KOLAROV ASISTIRAO ZA BOD: Arsenal i Siti remizirali u pravom spektaklu - 2:2

Derbi bez pobednika

LONDON - Engleski premijerligaši Arsenal i Mančester Siti remizirali su danas - 2:2 u utakmici punoj uzbuđenja do poslednjeg sudijskog zvižduka.

Izabranici Arsena Vengera krenuli su od starta u pravu ofanzivu, ali su iznenađujuće - prvi primili gol i to u 28. minutu, kada je Kun Aguero na asistenciju Navasa sa šest - sedam metara pogodio mrežu.

Šok na Emiratima nije dugo trajao, pošto su domaći fudbaleri uzvratili golom Džeka Vilšira u 63. minutu, a onda poveli u 74. majstorijom Čileanca Aleksisa Sančeza.

Gosti nisu odustajali već su u talasima napadali i u 83. minutu došli do izjednačenja preko Martina Demikelisa, koji je efektno glavom matirao golmana, na centaršut Aleksandra Kolarova.