• Tokyo, Japan
    Vandeweghe, Coco 0 6 3 0 Cibulkova, Dominika 1 7 5 1
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Black C / Mirza S 2 6 3 10 2 2 Dellacqua C / Raymond L 1 3 6 8 1 1
  • Seoul, South Korea
    Mchale, Christina 1 6 4 1 1 Barthel, Mona 1 1 6 1 1
  • Seoul, South Korea
    Friedsam, Anna-Lena 0 4 1 0 Pliskova, Karolina 1 6 1 1
  • Tokyo, Japan
    Bencic, Belinda 07:35 Safarova, Lucie
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Cibulkova D / Flipkens K 07:35 Date-Krumm K / Zahlavova Strycova B
  • Seoul, South Korea
    Radwanska, Agnieszka 08:00 Scheepers, Chanelle
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Dzalamidze, Natela 08:00 Kvatsabaia, Sofia
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Ianchuk, Olga 08:00 Paolini, Jasmine
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Grymalska, Anastasia 08:00 Khazaniuk, Deniz
  • Guangzhou, China
    Niculescu, Monica 08:00 Doi, Misaki
  • Guangzhou, China
    Riske, Alison 08:00 Zhang, Kai Lin
  • Guangzhou, China
    Puig, Monica 08:00 Zhang, Ling
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Panova A / Watson H 08:00 Arruabarrena L / Begu I-C
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Gajdosova J / Rodionova AR 08:50 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Izmir, Turkey
    Rudnev, Valery 09:00 Gerasimov, Egor
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Brianti, Alberta 09:00 Gjorcheska, Lina
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Rodina, Evgeniya 09:00 Jani, Reka-Luca
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Njiric, Silvia 09:00 Kozlova, Kateryna
  • Izmir, Turkey
    Jaziri, Malek 09:00 Ilkel, Cem
  • Izmir, Turkey
    Ledovskikh, Mikhail 09:00 Pavic, Ante
  • Turkey F32, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 09:00 Trongcharoenchaikul, Wishaya
  • Turkey F32, Singles
    Simon, Tobias 09:00 Bodmer, Adrian
  • Turkey F32, Singles
    Shofayziyev, Shonigmatjon 09:00 Nagao, Katsuki
  • Turkey F32, Singles
    Clayton, Scott 09:00 Lee, Duck Hee
  • Turkey F32, Singles
    Gabb, Richard 09:00 Grenier, Hugo
  • Turkey F32, Singles
    Brinkman, Nils 09:00 Takeshima, Shunrou
  • Turkey F32, Singles
    Khabibulin, Timur 09:00 Moritani, Soichiro
  • Turkey F32, Singles
    Bretting, Dimitri 09:00 Pecotic, Matija
  • Guangzhou, China
    Zhu, Lin 09:15 Hsieh, Su-Wei
  • Guangzhou, China
    Wang, Yafan 09:15 Martic, Petra
  • Guangzhou, China
    Peer, Shahar 09:15 Cornet, Alize
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Chan H-C / Chan Y-J 09:15 Barthel M / Minella M
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Kirilenko M / Wickmayer Y 09:15 Pliskova KA / Pliskova KR
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Szatmari, Agnes 09:30 Strakhova, Valeriya
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Gorgodze, Ekaterine 09:30 Sezer, Melis
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kovalets, Sofiya 09:30 Piskun, Oleksandra
  • Italy F32, Singles
    Trusendi, Walter 09:45 Pancaldi, Luca
  • Italy F32, Singles
    Jastraunig, Lukas 09:45 Campo, Antonio
  • Italy F32, Singles
    Picco, Francesco 09:45 Rondoni, Pietro
  • Italy F32, Singles
    Giacalone, Omar 09:45 Tatlot, Johan Sebastien
  • Italy F32, Singles
    Maden, Yannick 09:45 Sonego, Lorenzo
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Smith, Maria 09:45 Touly, Carla
  • Serbia F13, Singles
    Grabul, Dimitar 10:00 Sabanov, Ivan
  • Metz, France
    Przysiezny, Michal 10:00 Monfils, Gael
  • Serbia F13, Singles
    Chettar, Medy 10:00 Katic, Dejan
  • Serbia F13, Singles
    Borsos, Gabor 10:00 Sakharov, Gleb
  • Serbia F13, Singles
    Durguti, Besir 10:00 Mirtea, Dragos Cristian
  • Sweden F4, Singles
    Ouyang, Bowen 10:00 Adaktusson, Jacob
  • Sweden F4, Singles
    Arvidsson, Isak 10:00 Brunstrom, Jesper
  • Sweden F4, Singles
    Eriksson, Markus 10:00 Kobelt, Peter
  • Sweden F4, Singles
    Ivashka, Ilya 10:00 Solberg, Christoffer
  • France F19, Singles
    Crepaldi, Erik 10:00 Fomba, Eric
  • Tokyo, Japan
    Ivanovic, Ana 10:00 Azarenka, Victoria
  • Trnava, Slovakia
    Mertl, Jan 10:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Spain F27, Singles
    Willis, Marcus 10:00 Pulgar-Garcia, Javier
  • Spain F27, Singles
    Kocyla, Arkadiusz 10:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F27, Singles
    Pulgar-Garcia, Jaime 10:00 Martinez Portero, Pedro
  • Spain F27, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 10:00 Ndayishimiye, Hassan
  • Izmir, Turkey
    Bozoljac, Ilija 10:00 Coric, Borna
  • Izmir, Turkey
    Marti, Yann 10:00 Bemelmans, Ruben
  • Izmir, Turkey
    Erguden, Baris 10:00 Brkic, Tomislav
  • Croatia F18, Singles
    Miocic, Franko 10:00 Ternar, Tomislav
  • Izmir, Turkey
    Donskoy, Evgeny 10:00 Basic, Mirza
  • Croatia F18, Singles
    Kraljevic, Filip 10:00 Pierce, Aron
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Kotelesova, Barbara 10:00 Fett, Jana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Lukas, Tena 10:00 Novikova, Maria
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Rohanova, Petra 10:00 Lemmens, Elke
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Primorac, Iva 10:00 Wachaczyk, Julia
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Rebersak, Polona 10:00 Van De Graaf, Gabriela
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Bara, Irina Maria 10:30 Leykina, Polina
  • Guangzhou, China
    Torro-Flor, Maria-Teresa 10:30 XU, Yi-Fan
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Shinikova, Isabella 10:30 Rus, Arantxa
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Mrdeza, Tereza 10:30 Michel, Lara
  • Trnava, Slovakia
    Volandri, Filippo 10:30 Novak, Dennis
  • Trnava, Slovakia
    Fucsovics, Marton 10:30 Smirnov, Artem
  • Trnava, Slovakia
    Skugor, Franko 10:30 Ungur, Adrian
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Van Cauter, Anais 10:30 Paquet, Chloe
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Gervais, Fiona 10:30 Honcova, Michaela
  • Turkey F32, Singles
    AL Taweel, Issam 10:30 Ehara, Hiroyasu
  • Turkey F32, Singles
    Wachiramanowong, Kittipong 10:30 Koyama, Keita
  • Turkey F32, Singles
    Kikuchi, Gengo 10:30 Kiuamov, Timur
  • Turkey F32, Singles
    Manegin, Anton 10:30 Heller, Peter
  • Turkey F32, Singles
    Carpenter, Jack 10:30 Gulyevskyy, Oleksandr
  • Turkey F32, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 10:30 Boborykin, Alexander
  • Turkey F32, Singles
    Watanuki, Keisuke 10:30 Bellier, Antoine
  • Turkey F32, Singles
    Goldsteiner, Peter 10:30 Boutillier, Remi
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Bolkvadze, Mariam 11:00 Solovyeva, Valeria
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kapshay, Veronika 11:00 Majeric, Tadeja
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Lazareva, Margarita 11:00 Benaissa, Amira
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Sakkari, Maria 11:00 Canero Perez, Maria Del Rosario
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Cervera-Vazquez, Lucia 11:00 Eklund, Mia
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    De La Torre-Sanchez, Rocio 11:00 Gutierrez Carrasco, Maria
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Marti Riembau, Ariadna 11:00 Saez Larra, Olga
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Riley, Alexandra 11:00 Boukezzi, Sarra
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 11:00 Fafaliou, Stamatia
  • Metz, France
    Nieminen, Jarkko 11:00 Stakhovsky, Sergiy
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 11:00 Dodig, Ivan
  • Tokyo, Japan
    Kerber, Angelique 11:15 Svitolina, Elina
  • Italy F32, Singles
    MAS Mascolo, Adria 11:15 Fortuna, Claudio
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Nancarrow, Alexandra 11:15 Ferrando, Cristiana
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Mordegan, Federica 11:15 Tiel, Elke
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Benoit, Marie 11:15 Armitano, Mathilde
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Trevisan, Martina 11:15 Savoretti, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Prati, Federica 11:15 Stefanini, Lucrezia
  • Serbia F13, Singles
    Milojevic, Nikola 11:30 Tarpov, Danail
  • Serbia F13, Singles
    Tepavac, Marko 11:30 Dima, Dragos
  • Serbia F13, Singles
    Milicevic, Stefan 11:30 Trendafilov, Petar
  • Serbia F13, Singles
    Jotovski, Tomislav 11:30 Milenkovic, Stefan (SRB)
  • Sweden F4, Singles
    Zopp, Jurgen 11:30 Cao, Zhaoyi
  • Sweden F4, Singles
    Donati, Matteo 11:30 Haenle, Pirmin
  • Sweden F4, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 11:30 Rosenholm, Patrik
  • Sweden F4, Singles
    Gao, Xin 11:30 Ymer, Mikael
  • Izmir, Turkey
    Vorster, Tucker 11:30 Krajinovic, Filip
  • France F19, Singles
    Ouanna, Josselin 11:30 Brechemier, Thomas
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Bowtell, Amy 11:30 Hogenkamp, Richel
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Georges, Myrtille 11:30 Dodin, Oceane
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    De Vroome, Indy 11:30 Dolonc, Vesna
  • Spain F27, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 11:30 Grant, Michael
  • Spain F27, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 11:30 Pavic, Mate
  • Spain F27, Singles
    Cayre, Paul 11:30 Lescure, Mick
  • Spain F27, Singles
    Voinea, Christian 11:30 Arenas-Gualda, Ivan
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Jaziri M / Kudryavtsev A 11:30 Cerretani J / Zverev A
  • Izmir, Turkey
    Kravchuk, Konstantin 11:30 Moriya, Hiroki
  • Croatia F18, Singles
    Androic, Toni 11:30 Geens, Clement
  • Izmir, Turkey
    Sorensen, Louk 11:30 Marchenko, Illya
  • Croatia F18, Singles
    Rizzuti, Giovanni 11:30 Mitak, Mladen
  • Croatia F18, Singles
    Salaba, Libor 11:30 Partl, Adrian
  • Croatia F18, Singles
    Masur, Daniel 11:30 Gigounon, Germain
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Sibille, Constance 11:30 Kaminkova, Katerina
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Vorih, Stefanie 11:30 Parshina, Yana
  • Trnava, Slovakia
    Albot, Radu 11:50 Crivoi, Victor
  • Trnava, Slovakia
    Hajek, Jan 12:00 Copil, Marius
  • Trnava, Slovakia
    Hanescu, Victor 12:00 Delic, Mate
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Mitu, Cristina-Andreea 12:00 Dascalu, Nicoleta
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Evtimova, Dia 12:00 Bozhilova, Kalina
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Arshinkova, Petia 12:00 Tomova, Viktoriya
  • France F19, Singles
    Cagnina, Julien 12:00 Otte, Oscar
  • Guangzhou, China
    Bacsinszky, Timea 12:00 Soler-Espinosa, Silvia
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 12:00 Travaglia, Stefano
  • Meknes, Morocco
    Menendez-Maceiras, Adrian 12:00 Obry, Julien
  • Meknes, Morocco
    Safwat, Mohamed 12:00 Dzumhur, Damir
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 12:00 Hobgarski, Katharina
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Muntean, Victoria 12:00 Klasen, Charlotte
  • Metz, France
    Serra, Florent 12:20 Goffin, David
  • Metz, France
    Lajovic, Dusan 12:20 Struff, Jan-Lennard
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Fomina A / Zaniewska S 12:30 Kovalets S / Vinogradova P
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Lidkovskaya I / Vorontsova V 12:30 Sezer M / Stefkova B
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Boukezzi, Fatima Zohra 12:30 Cazeaux, Amandine
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Halo, Assia 12:30 Boualem, Josephine
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Curovic, Tamara 12:30 Rigozzi, Chantelle
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Coin, Julie 12:30 Mestach, AN Sophie
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Bejenaru, Karola Patricia 12:30 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez, Ines 12:30 Perez-Somarriba, Estela
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Reddy, Snehadevi S 12:30 Bacquie, Alice
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Fernandez-Rabener, Arabela 12:30 Gonzalez Encinas, Marta Huqi
  • Italy F32, Singles
    Mager, Gianluca 12:45 Torroni, Giulio
  • Italy F32, Singles
    Molina, Emanuele 12:45 Carli, Cristian
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 12:45 DI Ienno D / Vilardo F
  • Italy F32, Doubles
    Mercuri F / Pancaldi L 12:45 Frigerio L / Portaluri G
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Palmigiano, Francesca 12:45 Pieri, Jessica
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Arcidiacono, Federica 12:45 Deagostini, Margaux
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 12:50 Bemelmans R / Bozoljac I
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Coric B / Pavic A 12:50 Ilkel C / Yurtacan E
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Rudnev V / Shyla Y 12:50 Krajinovic F / Tosic G
  • Serbia F13, Singles
    Danis, Marko 13:00 Massa, Alexandre
  • Serbia F13, Singles
    Djokovic, Marko 13:00 Djere, Laslo
  • Sweden F4, Doubles
    Arvidsson I / Eriksson M 13:00 Lundkvist G / Regner A
  • Sweden F4, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 13:00 Bettles A / Kivanda S E
  • Sweden F4, Doubles
    Ohrvall M / Solberg C 13:00 Brunstrom J / Dubarenco M
  • Sweden F4, Doubles
    Orno P / Shabib M 13:00 Balaji N / Rosenholm P
  • France F19, Singles
    Guez, David 13:00 Matsukevitch, Denis
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Witthoeft, Carina 13:00 Mertens, Elise
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Arvidsson, Sofia 13:00 Golubic, Viktorija
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer, Yuliya 13:00 Bonaventure, Ysaline
  • Croatia F18, Singles
    Semrajc, Janez 13:00 O'Connell, Christopher
  • Croatia F18, Singles
    Obert, Adrian 13:00 Kekez, Duje
  • Croatia F18, Singles
    Celebic, Ljubomir 13:00 O'Mara, Jonny
  • Croatia F18, Doubles
    Navarro S / Peters F 13:00 Bizjak B / Stosic M
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Faber, Tea 13:00 Leweurs, Angela
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Kaercher C / Nilsson A-C 13:00 Marc M / Pislak M
  • Guangzhou, China, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 13:15 Olaru R / Peer S
  • Meknes, Morocco
    Viola, Matteo 13:20 Ramos, Albert
  • Meknes, Morocco
    Sabry, Sherif 13:20 Reuter, Yannik
  • Meknes, Morocco
    Ramirez Hidalgo, Ruben 13:20 Coppejans, Kimmer
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Orlova, Natalia 13:30 Scholsen, Helene
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Yerolymos, Margot 13:30 Schaeder, Laura
  • Metz, France, Doubles
    Brunstrom J / Oswald P 13:40 Bednarek T / SA A
  • Trnava, Slovakia
    Darcis, Steve 14:00 Cecchinato, Marco
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Yordanova, Nikol 14:00 Fetecau, Irina
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Ploskina, Helen 14:00 Tig, Patricia Maria
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Lottner A / Neuwirth Y 14:00 Jani R-L / Shinikova I
  • France F19, Doubles
    Guillin J / Petel M 14:00 Inzerillo J / Rice D
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Bonic, Barbara 14:00 Heil, Anna Maria
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Bhatia, Riya 14:00 Tan, Harmony
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Barbat K / Brown L 14:00 Hogenkamp R / Kerkhove L
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 14:00 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Skugor F / Veic A 14:00 Balleret B / Motti A
  • Italy F32, Doubles
    Jastraunig L / Mas Mascolo A 14:15 Dettinger M / Raab D
  • Italy F32, Doubles
    Maden D / Maden Y 14:15 Giacalone O / Rondoni P
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 14:15 DI Giuseppe M / Marchetti G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hammond M / Smith M 14:15 Lombardo B / Trevisan M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Mordegan F 14:15 Balducci A / Brescia G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Ferrando C / Rubini S 14:15 Baranska A / Siedliska N
  • Serbia F13, Doubles
    Borsos G / Mirtea D C 14:30 Grabul D / Jotovski T
  • Serbia F13, Doubles
    Sulea T C / Tatomir L G 14:30 Milenkovic S / Milicevic S
  • Serbia F13, Doubles
    Malyshev G / Waloch M 14:30 Jandric D / Licciardi P
  • Serbia F13, Doubles
    Chettar M / Diep F 14:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Buyukakcay, Cagla 14:30 Dart, Harriet
  • Croatia F18, Singles
    Faber, Mateo 14:30 Nekic, Tim
  • Croatia F18, Doubles
    Elangovan N / Matic N 14:30 Kraljevic F / Miocic F
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Kleinsteuber T / Vorih S 14:30 Novikova M / Ryskova L
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Cortanovacki M / Pertusa Garcia L 14:30 Kotelesova B / Zagorac E
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Fett J / Primorac I 14:30 Lemmens E / Van De Graaf G
  • Meknes, Morocco
    Karatsev, Aslan 14:40 Carballes Baena, Roberto
  • Meknes, Morocco
    Mertens, Yannick 14:40 Pouille, Lucas
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Karaitiana J / Miyakawa N 15:00 Kalimullina A / Kalimullina R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Dzehalevich E / Ostlund F 15:00 Shkudun A / Wang Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Cepelyte A / Mikulskyte J 15:00 Ornberg M / Rinaldo Persson K
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    LI Y / You X 15:00 Wannasuk N / Wongteanchai V
  • Campinas, Brazil
    Zampieri, Caio 15:00 Becker, Richard
  • Metz, France, Doubles
    Junaid R / Sitak A 15:00 Lorenzi P / Seppi A
  • Trnava, Slovakia
    Haase, Robin 15:00 Kovalik, Jozef
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Romboli F / Turini T
  • France F19, Singles
    Joncour, Ronan 15:00 Authom, Maxime
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 15:00 Neis, Fabricio
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 15:00 Gennaro, Dante
  • Argentina F18, Singles
    Buchhass, Matias Rodolfo 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F18, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 15:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F18, Singles
    Cressa, Mateo Facundo 15:00 Moreno, Federico
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Bhambri P / Yondem I 15:00 Chikalkina A / Novoselova P
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Donaldson A / Gaydarzhi K 15:00 De Bernardi C / Vangelova A
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 15:20 Carpen A-D / Ignatik U
  • Campinas, Brazil
    Collarini, Andrea 15:30 Andreozzi, Guido
  • Campinas, Brazil
    Silva, Caio 15:30 Lindell, Christian
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Kozlova K / Rodina E 15:30 Daniels C / Michel L
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Bara I / Mitu C-A 15:30 Sliusar K / Terziyska J
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Evtimova D / Tomova V 15:30 Melander H / Peterson R
  • France F19, Doubles
    Crepaldi E / Jahn J 15:30 Commin C / Medvedev D
  • Campinas, Brazil
    Arguello, Facundo 15:30 Pereira, Jose
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Ozgen P / Vrljic A 15:30 Geuer N / Golubic V
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    LIM A / Witthoeft C 15:30 Coin J / Webley-Smith E
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kocher, Imane 15:30 Brouleau, Lou
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Honcova M / Niedmers N 15:30 Dimmer L / Pesch S
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 15:30 Marcan D / Sancic A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Pereira, Alory Regina Elorriaga
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rogers, Megan 16:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Jelena 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Marinkovic, Bojana 16:00 Yokota, Natsumi
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Atucha Gomez, Ainhoa 16:00 Schaffner Riera, Aina
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 16:00 Bejenaru K P / Sharifova K
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Paredes Roemer L C / Saez Larra O 16:00 De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Belhadj S / Benaissa A 16:00 Halo A / Khetib D
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Grassi C / Thornley S 16:00 Sabry S / Safwat M
  • Metz, France
    Mahut, Nicolas 16:00 Chardy, Jeremy
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Podlipnik-Castillo H / Travaglia S 16:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • Metz, France, Doubles
    Eysseric J / Mannarino A 16:20 Marray J / Murray J
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Cermak F / Dlouhy L 16:20 Beck K / Zelenay I
  • France F19, Singles
    Tchoutakian, Maxime 16:30 Jacq, Gregoire
  • Argentina F18, Singles
    Casanova, Hernan 16:30 Malla, Bastian
  • Argentina F18, Singles
    Heras, Patricio 16:30 Capalbo, Franco
  • Argentina F18, Singles
    Gimenez Pilutik, Inaki 16:30 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F18, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 16:30 Hidalgo, Gabriel Alejandro
  • Campinas, Brazil
    Klec, Ivo 16:50 Elias, Gastao
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Hossam K / Zaitcev A 16:50 Cipolla F / Viola M
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Pfizenmaier, Dinah 17:00 Kan, Victoria
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 17:00 Angelinos, Theodoros
  • France F19, Doubles
    Brechemier T / Galdon M 17:00 Cagnina J / Dubail J
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 17:00 Ruiz Naranjo, Mateo Andres
  • Colombia F6, Singles
    Pallares-Gonzalez, Michael-Ray 17:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Bortolotti, Marco 17:00 Zornosa, Steffen
  • Colombia F6, Singles
    Alvarez-Guzman, Mauricio 17:00 Mantilla, Felipe
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 17:00 Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Canada F11, Singles
    Tikhomirov, Maksim 17:00 Siwy, Rudolf
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Boev M / LU J-J 17:00 Coppola C / Van Cauter A
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Scheepens J / Scholsen H 17:00 Klasen C / Uebelhoer C
  • Canada F11, Singles
    Shane, Justin 17:00 Wolmarans, Fritz
  • Canada F11, Singles
    Bester, Philip 17:00 Vega, Quinton
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lavrikova, Ekaterina 17:30 Dancetovic, Emilija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 17:30 Paul, Sharon Sanchana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Chamarthi, Sai Samhitha 17:30 Andrady, Arantxa
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Barbieri, Gioia 17:30 Radwanska, Urszula
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yushchenko, Valeriya 17:30 Sizikova, Yana
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Garcia Perez, Georgina 17:30 Romeo, Caroline
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Palhoto, Maria 17:30 Chiesa, Deborah
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    D'Oliveira E / Reddy S S 17:30 Fernandez Rabener A / Ozga J
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Hesse, Amandine 17:30 Kinard, Tori
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Dabrowski, Gabriela 17:30 Weinhold, Ashley
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Gonzalez, Montserrat 17:30 Oudin, Melanie
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 18:00 Cuevas, Martin
  • Metz, France
    Tsonga, Jo-Wilfried 18:00 Muller, Gilles
  • Argentina F18, Doubles
    Cressa M F / Monteferrario J-J 18:00 Agamenone F / Contreras E A
  • Argentina F18, Doubles
    Ortega Enriquez I / Vilaro A 18:00 Iliev J I / Suarez Gonzalez A
  • Quito, Ecuador
    Estrella Burgos, Victor 18:00 Escobar, Gonzalo
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Mello H / Scarpelli G 18:10 Michon A / Olivo R
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:30 Marin, Adolfo
  • Colombia F6, Singles
    Mora, Daniel 18:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Colombia F6, Singles
    Bernardi, Pedro 18:30 Crowley, Keith-Patrick
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kerfs, Deborah 18:30 Versteeg, Kelly
  • Canada F11, Singles
    Major, Philip Wilbert 18:30 Gosea, Farris Fathi
  • Canada F11, Singles
    King, Evan 18:30 Shapovalov, Denis
  • Canada F11, Singles
    Tabilo, Alejandro 18:30 Recouderc, Laurent
  • USA F25, Singles
    Nevolo, Dennis 19:00 Nakagawa, Naoki
  • USA F25, Singles
    Papa, Spencer 19:00 Gard, Catalin-Ionut
  • USA F25, Singles
    Abid, Mohamed Haythem 19:00 Opelka, Reilly
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mackey, Ashley 19:00 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kaufinger, Ina 19:00 Ladurner, Jasmin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 19:00 Easwaramurthi, Ashmitha
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Black, Tornado Alicia 19:00 Irigoyen, Maria
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Konta, Johanna 19:00 Cohen, Julia
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Kenin, Sofia 19:00 Rampre, Petra
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Broady, Naomi 19:00 Falconi, Irina
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 19:20 Miele, Andre
  • Quito, Ecuador
    Molteni, Andres 19:20 Mena, Facundo
  • Metz, France
    Mathieu, Paul-Henri 19:20 Rosol, Lukas
  • Argentina F18, Doubles
    Galarza J I / Paz J P 19:30 Gennaro D / Manzanares F
  • Argentina F18, Doubles
    Ameal J I / Kestelboim M 19:30 Casanova H / Torre E A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Hocevar R / Lindell C 19:30 Matos R / Zormann M
  • Metz, France, Doubles
    Gicquel M / Herbert P-H 20:00 Inglot D / Mergea F
  • Colombia F6, Singles
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 20:00 Barrientos, Nicolas
  • Canada F11, Singles
    Jung, Jason 20:00 Bar, Dekel
  • Canada F11, Singles
    Shropshire, Samuel 20:00 Beran, Martin
  • USA F25, Singles
    Brymer, Gage 20:30 Hovhannisyan, Mousheg
  • USA F25, Singles
    Jones, Greg 20:30 Novikov, Dennis
  • USA F25, Singles
    Paul, Tommy 20:30 Mcmorrow, Kyle
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Embree, Lauren 20:30 Boserup, Julia
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Duque Marino, Mariana 20:30 Larcher De Brito, Michelle
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Kania, Paula 20:30 Jaksic, Jovana
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Krejcikova, Barbora 20:30 Brengle, Madison
  • Canada F11, Doubles
    Shane J S / Shane R 20:30 Bourchier H / Krainik P
  • Colombia F6, Doubles
    Bortolotti M / Crowley K-P 21:00 Osorio J S / Sepulveda Navarro C A
  • Colombia F6, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Zornosa S 21:00 Mora D / Ruiz Naranjo M A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Alund M / Arguello F 21:00 Collarini A / Lama G
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 21:00 Mina G / Pereira J
  • Colombia F6, Doubles
    Galan Riveros D E / Pallares-Gonzalez M-R 21:30 Bernardi P / Varillas Patino-Samudio J P
  • Canada F11, Doubles
    Rosenzweig N / Shapovalov D 21:30 Peliwo F / Skripnik D
  • USA F25, Singles
    Massara, Antonio 22:00 Baughman, Deiton
  • USA F25, Singles
    Ore, Junior Alexander 22:00 Dome, Andre
  • USA F25, Singles
    Manlow, Daniel 22:00 Jenkins, Jarmere
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Llompart Filardi A G 22:00 Cunha H / Escobar G
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 22:00 Bois M / Juneau I
  • Campinas, Brazil
    Santos, Nicolas 22:15 Clezar, Guilherme
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 23:00 King K / Spir J-C
  • Canada F11, Doubles
    Silverman C / Vega Q 23:00 Major P W / Tabilo A
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 23:20 Endara I / Mena F
  • USA F25, Singles
    Reid, Matt 23:30 Fritz, Taylor Harry
  • USA F25, Singles
    Caruso, Salvatore 23:30 Redlicki, Martin
  • USA F25, Singles
    Garza, Daniel 23:30 Thompson, Clay

Fajt na treningu Hamburga

Slobodan Rajković se potukao na treningu

Fudbal

Autor:

Srpski fudbaler potukao se sa Korejcem Sonom i nehotice patosirao Turčina Arslana

Tata, pa to je gospodin Rajković!

Srpski fudbalski reprezentativac Slobodan Rajković (23) i Korejac Heung Min Son potukli su se na treningu Hamburgera, zbog čega našem igraču preti selidba u amaterski tim kluba sa severa Nemačke. Posle verbalnog sukoba, njih dvojica su ukrstili pesnice, a u pesničenju je kao kolateralna šteta nastradao Turčin Tolgaj Arslan.

Posle provokacija Sona, Rajković je zamahnuo rukom i udario Arslana, koji je odmah pao na zemlju. Korejac je to 
iskoristio i u stilu kung-fu borca pokušao da nogom udari Srbina, koji se izmakao i ponovo probao da ga nabode 
pesnicom. Do ozbiljnog fajta nije došlo, jer su ih razdvojili saigrači, ali je Turčinu Tolgaju Arsalanu pukla 
arkada.

Trener Hamburgera Torsten Fink je odmah oterao u svlačionicu Rajkovića, kojeg je na putu do tuša tešio bosanski  fudbaler i najbolji drug Muhamed Bešović. Korejac Son i Turčin Arslan odvezeni su sa terena u klupsku ambulantu.

- Dobro je kada u ekipi ima života, ali nije dobro kad dođe do tuče. Ovaj događaj će imati ozbiljne posledice po one koji su u njemu učestvovali - poručio je Fink.

Prema pisanju nemačkih medija, Slobodan Rajković će biti suspendovan i izbačen iz tima, dok će Son biti samo novčano kažnjen.

Stub srpske odbrane

Slobodan Rajković u budućnosti treba da čini odbrambeni bedem reprezentacije Srbije, zajedno sa Nevenom Subotićem,  Aleksandrom Lukovićem i Nikolom Maksimovićem. Selektor Siniša Mihajlović ozbiljno računa na njega u kvalifikacijama.

Rajković je s 18 godina napustio OFK Beograd i preselio se u Čelsi za 5,2 miliona evra. Igrao je na pozajmicama za  PSV Ajndhoven, Tvente i Vitese, da bi prošle godine postao član Hamburga, s kojim ima ugovor do juna 2015. godine.

http://www.youtube.com/watch?v=zujv8OKgd48
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (5)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Dojčilo

    Dojčilo

    "Fajt", "Nabode" itd.

    6 Odgovori 
  • lister

    lister

    Krenuo da udari korejanca a turcina pored udarila promaja hahahaha :)

    6 Odgovori 
  • Milorad-SA

    Milorad-SA

    Bravo brate Srbine pokazi im da te nemogu pljuvati samo zato sto si Srbin! Pokazi im ko kosi a ko vodu nosi! Svaka ti cast neka si im pokazao da imas svoje ja!

    3 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Ranko

    Ranko

    Dojcilo, braderu, u skolu zajedno pa da se edukujemo u nju serbian langvidze. Ja sam fan starog, dobrog srpskog jezika. Dos'o nam novi tajm (kako Djogo rece"Vunena vremena") i nema nam druge nego da se prilagodimo!

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija je pouzdan partner NATO, a naše učešće na samitu u Velsu je potvrda da smo pouzdan faktor Bratislav Gašić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!