00 Carpen, Alexandru-Daniel
  • Romania F9, Singles
    Merzuki, Mohd Assri 09:00 Torroni, Giulio
  • Romania F9, Singles
    Fifea, Catalin 09:00 Malouli, Laurent
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Vorontsova, Victoria 09:00 Drew, Jazzamay
  • Estonia F2, Singles
    Ivanov, Vladimir 09:00 Reboul, Fabien
  • Estonia F2, Singles
    Sabanin, Yan 09:00 Mager, Gianluca
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Wang, Yan 09:00 Munozova, Anette
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Degtiareva, Violetta 09:00 Gao, Xinyu
  • Estonia F2, Singles
    Tyurnev, Evgeny 09:00 Vasilenko, Alexander
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Stefanou, Agni 09:00 Adamescu, Cristina
  • Hong Kong F3, Doubles
    HO C-J / Wang C-F 09:00 ITO Y / Udomchoke D
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Leykina P / Moore J 09:10 HAN N-L / Yoo M
  • Baku, Azerbaijan
    Piter, Katarzyna 09:15 Jovanovski, Bojana
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhosale R / Kim D 09:20 Myers A / Saigo Y
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Lee, Pei-Chi 09:25 Sharipova, Sabina
  • Slovak Republic F2, Singles
    Marsoun, Lukas 09:30 Rivera, Sebastian
  • Slovak Republic F2, Singles
    Safranek, Vaclav 09:30 Fabian, Patrik
  • Slovak Republic F2, Singles
    Rumler, Robert 09:30 Kalenichenko, Danylo
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Buyukakcay, Cagla 09:30 Ianchuk, Olga
  • Slovak Republic F2, Singles
    Semjan, Marek 09:30 Novak, Jakub
  • China F9, Doubles
    Gong P-X / Gong X 09:30 GAO J / Guo T
  • China F9, Doubles
    Wang H / Zhou S H 09:30 CHO M H / Nam J S
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Dmitriev K / Khassanov R 09:40 Kravchuk K / Molchanov D
  • Hong Kong F3, Doubles
    NAM H-W / Song M-K 09:45 Kobelt P / Mccarthy D
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 09:50 BAI A / Simmonds C
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 10:00 Montanes, Albert
  • Umag, Croatia
    Zeballos, Horacio 10:00 Coric, Borna
  • Oberstaufen, Germany
    Machado, Rui 10:00 Ghem, Andre
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 10:00 Veic, Antonio
  • Oberstaufen, Germany
    Hajek, Jan 10:00 Basilashvili, Nikoloz
  • Oberstaufen, Germany
    Vaisse, Martin 10:00 Mecir, Miloslav
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Friedsam, Anna-Lena 10:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bukta, Agnes 10:00 Lavrikova, Ekaterina
  • Gstaad, Switzerland
    Youzhny, Mikhail 10:00 De Schepper, Kenny
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova, Martina 10:00 Vajdova, Nikola
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Zoric, Natasa 10:00 Hincu, Bianca
  • Gstaad, Switzerland
    Troicki, Viktor 10:00 Golubev, Andrey
  • Austria F5, Singles
    Novak, Dennis 10:00 Kekercheni, Filipp
  • Austria F5, Singles
    Pel, David 10:00 Danis, Marko
  • Austria F5, Singles
    Rettl, Stefan 10:00 Blecha, Jan
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Nyikos, Helena 10:00 Djurdjevic, Sara
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Weiss, Alena 10:00 Jurikova, Lenka
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Peckl, Kerstin 10:00 Cuk, Pia
  • Belgium F8, Singles
    Sporken, Moos 10:00 Meuffels, Alban
  • Belgium F8, Singles
    Geerts, Michael 10:00 Cant, Louis
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Scheepens, Jainy 10:00 Schuurs, Demi
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Gasparovic, Lea 10:00 Costa Melgar, Cecilia
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Cascino, Estelle 10:00 Lodikova, Daria
  • Umag, Croatia
    Sousa, Joao (POR) 10:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Germany F9, Singles
    Jahn, Jeremy 10:00 Rauch, Felix
  • Germany F9, Singles
    Gerlakh, Konstantin 10:00 Galdon, Pablo
  • Germany F9, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 10:00 Hassan, Benjamin
  • Germany F9, Singles
    Netuschil, Marvin 10:00 Kicker, Nicolas
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 10:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 10:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 10:00 Verdasco, Fernando
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Mueller, Charlene 10:00 Paquet, Chloe
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Begemann A / Haase R 10:00 Laaksonen H / Marti Y
  • Denmark F1, Singles
    Lindell, Christian 10:00 Orno, Philip
  • Umag, Croatia
    Cuevas, Pablo 10:00 Seppi, Andreas
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Schwank E 10:00 Brunstrom J / Monroe N
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Meffert D / Oswald P 10:00 Draganja M / Mergea F
  • Denmark F1, Singles
    Matic, Nico 10:00 Hernandez, Jose
  • Denmark F1, Singles
    VON Massow, George 10:00 Donati, Matteo
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Tan, Harmony 10:00 Morderger, Yana
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Cheli, Camille 10:00 Paquet, Chloe
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Luikham J / Pasricha S 10:00 Chamarthi S S / Maheta E
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Schiavone F / Voegele S 10:00 Husarova J / Jans-Ignacik K
  • Serbia F6, Singles
    Neykov, Andreas 10:00 Filipenko, Viktor
  • Serbia F6, Singles
    Milenkovic, Nebojsa 10:00 Melchiorre, Davide
  • Serbia F6, Singles
    Halachev, Dinko 10:00 Tepavac, Marko
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Eysseric J / Fucsovics M 10:00 Kapas A / Koniusz B
  • Gstaad, Switzerland
    Garcia-Lopez, Guillermo 10:30 Monaco, Juan
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 10:30 Bois, Michael
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Kairi, Angeliki 10:30 Tuomi, Tanja
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Raaholdt, Andrea 10:30 Kulikova, Anastasia
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Virtanen, Eveliina 10:30 Eklund, Mia
  • Baku, Azerbaijan
    Dolonc, Vesna 10:30 Peer, Shahar
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Dean, Eleanor 10:30 Gulbe, Laura
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Argyelan, Csilla 10:30 Matojan, Julia
  • Romania F9, Singles
    Bourgue, Mathias 10:30 Leahu, Teodor
  • Romania F9, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 10:30 Luncanu, Petru-Alexandru
  • Romania F9, Singles
    Marfia, Matteo 10:30 Cornea, Vlad Victor
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Junaid R / Mertinak M 10:30 Bednarek T / Kontinen H
  • Estonia F2, Singles
    Sakinis, Dovydas 10:30 Drzewiecki, Karol
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Saitova, Anastasiya 10:30 Anil, Cemre
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Peruhova, Lyuboslava 10:30 Stamenkovic, Dunja
  • Estonia F2, Singles
    Basso, Andrea 10:30 Lomacki, Piotr
  • Estonia F2, Singles
    Podzus, Janis 10:30 Garzelli, Francesco
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Fafaliou, Stamatia 10:30 Shinikova, Isabella
  • Estonia F2, Singles
    Garcia-Roman, Marc 10:30 Nedelko, Ivan
  • Hong Kong F3, Doubles
    Matsui T / Rungkat C 10:30 Wong C H / Yeung P L
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Kato M / Ninomiya M 10:55 LEE P-C / LU J-J
  • Slovak Republic F2, Singles
    Staubert, Pavel 11:00 Carpenter, Jack
  • France F16, Doubles
    Barth F / Messin G 11:00 Belot C / Vibert F-A
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Diatchenko V / Gasparyan M 11:00 Amanmuradova A / Bryzgalova Y
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Soylu I / Vrljic A 11:00 Kapshay V / Khabibulina A
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Bozoljac I / Rice D 11:00 Ortega-Olmedo R / Pulgar-Garcia J
  • Slovak Republic F2, Singles
    Partl, Adrian 11:00 Buril, Matej
  • Slovak Republic F2, Singles
    Milko, Michal 11:00 Kosec, Ivan
  • Slovak Republic F2, Singles
    Lipka, Dariusz 11:00 Brtnicky, Filip
  • China F9, Doubles
    HU Kwo M J / Wang L 11:00 Kawachi K / Kondo H
  • Nan Chang, China
    Lertcheewakarn, Noppawan 11:00 Wang, Qiang
  • Spain F19, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 11:00 Zapata Miralles, Bernabe
  • Spain F19, Singles
    Mesquida Berg, Oscar 11:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Spain F19, Singles
    Castellon Guasch, Sergio 11:00 Vega Hernandez, David
  • Spain F19, Singles
    Gakhov, Ivan 11:00 Deus, Nuno
  • Serbia F6, Singles
    Rakic, Strahinja 11:00 Labat, Stevan
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Abduraimova N / Fomina A 11:15 Eguchi M / Mayr-Achleitner P
  • Oberstaufen, Germany
    Albot, Radu 11:20 Koolhof, Wesley
  • Oberstaufen, Germany
    Panfil, Grzegorz 11:20 Bachinger, Matthias
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Horakova, Nikola 11:30 Bara, Irina Maria
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Ianchuk, Elizaveta 11:30 Marinkovic, Bojana
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Dukic, Dajana 11:30 Malikova, Tereza
  • Austria F5, Singles
    Filipsky, Jakub 11:30 AL Mahmoud, Adnan
  • Austria F5, Singles
    Propst, Bjorn 11:30 Statzberger, Thomas
  • Austria F5, Singles
    Haider-Maurer, Mario 11:30 Weissborn, Tristan-Samuel
  • Astana II, Kazakhstan
    Popko, Dmitry 11:30 Kavcic, Blaz
  • Austria F5, Singles
    Schretter, Johannes 11:30 Fornell-Mestres, Marc
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arcangioli, Manon 11:30 Wagemaker, Mandy
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Chimura, Natsumi 11:30 Rus, Kim
  • Germany F9, Singles
    Reuter, Yannik 11:30 Prudnikau, Aliaksandr
  • Germany F9, Singles
    Polonskiy, Ilya 11:30 Rivchin, Igor
  • Germany F9, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 11:30 Kaczynski, Kevin
  • Germany F9, Singles
    Masur, Daniel 11:30 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Fabbiano T / Vanni L 11:30 Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wacanno, Eva 11:30 Kempen, Magali
  • Denmark F1, Singles
    Hinzmann, Tobias 11:30 Reichelt, Timon
  • Denmark F1, Singles
    Holm, Anders Arenfeldt 11:30 Grills, Jacob
  • Denmark F1, Singles
    Vagnozzi, Simone 11:30 Bjerke, Joachim
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 11:30 Rafalovicz, Jade
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Adam, Oceane 11:30 Engelmann, Jil Nora
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Quattrone, Chiara 11:30 Kaczmarek, Nina
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Castellano, Sara 11:30 Adam, Josepha
  • Serbia F6, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 11:30 Sucevic, Luka
  • Serbia F6, Singles
    Sabanov, Ivan 11:30 Jakovljevic, Srdjan
  • Serbia F6, Singles
    Navarro, Simon 11:30 Katic, Dejan
  • Baku, Azerbaijan
    Cepelova, Jana 11:45 Parmentier, Pauline
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Krunic, Aleksandra 12:00 Michel, Lara
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Birnerova, Eva 12:00 Kucova, Kristina
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vasylyeva A / Zanevska M 12:00 Frech M / Suk N
  • Oberstaufen, Germany
    Petzschner, Philipp 12:00 Przysiezny, Michal
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 12:00 Kapas, Andriej
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Barbat, Karen 12:00 Czarnik, Paulina
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Leivo, Ella 12:00 Cedermark, Beatrice
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Lysakova, Antonina 12:00 Urzhumova, Valeriya
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 12:00 De Vetter, Philip
  • Belgium F8, Singles
    Heyse, Thomas 12:00 Storme, James Junior
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parrizas-Diaz, Nuria 12:00 Schaffner Riera, Aina
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Perez-Somarriba, Estela 12:00 Parres Azcoitia, Olga
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Luque Moreno, Maria Jose 12:00 Savoretti, Alice
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Hummel A C / Toseva M 12:00 Bruehwiler J / Tanielian C
  • Tampere, Finland
    Dzumhur, Damir 12:00 Lapentti, Giovanni
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chan C W / XU Y F 12:00 SUN X L / Zheng W
  • Nan Chang, China, Doubles
    Jang S J / Wang Y 12:00 Beygelzimer Y / Minella M
  • Romania F9, Singles
    Miocic, Franko 12:00 Ciorcila, Patrick
  • Romania F9, Singles
    Cociasu, Andrei 12:00 Fortuna, Claudio
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Rohanova, Petra 12:00 Schmid, Verena
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Stefanou A / Topsel M 12:00 Flood E / Luttikhuis N
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Fayol C / Romeo C 12:00 Brouleau L / Munozova A
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Adamescu C / Andrei S 12:00 Degtiareva V / Vorontsova V
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Gunay C / Koken I T 12:00 Minokoshi M / Wang Y
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 12:15 Kremen, Ilona
  • France F16, Singles
    Rousset, Elie 12:30 Jaloviec, Marek
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Lister, Cornelia 12:30 Cazeaux, Amandine
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Wulcan, Paulina 12:30 Homutova, Anastasija
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Kichenok L / Kichenok N 12:30 Pashkova E / Poznikhirenko G
  • Slovak Republic F2, Singles
    Havaj, Filip 12:30 Vilardo, Francesco
  • Slovak Republic F2, Singles
    Simcak, Juraj 12:30 Majchrzak, Kamil
  • Slovak Republic F2, Singles
    Khomentovskiy, Matvey 12:30 Zsiga, Mate
  • Slovak Republic F2, Singles
    Bettles, Andrew 12:30 Madarasz, Gergely
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Ianchuk O / Shkudun A 12:30 Grinchishina A / Klyueva E
  • Estonia F2, Singles
    Kerner, Markus 12:30 Podzus, Martins
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Panova A / Watson H 12:30 Jovanovski B / Kovinic D
  • Estonia F2, Doubles
    Mugevicius L / Vasilenko A 12:30 De Groot R / Papasidero L
  • Estonia F2, Doubles
    Dubrov A / Novikov A 12:30 Ivanov V / Sabanin Y
  • Oberstaufen, Germany
    Fischer, Martin 12:40 Marcora, Roberto
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 12:40 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Italy F24, Singles
    Leonardi, Filippo 13:00 Trevisan, Matteo
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Muntean, Victoria 13:00 Wienerova, Lenka
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Benackova K / Kostalova M 13:00 Bukta A / Pantuckova G
  • Austria F5, Singles
    Weidinger, Dominic 13:00 Haenle, Pirmin
  • Austria F5, Singles
    Horansky, Filip 13:00 Pongratz, Maxi
  • Austria F5, Singles
    Nejedly, Pavel 13:00 Reissig, Nicolas
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Jani, Reka-Luca 13:00 Kolarova, Veronika
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Petrei, Marianna 13:00 Haas, Barbara
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Lukacs, Vanda 13:00 Heil, Anna Maria
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde, Bernice 13:00 Lehnert, Katharina
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Distelmans, Steffi 13:00 Lemoine, Quirine
  • Germany F9, Singles
    Lustyk, Jakub 13:00 Constantinovici, Robert
  • Germany F9, Singles
    Mokrzycki, Marco 13:00 Ruepke, Lukas
  • Germany F9, Singles
    Negritu, Christoph 13:00 Sadlowski, Jan Oliver
  • Germany F9, Singles
    Bobrov, Bogdan 13:00 Torebko, Peter
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 13:00 Paya, Candice
  • Denmark F1, Singles
    Gaspar Murta, Andre 13:00 Ingildsen, Johannes
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Parshina, Yana 13:00 Armitano, Mathilde
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Rey, Gaelle 13:00 Girard, Magalie
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Kovac, Nika 13:00 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Serbia F6, Singles
    Milenkovic, Stefan (SRB) 13:00 De Sousa, Gilles
  • Serbia F6, Singles
    Janvier, Maxime 13:00 Harvey, Luke Immanuel
  • Ireland F1, Singles
    Banasik, Aaron 13:00 Glancy, Daniel
  • Serbia F6, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 13:00 Sabanov, Matej
  • Ireland F1, Singles
    Malik, Jathan 13:00 Jankovits, Yannick
  • Ireland F1, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 13:00 Corrie, Edward
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kumkhum L / Tanasugarn T 13:15 HAN X / Zhang K-L
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chuang C-J / Namigata J 13:15 DOI M / Hsieh S-Y
  • Oberstaufen, Germany
    Krawietz, Kevin 13:20 Gojowczyk, Peter
  • Oberstaufen, Germany
    Eysseric, Jonathan 13:20 Berrer, Michael
  • Tampere, Finland
    Krstin, Pedja 13:20 Teixeira, Maxime
  • Gstaad, Switzerland
    Bellucci, Thomaz 13:20 Delbonis, Federico
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 13:30 Doroshina O / Dzalamidze N
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Gatto-Monticone G / Grymalska A 13:30 Krejcikova B / Krunic A
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 13:30 Bensoussan, Samuel
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Pimia, Olivia 13:30 Pivovarova, Anastasia
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Schoelink, Jade 13:30 Laine, Emma
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Poikajarvi, Rebecca 13:30 Scholsen, Helene
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 13:30 Primorac, Iva
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Manjon Mihalic, Nadja 13:30 Ponchet, Jessika
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Boualem, Josephine 13:30 Canero Perez, Maria Del Rosario
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 13:30 Jakupovic D / Kolar N
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Winkler, Tanja 13:30 Goetz, Paula
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Baluu, Sharrmadaa 13:30 Daniels, Carolin
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Eraydin, Basak 13:30 Honigova, Sandra
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Kerkhove L / Rus A 14:00 Birnerova E / Birnerova H
  • Italy F24, Singles
    Giacalone, Omar 14:00 Rizzuti, Giovanni
  • Italy F24, Singles
    Trusendi, Walter 14:00 Giorgini, Daniele
  • Tampere, Finland
    Ramirez Hidalgo, Ruben 14:00 Elias, Gastao
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 14:00 Cechova K / Horakova N
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 14:00 Rochette, Laurent
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 14:00 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Belgium F8, Singles
    Hoang, Antoine 14:00 De Weerdt, Olaf
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Tolibova, Sadafmoh 14:00 Nazarova, Gyulnara
  • Belgium F8, Singles
    Gille, Sander 14:00 Rochus, Olivier
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Matojan J / Paalma E 14:00 Alzate Esmurzaeva A K / Sarrazin L
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Bekker K / Frolova A 14:00 Bogoliy D / Smagina S
  • Denmark F1, Singles
    Bergevi, Filip 14:00 Ferrigno, Nicolai
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Faith P / Jurovcik D 14:00 Frommel T / Staubert P
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kosec I / Semjan M 14:00 Kalenichenko D / Milko M
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 14:10 Carballes Baena, Roberto
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 14:10 Pospisil, Jaroslav
  • Italy F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 14:30 Gaio, Federico
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova M / Malikova T 14:30 Bonic B / Zoric N
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Schuurs D / Wacanno E 14:30 Wikkerink J / Zuur M
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 14:30 Kontinen M / Zopp J
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 14:30 Razborsek N / Stosic M
  • Austria F5, Doubles
    Haeusler T / Rettl S 14:30 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Austria F5, Doubles
    Schretter J / Weinhandl L 14:30 Blecha J / Pel D
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Reichel, Lena 14:30 Vrbenska, Anna
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Djurdjevic S / Oparenovic A 14:30 Coppola C / Orlini Campos P N
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Arakawa N / Geukens B 14:30 Arcangioli M / Costa Melgar C
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Balducci, Alice 14:30 Rubini, Stefania
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Bronzetti, Lucia 14:30 Ferrando, Cristiana
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Spigarelli, Martina 14:30 Papamichail, Despina
  • Germany F9, Singles
    Zynga, Lennart 14:30 Choinski, Jan
  • Germany F9, Singles
    Endara, Ivan 14:30 Korolev, Evgeny
  • Germany F9, Singles
    Eisenzapf, David 14:30 Simunek, David
  • Germany F9, Singles
    Mijic, Ivo 14:30 Escoffier, Antoine
  • Austria F5, Doubles
    Polanka F / Sochurek D 14:30 Beck K / Kekercheni F
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 14:30 Duncan, Scott
  • Ireland F1, Singles
    Milton, Joshua 14:30 Hutt, Sam
  • Ireland F1, Singles
    Stride, Ben 14:30 Nielsen, Frederik
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar, Pablo 14:40 Rola, Blaz
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 14:40 Basilashvili N / Frantzen R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 14:40 Albot R / Kowalczyk M
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 15:00 Ilic L / Milivojevic I
  • Serbia F6, Doubles
    Halachev D / Neykov A 15:00 Celebic L / Melchiorre D
  • Serbia F6, Doubles
    Jandric D / Rakic S 15:00 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Timonen, Roosa 15:00 Iakovleva, Anna
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Belova, Natalia 15:00 Nancarrow, Alexandra
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Rousset E 15:00 Bois M / Lescure M
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Stemmer S / Vorih S 15:00 De Sutter J / Oyen S
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bossel A / Lammer M 15:00 Bagnis F / Delbonis F
  • Tampere, Finland, Doubles
    Giner M / Samper-Montana J 15:20 Dzumhur D / Pavlasek A
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Gamarra Martins, Ingrid 15:30 Perez Rojas, Guadalupe
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Cardoso, Juliana Rocha 15:30 Gomide, Julia Mansano
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Estable, Julieta 15:30 Sanchez, Ana Sofia
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Karatantcheva, Sesil 15:30 Witthoeft, Carina
  • France F16, Doubles
    Forcin M / Nastasi U 15:30 Erler O / Grandveau F-P
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:30 Charroin O / Fransen S
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Andriamarosoa, Sandra 15:30 Stephenson, Francesca
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Bosio, Victoria 15:30 Stemmer, Stefanie
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Dembek M / Lourenco D 15:30 Bettles A / Carpenter J
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Lipka D / Toledo Bague P 15:30 Kleman M / Zeleny L
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Maruscak M / Sproch D 15:30 Fabian P / Partl A
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Salas, Emmanuelle 15:30 Morderger, Tayisiya
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 15:30 Gadomski P / Panfil G
  • Ireland F1, Doubles
    Fournerie T / Gleeson A 16:00 EDE S / Malik J
  • Tampere, Finland
    Lokoli, Laurent 16:00 Huta Galung, Jesse
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 16:00 Hibi, Mayo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Kuwata, Hiroko 16:00 Imanishi, Miharu
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Rodionova, Arina 16:00 Gavrilova, Daria
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 16:00 Krajicek, Austin
  • Belgium F8, Singles
    Folie, Alexandre 16:00 Geens, Clement
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 16:00 Dehaen T / Meulemans S
  • Belgium F8, Doubles
    Geerts M / Merckx J 16:00 Fleming D / Saez J C
  • Atlanta, USA, Doubles
    Pospisil V / Sock J 16:00 Becker B / Moser F
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Giron M / Novikov D
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Geuer N / Wachaczyk J 16:00 Distelmans S / Kempen M
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 16:00 Evans D / Smethurst D
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    DI Giuseppe, Martina 16:00 Paolini, Jasmine
  • Lexington, USA, Doubles
    Duckworth J / Reid M 16:00 Polansky P / Shamasdin A
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Turati, Anna 16:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Sugnaux, Tess 16:00 Marchetti, Giorgia
  • USA F21, Singles
    Blumenberg, Alex 16:00 Dome, Andre
  • USA F21, Singles
    Chappell, Nick 16:00 Vega, Quinton
  • USA F21, Singles
    Schneider, Ronnie 16:00 LI, Yuanfeng
  • USA F21, Singles
    Clark, Brett D 16:00 Strode, Blake
  • USA F21, Singles
    Orkin, Elliott 16:00 Lipman, Maxx
  • USA F21, Singles
    Styslinger, Mac 16:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Webley-Smith, Emily 16:00 Sanchez, Maria
  • Atlanta, USA
    Isner, John 16:00 Ginepri, Robby
  • Romania F9, Doubles
    Fifea C / Leahu T 16:00 Ciumac A / Cozbinov A
  • Romania F9, Doubles
    Bucur S I / Dumitru V A 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde B / Versteeg K 16:00 RUS K / Wagemaker M
  • Atlanta, USA
    Smyczek, Tim 16:00 Matosevic, Marinko
  • Atlanta, USA
    Monfils, Gael 16:00 Sock, Jack
  • Lexington, USA
    Copil, Marius 16:00 Kokkinakis, Thanasi
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Mestach, AN Sophie 16:00 Murray, Samantha
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 16:00 Dudley, Robert
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Emmrich M / Kas C 16:20 Andujar P / Monaco J
  • Italy F24, Singles
    Fago, Matteo 16:30 Napolitano, Stefano
  • Italy F24, Singles
    Frigerio, Lorenzo 16:30 Travaglia, Stefano
  • Italy F24, Doubles
    Mercuri F / Rizzuti G 16:30 Giacalone O / Giorgini D
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Manzanares, Facundo 16:30 Arus, Rodrigo
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 16:30 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:30 Masur D / Netuschil M
  • Germany F9, Doubles
    Galdon P / Kicker N 16:30 Polonskiy I / Prudnikau A
  • Germany F9, Doubles
    Mokrzycki M / Rauch F 16:30 Groen S / Kaczynski K
  • Germany F9, Doubles
    Bobrov B / Gerlakh K 16:30 Elliott E / Van Peperzeel G
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:30 Katic D / Roganovic S
  • Tampere, Finland, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 16:40 Gonzales R / Thornley S
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Koch-Benvenuto, Andrea 17:00 Vidal, Leticia Garcia
  • Umag, Croatia, Doubles
    Marcan D / Serdarusic N 17:00 Cuevas P / Zeballos H
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Miyazaki, Yuriko Lily 17:00 Nagymihaly, Luca
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Foster, Manisha 17:00 Garcia Fernandez, Andrea
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Fernandez Rabener A / Parres Azcoitia O 17:00 Carrillo Marin A / Luque Moreno M J
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 17:00 Riba, Pere
  • Umag, Croatia
    Sijsling, Igor 17:00 Cilic, Marin
  • Spain F19, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 17:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F19, Singles
    Rumyantsev, Alexander 17:00 Garcia-Villanueva, Carlos
  • Spain F19, Singles
    Vaquero Fernandez, Pol 17:00 Ndayishimiye, Hassan
  • Spain F19, Doubles
    Banes M / Eames J 17:00 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Heliovaara H / Pollanen H
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hsu, Chieh-Yu 17:30 Loeb, Jamie
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 17:30 De La Bassetiere, Constant
  • Belgium F8, Doubles
    De Goeijen B / Meuffels A 17:30 Cagnina J / Gille S
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 17:30 Chinellato, Silvia
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Ladurner J / Njoze M 17:30 Brescia G / Ferrando C
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Balducci A / Papamichail D 17:30 Huber L M / Siedliska N
  • USA F21, Singles
    Broady, Liam 17:30 Frank, Mitchell
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 17:30 Lin, Winston
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ozaki, Risa 17:30 Brady, Jennifer
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ahn, Kristie 17:30 Gibbs, Nicole
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 17:30 Vickery, Sachia
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 17:30 Mueller, Alexandra
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kiro, Lynn 17:30 Arconada, Usue Maitane
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Altick, Frances 17:30 Chen, Kelly
  • Gstaad, Switzerland
    Marti, Yann 17:30 Granollers, Marcel
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 17:30 Merzuki M A / Miocic F
  • Romania F9, Doubles
    Antonescu V / Carpen A-D 17:30 Cornea V V / Luncanu P-A
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Hermoso, Ximena 17:30 Watanabe, Hirono
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Amen, Idia 17:30 Higuchi, Yuka
  • Ireland F1, Singles
    Skalsky, Adam Richard Charles 17:30 Strachan, Bruce
  • Ireland F1, Doubles
    Dudley R / Johnson L 17:30 Isaaks R / Stoute I
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marx P / Rola B 17:40 Brown D / Thiem D
  • Belgium F8, Doubles
    Rochus O / Storme J J 18:00 Cant L / Martens S
  • Argentina F11, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 18:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 18:00 Doria, Luciano
  • Argentina F11, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 18:00 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • USA F21, Singles
    Kopinski, Tim 18:00 Redlicki, Martin
  • USA F21, Singles
    Ghasya, Fares 18:00 Escobedo, Ernesto
  • Italy F24, Singles
    Cutuli, Mirko 18:00 De Greef, Arthur
  • Umag, Croatia
    Berlocq, Carlos 18:20 Carreno-Busta, Pablo
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 18:20 Cecchinato M / Fognini F
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Comella Aguilo P / Schaffner Riera A 18:30 Burillo Escorihuela I / Roman Dominguez A
  • Spain F19, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 18:30 Perez Contri, Sergi
  • Spain F19, Doubles
    Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 18:30 Domingues J / Salazar Martin J A
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 18:30 Herrera R / Zapata Miralles B
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 19:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 19:00 Evans D / Smethurst D
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    CE G / Piai E 19:00 Cardone L / Cardoso J R
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Kurata N / Tomita G 19:00 Capato Camargo I / Gomide J
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 19:00 Gimenez S / Rossi N
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    DEL Cueto Castillo, Paula 19:00 Martin Tena, Leire
  • USA F21, Singles
    Childers, Julian Allen 19:00 Boltz, Sebastien
  • USA F21, Singles
    Surreaux, Arthur 19:00 Efferding, Jeremy
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Kuwata H / Sawayanagi R 19:00 Foretz S / Webley-Smith E
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Simmons, Sianna 19:00 Newborn, Rhiann
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Fournier, Elisabeth 19:00 Pierson, Rachel May
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Guarachi, Alexa 19:00 Alda, Rosalia
  • Lexington, USA
    Buchanan, Chase 19:00 Reid, Matt
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 19:00 Carpenter M / Taylor S
  • Ireland F1, Doubles
    Bothwell P / O'Hare D 19:00 Dempsey B / Duncan S
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 19:30 Caruso, Salvatore
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 19:30 Monteferrario J-J / Paz G
  • Italy F24, Doubles
    Rondoni P / Travaglia S 19:30 Campo A / Massara A
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 19:40 Hanley P / Marray J
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lajovic D / Skugor F 19:40 Dlouhy L / Vesely J
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 20:00 Erlich J / Ram R
  • Atlanta, USA, Doubles
    Barrientos N / Estrella Burgos V 20:00 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • Umag, Croatia
    Ramos, Albert 20:00 Robredo, Tommy
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 20:00 Nava, Eduardo
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 20:00 Dome A / LI Y
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hanatani, Nagi 20:00 Totka, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 20:00 Gisonna, Alessandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Le Roux, Madrie 20:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ciraolo, Vincenza 20:00 Genovese, Elaine
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 20:20 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA
    Millot, Vincent 20:20 Gomez, Emilio
  • Lexington, USA
    Duckworth, James 20:20 Thompson, Jordan
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Pedretti T G / Vidal L G 20:30 Perez Rojas G / Sanchez Palau A S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Smith, Kristina N 20:30 Fieldsend, Liza
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 20:30 Suomalainen, Piia
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 21:00 Kuznetsov, Alex
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Muratori, Valeria 21:00 Dentoni, Corinna
  • Argentina F11, Doubles
    Estevarena J C / Nani L F 21:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Umag, Croatia, Doubles
    Androic T / Cilic M 21:20 Duran G / Gabashvili T
  • Atlanta, USA
    Venus, Michael 21:20 Sock, Jack
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 21:30 Ferrari F / Rigamonti M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Intert, Amelie 21:30 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 21:30 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 21:30 Prenkovic, Linda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lukic, Vojislava 21:30 Bruzzone, Giulia
  • Italy F24, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 21:30 Dutra DA Silva D / Estevez M
  • Lexington, USA, Doubles
    Krajicek A / Williams R 21:40 Jenkins J / Singh S
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Chappell N / Lin W
  • USA F21, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 22:00 Silverman C / Vega Q
  • USA F21, Doubles
    Clark B D / Schneider R 22:00 COX C / Reese H
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mokrousova, Greta 22:30 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kulova, Andrea 22:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tretyak, Ekaterina 22:30 Radovcic, Phenomena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 22:30 Sipek, Natalija
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Higuchi Y / Watanabe H 22:30 Harrison C / Weatherholt M
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / LU Y-H 22:40 Gonzalez S / Lipsky S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kharchenko, Anastasia 23:00 Cercone, Alexandra

Sevojno u transu

Sport

Autor:

Sevojno, član Prve fudbalske lige Srbije, ostvarilo je istorijski uspeh plasmanom u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope

Sevojno, član Prve fudbalske lige Srbije, ostvarilo je istorijski uspeh plasmanom u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, jer su u dva meča bili bolji od Kaunasa. Ipak, težak zadatak očekuje ih u narednoj fazi takmičenja pošto će za protivnika imati francuski Lil. Predsednik skupštine Sevojna Zoran Drakulić kazao je da je ovo izvanredan uspeh.
- Čestitam igračima na velikom uspehu. Pogotovo kad se zna da je Sevojno sastavljeno od mladih igrača, bez internacionalnog iskustva. Moram da budem iskren, verovao sam da možemo da eliminišemo Kaunas, jer se i u prvom meču videlo da imamo snage za tako nešto. Već sada se okrećemo Lilu, mnogo kvalitetnijem protivniku, i jedino što mogu da obećam jeste da će igrači u dva meča dati svoj maksimum - poručio je Drakulić.

Predsednik Skupštine kluba rekao je da će igrači sigurno biti nagrađeni za plasman u treće kolo ovog takmičenja.

- Čekam da se vrate s puta kako bismo njih, ali i čitav stručni štab, nagradili za ovaj uspeh. Napravili su veliku stvar, ne samo za Sevojno, već za čitavu regiju. To je još veći podstrek i verujem da nećemo stati samo na ovome.
Zoran Drakulić rekao je da je cilj Sevojna ulazak u najviši rang takmičenja u Srbiji i da postanu stabilan prvoligaš.

- Naš prioritet je da se plasiramo u Superligu i da se tu zadržimo što duže. Valjaonica bakra izvozi 90 odsto na evropsko tržište, i to nam garantuje da možemo da napravimo jak klub za naše okvire. Siguran sam da bi to bilo dobro za srpski fudbal. Polako, idemo korak po korak - završio je Drakulić.

Trener Sevojna Ljubiša Stanković čestitao je fudbalerima na istorijskom uspehu i obećao da se Francuzi neće baš naigrati protiv njegove ekipe.
- Čestitam momcima na sjajnom i istorijskom rezultatu. Ne treba zaboraviti da smo tek nedavno završili pripreme, ali smo pokazali karakter. Imaće Francuzi mnogo problema s nama. Bićemo jači za Mudrinića, ali i još neke fudbalere koje planiramo da angažujemo. Ovo je svakako velika stvar, Sevojno već dve utakmice nije izgubilo u Evropi. Uživeli smo se sada, želeli smo da dođemo do Francuske, uspeli smo u tome i sada nam ostaje da sledeće nedelje napravimo spektakl - konstatovao je Stamenković.    [ antrfile ]
NOVO IZNENAĐENJE?!

Trener Sevojna Ljubiša Stamenković ulogu favorita prepustio je Lilu, ali ne isključuje još jednu senzaciju.
- Lil je veliki favorit. Borićemo se, daćemo sve od sebe, želimo da igramo i da se takmičimo. Sevojno je pokazalo da se ne plaši favorita i mogu da kažem da ćemo učiniti sve da prođemo u naredno kolo. Znam da nije lako, u stvari je gotovo nemoguće, ali mi smo mnogo napredovali i želimo da igramo - rekao Stamenković.
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija poštuje teritorijalni integritet svih članica UN i zalaže se za mirno rešavanje spornih pitanja Bratislav Gašić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh