ĐAVOLIMA PRIJAJU KARAMELE: Junajted uz dosta muke nadigrao Everton

Navijači sa "Old traforda" slave De Heu

Fudbal -
Junajted je pobedio Everton 2:1, a golove za "crvene đavole" postigli su Di Marija i Falkao

MANČESTER - Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom terenu ekipu Evertona rezultatom 2:1 (1:0) u meču 7. kola engleske Premijer lige.Domaći su poveli golom Anhela di Marije u 27. minutu. Gosti su imali priliku da izjednače u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Šou je oborio Hiberta u šesnaestercu domaćina, a sudija je odmah pokazao na belu tačku. Bejns je izveo penal, a golman Junajteda David de Hea je zaustavio njegov udarac na oduševljenje navijača "crvenih đavola".Everton je u nastavku meča krenuo agresivnije, a u 53. minutu gosti su izjednačili preko Najsmita. Pobedu Junajtedu doneo je Radamel Falkao u 62. minutu. Ovo je bio prvi gol Kolumbijca u dresu Junajteda u Premijer ligi. Gosti su u poslednjim trenucima imali dve velike šanse da dođu do izjednačenja, ali je De Hea ponovo bio na visini zadatka.Mančester junajted je trenutno četvrti sa 11 bodova, dok je Everton 17. sa šest.