OVACIJE SRBIMA U LJUBLJANI: Navijači Čelsija aplauzima pozdravili Ivanovića i Matića

Cene ih svuda

Fudbal -
Srpske fudbalere Branislava Ivanovića i Nemanju Matića dočekale su ovacije u Ljubljani

LJUBLJANA - Fudbeleri Čelsija savladali su Olimpiju sa 2:1 u Ljubljani, čime su ostvarili novu pobedu na pripremama za sledeću sezonu. Londonski tim je do trijumfa stigao posle preokreta, pošto je Olimpija posle prvih 45 minuta igre vodila sa minimalnih 1:0. Domaćin je poveo u 40 minutu golom Kapuna, ali su "plavci" u nastavku sprečili senzaciju pogocima Košte u 56. i Zume u 64. minutu Pre početka meča par stotina navijača Čelsija iz regiona ovacijama su pozdravili srpske internacionalce Branislava Ivanovića i Nemanju Matića. Matić je na terenu bio do 70. minuta, dok je Ivanović dobio priliku u drugom poluvremenu.