REŠETA MREŽE: Đorđević doneo pobedu Laciju nad Fiorentinom

FIRENCA - Fudbaleri Lacija pobedili su danas u Firenci ekipu Fiorentine sa 2:0 (1:0) u sedmom kolu italijanske Serije A, a prvi gol na meču postigao postigao je srpski napadač Filip Đorđević.

Đorđević je u 35. minutu iskoristio asistenciju italijanskog reprezentativca Antonija Kandreve i iz peterca savladao golmana Neta, dok je konačan rezultat postavio Senad Lulić u finišu meča.

Reprezentativcu Srbije je gol u Firenci bio peti ove sezone u Seriji A, pošto je prethodno postigao gol Sasuola i "het trik" protiv Palerma.

Za domaći tim ceo meč je odigrao Nenad Tomović.