ČASTAN OPROŠTAJ: Fudbaleri Čukaričkog se pobedom oprostili od Evrope

Slavili posle preokreta

Fudbal -
Fudbaleri Čukaričkog završili su takmičenje u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope pobedom protiv protiv ekipe Grediga, rezultatom 2:1

Fudbaleri Čukaričkog nisu uspeli da se plasiraju u 3. kolo kvalifikacija za Ligu Evrope iako su u Salcburgu, u revanš utakmici 2. kola, pobedili tim austrijskog Grediga sa 2:1.Prvi meč prošle nedelje u Beogradu ekipa Grediga je ubedljivo dobila sa 4:0, pa se predstavnik Srbije ipak oprostio od daljeg takmičenja u debitantskom učešću na evropskoj sceni. Posle lekcije na Banovom brdu Čukarički je sinoć igrao opuštenije, pošto nije imao mnogo da izgubi, pa je ostavio mnogo bolji utisak i na kraju je trijumfovao posle preokreta, jer su na poluvremenu domaći vodili golom Karnera iz 29. minute. U nastavku je srpski tim zaigrao mnogo bolje, što je rezultiralo golom Bojića u 61. minutu, da bi samo četiri minuta kasnije Stojiljković svojim pogotkom doneo pobedu Čukaričkom, a samim tim i više bodova za srpske klubove u evropskim takmičenjima.(V. B.)