GROBARI PROTIV ČELNIKA KLUBA: Navijači često skandirali Uprava napolje

Ludilo u Humskoj

Dragan Đurić i njegovi saradnici tokom svih 90 minuta morali su da slušaju uvrede na svoj račun

Drugi put za dve nedelje, fudbaleri Partizana su u evropskoj utakmici pred svojim navijačima gubili 0:2 i izjednačili na 2:2, sve to za prvih pola sata igre.

I ponovo su čelnici kluba morali da trpe uvrede navijača. Veći deo stadiona tokom svih 90 minuta meča sa Nefčijem prozivao je čelne ljude crno-belih povicima "Uprava napolje".

Skandiranje "Uprava napolje" čulo se ne samo pri šokantnom vođstvu gostiju, već i posle autogola Silve, odnosno pogotka Grbića za 2:2 protiv azerbejdžanskog predstavnika, u prvom meču plej-of runde kvalifikacija za Ligu Evrope. Partizan je na kraju pobedio s 3:2, ali se i na kraju utakmice čulo isto skandiranje od strane dela navijača.Prvi čovek Partizana Dragan Đurić demantovao je da je posle vođstva gostiju od 0:2 napustio stadion. On je ostao do kraja meča u svečanoj loži, a po završetku susreta izjavio je da je uveren da će crno-beli igrati u Ligi Evrope.