BLISTA U ANDERLEHTU: Mitrović golom i asistencijom krenuo u odbranu titule

Sjajan start sezone

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović ponovo je blistao u dresu Anderlehta pošto je na startu belgijskog šampionata, u trijumfu nad Muskronom (3:1), upisao gol i asistenciju

BRISEL - Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović ponovo je blistao u dresu Anderlehta. Mladi napadač je na startu belgijskog šampionata upisao gol i asistenciju u trijumfu Anderlehta nad Muskronom rezultatom 3:1. Mitrović je u 75. minutu postigao drugi gol za Anderleht i tako vratio vođstvo svojoj ekipi. On je svoju sjajnu partiju krunisao asistencijom Matijasu Suarezu, koji je u 80. minutu postavio konačnih 3:1. Anderleht je prethodno poveo u 15. minutu preko Ačeamponga, ali su gosti izjednačili u 62. zahvaljujući pogotku Badrija. Trener anderlehta Besnik Hasi pružio je šansu i drugom srpskom fudbaleru Luki Milivojeviću, koji je u igru ušao u 69. minutu.