BELA TAČKA: Kolarov strelac, Junajted razbio

Srbin nastavlja da postiže golove za siti

Kolarov se u listu strelaca upisao u 72. minutu, ponovo s bele tačke, a „građani“ su slavili sa ubedljivih 4:1

Reprezentativac Srbije Aleksandar Kolarov nastavio je da rešeta mreže u pripremnim mečevima Mančester sitija. Defanzivac „orlova“, nakon pobedonosnog pogotka protiv Hartsa, dao je gol na startu američke turneje u duelu sa Kanzas Sitijem!Kolarov se u listu strelaca upisao u 72. minutu, ponovo s bele tačke, a „građani“ su slavili sa ubedljivih 4:1. Fudbaleri Mančester junajteda, ljuti gradski rivali nebeskoplavih, takođe su juče rano ujutru po našem vremenu, pod vođstvom Luja van Gala, otpočeli pripreme u SAD, a pregazili su Los Anđeles galaksi rezultatom 7:0. Lazar Marković nije debitovao za Liverpul u minimalnom porazu od Rome, za koju je Ljajić igrao 62 minuta, dok se Ivanović i Matić nisu istakli u lošoj partiji Čelsija, koji je izvukao 1:1 protiv Volfsbergera.(P. P.)