MARKOVIĆ ZAMENIO BALOTELIJA: Liverpul pokazao Partizanu kako se igra s Totenhemom

"Redsi" počistili "pevce" u Londonu

Za "redse" je na ovoj utakmici debitovao Mario Baloteli, a Italijana je u 61. minutu zamenio reprezentativac Srbije Lazar Marković

LONDON - Fudbaleri Liverpula pobedili su u Londonu ekipu Totenhema 3:0 (1:0) u meču trećeg kola Premijer lige.Strelci za Liverpul bili su Rahim Sterling u osmom minutu, Stiven Džerard u 49. iz penala i Alberto Moreno u 60. minutu. Za "redse" je na ovoj utakmici debitovao Mario Baloteli, a Italijana je u 61. minutu zamenio reprezentativac Srbije Lazar Marković.Liverpul je peti na tabeli sa šest bodova, koliko ima i sedmoplasirani Totenhem. Totenhem će biti rival Partizanu u prvom kolu grupe C Lige Evrope. ovaj duel je na programu 18. septembra u Beogradu.U drugom meču u istom terminu Aston Vila je na svom terenu savladala Hal sa 2:1, a pobedu timu iz Birmingema donel su Gabrijel Agbonlahor i Andreas Vajman. Jedini gol za goste delo je Nikice Jelavića.