• Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bukta, Agnes 1 6 6 3 1 Burgic, Ema 1 4 7 3 1
  • Slovak Republic F2, Singles
    Fabian, Patrik 1 7 4 1 1 1 Brtnicky, Filip 2 6 6 6 2 2
  • Astana II, Kazakhstan
    Kukushkin, Mikhail 1 6 2 6 1 1 Gerasimov, Egor 2 4 6 7 2 2
  • China F9, Doubles
    QIU Z / TE R 10:30 CHO M H / Nam J S
  • Serbia F6, Singles
    Rakic, Strahinja 1 6 2 5 1 Djurdjevic, Bogdan 1 2 6 5 1
  • Baku, Azerbaijan
    Voegele, Stefanie 2 6 2 6 2 2 Peer, Shahar 1 2 6 4 1 1
  • Denmark F1, Singles
    Lindell, Christian 1 0 6 5 1 Hess-Olesen, Soren 1 6 4 6 1
  • Denmark F1, Singles
    Vagnozzi, Simone 2 2 6 6 2 2 Hernandez, Jose 1 6 4 2 1 1
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chuang C-J / Namigata J 0 6 0 Beygelzimer Y / Minella M 0 6 0
  • Romania F9, Singles
    Cornea, Vlad Victor 1 6 3 2 1 Fortuna, Claudio 1 3 6 2 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parrizas-Diaz, Nuria 2 6 1 7 2 2 Cavalle-Reimers, Ivonne 1 3 6 6 1 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Fernandez-Rabener, Arabela 1 6 2 4 1 1 Dodin, Oceane 2 3 6 6 2 2
  • Spain F19, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 0 4 4 0 0 Ojeda Lara, Ricardo 2 6 6 2 2
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Heil, Anna Maria 0 4 4 0 Proese, Natalie 1 6 3 1
  • Estonia F2, Singles
    Drzewiecki, Karol 0 2 1 0 0 Ivanov, Vladimir 2 6 6 2 2
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Jani, Reka-Luca 0 2 2 0 0 Haas, Barbara 2 6 6 2 2
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Saitova, Anastasiya 2 6 6 2 2 Prosperi, Valeria 0 4 2 0 0
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Junaid R / Mertinak M 1 7 3 1 Brunstrom J / Monroe N 0 6 3 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Vogt, Stephanie 1 6 5 1 Gatto-Monticone, Giulia 0 3 3 0
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Bosio, Victoria 1 6 0 1 Kostic, Natalija 0 4 2 0
  • France F16, Singles
    Jacq, Gregoire 1 6 4 1 Barth, Florian 0 1 5 0
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Cipolla F / Menendez-Maceiras A 0 3 0 Bubka S / Chiudinelli M 1 6 1
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 1 6 3 6 1 Verdasco, Fernando 1 3 6 5 1
  • Denmark F1, Singles
    Reichelt, Timon 0 2 0 0 Manafov, Vladyslav 1 6 3 1
  • Austria F5, Singles
    Lojda, Dusan 0 4 0 Haenle, Pirmin 0 3 0
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Flood E / Luttikhuis N 0 4 0 Minokoshi M / Wang Y 0 5 0
  • Belgium F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 0 5 0 Karlovskiy, Evgeny 0 3 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Tan, Harmony 0 1 1 0 Paquet, Chloe 1 6 3 1
  • Denmark F1, Doubles
    Lindell C / Olin R 12:35 Donati M / Vagnozzi S
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Kapshay V / Khabibulina A 0 3 0 0 Boev M / Friedsam A-L 1 6 3 1
  • Slovak Republic F2, Singles
    Maiga, Riccardo 0 4 0 Pazicky, Michal 0 2 0
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chan C W / XU Y F 0 3 0 Liang C / Zhu L 0 4 0
  • Baku, Azerbaijan
    Parmentier, Pauline 0 1 0 Svitolina, Elina 0 2 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Edmund, Kyle 0 3 0 Kavcic, Blaz 0 1 0
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 0 0 0 Berrer, Michael 0 1 0
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Artamonova A / Lister C 0 0 Matojan J / Paalma E 0 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Schuurs, Demi 0 2 0 Van De Velde, Bernice 0 0 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova, Martina 0 3 0 Malikova, Tereza 0 0 0
  • Germany F9, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 0 2 0 Torebko, Peter 0 1 0
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Frlicka M / Shinikova I 0 0 GAO X / YE Q Y 0 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Semjan, Marek 13:10 Carpenter, Jack
  • Serbia F6, Singles
    Zlatanovic, Arsenije 13:20 Katic, Dejan
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bonic, Barbara 13:20 Bara, Irina Maria
  • Gstaad, Switzerland
    Youzhny, Mikhail 13:25 Haase, Robin
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Konig P / Rebersak P 13:30 Hrabalova K / Janatova T
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 13:30 Blecha J / Pel D
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Eraydin, Basak 13:30 Brouleau, Lou
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Sakkari, Maria 13:30 Vasilyeva, Liubov
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Kairi, Angeliki 13:30 Cedermark, Beatrice
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Begemann A / Haase R 13:40 Marx P / Rola B
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 13:40 Maleckova, Jesika
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 13:40 Rochette, Laurent
  • Nan Chang, China
    Zhang, Ling 13:45 Liu, Fangzhou
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 14:00 Kumkhum L / Tanasugarn T
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 14:00 Galdon P / Kicker N
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 14:00 Diarra, Gibril
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Geens, Clement
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Mitu, Cristina-Andreea 14:00 Karatantcheva, Sesil
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 14:05 Adam, Josepha
  • Baku, Azerbaijan
    Mladenovic, Kristina 14:10 Schiavone, Francesca
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kleman M / Zeleny L 14:10 Fabian P / Partl A
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 14:20 Hajek, Jan
  • Tampere, Finland
    Lapentti, Giovanni 14:30 Lokoli, Laurent
  • Tampere, Finland
    Ymer, Elias 14:30 Goffin, David
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 14:30 Ivanov V / Sabanin Y
  • Ireland F1, Singles
    Jankovits, Yannick 14:30 Corrie, Edward
  • Germany F9, Singles
    Reuter, Yannik 14:30 Netuschil, Marvin
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 14:40 Kosec I / Semjan M
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar, Pablo 15:00 Granollers, Marcel
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Godry L / Nagy P
  • Serbia F6, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 15:00 Jandric D / Rakic S
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Chiesa, Deborah 15:00 Pivovarova, Anastasia
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Laine, Emma 15:00 Nancarrow, Alexandra
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 15:00 Bara I M / Hristea C-E
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 15:00 Giraudeau, Thomas
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Arus, Rodrigo 15:00 Florez, Valentin
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 15:00 Pini, Sebastian Exequiel
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 15:00 Zukas, Matias
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 15:10 Hamou, Maxime
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:20 Kapas A / Koniusz B
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Stefkova, Barbora 15:30 Daniels, Carolin
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 15:35 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Oberstaufen, Germany
    Marcora, Roberto 15:40 Gojowczyk, Peter
  • Tampere, Finland
    Krstin, Pedja 15:50 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Atlanta, USA, Doubles
    King K / Venus M 16:00 Ginepri R / Harrison R
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Belgium F8, Singles
    Middelkoop, Matwe 16:00 Rochus, Olivier
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 16:00 Kurata, Nathaly
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Koch-Benvenuto, Andrea 16:00 Perez Rojas, Guadalupe
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 16:00 Rossi, Nathalia
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Gomide, Julia Mansano 16:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Romania F9, Doubles
    Cornea V V / Luncanu P-A 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Huber L M / Siedliska N 16:00 Brescia G / Ferrando C
  • Italy F24, Singles
    De Greef, Arthur 16:00 Giorgini, Daniele
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde B / Versteeg K 16:10 Distelmans S / Kempen M
  • Serbia F6, Singles
    Jankovic, Miki 16:30 Janvier, Maxime
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nancarrow A / Sakkari M 16:30 Czarnik P / Lysakova A
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Laine E / Pivovarova A 16:30 Silich A / Vasilyeva L
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 16:30 Milton, Joshua
  • USA F21, Singles
    Papa, Spencer 16:30 Schneider, Ronnie
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 16:30 Bambridge, Luke
  • Argentina F11, Doubles
    Florez V / Portmann L 16:30 Cuevas M / Senattore Baumbach R
  • Argentina F11, Doubles
    Mantilla F / Sanchez R 16:30 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 16:40 Bader S / Mirzadeh V
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 17:00 Albot R / Kowalczyk M
  • Umag, Croatia
    Gabashvili, Teimuraz 17:00 Cuevas, Pablo
  • Spain F19, Singles
    Gutierrez-Ferrol, Sergio 17:00 Vega Hernandez, David
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 17:20 Ymer E / Zaitcev A
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 17:30 Cilic, Marin
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Haddad Maia, Beatriz 17:30 Krejsova, Petra
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 17:30 Marie, Jules
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Cercone, Alexandra 17:30 Chen, Kelly
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Weatherholt, Mary 17:30 Guarachi, Alexa
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 18:00 Barrientos N / Estrella Burgos V
  • Lexington, USA
    Duckworth, James 18:00 Buchanan, Chase
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 18:00 Cagnina J / Gille S
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 18:00 Brengle, Madison
  • USA F21, Singles
    Frank, Mitchell 18:00 Ghasya, Fares
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 18:00 Martin, Toby
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 18:00 Napolitano, Stefano
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Loeb J / Weinhold A 18:00 Aoyama S / Wong K
  • Umag, Croatia
    Carreno-Busta, Pablo 18:20 Robredo, Tommy
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Ponchet, Jessika 18:30 Perez-Somarriba, Estela
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Foster, Manisha 18:30 Pous Tio, Laura
  • Spain F19, Singles
    Banes, Maverick 18:30 Martos Gornes, Sergio
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Remondina, Anna-Giulia 18:30 Sugnaux, Tess
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Michel, Lara 19:00 Kucova, Kristina
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Scheffbuch J / Sumova D 19:00 Melander H / Stefkova B
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Kurata N / Tomita G 19:00 Alves C M R / Gamarra Martins I
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 19:00 Bothwell P / O'Hare D
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Arconada, Usue Maitane 19:00 Lykina, Ksenia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 19:00 Higuchi, Yuka
  • Atlanta, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 19:20 Gonzalez S / Lipsky S
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 19:20 Odesnik, Wayne
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 19:30 Clark B D / Schneider R
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 19:30 Gibbs, Nicole
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    AHN K / Christian K 19:30 RAE J / Smith A
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 19:40 Cermak F / Rosol L
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 20:00 Coric, Borna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 20:00 Hanatani, Nagi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shaulskaya, Anastasia 20:00 Payet, Pauline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 20:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hattingh, Ilze 20:00 Strakhova, Valeriya
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alda R / Contreras Gomez F 20:30 Harrison C / Weatherholt M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Cercone A / Guarachi A 20:30 Collie N / Kopinski M
  • Lexington, USA
    Millot, Vincent 20:40 Ward, James
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hibino, Nao 21:00 Falconi, Irina
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 21:00 Paolini, Jasmine
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 21:00 Frigerio L / Trevisan M
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lajovic D / Skugor F 21:20 Cuevas P / Zeballos H
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cristian J A / Shaulskaya A 21:30 Hattingh I / Le Roux M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bruzzone G / Totka N 21:30 Mikheeva A / Prenkovic L
  • Lexington, USA, Doubles
    Jenkins J / Singh S 22:00 Buchanan C / Mcgee J
  • Atlanta, USA
    Isner, John 22:00 Matosevic, Marinko

Problemi

Škoti bez najboljeg golmana protiv Srbije i Makedonije

Fudbal

Za mesto na golu Škotske boriće se dva golmana koja se takmiče u engleskom Premijeršipu, Gilks iz Blekpula i Maršal iz Kardifa

Alan Mekgregor Škotska, povreda

Fudbalska reprezentacija Škotske u prva dva kvalifikaciona meča za plasman na Svetsko prvenstvo 2014. godine neće moći da računa na prvog golmana.

Čuvar mreže Bešiktaša Alen Mekgregor povredio je prepone na prijateljskoj utakmici između Škotske i Australije, a ispostavilo se da se radi o ozbiljnom problemu zbog kojeg će morati da preskoči septembarske duele protiv Srbije i Makedonije.

Za mesto na golu Škotske boriće se dva golmana koja se takmiče u engleskom Premijeršipu, Gilks iz Blekpula i Maršal iz Kardifa.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • don kihot

    don kihot

    Zbog "efikasnosti" naših mogu slobodno da igraju bez golmana!

    3 Odgovori 
  • Luka Serdar Cobra

    Luka Serdar Cobra

    i bez tebe sa praznim golom ih mozete pobediti,nema od njih vajde,nijednu pobedu nece ostvariti,

    1 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Luka Serdar Cobra

    Luka Serdar Cobra

    i bez tebe sa praznim golom ih mozete pobediti,nema od njih vajde,nijednu pobedu nece ostvariti,

    1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Odnosi Srbije i Kine su na najvišem nivou u proteklih nekoliko decenija i kontinuirano se unapređuju Ivica Dačić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh